Vermoedelijk door een verkeerden wisselstand reden nabfl Njjmegen twee treinen op elkaar, waarbij gelukkig geen per- Z.Exc. Minister Dr. J. R. Slotemaker de Bruine bracht een bezoek aan Othene nabij Zaamslag. soonliJke ongelukken voorkwamen» Een beschadigde locomotief wordt weggesleept, echt Axelsch boerenmeisje biedt den Minister een geurigen kop thee In het Concertgebouw te Amsterdam werd gisteravond het eerste concert van het Nederlandsche Muziek- feest gegeven. Minister Marchant en Jhr. Mr. Dr. A. Roëll tijdens de pauze. Donderdagmiddag brandde een kapi tale boerderij aan den Hemweg, nabij de Amsterdamse!?-5 Petroleumhaven, totaal af. De brandweer op de puinen. Het 12.500 ton metende motorschip „Rotula", gebouwd door de Ned. Als 60.000ste Inwoner van Dordrecht werd Scheepsbouw Mij. te Amsterdam, is in volle zee aan de opdracht- op 30 April Ingeschreven het zoontje van geefster, de Kon. Shell-groep, overgedragen! Het hijschen van de vlag. den heer P. H. M. de Kruijf, sigarenmaker. Na de bloembollen komen de vruchtboomen thans met hun schitterende bloemenpracht. In verschillende streken van ons land staan de boomen reeds in vollen bloei en zeer velen, aangetrokken door de bloesemweelde, hebben een tocht naar de bloeiende boomgaarden in de Betuwe onder nomen. Ook de Beemster in Noord-Holland biedt een onvergetelijkcn aanblik. -- Hier ziet men een idyllisch hoekje van dezen polder in den atralenden zonneschijn. Overeenkomstig een eeuwenoud Mei-gebruik, zingen jongens op den toren van het Magdalena College te Oxford een Latijnsche hymne. In de omstreken van Heemskerk is men thans druk bezig met den aardbeienpluk uit de kassen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5