DONDERDAG 31 JANUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BUD. - PAG. 8 GEMEENTERAAD VAN BODEGRAVEN Spoedeischende vergadering op Woens dag 1.1. Afwezig zijn de heeren v. d. Pol en Huytkar. De heer Breekveldt heeft de benoeming tot gemeente-ontvanger aan genomen. Het Groene Kruis te Nieuwe- brug wenscht in verband met de gemeen- tefinanciën geen subsidie te ontvangen. De voorz. legt een berekening over van het werk in contra-prestatie. Er rest nu nog voor Z1600 werk. Spr. acht dat te ge ring om daar een werkverschaffing met rijkssteun van te maken. Er is werk in het zicht voor hen die willen en daarom wil spr. dit nog even voortzetten en dan wanneer de grootste stroom is afgevloeid de rest laten afwerken door de overblij vende werkloozen in uurloon. Voor de kleine rest kan dat wel. De Raad gaat met dit plan accoord omdat men toch be grijpt dat er van werkverschaffing niets komen zal. De heer Lugtenburg protes teert tegen de uitdrukking „werkwilligen". Allen willen wel werken, als er maar een redelijk loon is. De heer de Groot meent ook dat de menschen wel werken willen. De voorzitter zegt, dat steeds beweerd te hebben, maar er zijn uitzonderingen. Het subsidie aan de Burgerwacht, waar over in de vorige vergadering de stemmen staakten, wordt nu aangenomen met 83 stemmen, conform voorstel v. d. Poll. Een wethouders-kwestie. Wethouder Huytkar gaat heen De voorz. doet dan mededeelingen wer het besprokene in de geheime vergade ring. Hij zegt dat bij de algemeene be schouwingen alle fracties hebben gevraagd om licht over de verhoudingen in B. en W. Daarop is de geheime vergadering ge houden, waarvan de eenige conclusie was dat weth. Huytkar spoedig zijn plaats had te ontruimen. Deze ?egde zjch te zul len beraden met zijn fractie. Dat had Vrijdag moeten geschieden, maar in plaats daaraan kwam Maandag een bericht van verhindering voor de wethoudersvergade ring en stond in de N.R.C. dat weth. H. zou bedanken wegens vertrek uit de ge meente. Dat is niet de bedoeling van de moeizame vergadering van 5 uur. Daar om meent spr. dat de Raad moet kunnen ingrijpen en een uitspraak doen. Nu kan de weth. weer gewoon verschijnen en weer conflicten scheppen. Spr. is bereid de zaak in het openbaar geheel te behan delen. De heer Beijen acht een uitspraak te kras. De voorz. zegt echter dat die noo- dig is omdat de zaak zoo niet kan door gaan. Samenwerking is onmogelijk. De heer Baars zegt namens de A.R. fractie dat de wethouder steeds het belang der gemeente bedoeld heeft, al is zijn houding niet te verdedigen. Hij zou bedankt heb ben, maar weigerde toen hij hoorde dat deze vergadering zou worden ^gehouden. Daarmee is hij bedreigd. De voorz. ont kent daartoe te hebben medegewerkt. Toen Maandag het bericht van verhinde ring kwam, heeft spr. gemeend te moeten UIT DE OMGEVING ZOETERMEERZEGWAART. Dood aan de rupsen! Men vestigt onze aandacht er op, dat in deze gemeente weer veelvuldig rupsennesten in boomen en strui ken voorkomen, vooral in de buurt van den Zegwaartscheweg. Het is zeer aan te bevelen door krachtige maatregelen, het uitknippen en ver branden der nesten, de schade en over last die de rupsen in het voorjaar, als zij de winternesten verlaten hebben, aan laan- en vruchtboomen, heggen enz. veroorzaken te voorkomen. De burgemeester wekt daarom allen in wier boom- en struikgewas deze nesten aanwezig zijn, op tot krachtige bestrijding van deze plaag mede te werken en tot ver- nietitging der nesten over te gaan. ZOETERMEER. Bedrijfsongeluk. Bij het verrichten van werkzaamheden aan den cirkelzaag had de jeugdige timmerman P. B. het ongeluk met de zaag in aanraking te komen. Drie vin gers van hem werden deerlijk verwond. Nadat hem de eerste hulp alhier was ver leend, is hij ter verdere behandeling over gebracht naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden. Geboren: Martina Magdalena dochter van A. M Ammerlaan en van M. C. Duij- nisveld. ZEGWAART. Geboren: Maartje d. van G. den Her tog en P. B. van Driel. Elisabeth Corne lia d. van J. P. Buurman en M. de Jong. Ondertrouwd: J. G. Kardol 29 j. te Zegwaart en J. M. Goedhart 22 j. te Lei den. HOOGMADE. Missiefilm. In de zaal van den heer J. Witteman werd gistermiddag voor de kinderen de Missiefilm „Rio Rago" aver de Missie van Flores vertoond. Door den Zeereerw. Pater Hermes werd vooraf een inleidend woord gesproken, waarin hy het doel en de inhoud van deze film uiteen zette. De film gaf het vertrek en de reis naar de Missie te zien, de zeden en ge woonten aldaar en de moeilijkheden, waarmede de missionarissen te kampen hebben. De Zeereerw. heer Pastoor Borsboom woonde de voorstelling by en sprak aan het einde een woord van dank. Des avonds werd de vertooning voor de ouderen her haald. ingrijpen. Eerder heeft hij er zich niet over uitgelaten. Spr. legt de volle verant woordelijkheid op de fractie, waarop de wethouder zich beroepen heeft. De heer Boer vertrouwt het de fractie wel toe en acht een uitspraak onnoodig. De weth. bedankt toch wel. Weth. v. d. Marei ver dedigt ook den anderen wethouder niet, maar twijfelt niet aan zijn goede bedoe lingen. Hij heeft de gemeente niet bena deeld, maar was ontactisch. Nu echter is de voorz. ontactisch, want de heer Huyt kar zou toch binnen een paar weken ver trekken. De voorz. weet dat slechts bij geruchte, maar als het waar is hadden toch de fracties niet allen zich daar zoo druk over gemaakt. Zij wisten over wien het ging. Goede bedoelingeen zeggen niets maar goede daden. Er moet nu een eind aan komen. Men schijnt van plan geweest te zijn een motie tegen spr. in te dienen. Na spr.'s mededeelingen kon dat natuur lijk niet, maar toen was er wel een motie. Verwijten over en weer De heer Baars ontkent daar iets van te weten. Hij ontkent dat de A.R. fractie verantwoordelijk is. Hij acht de schuld van het niet bedanken te liggen bij den voorzitter. De voorz. wijst erop dat de fractie het beroep van den weth. aangeno men heeft en dus verantwoordelijk is. De heer Burggraaf erkent dat. De heer Huytkar zou ook al bedankt hebben, als hij niet geprikkeld was door de geruchten ever deze vergadering. Thans heeft hij de beslissing echter in handen van de fractie gegeven. De heer de Groot acht de A.R. fractie capabel om te beslissen. De R.K. fractie meent echter wel dat de wethou der moet heengaan. De heer Stapper heeft uit de geheime vergadering niet den indruk gekregen dat het bedanken geen dag, geen uur wachten kon. Waarom spreekt men toch steeds al leen van weth. Huytkar en niet van „de wethouders". De heer Vreeken meent, dat ook over den voorz. geklaagd is. Weth. H. is niet te handhaven, maar hoeft.niet zoo het bosch in gestuurd te worden. De heer Jongeneel acht het onrecht te spre ken van een' conclusie van de geheime vergadering. Die was er niet. Ook de an dere leden van B. en W. hebben fouten gemaakt. De heer Beijen stelt voor de zaak 4 dagen aan te houden en intusschen af te wachten wat de fractie doet. De heer Baars protesteert tegen dezen termijn. De heer v. d. Marei laak de houding van den voorzitter. Die is niet christelijk. De voorz. meent dat Christendom eerst recht eischt. Spr. is niet begonnen, maar de Raad. De heer Lugtenburg wil niet meehelpen het straatje van den voorzitter schoon te ve gen. Deze zegt bereid te zijn tot publieke behandeling om zich te verdedigen. De heer Burggraaf deelt mede dat de A.R.- fractie tot bedanken zal adviseeren en dan gaat de wethouder. Een voorstel Beijen om de zaak aan de fractie op te dragen wordt met algemeene stemmen aangeno men. OEGSTGEEST. Nationaal Koningin-Moeder herdenkings fonds. De T.B.C.-commissie van de Wijkverple ging voor alle Gezindten te Oegstgeest, die op verzoek van de Ned. Centrale Vereeni- ging tot bestrijding der tuberculose, het initiatief genomen heeft, om mee te hel pen aan het tot stand komen van het Nationaal Koningin-Moeder Herdenkings fonds (stichting om steun te verleenen aan on- en minvermogende T.B.C.-lijders) heeft aan de besturen der verschillende vereenigingen te Oegstgeest een uitnoodi- ging gezonden tot bijwoning van een ver gadering, die Donderdag 7 Februari in het Witte Huis te Oegstgeest zal gehouden wor den. Onder voorzitterschap van den Burge meester den heer A. J. v. Gerrevink, hopen we een plan vast te stellen, hoe het beste te kunnen samenwerken tot bereiking van dit sympathieke doel. Dat vele vereenigin gen bereid mogen zijn, aan de toegezon den uitnoodiging gehoor te g^ven, opdat te Oegstgeest een flink resultaat bereikt moge worden. Volksbond. Zondag 10 Februari viert onze afdeeling zijn jaarfeest. Des avonds te 8 uur worden alle leden met hun dames uitgenoodigd in het Patronaatsgebouw. Het bestuur vertrouwt, dat niemand thuis blijft, daar deze avond in het teeken van buitengewone gezelligheid komt te staan. NIEUWVEEN. Verkooping. Woensdag had ten over staan van notaris van der Kreke de open bare verkooping plaats van een café met woonhuis en schuur en een daaraan gren zend woonhuis, alles eigendom van de erven Bezuyen, alhier. Voornoemd complex stond met elkaar in bod op 2200. en werd afgemijnd op 300. Eigenaar werd de heer D. Bezuyen, alhier. STOMP WIJK Harddraverij-vereeniging. De hard draverij-vereeniging „Nooit Gedacht" heeft vorige week de eind-vergadering gehouden van haar jubileum-jaar, in de zaal van den heer J. van Esveld. Met het oog op de belangrijke agenda was de op komst der leden vrij goed. Wegens het overlijden van den voorzit ter, den heer B. den Elzen, werd deze vergadering gepresenteerd door den twee den voorz., den heer M. Belt, die de ver gadering opende, en dén secretaris, den heer C. Waaijer, verzocht, de notulen der vorige vergadering te lezen. Alvorens daartoe over te gaan herdacht de secre taris in het kort den overledene voorzit ter en al hetgeen deze voor de vereeniging heet gedaan. Bij verschil wist hy altijd de middenweg aan te geven. Vervolgens werden de notulen zonder aanmerkingen onderteekend. Enkele mededeelingen werden gedaan, alsmede een schrijven van den heer J. v. Esveld, om wederom de consumptietent op het terrein te pachten voor vijf jaar. Na eenige besprekingen werd dit verzoek hem toegewezen. Aan de orde was nu re kening en verantwoording van den pen ningmeester, den heer L. Stijnman, die de inkomsten en de uitgaven voorlas, waar van de uitslag was dat er dit jaar een winst-saldo te boeken was, maar te weinig om het verlies var het vorig ^aar te dek ken. De heer Hub. Belt bracht namens de financieele commissie verslag uit, dat al les in goede orde bevonden was. Daarna was aan de orde een belangrijk punt van de agenda, en wel verkiezing van een voorz. Voor deze vacature waren geen aanbevelingen. Na herstemming was de uitslag dat de heer C. Waayer met vol strekte meerderheid van stemmen geko zen werd. Hij dankte de vergadering voor het vertrouwen in hem gesteld, en gaf zoo noodig zijn stem aan den nieuwen secreta ris, die straks bij de stemming zijn plaats in zal nemen. Voor deze vacature had we derom een herstemming plaats, waarvan de uitslag was, dat de heer G. Olsthoorn gekozen werd, die ook zijn benoeming aannam, mits hij op den steun van den vorigen secretaris mocht rekenen. Volgde nu voorloopige vaststelling der feestdagen die gehouden zullen worden op 7 en 8 Aug. 1935. Voor de rondvraag waren enkele zake lijke besprekingen, die allen door den voorz. naar tevredenheid werden beant woord. Hierna werd de vergadering ge sloten onder dankzegging aan de leden voor hun opkomst. B. V. L. Bijna ieder mensch houdt van rozen, 'n Landstormer natuurlijk ook. En vooral van de rozen op de schietschijf, 'n Landstormer kent dan ook geen heer lijker iets dan rozen schieten. Stel u dan ook de vreugde der Stompwijksche B.V. L.-ers voor, toen twee hunner niet min der dan v ij f rozen schoten! Dat was ter training voor onzen komenden schietwed strijd en dus 'n bewijs, dat de strijd om de eerste plaats hevig zal zijn, temeer, daar verschillende schutters 'n goede kans ma ken, om als nummer één te eindigen. Men komt dan in 't bezit van den wisselbeker èn van 'n fraaien prijs. Intusschen nadert ook de dag van onzen Propaganda-avond. Het definitieve pro gramma luidt thans als volgt: 1. Opening door den Edelachfb. heer Burgemeester. 2. Wilhelmus, le couplet. 3. Muziek. 4. Rede Weled. Geb. heer L. J. Rooyaards, Voorz. Z.-H.-West. 5. Muziek. 6. Opwekkend woord van res.-kapitein P. H. v. d. Zande. Pauze. 7. Muziek. 8. Lezing met licht beelden door den heer Hendrik de Boer, over „Revolutionaire uitingen in Rusland en Nederland". 9. Muziek. 10. Uitreiking schietprijzen door den Hoogedelgestr. heer P. J. Boots, Commandant Z.-H.-West. 11. Kort woord van den Weledelgestr. heer D. J. Karres, Secretaris Z.-H.-West. 12. Wil helmus, 2e couplet. 13. Slotwoord van den heer Burgemeester. De muziek zal worden verzorgd door het R.K. Fanfarecorps „Juliana" te Stompwijk. Zooals u ziet, 'n rijk gevarieerd pro gramma; dat alles kunt u komen genieten, zonder dat u entrée behoeft te betalen. Houdt dus Woensdag 6 Februari vrij en komt allen naar „Het Blesse Paard", waar om half acht onze Propaganda-avond be gint. LEIDSCHE ND AM. ProgTamma K J.M.V. Heden ontvingen wij het wederom keurig verzorgde pro- gramam voor de maand Februari van de K.J.M.V. te Veur-Leidschendam. Dit pro gramma belooft wederom veel interes sants en leerzaams en luidt als volgt: Vrijdag 1 Febr.: Sdciëteitsavond. Kaart- wedstrijd. Maandag 4 Febr.: „Mensch en Gemeenschap". Inleider dr. L. H. M. Ber ger, psychologisch Adviseur, Den Haag. Donderdag 7 Febr.: Studieclub. Inleider Frank v. Klooster. Van 9 tot en met 12 Febr.: K.J.M.V.-retraite te Noordwijker- hout. Maandag 11 Febr.: „De ondergang der Veursche Kapel". Inleider Wim Bleijs. Donderdag 14 Febr.: „Middenstandsproble men". Inleider J. Bakker, voorz. „De Han ze", Bisdom Haarlem. Georganiseerd door de Hanze, afd. Leidschendam. Vrijdag 15 Febr.: Sociëteitsavond. Sjoelwedstrijd. Maandag 18 Febr.: „Iets over de psycholo gie der moderne reclame". Inleider E. Wor- mer. Donderdag 21 Febr.: Studieclub. In leider Kap. L. v. Vugt. Maandag 25 Febr.: „Katholieke vrijwording in Nederland". Inleider S. B. Gras. UIT DE RIJNSTREEK NIEUWKOOP. St. Joseph's-Gezellen-Vereeniging. Toen in het najaar van 1934 de St. Joseph's- Gezellen-Vereeniging opnieuw werd opge richt is een voorloopig bestuur benoemd, dat gedurende 3 maanden zitting zou heb ben. In de gisteravond gehouden ledenver gadering nu is overgegaan tot het benoe men van een definitief bestuur. De Senior P. N. Ham wenschte niet meer in aanmerking te komen. Met meer derheid van stemmen werden benoemd: W. Hogerwerf, G. Pauëlsen Pzn., G. Hoger - werf Azn., G. Pouw en J. van Beek. Uit dit vijftal werd daarna tot senior benoemd J. van Beek. Secretaris werd G. Pouw. De Zeereerw. Praeses spreekt daarna een toepasselijk woord, bestuur en leden op wekkend al het mogelijke te doen om de vereeniging tot steeds verhoogden bloei te brengen. |f WOERDEN. DE VIER EVANGELISTEN. Korte samenvoeging van interessante voordracht. Voor de 4de lezing van „Katholiek Woer den" sprak gisteravond Pastoor v. Noord over: „Het zevenmaal verzegelde boek". In den aanvang zijner rede feliciteerde de eerw. redenaar de voorzitter met zijn ver jaardag, waarop de zaal hartelijk applau disseerde. Het zevenmaal verzegelde boek, de naam van het onderwerp, bedoelt de H. Schrift, de Bijbel te zijn. Vooral in dezen tyd is het, aldus spr., zeker niet onnoodig in een bijeenkomst van katholieken over den Bijbel te spreken. Speciaal wil spr. het hebben over de 4 evangeliën: het zijn brieven van God aan de menschen, die niet ongelezen dienen te blijven. Uitvoerig beschouwt spr. den trant van schrijven der Evangelisten. Schrijver en geschrift staan in 't nauwst met elkaar in verband. Mattheus is de eerste Evangelist en zijn werk werd geschreven om aan te toonen, dat Jezus is de Christus. Mattheus verhaalt alles in groote trekken, zooals het opkomt in zijn hart. Bijzonderheden in zijn be schrijvingen zijn niet gauw te vinden. Hier door komt zijn groote eenvoudigheid des te meer uit en dit gaat spr. met eenige voor beelden aantoonen: hoe Mattheus meer een overzicht geeft dan een verhaal. Ook in zijn 'zwijgzaamheid kent men soms den mensch wat in meerdere opzichten ook geldt van Mattheus. Hij verzwijgt steeds zijn Hebreeuwsche naam Levi, om de ge hate Romeinsche naam te gebruiken. Het tweede Evangelie werd geschreven door Marcus vooral verhalend de won deren van Christus om Diens Godheid aan te toonen. Wij zien bij hem vele bijzonder heden, die wij bij Mattheus niet vinden. Het is, zegt spr., een feit, dat de Evangelis ten elkaar aanvullen. Marcus spreekt in de volkstoon en schrijft onder het oog van Petrus. Uitvoerig gaat spr. een en ander in diens Evangelie na. Geen Evangelie, al dus spr., is zoo achter elkaar, aan één stuk geschreven als dat van Marcus en hij ver gelijkt het eenigszins met een militair rap port, geleverd door den Romeinschen sol daat Marcus. Na de pauze behandelt spr. het 3de Evangelie van Lucas. Zijn thema is: het algemeene heil van den Messias. Bij Lucas, een Griek van afkomst, vinden we de Grieksche wijze van spreken en schrijven. De eeretitel van zijn Evangelie is: histo risch Evangelie, terwijl een anderen titel eraan gegeven is: Paulinisch Evangelie. Hij heeft van Paulus veel overgenomen. Meer dan 200 Grieksche woorden b.v. heb ben Paulus en Lucas gemeen. In vele op zichten stemmen zij overeen, hetgeen spr. met vele aanhalingen uit den tekst aan toont. Lucas wordt ook genoemd: de geliefde geneesheer. Dit was hij niet alleen van beroep, maar van heeler harte. In zijn Evangelie vinden we veel, dat, in verband met Jezus' genezingen, treffend dezen titel rechtvaardigt. Lucas' Evangelie is ook het Evangelie der heidenen: hij schrijft voor de Christenen uit de heidenen. In heel zijn Evangelie staat geen woord dat heidenen krenken kan, maar veel dat hen bemoedigt, wat we in veel aanhalingen door den spr. aangetoond zien. Ten slotte wordt zijn Evangelie ook ge noemd het gebeds-Evangelie, en het Ka tholieke of Algemeene Evangelie. Weer bewijst spr. een en ander met meerdere voorbeelden. Zijn Evangelie heeft men ook geprezen als het „vrouwen"-Evangelie. Lucas' lichaam rust in een der kerken van Constantinopel, terwijl later het hoofd werd overgebracht naar Rome. Het 4de Evangelie is geschreven op Pat mos door Johannes. Hij noemt Christus „het Woord". Het geloof in Zijn naam is noodig voor elkeen om zalig te worden vinden we in het 4de Evangelie bewaar heid. Spr. wijst in 't bijzonder op het poë tische en profetische in de taal van Johan nes. Zijn Evangelie schijnt in de Hemel ge schreven. In schilderachtige woorden weidt de gewijde spr. uit in treffende bij zonderheden over dit prachtige Evan gelie, door Johannes in zijn ouderdom ge schreven en hoe Jezus' Godheid de grondtoon ervan is. Johannes stierf in Ephese, uitgeput door honderd volle levensjaren. Als slot van zijn lezing geeft spr. nog een toegift over de 4 Evangelisten te za- men, waarin hij allen in hun geschriften vergelijkt. Dit slot was een waardig slot van een met groote aandacht beluisterde voor dracht, met warm applaus door de vele aanwezigen beloond. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 30 Jan. Groentenveiling. Per 100 stuks: roode kool f 1.107.50, sa- voyekool f 0.704.30, groenekool f 0.90 2.90, pieterselie f 0.401.70, prei f 0.60 2.50, selderie f 0.702.10, knolselder ie f 0.80 3.10, per 100 kg.: kroten f 1.602.20, kro ten, gekookt f 25, witloof f 314, boeren kool f 25, uien f 0.902.70, wortelen f 2.30 6.40, spruiten I f 3.0010.spruiten II f 1.505.andijvie f 1525, nero f 0.90 f 6.00. Melkveiling. Week van 3 tot 9 Febr. Consumptiemelk 1ste klas f 5.75, 2e klas f 5.50, 3e klas f 5.25, industriemelk van f 4.504.70 per 100 liter. Rotterdamsche combinatie Federatieprijs. Melk voor industrie doeleinden. Week van 27 Jan. tot 2 Febr. f 4.15. GOUDA, 31 Jan. Vee. Aangevoerd in to taal 1443 stuks, waarvan 45 slachtvarkens vette 1617 cent en Londensche 1314 cent per ond, levend met 2 pet. korting. 135 crisisrunderen prijzen als vorige week, 615 magere varkens f 1424, 590 biggen f 710 Geldersche biggen f 1012, 5 runderen f 125160, 171 nuchtere kalveren f 36, 17 bokken en geiten f 26 per stuk. Handel redelijk. Eieren. Aanvoer 61.000 stuks. Prijzen: kippeneieren f 2.203.00 en eendeneieren f 2.002.50 per 100 stuks. Handel matig Kaas. Aanvoer 148 partijen. Prijzen: le kwal. met rijksmerk f 1820, 2e kwal. met rijksmerk f 1617 per kg. Handel flauw. Boter Aanvoer 364 ponden. Prijzen: Goeboter 7580 cent, weiboter 7075 cent per ond. Handel vlug. BODEGRAVEN, 30 Jan. Eierenveiling. Aanvoer 8512 stuks. Prijzen: kippeneieren wit f 2.102.50, bruin f 2.302.80, eenden eieren f 2.402.50 per 100 stuks. ZOETERMEER—ZEGWAART, 30 Jan. Eierenveiling. Aangevoerd 5000 stuks. Prijzen: kippeneieren f 2.503.20 en een deneieren f 2.602.75 per 100 stuks. 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 12de lijst Trekking van Donderdag 31 Januari 1935 Hooge Prijzen 2000.— 7751 1000.— 21326 22136 400.— 3338 7462 9989 12748 14618 22099 200.— 823 15454 21191 100.— 290 1918 4854 6666 8960 13700 17089 21676 22897 Pryzen van 70.— 235 303 438 439 487 517 627 697 881 938 1091 1095 1208 1230 1298 1345 1677 1683 1746 1861 1966 2091 2119 2230 2231 2408 -'617 2674 2697 2717 2859 2975 3041 3210 3256 3280 3487 3543 3666 3805 4038 4070 4133 4134 4386 4397 4618 4869 4888 4889 5042 5109 5238 5240 5264 5524 5593 5689 5734 5826 5879 5985 6202 6269 6281 6297 7286 6399 6629 6894 7087 7140 7200 7280 7295 7560 7711 7735 7774 7800 7816 7849 7967 8012 8019 8052 8110 8174 8348 8359 8432 8498 8514 8551 8714 8717 8729 8819 8858 8875 8966 9008 9663 9670 9676 9732 9806 9941 9977 9998 10106 10545 10558 10621 10773 10821 10957 11519 11631 11843 11869 11961 12170 12443 12450 12465 12547 12591 12644 13109 13127 13154 13238 13282 13290 13358 13375 13435 13633 13889 13947 14018 14064 14122 14412 14424 14566 14616 14766 14814 14838 14853 15142 15186 15238 15255 15316 15739 15788 15907 15931 16098 16101 16231 16320 16361 16470 16537 16549 16620 16864 16919 17214 17261 17375 17553 17602 17657 17897 17971 18031 18033 18092 18156 18367 18419 18445 18465 18679 18811 18884 18932 19023 19087 19169 19184 19400 19403 19413 19432 19727 19764 19864 19932 20066 20170 20416 20537 20562 20684 20716 20896 20910 20957 21079 21294 21675 21758 21885 21893 21968 22021 22053 22146 22170 22252 22301 22316 22322 22419 22431 22489 22697 22834 22893 23029 23177 23204 23256 23272 23308 23355 23420 23823 Nlew_ 11 36 38 152 163 217 233 236 306 380 382 386 462 523 622 624 631 655 656 742 829 894 903 947 1004 1011 1029 1104 1140 1162 1188 1224 1226 1232 1419 1453 1485 1497 1504 1696 1737 1739 1756 1770 1846 1875 1897 2008 2066 2099 2111 2216 2228 2257 2297 2347 2364 2365 2371 2379 2424 2444 2486 2502 2560 2654 2678 2694 2713 2771 2917 2920 2970 2973 3021 3038 3162 3167 3218 3246 3265 3285 3314 3355 3421 3524 3537 3549 3557 3586 °610 3620 3623 3632 3680 3812 3861 3863 3916 3927 3960 3992 4029 4031 4035 4039 4161 4196 4209 4217 4251 4296 4332 4342 4344 4355 4362 4535 4629 4805 4812 4830 4885 4910 5045 5056 5063 5076 5082 5141 5166 5222 5291 5375 5380 5388 5411 5441 5463 5466 5578 5615 5618 5638 5659 5665 5669 5673 5674 5676 5726 5829 5856 5872 5900 5901 5922 5945 5975 5977 6036 6079 6088 6098 6102 6199 6230 6231 6280 6343 6345 6348 6385 6398 6405 6468 6469 6550 6667 6674 6777 6781 6797 6814 6874 6907 6940 6977 6986 7005 7013 7035 7083 7095 7096 7099 7127 7139 7155 7165 7325 7328 7329 7340 7386 74S0 7513 7655 7674 7726 7758 7762 7786 7829 7865 7871 7877 7898 7991 8009 8070 8088 8167 8182 8139 8198 8258 8265 8287 8305 8328 8425 8439 8465 8466 8508 8516 8534 8578 8651 8676 8691 8782 8818 8832 8837 8353 8868 8911 8959 8961 8993 9094 9162 9172 9173 9236 9374 9449 9476 9487 9546 9554 9559 9607 9625 9712 9784 9785 9813 9814 9836 9840 9868 9874 9893 9975 10034 10046 T0047 10065 10068 10076 10114 10129 10143 10160 10206 10209 10221 10288 10329 10339 10344 10369 10464 10487 10491 10496 10522 10579 10736 10800 10823 10874 10958 11048 11049 11081 11116 11170 11215 11224 11260 11296 11298 11307 11313 11368 11391 11394 11414 11502 11549 11592 11756 11873 11885 11890 11894 11898 11954 12022 12030 12031 12073 12082 12107 12200 12233 12246 12303 12399 12402 12425 12426 12446 12449 12505 12516 12529 12566 12598 12628 12664 12726 12770 12777 12778 12909 12913 12953 12958 13095 13096 13105 13206 13220 13256 13291 13295 13305 13306 13337 13398 13406 13415 13431 13455 13504 13513 13585 13627 13630 13660 13679 13717 13788 13878 13893 13916 13937 14039 14044 14164 14213 14239 14257 14262 14281 14283 14324 14332 14356 14366 14440 14454 14465 14518 14541 14571 14592 14689 14700 14829 14885 14936 14944 14964 15025 15035 15092 15093 15094 15096 15098 15149 15256 15288 15308 15378 15383 15445 15464 15484 15497 15619 15642 15643 15645 15678 15680 15684 15735 15745 15763 15827 15843 15856 15876 15897 15900 15947 15975 16001 16012 16019 16125 16128 16153 16164 16212 16214 16290 16295 16340 16367 16412 16415 16448 16467 16477 16483 16503 16512 16613 16662 16696 16702 16724 16780 16783 16785 16808 16871 16957 17013 17025 17041 17103 17136 17162 17188 17189 17212 17218 17235 17359 17361 17389 17408 17412 17458 17460 17472 17484 17488 17525 17537 17550 17555 17558 17564 17569 17582 17605 17623 17674 17707 17738 17777 17804 17821 17836 17863 17905 17919 17927 17975 17976 17994 18051 18088 18119 18152 18230 18246 18249 18291 18296 18333 18339 18453 1845a 18552 18591 18619 18627 18642 18694 18753 18788 18810 18833 18848 18858 18911 18918 18945 18975 18994 18999 19040 19069 19129 19161 19168 19268 19286 19293 19347 19384 19394 19421 19438 19485 19486 19526 19572 19593 19594 19660 19685 19918 19969 20019 20020 20031 20035 20058 20070 20072 20169 20194 20208 20223 20284 20285 20296 20318 20343 20373 20493 20501 20518 20522 20524 20613 20631 20669 20702 20713 20731 20767 20768 20807 20811 20815 20820 20833 20846 20956 20970 21010 21093 21099 21100 21103 21114 21144 21156 21166 21188 21197 21245 21320 21334 21363 21416 21429 21438 21489 21628 21638 21670 21698 21700 21722 21744 21773 21825 21890 22032 22131 22142 22153 22178 22249 22276 22286 22287 22290 22347 22460 22499 22519 22547 22592 22617 22717 22765 22795 22806 22836 22851 22862 22878 22904 22923 22969 22991 23042 23070 23120 23131 23153 2öl76 23222 23232 23258 23281 23301 23322 23325 23339 23353 23362 23492 23575 23577 23586 23611 23638 23643 23650 23796 23840 23893 23958 23967 Verbet. 5de kl. 11de lijst: 6343 m. z. 6373; 13722 m, z. met 70

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 8