DINSDAG 29 JANUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. - PAG. 8 LEID SCHEND AM, K- J. M. V. Maandag 28 Januari hield de weled. heer Ir. J. J. A. de Groot voor een groot auditorium een lezing over „De Heilige Don Bosco", voor de Leidschendam- sche K. J. M. V. Na opening met den K. J. M. V. groet en een hartelijk en kernachtig openingswoord van den voorzitter, den heer Wim Bleijs, die nog bijzonder welkom heette Pater Dr. Dury, procurator van de Missie van Don Bosco en den spreker van dezen avond, verkreeg de heer de Groot het woord. Dezen avond, aldus spreker, komen wij met een sociaal onderwerp en zullen zien en bespreken Don Bosco, die zich heeft op geofferd voor de jeugd. Don Bosco werd geboren 16 Augustus 1815 te Castelnueve d'Asti in Noord-Italië en werd reeds als kind begunstigd met hemelsche openba ringen, droomen, gelijk hij ze noemde, waarin hem zijn toekomstige zending als apostel der jeugd werd aangekondigd. Spr. beschrijft op keurige en duidelijke wijze de eerste levensjaren om daarna aan de hand van prachtige lichtbeelden zijn geheele le ven, zijn werkwijze enz. op meer dan prachtige wijze te schilderen. Meer bij zonder beschrijft spreker het groote door zettingsvermogen van den Heilige, hoe deze aanstonds na zijn 1$ Priesterwijding gele genheid vond zijn apostolaat voor de jeugd te beginnen en hoe snel zijn werk door zijn onvermoeiden arbeid en goedheid zich uit breidde. èpreker bespreekt nader de stichting door Don Bosco eener Congregatie tot voortzetting van zijn liefdewerken, de Sa- lesianen en hoe hij de grondslagen legde voor een Congregatie voor vrouwen, de dochters van Maria Hulp der Christenen, welke beide Congregaties zich op wonder bare wijze snel uitbreiden, ook in de Missie over alle werelddeelen. Pater Dr. Dury verhaalt ons dan nog van de Heiligverklaring van Don Bosco, waarbij een menigte aanwezig was in en buiten de St. Pieter, zooals nog nooit bijeen is geweest en waaruit de grootheid en be minnelijkheid van dezen Heilige duidelijk spreekt. Het behoeft geen betoog, dat de heer de Groot voor zijn inderdaad schitterende le zing een dankbaar en verdiend applaus en een hartelijk dankwoord had te accep teeren. Na enkele mededeelingen brengt de voor zitter bij zonderen dank aan Pater Dr. Dury voor zijn hooggewaardeerde aanwezigheid; hij dankt ook de Heeren, die den heer de Groot behulpzaam waren met de lichtbeel den en sluit dan dezen alleszins geslaagden en mooien avond met den K. J. M. V. groet. RIJNZATERWOUDE. Eierveiling. In de zaal van den heer J. W. de Boer alhier, hield de Rijnzater- woudsche Eierveiling haar jaarvergadering. Aanwezig waren 30 leden. De voorzitter, de heer L. Donker, opende de vergadering, waarna de notulen door den secretaris wor den voorgelezen en onveranderd vastge steld. Hierna volgde het jaarverslag van den secretaris. Hieruit bleek, dat de veiling ook de invloed van de crisis terdege onder vindt. Er waren in het afgeloopen jaar 154360 eieren geveild. Dat dit kwantum aanmerkelijk minder is dan andere jaren vindt zijn oorzaak n.l. hierin, ten eerste dat er door de lage prijzen minder kippen ge houden worden, ten tweede zijn er ver schillende leden die hun eieren naar elders sturen, in de meening, dat zij dan meer ontvangen, hetgeen echter niet waar is. Ja, zelfs bestuursleden sturen hun eieren naar elders. Uit het verslag van den penningmeester bleek dat de opbrengt der geveilde eieren bedroeg 3872.70. De uitgaven hadden be dragen 3859.57. Alzoo een batig saldo van 13.13. Aan de orde was nu het bestuursvoor stel om de veiling op te heffen. En dan bij wijze van proef de eieren te Hoofddorp te laten veilen. Dit voorstel werd echter ver worpen met 16 stemmen tegen, 7 blanco en 7 voor. Onder de 16 tegenstemmers tegen het opheffen der veiling was er echter één die zijn eieren al reeds een half jaar naar de veiling te Nieuw-Vennep stuurd, ra, ra, hoe zit dat. De voorzitter stelde nu de vraag, of de leden nu een oplossing konden geven, hoe de veiling door kon blijven veilen, daar gebleken was dat de tegenstemmers voor het opheffen der veiling juist menschen waren die weinig of geen eieren aanvoeren. De heer C. van Staveren was voor ver plichte levering met een jaar opzegging. Het voorstel van den heer van Staveren, in stemming gebracht, had als resultaat, dat 20 leden de verplichting op zich namen, doch de overigen wilden vrij blijven. De voorzitter stelt voor om de eieren zelf te brengen, daar de bode ze voor die paar centen welke nij eraan verdient niet meer op kan halen. Dit voorstel vond ech ter geen meerderheid. Er zal nu getracht worden met de bode een overeenstemming te bereiken, aangaande het ophaalloon. Volgt nu nog bestuursverkiezing. De heeren S. J. Visser en Chr. Verhoeven (af tredend) werden bij acclamatie herkozen. In de plaats van den heer W. Dorrepaal, die dit voorjaar vertrekt, werd gekozen de heer Joh. van Iperen. Bij de rondvraag feliciteert de heer van Tol het bestuur met het blijven voortbe staan der veiling. Hierna sluit de voorzitter de vergadering, den wensch uitsprekende, dat de veiling nu ook op aller medewer king mag rekenen. ZILK. Bouwen. Ook aan de Beeklaan wordt een villa gebouwd voor rekening van den heer" v. d. L. TER-AAR. L. T. B. De steunuitkeering hier en elders. In het R.K. Vereenigingsgebouw werd de leden-jaarvergadering gehouden van bovengenoemde vereeniging onder praesi- dium van den heer J. Volgering. Even over zeven uur wordt de bijeenkomst geopend met den chr. groet en worden allen ver welkomd. De grootste oorzaak der heer- schende ontevredenheid aldus de voorz. is wel de slechte steunuitkeering voor deze streek en de vermeende onbillijkheid hieraan verbonden. De tijd waarin wij thans leven is donker en moeilijk; donker het jaar wat achter ons ligt, donker ook de toekomst en dagelijks vragen wij ons af: wat zal ons de toekomst brengen. Met de moeilijke tijden ook vele werkzaamhe den voor de organisatie. Naast onze slecnte bedrijfsuitkomsten, voortvloeiend uit de crisise zijn nog dit jaar velen door de ha gelslag getroffen, hetwelk vooral in dezen tijd dubbel zoo zwaar is. Spr. brengt een woord van dank aan degenen, die op de een of andere wijze hebben geholpen het leed der getroffenen te verlichten. Het was nog een vreugde dezer dagen te vernemen, dat ook een kleine steun van Regeerings- wege voor deze getroffenen spoedig is te verwachten. Spr. wijst op datgene, wat door de organisatie is verricht. Aangedron gen is meerdere malen op de verlaging van de vaste lasten, jammer dat de anti executie-wet zoo lang op zich laat wachten, en de gewenschte rente-verlaging uit blijft. Doch wij blijven vasthouden. De voorz. vraagt steeds het volle vertrouwen en hoopt, dat de besprekingen een zakelijk en ordelijk karakter zullen dragen. De secr., de heer H. Markman, leest de notu len, welke zonder aanmerkingen worden vastgesteld. De voorz. deelt mede, dat in den vervolge de oproep voor een bijeen komst en andere berichten van onze orga nisatie, geplaatst worden in de Hadrianus- bode, die gratis verspreid wordt onder de leden. Dit zal dan de officieele uitnoodiging zijn. Een schrijven is binnengekomen voor de Algem. Vergadering op 7 Februari te Haar lem, waarbij afgevaardigden en leden ver wacht worden; een waarschuwend woord geeft het Hoofdbestuur over den Nationa- len Bond van Landbouw en Maatschappij. Naar aanleiding van de plannen die be staan tot opheffing van de spoorlijn, zijn requesten verzonden vanuit het Gemeente bestuur, de plaatselijke afdeeling van den L.T.B., en het Hoofdbestuur. Zij dringen erop aan, dat het vrachtgoed gehandhaafd blijft. Uit het uitgebreid jaarverslag van den secr. vernamen wij, dat het ledental te- ruggeloopen is; de samenwerking van be stuur en leden is goed. Door samenwerking met den Chr. L.T.B. kon het Tuinbouwon- derwijs hier ter plaatse in stand gehou den worden. In verband met de diverse steun-maatregelen is de administratie reusachtig toegenomen. De secr. sloot zijn verslag met den wensch, dat een beteren tijd spoedig moge aanbreken. In aanslui ting op dit jaarverslag zegt de voorz., dat, dank zij de actie, een gunstige bepaling is opgenomen in de teeltregeling. Was aan vankelijk het plan om van de 01 H.A. (700 R.R.) 10 pet. te beperken, nu is dit vastgesteld op 6 pet. Boven de 1 H.A. tot 1.25 H.A. 7 pet., de volgende kwart H.A. weer 1 pet. meer, en zoo opklimmend. De penningmeester, de heer Fr. Sassen, doet rekening en verantwoording over z'n financieel beleid. De ontvangsten zijn 1255.94, de uitgaven 1108.93, een batig saldo van ƒ147.01 (vorig jaar 121.11). Bij monde van den heer A. C. Hoogervorst wordt verslag uitgebracht, dat de boeken en bescheiden in orde zijn bevonden. Tot leden van de controle-commissie worden herbenoemd A. C. Hoogervorst, W. v. d. Hoorn en A. H. Valentijn. De voorz. brengt een woord van dank aan den secr., den penn. en de verificateurs-commissie voor hun werkzaamheden, en spreekt den wensch uit, dat zij dit nog vele jaren mo gen doen voor den L.T.B. Vooraleer overgegaan wordt tot verkie zing van bestuursleden, grijpt de voorz. de gelegenheid aan, om een hartelijk woord van dank te brengen aan den heer C. Kroft, die wegens drukke werkzaamheden niet meer in aanmerking wenschte te komen voor herbenoeming. Kroft was een ijverig lid en stond steeds op de bres voor de belangen van den L.T.B. Het aftredend lid P. Hoogervorst werd herkozen en de va cature werd aangevuld door den heer P. J. van Rijn. De heer Hoogervorst dankte de leden voor het vertrouwen en zal steeds z'n kraohten geven voor de organisatie. Een belangrijk punt was nu aan de orde n.n. „bespreking handhaving collectief con tract". De voorz. licht het toe en wijst op de bepaling, dat het contract per jaar wordt afgesloten en wel van 1 Mei 19341 Mei 1935. Het bestuur stelt voor in het be lang van het algemeen, het ongewijzigd te handhaven. Sommige leden bevreemdde het, dat het contract alleen geldt voor de tuinders en waarom niet voor de landbou wers. De voorz. antwoordde, dat een con tract is aangevraagd voor de tuinders en over boeren is niet gesproken, doch moch ten de arbeiders verzoeken een dergelijke regeling te treffen met die groep, dan zul len onderhandelingn aangeknoopt worden. Een der leden wees op den noodtoestand in de bedrijven, en wilde de besprekingen voorloopig opschorten tot na de laatste steunuitkeering, zooals elders geschied is. Na uitvoerige besprekingen werd besloten, de vaststelling van het contract eenigen tijd te verdagen; het bestuur kreeg vrij mandaat om verder te handelen. Als laatste punt kregen we nu te behan delen het ingekomen schrijven van eenige leden, die hierin hun meening te kennen gaven, dat de huidige steun absoluut on voldoende is om de bedrijven in stand te houden. Er werd zeer juist opgemerkt hoe nietig het steunbedrag is voor de inten sieve bedrijven, waar altijd zoo mee ge schermd wordt om haar te redden. „En", stelde een ander de vraag, „is onze cultuur niet intensief?" Het geheele jaar slooft de tuinder zich uit, moet geheel bestaan van z'n bedrijf. Een frappant staaltje werd aangehaald hoe de Westlandsche producten zijn gesteund in tegenstelling met de onze. Voor komkommers isN gegeven vijf gulden per Roede, en de peulen werden gesteund met het belachelijke bedrag van 11 cent per Roede. Men zal zich moeten oriëntee- ren naar de teelt van Valstar, dan komt men met de steun wel het beste uit, aldus een kweeker. De voorz. is het er roerend mee eens, dat de steun voor onze omgeving niets is, gewoon een teleurstelling. Spr. zet duidelijk uiteen hoe men komt tot dit sys teem van steun-uitkeering, wat gebaseerd is om het verschil aan te vullen tusschen de opbrengst en richtprijs. Een uitvc_rig resumé geeft de voorz. van de werkzaam heden der commissie. Na onderhoud met den directeur van de Groenten en Fruit- centrale en eenige Kamerleden, heeft zij deze week een bespreking gehad met den Regeeringscommissaris Valstar. Met cijfers is aangetoond, dat wij met ongeveer de zelfde omzet aan de Veiling, de helft min der steun ontvangen hebben als het vorig jaar. Wij hebben gewezen op den grooten nood die er heerscht, vooral ook onder de gezinnen. Uiteindelijk hebben we de toe zegging gekregen, dat de Regeeringscom missaris nog eens speciaal z'n aandacht zal schenken aan deze streek. De voorz. zegt nog, dat we de eerste week van Febr. een steunuitkeering krijgen, gebaseerd op de vorige. De leden waren tevreden over het werk van het bestuur van den L.T.B. en de commissie, en de secr., die van nabij de werkzaamheden heeft gevolgd, brengt een woord van hulde aan den voorz., die met klem en moed de zaken bepleit bij de ver schillende autoriteiten. Op aandrang der leden werd besloten om bij het Hoofdbe stuur aan te kloppen en trachten de richt prijzen hooger te krijgen, en het be- sturu deed de verklaring, alle actie te ont plooien om verlichting te brengen in de zware zorgen van de nijvere tuinders. Bij de rondvraag bracht de heer C. Kroft dank aan het bestuur en leden voor hun prettige samenwerking en stelde voor ter bevoegder plaatse aan te dringen om de richtprijzen van de akkerproducten te handhaven op het peil van 1934. Nogmaals werd gewezen op het gevaarlijk artikel „velderwten", dat een nekslag beteekent voor onze doperwten-teelt. Inderdaad een belangrijk punt wat reeds de aandacht heeft van het bestuur en de Veiling. Nadat nog enkele andere zaken de revue pas seerden, o.a. het uitsluiten van eenige tuin ders met de hagelsteun en een veilingaan gelegenheid, ging de voorz. over tot slui ting. Hij dankte allen <voor hun prettige medewerking en spfak den wensch uit, dat Gods zegen rijkelijk moge naderdalen over onze arbeid en gezinnen, en steeds ver trouwen te stellen op Hem, Die wasdom geeft, en spoorde de leden aan, altijd het bestuur ter zijde te staan. Een prachtavond wacht u. De traditie getrouw geeft de R.K. Muziekvereeniging „Arti et Religioni" Woensdagavond haar j aarlij ksche feestavond in het R.K. Ver.- gebouw. Vluchtig hebben we het program ma doorgesnuffeld en inderdaad biedt het ons iets fijns. Na eerst enkele muzieknum mers krijgen wij het optreden van den al- ombekenden en gevierden humorist Willy Derby. Over de reputatie van dezen humo rist behoeven we niet veel meer te schrij ven, want zijn optreden is een eclatant succes. Verder krijgen we nog te aanhoo- ren eenige zangnummers en tot slot het optreden van de „Arti-Boys". Wat dit ensemble van plan is weten we niet, doch het moet interessant zijn. Als dit geen vroolijke avond wordt, houdt dan maar op. Wij zijn van meening, dat het de mooiste is van de geheele Vas tenavond. De entree is gering, en verdere kosten zijn er niet aan verbonden. Wij noodigen eenieder uit, en denkt er aan, dat het precies klokslag zeven uur begint. VINKEVEEN. Veilingnieuws. Dezer dagen verga derde hét bestuur van de Coöp. Groenten- en Fruitveiling Vinkeveen met haar afdee ling Uithoorn e. o. in het lokaal van H. Verhoek, aldaar. Aanwezig met het be- sturu alle leden op 2 na, benevens de direc teur, de heer P. van Zwieten. De voorzitter, de heer C. Mooij, opent om 4 uur de vergadering, heet allen hartelijk welkom, wenscht allen, zoowel in bedrijf als gezin, een gezegend nieuw jaar en hoopt, dat de besprekingen in goede har monie zullen gescheiden. De secretaris, de heer J. Kastermans, leest de notulen, die zonder op- of aan merking worden goedgekeurd. Hierna brengt de directeur verslag uit van de financieele uitkomsten 1934 waar uit blijkt, dat deze afdeeling pl.m. 8000 méér heeft omgezet dan in 1933. Hij wensohte, dat ieder bedrijf een overschot mocht hebben, doch de oorzaak is nu te vin<}en in uitbreiding ledental. Overigens moet 1934 wederom als een echt crisisjaar worden aangemerkt. Men houde echter het hoofd omhoog en ga niet zitten mopperen en treuren, wat toch niet helpt. Hij geeft een verslag wat de commissie, gevormd tot verkrijging van méér steun e.d., heeft verricht, waaruit blijkt, dat deze commissie steeds paraat is en blijft, om te trachten de nood op alle gebied te lenigen. Het applaus bewees, dat men tegenover deze werkzaamheden dankbaar is gestemd, wat zeker voor de commissie een aanspo ring zal zijn te blijven volharden. De voorzitter vraagt hierna, of er ook iemand is die klachten over veiling, vervoer enz. heeft en deze naar voren te brengen. Daar niemand iets heeft, constateert de voorzit ter, dat schipper Pouw aller goedkeuring wegdraagt en hij weder voor het vervoer is aangesteld. De voorzitter kan niet anders dan zijn groote vreugde uiten over het werkelijk schitterend verloop dezer vergadering. Overal in den lande gemopper en ontevre denheid en hier ademt men een geest van waardeering; hij brengt daarvoor dank aan alle veilers dezer Afdeeling. Deze geest doet spreker goed als voorzitter en lokt het bestuur uit tot haar beste krachten te blij ven geven. Goed zoo heeren. Eén van zin en eendrachtig werk, dat is de crisis het hoofd bieden. U waardeert het werk van uw bestuur en beoordeelt dit niet naar het behaalde resultaat; het bestuur zal deze waardeering op prijs stellen. Na nog eenige tijd van gezellig samen zijn ging ieder om half negen zijns weegs. Nog kan worden meegedeeld, dat een onderhoud tusschen genoemde commissie met den heer Regeeringscommissaris werd verkregen. Hierin werd mededeeling ge daan, dat le. de teeltregeling voor de tuinders is gewijzigd. De beperking is nu als volgt: van 01 H.A. 6 pet.; van 11.25 H-A. 7 pet.; van I.251.50 H.A. 8 pet.; van 1.501.7' H.A. 9 pet.; van 1.752 H.A. 10 pet.; 2e. officieus werd toezegging gedaan, dat getracht zal worden, dat de oppervlakte bloembollen eerst zal worden afgetrokken; b.v. iemand met 1000 roe tuin, waarvan 800 roe groententeelt en 200 roe bloembollen, alsdan beperken van 800 roe en niet van 1000 roe; 3e. de eerstvolgende voorsohot-steunuit- keering zal plaats fiebben ongeveer le week van Februari. Deze uitkeering zal loopen over de producten genoemd in de vorige uitkeering. WARMOND. Bond van kleine kweekers afd. Warmond Bovengenoemde bond kwam in verga dering bijeen in hotel „De Zon", alhier. De wnd. voorz., de heer J. v. d. Sleet, heette alle aanwezigen hartelijk welkom. Vervol gens deed spreker mededeeling, dat een schrijven was ingekomen van de heeren J van Winsen en L. van Noort, waarin beide heeren bedankten voor de aanvaar ding van een nieuwe bestuurs-functie. Hierop werden door de wnd. voorz. de no tulen der vorige vergadering voorgelezen, welke zonder op- of aanmerkingen werden vastgesteld. Vervolgens bracht de penning meester een verslag uit, waaruit bleek, d.at het afgeloopen jaar met een nadeelig sal do van 19.voor de vereeniging sloot. De benoemde kascommissie de heeren B. Moerkerk en J. Kroon deelde mede, dat de boeken en bescheiden in orde waren. De wnd. voorzitter bracht den penningmees ter een woord van dank en stelde de ver gadering voor de contributie met 0.50 per lid te verhoogen, waartoe na eenige dis cussie besloten werd. Vervolgens was de bestuursverkiezing aan de orde. Met alg. stemmen bleek, dat de heer C. Papót Jr. tot voorzitter en C. Kortekaas Hzn. tot se cretaris gekozen was. De nieuwe voorzit ter, thans de leiding overnemend, beloofde zijn beste krachten aan de vereeniging te geven, spoorde daarbij de leden ijverig aan de vergaderingen zooveel mogelijk te bezoeken. Hierop werd in stemming ge gaan voor twee afgevaardigden voor de al- gemeene vergadering te Sassenheim. De heeren J. Kroon en W. van Noort bleken hiervoor de aangewezen personen, terwijl als plaatsverv. benoemd werden de hee ren C. Papót en J. Versluys. Bij de rond vraag verzocht de heer Weyers, of de af gevaardigden voor Sassenheim bijzondere aandacht wilden schenken aan de z.g. Roe belasting. De voorzitter zeide dit toe. Na eenige punten van huishoudelijken aard ging men over tot het houden van een klei ne verloting. UIT DE RIJNSTREEK ZOETERWOUDE (H. R.). DE MOORD. Na beëediging door den commissaris van politie heeft dr. Hulst gisteren sectie op het lijk van P. verricht. Zijn conclusies kwamen overeen, met hetgeen reeds werd bericht. Het onderzoek, dat in handen is van de politie te Zoeterwoude, wordt met kracht voortgezet. Er hebben zich bij de moord omstandigheden voorgedaan, die nog niet geheel duidelijk zijn. Het huis blijft verzegeld; het lijk is nog niet vrijgegeven. Bij het verhoor, gisteren door den bur gemeester van Zoeterwoude, den heer P. Wap, afgenomen, hebben de daders we derom een volledige bekentenis afgelegd. Vader en zoon v. K. vertoeven nog steeds in de cellen van het politiebureau te Leiden. Koningin Emma-herdenking. Dezer dagen is ten gemeentehuize een plaatselijk comité opgericht voor de stichting van een Nationaal Koningin Moeder Herdenkings fonds. De E. A. heer Burgemeester Wap is bereid gevonden het eere voorzitterschap te aanvaarden, terwijl als voorzitter, resp. secretaris penningmeester werden gekozen de heeren C. H. de Boer en H. J. J. A. Smeets. Besloten werd de collecte te doen geschieden door den verkoop van speld jes. WILT U IETS WETEN? Vraag: Kunt u mij ook eenige secreta riaten opgeven van burgelijke Tooneelver- eenigingen hier ter stede, uitgesloten „de Graal". Antwoord: Een dergelijke vraag kunnen wij moeilijk beantwoorden, daar wij niet volledig zouden kunnen zijn en de niet genoemden ons van voorkeur zou den verdenken. Vraag inzake een schuld, waarvoor de verleende 2e hypotheek is vervallen. Antwoord: De schuld blijft èn wet telijk èn moreel bestaan. Vraag: Mijn dochter is 25 Nov. 1934 twaalf jaar geworden en zit nu in de zesde klas. April begint het nieuwe schooljaar en gaat zij naar de 7e klas. Mijn vraag is nu, mag ik mijn dochter met April van school halen en naar een Handwerk- en Naai school sturen. Op andere plaatsen doen ze dat ook. Antwoord: Wanneer deze school vol doet aan de bepalingen van de Nijver heidsonderwijswet en er met name 16 uur per week onderwijs wordt gegeven, kunt u uw dochter daarheen sturen. lederen Dinsdag- en Donderdagmiddag van 34 uur gelegenheid tot het verkrijgen van mondelinge rechtskundige inlichtin gen aan ons bureau. 467e STAATSI OTERIJ (Niet officieel) Jde Klasse, 10de ltfst Trekking van Dinsdag 29 Januari 1935 Hooge Prezen 1000.— 1044 2962 1419? 40010632 12128 12791 19434 20173 23573 200.— 2978 8306 12229 14942 18942 100.- 4657 4864 5807 7948 10190 11970 14012 15868 16801 19795 Prijzen van f 70.— 419 429 606 721 801 847 1026 1164 1172 1184 1284 1371 1*07 1462 1486 1808 1979 1991 2002 2264 2322 2332 2480 2527 2604 2776 2838 2988 3383 3511 3609 3704 4022 4037 4130 4155 4200 4346 4406 4420 4501 4639 4655 4733 475C 4959 5073 509x 5178 5188 5192 541C 5440 5488 5551 5556 5710 5825 5899 5912 6007 6030 6056 6235 6400 6513 6539 6627 6878 <449 7684 7732 7985 8043 8056 8066 8215 8312 8392 8436 8622 8679 8840 9040 9076 9123 9151 9425 9468 9550 9665 9796 9979 10U12 10159 10246 10254 10269 10364 10400 10474 10762 10827 10865 10867 10880 10937 11005 11163 11336 11373 11490 11498 11713 11770 11846 11911 12005 12116 12124 12132 12145 12189 12274 12406 12445 12447 12528 12543 12605 12716 13079 13087 13101 13110 13123 13329 13438 13530 13551 13563 13657 13724 138o4 13870 140Ö9 14166 14172 14355 14445 14530 14613 14691 14699 14708 14724 15081 15342 l6o72 15bl2 15629 15657 1o6ö3 15744 15770 1Ö8Z4 loö48 lo9öl 16021 16084 16167 164o4 16557 lbo68 16ol5 16817 16821 16855 16961 17011 17097 17306 1<348 1/406 17469 17482 17526 1752? 17o39 176<9 1/748 1/818 17910 180/9 18161 18229 18286 18892 18444 184ox 1853o 18713 18754 18761 18813 1914/ 19262 18281 19322 19375 19411 1943J 194o3 19036 19628 19/52 19<84 19830 19906 199J6 20116 20263 203/1 20429 20433 20436 20510 20638 20884 2088/ 2x219 21299 213(9 21415 21469 *21609 21721 21/88 21860 22063 22090 22234 22294 22331 22336 22410 22464 22482 22513 22514 22661 22664 22884 2296/ 23246 23312 23422 4.3439 23546 23683 23604 2366 23686 23753 Nieten 97 110 141 20/ 239 327 356 387 485 515 522 552 701 730 734 776 851 867 914 1010 1014 1090 1116 1153 1214 1222 1251 1255 1288 1468 1472 1530 1546 1556 1611 1632 1647 1675 1701 17-.9 1781 1881 1937 1974 1980 2011 2021 2025 2098 2171 2199 2249 2290 2362 2436 2452 2510 2523 2539 -543 2563 2576 2597 2602 2707 2715 2726 2729 2794 2826 2841 2914 2994 3017 306? 3130 3171 3189 3219 3223 3257 3288 3310 3331 3335 3354 3462 3478 3533 3545 3657 3732 3737 3738 3777 3813 3978 3982 4061 4*12 4160 4201 4219 4265 4270 4338 4363 4439 4453 4461 4465 4492 4520 4616 465C 4694 4753 4762 4783 4800 4843 4909 5035 504J 5088 5139 5151 5104 5226 0227 5228 5235 5259 5271 5272 5293 5308 5311 5328 5423 5457 5570 5572 5579 5601 5609 5611 5634 5670 5679 5684 5694 5700 5701 '5745 574t 5758 5764 5801 5812 5835 5883 5925 5952 6008 6041 6085 6096 6097 6181 618? 6206 6265 6311 6351 63(5 6474 6534 6537 6557 6601 6602 6604 6622 6636 6664 6675 670b 6823 6828 6838 684- 6946 6962 7074 '7282 7292 7304 7308 7311 Ï321 7326 7354 7367 7397 7413 7465 7574 7579 758G 7619 763: 7635 7653 7662 76 7710 7738 7748 '7773 7808 7916 7955 7960 7965 7990 8001 8022 8025 8031 8035 8211 8219 8224 8233 8283 8313 8335 8367 8379 8402 8422 8427 8437 8442 8460 8583 8660 8767 8887 8943 8957 9085 9116 9157 9166 9200 9204 1272 9355 9409 9410 9413 9424 9474 9479 9528 9547 9633 9659 9662 9671 9688 9729 3741 9797 9888 9945 9946 9953 10008 10084 1U108 10150 10169 10216 10264 10'«34 10388 10467 10483 10493 10494 10501 10519 10563 10571 10643 10648 10652 10655 10693 10729 10745 10746 10755 10775 10836 10904 10942 10974 11009 11041 11128 11270 11284 11381 11466 11482 11494 11551 11555 11627 11632 11635 11711 11719 11750 11862 11866 11921 11945 12013 12069 12072 12111 12127 12139 12197 12300 12323 12336 12384 12454 12464 12468 12559 12582 12666 12672 12767 12820 12822 12867 12904 13016 13028 13029 13045 13046 13118 13341 13362 13379 13403 13414 13488 13626 13643 13695 13759 13806 13812 13876 13880 139ty 13989 14008 14011 14016 14047 14098 14130 14141 14153 14154 14221 14232 14242 14259 14287 14394 14407 14414 14420 14436 14453 14470 14540 14593 14600 14606 14643 14672 14676 11720 14739 147bJ 14800 14857 14965 14981 15024 15038 15097 15116 15217 15219 15231 15245 15246 15315 15340 15365 15385 15386 15392 15403 15460 15494 15519 15590 15614 15618 15630 15651 15686 15698 15722 15822 15889 15890 15895 15899 15958 15965 15977 16062 16142 16145 16170 16178 16245 16273 16302 16328 16386 16396 16459 16475 16552 16561 16571 16584 16593 16850 16886 16908 16913 16922 16923 16962 16980 17058 17081 17100 17130 17140 17146 17264 17282 17291 17299 17336 17339 17401 1740? 17470 17496 17604 176*5 17672 17694 1/699 17704 17721' 17754 17814 17830 17832 17835 1(840 17861 17881 17947 17964 18040 18049 18081 18096 18143 18167 18247 18266 18293 18345 18394 18397 18447 18457 18524 18545 18549 18588 18637 1865/ 18662 18714 18722 18795 18796 18819 18838 18854 18862 18865 18867 18924 18927 19092 19172 19216 19220 19298 19311 19321 19333 19340 19352 19383 1946U 19533 19553 19565 19596 19bl6 19640 19677 19688 19690 19714 19729 19753 19(56 19767 ls#831 19859 1997b 19997 20006 20025 20039 20047 26123 20130 20138 20154 20196 2019/ 20292 20306 20311 20354 2030o 20426 20485 20494 2U5U5 20529 20533 20548 20563 20628 20672 20679 20(04 20829 20897 20899 20900 20946 20977 21033 21C-41 21042 21062 21110 21169 21268 21280 21325 21332 21412 21436 21472 21506 21529 21610 21615 21672 21680 21737 21772 21848 21886 21887 21913 21975 22011 22048 22055 22062 22065 22083 22086 22183 22213 22228 22272 2235 22374 22427 22428 22484 22508 22542 22546 22560 22610 22718 22729 22791 22900 22911 22929 2295U 22957 22978 22979 22983 23030 23039 23066 23072 23074 23124 23166 23194 2320b 23226 23229 23240 23425 23434 23442 23446 23502 23569 23606 23637 23685 23765 23835 23860 23900 Verbet. 5de kl. 9de Hjst: 106 m z. 1106; 141 m. z. 1141.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 8