leder pak HONIG's VERMICELLI hon'ig" Bouillonblokje GRATIS WOENSDAG 20 FEBRUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 De politie was spoedig ter plaatse en maakte proces-verbaal op. Ook haar conclusie luidde, dat de wa gen veel te zwaar geladen was; alleen in het bovenste vak waren een veertigtal schapen opeengepropt. Voor den eigenaar van den auto, een veehandelaar uit Meppel, zal dit ongeval, behalve degroote materieele schade, dus nog wel andere onaangename gevolgen hebben. LIJK OPGEHAALD. Uit het Boterdiep te Bedum is gister middag het lijk opgehaald van den 49-jari gen J. Holitrop, die sedert 5 Februari wordt vermist. AZIJN GEDRONKEN. In een onbewaakt oogenblik heeft het drie-jarige dochtertje van de familie R. Verhagen, wonende in de Hofstad, te Den Bosch, uit een flesch met azijn-extract ge dronken. De kleine bekwam hevige inwen dige brandwonden en moest direct naar het ziekenhuis worden vervoerd. De toe stand van het kind is levensgevaarlijk. DE „BOMAANSLAG" TE ROTTERDAM- Een viertal arrestaties. Verdachten spreken elkaar tegen. De explosie aan het gebouw van M. H. te Rotterdam is veroorzaakt door een hoe veelheid springstof, die men in een zware ijzeren buis van 3 c.M. doorsnede en 25 c.M. lengte had gedaan. Deze buis was aan de bovenzijde afgesloten met een dikke looden ring en vastgedraaid met 'n stuur- schroef. Dit is een staaf met moer zooals die ook wordt gebruikt voor het vastzet ten van rijwielsturen. De „namaakbom" werd in een rooster geplaatst onder een van de ramen. Agenten, die in de omgeving van het Aolitter klooster surveilleerden, trokken dadelijk op onderzoek uit en hielden na eenigen tijd een drietal mannen aan, die zich op verdachte wijze ophielden in de nabijheid van de plaats van de ontplof fing. Zij werden overgebracht naar het bureau Lange Torenstraat. Het waren de 33-jarige H. M., de 34-jarige P. v. d. K. en de 28-jarige L. van W. Daarna is nog gearresteerd in zijn wo ning de 25-jarige H. van L, dien de po litie als den eigenlijken dader beschouwt, terwijl de andere drie verdacht worden van medeplichtigheid. Bij het verhoor, dat commissaris Van Gulden gisterochtend het viertal afnam, bleven allen ontkennen. Hun verklaringen evenwel zijn nogal in tegenspraak met el kaar en daarom werden zij in arrest gehou den. Het onderzoek wordt voortgezet. OPLICHTER EN DEN VAL. Aantal schrijfmachines in beslag genomen. Op aanwijzing van de Rotterdamsche Po litie is op het station te Amsterdam aan gehouden de 33-jarige J. V. Met deze aanhouding bleek de politie een goeden slag te hebben geslagen. J. V. heeft zich aan tal van oplichtingen schuldig ge maakt. Na zijn aanhouding kon een zestal schrijfmachines, in Den Haag gekocht, maar niet betaald, die te Rotterdam en in Den Haag bij banken van leening beleend waren, achterhaald worden. De Rotterdamsche politie is dezen man op het spoor gekomen, omdat te Rotter dam een medeplichtige van hem een lom merdbriefje te koop aanbood. Men kwam toen tot de ontdekking, dat J. V. te Den Haag moest wonen. Toen men daar even wel kwam, bleek hij naar Amsterdam te zijn vertrokken. De politie wist er achter te komen, met, welken trein de man terug zou reizen, hetgeen aan de Amsterdam- sche politie werd doorgegeven, die den man kon arresteeren. Hij is naar Rotter dam overgebracht. In zijn woning is een uitgebreide corres pondentie gevonden, waaruit bleek, dat deze man een groot aantal oplichtingen heeft gepleged. De correspondentie behels de het bestellen van tal van artikelen, waarvan verschillende aan hem zijn afge leverd, doch die nimmer werden betaald. SLAGERIJ AFGEBRAND. In den nacht van Maandag op Dinsdag is te Musselkanaal door tot nog toe onbe kende oorzaak brand ontstaan in de sla gerswinkel van den heer G. Tichelaar. Het vuur breidde zich snel uit en in een minimum van tijd was de geheele slagerij uitgebrand. De bewoners waren bij het uitbreken van den brand afwezig. Niets kon worden gered. De schade wordt door verzekering gedekt. SPORT VOETBAL R. K. FEDERATIE. TH. VERSTEGEN 12% JAAR SECRETARIS-PENNINGMEESTER. De voorzitter der R. K. F., de heer Van der Heijde, schrijft in de Sport Illustratie: Thijs Verstegen, onze secretaris-penning meester, is 12% jaar in functie. En ik weet zeker te schrijven in den geest van allen, die het wel meenen met onze organisaties, als ik hem heel hartelijk vanaf deze plaats de gelukwenschen aanbied van ons geheele samenstel van organisatie-onderdeelen. Wat zijn 12jaar, zult u zeggen? Heel veel, want als men 12^ jaar kan halen, dan wil dat zeggen, dat voor een bepaalde per soon of zaak of organisatie een dergelijk fundament is gelegd, dat het geheele ver dere leven van den betreffende op dat fun dament niet alleen stevig zal blijven staan, doch zich ook stevig zal uitbouwen tot een zilveren eerste étage en een gouden dak. Dat is het wat we Verstegen gaarne wen- schen, 't „gouden" jaar verbonden aan onze beweging. 't Spreekt eigenlijk vanzelf, dat hij dat bereiken zal. Wie toch zou zich de R. K. F. en I. V. C. B., onze geheele organisatie kunnen voor stellen zonder hem. Wat heeft deze „kleine man" in al deze jaren niet voor onzen .groei en bloei ge presteerd. En onder wat voor omstandigheden! In het begin gebrek aan medewerking aan middelen bijna steeds zonder erkenning van veel wat zeker verdiensten zouden blij ken te worden voor onzen uitbouw. Wat een critiek en misbegrijpen is er in deze jaren niet over hem heen uitgeschud en ondanks dat alles is hij gebleven de enthousiaste, de meest optimistische leider in onze beweging. Met welk een vuur en ik zou bijna schrijven fanatisme grijpt hij iedere moge lijkheid voor onze goede zaak aan is hij steeds disponibel voor onderzoek, arbitrage, lezingen, vergaderingen enz. Hoe zou onze constellatie er uitgezien hebben als hij er niet ^as geweest. Denken we bijvoorbeeld eens aan onze orgaankwes ties! Men mag er over oordeelen zoo men wil, maar van alle Nederlandsche sportor- ganen, neemt onze Sport-Illustratie momen teel een allereerste plaats in. Dat is het persoonlijke werk van Ver stegen. En als we daarbij eens even rele- veeren de tienduizenden guldens tekorten, die er vroeger geconstateerd werden en ge accepteerd moesten worden, dan zijn we alleen al vanwege dit onderdeel aan hem de grootste dankbaarheid verschuldigd. En nu weten we wel, dat Verstegen niet houdt van huldigen en van hem befeesten en we zullen daarom daarin bescheiden moeten zijn. Maar 15 Februari 1935 moet toch een dag- voor hem geweest zijn, die hij met groote voldoening moet hebben herdacht. Ik meen te spreken in zijn geest als ik al onze aangeslotenen aanspoor hem en UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Donderdag 21 Febr. Huizen, 301 M. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV, 11.00 KRO. 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 Graraofoonplaten. 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gramofoonplaten. 11.3012.00 Godsd. Halfuurtje. 12.15 Orkest-concert en gram. 2.00 Handwerkcursus. 3.00 Vrouwenhalfuur. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid voor de jeugd. 5.30 Concert (harp en viool). 6.43 Causerie. 7.00 Ned. Chr. Persbupreau. 7.15 Gram. en Journ. Weekoverzicht. 8.00 Vaz Dias en Gramofoonplaten. 8.15 Archeologische cursus. 8.45 Geref. Evang. Koor „Immanuel". 9.15 Vervolg cursus. 9.45 Vervolg koorconcert. Van 10.00 10.05 Vaz Dias. 10.151U0 Gramofoonmuziek. Hilversum. 1875 M. AVRO-uitzendin g. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Viool-recital B. Lensky. 11.00 Knipcursus kinderkleeding. 11.30 Pianorecital. 12.00 Omroekorkest en gramofoonplaten. 2.00 Accordeon en piano. 3.003.45 Naaicursus. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.45 Radio-tooneel xoor kinderen. 5.30 Radio-octet. 6.30 Sportpraatje H. Hollander. 7.00 Radio-Volkszang. 7.30 Engelsche les. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Gramofoonplaten. 8.15 Concertgebouw-orkest o. 1. v. Bruno Walter, m. m. v. R. Serkin (piano). In de pauze, zang door Julia Culp. 10.30 Kovacs Lajos en zijn orkest 11.00 Vaz Dias. D e o i t w i c h. 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 12.10 Het Rutland Square en New Vic toria orkest. 3.20 Vesper. 5.05 Orgelconcert 5.35 Joe Loss en zijn band. 6.50 Handelconcert. 8.20 Gevar. concert. 9.05 Concert door viola en piano. 10.20 Korte dienst. 10.35 Het Bridgewaterkwintet 11.3512.20 Het BBC-dansorkest. „Radio Paris", 1648 M. 12.50 Het Pascal-orkest. 9.05 Nat. orkest. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Concehe uit Rest. „Wivex". 2.00 Zang en piano. 2.204.05 Concert uit Rest. „Ritz". 7.30 Radiosymphonie-orkest. 9.5011.50 Dansmuziek uit Rest. „Nimb". Keulen, 456 M. 6.35 Orkestconcert. 11.20 Orkestconcert. 3.20 Oskar Joost en zijn orkest. 5.10 Zang en piano. 7.30 Carnavals-programma, m. m. van Omroepkleinorkest, het Omroepkoor en solisten. 10.3511.20 Gramofoonplaten. Rome, 420 M. 8.05 Concert m. m. v. orkest, sopraan en piano. Brussel 3» en 484 M. 322 meter: 12.20 Salonorkest. 1.502.20 Salonorkest. 5.20 Kamermuziek. 8.20 Hoorspel. 9.20 „Het wonderorgel", m. m. van sym- phonieorkest. 10.3011.20 Gevar. programma. 484 meter: 12.50 Salonorkest. I.502.20 en 5.20 Gramofoonplaten. 6.35 Salonorkest. 8.20 Omroeporkest. 8.30 Cabaret. 9.35 Omroeporkest (vervolg). 10.3011.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 „Funkexpedition nach Mexico", hoor spel. 8.20 Chopin-anecdotes. 8.45 Chopin-recital. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.50 Dansmuziek door Hans Bund en zijn orkest Gemeentelijk RxdiodistribntiebedrQf en de R.O.V. Radio-centrale Derde programma 8.058.30 Deutschl. Sender. 9.20—11.20 Keulen. II.20—12.20 Kalundborg 12.2014.20 Parijs Radio. 14.20—15.20 Kalundborg. 15.2016.20 Londen Reg. 16.20—16.50 Keulen. 16.5017.05 Diversen. 17.0517.20 London Reg. 17.20—18.50 Brussel VI. 18.5019.20 Beromunster. 19.20—21.20 Keulen. 21.2021.35 Diversen. 21.35—22.20 Brussel Fr. 22.20aflbop Weenen. Vierde programma 8.058.50 Parijs Radio. 10.3511.05 Droitwich. 11.0512.10 London Reg. 12.1014.20 Droitwich. 14.20—15.20 London Reg. 15.20—18.20 Droitwich. 18.20-r-18.50 Leipzig. 18.50l-t19.30 London Reg. 19.3020.00 Sportpraatje door den heer J. G. A. Jansen (journualist). 20.002.20 London Reg. 20.2022.35 Droitwich. 22.35afloop London Reg. zijn vrouw en kinderen een lang en voor spoedig leven toe te bidden, opdat hij voor zijn huisgezin nog een groote reeks van ja ren gespaard moge blijven en wij dus in onze R. K. F. mede ook daardoor zijn on- baatzuchtigen werklust en idealistisch stre ven mogen profiteeren. Een receptie zal niet worden gehou den, doch het R. K. F.-bestuur zou 't wel op prijs stellen den jubilaris schriftelijke ge lukwenschen te doen geworden. Dit kan ge durende het geheele octaaf van 15 Febr. Wij meenen niet ten achter te mogen blij ven bij de ongetwijfeld velen, die den/ijve- rigen Verstegen een van harte „ad muitos annos" toewenschen voor de Katholieke sportbeweging. Deze toch is bij hem in goede handen. De moeilijkste jaren heeft het brooze scheepje op zijn kompas gezeild. Dat het nu ook onder zijn secretarisschap in veilige haven aankome. Dat wenschen we hem van harte toe. GEMENGDE BERICHTEN KIND LOOPT ONDER EEN AUTO. Overreden en gedood. Gistermiddag is het 5-jarig zoontje van den heer Schuit te Enkhuizen als spelende de straat opgeloopen. Het kind werd daar door een juist passeerende personenauto, bestuurd door den chauffeur M. uit Hoorn gegrepen. De kleine, die ernstige verwondingen be kwam, is eenigen tijd later overleden. De bestuurder, die, toen hij het kind zag, on middellijk stopte, kon de aanrijding niet voorkomen. DRIE WIELRIJDERS DOOR EEN AUTO AANGEREDEN. Twee zwaar gewond. Omstreeks zes uur gisteravond heeft op den Arnhemschen Straatweg ter hoogte van Woeste Hoeve een ernstige aanrijding plaats gevonden, waarbij twee personen zijn ge wond. Nabij de school reed op dat tijdstip een drietal wielrijders, Italiaansche graniet bewerkers, werkzaam bij den bouw van het seminarium te Apeldoorn, toen uit de richting Apeldoorn een auto naderde, wel ke bestuurd werd door den heer Verhoeve uit Tiel. Bij het dimmen voor een tegen ligger heeft de bestuurder de drie wielrij ders niet bemerkt, zoodat een aanrijding niet kon worden voorkomen. Alle drie per sonen werden door de auto tegen den grond geslingerd. Twee van het drieital bleven be wusteloos op den weg liggen. Dr. de Jong uit Loenen verleende dè eerste hulp, waarna op diens advies de beide slachtoffers, die zwaar gewond wa ren, naar het ziekenhuis te Apeldoorn zijn vervoerd. Tegen den bestuurder van de auto is pro ces-verbaal opgemaakt. De toestand van de jongste van de beide slachtoffers, wier namen onbekend zijn, was zeer ernstig. De derde Italiaan kwam er met eenige schaafwonden af. MOTOR BOTST TEGEN AUTO. Motorbestuurder gewond. Gistermiddag omstreeks vier uur heeft te Soestenberg een motorongeluk plaats ge had, waarbij één persoon werd gewond. Een motorrijder reed op den Hoofdweg tegen een voor hem rijdende vrachtauto, welke van links naar rechts den weg over stak. De aanraking was hevig. De motor rijder, baron R. E. van Dort tot Medler, wo nende te Vorden, student van ongeveer 22- jarigen leeftijd, sloeg tegen den grond en bleef met een gapende wonde boven het linkeroog op den weg liggen. Op last van dr. Nieuwenhuizen uit Amersfoort werd het slachtoffer per bran card naar het Sint Elisabethziekenhuis te Amersfoort- vervoerd. Den bestuurder van den vrachtwagen treft geen schuld. De Rijkspolitie te Soestenberg stelt een nader onderzoek in. VEE-AUTO GEKANTELD. Aantal schapen en kalveren gedood. Nabij Roorda-ihuizum is gistermiddag omstreeks half zes een groote zeswielige vee-auto, waarin een groot aantal kalveren en schapen was geladen, tegen een boom geslagen en totaal vernield. De chauffeur kwam behoudens enkele lichte verwondin gen met den schrik vrij, meldt de „Tel." Nabij de plaats, waar het ongeval is ge beurd, bevindt zich een scherpe bocht, die de chauffeur waarschijnlijk door het feit, dat de wagen te zwaar geladen was, niet kon nemen, waardoor de wagen tegen een boom sloeg en omkantelde. Wonder boven wonder kwam de chauffeur er met enkele lichte verwondingen af. Anders was het met de schapen en kal veren, waaronder een verschrikkelijke ver woesting was aangericht. Op den weg la gen verscheidene kadavers van veronge lukte beesten. FEUILLETON Li-Weng-Ho, de mandarijn. Uit het Engelsch, door BEN BOLT. 'Nadruk verboden). 36) Ik wou je waarschuwen, maar wist niet zoo gauw hoe ik dat doen moest. Maar op eens kreeg ik een idee. Ik had den mantel over mijn arm en daaronder mijn kleinen handkoffer en schoenen, en toen hij op me toe kwam, klaagde ik over de warmte en zei, dat ik even naar buiten wilde gaan in zijn particulieren tuin. Hij stond er op mij te begeleiden en daarop wandelde ik lang zaam naar de kamer waar jij achtergeble ven was, luid pratend om je te waarschu- den en in de hoop, dat je je een goed heen komen zou zoeken. Ik was ontzettend ang stig over je." „En ik over jou. Maar ik zou niet wegge gaan zijn en jou met dien schavuit alleen hebben gelaten, zelfs al had ik zeker ge weten, dat hij me levend zou laten villen, zooals hij gedreigd heeft. „Hoe je een seconde hebt kunnen den ken, Kathleen, dat ik zou weg gaan en je alleen laten, begrijp ik niet." „Ik geloof ook niet, dat ik werkrhjk verwachtte, dat je dat doen zou," luidde het bescheid. „Maar ik wilde je de kans ge ven." „Daarom bleef je in de deur staan?" Terwijl hij sprak, voelde hij haar huive ren. „Wat is er?" wilde hij weten. „O", fluisterde zij, „dat was een vreese- lijk oogenblik. Ik moest coquetteeeren en dien ellendeling aanmoedigen. Hij legde zijn afschuwelijke hand'op mijn schouder. Ik had het wel kunnen uitschreeuwen, maar in plaats daarvan gaf ik hem lonkjes en om te ontkomen aan wat komen moest, trok ik het gordijn opzij. Bij den eersten blik dacht ik dat de kamer leeg was, dat je was weggegaan; toen zag ik je achter het scherm staan en om te verhinderen, dat Li Weng-Ho je ook zou zien, manoeuvreerde ik zoo, dat hij met zijn rug naar je toe kwam, en daar ik begreep, dat je op een gegeven moment tusschenbeide zou komen, leidde ik het gesprek zoo, dat je op het juiste oogenblik je kans zou krijgen, of schoon ik al dien tijd wel had kunnen hui len." „Je bent heel moedig, Kathleen", ant woordde hij ernstig, haar hand aan zijn lip pen brengend. „Heelemaal niet. In werkelijkheid wist ik me geen raad van angst. Ik had wel willen gillen." „Maar je hebt het niet gedaan", viel Forsyth in, „en daarmede staat je moed boven alle verdenking! Mijn heele leven zal ik trotsch op je zijn, liefste. Het was in één woord prachtig!" „Ik was net een klein kind, dat van be nauwdheid op zijn beenen staat te tril len", weerde Kathleen zijn lof luchtig af en opeens van toon veranderend voegde zij er fluisterend aan toe: „Daar is Ching!" Forsyth keek. Tegen den gloed van het vuur zag hij de lang gestalte van den Chi nees afgeteekend. Er waren nog twee man nen zichtbaar en het geluid van stemmen drong nu tot hen door. Ching kwam snel naderbij en toen hij weer bij hen was, uitte hij maar één woord: „Melaatschen." Kathleen rilde even, terwijl de dokter vroeg: „Bedoel je dat dat een kampement met melaatschen is, Ching?" „Ja. Vier melaatschen één heel slecht. Gaan niet naar Pi-Chow; zeggen de manda rijn ze verbrandt." „Ze verbrandt?" herhaalde de dokter verschrikt. „Ja." verklaarde Ching met philosophi- sche berustig. „Is gewoonte in dit deel van China. Geven ze opium, weet u, en als zij slapen, steken ze huis in brand. Kunnen me laatschen niet beter maken en Chinaman heel bang hij het ook krijgt en ze daarom verbrandt. Vindt hij een goed middel." Even viel er stilte na deze schokkende mededeeling; toen merkte Forsyth op: „Het ongeluk van deze menschen is ons voordeel. Niemand zal met hen praten en dat bevordert onze veiligheid. We kunnen gerust voortgaan." Zij trokken verder en ontmoetten op nieuw een serie treden, die in een zoo ver waarloosden toestand verkeerden, dat ze voor nachtelijke reizigers gevaar oplever den. Kathleen ging nu voorop en waar schuwde de mannen die den stoel moesten dragen, wanneer bijzondere voorzichtigheid vereischt werd. De lange, steile helling, die zich tusschen hooge rotswanden bevond, eindigde in een met pijnboomen bedekt plateau. „Wij hier rusten", stelde Ching voor, „en wat eten." „Rust zal zeker welkom zijn", sprak For syth, toen zij den stoel neerzetten. „En voor een hapje eten zal ik ook heel dankbaar zijn." „Is voor gezorgd", grinnikte Ching „Dacht bij mijzelf, onderweg honger en misschien geen herberg om wat te koo- pen en dus geleend van mijn broer, heel rjjke man en voorraad ingeslagen." De dokter lachte. „Ching, je bent een juweel!" „En je broer ook!" viel Kathleen hem, eveneens lachend, bij. Van onder de zitbank van den draag stoel haalde Ching het proviand te voor schijn, tarwekoekjes en koud schapen- vleesch en terwijl hef voedsel hun nieu we kracht gaf, vergaten zij even de geva ren, die hen nog steeds bedreigden en voel den zich bijna vroolijk. „Heb zin in drinken.hoor water", zei Ching opeens. „Ga zien het te vinden." Hij kwam overeind en verdween in het halfduister. Zijn afwezigheid duurde niet lang, maar toen hij terugkwam, bracht hij niet bijster opwekend nieuws. Hij had het water, dat hij gehoord had, gevonden.... het bleek een rivier, die tusschen de heu vels in een kloof doorstroomde. En die lag zoo diep, dat het hem niet mogelijk was geweest haar te bereiken en zijn dorst te lesschen. „Hoe komen we er dan over?" vroeg de dokter haastig. „Er is een brug een touwbrug die van den eenen heuvel naar den anderen hangt. Heel moeilijk om met den stoel er. over te komen." ;,Dan moeten we den stoel laten schie ten", klonk Kathleen's snel oordeel. „Neen," riep Forsyth, „dat moeten we niet doen Die draagstoel was een gran diose ingeving van Ching. Als we dien ach terlaten, zou deze of gene hem misschien vinden en het bericht zou Li Weng-Ho ter oore kunnen komen. En daarbij, ik heb wat je zou kunnen noemen een „knobbel", die me waarschuwt, dat hij ons nog van veel nut kan zijn- We moeten hem meenemen en meteen maar gaan. We hebben groote kans dat we tijd verliezen bij de brug. Aldus geschiedde. Aan den anderen kant van het pijnbosch ging de weg plotseling naar beneden en terwijl zij daalden, brak de maan door de wolken en toonde him de brug, waarover Ching had gesproken. Ze was opgehangen over een vallei met steile wanden, een bergspleet haast, en in het heldere schijnsel maakte zij een indruk van bouwvalligheid, die niet weinig ver hoogd werd door een beangstigende door zakking in het midden. Forsyth onderzocht het gammele gevaarte nauwkeurig en be gon toen heel voorzichtig den tocht er overheen. De vallei vormde een schoorsteen, waar in de lucht voox-tdurend in beweging was en de lichte brug zwaaide heen en weer als de wind haar te pakken kreeg. Planken, op touwen geschikt en uitgesleten door vele voetstappen vormden een pad, ontbraken echter op verschillende plaatsen en open den een niet bepaald bemoedigend uit zicht op de duistere diepten beneden. Dick Forsyth liep de heele brug af en keerde toen weer terug. „Hij ziet er beroerd uit", verklaarde hij, „en hij is geen steek beter dan hij er uit ziet, maar we kunnen er over heen. Ik hoop, dat je niet aan duizeligheid lijdt, Kathleen?" „Neen, daar heb ik nooit last van", ant woordde het meisje. „Dan zal ik jou er eerst overheen hel pen; Ching en ik komen dan na met den draagstoel." f (Wordt vervolgd)

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9