Zuurkool uit papier! Aan den Dultschen chemicus B. Luffer is het gelukt, van papiersnippers, door bewerking met een kali-houdende Op de Leusderheide werd Vrtfdag een springconcours gehouden als conditie vloeistof, een product te verkrijgen, dat zoowel in aanzien als smaak geheel overeenkomt met zuurkool. Foto links boven: de snippers r worden gesneden; links onder: de bewerking met hamer .en azijn; rechts: het surrogaat-product schijnt goed te smaken! proef der adspiranten voor de Olympische Spelen. Jhr. van Lennep op Diana, De heer F. van der Ven, burgemeester van Ossendrecht, begroet Minister Mar- chant, toen deze op zijn reis door West- Brabant Ossendrecht bezocht om de nieuwe huishoudschool te openen. Ter viering van den 87sten Diës natalis van het Delftsche Studentencorps orga niseerde dit een vaarjool naar het Westland. De booten in de grachten van Delft. Ronald Richberg is door President Roosevelt benoemd als leider der N.R.A., daar Clay Williams dezen post gaat verlaten. Langs den ouden Zuiderzeedijk te Medemblik heeft men een steengroeve ontdekt, over 'n lengte van pl.m. 12 K.M. De zware blokken worden met mokers verwerkt. René Pugnet, die is benoemd tot com mandant van de „Normandië", het grootste vrachtschip der wereld. Prof. Dr. Jhr. G. J. Elias (1.) overhandigde Vrijdag te Delft aan Dr. A. F. Philips de Dr. Ir. de Groot-Plaquette 1935 voor zijn verdiensten bjj de bevorde ring der electro-technische industrie. 't Japansche thee uurtje. De ka rakteristieke éti quette wordt strikt gehandhaafd.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5