H.K.H. Prinses Juliana bracht gisteren, streng incognito, een bezoek aan Arnhem- H.K.H. verlaat de woning van den Commissaris der Koningin van een tocht naar de Duno. De opening van de „Flora 4" te Heemstede, welke Vrijdagmorgen geschiedde door den burgemeester van Heemstede, Jhr. M. van Doorn. Te Ferwerd had gisterenmiddag de begrafenis plaats der slachtoffers van het auto-ongeluk in het Winschoterdlep. De vertegenwoordiger van H.M. de Koningin, Graaf Dumonceau en Adjudant Kapitein Phaff, tijdens de rouw- plechtigheid van Mgr. Schioppa. Het Poolsche stoomschip „Koscuiszko" arriveerde Vrijdagavond met 400 toe risten aan boord te Amsterdam, voor een kort bezoek aan Nederland. De heer W. J. van Straelen hoopt Zon dag in het St. Antoniusgesticht te Rot terdam 100 jaar te worden. H.M. de Koningin bracht Vrijdag een bezoek aan de „Flora 4" te Heemstede. H.M. tijdens een rondwandeling op het tentoonstellingsterrein- In café „Dubois" te Amsterdam zijn de internationale biljartwedstrijden Holland-België begonnen. P. de Leeuw (Holland) (rechts) en B. Baltus (België) aan stoot De nieuwe Glocknerstrasse naar Karn ten, met den Gross- glockner op den achtergrond. Op 1 Mei a.s. zal de heer J. Schaepkes van Riempst, voorz. v. d. K. v. K. te Maastricht, 65 jaar worden. Vrijdagmorgen is het stoffelijk overschot van Mgr. Schioppa te Den Haag ter aarde besteld. De kist wordt de kerk aan de Parkstraat uitgedragen. Minister Colftn en de heer A. J. P. Adlercreutz (r.) fungeeren als slippendragers.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 13