Mrs. Dulcie Wilde-Rice arriveert met haar „Borzois" te Londen, waar de honden zullen meedingen naar het kampioenschap van de Kensington Club in het Crystal Palace. Over een paar maanden zullen de schijnwerpers hun licht uitstralen in de in aanbouw zijnde filmstudio's van Barnstijn te den Haag. De groote topgevel van een oud zakenpand in Southwark te Londen, stortte tot ontzetting der voorbijgangers naar beneden, waarbij een persoon werd gedood en elf anderen zwaar gewond. In het land van de Rijzende Zon staan de kersenboomen in bloei, hetgeen een onvergetelij ken aanblik oplevert. Is het te verwonderen, dat de Japanners feest vieren, wanneer de kersenbloesems ontluiken? Duizenden Japanners begeven zich naar de landtong van Arahawa, om het feest van den kersen bloesem te vieren, hetgeen gepaard gaat met religieuse ceremoniën. Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana heeft Vrijdagavond een gela-avond bezocht van de Société Literaire, in het City Theater te den Haag. Prinses Juliana wordt verwelkomd. De „Flora m" te Heemstede werd Vrijdagmorgen officieel geopend door den Commissaris der Koningin in Zuid-Holland Jhr. Mr. Dr. H. A. van Karnebeek. Het vrachttschip „Bulyssis", afkomstig uit Londen, werd Vrijdag naar Werkspoor Van het Hotel „Borromée' te Stresa, waar de Engelsche en Fransche gedele- Een fraaie opname van het zeilschip „Lawhill", dat in „slechts" te Amsterdam gesleept, om van nieuwe motoren te worden voorzien. geerden logeeren, waaien de^ drie^vlaggen der aan de conferentie deel- ö0 (jagen van Lon(jen naar Australië zeilt.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 13