Gebruikt in Uw soepen HONIG's BOUILLONBLOKJES - 6 voor 10 cent iwutnSDAG 13 FEBRUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 10 UIT DE OMGEVING HOOG5IADE. Stille Omgang. Maandag-avond werd in Café Witteman een ledenvergadering gehouden ter verdere regeling van de jon ge onder-afdeeling. De weleerw. heer Burcksen sprak een welkomstwoord, in- zonder tot den heer Elsenburg uit Amster- dam, 2de secr. van 't Hoofdbestuur. Vervolgens wordt door spr. voorgesteld den heer P. Boerman Sr., die 20 jaren lang de belangen voor Hoog made heeft behar tigd en nu wegens ouderdom voor geen bestuurs-functie in aanmerking wenscht te komen, tot eere-lid te benoemen. Het al gemeen applaus bewees aller instemming met dit voorstel. Hierop volgt bestuursverkiezing. De Di recteur stelt voor om eerst 5 bestuursleden te kiezen en dan uit de gekozenen den voorzitter te kiezen. Gekozen werden de heeren J. P. v. d. Voorn, A. Colijn, W. v. d. Ploeg, P. Boerman Pzn. en Corn. Lie- vei'se Lzn. Tot voorzitter werd gekozen de heer J. P. v. d. Voorn. Hierna werd het bestuur geïnstalleerd. Vervolgens werd door den directeur het conceptreglement voorgelezen en na een kleine wijziging, aangenomen. Medegedeeld werd waarom deze verga dering zoo haastig was gesteld: de reden was, dat Zondag 17 Febr. as. de alg. verg. wordt gehouden. Spreker deelde mede, dat in de parochiekerk 's avonds vóór den j Stillen Omgang het Lof wordt gehouden. Vervolgens gaat men van hier per bus naar de trein. Na rondvraag sluiting met een dankwoord. LISSE. Feestavond Vrouwenbond. Onze af- deeling van den R-K. Vrouwenbond heeft wederom haar jaar- tevens Patroonsfeest gevierd. Maandag, de feestdag van O. L. Vr. van Lourdes, de Patronesse der afdee- ling, werd er in de parochiekerk van de H. Agatha een H. Mis tot intentie der le den opgedragen, waaronder Algemeene H. Communie der leden, waaraan door een zeer groot aantal werd deelgenomen. Gisteravond werd in het Patronaatsge bouw een feestvergadering gehouden, waar natuurlijk geen lid ontbrak. En geen won der. Het bestuur had voor dezen avond het gezelschap „De Vereenigde Haagsche Spe lers" onder directie van Pierre Balledux geëngageerd, welke voor het voetlicht zou den komen met „De Dorpspoëet", aandoen lijk blijspel in drie bedrijven van Jac. Bal lings. De verwachtingen waren hoog ge spannen. De Geestelijkheid van beide pa rochies, benevens Pater v. d. Poel, waren mede aanwezig. De presidente, mevr. Vreeburg-Heems kerk sprak een welkomstwoord, waarna FEUILLETON Li-Weng-Ho, de mandarijn. Uit het Engelsch, door BEN BOLT. 'Nadruk verboden). 30) Ching deed wat van hem verlangd werd en Forsyth kon juist den -bovenkant van den muur grijpen en zich optrekken. Spie dend tusschen de boomen, zag hij een plek, donkerder dan de omgeving en vermoed de, dat daar het huis stond. Alles was rus tig, nergens ontdekte hij een schemerlicht. Een minuut zocht zijn blik de duisternis af, toen Ching hem opeens haastig iets toe fluisterde. „Komt iemand, dokter. Ga plat liggen, vlug!" Forsyth strekte zich voorover op den muur en hoorde Ching weghollen. Een oogenblik later klonk een schreeuw, di rect daarop het rennen van twee mannen achter hem, achter zijn vluchtenden vriend aan. XV. De stad en de tuin. Toen het geluid der voetstappen ver storven was, lag de dokter daar nog steeds, zich afvragend wat hem nu verder te doen stond. Dat Ching zich zou laten vangen, vreesde hij geen oogenblik, en dat hij, zoo dra hij daartoe gelegenheid kreeg, zou te- rugkeeren, daarvan was hij zeker. De kwes tie was alleen of hij terug zou zijn voor dat het licht werd. Als hij dat niet deed. het spel begon. Werkelijk het was een aan doenlijk blijspel. Het speelde zich af om een zekere Mane Totenter, koster en dorpspoëet, die zich als leuze had gesteld: „God schiep den dag en Mane stapt er door". Het is een van uiterlijken glans wel geheel ontdaan leven, dat van Mane. Maar hoe rijk en groot is het niet aan innerlijke waarde, aan dichterlijk voelen, aan opof fering en zedelijken moed. Zijn lijfspreuk bestuurt al zijn daden en het teekent den kracht en den durf van den eenvoudigen man. Het zou ons te ver voeren een be schrijving van het stuk in dit blad te ge ven, zoodat we met het bovenstaande mee- nen te kunnen volstaan. Dat het spel uit stekend in de smaak viel bewees de stilte onder het spel en het applaus, dat na elk bedrijf losbrak, zoodat meermalen moest worden „gehaald". Misschien dat voor som migen het Vlaamsche dialect bijwijlen moeilijk te volgen was en dat zou dan jammer zijn voor hetgeen werd vertolkt. Het déoor was uitstekend verzorgd, even als de grime. De heer J. Reewijk zorgde aan de piano voor muzikale afwisseling. De Zeereerw. heer Pastoor sprak een kort maar welgemeend dankwoord, waarmee de welgeslaagde avond werd gesloten. •NOORD WIJ KERHOUT. Uitvoering Tooneelvereeniging „D.V.V." St. Victor Parochie. In het Patronaat van de St. Victor Parochie gaf de tooneel- vereeniging „D.V.V." ten bate van de ar- I men een uitvoering. De avond werd ge opend door kapelaan Hofstede. Deze heette alle aanwezigen hartelijk welkom en dank te de gevers van de cadeaux voor de ver loting. Hierna ving men aan met de opvoering van het dramatische spel „Onder de Sov- jetvlag". Het stuk, dat op een dorp in Rus land speelde, werd goed vertolkt. Tusschen de bedrijven en onder de pauze gaf de zangvereeniging „St. Caecilia" onder lei ding van den heer L. de Jong eenige zang nummers ten beste. Na de pauze werd op gevoerd de klucht in één bedrijf „School meester Pieterse". Ook deze klucht viel bij het publiek in goede aarde en er werd har telijk om gelachen. De verloting had een goed financieel resultaat. De uitvoering werd opgeluisterd met pianomuziek door den heer Corel. SASSENHEEtf. Floris Schouten Vrouwenpolder. Dinsdagmorgen werd in hotel „Het Bruine Paard" de jaarlijksche Ingelandenvergade ring gehouden van den Floris Schoriten Vrouwenpolder, onder voorzitterschap van den heer E. J. Speelman. De rekening over 1934 werd na bespre king en toelichting vastgesteld als volgt: aan inkomsten op 4.904.74 1/2 en aan uit gaven op 3.592.71, zoodat het batig saldo over 1934 bedroeg 1.312.03 1/2. De omslag bedroeg over 1934 per H.A. 12.De grootte van den polder is 192.32.42 H.A., zoodat het kohier sloot met een bedrag van 2.307.89. De overige inkomsten waren: het batig saldo op 1 Januari 1934, bijdrage door den Koolpolder voor bemaling, aan deel in de opbrengst wegens v aarver gun ningen in de Sassenheimersvaart enz. De rekening was gecontroleerd door de heeren J. Philippo, Chr. Homan en W. J. van Rijn. De begrooting voor 1935 werd vastge steld een inkomsten en uitgaven op 4.905.45 1/2. De post „onvoorzien", zijn de het geraamde batig saldo op 31 Decem ber 1935, werd begroot op 866.77 1/2. De omslag werd geraamd voor 1935 op 9. per H.A., derhalve een verlaging van 3. per H.A., welke ongetwijfeld als een „mee vallertje" kan worden beschouwd. Het ko hier sloot met een totaalbedrag van 7.730.92. De vergadering besloot met al gemeene stemmen de ingelanden, die nog achterstallige polderlasten moeten betalen, te doen vervolgen. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat hij, aan de beurt van periodieke aftre ding zijnde, zich niet meer beschikbaar mocht stellen wegens den leeftijd, overeen Hij keek naar beneden in de duisternis van den tuin. Daar scheen een overvloed van boomen te zijn, en zijn oor werd ge troffen door kabbelen van water. Hij over legde of het 't risico zou loonen een nauw keurig onderzoek in te stellen en was het nog niet met zichzelf eens, toen hij voor zichtige stappen onder zich hoorde, onmid dellijk gevolgd door de stem van Ching. „Vlug, dokter Forsyth, voor de mannen terugkomen. Dag breekt ook aan." Dit laatste was ongetwijfeld juist; in het Oosten vertoonde de lucht reeds eenige lichte plekken. De dokter liet zich zakken en Ching nam hem bij de hand. „Deze kant uit! Wij moeten heel vlug zijn." Dick Forsyth vroeg niet wat zijn metge zel in den zin had. Hij gaf er zich reken schap van dat ze zich weer van de stad ver wijderden, maar hij wachtte rustig af tot Ching iets zou zeggen. „Daglicht de stad heel slecht voor uw gezondheid, dokter Forsyth", verbrak Ching ten slotte de stilte. „Proclamatie is óveral verspreid, en Chinaman zullen probeeren u te pakken te krijgen om de belooning. Moet u verbergen tot donker". „Tot donker?" protesteerde Forsyth. „Ja. Mannen van mandarijn overal. AJs zij u pakken wat zal dan Missie Barring ton doen? Dan Li Weng-Ho met haar trou wen, en ik niets doen kan. Moet ook rijst hebben. Ik hongerig, U ook hongerig, dok ter." „Maar waar ga je me verbergen?" „Weet nog niet. Zien wat we vinden. Zoo gauw mogelijk. Dan ik naar stad terug. Li Weng-Ho niet weet dat ik hier ben{ rijst koopen, toestand onderzoeken; dan terug bij u, dokter." Forsyth moest erkennen, dat er niets an ders op zat en hoe het hem ook aan het komstig het bepaalde in het Alg. Polder reglement. Bij de herstemming werd tot voorzitter gekozen de heer G. H. Heijnes, die 25 stemmen verkreeg, terwijl op den heer.J. M. J. L. A. Speelman 24 stemmen werden uitgebracht. Voorts werden 2 on geldige stemmen en 2 „blanco's" bevonden. De heer Heijnes verklaarde de benoeming aan te nemen. De scheidende voorzitter dankte de ingelanden voor de prettige sa menwerking. De heer E. J. Speelman werd door de ingelandenvergadering van 31 Maart 1915 tot poldermeester benoemd, ter wijl hij 25 April 1923 tot voorzitter werd gekozen. Hierna werd de Rijksweg Sassenheim Amsterdam, welke door den polder zal gaan, uitvoerig besproken. Wellicht zal hiervoor binnenkort een vergadering wor den belegd, op welke vergadering een pol dermeester zal moeten worden benoemd wegens de ontstane vacature door de be noeming van den heer G. H. Heijnes tot voorzitter, die vóór de benoeming polder meester was. Bij de rondvraag werden o.a. nog bespre kingen gevoerd over het onderhoud van de kaden, waarna de voorzitter de vergadering sloot. Biljarten. Maandagavond had in café Bodega te Noordwijk aan Zee de laatste ontmoeting plaats der massa-wedstrijd tus schen Bodega en Oude Post. Gespeeld zijn 14 partijen van 100 car. Gewonnen door Oude Post 9 partijen totaal 1231 car. Gewonnen door Bodega 5 partijen totaal 1096 car. Zoodat Oude Post winnaar werd met een totaal van 135 car. Hoogste gejn. behaald door Oude Post was 4.54, hoogste serie 22. Hoogste gem. behaald door Bodega was 6.66, hoogste serie 31. Na nog een poosje gezellig samen te zijn geweest, rijkte de voorzitter van Oude Post de prijzen uit, en sprak de hoop uit nog vele van deze wedstrijden tusschen de twee clubs in dezelfde sportieve geest te mogen organiseeren. Als extra prijs ont vingen de deelnemers een mooie cactus of vetplant beschikbaar gesteld door Kwee- kerij „Ornata" te Noordwijk. WASSENAAR.. Tuinbouwvereeniging W. en O. In het Wapen van Wassenaar hield de Tuin bouwvereeniging haar maandelijksche le denvergadering onder voorzitterschap van den heer A. G. van Tol. Medegedeeld werd, dat de inschrijving tot deelname aan den cursus voor bloem schikken en bloembinden is gesloten aan gezien men reeds over het vastgestelde maximum-antal van 22 leerlingen was ge komen. Ook wordt medegedeeld dat de eindles van de speciale cursus in materia- lenkennis wordt gehouden op Vrijdag 15 Februari a.s. in de school aan cle van Zuy- len van Nijeveltstraat. Een tweetal nieuwe leden werd aangenomen. Tot jury om het ingezondene op -de uitgeschreven twee prijsvragen te keuren worden vervolgens benoemd de heeren P. Zegwaard, G. Ver- lind en A. F van Zetten. Aan de orde is vervolgens de bespre king van het leerlingwezen. Door de cur suscommissie is een en ander onderzocht en nu vraagt zij of de vereeniging W. en Omstr. bereid is haar medewerking te ver- leenen. Hierover wordt lang en breed ge sproken. Velen voeren hierover het woord doch algemeen was men van oordeel, dat het leerlingwezen naast onvoldoende le vensvatbaarheid ook zuiver een zaak van de afd. Wassenaar van de Kon. Mij. voor Tuinbouw- en Plantkunde is, terwijl de vergadering zich in geenen deele kon ver eenigen om mede te werken op de grond slagen en reglementen zooals deze door ge noemde Mij. voor dit leerlingenwezen zijn vastgesteld. Wel wil men hierover nader in hart ginghet eenige was zich te schik ken. Terwijl zij voortliepen werd de lucht al helderder, ergens begon een onzicht bare vogel te fluiten en de dingen om hen heen gingen vorm en gestalte aannemen. Zij gingen langs een open landweg, in de richting van den heuvelrug, die hun al meer dan eens bescherming had geboden. Plotseling hief Ching een snel-onderdruk- ten juichkreet aan en wees naar rechts. Te midden der rijstvelden rees een vervallen gebouw opklaarblijkelijk een tempel- ruine. „U daar verbergen, dokter", besliste hij. Zonder tegenspraak wendde Dick For syth zich naar een smal pad, dat de paddie- velden doorsneed. Gouden daglicht scheen thans over het landschap uit, binnen enke le minuten zou de wereld weer in beweging zijn en het was hoog noodig, dat hij dek king gevonden had voordat de veldarbei- ders aan het werk togen, of het landvolk zich stadwaarts begaf. Zij vonden den tempel bewoond door een troep vogels. De wildernis van strui ken en bloemen, waar zij doorheen moes ten breken om er in te komen, bewees dui delijk, dat dit eenzame plekje grond nooit werd bezocht door menschen uit de om geving en het een uitgezochte schuilplaats was voor een man, die zich aan de belang stelling zijner achtervolgens wilde ont trekken. Ze passeerden een ingangspoort waar van de steenen met mos begroeid waren; daarachter lag aan alle zijden open voor plein. Links was een kloostergang met een betegeld dak, dat beschutting tegen de zon bood, en waarin rondom steenen banken stonden, die in het ver verleden Boeddhis tische monniken tot zitplaats hadden ge diend. Ching liet zijn goedkeurenden blik over de ruimte gaan. UIT DE RADIOWERELD Programma's van Donderdag 14 Februari. Huizen. 301 M. 8.00 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst. 10.45 en 11.00 Gramofoonplaten. 11.3012.00 Godsd. halfuurtje. 12.15 Orkestconcert en Gramofoonpl. 2.00 Cursus Fraaie Handwerken. 3.003.45 Gramofoonplaten. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Cursus Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Orgelconcert. 6.307.00 Causerie. 7.15 Gramofoonplaten. 7.30 Weekoverzicht. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Een uurtje Driehoekswerk. 9.05 Causerie. 9.35 Bachkoor en -orkest uit de Betle- (hemkerk te Den Haag en solisten. 10.30 Vaz Dias. 10.5011.30 Gramofoonplaten. Hilversum, 1875 M. A VRO-ai i tzendin g. 8.00 Gramofoonplaten. 9.00 Ensemble Lismonde. 10.00 Morgenwijding. 10.30 Ensemble Lismonde. 11.00 Knipcursus Kinderkleeding. 11.30 Gramofoonplaten. 12.00 Tuschinsky-Select-Salonorkest. 2.00 Halfuur voor de vrouw. 2.30 Pianorecital. 3.003.45 Naaicursus, 4.00 Halfuur voor zieken en ouden-van- dagen. 4.45 Radiotooneel voor de kinderen. 5.30 Omroeporkest. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Kamermuziek door het Gagldano- kwartet. 7.30 Engelsche les. 8.00 Vaz Dias en Gramofoonplaten. 8.50 Internationale chansons door L. W. Nijland. 9.10 Orgelconcert F. Hasselaar, m.m.v. H. CaJs (sopraan) en B. Lensky (viool). 9.40 Omroeporkest m.m.v. F. Lang, piano. 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Uit „La Réserve", A'dam: „De Musketiers" en Zigeunerorkest. D r o 11 w c h, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 12.15 Rutland Square en New Victoria- orkest. 3.20 Vesper. 5.05 Orgelconcert. 5.35 BBC-dansorkest. 6.50 Handelconcert. 7.10 Duitsehe les. 8.20 „Roundabouts", hoorspel. 9.10 BBC-Theaiterorkest. 10.35 BBC-orkest. 11.3512.20 Grosvenor House Band. R a d 1 o-P a r i s, 1648 M. 12.50 Pascal-orkest. 9.05 Nat. Orkest. 10.50 Dansmuziek. overleg treden met genoemde Mij. doch het verzoek hiertoe zal dan van haar moeten uitgaan. De uitslag van de jury luidt vervolgens: Prijsvraag I: luidende de mooiste verzame ling voor het puntenstelsel: le prijs A. G. van Tol; 2e prijs C. van der Salm. Prijs vraag 2 de mooiste Azalea indica: le prijs A. G. van ToL Voorts werd aan een inzending voor het puntenstelsel bestaande uit diverse potten '„Prima schuilplaats, dokter Forsyth. U hier blijven slapen ik naar stad. Poor ten nu open; eetwaren koopen. Praatjes maken en zien wat gewaar te worden." Toen hij vertrokken was, zocht de dok ter het open voorplein op, waar hij zich in de verkwikkenden ochtendzon kon koesteren. Binnen was het kil en vochtig Rondkijkend werd werd Dick Forsyth's blik getroffen door een wenteltrap aan het verste einde en tusschen de bloemen en boomen door baande hij er zich een weg heen. De treden waren van groote steenen gemaakt, samengehouden door een soort cement, dat de tijd noch het weer in staat was geweest het aan te tasten. Gedreven door nieuwsgierigheid, beklom hij de trap pen, en bevond zich weldra op een klein bal con aan den kant van het hoofdgebouw, van waaraf hij een onvergelijkelijk ge zicht had op Pi-Chow en het omringende land. Over de balustrade geleund onderwierp hij den weg naar de stad aan een belang stellend onderzoek. Op het oogenblik wa ren er maar drie menschen te bekennen, één met een bamboe draagstok, aan het einde waarvan mandjes met levensmidde len slingerden, een tweede met een bela den inlandschen kruiwagen, en de derde Ching. Hij zag hoe Ching den man met den draagstok inhaalde, en naast hem ging loopen en een gesprek met hem aan knoopte. Hij keek het tweetal na, totdat ze uit het gezicht waren en wijdde toen weer zijn aandacht aan het weggedeelte in zijn nabijheid. Het verkeer daar nam toe. Hij keek er loom naar, nu en dan een blik werpend op den tuin van de Yamen, die van hier eveneens zichtbaar was, zonder echter iets van belang op te merken. Het zonlicht, dat Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Concert uit rest. „Wivex". 2.00 Pianorecital. 2.204.05 Concert uit rest. „Ritz". 7.20 Beethoven's „Missa Solemnis" m.m. v. solisten, koor en orkest. 9.5011.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 6.35 Keulsch Symphonieconcert. 10.05 Zang en piano. 11.20 Omroepkleinorkest. 12.35 Dansmuziek. 1.35 Gramofoonplaten. 3.20 Concert. 5.15 Orkestconcert. 7.35 Die Deutschlandsender. 8.20 Omroeporkest. 10.2011.20 Uit Berlijn,: Omroeporkest. Rome. 421 M. 8.05 Tooneeluitzending. 9.20 Concert mm.v. orkest en piano. Hierna: Dansmuziek. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Zang. 12.50 Omroeporkest. 1.502.20 Gramofoonplaten. 5.20 Hoorspel. 5.50 Gramofoonplaten. 8.20 Vocaal concert. 9.20 Symphonieconcert. 10.3011.20 Gramofoonplaten. 484 M.: 12.20 Salonorkest. I.302.20, 5.20 en 6.35 Gramofoonpl. 8.20 Omroeporkest. 8.35 Cabaret. 8.50 Hoorspel. 9.35 Salonorkest. 10.3011.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 7.35 „Deutsche Remnwagen", causerie. 8.20 „Abu Hassan", opera van C. M. v. Weber. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.20 Concert uit Berlijn. Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf en de R.O.V. Radio-centrale. 3e Programma. 8.051120 Een der Duitsehe zenders. II.2012.20 Kalundborg. 12.2014.20 Radio Parijs. 14.2015.20 Kalundborg. 15.2017.30 Londen Reg. 17.30—18.40 Leipzig. 18.40—18.50 Brussel (Fr.). 18.5020.55 Weenen. 20.5521.35 Boedapest. 21.35—23.20 Brussel (Fr.). 23.20afloop Kalundborg. 4e Programma. 8.058.50 Parijs Radio. 10.3511.05 Droitwich. 11.0512.10 Londen Reg. 12.1014.20 Droitwich. 14.2015.20 Londen Reg. 15.2018.20 Droitwich. 18.20—18.50 Keulen. 18.5019.30 Londen Reg. 19.3020.00 Sportpraatje door den heer J. G. A. Janssen (journalist). 20.0022.20 Londen Reg. 22.20—22.35 Droitwich. 22.35afloop Londen Reg. (Wijzigingen voorbehouden). Kalanchoe globulifera Coccinea, in verschil lende perioden gestekt, 9 puniten toege kend. Uit de vragenbus kwamen de vragen: Kan men heden met succes violen zaaien en hoe verwijdert men wormen uit potten en tabletten? De eerste vraag luidde bevestigend ter wijl over de tweede vraag kalkwater als middel werd aangewezen. Na rondvraag sluiting. fel op het balcon scheen, maakte hem lang zamerhand slaperig en hij ging op de stee nen bank zitten. Een minuut later knikke bolde hij en het duurde niet lang of hij was vast ingeslapen. Toen hij wakker werd was het goed middag. De weg beneden was vol voet gangers, allen in één richting gaande naar de stad. Van Pi-Chow drong het ge rommel van tamtamts, begeleid door een levendig rumoer, tot zijn ooren door. Vlag gen wapperden in den wind en alle kra men en tenten voor de muren waren op gesierd met banieren en symbolische dra ken. Hij verdiepte zich in de vraag wat dit te beteekenen had en bleef geïnteresseerd toekijken, tot hij eindelijk, toen de stroom langs den weg minder werd, een voetgan ger opmerkte, die in tegenovergestelde richting liep. Het was Ching. Zijn trouwe begeleider wachtte een gele genheid af om ongemerkt in de rijstvel den te komen; toen Forsyth hem die had zien ingaan, verliet hij het balcon en ging naar de poort hem tegemoet. Ching had een winkel vol etenswaren meegebracht, benevens twee groteske mombakkessen, waarnaar de zendingsarts in verbazing staarde. „Waarom heb je in vredesnaam die din gen meegebracht, Ching?" De Chinees grinnikte. „Gekocht om gezicht te verbergen. Ved Cchinaman dragen ze vandaag in Pi-Chow feest daar. Na zonsondergang doen we z< over gezicht en gaan er op uit. Niemarw herkent u vreemdeling. Snapt u?" „Ja, die zullen zeker van nut zijn." „Heel nuttig, ja!" (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 6