Op „Barbara" te Amsterdam had Donderdag de begrafenis plaats van de bft' den storm op Zondag om het leven gekomen 22-jarigen Th. Scheerens. Een hevige brand verwoestte in den nacht van Woensdag op Donderdag de houtwaren- fabriek van de Gebr. Smits te Uitgeest, terwijl ook een viertal omliggende perceelen in vlam men opging. De laatste hand aan een nieuwe stoomer. Zaterdag a.s. zal bfl de Nederlandsche Scheepsbouw-Maatschappij van stapel loopen het nieuwe s.s. „Rita". Thans zit het echter nog warmpjes in ijzer en staal. Jhr. F. G. H. Gevaerts, adj. Commies le klasse der gemeente-secretarie is 1 Maart 25 jaar in dienst der gemeente Voorbiirg. De moord te Berghem voor het Bossche Gerechtshof. Opperwachtmeester L. Curfs, getuige charge, v. d. Putten (bijgenaamd „de Put"), in eerste instantie kroongetuige, nu getuige décharge en de verdediger Mr. Rooboi (v.l.rnr.) in de moordzaak Gerrit de Bie voor het Bossche. Gerechtshof. De wielrenner Jan van Hout trad te Ben jubileerend Artillerie-corps. Ter gelegenheid van het 142-jarig bestaan van het Corps Rgdende Artillerie Baron van Voorst tot Voorst wenscht den nieuwen Burgemeester in oven m e J e4- te Arnhem, werd Donderdag een rondrit door de stad gemaakt. van Oldenzaal, den heer G. H. P. Bloemers, die Donderdag werd A- bouwers. geïnstalleerd, geluk. Soldaten in een kazerne te Parijs moe ten, in verband met de griep-epidemie, lederen dag gorgelen. De Burgemeester van Zwolle, Dr. J. E. Baron de Vos van Steenwttk opende aldaar Donderdag het nieuwe abattoire.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9