GEMENGDE BERICHTEN UIT DE RADIOWERELD Kruidt Uw sausen met HONIG's BOUILLONBLOKJES - 6 voor 10 cent WOENSDAG 27 FEBRUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 DOOR EEN AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. Bij het plotseling oversteken van den weg is gisteravond de 68-jarige aannemer R. van Delden te Meppel aangereden door een auto uit Raalte, met het gevolg dat hij op slag werd gedood. VAN ZIJN RIJWIEL GEWAAID EN OVERREDEN. De 72-jarige C. de Leurs is Maandag avond op den Dordtschenstraatweg te Rot terdam van zijn rijwiel gewaaid en onder een auto terecht gekomen. Met een ernsti ge bekkenfractuur is hij in het Ziekenhuis aan den Coolsingel opgenomen, waar hij denzelfden avond is overleden. Zijn stof felijk overschot is naar zijn woonhuis te Schiedam overgebracht. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. In de Mariastichting te Haarlem is over leden mej. v. G., die Maandag te Halfweg door een passeerende auto werd gegrepen en ernstig gewond. POGING TOT DOODSLAG. Zoon lost schot hagel op zijn vader. Maandagavond laat heeft te Stiens een poging tot doodslag plaats gehad. De 18- jarige P. de W., die herhaalde malen on- eenigheid had met zijn vader, heeft op het erf bij zijn woning op dezen een schot ha gel gelost. De vader werd in den rug getroffen en moest naar het ziekenhuis te Leeuwarden worden vervoerd. De dader is in den loop van den nacht door de politie gearresteerd. j De toestand van den vader is ernstig, doch niet levensgevaarlijk. De „Telegraaf" meldt nader dat er reeds langen tijd in het gezin van den arbeider De Wal, bestaande uit den vader, twee zoons en drie dochters, een gespannen toe stand heerschte. De behandeling van de kinderen door den vader was zoodanig, dat het den een of anderen keer tot een uit barsting moest komen. Vooral de achttien jarige Jan, die ten gevolge van een lang durige werkloosheid geen geld meer in bracht, had van den man zeer veel te ver duren. Eenigen tijd geleden vatte hij het voor nemen op. om aan dezen toestapd een ein de te maken, en zijn vader te dooden. Hij had echter geen wapenen, doch hij wist, dat een vroegere baas, bij wien hij een tijd lang had gewerkt, twee geweren bezat, die zioh in den kelder bevonden. Door diefstal wist hij zich hiervan meester te maken; wel gaf de eigenaar, een landbouwer uit den omtrek van Stiens, den diefstal bij de po litie aan, dóch de dader was onvindbaar. Met deze geweren nu, heeft de zoon twee schoten op zijn vader gelost. Hij'had zich verdekt opgesteld toen De Wal even bui tenshuis was en loste op het moment, dat zijin vader binnenkwam een schot hagel, dat het slachtoffer in de hand trof. Toen De Wal het huis invluchtte kreeg hij een tweede schot hagel, thans in den rug, hij Liep nog een eindje door en viel toen op den vloer van de kamer neer. De omwonen den, die op het geluid der schoten kwamen toesnellen, vonden den gewonde. De dader had de vlucht genomen. Onmiddellijk werd cether door de gewaarschuwde politie per auto een achtervolging ingesteld, waarna men den dader spoedig kon arresteeren. Hij bleek geen spijt te hebben van zijn daad. DE MOORD TE SLAGHAREN. De buit opgespoord. Bij het onderzoek inzake den moord op Frans van Os te Slagharen zijn in diens woning groote bedragen aan geld gevond'en. Tot zelfs in de hanebalken was het geld verstopt, meldt het „N. v. h. N." Het was allemaal zilvergeld, waaronder vele guldens en rijksdaalders, die reeds niet meer in omloop zyn. Volgens de meening van verschillende kennissen van den ver moorde, verkeerde hij in de gedachte, dat dit geld om het betere zilvergehalte, beter waarde zou blijven behouden. Hoewel men het geld, dat gevoryien werd, nog niet heeft kunnen tellen, daar er ook veel klein zil vergeld bij is, wordt volgens weging de waarde op een 1000 geschat. De roovers hebben dus lang niet al het geld kunnen nemen. Het onderzoek wordt met kiacht voort gezet. Er is een aanhouding verricht, waar omtrent geen bijzonderheden medegedeeld worden. BRAND GESTICHT DOOR SCHAAP HERDER. Zoons van den boer gaan den man na ruzie te lijf. Op de boerderij „De Bakahoeve", te Swalmen, bewoond door de landbouwers familie Poels, is gistermorgen op den hooi zolder boven den schapenstal, opzettelijk brand gesticht door den 45-jarigen schaap herder M. P., die op de hoeve in dienst was, meldt de „Tel.". Een der zoons van den landbouwer werd echter spoedig door het opstijgen van dikke rookwolken op den brand opmerkzaam ge maakt. Deze zag kans met de aanwezige brandbluschapparaten en toegeschoten hulp het vuur te blussohen. Door het hooi flink op elkaar te persen kon het vuur niet om zich heen grijpen, waardoor de schade tot den zolder beperkt bleef. De verdenking viel spoedig op den schaapherder, die zich, toen het bleek dat men hem verdacht, zoo kwaad maakte, dat hij zijn baas met een schop te lijf ging. De zoons van den boer kwamen tusschenbeide en takelden den schaapherder, die hun va der bedreigde, zoodanig toe, dat hij reeds verschillende verwondingen opgeloopen had, toen de veldwachter ter plaatse ver scheen. Dr. Crasborn die spoedig ontboden werd, stelde vast, dat de verwondingen niet van ernstigen aard waren, waarna de schaapherder, na verbonden te zijn, voor den burgemeester werd geleid, die hem aan een streng verhoor onderwierp. M. P., die eenigszins als een zonderling bekend staat, bekende tenslotte den brand te hebben ge sticht. Hij verklaarde een vuurtje te héb ben willen stoken om te zien, wat de boer daarvan zou zeggen. De schaapsherder zal heden voor den officier van justitie worden geleid. DE GEARRESTEERDE BANKIER. Reeds een fraaie carrière achter den rug. De bankier R., doe wegens oplichting te Zandvoort werd gearresteerd, schijnt, naar „Het Volk" verneemt, al eerder de aan dacht der politie tot zioh getrokken te heb ben. R. oefende het beroep uiit van promotor. Naar hij heeft medegedeeld, was hij vroe ger werkzaam op een Nederlandsch con sulaat in het buitenland waardoor hij tal van relaties had gekregen, die hem zijn werk vergemakkelijkten. In het bijzonder maakte hij veel werk van het verknopen van doctorstitels. Daar voor onderhield hij relaties met een kleine universiteit in het buitenland, dóe zelf ook wel wat geld gebruiken kon. Ook ridderorden vormden voor dezen promotor een dankbaar handelsobject. Als men maar wilde betalen, zorgde hij er wel voor, dat men een onderscheiding kreeg. Het beroep van een promotor is veelzij dig en daardoor kon hij zich ook bezig hou den met makelaarsapdrachten, zooals den verkoop van huizen en hotels, waarvan de opdrachtgevers echter in de meeste gevallen niet veel pleizier beleefden. Vermoedelijk heeft hij thans iets op groo- ter schaal willen opzetten. Hij gaf n.l. voor, een groote naamlooze vennootschap te wil len oprichten, met tal van dochtermaat schappijen. Hij liet daarvoor contracten en andere stukken teekenen en liep zoodoen de tegen de lamp. Nader bericht men ons, dat de bankier verschillende relaties had te Warschau, Pa rijs en in België, waar hij een doctorstitel voerde. Zijn herhaald verblijf aldaar maak te eerder ingrijpen van de politie moeilijk. Kleine Duitsche en Zwitsersche Univer siteiten met welke hij in betrekking stond, en die in geldnood verkeerden, maakten hem den handel in titels tegen contante be taling mogelijk. Verder verschaften zijn relaties hem gelegenheid tot het handelen in onderscheidingsteekenen „Officier de l'instruction publique". Behalve in „make laardij' was hij sterk in het oprichten van maatschappen, die na de stortingen geen voortgang vonden. DE SCHIETPARTIJ TE LIESHOUT. Verdachte heeft bekend. Het onderzoek, dat de rijkspolitie heeft ingesteld naar de aanvankelijk zeer geheim zinnig schijnende schietpartij in de bosschen onder Lieshout, heeft tenslotte uitgewezen, dat de zaak niet zoo mysterieus is, ais men dacht. Het is komen vast te staan, dat H., die vroeger bij de Markensmokkelarij be trokken was, den laatsten tijd in geldverle genheid zat. Hij maakte met M. de afspraak er samen op uit te gaan, omdét hij een zaak je had, waar beiden wat aan konden ver dienen. Eenmaal buiten is het H. gelukt M. onder een voorwendsel uit de auto te krijgen, waarna hij verschillende schoten op hem loste. Dat de rijkspolitie aanvankelijk dacht hier een complot op het spoor te zijn, dat zich bezig hield met cocaïne-smokkelarij, vindt zijn oorzaak in de omstandigheid, dat de broer van M. toevallig den zelfden dag in Rotterdam werd gearresteerd in gezel schap van iemand, die verdoovende mid delen bij zich had. Deze smokkelaar is in middels als ongewenschte vreemdeling over de grens gezet en de broer hééft een proces verbaal gekregen. Het nadere onderzoek heeft de politie tot de overtuiging gebracht, dat H. en M. niet bij deze affaire betrok ken zijn. De toestand van M. is redelijk. H. wordt naar Roermond overgebracht, waar hij we gens het plegen van een roofoverval ter be schikking van de justitie zal worden ge steld. Nader vernemen wij nog, dat verd. H. gisteren in de Marechausseekazerne te Eindhoven, waar hij in voorarrest zat, be kend heeft, op het slachtoffer Meyer te hebben geschoten. De revolver heeft hij in het Wilhelminakanaal gegooid. Verband tusschen de schietpartij en de arrestatie van een Helmondschen cocaïnesmokkelaar te Rotterdam, blijkt niet te bestaan, of schoon de recherche dit aanvankelijk ver moedde. De toestand van het slachtoffer M. is uit stekend. INBRAKEN IN SERIE. Veelbelovend drietal te Huizen gearresteerd. De politie te Huizen heeft gisteren daar een drietal Huizer joliemannen aangehou den,, die de daders blijken te zijn van een geheele serie inbraken en diefstalleh, wel ke in deze gemeente de laatste maanden zijn gepleegd en tot dusverre onopgehel derd waren gebleven. Gearresteerd zijn de 19-jarige Kr., de 19-jarige KI. en de 15-jarige R. Het onder zoek heeft uitgewezen, dat dit veelbelovend drietal zesmaal heeft ingebroken in de broodfabriek aan den Beursweg, dat de jongens de daders zijn van een kaasdief stal in een pakhuis, dat zij tweemaal heb ben ingebroken in een groentenmagazijn en daaruit hebben ontvreemd een kist met sinaasappelen en verder bananen en drui ven, dat zij voorts in twee groentewinkels hebben ingebroken, van een bakkerij de electrische buitenlamp hebben gestolèn, van 'n rijwiel bij de Kleuterschool een be lastingplaatje hebben weggenomen en in Blaricum een kist met ijzeren sloten en deurhengsels hebben ontvreemd. Een in braak in een tuinhuisje aan de Valken- Programma's voor Donderdag 28 Febr. Huizen. 301 M. 8.00—9.15 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO. 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gramofoonplaten. 11.3012.00 Kodsd. Halfuur. 12.15 Orkestconcert en gramofoonpl. 2.00 Handwerkcursus. 3.003.45 Gramofoonplaten. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Zang. 6.43 Causerie. 7.15 Gramofoonplaten. 7.30 Journ. weekoverzicht. 8.00 Vaz Dias en NCRV-strijkorkest. 9.00 Ouderuurtje. 9.30 NCRV-kleinorkest. I. d. pauze om 10.00 Vaz Dias. 10.3011.30 Gramofoonmuziek. Hilversum. 1875 M. AVRO-Uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 9.00 Omroeporkest. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Omroeporkest m. m. van W. Spruyt (sopraan). 11.00 Knipcursus kinderkleeding. 11.30 Concert door „The Gubo's" (accor deon) en voordracht. 12.30 Gramofoonplaten. I.30 Concert door viool en piano. 2.00 Voor de vrouw. 2.30 Gramofoonplaten. 3.003.45 Naaicursus. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.45 Radiotooneel voor de jeugd. 5.30 Het AVRO-Aeolian-orkest. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Het Aeolian strijkkwartet. 7.30 Engelsche les. 8.00 Vaz Dias en Gramofoonplaten. 8.15 Handelconcert. Concertgebouworkest solisten, Toonkunstkoor en orgel. 10.30 Gramofoonplaten. II.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Jaca de Vries en zijn band uit „La Gaité", Amsterdam. Di-oitwich. 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 12.10 Het Rutland Square en New Victo ria orkest. 3.20 Vesper. 5.05 Orgelconcert. 5.35 Troise en zijn Mandolineorkest. 6.50 Handelconcert. 8.20 Soft ligths and sweet music, geva rieerd concert. 8.55 BBC-Theaterorkest. 10.20' Kerkdienst. 10.35 Concert door. cello en piano. 11.35-—12.20 Dansmuziek. „Rad 1 o Paris", 1648 M. 12.50 Pascal-orkest. 5.05 „Le jeu d'amour et de rhasard" hoorspel. 9.05 „Les marrons du feu", hoorspel. 10.05 Nat. orkest. 10.50 Vervolg concert. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Strijkorkest 2.05 M. Hansen's orkest. 2.55 Finsche declamatie en muziek. 7.30 Symphonieconcert 104011.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 6.35 Orkestconcert. 12.35 Kwintet-concert en solisten. 3.20 Weragkamerorkest 5.10 Orkestconcert. 6.20 Carnavalsprogramma. 8.05 „Kalender Revolte", gevar. program ma. 10.2011.20 Omroeporkest. Rome. 420 M. 8.05 Symphonisch vocaal concert 9.3511.20 Dansmuziek. Brussel 312 en 484 M. 322 meter: 12.20 Gramofoonplaten. 1.30—2.20 dito. 5.20 Omroeporkest. 7.35 Gramofoonplaten. 8.20 Hoorspel. 10.3011.20 Gramofoonplaten. 484 meter: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 «Omroeporkest. I.502.2Ó, 5.20, 6.35 en 7.35 Gramofoon platen. 8.20 Symphonieconcert. 8.50 Cabaret 9.35 Vervolg concert. 9.50 Cabaret 10.3011.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 „Die Saat der Sonne", hoorspel met muziek. 8.20 Het Omroeporkest. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.20—11.20 Uit Keulen: Concert Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf en de R.O.V. Radio-centrale Derde programma 8.058.20 Deutschl. Sender. 9.20—12.20 Keulen. 12.2014.20 Parijs Radio. 14.20—15.20 Kalundborg. 15.2017.20 London Reg. 17.20—18.35 Brussel VL 18.35—19.20 Brussel Fr. 19.20—20.50 Weenen. 20.50afloop: Parijs >Poste Parisien. Vier de programma 8.058.50 Parijs Radio. 9.3510.35 Deutschl. Sender. 10.3511.05 Droitwich. II.0512.10 London Reg. 12.10—14.20 Droitwich. 14.2015.20 London Reg. - 15.20—18.50 Keulen. 18.50—19.30 Londoh'Reg. 19.30—20,00 Sportpraatje door den heer J. G.' A. Janssen (journalist). 20.00—20.20 London Reg. 20.2021.50 Droitwich. 21.5022.20 Diversen. 22.2022.35 Droitwich. 22.35afloop Londen Reg. veensche laan leverde niets op. Op het politiebureau hebben de jongens deze inbraken en diefstallen bekend. Na dat zij waren gehoord door den burgemees ter van Huizen, zijn zij ook voor den bur gemeester van Blaricum geleid. Zij zullen ter beschikking van de justitie te Amster dam worden gesteld. Een uitstapje van Maandagavond is het drietal noodlottig geworden. Te ongeveer 10 uur in den avond bemerkte de eigenaar van de broodfabriek aan den Beursweg, die toevallig op dit uur nog in zijn zaak was, dat er een ruit werd ingedrukt. Toen hij toesnelde, namen de daders de vlucht, doch hij kon de politie toch de aanwijzin gen verschaffen, die tot de aanhouding der drie jongens hebben geleid. FEUILLETON Li-Weng-Ho, de mandarijn. Uit het Engelsch, door BEN BOLT. 'Nadruk verboden). 42) Omstreeks twaalf uur echter schrok hij wakker door het klinken van een gong. In de gang hoorde hij het sandalen-geklep- per van vele voeten, eenige minuten later gevolgd door eentonig gezang. Dat was de middernachtelijke godsdienstoefening, be dacht hij, zopals het vroom gebruik die den bewoners der Boeddhistische kloosters voorschrijft. Maar lang hield zijn geest zich er niet mee bezig; weldra was hij weer in slaap. Hij hoorde niets van den terugkeer der monniken op hun strooien schoeisel of van de gong, die een uur later door de stilte van het klooster galmde. Maar eenigen tijd daarna werd hij plot seling gewekt door de aanraking van een koude hand. Hij veerde overeind op zijn harde legerstede en staarde den monnik die met een lamp in de hand voor hem stond, aan. „De abt verlangt uwe onmiddellijke te genwoordigheid", luidde de korte aankon diging. Er is gevaar!" „Gevaar!" Meteen was Dick Forsyh klaar waker. Hij stapte op den grond gleed in zijn schoe nen en beduidde den monnik, dat hij klaar was. Toen hij uit zijn cel op de gang trad, kwam Ching uit de cel ernaast, hevig ga pend. „Beroerde boel", bromde hij, „kan niet rustig slapen". Forsyth gaf geen antwoord. Terwijl hij den monnik volgde door de kronkelende gangen, vroeg hij zich af, wat voor gevaar het wel mocht zijn, waarvoor hij midden in den nacht moest opstaan. Hij ervoer het toen zij de kamer van den abt bereikt hadden. „Het noodlot heeft gewild, o heelmees ter", sprak de oude man hem toe, „dat gij niet bij ons zult blijven tot na het dagen van den ochtend en dat ik u niet toonen zal de schatten van ons klooster, zooals ik zou hebben gewild. Maar Boeddha zijn ge prezen!" „Wat is er, vader?" „Soldaten! Zij zoeken u en uwe metge zellen. geneesheer, en met hen is Ah Yeo, de secretaris van den gouverneur!" „Weten zij dat we hier zijn?" „Dat niet! Maar dat gij langs deze weg gekomen zijt vermoeden zij, want zij heb ben gesproken met kolenbranders achter den heuvel". „Wij hebben er geen gezien!" „Zij zagen u en vertelden hetgeen ze ge zien hadden. Maar de secretaris en de sol daten hebben de volle maat van het on weer gehad en zijn doorweekt en zeer ver moeid. Het is noodig, dat zij hun kleeren drogen en slapen en als ik mij in hun ge woonten niet bedrieg, zullen zij tot lang in den morgen slapen en zult gij een goeden voorsprong hebben als gij nu gaat." „Nu, vader?" „Nu! Het onweer is voorbij De maan schijnt helder. Kijk!" Terwijl hij sprak wierp hij het tralieven ster open en Forsyth zag het zilveren licht glanzen op de boomen, waarvan de takken i nog zwaar neerhingen door den regen en op de sneeuw der bergen in de verte. Toen nam de abt opnieuw het woord. „De toebereidselen voor uw reis zijn gemaakt. In de bergplaats onder den stoel bevindt zich voedsel en twee strengen geld „Vader, daaraan bestaat geen gebrek! Wy...." De oude man onderbrak hem door een handbeweging5 „De gift van onzen meester, die een heelmeester was, aan hem die geneest! Hier hebben we weinig behoefte aan geld, maar daar buiten", hij maakte met zijn kno kige hand een omvattende beweging naar de door de maan-verlichte wereld „is groote nood. Men kan er veel goed mee doen. Maar helaas wordt het meeste ten kwade aangewend. Wat zeide die leer aar dien gij volgt over geld? Herinnert ge het U?" „Hij leerde, dat de liefde tot het geld, de wortel tot alle kwaad is." „Juist, mijn zoon. Begeerte k de voor naamste zonde, en er is maar een zonde die daarmede kan worden vergeleken: iemand het leven te benemen zooals Li Weng-Ho het uwe nemen zou. Daarom bied ik U de helpende hand. Zie, de vrouw komt." Het voorhangsel werd ter zijde gescho ven en Kathleen kwam binnen, een vra gende blik op haar gezicht. Forstyh legde haar d^ situatie uit. „Ah Yeo is met soldaten in het kloos ter aangekomen en daarom gaan wij met een op weg. Het is het eenige wat ons over blijft." „Ja", gaf ze toe, „dat is het eenige". „Alles is voor het vertrek gereed", deel de de abt nogmaals mee. „Dan vader...." Forsyth viel, zooals gewoonte en be leefdheid eischten op de knieën en de an deren volgden zijn voorbeeld. De abt schonk hen zijn zegen en Dick Forsyth overwoog dat, al was hij dan geen Boed dhist, de zegening van een goedhartigen ouden man hem zeker geen schade zou be rokkenen! „Dit is uw weg", vervolgde de abt, toen ze weer opgestaan waren en de deur, die zij tevoren reeds hadden opgemerkt, ge opend had. „Een van mijn monniken zal u. tot gids strekken." Na nogmaals hun dankbaarheid te heb ben uitgesproken gingen ze door de deur en kwamen in een kleinen tuin, waar zij den stoel vonden met den langen monnik wach tende er naast. Kathleen stapte in, Ching en Forsyth heschen den stoel op hun schouders en met een laatste wuiven naar de hulpvaardigen abt, die nog aan den uitgang van zijn rots kamer stond, zetten zij hun vlucht voort. XXII. De weg naar Yunnan. De halve maan scheen helder op de door den regen schoon gewasschen heuvelen. Met uitzondering van enkele stoompluimen die nog tusschen de boomen hingen, was de mist opgetrokken en konden zij vrij goed hun weg zien. De kleine tuin vormde een deel van een grooteren, welke zij even eens passeerden en die op een klein pla teau gelegen was. Dat staken zij over en daalden vervolgens een lange wenteltrap af, die zich langs den wand van een heu vel draaide. Beneden vonden zij een gepla veid pad, gingen door een poort in den kloostermuur en kwamen, rechts afslaand, op een ander pad. De monnik, die zich tot het geven van enkele karige aanwijzingen bepaalde, wandelde voor hen uit en onge veer een halve mijl, liep het pad op een breederen weg uit, die naar een zadel in de heuvelen voerde. Toen stond hun gids stil. „De weg naar Yunnan", deelde hij me de, naar het zadel wijzend en zonder ver der een woord te spreken keerde hij zich om en keerde met vlugge passen naar het klooster terug. Moeizaam worstelden de vluchtelingen voort langs een der slechtste wegen ter we reld, die bovendien glibbering was van den regen. Herhaaldelijk moesten zij trappen klim men en hoewel de paar uur slaap in het klooster hen wonderlijk verfrischt hadden, begon het zweet van hun inspanning te getuigen. Het dal bleek verder af dan ze het in het maanlicht toegeschenen had en toen zij het eindelijk bereikten begon het boven de heuveltoppen reeds te scheme ren. Er stond een straffe wind, die hun be- zweete lichamen koud maakte tot op het merg. Ching's gezicht was smalletjes en vertrokken van vermoeienis. Dat hij zou volhouden tot hij er bij neerviel, daaraan twijfelde Forsyth geen oogenblik, maar het was niet wenschelijk, dat het zoover zou komen, en toen zij een kelin bosch aantrof fen liet hij halt houden. „Ochtendrust, Ching!" „Ik heel blij", verklaarde de Chinees met een zucht. „Wij zullen het bosch ingaan en een vuurtje aanleggen. Een slok thee zal ons geen kwaad doen." (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9