MAANDAG 8 APRIL 1935 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. - PAG. 7 KON. NED. VOETBALBOND. AJAX EN GO AHEAD WINNEN. Gelijke spelen bij de promotie-degradatie. Ajax zoowel als Go Ahead hebben gis teren aan de verwachtingen voldaan. Zij wonnen in de kampioenscompetitie, doch beide slechts met 10, hetgeen er wel op wijst, dat het aan spanning niet heeft ont broken. De stand is: gesp.gew-gel.verldoelp.pnt. Go Ahead 2 2 20 4 P. S. V. 1 1 5—0 2 Ajax 2 1—1 1—1 2 Velocitas 1 1 01 0 D. W. S. 2 2 0—6 0 In de promotoe com petit ie deed Blauw Wit gisteren een goeden slag door Z. V. V. met 30 te kloppen. De Zebra's zijn door deze twee eerste overwinningen reeds bijna verzekerd van him terugkeer in de eerste klasse, want de stand is: Blauw Wit 2 2 4—0 4 Overmaas 1 1 01 0 Z. V. V. 1 1 0—3 0 Voor de beslissing in afd. A 2e klasse heeft Hercules verloren van D. O. S., zoo dat de Herculanen tot het spelen van de gradatiewedstrijden zijn gedoemd. In Afdeeling II kon H. B. S. het in haar degradatiewedstrijd tegen O. D. S. niet ver der brengen dan een gelijk spel. Het resul taat was 22. Inmiddels heeft H. V. V. door een 20 overwinning op C. V. V. zich als derde in dezen strijd geplaatst. Als nu het bekende spreekwoord van de twee (Haag- sche) honden vechten om een been, maar niet bewaarheid wordt, anders is Den Haag weer een eerste klasser kwijt. De stand is: H. B. S. O. D. S. H. V. V. 1 1 2—2 1 1 2—2 0—0 In Afdeeling UT speelde Vitesse tegen S. C. H. in Hees en het resultaat werd 22, dus heeft Hengelo tot heden de beste kan- S. C. H. Vitesse Hengelo 1 2—2 1 2—2 0—0 In Afdeeling IV eveneens een gelijk spel tusschen Roermond en Middelburg, doch hierbij werd niet gescoord. De stand is: Middelburg Roermond Palemig Willem n i o—o r 1 0—fi 1 0—0 0—0 In het Noorden ten slotte al eveneens een gelijk spel. Frisia kon het tegen de Kooi j niet verder brengen dan 22. Frisia De Kooi Hengelo 1 2—2 1 1 2—2 1 0—0 De uitslagen. Om het kampioenschap: VelocitasAjax 0—1! Go Ahead—DWS 1—0. AFDEELING L Prom. 2e klasse: Blauw WitZW 30. 2e kl. A: HerculesDOS (besl. terr. Velox) 4—6. 2e klasse B: EDOWFC 13; De Spar taan—TOG 2—1. Prom. 3e klasse: VriendenschaarHVC 0—0. 3e klasse D: Amersf. BoysHolland 81. Res. 3e klasse G: UW niUtrecht II 1—5; Holland H—Velox Hl 1—7. AFDEELING H Prom. 2e klasse: H. B. S.O. D. S 22. 2e klasse A: HWCW (beslissing) 2—0; QuickDCL 33. 2e klasse B: De HollandiaanSt. Hooger (besL) 1—2. 3e klasse A: LaakkwartierZand voort 6—2. 3e klasse B: NaaldwijkBMT 11. 's-Gravenzan.deVIOS 27. 4e klasse A: DunoDe Jagers 3—2. Res. 3e kl. A: LFC II—ADO IH 2—3. AFDEELING Hl Prom. 2e klasse: SCHVitesse 22. AFDEELING IV. Ie klasse: BWLonga 22. Prom. 2e klasse: RoermondMiddelburg 0-0. AFDEELING V Prom. 2e klasse: De KooiFrisia 22. VELOCITAS—AJAX 0—1. Met dezelfde cijfers als het vorige jaar en toevallig ook met dezelfde cijfers als ■waarmede Ajax onlangs van Go Ahead verloor, zijn de Ajacieden er gistermiddag in het Be Quick-Stadion in geslaagd hun tweeden kampioenswedstrijd tegen Velo citas te winnen. Dertien duizend toeschou wers zagen vooral in de eerste helft een buitengewoon mooien en spannenden strijd tusschen een verrassend goed spelend Velo-team en een wellicht eenigszins te leurstellend Ajax. Die eerste helft hadden de Velocitanen ongetwijfeld het beste van het speiL De handicap van het niet meespelen van hun goeden centerhalf Luppes, die ziek was en die zeer bevredigend werd vervangen door Ruben, liet zich aanvankelijk niet voelen. Van den beginne af zaten de Groningers geweldig enthousiast op den bal en een voorsprong zou in deze periode zeer zeker verdiend zijn geweest. Ajax, dat maar niet op dreef kon komen, werd door het pit tige spel hunner tegenstanders bepaald overspeeld. De middenlinie moest zich voor namelijk tot verdedigen beperken. De voorhoede, die voor de rust, weinig of geen verband met de middenlinie had, kon bij hooge uitzondering een behoor- HOCKEY Nederland Engeland 1-2. Een eervolle nederlaag Voor enkele duizenden toeschouwers vond Zaterdagmiddag in het Olympisch Stadion te Amsterdam de hockeylanden- wedstrijd NederlandEngeland plaats, waarbij de Oranjehemden een zeer eervol len nederlaag tegen de Engelsche tegen standers leden. Onder leiding ven de heer en Wagstaff (Engeland) en Evekink (Nederland) werd om half 4 begonnen met de volgende op stelling: t Nederland: J. de Looper R. de Waal A. Tresling H. de Looper K. Houtzager A. v. Lierop Schnitger Van den Berg Caviët Gunning van der Haar O'Gilvy Stowell Whitlock Comyn Slade Rowan Hoare Waydelin Block Wyatt Mil ward. Engeland: Engeland was aanvankelijk iets sterker en eenige strafcorners worden op het Hol- landsche doel genomen. Keeper de Looper was echter direct goed op dreef en hij wist enkele lastige schoten goed te stoppen. Eenmaal was hij echter reeds bij het uitloo- pen gepasseerd, toen van Lierop op de doellijn den bal er nog uithield. De Hollandsche voorhoede zat echter ook niet stil en toen Gunning den bal wist vrij te krijgen, werd zijn voorzet door Van der Berg in volle rush ingekogeld, maar de Engelsche keeper hield het schot er prach tig uit. Het spel ging na tien minuten volko men gelijk op. Intusschen viel de regen in stralen neer en het veld werd hierdoor natuurlijk zeer glad. Tegen de verwachting in was Enge land in het veld niet sterker en voortdurend waren de Hollandsche aanvallen gevaarlijk, voornamelijk door het open karakter, waarbij Van der Haar en Gunning hun kunnen toonden. Van der Berg was er een maal alleen door, maar keeper Milford zag het gevaar en door uitloopen wist hij een zeker schijnend doelpunt te voorkomen. Aan den anderen kant zat ook de Engel sche voorhoede niet stil en met snel kort spel werd herhaaldelijk getracht de Neder- landsche defensie te overspelen, maar de Waal en Tresling wisten door goed opstel len dit shortpassing goed te breken. Maar door de snelheid en de zuiverheid, waar mede de Engelschen het spel uitvoerden, werd onze verdediging toch op zware proef gesteld en keeper de Looper moest ver scheidene malen uit zijn doel komen om ernstige situaties te voorkomen. Dit lukte hem wonderwel, waarbij hij het geluk aan zijn zijde had. Maar toen de handige rechts binnen Comyn onze backs op verrassende wijze wist te passeeren kwam de Looper wederom uit zijn doel, doch ditmaal werl ook de Looper gepasseerd en Comyn had geen moeite het eerste Engelsche doelpunt te scoren. Er waren toen ongeveer 20 mi nuten gespeeld. Even later wist Schnitger door de Engelsche defensie heen te breken en zijn voorzet belandde bij Caviët. De Gooispeler treuzelde echter veel te lang en Wyatt was er bij om hem het scoren te be lemmeren. Dat dekken der defensie was bijzonder goed verzorgd en elke ook maar geringe aarzeling werd direct door de En gelsche defensie afgestraft. Holland mocht nog een corner nemen, maar deze werd bij zonder slecht genomen. Vlak voor de rust werd een schot van rechts ingezonden maar Nederlandsche dames win nen met 5-0 van België. Op het terrein van het Clubhuis te Wer- ve te Rijswijk had gistermiddag onder flin ke belangstelling de landen wedstrijd voor dames plaats tusschen de vertegenwoordi gende elftallen van Nederland en België. De nationale ploeg speelde een hoogstaan- den en snellen wedstrijd, waarbij bet team der Belgische dames constant in de minder heid was door gemis aan snelheid en stick vastheid. Direct na den aanvang wist mej. Telle- gen voor Nederland te doelpunten (10). Steeds bleven de onzen in den aanval en alleen door taai verdedigen van de Belgi sche dames werd nog maar eenmaal in deze helft gescoord, wederom door mej. Telle- gen. De keeper van ons nationale team be hoefde slechts éénmaal in te grijpen. Na de rust was het overwicht nog grooter Met goed open snel spel spel waren de Hollandsche dames steeds in den aanval. Vrij spoedig had mej. Broese can Groenou den stand op 30 gebracht, waaraan mej. Faber na een minuut of vijf het vierde doe-1 punt toevoegde. Kort voor het einde bracht mej. van Grinsven de score op 50. Ook in deze helft wisten de Belgische dames'geen enkele maal den bal in de slag cirkel vrij te spelen en onze nationale doel- verdedigster behoefde ook nu maar een maal in te grijpen. ook deze kans werd niet benut. Keeper Milward was schitterend op dreef en naar alle kanten wegtrappend was hij uiterst moeilijk te passeeren. De rust kw, ra met een 10 voorsprong voor Engeland. Tweede helft. Ook in de tweede helft ging het snel vrij wel gelijk op. Niet zoodra was een aanval op het Hollandsche doel gebroken, of de Oranjehemden zaten al weer voor het En gelsche doel. Van der Berg zag kans de Britsche defensie te passeeren, maar het fraaie schot werd even fraai door Milward gestopt. De Nederlandsche voorhoede zal niet stil en onze linksbuiten van der Haar passeer de in een rush enkele Engelsche spelers. Binnen den strafcirkel had hij echter geen macht over den bal en zijn schot mislukte helaas. De Engelsche middenlinie speelde thans sterk defensief, zoodat het zeer moei lijk voor onze voorhoede was er doorheen te komen. Ook de Engelsche aanval zat niet stil en juist aan dezen kant werd wederom gescoord. Een voorzet van O'Gilvy werd door Comyn handig opgepikt, even zwenk te hij naar buiten en zijn hard schot was voor de Looper onhoudbaar (02). Een kwartier van de tweede helft was toen ge speeld. Aangemoedigd door de toeschouwers speelde het Nederlandsche team met groot enthousiasme verder en vooral onze mid denlinie met Houtzager en Van Lierop als uitblinkers joeg de voorhhoede voortdu rend op. Schnitger kreeg den bal goed toe gespeeld en binnen den slagcirkel loste hij een effectvol schot, dat door keeper Mil ward met zeer veel moeite tot corner werd verwerkt. Maar het was uitstel van exe cutie. Want enkele minuten later was Gun ning in staat een afgemeten voorzet te ge ven. Van der Berg ving op en in vollen ren loste hij een schot. Alweer was het Milward die den bal uit zijn doel hield. Maar van der Berg zette door en in gevecht met Milward slaagde hij er in het witte balletje in het doel te werken (12). Dit doelpunt ver wekte groote geestdrift en nog enthousias ter dan daarvoor wierp het Nederlandsche elftal zich in den strijd. En zoowaar kreeg Van der Berg wederom een prachtige kans om te scoren. In een prachtig opgezetten aanval kwam onze midvoor door de verde diging heen, met een hard hoog schot. Maar op even magnifieke wijze stopte Milward den kogel en hartelijk applaus beloonde deze safe. Met Engeland in den aanval kwam het einde met een kleine 21 zege voor de Engelschen. Nabeschouwing. Het Nederlandsche elftal heeft bijzon der goed voldaan. Het opnemen van Tonny van Lierop in de middenlinie is een ver sterking gebleken, terwijl Houtzager op de spilplaats prachtig spel heeft laten zien. Trouwens, men kan, over het gepresteerde in dezen wedstrijd zeker voldaan zijn. Een zwakke plek hebben wij niet kunnen ont dekken en al blonken niet alle spelers uit, het geheel was sterk en stuk voor stuk hebben de Oranjehemden him beste krachten gegeven. Met heerlijke geestdrift wierp -nen zich in den strijd om tegen het Engelsche team, dat toch bekend stond als het beste Europeesche elftal, een zoo goed mogelijk resultaat te verkrijgen. Daarin is men volkomen geslaagd. Twee Duitsche overwinningen. Op het Metrostadion nabij Parijs vond gisteren voor 1000 toeschouwers de derde landenhockeywedstrijd FrankrijkDuitsch- land plaats, welke door Duitschland met niet minder dan 71 gewonnen werd. Reeds vijf minuten na het begin nam Duitschland de leiding met een schot van Hamel. De tegenaanvallen van Frankrijk leverden twee strafcorners op, welke niet benut werden. Daarna vond een ongelukkig incident plaats. Messner en Henon kwamen met elkaar in botsing en de Duitscher moest met een vrij ernstige hoofdwonde van het veld worden gedragen. Voor hem kwam Uhl in de plaats. Een kwartier voor de rust verhoogde Scherbarth den voorsprong van Duitsch land op 20, doch direct daarop verkleinde R. Grimmonprez den achterstand (12). Maar nog voor de pauze scoorde Duitsch land twee maal door Hamel en Scherbarth 1—4 In de tweede helft was Duitschland vrij wel voortdurend sterker. Kurt Weiss schiep telkenmale goede kansen voor zijn mede spelers en Bieberbach verhoogde den stand tot 51. Een kwartier voor het einde doel puntte Scherbarth voor de zesde maal. Enkele seconden voordat het laatste signaal klonk maakte Hamel er nog 71 van. Duitschland was in alle opzichten ster ker, al bood Frankrijk tot het laatste hef- tigen tegenstand. Voor 1500 toeschouwers won Duitsch land gisteren te Luzern met 20 van Zwit serland, welke stand reeds met de rust bereikt was. De oneffen terreinsomstandigheden wa ren oorzaak, dat het betere technische spel van de Duitschers niet tot zijn recht kon komen. Bovendien verdedigde de Zwitser- sche verdediging buitengewoon goed en van dien kant wierp men zich met groot enthousiasme in den strijd. Na 18 minuten gaf Schmidt Duitschland de leiding. Zwitserland beantwoordde dit Duitsche doelpunt met een heftig offen sief, waarbij verscheidene strafcorners ge nomen werden. Doch resultaten leverden deze aanvallen niet op. En toen Duitsch- and zich weer hersteld had kwam juist aan den anderen kant een doelpunt, wederom door Schmidt gemaakt. In de tweede helft was Zwitserland vrij wel voortdurend in de meerderheid, doch tot schoren kon men niet komen, zoodat Duitschland 'n moeilijke en zeker niet ge heel verdiende 20 zege behaalde. lijken aanval opzetten, waarbij alleen Mulders zich onderscheidde. Doch ook Velocitas' aanvalskwintet, was ondanks zijn groot overwicht niet productief. Werden de Groningsche aanvallen on tegenzeggelijk goed opgebouwd, voor doel wilde het bij de groen-witten niet lukken en faalden zij op de beslissende momenten. Zoo kon het ook gebeuren, dat Keizer bij Ajax en Van Dost bij Velocitas voor de rust zeer weinig moeilijke .situaties kre gen op té lossen. De tweede helft, die met blanken stand werd begonnen, leek eerst een trouwe copie te worden van het eer ste gedeelte. In het Ajax-kamp ziet men elkaar zeer begrijpelijk met een benauwd gezicht aan, toen bleek, dat And er i essen wegens een knieblessure was uitgevallen. Als gevolg daarvan ging Van Deyck bij Ajax spil spelen. Bloemvliet nam toen de linkshalf plaats in. Wederom waren Velocitas' aanvallen veel gevaarlijker, weer zaten de Gronin gers overtuigend sterker in den aanval en kon inderdaad elk moment verwacht wor den, dat Velocitas zijn harde werken ein delijk beloond zou zien. Doch na ongeveer 25 minuten spelen keeren de kansen. De Ajax-halflinie, waarin Van Deyck Ande- riessen totaal deed vergeten, zette van dat moment alles op den aanval. Ziender- oogen nam toen Ajax' overwicht toe. Steeds dichter voor het doel werd de Ve- locitas-verdediging ingesloten en steeds gevaarlijker ging het voor het energiek werkende Velocitas uitzien. Toch duurt het nog tot negen minuten voor het einde eer Ajax, die groote meerderheid in het eenige doelpunt van dezen wedstrijd kon uitdrukken. Het was uit een zeer goeden voorzet van Mulders, dat Van Reenen in vallende houding met een buitengewoon mooien kopbal Ajax de leiding wist te geven. Het doelpunt, dat in het Ajax-kamp be grijpelijk zeer veel vreiigde gaf, was to taal onhoudbaar. Weliswaar slaagden de Velocitanen er in het spel nadien te verplaatsen en had het 4 minuten voor het einde, toen bij een snellen Velodoorbraak Keizer op zeer for tuinlijke wijze den bal uit een kluwen van spelers wist te grabbelen, heel weinig ge scheeld, of de stand was gelijk geworden, doch toen ook dit achter den rug was viel er voor de Groningers niets meer aan te doen en speelden zij een verloren wed strijd. GO AHEAD—D. W. S. 1—6. De ontmoeting tusschen deze beide kam pioenen is voor het talrijke publiek te De venter een teleurstelling geworden, aan gezien het vertoonde spel op laag peil stond. In de eerste helft was de strijd zeer eentonig, daar de Deventenaren voortdu rend in den aanva' waren. D.W.S. moest zich toen onophoudelijk tot de verdediging bepalen, hetgeen haar echter goed afging. De aanvallen rolden bijna zonder ophou den in de richting van Heekelaar en toch duurde het 40 minuten, alvorens De Vries uit een voorzet van Wagenvoort Go Ahead de leiding kon geven. In de tweede helft was D.W.S. blijkbaar wat van den schrik bekomen en maakte het de Go Ahead-ver dediging dikwijls heel lastig. Weliswaar bleef de Deventeraanval niet werkloos, maar toch waren de aanvallen van de Amsterdammers lang niet ongevaarlijk. Toen het einde werd aangekondigd kon den de Deventenaren tevreden zijn met den uitslag, want indien de Amsterdam- sche voorhoede over een flinken schutter hadden beschikt had de uitslag er wellicht anders uitgezien. Dit neemt echter niet weg, dat deze zege tenslotte kwam aan de partij, welke er per slot van rekening het meeste aanspraak op mocht maken, gezien de groote meerderheid in de eerste helft. U. V. S. GEKLOPT DOOR DE REST VAN LEIDEN. Het is Zaterdagmiddag niet meegevallen voor de organisatoren van den liefdadig heidswedstrijd, welke door U. V. S. op het N. B. L. O.-terrein tegen de Rest van Lei den werd gespeeld. In den middag toch werd de Sleutelstad onthaald op 'n onverwachten sneeuwstorm, die aanvankelijk het vermoeden deed rij zen, dat er van voetballen geen sprake meer zou zijn. Tegen vier uur echter werd het weer droog, het werd zelfs ongeacht de koude mooi weer. Niettemin hadden slechts weinigen hun schreden gericht naar den Zoeterwoud- schen Singel, waar lang beraadslaagd werd, of men den wedstrijd alsnog zou spelen of uitstellen. Intusschen kwamen gelukkig nog velen een kijkje nemen en wijl het veld wel bespeelbaar was, werd te ruim half vijf tenslotte toch aangevangen. De wedstrijd zelf is ons mee- en tegen gevallen. Meegevallen, omdat het Leidsch elftal heeft laten zien, dat er toch nog wel veelal jonge veelbelovende spelers zijn en dat zij nog wel tot iets goeds in staat zijn. Want ze slaagden erin het kam- pioens-elftal van U. V. S. met 51 te klop pen. En dat is ons van de Blauw-witten te gengevallen. Zelfs al zou deze wedstrijd voor U. V. S. louter als een oefen partijtje zijn opgevat, dan is 't résultaat toch slecht want dan heeft de voorhoede al bitter wei nig profijt van deze oefening getrokken. De voorhoede van U. V. Sdaar mangelde het. In het veld waren de blauwwitten heusch niet zooveel zwakker als de cijfers zouden doen vermoeden. Er werd meerma len keurig spel te zien gegeven. Er wérd gecombineerd, dat het een lust was, er werd zelfs.... te veel cocombineerd, zoo dat de voorhoede in een peuterig kort spel zich doodliep op de Leidsche roodwitte verdediging. Bovendien werd er erbarme lijk slecht geschoten. En onbegrijpelijk slecht. Om slechts één greep te doen uit meerdere fouten. Waarom schoot Gertenaar bijna steeds den bal hoog over doel. wan neer de bedoeling was op doel te schieten en waarom gaf hij bij corner-ballen lage punters, wanneer hij hoog voor moest zet ten? Dat zijn onbegrijpelijke en toch zeker >wel af te leeren fouten, die tenslotte voor een goed deel de nederlaag van U. V. S. tengevolge hadden. Heusch, de U. V. S.- voorhoede dient haar schutterecapaciteiten heel wat te verbeteren, indien er in de op handen zijnde promotiecompetitie eenig succes bereikt wil worcen. Overigens was de wedstrijd wel het aan zien waard. De Leidsche Rest gaf blijk van 'n flinke dosis aanpassingsvermogen, want het verband was heel goed en de gescoorde doelpunten waren bovendien zeer fraai. Het begin van den strijd was vrijwel ge heel voor U. V. S., dat met veel meer zelf vertrouwen speelde, doch de doelpunten kwamen aan den anderen kant, doordat goed combinatiespel ook door goede scho ten besloten werden. De linksbinnen Her- reur nl loste resp. na 15 en 22 minuten twee harde kogels, waar Kramp, die tot dan toe niets te doen had gehad, geen vat op had (20). In het tweede gedeelte van de eerste helft kwam ook het veldwerk van de Leidsche Rest op hooger peil en de verde diging slaagde er op schitterende wijze in de talrijke U. V. S.-aanvallen onschadelijk te maken. In de tweede helft had Mooten spoedig opnieuw succes (30) en het leek erop, of U. V. S. een smadelijke nederlaag tegemoet zou gaan, toen Pim Goddijn met een vlie gend schot Kramp opnieuw passeerde (40). U. V. S. zette zich toen schrap, de midvoor slaagde erin den achterstand te verkleinen (4—1) en had U. V. S. daarna even goed volgehouden, we weten het niet of de wedstrijd dan niet *n geheel ander verloop zou hebben gekregen. De U. V. S. voorhoede herstelde zich echter onvoldoen de en toen Mooten aan den anderen kant met een fraaien kopbal uit een corner den stand op 51 had gebracht, was het pleit beslecht. Onveranderd kwam het einde. SCHOOL WED STRIJDEN VAN A.S.C. De Gem. H. B. S. wint den L. D.- Wisselbeker. Onder vrijwel voortdurende regenbuien zijn Zaterdag de jaarlijksche schooiwed- strijden van A.S.C. beëindigd. De Gem. H.B.S. stelde zich door een volkomen ver diende 30 overwinning op de Chr. HJ3.S. voor de tweede maal voor een jaar in het bezit van den beker. De wedstrijd droeg een vrij eenzijdig karakter. Zonder aan de prestaties der tegenpartij iets tekort te willen doen, zijn wij er toch van overtuigd, dat een eindstrijd van de Gem. H.B.S. tegen de Ambachtsschool of tegen het Kamerlingh Onnes-elftal heel wat meer spanning te zien zou hebben ge geven. Door onvolledigheid van het eer ste elftal der Ambachtschool ging de ont moeting tusschen de beide ploegen dezer school om den derden en vierden prijs niet door. Reglementair zou dus het tweede elftal aanspraak maken op den derden prijs, maar practisch blijft het resultaat het zelfde. In het jumores-tournooi legde de Ulo school van den heer van Rijswijk door een kranige 10 zege op de RK. H.B.S. be slag op den Leidsch Dagblad wisselprijs, terwijl de Gem. H.B.S. met dezelfde cijfers de Chr. H.B.S. in den modder deed bijten. De prijzen werden behaald als volgt: le prijs: zilveren L. D.-wisselbeker en elf draagmedailles, aangeboden door de directie van dit blad, de Gemeentelijke H. B. S. 2e prijs: verg. zilveren plauetquette, aan geboden door den L.V.B. de Christelijke H. B. S. 3e prijs: verz. beker, aangeboden door- den heer W. Brouwer, de Ambachtsschool. 4e prijs: medaille, aangeboden door den heer J. J. Planjer, de Ambachtsschool. J uniores-tournooi. le prijs: L. D.-wisselprijs en een zilv. plaquette, aangeboden door A.S.C., de Ulo-school (hoofd de heer van Rijswijk). 2e prijs: zilv. medaille, aangeboden door A.S.C., de R. K. H.B.S. 3e prijs: medaille, aangeboden door den heer P. J. Maartense, de Gem. HR.S. 4e prijs: medaille, aangeboden door de A J3.C.-commissie voor Sohoolvoetbal, de Chr. H.B.S. Om den C. G. W.-beker. Woensdagmiddag half 5 wordt de belang rijke wedstrijd gespeeld Leidsche Studen ten Corps6e R. V. A. op het R. K. Sport terrein Haagweg. SCHOTLAND—ENGELAND 2—6. In de Zaterdagmiddag op Hampden Park te Glasgow gespeelden voetbalwedstrijd SchotlandEngeland, heert Schotland met 20 gewonnen. DE ENGELSCHE WEDSTRIJDEN. De uitslagen der Zaterdag gespeelde wed strijden luiden: Eerste afdeeling. ArsenalChelsea 2 BirminghamPreston North End 30 Blackb. RoversWolv. Wand. 42 Leeds UnitedLeic. City 02 LiverpoolDerby County 13 Manchester CityEverton 22 MiddlesbroughHuddersf. Town 21 PortsmouthAston Villa 01 Sheff. Wedn.Tott. Hotsp. 40 Stoke CityGrimsby Town 00 West Br. Alb.Sunderland 11 Tweede Afdeeling. BlackpoolSheffield United 10 BradfordOldham Athletic 20 BrentfordSwansea Town 10 BuryBarnsley 20 Hull City—Port Vale 1—0 Newcastle UnitedNotts County 11 Norwich CtlySouthampton 40 Nott. ForestManch. Un. 22 Plym. ArgyleBolton Wand. 10 West Ham UnitedBradford City 10

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 11