WOENSDAG 24 APRIL 1935 OE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 TRAGISCHE BRAND. Dame aan verwondingen overleden. Te Den Helder is brand ontstaan in de woning van de familie de W. aan de Bin nenhaven. Voorbijgangers, die onraad ont dekten hebben zich toegang verschaft tot het huis. waa zij de 75-jarige moeder van den heer de V., die alleen thuis was, met brandwonden overdekt vonden. In zeer ernstigen toestand is zij naar het zieken huis vervoerd, waar zij aan de gevolgen is bezweken. De woning is geheel uitge brand. De schade wordt door verzekering gedekt. KWAADAARDIGE GRIEP. Drie eerw. zusters overleden. In de Communiteit der Zusters Ursuli- nen van het pension „Eijkenburg", Kruis- bessenstraat 12, ten Den Haag, heeft in de afgeloopen week op zeer kwaadaardige wijze de griep geheerscht, met het ge volg. dat kort na elkaar een drietal Zusters is overleden. Het zijn de eerw. Zusters Ansfrida, Siena en Virginia. In verband hiermee gingen geruchten, dat een of andere vergiftiging oorzaak van deze sterfgevallen zou zijn. De ware "oedracht der zaak is, naar de „Msbd." meldt, evenwel deze, dat vorige week Maandag bij een der Zusters, welke in de wijkverpleging werkzaam is, een he vige griep, gepaard me-, longonsteking zich openbaarde. Binnen eenige dagen waren niet minder dan acht van de 21 Zusters door deze ziekte aangetast. Op Goeden Vrijdag zyn tr daarvan twee overleden en Maandagavond nog een. Op het oogenblik zijn er vier Zusters aan de betere hand, doch van eer. patiënt is de toestand nog zeer ernstig Gistermorgen heeft in de kapel van Eijkenburg de uitvaart van 'wee Zusters plaats gehad, waarna de overbrenging van het stoffelijk overscho* naar het moeder klooster te 3ergen in N. Holland plaats had A.s. Donderdag zal de uitvaart van de Maandag overleden Zuster "plaats hebben. Het merkwaardige is, dat \an de bewo ners van het pension geen enkele door de ziekte is aangetast. GEHEIMZINNIGE SCHIETEKIJ TE ROTTERDAM. Jongen in den rug getroffen. In den Blijdorppolder te R'dam heeft zich een geheimzinnige gebeurtenis afgespeeld, waarvan een 12-jarig jongetje het slacht offer is geworden. Bedoelde jongen liep Zondagmiddag met zijn moeder in dezen polder te wandelen. Het was de 12-jarige Johannes Boshoven uit de Delftschestraat te Rotterdam. Het tweetal was op weg naar eeri in den Blij dorppolder gelegen volkstuintje, dat door zijn vader, die hoofdconducteur is bij de Nederlandsche Spoorwegen, is aangelegd. De jongen liep spelenderwijs voor zijn moeder uit. Toen zij ongeveer ter hoogte van de Cein tuurbaan waren gekomen, zag de moeder plotseling haar zoon neervallen. Aanvan kelijk dacht zij, dat de jongen een grapje uithaalde, zooals zij we] meer van hem gewend was en dat hij wel weer overeind zou springen, wanneer zij hem bereiken zou. Toen zij de plaats, waar de jongen lag, was genaderd, bemerkte zij tot haar groo- ten schrik, dat haar zoon onwel was ge worden. Hij klaagde over hevige pijn in de buikstreek, bovendien zeide de jongen, dat zijn beenen stijf begonnen te worden. Daar de knaap niet in staat was op te staan, was de moeder buiten zich zelve van angst. Eenige oogenblikken later heeft een dokter den jongen onderzocht. Deze zag uiterlijk niets bijzonders aan zijn buik, zoo dat hij vermoedde hier met een acute in wendige buikaandoening te doen te heb ben. Op advies van den arts is J. B. onmid dellijk naar het ziekenhuis aan den Berg weg vervoerd, en eerst daar vertelde de moeder zich te herinneren, dat haar zoon neergevallen was. even nadat zij een schot had hooren klinken. Oogenblikkelijk heeft men toen een nauwkeurig onderzoek inge steld, waarbij bleek, dat de jongen door een kogel in den rug getroffen was, doch dat gelukkig geen edele deelen getroffen wa ren. Het door de politie ingestelde onderzoek heeft nog geen resultaat betreffende de oorzaak dezer schietpartij opgeleverd. BURGEMEESTER LASTIG GEVALLEN. Maandagmiddag vervoegde zich een 50- jarige arbeider uit St. Annaparochie aan de woning van den burgemeester van Het Bildt, en nam een dreigende houding aan. De burgemeester, aldus het „Handels blad", gelastte den man zich van het erf te verwijderen. De arbeider echter haalde een ploertendooder voor den dag, en nam een dreigende houding aan. De burgemeester greep de opgeheven hand met het gevaarlijke wapen en wist het te bemachtigen. Een worsteling ontstond, w Jar bij de arbeider op den grond terecht kwam. Burgemeester Poppinga verwijder de hem van het erf, waarbij de aanvaller wederom op den grond word geworpen, en door den burgemeester in bedwang werd gehouden. Mevr. Poppinga had inmiddels een der buren gehaald, en met behulp van dezen werd de aanvaller, die intusschen tot kalmte was gekomen, naar de mare chausseekazerne overgebracht. De oorzaak van dit voorval moet zijn ge legen in het feit, dat de Woningstichting den man de huur van zijn woning opzegde wegens huurschuld. De burgemeester ech ter maakte geen deel van het bestuur uit. COCAÏNE-SMOKKELAARS GEARRESTEERD. In de afgeloopen week verkocht een ver dacht persoon een K.G. cocaïne aan een tweeden te Heerlen, die de functie bekleed de van rechercheur bij de politie. Deze heeft den verkooper weten over te halen hem een nieuwe hoeveelheid cocaïne van twee K.G. te verkoopen, hetgeen zou gesonieden in het café van C. te Geleen, die niets met de zaak uitstaande had. Zaterdagavond zijn in het café tezamen gekomen F. S., 31 jaar oud, wonende te Sït- tard en M. G., bakkerksnecht, 31 jaar, wo nende te Geleen en nog twee andere perso nen, van wie een te Maastricht en de ande re te Sittard. De rechercheur, die zien natuurlijk als zoodanig niet bekend had gemaakt, legde ƒ700.voor de mannen neer, op welk oogenblik zijn collega, die zich in 'n ander vertrek had verscholen, tezamen met hem de mannen arresteerden en voor de mare chaussee te Sittard bracht, waar zij een volledige bekentenis aflegden. In den naoht van Zaterdag op Zondag is nog een vijfde persoon gearresteerd. De politie zet het onderzoek voort, daar men vermoedt, dat er eenige personen zijn geweest, die dit zaakje gefinancierd heb ben. SCHAKEN KAMPIOENSCHAP LEIDEN EN OMSTREKEN. De voorwedstrijden beginnen nu te eindi gen. In de le groep speelden H. Staats en J. Koet remise en won W. H. v. d. Nat de afgebroken partij van F. J. de Bruyn. De partij J. KoetMr. C. J. Goudsmit is remise gegeven, omdat ze toch niet meer van in vloed kon zijn op den eindstand. Deze is nu de volgende: UIT DE RADIOWERELD Programma's van Donderdag 25 April. Huizen. 1875 M. 8.00—9.15 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaten en Morgendienst. 10.45 Gramofoonplaten. 11.3012.00 Godsd. halfuurtje 12.15 Orkestconcert en Gramofoonplaten. 2.00 Handwerkles. 3.003.45 Gramofoonplaten. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Orgelconcert. 6.30 Friesche declamatie. 7.15 Causerie. 7.30 Journ. Weekoverzicht. 8.00 Vaz Dias, waarna uitzending van de Centrale voor Werkloozenzorg. 10.00 Vaz Dias en Gramofoonplaten. Hilversum, 301 M. Alg. Programma, verzogd door den AVRO. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.30 De Kon. Marinekapel. 12.00 Ensemble Lismonde en Gramofoon platen. I.30 Pianorecital en het AVRO-Aeolian- orkest. 2.30 Orgelconcert. 3.30 Causerie. 4.004.30 Voor zieken en thuiszittenden. 4.45 Hoorspel voor de kinderen. 5.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. (6.30 Sportpraatje). 7.30 Causerie. 8.00 Vaz Dias en Omroeporkest mm.v. Alex. Borovsky, piano. 9.00 Tegenlicht-opname, waarna vervolg Omroeporkest. 10.10 Intermezzo. 10.20 Uit AVRO's Gastenboek (Gramo foonplaten). II.00 Vaz Dias,' waarna aansluiting met „Pschorr", Rotterdam. Droitwich, 1500 M. 9.359,50 Morgenwijding. 10.25 Orgelspel en Gramofoonplaten. 11.10 Het Rutland Square en New Vic tor ia-orkest. I.20 Orkestconcert. 2.20 Vesper. 4.05 Orgelconcert. 4.35 Medvedeff's Balalaika-orkest. 5.50 Bach-concert. 7.20 „Gallipoli", historisch spel. 9.35 BBC-Orkest. 10.3511.20 Lou Preager en zijn Band. Radio Paris, 1648 M. II.35 Kamermuziek. 4.05 Radiotooneel. 8.05 dito. 9.20 Nat. Orkest. Kalundborg, 1161 M. 11.291.20 Concert uit rest. „Wivex* 2.054.05 Omroeporkest. 7.30 Kamermuziek. 9.25 Grieg-Sv ends en-concert. 10.2011.50 Dansmuziek. Keulen, 456 tt. 6.35 Weragkamerorkest en bazuin kwartet. 11.20 Uit Frankfort: Orkestconcert. I.35 Qmroepkwintet. 3.20 Omroepkpor. 4.20 Omroepkleinorkest, kinderkoor en solist. 6.35 Omroepkiwintet. 7.30 Omroeporkest. 10.2011.20 Omroeporkest. Rome, 421 M. 8.05 Symphonieconcert. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 11.20 Max Alexys1 orkest. 12.30—1.20 dito. 4.20 Populair concert. 5.35 Viool- en cellorecital. 7.20 Radiotooneel met muziek. 9.3010.20 Dansmuziek. 484 M.: 11.50 Het orxest Constantin. 5.35 Harmonicamuziek. 7.20 Symphonieconcert. 7.50 Cabaret. 8.35 Vervolg concert. 9.3010.20 Gramofoonmuziek. Deutschlandsender, 1*71 ML 7.30 „Lustig ist's vor allen Dingen", uit zending v. d. HitÜer-jeugd. 8.00 „Joh. Seb. Bach", hoorspel. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.20 Concert uit München. Gemeentelijk RadiodistribatiebedrJif te Leiden. 3e Programma. 8.00 Deutschlandsender. 9.20 Keulen. II.05 Parijs Radio. 13.20 Londen Reg. 14.20 Kalundborg. 16.05 Londen Reg. 16.20 Keulen. 17.50 Brussel (Fr.). 18.20 Deutschlandsender. 19.20 Keulen. 31.20 diversen. 21.40 Leipzig. 23.20 Weenen. 4e Programma. 9.35 Droitwich. 17.20 diversen. 17.50 Londen Reg. 19.30 Sportpraatje door den heer J. G. A. Janssen (journalist). 20.05 Rome. 21-20 Droitwich. 21.35 Londen Reg. 23.20 Kalundborg. (Wijzigingen voorbehouden). F. de Bruyn 134 x, I. Zitman 2l/«, C. Brunt 4, J. Koet 2, W. H. v. d. Nat 4%, Mr. C. J. Goudsmit 2VS, H. Staats 3 x. Van der Nat komt dus in de eindgroep. Voor de 2e plaats is Brunt candidaat. Mocht Staats de afgebroken partij van De Bruyn winnen en hij staat beter, dus dat zou wel kunnen gebeuren, dan heeft ook Staats 4 punten en is dus mede gegadigde voor de 2e plaats. In de tweede groep speelden M. M. Se- gaar en Mr. A. G. de Blécourt remise, waardoor laatstgenoemde uitgeschakeld werd. De partij SegaarA. Blonk is als re mise beschouwd, in verband met den stand. In deze groep luidt ze: M. Koert 2i/.J, E. v. d. Valk 2 J4, I. Sam- halden 3 34, A. Blonk 1, Mr. A. G. de Blé court 3, M. M. Segaar 5 en Jobs, van Veen 3VS. Segaar heeft dus een plaats in de eindgroep veroverd. Voor de e2 plaats zijn ook hier twee candidaten, n.l. Sambalden en Van Veen, die beiden 314 punt behaal den. Promotie en degradatie. De uitslag van den tweeden wedstrijd, gespeeld te Zoeterwoude, tusschen het tweede tiental van het Leidsch Schaakge nootschap en het eerste tiental der R.K. Schaakclub „Deliciae Nostrae" te Zoeter woude is een gelijk spel (55) geworden. De voorloopige uitslag was 53 en 2 afge broken partijen (le en 2e bord). Het twee de bord F. de BruynM. Koert is door arbi ters voor de De Bruyn gewonnen verklaard en de partij van het le bord: W. Demmen- dalProf. dr. J. Droste, is na de hervat ting door Demmendal gewonnen. GnnnaoBsBOB GEMENGDE BERICHTEN WIELRIJDER TE WATER. Kind verdronken. Zondagmidag is een 7-jarig zoontje van den heer Veninga te Onderdendam in het Boterdiep geraakt en verdronken. Het kind zat achter 'op de fiets van een oom, den heer K. Drijfhout te Niezijl, die reed langs den Trek weg van Onderdedndam naar Fraamklap, welke weg niet in beste conditie is. Vermoedelijk is de wielrijder tengevolge hiervan m het water geraakt. Hijzelf kon spoedig op den kant komen, maar het kind was in de diepte verdwenen. Na ongeveer een hal; uur dreggen haalde men het lijkje op. AUTO EN WIELRIJDER TE WATER. Fietser en dochtertje gewond. Te Den Doorn (gem. Wehe) heeft een ernstig verkeersongeval plaats gehad. Ter wijl een luxe-auto, bestuurd door den heer K. M. van Zuurdijk, in de richting Wehe reed, kwamen van den Warfhuisterweg twee wielrijders, de gebrs. van Hoogkerk, ieder met een kind achter op het rijwiel. Vermoedelijk is een der wielrijders met de auto in aanraking gekomen, met het ge volg, dat hij in de vrij diepe sloot terecht kwam. De bestuurder van de auto reed eveneens in de sloot, zoodat S. er onder kwam te liggen. De heer S. was spoedig opgehaald. Hij bleek vrij ernstige wonden te hebben bekomen en is na verbonden te zyn naar het Academisch Ziekenhuis te Groningen overgebracht. Zijn dochtertje bekwam ernstige hoofdwonden en werd eveneens naar Groningen vervoerd. De in zittenden van de auto kwamen zonder ern stige verwondingen vrij. MOTORRIJDER TE WATER. Gistermiddag omstreeks half vier had de 21-jarige motorrijder M. Krijger, wonende te Haamstede, het ongeluk met een groote vaart in een langs den weg loopende sloot te rijden. Ongeveer 10 minuten nadat het ongeluk was gebeurd, werd hij gevonden. Met een zware hersenschudding en diepe vleeschwonden aan de beenen en armen, werd het slachtoffer naar zijn woning ver voerd. Vermoedelijk heeft hij met te groote vaart gereden, terwijl de weg ter plaatse van het ongeval een flauwen bocht ver toont. ERNSTIGE AUTOBOTSING. Dokter aan het hoofd gewond. Op den Rijksstraatweg ter hoogte van de Vinkebrug is gistermiddag omstreeks vier uur een ernstig auto-ongeluk gebeurd. In de richting Haarlem reed een perso nenauto, welke werd bestuurd door dokter S. uit Amsterdam. In dezelfde richting reed vóór hem een vrachtauto, die van rechts naar links den weg wilde oversteken en daartoe tijdig het noodige teeken gaf. De heer S. trachtte aanvankelijk den vrachtauto nog links te passeeren, doch toen dit niet meer korr, wilde hy rechts voorbijrijden, met het gevolg, dat Hij vast liep tegen een betonnen paaltje van de trambaan. Dokter S. werd bij deze botsing ernstig aan het hoofd gewond. Dokter J. P. Baumann uit Halfweg, die spoedig aanwezig was, verleende de eerste hulp, waarna hij per ziekenauto vay Mathot uit Haarlem naar zijn woning te Amsterdam werd overgebracht. Van de beide bij deze aanrijding betrok ken auto's werd alleen die van den heer S. ernstig beschadigd; deze moest per kraan- wagen worden weggesleept. FEUILLETON. HET GESLACHT PERIVALE Naar het Engelsch Mrs. PATRICK McGILL. 35) Het was een aanblik, die Chick's moe der, ais zij geleefd zou hebben, had ver blijd op een wijze, die met geen mensche- lijke pen te beschrijven zou zijn, om het kleine ventje door de kamer te zien loopen zonder eenige hulp, zelfs zonder een hand, die hem vasthield. Hetty drukte de adem bijna uit het klei ne lichaam in haar hartstochtelijke omhel zing en nog eens welden dé tranen in haar oogen, toen zij den dokter dankte voor het wonder, dat hij had gedaan. „En nooit.... nooit zal ik in staat zyn u met iets anders dan woorden te dan ken", riep zij met innigen spijt uit. Dr. Renan's kalme stem had een lachen den ondertoon, toen hij zei: „Jullie hebt in Engeland een spreekwoord, dat zegt: Nooit is een zeer lar.ge dag! En dat is ook waar, juffrouw Loring. Maar als de kleine jongen opgroeit zooals zijn zuster, is dat voor mij al belooning genoeg", en hij legde zijn band op haar slanken schouder. „Ok dokter, u bent veel te goed", riep Hetty, terwijl zij impulsief zijn hand greep en die met kussen bedekte. Men verzekerde haar, dat de genezing blijvend zou zijn en daar zy den volgen den dag niet naar boven kon komen, be- loofde men haar Chick naar beneden te rij den met een der zusters, opdat zy hem kon zien loopen. Maar tot Hetty's verwondering kwam geen zuster den volgenden dag met Chick naar beneden; het was dokter Renan zelf en Hetty was benieuwd of er iets niet in den haak zou zijn dat hij haar voorzichtig wilde mtdedeelen. Maar de groote man stelde haar spoedig gerust. „Als je je goed herinnert zei ik gister avond, dat „Nooit een zeer lange dag is", glimlachte dokter Renan en terwijl hij sprak, diepte hij een courant uit zijn zak. „Hier, lees dat eens", verzocht hij, op een met inkt omlijnde advertentie wijzend. Het was de Parijsche editie van een En- gelsche krant en ongeveer een week ge leden gedateerd. Hetty's hart sprong op, toen zij las: „Hetty Loring, als dit onder je oogen komt, stel je dan dadelijk met mij in verbinding. Ik heb zeer belang rijk en dringend nieuws voor je. Als je geld noodig hebt, telegrafeer dan Hotel Ritz. Vader." Zij kon haar oogen niet gelooven en kleine Chick, die trotsch bij zijn pony wagentje stond, geraakte even op den ach tergrond. „O, dokter Renan, wat beteekent dat? Wat kan het beteeken en? Het het schijnt wel, dat mijn vader vrij is. Hij zou nooit zoo openlijk durven adverteeren, als hij de politie moest vreezen. Wat zal ik doen?" Zy zag er zoo jong uit in haar eenvou dig, zwart japonnetje en wit schortje; zij leek bijna nog een kind. „Wat je doen moet? Wel, mijn kind er is maar één ding te doen. Je moet onmiddel lijk er heen gaan vanavond nog hier weg en dan morgen de boot naar Enge land nemen. Ik zal dadelijk bij de. autori teiten voor je pas zorgen. Wat het geld betreft, moet je mij maar zoolang als ban kier laten optreden, dan kan je vader la ter wel met me afrekenen. Maar veel tijd heb je niet te verliezen; blijf jij hier bij Chick, dan zal ik alles voor je verzorgen. En zoo goed verzorgde de energieke chi rurg alles, dat Hetty dien avond om acht uur in den trein zat en het eerste deel van haar reis naar Engeland ondernam. XXVIII. Een hoofdstuk vol verrassingen. Een lange door de zon gebruinde man, met den blos der gezondheid op zijn wan gen en mannelijken trots in zijn oogen kwam Hetty tegemoet op den treeplank van de boot en met verwondering herken de zij haar vader! Maar welk een andere vader was dit! Zijn oogen waren niet langer onrustig dwalend, hij was goed gekleed, kalm en bezadigd en zag er uit als een beschaafd Engelschman. „Mijn kleine meisje, mijn moedig, klein meisje", zei hij zachtjes toen hij Hetty in zijn armen nam en haar kuste. Hetty hunkerde naar liefde en zij was vermoeid; hoe vermoeid wist zij niet eens totdat zij zijn kussen voelde. „Iko, wat heerlijk uit te zien vader; ik begrijp er niets van maar ik ben geko men zoodra ik uw advertentie gelezen had", stamelde zij, terwijl zij naar het ge reserveerde eerste klasse compartiment van den trein liepen, die hen naar Londen zou brengen. „Ik heb deze coupé gereserveerd omdat ik je dingen te vertellen heb, die niet voor vreemde ooren geschikt zijn. Maar zet eerst je hoed af en maak het je gemakkelijk en eet iets", sprak Hetty's vader, en hij haal de een goed gevulde provisiemand voor den dag. Wat was het heerlijk om nu eens be diend te worden! Hetty leunde achterover en genoot van alles, zich afvragend of het slechts een schoone droom zou zijn. Haar geheele leven, behalve de korte pe riode van haar verloving met Jack, was zij een rots geweest, waar anderen op ge steund hadden. Eerst was het haar moeder, toen haar kleine broertje en zusje en nu.... nu zat zij hier in een eerste-klasse coupé op weg naar het beste hotel van Londen met een knap-uitzienden vader, die haar bediende en haar liefderijk voerde met kipsandwi- ches, terwijl hij er op aandrong, dat zij een glas wijn zou gebruiken. „Ik kan niets eten vader, voordat je me verteld hebt, wat dit allemaal beteekent. Ik heb genoeg gehad, heusch, meer dan ge noeg", weerde zij af, toen haar vader haar nog een sandwich wilde geven. „Kom dan hier op mijn knie zitten, Bub bles, zoo noemde ik je toen je nog een baby was. Kom hier en vergeet dat je een volwassen jougedame bent denk alleen maar aan je ouden vader, die al die jaren zoo naar je verlangd heeft." Hetty smoorde een snik, toen zij aan haar vader's wensch voldeed, legde haar armen om zijn hals en borg haar gouden kopje aan zijn schouder; toen vertelde hij haar alles wat zij weten wilde. „Om je alles te doen begrijpen moet ik even teruggaan naar die ellendige geschie denis de misdaad, waarvoor ik veroor deeld werd", begon hij en onwillekeurig klonk zyn stem hard en verbitterd. Hetty knikte, maar zei niets. „Lord Perivale's broer en ik waren te zamen op de Universiteit en wij hielden zooveel van elkaar, dat wij de Siameesche tweelingen werden genoemd, omdat men den eenen nooit zag zonder den anderen. Wij studeerden tegelijkertijd af en zelfs toen onze wegen uiteenliepen, hij leidde het .weeldeleven van een rijken, jongen edel man en ik koos de advocatenloopbaan, in de hoop later te kunnen pleiten. zelfs toen zagen wij elkander nog dikwijls en werd onze vriendschap, zoo mogelijk, nog hechter. Thomas Loring's stem beefde; het was duidelijk merkbaar, dat hij niet iemand was, die de dingen licht opnam, wanneer hij nu nog onder den indruk was bij het vertellen van een vriendschap die zoo laag verraden werd. „Toen hij tot over de ooren in de schuld zat en zelfs van de geldschieters geen cent meer kon leenen kwam hij bij mij en om dat ik van hem hield en.hem vertrouwde leende ik hem geld, dat niet van mij was; in het begin natuurlijk slechts kleine be dragen, die ik gemakkelijk kon verantwoor den. Maar er kwam een tijd, dat hij wan hopig was en iederen cent noodig had, die ik vrijmaken kon. Hij zwoer een eed, dat ik bet geheele bedrag binnen enkele da gen terug zou krijgen en als dat niet kon zou de tegenwoordige Lord Perivale, die genoeg had van de uitspattingen van zijn broer, toch nog liever al zijn schulden be talen, dan de naam van zijn broer in een onaangename situatie te brengen. Ik aar zelde maar gaf ten slotte toe.en de rest weet je". (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9