Sonja Henie, de wereldkampioene schaatsrijden (2e van rechts), bracht Donder dag een bezoek aan de Bloemententoonstelling te Heemstede. Met jas over arm: de vader van Sonja. Donderdag had te Naarden de plechtige opening plaats van de gerestaureerde Comenius-kapel. Tijdens de rede van minister Marchant in de Groote Kerk. de onbewaakte overweg. Gisteren werd te Leur de land bouwer J. Timmers met zijn melk- kar door een uit Breda komende trein gegrepen. De resten van de kar. De haringvisschers aan de Waddenzee hebben eenparig besloten voortaan een vasten prfls te bedingen. Het sorteeren geschiedt thans met extra zorg. Vanwege Gemeentewerken te Arnhem wordt een onderzoek ingesteld naar de fundamenten van den uitgebranden Schouwburg. Koningin Astrid van België bracht een bezoek aan een kinderziekenhuis te Brussel. De Koningin vol belangstelling by een der patiëntjes. Een militair vliegtuig uit Soesterberg maakte Donderdag een noodlanding In de omgeving van Epsen by Gorsel (Overgsel) en kwam daarby in de Epserbosschen terecht. „Flora 1935". Heden werd te Heem stede door den Commissaris der Konin- ging in Noord-Holland, Jhr. Mr. A. Roëll, afdeeling H der bloemententoonstelling „Flora 1935" geopend. Een fraaie inzending lelies. „Das fliegende Kreuz", het missievliegtuig van Pater Schulte (ook wel genoemd „de vliegende Pater"), dat 10 April a.s. door Zyne Eminentie Kardinaal Faulhaber te München wordt ingewyd. Het vliegtuig is een Dorrier-amphibie-toestel. Rechts: Pater Schulte. In de haven van Nieuwedlep, liep Donderdag Hr. Ms. pantserschip „Hertog Hendrik" binnen, terugkomende van een oefenreis naar de Middellandsche Zee.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5