MAANDAG 18 FEBRUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 12 GEMENGDE BERICHTEN DOODELIJK MOTORONGELUK. Gistermiddag omstreeks drie uur reed een motorrijder, C. Kuiper genaamd, oud 47 jaar en woonachtig te Oudendijk, op den Purmerenderweg te Beemster, vlak bij Purmerend, toen hij een wandelaar, Tom genaamd, uit Kwadijk, aanreed. Aangezien niemand het ongeluk heeft zien gebeuren, kan omtrent den oorzaak van de aanrij ding niet naders gemeld worden. De wan delaar was op slag dood, de motorrijder is ernstig gewond door ce Roode-Kruiscolonne van Purmerend naar het gemeentelijk zie kenhuis overgebracht. De toestand van den motorrijder is ern stig. Hij kon geen verklaringen afleggen. MEISJE OVERREDEN EN GEDOOD. Op het Graspad te Groningen speelden Zaterdagmiddag eenige kinderen op een stilstaanden wagen. De voerman joeg ze enpf en zette het paard aan. Terwijl de wagen begon te rijden, ging het vijfjarig dochtertje van den heer Walstra er aan hangen. Het kind viel en werd overreden. Het is naar het Academisch Ziekenhuis overgebracht, waar het eenigen tijd later is overleden. DOODELIJK JACHT-ONGELUK. Zaterdagmiddag is op het landgoed „De Heeze" bij Heerenveen een zeer ernstig on geluk gebeurd. Notaris H. J. Kamp uit Hee renveen was met zijn zoon op jacht. Bij het overstappen van een prikkeldraadhek is de heer Kamp gestruikeld en gevallen. Het geweer ging af en de notaris kreeg de ge- heele lading hagel in het lichaam. Hij was onmiddellijk dood. HET ONGELUK OP DE NIEUWE MEER. Bij het dreggen naar het slachtoffer ander lijk opgehaald. Bij het dreggen naar het lijk van den achttienjarigen scholier R L. Moll, die Za terdagmiddag bij het noodlottig ongeval met de twee gieken op de Nieuwe Meer is verdronken (zie 1ste blad) heeft de politie het lijk van een man opgehaald, een Am sterdammer. die sinds veertien dagen zoek was. ARBEIDER BIJ HET SLOOPEN BEDOLVEN. Bij het sloopen van het paviljoen „Laren- berg" te Laren is Zaterdag een ernstig on geluk gebeurd. Toen men bezig was met het ruimen van de laatste resten van het gebouw, is een brokstuk van een der fun damenten weggezakt en terecht gekomen op den arbeider G. Vos. uit Laren. Geneesheeren en eenige verpleegsters waren spoedig ter plaatse. Nadat de arbei der, die op aanwijzingen van een arts reeds gedeeltelijk was losgegraven, bevrijd was, is hij per brancard naar Julianaoord over gebracht. Behalve inwendige kneuzingen, bleek hij een ernstige dijbeen- en polsfrac tuur te hebben gekregen, terwijl boven dien eenige ribben waren gebroken. Hij is overgebracht naar het St. Jansziekenhuis. Zijn toestand is zeer ernstig. EEN DRAMA TE SLAGHAREN. Roofmoord staat vast. Dat de dood van den zeventigjarigen F. van Os te Slagharen, moet worden toege schreven aan roofdmoord is, naar het „Volk" verneemt, bij de sectie van het lijk door dr. Hulst uit Leiden, overtuigend ge bleken. De schotwond in het hoofd is ver oorzaakt door een patroon uit een auto matisch pistool. De kogel is aan de achter zijde in den schedel gedrongen en er aan de voorzijde uitgekomen. De hersenen waren echter niet geraakt, zoodat het schot niet doodelijk kan zijn ge weest. De slijmvliezen waren echter opge zwollen, hetgeen op verdrinkingsdood wijst. Vermoedelijk is de man door het schot bewusteloos neergevallen, waarna de daders hem in het water hebben geworpen. Met het onderzoek naar de bedrijvers van deze misdaad is men nog niet veel verder gekomen. Tot dusver is gebleken, dat men tot bijna half tien op den bewusten Zaterdag avond licht in de woning van het slacht offer heeft gezien. Daarna is de man mee gelokt, om het leven gebracht en van zijn bezittingen beroofd, die niet onaanzienlijk moet zijn geweest. Van Os sloot nimmer de gordijnen van de vensters, maar op den avond van den moord waren de gordijnen dichtgetrokken. Het bed was onibeslapen. Bij de huiszoe king vond men een portemonnaie, een por tefeuille en een pijp op den schoorsteen. Deze vondst wekte in eerste instantie het vermoeden, dat de man zelfmoord zou heb ben gepleegd. INBREKER SPRINGT UIT HET RAAM. De politie te Blaricum werd gistermorgen door voorbijgangers gewaarschuwd, dat uit het raam van een onbewoonde villa een man was gesprongen. Hij werd na een in gespannen jacht, waaraan drie veldwachters en enkele boeren deelnamen, bij Eemnes gegrepen. Het was de 20-jarige E. S., die dezer dagen uit de Kruisberg is ontsnapt, en reeds vele veroordeelingen wegens dief stal achter der rug heeft. Hij heeft geen gelegenheid gehad om zijn slag in het Blaricumsche landhuis te slaan. Het huis wordt 's zomers bewoond door Dr. Dekhuizen uit Rotterdam; er waren geen voorwerpen van waarde aanwezig. De inbreker was door het uitsnijden van een vensterruit in de keuken binnengekomen. Hij meende toen hij boven was, dat hij beneden menschen hoorde en is toen uit het niet hoog gelegen raam gesprongen. Hij zal ter beschikking van de justitie worden gesteld. DE VOETBALWEDSTRIJD NEDERLAND DUITSCHLAND. Een zes-en-twintig-tal anti-Fascisten aangehouden. De aanwezigheid van meer dan zesdui zend Duitschers, die met extra treinen, autobussen en auto's naar Amsterdam wa ren gekomen, waar zij in het Olympisch Stadion den voetbalwedstrijd Nederland Duitschlanl hebben bijgewoond is gister middag in de omgeving van het Stadion aanleiding geweest tot het optreden van anti-fascisten, die, in strijd met het door B. en W. uigevaardigde verbod op het Olympiaplein en omgeving revolutionaire lectuur trachtten te verspreiden. Er was een sterke politemacht op de been, welke nauwlettend toezicht hield, dat zich geen incidenten van ernstigen aard konden voor doen. Wegens verspreiding van verboden lec tuur werden niet minder dan zes-en-twintig personen aangehouden, die in den loop van den avond, nadat aan het bureau Overtoom proces-verbaal tegen hen was opgemaakt, op vrije voeten zijn gesteld. Tijdens den wedstrijd hebben over het Stadion een aantal ballonnetje gedreven, waaraan doeken met anti-fascistische op schriften waren bevestigd. Voorts is door de politie proces-verbaal opgemaakt tegen ongeveer vijf-en-twintig opkoopers, die voor het begin van den wedstrijd plaatsen aan den man trachtten te brengen. Colporteur aangehouden en ontsnapt. In de De Clercqstraat, hoek Bilderdijk- straat te Amsterdam heeft Zondagmiddag een rijwielagent een jongeman aangehou den, die, evenals dat in de stad door vele andere personen is geschied, met anti-fas cistische pamfletten colporteerde, welke er aan den buitenkant door de oranje-kleur en het opschrift uitzagen als programma's voor de voetbalwedstrijd Nederland-Duitschland maar bij het omslaan van het buitenblad aan den binnenkant mededeelingen van re- volutionnairen aard te lezen staan. Toen GJttljct &e/pt~ /f\ ASPIRIN® het product van vertrouwen. de agent zijn arrestant vast had, kreeg hij plotseling een stomp in zijn rug, waardoor het jongmensch zich wist te bevrijden en op de treeplank sprong van een op dat oogenblik voorbijrijdende auto van een snorder. De auto reed met den vluchteling weg, doch na 20 minuten was de chauffeur dank zij het onmiddellijk ter hand geno men onderzoek der politie van het bureau Warmoesstraat aangehouden. Hij is wegens medeplichtigheid aan de ontvluchting van den arrestant opgesloten. Voorts heeft de politie in de Bilderdijk- straat moeten optreden tegen een aantal communisten, dat wanordelijkheid trachtte te ontketenen. Pamfletten in beslag genomen bij het P. A. S. Naar wij vernemen heeft inspecteur J. L. Posthuma te Amsterdam, vergezeld van eenige rechercheurs gistermorgen in het gebouw van het P. A. S. aan de Bredero- destraat, eenige duizenden pamfletten in beslag genomen, waarvan de bedoeling was dat deze in verband met den voetbalwed strijd NederlandDuitschland o. m. ver spreid zouden worden onder de talrijke Duitschers, die vandaag in de hoofdstad hebben vertoefd. Op grond van het feit dat een gedeelte van deze lectuur voor de Duitsche regeering van beleedigenden aard werd geacht, is tegen enkele bestuursleden van het P. A. S. proces-verbaal opgemaakt. Het feit, dat duizenden van deze pamflet ten, die er oogenschijnlijk uitzagen als pro gramma's van den wedstrijd, in den loop van den dag onder het publiek zijn ge bracht, wijst er wel op dat ook andere re- volutionnaire organisaties groote hoeveel heden daarvan in hun bezit hebben gehad. LUCHTVAART UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Dinsdag 19 Februari. Huizen, 301 M. K.R.O.-uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin. 12.30 Het Salon-orkest m. m. v. Maurice Batavier, tenor, afgewisseld door gramof. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus. 4.00 Afgestaan aan de H.I.R.O. 5.10 De K.R.O.-boys en gramofoon. 6.40 Cursus Esperanto. 7.15 J. W. Andriessen over sociale wet geving in Nederland. 7.35 Gramofoonplaten op verzoek. 8.00 Vaz Dias en gramofoon. 8.15 St. Dominicus-oratorium van Evert Haak, m. m. v. Nelly Verkroost, sopraan, Gerrit Visser, tenor, Hendrik Koning, bas, Gemengd Koor uit R. K. Zangeressen en Zangers uit Amsterdam en het versterkt K.R.O.-orkest. (Aansluiting A'damsch Con certgebouw). 9.40 Internationale Sportrevue. 10.00 Concert door José en zijn orkest m. m. v. Iren en Lucian. (Aansluiten Heek, den Haag). 10.30 Vaz Dias en gramofoon. 10.45 Vervolg orkest. 11.30 Gramofoon. Hilversum, 1875 M. A.V.R.O.-uitzending. 8.00 Gramofoon. 10.00 Morgenwijding. 10.30 Het Lyra Trio. 11.00 Causerie. 11.30 Vervolg concert. 12.00 Gramofoon. 12.30 Ensemble Francis Keth. I.30 Gramofoon. 2.00' Orgelconcert en cello. 3.00—4.00 Kniples. 4.30 Radio-Kinderkoorzang. 5.00 Voor kleine kinderen. 5.30 Jeugdhalfuur v. d. V.P.R.O. 6.00 Kovacs Lajos en zijn orkest m. m. v. Irene Ambrue (zang). 7.30 Engelsche les. 8.00 Vaz Dias en „Polenblut", operette van Nedbal m. m. v. solisten, koor en het omroeporkest. 9.00 Causerie. 9.30 Zang. 10.00 Omroeporkest m. m. v. A. Mosz- kowski (viool). II.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Uit de „Tanzklause", Am sterdam: Majo Marco en zijn orkest. „Radio Paris", 1648 M. 12.20 Orkestconcert. 9.05 I. Fragm. „Iphigénie en Tauride", opera van Gluck. II. Fragm. „Der Rosen- kavalier", R. Strauss, m. m. v. solisten, koor en orkest. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Concert uit Rest. „Ritz". 2.504.50 L. Preil's orkest. 7.20 Walsen en operettemuziek. 8.40 Zang en piano. 9.4010.20 Fransche muziek d. h. Om roeporkest. Keulen, 456 M. 6.35 Orkestconcert. 11.20 Uit Berlijn: Orkestconcert. 12.35 Schrammelconcert. 3.20 Omroepkleinorkest. 6.20 Omroeporkest m. m. v. solisten. 7.30 Vervolg orkestconcert. 8.50 Zweedsche muziek. Rome, 420 M. 8.05 Concert m. m. v. viool, sopraan, alt en piano. 9.05 Radiotooneel. Hierna dansmuziek. Brussel 322 en 484 U. 322 M.: 1.30—2.20 Gramofoon. 5.20 Salonorkest en gramofoon. 6.50 Gramofoon. 8.20 Symphonieconcert en hoorspel. 10.3011.20 Gramofoon. 484 M.: 12.20 Salonorkest. I.302.20, 5.20 en 6.35 Gramofoon. 6.50 Orgelconcert. 7.35 Liederen van Fauré. 8.20 Salonorkest. 10.3011.15 Gramofoon. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 „Singende Jugend", koorconcert. 8.05 „Der Weinbauer", hoorspel. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.50 Dansmuziek door de „Gol- dene Sieben". Gemeentelijk Radiodistributiebedrtff en de R.O.V. Radio-centrale Derde programma 8.058.20 Deutschl. sender. 9.20—11.20 Keulen. II.20—12.20 Kalundborg. 12.2014.20 Brussel VI. 14.20—14.50 Keulen. 14.5016.50 Kalundborg. 16.5017.40 Deutschl. sender. 17.40—19.20 Brussel VI. •19.20—20.20 Keulen. 20.2020.35 Diversen. 20.35—21.20 Weenen. 21.2021.40 Beromünster of diversen. 21.4023.20 Leipzig. 23.20afd. Weenen. Vierde programma 8.058.50 Parijs Radio. 10.0510.35 Deutschl. sender. 10.3511.05 Droitwich. 11.0511.20 London Reg. 11.2014.20 Droitwich. 14.2017.25 London Reg. 17.3518.50 Droitwich. 18.5019.00 London Reg. 19.0019.30 Tuinpraatje door den heer J. Jonker, Chef Afd. Gem. Plantsoenen. 19.3019.40 London Reg. 19.4021.35 Droitwich. 21.35afl. London Reg. RECORDPOGING VAN CODOS EN ROSSI MISLUKT. Een noodlanding te Porto Praia. De Fransche vliegers Codos en Rossi die Zaterdagochtend met de „Joseph Le- brix" (Zuid-Frankrijk) waren opgestegen om, zoo mogelijk door een vlucht naar Zuid-Amerika een nieuw afstandsrecord te vestigen, hebben zich door het terugloopen van den oliedruk genoopt gezien midden op den Atlantische Oceaan om te keeren, en zijn Zondagmiddag halftwee goed geland op het vliegveld van Porto Praia. HET VLIEGONGELUK BIJ MESSINA. Nader wordt gemeld, dat de bij Messina ver ongelukte Engelsche vliegboot behoorde tot een uit vier vier-motorige vliegbooten bestaand reserve-escader, dat op weg was naar Singapore. De formatie-vlucht had van begin af metpech te kampen. Sedert 26 Januari werd het escader op het eiland Nisida bij Napels opgehouden, aanvanke lijk tengevolge van motordefecten, later door het uitbreken van griep onder de be manning. Twee machines verlieten Vrij dagochtend Messina. Het eerste vliegtuig arriveerde nog voor den middag behouden te Malta, nadat onderweg het begeleidende zustervliegtuig in een nevelbank uit het ge zicht was geraakt. Pas verscheidene uren later kwam te Malta het bericht binnen van het neerstorten van deze machine. De oorspronkelijke bemanning van de verongelukte vliegboot was te Nisida ach tergebleven. Pas op het laatste moment vóór den start waren Vrijdagavond acht leden der oorspronkelijke bemanning uit nog- onbekende overwegingen vervangen door anderen. De verongelukte machine behoorde tot het type Short Singapore, en was uitgerust met vier Rolls Royce-motoren. Dit type is het nieuwste èn groote type vliegboot waar over de Engelsche luchtmacht beschikt. Droitwich, 1500 M. 11.20 Orgelspel. 12.35 F. Walker's Octet. I.20 J. Muscant en zijn orkest. 4.4d^Cwartetconcert. 5.35 Meclvedeff's Balalaika-orkest. 6.50 Handel-concert. 8.20 „Der tapfere Soldat", operette van O.Strauss. 9.35 „The six of us", gevar. programma. 10.20 Relais uit Amerika. 10.35 Het Parkington Kwintet. II.3512.20 Lew Stone en zijn band. DOODELIJK ONGELUK BU VULLING VAN BALLON. De Duitsche kampioenschappen voor bal- lonvaarders, die gisteren te Darmstadt zou den worden gehouden als selectie voor de deelneming aan den Gordon Bennet-beker wedstrijd, zijn afgelast tot over eenige we ken. Tengevolge van den storm werden Za terdagavond vier ballons tijdens het vullen uit hun netten gerukt en dreven af. De bal- lan „Union" werd omhooggetrokken, ter wijl een S.A.-man op hetzelfde oogenblik in een der mazen van het net verward raakte. Toen de ballon een aantal meters boven den grond was raakte de man los en kwam zoodanig op den grond terecht, dat hij zijn ruggegraat brak en opslag overleed. FEUILLETON Li-Weng-Ho, de mandarijn. Uit het Engelsch, door BEN BOLT. 'Nadruk verboden). 34) „Dat u een vrijgeleide verstrekt voor deze dame en mijzelf naar Canton, en. „Als ik weiger?" „Dan zal ik gedwongen zijn maatrege len te nemen Toen Forsyth een nadere explicatie van zijn voornemens begon, flikkerde er plotse ling iets in de oogen van den mandarijn en zijn gezicht kreeg de uitdrukking van scherp luisteren. Kathleen Barrington merkte het en verloor oogenblikkelijk alle aandacht voor het gesprek. Haar hoofd boog zich een weinig naar het gordijn van den ingang, en eensklaps hijgde zij in doo- delijke ontsteltenis: „O, daar komt iemand!" Onmiddellijk keerde ook Forsyth zich naar het gordijn en luisterde eveneens. Het meisje had gelijk. Aan de andere zijde klonken naderende voetstappen. Hij keek naar den mandarijn, er danste iets geamuseerds in zijn oogen. „Als je geluid durft geven...." dreigde Forsyth fluisterend. Ijlings liep hij naar de dichtbijzijnde lamp en blies die uit. Hij was al bij de tweede, eer het meisje begreep dat het zijn bedoeling was dat ze in de duisternis zou den vluchten en toen sprong zij naai- de derde lamp. Terwijl ze dat deed, bleef haar brocaat kleed aan een standaard haken, waarop een kostbare vaas stond. De standaard viel met een smak om, de vaas belandde in kletterende scherven op den grond en de mandarijn liet een scher pen lach hooren. Forsyth vloog naar het gordijn en toen het geluid, dat de vallende vaas had ver oorzaakt, verklonken was, hoorde hij de voetstappen van den ongeziene persoon aan de andere zijde ophouden. XVII. Op marsch. Met ingehouden adem bleef Forsyth wachten. De stilte in de kamer was volko men na den smak, en de persoon aan de andere zijde van het gordijn stond glaar- blijkelijk te luisteren, onzeker wat hij zou doen. Toen nam hij blijkbaar een kloek besluit, kuchte discreet en een stem sprak op vragenden toon: „Edele Heer?" Forsyth herkende onmiddellijk de stem van Ah Yeo, die scheen te willen ontdekken of zijn meester zich in dat stille vertrek be vond. Toen er niet direct, antwoord van den mandarijn kwam, werd het gordijn ter zijde geschoven en stapte de secretaris de kamer in. Forsyth liet oogenblikkelijk het zwaard vallen, wierp zich op hem en Ah Yeo belandde op den grond voordat hij in staat was om te schreeuwen en met de handen van den dokter om zijn keel, schop ten worstelde hij wanhopig. Maar op dat moment zag Li Weng-Ho zijn kans. Hij rende naar voren, bukte, en pakte bliksemsnel het zwaard, dat in den zwakken glans van een lamp ergens in de gang, flauw glansde op het lichte tapijt, en hief het op om te slaan. Kathleen gaf een gil, vloog op den mandarijn af en greep met opgeheven handen zijn opgeheven arm vast. Li Weng-Ho keerde zich naar haar met een kwaadaardig gegrom. Op dit oogenblik was hij een wild wreed beest; zijn oogen vlamen en tusschen zijn opge trokken lippen schitterden zijn tanden. Het meisje was niet tegen zijn kracht opgewas sen. Geen drie seconden later had hij haar van zich afgeworpen en met zijn linker hand gaf hij haar een onbesuiseden slag, die haar deed duizelen. Zij viel. Daarna nog maals een grommende snauw en weer weridde de mandarijn zich naar den Engel- schen dokter. De secretaris verzette zich niet langer en Dir Forsyth was juist bezig weer overeind te komen. Een zwak triom fantelijk lachje speelde om Li Weng-Ho's lippen, toen hij het kromzwaard opnieuw hief. Het meisje zag het glinsteren in het licht dat door de deur viel en kromp ineen bij de vreeselijke gedachte aan wat gebeu ren ging. Het wapen kwam niet neer. Juist ter wijl het achterwaarts gezwaaid werd, was er plotseling een geluid bij een der ven sters. Iemand snelde aan Kathleen voorbij, een schaduw slechts, en in het volgend oogenblik gaf een lange man in Chinee- sche kleedij den mandarijn een verschrik- kelijken slag met een knods. Li-Weng-Ho zeeg terstond ineen; het zwaard viel klet terend tegen een tafel en toen met een plof op den grond. Dick Forsyth's fluisterende stem werd hoormaar. „Ching?" „Ja, dokter Forsyth." „We moeten hier weg, zoo gauw moge lijk. Maar eerst moeten we deze twee kne velen en beletten geluid te geven." „Liever doodmaken „Neen", Forsyth's weigering klonk be slist genoeg. Hij had het zwaard opgepakt en sloeg er nu mee naar het gordijn. Toen het van de ivoren ringen naar beneden viel, smeet hij het naar Ching. „Li Weng-Ho, vlug." Hij trok nog een zijden voorhang naar beneden en begon zelf Ah Yeo te binden en een prop in den mond te stoppen. Hij was eerder klaar dan Ching, die blijkbaar zijn taak grondig wenschte te verrichten. „Zoo is het voldoende, Ghing. We zullen ze daar achter het scherm deponeeren." Snel sleepten ze de bewustelooze Chi- neezen naar jiet scherm en door dit nog een weinig te verplaatsen, zorgden zij, dat de beide mannen volkomen verborgen waren voor iedereen die in de kamer zou kijken. Daarop keerde Forsyth zich naar het meisje. „Nu moeten we gaan, lieveling." „Ik wijs den weg", verklaarde Ching. „Heb touw aan de muur". Ze gingen door de open deuren, Ching voorop, en Forsyth met zijn arm om het meisje, dat over haar heele lichaam trilde, liepen ze den tuin door. Voor zoover zij konden zien lag de Ya- men verlaten, maar in de luent boven Pi- Chow was de weerschijn van vele lantaarns en door de stilte van den avond klonken de exotische toonen van Chineesche muziek en het gerommel van trommels. Forsyth dankte zijn gelukkig gesternte, dat de be dienden van het paleis waarschijnlijk nog verscheidene uren in uitgelaten pret zouden doorbrengen en de mandarijn en zijn se cretaris zoodoende waarschijnlijk pas den volgenden morgen zouden worden ontdekt of vermist. Met behulp van het touw, waarvoor de onvolprezen Ching had gezorgd konden zij zonder veel moeite over den muur komen. Aan de andere zijde stootte Forsyth op een omvangrijk voorwerp, dat hem den weg versperde. „Wat....?" „Draagstoel", lichtte Ching in voor de dokter zijn zin kon afmaken. „Voor Missie Barrington. Dames loopen niet vlug en lang, U en ik dragen." Forsyth dacht snel na. Kathleen zou hoogstwaarschijnlijk wel vlug en lang kun nen loopen. Ching, redeneerde naar zijn kennis van Chineesche vrouwen, had na tuurlijk gemeend, dat dit niet het geval zou zijn en de draagstoel zou een hinder nis kunnen vormen om in het ge wenschte tempo vooruit te komen of dekking te zoe ken. Maar aan den anderen kant zou het vervoermiddel voor de eerste etappe van den tocht, als ze nog niet achtervolgd zou den worden, goede diensten kunnen bewij zen, wanneer de beschrijving van het voortvluchtige drietal niets omtrent een draagstoel zou vermelden. Buitendien, ze konden 't ding altijd achterlaten wanneer 't noodig bleek. De voordeelen schenen groo- ter dan de bezwaren en Forsyth verzocht het meisje in te stappen. „Neen, nu niet protesteeren, liefste", weerde hij af, toen het scheen alsof zij te genwerpingen wilde maken. „Ching en ik kunnen er allebei best tegen en we heb ben op het oogenblik geen tijd voor dis cussies." (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 12