Okker's WOENSDAG 30 JANUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. - PAG. 7 S ASSENHELM. „Credo Pugno" Maandagavond kwa men de leden van de ontwikkedingsclub in een jaarvergadering bijeen. Uit het jaar verslag bleek, dat het ledental steeds voor uit gaat. Het verslag van den penning meester gaf nog een klein saldo aan. Bij de verkiezing werd de heer J. Vugts als voor zitter herkozen. Besloten werd de contri butie op het zelfde peil te houden. Ook werd nog een woord van dank gebracht aan Prof. Cleophas en den Geestel. Adviseur voor hun leiding bij alle actueele onder werpen, terwijl de heer v. Delft (Warmond) dank bracht aan het bestuur voor de aan gename samenwerking met alle leden uit Sassenheim. „St. Paulus". Gisteravond had in het K.S.A.-gebouw een ledenvergadering plaats van den bond van Overheidspersoneel Sas senheimVoorhout. De voorzitter memo reerde in korte trekken de werkzaamheden van het afgeloopen jaar, waarin werd op gemerkt, dat de actie, welke liep van den bond via de Gemeentebesturen, niet het gewenschte resultaat heeft bereikt. Uit het jaarverslag over de financiën bleek een klein voordeelig saldo. De be scheiden, nagezien door Th. v. d. Meij en M. A. v. d. Meer, worden in de beste orde gevonden. Bij de bestuursverkiezing werd de secre taris-penningmeester herkozen en nam on der dank deze benoeming aan. Besloten werd binnenkort een kaart avond te beleggen, waarbij enkelen zullen uitgenoodigd worden. Getracht zal wor den door propaganda het ledental vermeer derd te krijgen. Verkeerspaal op het ijs. Van den Z.-H. Ijsbond is aan het bestuur van de Sassen- heimsche ijsclub een verkeerspaal ontvan gen (welke bij sterk ijs geplaatst wordt aan het einde van de Sassemmersioot Ringvaart), waarop verschillende richtin gen aangegeven worden en tevens welk ijs betrouwbaar is. Werkloozen. Het aantal werkloozen bedroeg op 28 Januari 423, tegen 440 in 1934 en 393 in 1933. Biljarten. Maandagavond 4 Februari zal er een wedstrijd worden gespeeld tus- schen de Sassenheimsche Club „De Oude Post" en Bodega uit Noord wijk aan Zee. Van de beide clubs zullen er 7 deelnemers zijn. Dit belooft wederom als vorig jaar een zeer interessante wedstrijd de wor den. Maandagavond 4 Februari 's avonds 7 uur precies aanvang in café de Oude Post te Sassenheim. Maandagavond 11 Fe bruari uit spelen in café Bodega te Noord- wijk aan Zee. VEUR-LEIDSCHENDA1VL volksbond. Onder voorzitterschap van den heer J. de Langen hield de R.K. Volksbond te Veur-Leidschendam zijn jaar vergadering, welke zeer druk bezocht was, zoodat de zaal overvol was. De voorzitter opent de vergadering met het voorgeschre ven gebed en heette allen hartelijk wel kom, in het bijzonder den geestelijken adviseur, Kapelaan v. Vugt, Kapitein v. d. Zande en de directeur en leden der Har monie. Op deze 1ste vergadering van het jaar wenscht de voorzitter allen een voor spoedig en gelukkig Nieuwjaar en hoopt, dat 1935 voor allen een jaar van geluk en voorspoed en veel werk^moge zijn. Of schoon wij 1935, aldus de voorzitter, min der rooskleurig zijn ingegaan en ons een moeilijke strijd te wachten staat, moeten wij trouw blijven aan onze organisatie, waarvan zoovelen ons trachten af te ha len. Wij moeten vasthouden aan ons ge loof; het bestuur en niet minder de gees telijke adviseur zullen steeds in alles hun volle medewerking geven. Hij brengt dank aan den geestelijken adviseur, den Zeer- eerw. Pastoor en burg. Keijzer voor hun medewerking met de vereen iging om ten slotte allen aan te sporen bij de a.s. ver kiezingen te stemmen op de Roomsche lijst en in alles alle mogelijke medewerking te verleenen. Onder begeleiding der Harmonie wordt door allen staande het Strijdlied gezon gen, waarna de notulen onder dank wor den goedgekeurd. De voorzitter deelt mede, dat kapitein v. d. Zande dezen avond aanwezig is om uiteen te zetten, wat de B.V.L. is, enz., om zoo mogelijk leden te werven. In de maand Mei zal de groote feestdag „de dag van den arbeid" worden gehouden; hieromtrent zullen nadere mededeelingen volgen. Bij de bestuursverkiezing werden de 3 aftredende heeren Jac. de Hey, P. Hulst en P. Bergman bij acclamatie herkozen. Kapitein v. d. Zande verkrijgt dan het woord, die op duidelijke wijze uiteenzette het ontstaan, de bedoeling, enz. van den B. V.L. en tenslotte allen aanspoorde, die hiervoor in staat en geschikt zijn, om lid te worden. Enkele vragen werden door hem duidelijk beantwoord, waarna zich enkelen als lid opgaven. De secretaris, de heer v. d. Heijden, brengt een keurig en breedvoerig verslag uit van den Bond en van vak- en onderaf- deelingen; o.m. werd hierin gememoreerd, het overlijden van den heer J. Lagerberg, voor wiens zielerust door den Geestelijken Adviseur 3 Weesgegroeten werden gebe den. De penningmeester, de heer J. de Hey, brengt een keurig verslag uit der financiën, waaruit blijkt, dat er een batig saldo is van ƒ30.08; de heer de Hey brengt even eens een keurig verslag uit van de Spaar kas, terwijl de heer Van Tol van het busje „Hulp in Nood" en de heer J. de Gier van het Moederfonds mooie verslagen doen hooren, waarbij wordt medegedeeld, dat de uitkeering in het vervolg gedurende 15 dagen zal geschieden. Alle heeren heb ben een verdiend applaus en een hartelijk dankwoord van den voorzitter te accep teeren. Tot kasverificateurs worden be noemd voor den Bond de heeren A. Kou- GEMEENTERAAD VAN SASSENHEIM De Raad dezer gemeente kwam gister avond in openbare vergadering bijeen. Voorzitter: burgemeester J. P. Gouver neur. Aanwezig: ale leden. Na opening der vergadering worden de notulen goedgekeurd. Onder de ingekomen stukken was een schrijven van den Minister van Sociale Zaken, inzake de werkverschaffing. Van den heer A. Bergman was een ver zoek ingekomen hem ontslag te verleenen als bestuurslid van de Woningbouwver- eeniging „Vooruitgang". De voorzitter bracht den heer Bergman dank voor de correcte waarneming van zijn functie. Het tekort van de Woning bouw. Aan de orde was daarna balans en ver lies- en winstrekening van de Woning- bouwvereeniging „Vooruitgang" over 1933. Deze stukken zijn goedgekeurd door de directeur-generaal van de Volksgezondheid. De heer Van Zonneveld achtte het goed, dat de administratiekosten niet hooger worden opgevoerd dan 7.50 per woning. Spr. was er tegen, dat de bestuursleden presentiegeld ontvangen. Men moet eens ook iets voor de gemeenschap doen, zonder dat er voor betaald werd. De voorzitter merkte op, dat het Regee- ringsonderzoek over dit laatste toch niet gevallen is. De heer Speelman sloot zich by het be toog van den heer Van Zonneveld aan. Het presentiegeld is pas de laatste jaren inge voerd. De heer Bisschops wees erop, dat de ad ministratie keurig wordt verzorgd. Spr. vraagt zich af, of de vereen, met 7.50 per woning toekomt. Spr. acht een presentie geld zeer zeker geoorloofd. Weth. Warnaar zegt, dat de gemeente moet aandringen bij de Woningbouw op zuinigheid, aangezien de vereen, een te kort heeft. Het heeft spr. echter niet pret tig aangedaan, dat in 1933 toen de débacle reeds begonnen was men be gonnen is presentie-gelden te geven. De voorzitter bracht een compliment aan de Woningbouw, wier administratie steeds keurig in orde is. Weth. Bader is onaangenaam getroffen door de critiek. Spr. is 20 jaar voorzitter van de Woningbouw geweest en heeft vroeger nooit eenige vergoeding genoten. Vroeger was het een eerebaantje, maar de laatste jaren, met de heerschende werkloos heid en huur-achterstand, is de taak der bestuursleden zeer toegenomen. Spr. maak te een vergelijking met andere Woning- bouwvereenigingen, en trok daaruit de conclusie, dat „Vooruitgang" geen critiek, maar lof verdient voor een zuinig beheer. De balans en winst- en verliesrekening werden daarna goedgekeurd. Het voorstel tot invoering van een we genbelasting werd uitgesteld tot morgen. De oorlog tusschen gas en petroleum. Vervolgens kwamen in bespreking de gas-tarieven. De voorzitter zei, dat B. en W. gaarne het tarief meer zouden verlagen. Het gas bedrijf leverde de laatste jaren, bij zeer lage tarieven, nog een bescheiden winst op. Maar nu is er petroleum in de gasbui zen gekomen! Daarmede moet geconcur reerd worden. De heer Speelman wees er op, dat in 1936 het contract met Leiden afloopt. Laten B. en W. nu reeds gaan praten. Leiden kan het gas voor veel minder leveren. De voorzitter zeide, dat er reeds bespre kingen zijn gevoerd met de Lichtfabrieken. Weth. Warnaar acht deze nieuwe tarief regeling niet meer dan een gebaar. De eenige verbetering, die kan worden aan gebracht, moet komen van Leiden. Spr. zou willen voorstellen het tarief dit jaar ongewijzigd te laten anders levert Ijet bedrijf dit jaar voor de gemeente een ver lies op en af te wachten of de Lichtfa brieken volgend jaar den tijd begrijpen. De voorzitter lichtte, toe, dat de maand December nog een achteruitgang gebracht heeft in gasverbruik van bijna 10%. De heer Schrama zal het voorstel het tarief iets te verlagen met hart en ziel stemmen. Het beste lijkt spr. toe het tarief II. (Wat dit tarief inhoudt is ons niet be kend). De heer Van Zonneveld wilde met het voorstel van den heer Schrama meegaan en deze tariefswijziging aannemen, op voorwaarde dat een betere toezegging ver kregen wordt met Leiden. Ook de heeren Van Breda, Bisschops en Dannijs voerden over dit onderwerp het woord. Het voorstel van den heer Schrama werd na eindelooze discussie aangenomen met 7 tegen 4 stemmen. Alle verbruik tot en met 500 M3 wordt met 1 ct. verlaagd; daar boven blijft het tarief opgewijzigd. Het open vaarwater. Voortgezet werd daarna de bespreking van de plannen Rijks- en Provinciale weg en in verband daarmede de verandering in ligging van de Sassenhekner vaart. De voorzitter herinnerde aan de uitvoe rige nota van B. en W. in de vorige ver gadering overgelegd. De heer Speelman meende een tusschen- oplossing gevonden te hebben, door n.l. de provinciale weg te leggen niet aan de Lisse-zijde, doch aan de Warmondsche zijde van de vaart. Dan blijft altyd de mogelijk heid open in de toekomst de nieuwe vaart te graven naar de Ringvaart en blijft de gelegenheid bestaan open vaarwater te scheppen. Spr. wil hierop aandringen bij de Prov. Staat, die toch grond van de ge meente noodig heeft om den weg aan te leggen. Spr. wees er ook op, dat de door- voortwydte van de brug (61/2 M.) te nauw is. De heer Van Breda herhaalde in korte trekken zijn betoog, in de vorige vergade ring gehouden.'Wanneer het plan van Wa terstaat doorgaat, is de kans verkeken, dat zich hier ter plaatse ooit watersport en in dustrie vestigen. Spr. acht de door B. en W. aangevoerde argumenten overdreven. Spr. meent, dat B. en W. hun liefde reeds aan het Waterstaatplan verpand hebben. Spr. vreest bii afgesloten vaarwater, dat de expeditie-bedrijven zich naar andere gemeenten verplaatsen. Het gemeentebe lang is gebaat bij open water. Het z.g. plan-Wilkring is wel duurder, maar daar staat tegenover dat de brug in de Rijks weg vervangen kan worden door een dam. De heer Bisschops vond deze kronkelsloot geen open vaart. In 1915 werd de toestand reeds onhoudbaar genoemd. Maar de kos ten waren toentertijd veel te hoog. Door de rechttrekking van de vaart door Wa terstaat wordt een groote verbetering ver kregen. Echter zou spr. het toejuichen, wanneer de weg aan de andere zijde ver legd werd, omdat daardoor de mogelijk heid van open vaarwater bestendigd bleef. Als spr. voor de keuze gesteld werd de oude kronkelvaart zonder brug, op een rechte vaart met brug, kiest spr. evenwel onom wonden het Waterstaatplan. De voorzitter was er bijna zeker van, dat bij verandering van de ligging van den weg, de Waterstaat er zeker niet toe zal overgaan de vaart recht te trekken, omdat het daartoe dan niet meer gedwongen is. De heer Van Zonneveld achtte een rech te vaart zeer gewenscht. Als de weg komt aan Zuidzijde zou echter hiermede een groot Sassenheimsch belang zijn gemoeid. De voorzitter merkte nogmaals op, dat dan de reden voor de rechttrekking niet meer bestaat. De heer Warnaar zeide, dat er op *t oogenblik geen grooter schepen in de ha ven kunnen komen dan 90 ton en met moeite. Rechttrekking geeft een groote verbetering; voor de industrie vormt de brug geen groot bezwaar, omdat schepen tot 200 ton in Sassenheim kunnen komen. Echter zou open vaarwater gewenscht zijn, en daarom acht spr. het wel goed het z.g. plan Wilking aan de Waterstaat namens den Raad ter overweging door te zenden. Weth. Bader .acht een vaart, waar sche pen tot 200 ton door kunnen, een groote verbetering voor de gemeente. Spr. zou het een ramp vinden, aLs de gemeente met die kronkelende vaart bleef zitten, zélfs al werd het verbindingskanaal met de Ring vaart gegraven. Weth. Warnaar beaamde, dat een open vaart met die kronkel-sloot een groote tob berij zou blijven voor de scheepvaart. Het denkbeeld, door den heer Van Breda geopperd, kon geen genade vjnden. Vóór stemden de heeren Vogelaar, Dannijs en Van Breda. Gevraagd zal worden aan de Prov. Wa terstaat den weg te leggen aan de Zuid zijde. Hierna, te 11 uur, werd de vergadering gesloten en hedenmorgen te 9 uur voort gezet. wenhoven en Fr. v. Eeden, voor het Moe derfonds de heeren J. v. d. Meer en J. Zaat en voor het busje „Hulp in Nood" de heer H. v. d. Voort. Volgt beantwoording vragenbus; een drietal vragen waren ingekomen, welke door den Geestelijken Adviseur zeer dui delijk werden beantwoord. Op voorstel van den voorzitter werd be sloten de rondvraag wegens het vergevor derde uur te doen vervallen. Bij de sluiting bespreekt de voorz. de viering van het 25- jarig bestaan, waarvoor hij aller mede werking verzoekt; hij brengt dank aan al len voor de opkomst en aan den directeur en de Harmonie voor hun medewerking en sluit deze welgeslaagde vergadering met het voorgeschreven gebed. Vermeld zij, dat de Harmonie met keuri ge muziek de vergadering aangenaam op luisterde en op het einde een gratis ver loting met mooie prijzen werd gehouden, waarna allen zeer zéker voldaan huis waarts keerden. ZILK. St. Barbara-Vereeniging. Gisteravond hield de R.K. St. Barbara-Vereeniging haar jaarvergadering in het parochiehuis alhier. Wanneer te ruim 7 uur de voor zitter, de heer W. Ruigrok, de vergadering met den christelijken groet opent, is de bo venzaal zoo goed als geheel met leden ge vuld. De voorzitter heet allen van harte welkom en wenscht allen alsnog een voor spoedig nieuwjaar toe. Tevens deelde spre ker mede, dat de gebruikelijke gratis ver teringen dit jaar iets soberder zullen zijn dan voorheen; een en ander in verband met den minder gunstigen stand der finan ciën der vereeniging. Den wensch uitspre kende, dat de diverse besprekingen een aangenaam en vlot verloop mogen hebben, geeft hij het woord aan den heer Jac. Geer- lings, secretaris, tot het voorlezen der no tulen, welke zonder op- of aanmerkingen worden goedgekeurd, waarvoor de voor zitter den secretaris dank brengt. Door de kascommissie, bestaande uit de heeren J. v. Lierop en Jansen, wordt ver slag uitgebracht omtrent het financieel be leid van den penningmeester en blijkt, dat e enen ander in goede orde is bevonden. De penningmeester, de heer P. van Saase, brengt dan den financieelen toestand in beeld en er blijkt, dat de vereeniging aan ontvangsten boekte de somma van 491 en aan uitgaven 277.38", alzoo een batig saldo van 213.62. Het' afgeloopen jaar werden grafwaarts gedragen 1 man, 3 vrouwen en 4 kinderen, te samen 8 personen. De vereeniging be staat momenteel uit 65 werkende leden, 73 gewone leden en 31 jonge werkende le den, te samen 169 leden. De voorzitter dankt den penningmeester voor hetgeen hij in zijn functie het afgeloopen jaar voor de vereeniging deed en sprak den wensch uit, dat hij zoo moge voortgaan. De voorzitter herdenkt in eenige tref fende woorden het overleden lid C. v. Ma- ris en verzoekt den aanwezigen voor zijn zieleheil Onze Vader en Wees Gegroet te bidden, hetgeen door de vergadering staande geschiedt. Bij de periodieke aftreding van de be stuursleden Jac. Geerlings en P. Bekkers, die zich herkiesbaar stellen, stelt de heer T. Lans voor de heeren bij acclamatie te herkiezen, hetgeen onder applaus der aan wezigen geschiedt, waarna de heeren on der dank van den voorzitter hun herbenoe ming aannamen. Op voorstel van het bestuur wordt de contributie voor volwassen leden, zijnde 0.50 en jongeren f 0.25, na breedvoerige discussies door de heeren Granneman en Vrijburg, gehandhaafd. Het bestuur heeft een schrijven ontvan gen van den heer Mooij, begrafenisonder nemer, dat hy de prijzen voor lijkkoets enz. met 2.50 heeft verlaagd, hetgeen de volle instemming der leden heeft. Gekomen aan de rondvraag vraagt de heer Vrijburg of het niet mogelijk is ook in het parochieblad een verslag van deze vergadering te doen plaatsen daar hy tot op heden alléén in „De Leidsche Courant" een verslag hiervan heeft gelezen. (Dan allen de „L. C." lezen! Corr.). De secreta ris zal traenten zulks gedaan te krijgen. Nadat nog eenige punten van huishou- delijken aard werden verhandeld en be sproken, sluit de voorzitter onder dank de vergadering met den christelijken groet en werd overgegaan tot de traditioneele gratis verloting, waarbij alle aanwezigen een prijs, hoofdzakelijk bestaande uit rook artikelen, wonnen. 'jVu stecAtS centi CUleende [Tujs vetemdett f De prijs van Akker's Abdijsiroop, met de vanouds bekende geneeskracht, is zóó ver laagd, dat elkeen Abdijsiroop kan koopen. Niets behoeft U dus te weerhouden Abdij siroop te gebruiken bij verkoudheid, griep, hoest, benauwdheid, bronchitis, asthma. Thans 65 Ct. I I 1.05 I 1 1.75 I f 3.- ▼oor, S dagen I 6 dagsn I 18 dagen I 84 dagen deeliget ia 't gebruikt UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Uitvoering. Gisterenavond werd in de St. Josephzaal een uitvoering gegeven ten bate van^ie R. K. leesbibliotheek. Er was voor dezen avond groote belangstelling, zoodat de zaal bijna geheel met aanwezi gen was gevuld. Door den heer J. Bockling werd een kort openingswoord gesproken, waarna werd aangevangen met de afwik keling van het programma. Het hoofd nummer, een blijspel in drie bedrijven, ge naamd „Achter de coulissen", werd keurig en vlot gespeeld. De dames, die de vertol king op zich hadden genomen, toonden zich inderdaad vaardige dilettanten. De avond werd voorts afgewisseld door enkele keurig uitgevoerde zangnummertjes, ter wijl bovendien het bekende muziekgezel schap uit den Groenendijk zijn gewaar deerde medewerking verleende. Aan het einde sprak de hoogeerw. heer Deken een slotwoord, waarbij spr. dank bracht aan allen, die tot het welslagen van dezen avond hadden medegewerkt. Ziekenfonds. In de gisteravond in ho tel Toor gehouden vergadering der Mij. Ziekenfonds Alphen aan den Rijn en Om streken werden als vertegenwoordiger en plaatsvervangend vertegenwoordiger van de verzekerden herkozen de heeren G. Groeneveld en W. Geerlof; voorts werden besprekingen gehouden over een ingeko men verzoek omtrent een verlaging der ta rieven. Aangaande deze laatste zaak kon het bestuur evenwel nog geen toezegging doen. Inbrekers aangehouden. Met de aan houding van een drietal inbrekers te Apel doorn blykt de politie een goede vangst te hebben gedaan. De drie verdachten, ge naamd A. v. d. M., A. F. en J. R., wonen de te 's-Gravenhage, blijken zich ook schul dig te hebben gemaakt aan de inbraak bij de firma Werneke, alhier, waar zij door verbreking eener deur uit een vrij van den winkel staande etalagekast voor pl.m. ƒ300 aan goederen ontvreemdden. Hoewel ver dachten blijven ontkennen, heeft de poli tie uit onze gemeente beslag weten te leg gen op een uit genoemd magazijn afkom stig costuum, v. d. M. droeg bovendien een hoed op het hoofd, waaruit de firma-naam was verwijderd, doch welke eveneens uit dit magazijn afkomstig bleek. Uit het hier- voren genoemde blijkt dus met vrij groote zekerheid, dat het drietal ook deze dief stal op hun geweten hebben; de heeren schenen er hun gewoonte van te maken, om er des nachts met een auto op uit te trekken, om te trachten hier en elders hun slag te slaan. Zy worden dan ook van meerdere diefstallen verdacht. V^rkeersverbetering. In verband met de eerlang te verbreeden Rijksstraatweg zyn vanaf het centrum dezer gemeente tot 's-Molenaars aan de landzijde thans alle boomen in wyk Hoorn verwijderd. Hoewel het landelijk aspect in dit deel der gemeen te daardoor grootendeels is verdwenen, zal de verbreeding dezer smalle weg het snel verkeer zeer ten goede komen. De Martha-stlcliting. Het bestuur van de Martha-stichting ontving de afgeloopen maand van mevr. O. C. O. B. uit Overveen een gift groot 500. 467e ST A ATSI OTERIJ (Niet officieel 6de klasse, 11de lijst Trekking van Woensdag 3D Januari 1935 Hooge PrUzen 50 000.- 20263 1.500.- 6044 1.000.- 4012 4240 8094 8913 15568 17751 21432 400.- 11402 16825 200.- 6022 17033 22394 100.- 712 2435 3326 4319 5756 7547 8369 9509 15715 17838 17678 20646 21198 23618 PrUien van f 70.— 168 241 410 446 GU5 786 878 1063 1253 1318 145i 1457 1884 2122 2141 21/3 2287 2300 2321 2562 2608 2796 2869 2926 2996 3035 3036 3065 3092 3149 3250 3515 3528 3741 3898 4045 412f< 4214 4232 4233 4241 4295 436L 4410 4425 4530 4555 4701 4790 4803 4827 4942 5004 5020 6190 5574 5748 5767 6109 9221 6300 6625 6640 6711 6761 6905 7255 7414 7588 7630 7661 7690 7764 7775 7783 .886 8138 8151 8190 8203 8242 8325 8387 8470 8525 8581 8699 8780 8903 9074 9092 0*52 9302 9471 9589 9720 9886 10087 10194 1031U 10332 10374 10438 10503 10551 10694 10749 10875 11033 11053 11111 11332 11439 11612 11653 11833 11914 12Q03 12178 12331 12335 12448 12531 12662 12676 12700 12749 12782 12885 12980 13030 13031 13107 13197 13289 13688 13828 13945 13968 14274 14329 14388 14543 14587 14602 14663 14664 14753 14755 15076 15101 15287 15288 15356 15514 15623 15586 15685 15819 15882 15950 10060 16339 16346 16474 10370 10583 16634 16824 16905 16959 17018 17005 17067 17113 17135 17396 17411 17518 17521 17561 17597 17601 17631 17652 17842 17945 18214 18654 18585 18758 18759 18815 18905 19100 19195 19303 19323 19445 19446 19631 19817 19924 20115 20375 20386 20434 20660 20779 21077 21143 21200 21207 21281 21284 21296 21318 21351 21440 21505 21532 21584 21502 21703 21724 21861 22074 22140 22168 22172 22236 2227» 22355 22521 22524 22627 22634 22737 22696 23164 23254 23535 23562 23861 23971 Nieten 48 56 70 128 145 156 163 194 204 206 298 341 307 379 394 400 437 450 492 319 549 555 557 566 581 582 609 920 724 741 790 882 943 1007 1022 1040 1059 1085 1131 1156 1163 1185 1209 1233 1234 1261 1274 1300 1351 1402 1437 1469 1548 1553 1566 1643 1646 1678 1602 1825 1820 1850 1851 1905 1906 1911 1917 1926 1942 1956 1961 1963 1986 2158 2203 2215 2232 2234 2250 2260 2338 2373 2452 2494 2500 2503 2509 2551 2573 2646 2823 2852 2883 2885 2899 2016 2980 3012 3015 3102 3118 8^30 3244 3347 3358 3400 3482 3534 3621 3G65 3708 3795 3797 3708 3852 385: 3871 3010 3970 39/5 3988 8094 4103 4175 '180 42.-1 4216 4229 4230 4248 4271 4360 4385 4403 4412 4418 4438 4464 4475 452» 4540 4559 4642 4649 4691 4712 4/ 3 4855 48.L 4871 4893 4800 4935 5010 6017 6047 5060 5099 5168 5245 5249 5267 5287 5322 5329 5371 5377 5427 5455 6510 5541 5566 6573 7728 5761 675o 5774 5838 5843 6863 5865 5885 6049 6053 6055 6057 607C 6082 6004 6106 6111 6126 6207 6268 6343 6361 6444 6453 6465 6509 6678 6703 6742 6807 6815 5863 6807 6000 6037 6964 6082 7036 7050 7008 7170 7131 7203 7208 7293 7317 1358 7301 7427 7471 7548 7563 7620 7642 7654 Z657 7709 7720 7826 7915 7916 <902 8063 8065 8214 821b 8260 8311 8318 U3b3 84u0 8430 8575 8620 8707 87ik 8724 8743 8759 6/06 8814 8871 8910 8047 8800 9007 0022 9042 0078 908b 9121 9143 0-45 -U7v, 9201 93P1 0338 0342 0359 9379 9385 9386 9408 9491 0531 0563 0610 0775 0802 0840 9000 0018 0010 1005J lüüoö 10062 luu.0 10o96 10166 10211 1U220 10306 10306 10300 10425 10431 1UJO0 10317 10528 lObOi JÖ020 10634 10645 10688 10710 10772 10/84 10790 10815 10853 10889 10764 10068 11008 11025 11037 11062 11065 1108-1 11102 llllJ 11141 11188 11106 11204 11209 11269 1j319 11330 11375 11416 11420 11455 11507 11342 11554 11556 11564 11571 11600 11745 1170b 11IO0 11.63 1180/ 1161/ 11831 11844 11845 11880 110112UO0 12064 12105 12135 12161 12182 12242 12^03 12323 12326 12372 12305 1241/ 12424 l2ol12561 125<7 12809 12620 12o3/ 12635 12603 1260/ 12606 12.ui 12.22 12.04 1280b 12812 12018 12081 1208b 13U25 13060 13002 13130 13131 13182 13240 13252 13330 133.1 13386 1338/ 13430 13505 1300/ 13o23 13o31 130.4 13610 loolU 13850 13683 13b04 13.22 13.60 13820 13635 13330 13ÖÓ1 13606 13000 13J08 14013 14001) 14U04 14060 14U08 14202 14220 14240 14324 14341 14044 1*uJ9 1*481 *4491 1440/ 14olo 14617 I4u38 l46ol 14665 14OÖ0 14682 14.48 14..0 141.9 14616 14664 146.U 14010 *40-4 15042 103*0 iojli ijj.u6 lol .5 1028/ 10261 io2.2 loooo 104*0 loob'2 10o26 15041 lOobO 15649 1Ó6.4 15681 15..2 looi»Iü844 15665 lOMU0 lo0lO iobÖO lo»o0 I0028 10344 I0O0O looi. ioo06 16108 *6111 16402 10462 lboo. I0040 1682/ 16882 10850 lo4U4 16448 lbo!4 loöod IOU88 lob.O l6o04 16.01 16.60 10..8 16644 lOoo. I0J34 lub.i 10062 1.048 17001 1.100 1.118 1.148 1/211 1.230 1.40. 1.2/0 173o 17365 1 »*o4 1.013 4.O20 1/622 1/624 1/681 17770 17776 17782 1/826 17828 1/694 1/688 17000 17001 1.040 17952 17979 170&1 180/0 18J83 18080 18126 18135 16220 16234 162*8 16308 16400 18460 184/8 18475 18478 1646/ looo4 lOUOO 16o24 16062 16/00 16846 I6608 10604 lötoo iooji lou10 l»02i 10029 18U60 10113 10150 10104 10208 1022/ 10280 10404 1020/ 10813 1082a -10840 19800 1**90 1083/ 1080/ 10611 10614 19638 1«Ö*0 10633 1065/ 10.10 10/6O 19.76 10610 1963/ 106*6 19905 19914 19028 10038 10066 26028 20U82 20164 2022/ 2«,840 2u360 20307 20442 20526 20933 203.6 2o6ol 200.1 20660 20/32 20744 20/92 20621 20631 206o0 2ud0a 20012 20054 20062 20966 21066 21073 21082 21i0ö 21113 21160 21304 21303 2184/ 21a.21404 21433 21444 21471 21519 21500 21620 21oo6 21731 21/56 21.67 2160U 21806 21819 21860 21900 21084 21986 22016 22140 22281 22283 22300 22365 22380 22425 22444 22501 22568 22587 22507 22626 22682 2265/ 22663 22/2/ 22742 22799 22610 22603 22858 22650 22872 22924 22956 22962 22068 22985 23023 23057 23069 23097 23158 23266 23340 23365 23423 23433 23508 23572 23578 23625 23658 z3660 23698 237&1 23782 23833 23854 23865 23911 23913 Verbet. 5de kl. I0ue Hjst: 5073 70 m. z. 5073.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 7