VRIJDAG 22 FEBRUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD. - PAG. 14 GEMENGDE BERICHTEN DOOR AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. Gistermiddag is nabij Beilen op den verkeersweg BeilenMeppel de 67-jarige echtgenoote van R. Etten uit Smalbroek door een auto aangereden en aan de ge volgen daarvan overleden. Een twee-per soonsauto bestuurd door den heer A. K. Besteboer, met Indisch verlof tijdelijk ver toevend te Bakkum in Noord-Holland, reed in de richting Meppel. Vermoedelijk door den harden wind heeft de vrouw de auto die haar achterop reed niet hooren naderen. Met een schedel- en beenbreuk werd de vrouw overgebracht naar het Wilhelmina- ziekenhuis te Assen, waar zij aan de ge volgen is overleden. De auto kwam in de slot terecht doch beide inzittenden bleven ongedeerd. De oude vrouw was op weg om eten te gaan brengen bij een zieke buurvrouw. De 22-jarige dochter van Ds. J. J. Miede- ma is toen zij per rijwiel de Heerenbrug te Groningen passeerde, door een personen auto aangereden. Met een linkerbeenbreuk en een schedelfractuur werd het meisje naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd, waar het later overleden is. SCHOLIER BIJ EEN PROEFNEMING GEDOOD. Leerling van de Heibloem het slachtoffer. Donderdagavond wilde de leerling J. Na gels uit Oeffeit in het gesticht „De Hei bloem" voor zijn medeleerlingen de wer king van een stoommachine met een ketel van een diameter van 30 c.M. en een leng te van Yi M. demonstreeren. Plotseling vloog de ketel uit elkaar, waardoor de knaap tegen den grond werd gesmakt en op slag werd gedood. Van de hem omringende medeleerlingen liepen er eenigen niet ernstige brandwon den op. Het lijk van het slachtoffer en de res ten van de vernielde machine werden door de marechaussee van Heijthuizen in beslag genomen. KOLENDAMPVERGIFTIGING TE ANTWERPEN. Gepensionneerd Nederlandsch onderwijzer overleden. Te Antwerpen is gisteren de 72-jarige gepensionneerde Nederlandsche onderwij zer J. ter Heide uit Hoogeveen in zijn wo ning aan de gevolgen van een vergiftiging door kolendamp overleden. Zijn echtge noote verkeert in levensgevaar. De kolen damp had zich tengevolge van een onge luk door de kamer verspreid. DE DOKKUM I IN NOOD. Later behouden binnen gebracht Uit Den Oever wordt gemeld: Tijdens den vliegenden Zuidwesterstorm is de Dokkum I van de reederij Stanfries te Leeuwarden, schipper A. Miedema, gister ochtend in nood komen te verkeeren. Het schip was met 60 K.G. stukgoederen gela den, op weg naar Amsterdam en te vijf uur van Kornwerderzand vertrokken. On derweg kreeg het schip met hooge zeeën te kampen en werd de toestand zoodanig, dat besloten werd de terugreis te aanvaar den. Ter hoogte van de Makkumerwaard bestond dermate gevaar voor bemanning, schip en lading, dat dringende assistentie geboden was. De machinekamer was onder water geloopen, de vuren gedoofd en het uitgebrachte anker vermocht het schip niet houden en slipte door. Het bergingsvaartuig „Annie" van O. J. Bosker's Haven- en Bergingsbedrijf te Wieringen, dat te Kornwerderzand lag ge- stationneerd, vertrok ter assistentie en mocht er onder moeilijke omstandigheden in slagen een tros vast te maken aan het schip na een bewogen reis behouden in de haven van Kornwerderzand te brengen. ONGERUSTHEID OVER DE SCH. 116. Het uitblijven, van den logger „Simon en Marie", no. 116, van de Scheveningsche vloot heeft onder de Scheveningsche vis- schersbevolking eenige ongerustheid ver oorzaakt. Zeventien dagen geleden heeft de SCH 116 zee gekozen om een kleine twee weken zijn geluk met de netten te beproeven. Op 't oogenblik is schipper Leendert Rog al enkele dagen over tijd. Hij had allang binnen kunnen zijn, zegt men, maar men heeft geen taal of teek en van de SCH. 116 vernomen. Waarschijnlijk heeft de logger een de fecte motor of zijn olievoorraad is ver stookt en dobbert de treiler nu ergens ach ter een drijfanker, want het is zeer de vraag, of het schip een tuigage heeft, dat tegen de felle stormen van de laatste da gen opgewassen is. Inmiddels heeft de reederij zich met ra- dio-Scheveningen-Haven in verbinding ge steld en de zender te IJmuiden zou reeds via de Scheveningsche antenne de koop vaardijvloot op de hoogte hebben gesteld, met het verzoek om positiemelding (de log ger heeft natuurlijk geen zender aan boord, als op de koopvaardijschepen). „Vad." GARAGE UITGEBRAND. Bewoners nauwelijks in veiligheid. Omstreeks middernacht is Donderdag brand uitgebroken in de garage van den heer J. L., aan den Brielschen Straatweg bij 't dorp Nieuwenhoorn. De bewoners waren naar „Het Volk" meedeelt, in diepe rust en reeds waren de vlammen tot de slaapkamer doorgedrongen vóór de heer L. en zijn vrouw ontwaakten. Het hoofdhaar van mevr. L. was toen reeds geschroeid. De heer L. heeft met inspanning van al zijn krachten zijn kinderen, een zeven jarig meisje, een jongetje van vijf jaar en een baby van twee maanden kunnen red den. De kinderen konden ternauwernood in veiligheid worden gebracht. Bij deze reddingspogingen liep de heer L. brandwonden op aan het hoofd. Het pand is geheel uitgebrand. Slechts de mu ren van de werkplaats staan nog overeind. Het duurde geruimen tijd, eer de brand weer ter plaatse was. Men heeft nog wel een brandspuit in werking gesteld, maar tegen den feilen brand, die aangewakkerd werd door den hevigen wind, viel niets uit te richten. De oorzaak van den brand is onbekend. OPLICHTING VAN 30.000. Rotterdamsche verzekerings-mij. het slachtoffer. Eenigen tijd geleden zou, naar de „N. R. Crt." verneemt, een in de binnenstad van R'dam gevestigde verzekeringsmij. opge licht zijn voor een bedrag van ongeveer 30.000. De politie heeft een uitgebreid onderzoek ingesteld in verband waarmee een inspecteur van den justitieelen dienst naar Parijs is gegaan, waar hij gedurende ruim een week nasporingen heeft gedaan. Daarna zijn de onderzoekingen hier te lande voortgezet en het resultaat van een en ander is geweest, dat thans in Den Haag een verdachte is aangehouden, die naar hier op transport is gesteld. De verdachte moet een vrij belangrijke positie beklee- den. In belang van het onderzoek kunnen nog geen andere mededeelingen worden gedaan. SPORT VOETBAL LEIDSCHE VOETBALBOND. De Zaterdagmiddag-competitie. Het wedstrijdprogramma voor morgen middag luidt: Zaterdagmiddagbeker le ronde: SCO 1 Katwijk 1; Terleede 1F. Pacta 2. le Klasse: Quick B. 1ARC 1; SLF 1 LFC 1; Noord wijk 1F. Pacta 1. 2e kl. A: ARC 2Quick B. 2. 2e kl. A: Katwijk 2Ter Leede 2. 3e kL A: F. Pacta 3—O. Clubje 2; Noordwijk 3—ARC 3 (bijterrein); Koude kerk 2Quick B. 4; Weter. B. 1Woubrug ge 2. 3e Kl. B: LRC 3—Quick B. 5; Rijnsb. B. 3Noordwijk 4; Ter Leede 3SLF 3 (bij- terrein). 4e Kl.: Sleutels 2—Weter. B. 3. Juniores: F. PactaQuick B. (bijterrein) Adsp. A: Quick Ba—Katwijka (bijter rein). Adsp. B: Katwijk bAlphia (bijterrein); O. ClubjeKoudekerk; RouwkoopQuick B.b. Alle wedstrijden vangen aan om half vier. KORFBAL LEIDSCHE KORFBALBOND. De competitie. Het programma voor Zaterdag en Zon dag luidt als volgt: Aspiranten-afdeeling: Zaterdag 23 Fe bruari: Promotie-degradatiewedstrijd Kl. I: Noorderkwartier IIFluks V 2.30 uur. Zondag 24 Februari: Klasse I. Algemee- ne I—Klimop I 2 uur; Fluks in—Ooster kwartier I 12 uur. Klasse II: Klimop Ti—Fluks IV 2 uur; Oosterkwartier IHAlgemeene H 2.45 uur. WIELRENNEN JAN VAN HOUT IN HET HUWELIJK GETREDEN. Donderdagmorgen is de bekende wielren ner Jan van Hout te Eindhoven in het hu welijk getreden met mej. A. Louwers, Hon derden personen hadden zich bij het ge meentehuis verzameld, toen Jan en zijn bruid om half tien daar arriveerden. Als getuigen bij het huwelijk fungeerden de heeren J. v. d. Laar en Van Beek. Om tien uur werd in de kerk van den H. Lambertus te Gestel de plechtige H. Mis opgedragen. Ook hier rond de kerk had zich een groot aantal belangstellenden ver zameld. De H. Mis werd opgedragen door Pastoor Van Dijk. Van twaalf tot twee uur werd een recep tie gehouden, waarvan door velen uit de wielerwereld gebruik werd gemaakt om het jonge echtpaar te feliciteeeren. Jan van Hout is een bescheiden figuur, die zich nooit op den voorgrond zal dringen, doch uit de belangstelling bij zijn huwelijk is volkomen gebleken, hoeveel vrienden hij telt en hoe populair hij is bij wieler-enthou- si asten. SCHAKEN HAAGSCHE SCHAAKBOND. De Competitie. In de afgeloopen week speelden de H. Chr. Sohaakver. I en de H. Arb. Schaak club I gelijk. Het Leidsch Schaakgen. I verbeterde hierdoor zijn kansen, want zijn grootste concurrent, de H. Chr. Schaakv. I bleef daardoor één punt achter. De stand is nu de volgende: gesp. £ew. gel. verl. v.it. tot. L. Schaakgen. 1 4 4 26 -14 8 H. Chr. Sch.v. 1 4 3 1 22 -18 7 Res. Sch.cl. I 4 2 2 22.5-17.5 4 Disc. Disc, n 4 2 2 22 -18 4 H. Westerkw. 13 111 13.5-16.5 3 H. Arb. Sch.cl. 15—14 19.5-30.5 1 Disc. Disc, ni 4—13 14.5-25.5 1 UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Zaiterdag 23 Februari. Huizen, 301 M. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin. I.215 Lunchconcert door het KRO-orkest. 2.00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 2.30 Sporthalfuurtje. 3.00 Kinderuurtje. 4.40 Het KRO-orkest 5.30 Esperanto-nieuws. 5.45 De KRO-boys. 6.20 Journalistiek Weekoverzicht. 7.15 Joep Nicolas over „Glasschilder kunst". 7.35 Gramofoon. 8.00 Vaz Dias en Gramofoon. 8.35 Pater J. Thewissen S.J. „Tusschen twee werelden". 9.05 De KRO-boys, afgewisseld te 9.30 door voordracht van Leon Rijken. 10.30 Vaz Dias en voordracht door Leon Rijken. 10.45 De KRO-boys. II.30 Gramofoon. Hilversum, 1875 M. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedr. 12.30 Orvitropia en de Zonnekloppers. 2.00 Muzikale lezing en gram.pL 2.20 Causerie. 2.40 Strijkorkest. 3.00 De Krekeltjes, de Schalmei en het XX-ensemble. 4.15 Lezing. 4.30 De Trekvogels en Gram. pl, 5.40 Literaire causerie. 6.00 De Wielwaal en lezing. 6.30 Orgelspel. 7.00 Betuwech uurtje. 8.00 SOS-beriahten. Gram.pL 8.30 VARA-Maandrevue m. m. v. De Flierefluiters en solisten. 9.00 Uitslag Filmprijsvraag. 9.05 Orgelspel en zang. 9.50 VARA-orkest 10.30 Vaz Dias. VARA-varia. 10.45 Orvitropia. 11.3012.00 Gramofoaranuzi<|k. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Gram.pL 12.05 BBC-Northern Orkest. I.20 Commodore Grand Orkest 2.20 Belfaster Omroeporkest 3.05 Verslag Rugby-wedstrijd Ierland Schotland. 5.05 „Five Hours Back", programma uit Amerika. 5.35 BBC-dansorkest 7.50 BBC-orkest 8.50 Variété-programma. 10.20 Handelconcert m. m. v. solisten, koor en orkest. II.2012.20 Ambrose en zijn Band. „Radio Paris", 1648 M. 12.20 Orkestconcert 5.20 Assoc. des Concert Pasdeloup. 8.20 Fragm. uit opera's van Offenbach (zang). 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Concert uit rest „Ritz". 2.504.50 M. Hansen's orkest 7.20 G. F. Handelconcert 9.00 Weensche muziek. 9.35 Zang en piano. 9.50 Omroeporkest. 10.2011.35 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 6.35 Orkestconcert en koor. 11.20 Uit Breslau: Grenzland-orkest 12.45 Omroepkleinorkest 3.20 Vroolijk programma. 7.35 „Heimkehr der Helden", hoorspel 8.35 Orgelconcert 9.50 Weragtrio en solisten. 10.5012.20 Apollo-Symphonieorkest Rome, 420 M. 8.05 Onbekend. B rustel IM en 484 M. 322 M.: 12.50 Salonorkest 1.502.20 Gram.pL 6.35 Zang. 7.05 en 7.40 Gram.pL 8.20 Cabaret 9.20 HoorspeL 10.30 Gram.pl. 10.5012.20 Max Alexys' orkest. 484 M.: 12.50 Omroeporkest I.502.20 Gram.pL 5.20 Dansmuziek. 5.60 PianorecitaL 7.20 Gram. pl. 8.20 Omroeporkest 9.20 Reportage. 9.40 Salonorkest 10.5012.20 Max Alexys' orkest Deutschland sender, 1571 M. 7.30 Uit Hamburg: Duitsohe Operamu ziek m. m. v. solisten, koor en orkest 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.15 Omroepkleinorkest Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf en de R.O.V. Radio-centrale Derde programma 8.058.20 Deutsahl.sender. 9.2011.20 Keulen. II.2012.20 Kalundborg. 12.20—14.50 Keulen. 14.5015.20 Kalundborg. 15.20—17.20 Keulen. 17.20—19.20 Parijs Radio. 19.20—19.50 Brussel Fr. 19.5021.30 Londen Reg. 21.3021.40 diversen. 21.40afloop Leipzig. Vier de programma 8.058.50 Parijs Radio. 10.0510.35 Deutschl. sender. 10.3511.05 Droitwich. 11.0512.35 Londen Reg. 12.3515.20 Droitwich. 15.2015.50 Londen Reg. 15.5018.50 Droitwich. 18.5019.50 Londen Reg. 19.50—20.35 Droitwich. 20.35—21.20 Keulen. 21.2021.50 Droitwich. 21.50afloop Londen Reg. Op Dinsdag 3 Maart a.s. wanneer alhier de wedstrijd L. S. G. IH. Chr. Schaakv. I zal worden gespeeld, zal tevens wel de beslissing vallen over het kampioenschap. De Leidenaars hebben reeds aan een gelijk spel voldoende, om de leiding te behouden. DAMMEN DAMCLUB „THEORIE PRACTIJK". De damclub „T. en P." heeft besloten om een wedstrijd te organiseeren om het alge meen persoonlijk kampioenschap van Lei den en Omstreken". De deelname is opengesteld voor iedere dammer, terwijl het betalen van inleggeld zoo gemakkelijk is gemaakt als mogelijk, en wel als volgt: Bij het opgeven wordt 0.50 garantiegeld gevorderd, die na afloop der wedstrijd wordt terugbetaald, terwijl men tien ach tereenvolgende weken 0.10 stort of 1.00 ineens als inleggeld. De inschrijving is ge opend tot uiterlijk 2 Maart. De wedstrijden waaraan mooie prijzen verbonden zullen worden, vangt hoogstwaarschijnlijk Vrijdag 8 Maart aan. Opgeven bij den secretaris, Nieuwstraat 34a of den voorzitter Steen- schuur 17. Gespeeld wordt in 2 klassen nl. 1ste klas en 2e klas. FEUILLETON. Li-Weng-Ho, de mandarijn. Uit het Engelsch, door BEN BOLT. 'Nadruk verboden). 38) Hij wierp een snellen blik op Ching. Die sliep nog den loodzwaren slaap van een oververmoeid man en zonder aarzeling stapte de dokter naar den draagistoel, nam het mooie lachende gezichtje tusschen zijn handen en kuste het meisje lang en innig. „Goeden morgen, liefste!" Een diepe blos kwam op Kathleen's ge zicht, maar in haar oogen bleef de lach. „Gistermorgen zou je dat niet gedaan hebben." „Neen", lachte hij terug, „maar mor gen „Ja.;.. morgen?" „Morgen krijg je minstens een dubbele portie!" Ze schudde het hoofd in vroolijk ver wijt. „Ik had nooit gedacht, dat je zoo wuft kon zijn." „Wuft!" protesteerde hy. „Als ik toch ga trouwen!" „Trouwen?" „Ja natuurlijk", antwoordde hy bazig. „We trouwen op het eerste zendingsstation het beste dat we bereiken. Dan zal je vader niet meer in staat zijn tusschenbei- óe te komen. Ik houd er nu eenmaal van de dingen af te doen!" Ze zei verder niets, maar terwijl zij uit den stoel stapte, verried haar gezicht dui delijk genoeg hoe ze zijn voorliefde voor „afdoen" opnam Zij droeg altijd nog het costuum van voorname Chineesche dame en met een liefkoozenden blik op haar stralend gezicht, zei hij vol bewondering: „Ik heb nooit geweten, dat Chineesche kleedij zoo goed kon staan. Met een oolijke twinkeling in haar oogen keek ze naar zijn bemodderde en doorweek te kleeren. „Ik ben bang, dat ik dat compliment niet terug kan geven." „Neen, het is alleen om mezelf, dat je van me moet houden", bracht hij plagend in het midden. „Misschien lukt het me dat te doen", klonk het jolige bescheide. „Jij, schat!" riep hij en toen hij haar dit maal in zijn armen nam vergaat hij te kij ken of Ching nog sliep. Maar Kathleen keek wel en na een oogenblik hernam ze: „Vindt je niet, dat het tijd wordt om met die frivoliteit op te houden en toebereidse len te maken voor ons ontbijt? Als we klaar zijn kunnen we Ching wakker ma ken; die zal langzamerhand wel voldoende uitgerust zijn." „Goed. Als jij dan een paar handen vol droge takjes wil verzamelen, ga ik op zoek naar water. Daar zal wel geen gebrek aan zijn in deze heuvels." Hy nam een kleine pan, die zich bij de dingen bevond, welke Ching van zijn on volprezen broer geleend had en ging heen terwijl Kathleen takjes begon te verzame len voor een vuur. Spoedig kwam Forsyth terug met een pan vol water. Zijn haar en gezicht dropen. „Zoo ben je onder de pomp geweest? Waar is de badkamer?" informeerde het meisje met een glimlach. „Maar enkele meters van hier, daar rechts. Daar is een stroompje." Kathleen wuifde hem met een luchtig ge baar toe en verdween achter de rhodon- dendrons. Toen zij terugkwam keek For syth haar met een blik vol liefde en tee- derheid aan. Haar oogen straalden van den lach, ze moest wel bijzonder vroolijk ge luimd zijn, de doorgestane gevaren ten spijt. „Het is jammer, dat Ching niet een paar handdoeken van zijn rijken broer heeft geleend", zei ze. „Mijn gezicht voelt aan, alsof het tot marmer verstijfd is." „Het is mooier dan „Tijd om thee te zetten, Dick!", viel ze hem schalks-vermanend in de rede. Zij staken den kleinen houtstapel aan, zetten thee in de pan van Chings broer en nadat alles gereed was, werd hun tochtge noot gewekt. Toen hij het vuur en de stoomende thee zeg, ging hij verschrikt overeind zitten. „Ikik.... heb me verslapen", sta melde hij. „Heel jammer. Ik...." Forsyth had niet de minste neiging om hem een standje te maken over zijn gebrek aan waakzaamheid. „Spaar je verontschuldigingen", onder brak hij hem vriendelijk, „we begrepen, dat je rust noodig had en het ontbijt is klaar. Laten we aanvallen. Hoe eerder we doorgaan hoe beter." Toen ze gegeten hadden, vervolgden zij hun weg. Naarmate zij voortgingen wer den de heuvels steiler. De lucht blies koe ler en riviertjes haastten zich naar bene den. Klaterende watervallen in wonder mooie omlijsting van groen deden zich aan het oog op. Ze trokken langs meer dan één duize lingwekkende afgrond, passeerden primi tieve brugetjes, die hun een koude rilling langs de rug deden loopen en bereikten eindelijk een hellende grasvlakte, waar zij besloten te rusten voor hun „lunch". Zij waren nu hoog genoeg om over de lagere heuvels heen te kunnen kijken en terwijl Ching een maaltijd van boonen- puree en tarwekoekjes bereidde, lieten Kathleen en Dick Forsyth den blik dwalen langs den weg waar zij vandaan gekomen waren. De daken en tempels van Pi-Chow glansden in het zonlicht en toen het meisje de stad in vogelvlucht ontdekte, liet ze een lichten kreet van ontsteltenis hooren. „Och, wat zijn we weinig opgeschoten!" „Ja", gaf de dokter toe. „Maar vergeet niet dat we over heuvels klimmen." „Ze zullen Li-Weng-Ho nu wel hebben gevonden." „Uren geleden, vermoed ik." „En zou de achtervolking al begonnen zijn?" „Vast en zeker. Maar er is geen reden voor opwinding. Het zal de mannetjes van Li Weng-Ho een heelen tyd kosten om. ons spoor te vinden, en voor het zoovxer is, kunnen we veilig en wel buiten zijn rechts gebied zijn." „Ja, maar ik zie hem er best voor aan zich van de grenzen van zijn provincie niets aan te trekken en, als hij ons op het spoor te vinden, en voor het zoover is, r.aar Yunnan te zenden." „Laten we hopen van niet", antwoordde Forsyth bemoedigend. Kathleen kon de gedachte aan den man darijn echter niet zoo gemakkelijk van zich afzetten. Li Weng-Ho, beroofd van zijn prooi en het slachtoffer van diepe verne dering, zou ongetwijfeld energiek zijn in de achtervolking en ongenadig in zijn wraak. Dat ze nog zoo dicht bij Pi-Chow waren, had haar diep teleurgesteld en er kwam een druk over haar, waaraan ze zich niet kon ontworstelen. Bovendien begon het weer te verande ren. Boven de heuvels pakten zich wolken samen- Zij werden steeds grooter in aan tal en omhulden ten laatste de toppen der heuvels. Verder naar beneden hingen de wolken sluiers als rook om de boomkrui nen. De vluchtelingen zelf waren in een vochtigen mist gewikkeld, die hen tot op de huid nat maakte en hen belette verder om zich heen te zien dan een paar meter. De tocht werd hoogst onaangenaam. De rotssteenen op het pad waren glibberig door de opeenhooping van vocht. Het natte gras doorwekte hun voeten en beenen, de boomen waaronder zij doorgingen deden een regen van zware druppels op hen neer vallen. De gedruktheid, die Kathleen al een poos gevoeld had, deelde zich aan For syth mede en alleen Ching bleek bij mach te een eenigszins hoopvollen kijk te hou den op een wereld, die zijn gulden aspect verloren had. „Heel slechte mist", constateerde hij, toen zij op den top van een blibberige ver hevenheid even stilstonden om wat te rusten. „Maar de zon schijnt er boven- Hij verwarmt ons weer gauw!" Het was moeilijk zich dit voor te stel len op deze van mist doordrenkte hellin gen en geen van de beide anderen gaf ant woord. Ching bemerkte hun somberheid en snaterde opgewekt door. „Heel slechte mist, maar verbergt ons voor de mannen van den mandarijn, als zij dezen kant uitkomen." „Misschien", meende de dokter somber. Maar de mist kan hen ook voor ons ver bergen-" I (Wordt vervolgd)

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 14