WOENSDAG 19 DECEMBER 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN FIETSER DOOR AÜTO OVERREDEN EN GEDOOD. Gistermiddag heeft op den Rijksstraat weg te Bennebroek een ongeluk met doo- delijken afloop plaats gehad. De 62-jarige heer D. de W. kwam op zijn rijwiel uit een zijweg en wilde den Rijks straatweg oversteken. Juist op het oogen- blik naderde een auto uit de richting Haar lem. De bestuurder trachtte nog door krachtig remmen een aanrijding te voorko men, doch dit lukte niet. De heer De W. werd door de auto gegrepen en eenige me ters meegesleurd, alvorens de bestuurder erin slaagde de auto tot stilstand te bren gen. De heer De W. werd met ernstige verwondingen onder den wagen gehaald. Een direct ontboden geneesheer kon slechts den dood constateer en. ERNSTIG ONGEVAL. Auto op drie kinderen ingereden. Gistermiddag is op de Moerstraatsche- baan te Bergen op Zoom een personenauto, bestuurd door den heer Goris, bij Vrede rust, toen de bestuurder, die met zeer groote snelheid reed, plotseling de macht over zijn stuur verloor, op een drietal kin deren, dat langs den weg liep ingereden. De kinderen weiden tegen den grond ge smakt. Het elfjarige meisje Musters be kwam ernstige verwondingen aan het hoofd en werd in zorgwekkenden toestand naar het Algemeen Burger Ziekenhuis ver voerd. Haar tienjarig broertje en een acht jarig vriendinnetje bekwamen lichte ver wondingen en werden eveneens in het Al gemeen Burger-Ziekenhuis opgenomen. De auto is door de politie in beslag genomen. DOOR SPOORBOOMEN GEREDEN. Met den schrik vrij. Op den rijksweg Oosterhout—Breda is een tractor met volgwagen, eigendom van een expediteur te 's-Gravenhage, door de afsluitboomen aan den spoorwegovergang te Teteringen-Driesprong gereden. Een der boomen werd versplinterd, waarna de trac tor op de rails tot stilstand kwam, terwijl een trein uit Tilburg naderde. Het sein, dat reeds op veilig stond, wist men over te halen op onveilig, zoodat-de trein nog tijdig kon stoppen. De beide inzittenden, een chauffeur en een vriend, kwamen met den schrik vrijZij liepen slechts lichte kwetsuren op. HET ONGELUK TE ST. MICHIELS GESTEL. Toestand van den heer Jansen redelijk. We vernemen, dat de heer Jansen, die Zondag bij de kerkinstorting, te St. Mi- chiels-Gestel ernstig gewond werd en die ter verpleging werd opgenomen in het zie kenhuis St. Joannes de Deo te 's Hertogen bosch, het naar omstandigheden redelijk wel maakt. Het justitieel beslag op de kerk wordt nog gehandhaafd. Aan de gevolgen overleden. De 24-jarige mevrouw J. van W. den Haag, die Zondagavond bij het vullen van een petroleumlicht je in brand geraakte, is gisteravond aan de gevolgen van de beko men verwondingen overleden. POGING TOT DOODSLAG. Als verdacht van poging tot door de Rijkspolitie te Lottum den smokke laar S. aangehouden, die de vorige week als bestuurder van een smokkelauto, niet voldeed aan het bevel der ambtenaren tot stoppen, doch poogde deze omver te rijden Hij is naar de strafgevangenis te Roermond overgebracht. BOTERDIEVEN IN DE VAL. Drie verdachten. Gedurende de laatste wegen constateer de het personeel van de zuivelfabriek der coöperatieve verbruiksvereeniging „Voor uitgang" aan den Walenburgerweg te Rot terdamBlijdorp herhaaldelijk tekorten in de voorraden boter der fabriek. Met be hulp van het personeel, heeft de politie ge durende eenigen tijd een intensieve contro le geoefend. Het gevolg daarvan was, .dat men Donderdagavond j.l. een man met een vaatje boter op zijn nek het magazijn zag verlaten. Toen deze zich ontdékt zag, liet hij het vat in den steek en sloeg op de vlucht. Het personeel herkende in de ge stalte van den vluchteling den stoker der fabriek. Toen men evenwel een onderzoek instelde, bleek de man op zijn plaats te staan bij den oven. Nochtans heeft men aanleiding gevonden hem aan te houden. Bij een verhoor, dat de politie hem af nam, heeft hij ten slotte bekend, dat hij gedurende eenigen tijd zich had schuldig gemaakt aan diefstal van boter uit het ma gazijn. Hij vertelde, dat hij bij het over nemen en vervoeren der gestolen boter geholpen werd door den 27-jarigen werk- loozen ketelbikker. Ook deze man is aange houden, doch hij ontkende iets met de zaak uitstaande te hebben. Nu was het al lang bekend, dat in win kels en café's op den Schiedamschedijk herhaaldelijk boter werd verkocht beneden den prijs. Het onderzoek maakte uit, dat deze boter afkomstig was van den ketel bikker. Teen men den man hierop wees, heeft hij ten slotte bekend, dat hij inder daad had samengewerkt met den 27-jarigen stoker van de zuivelfabriek. Bovendien heeft de politie op den Dijk nog een caféhouder aangehouden, die zich aan heling had schuldig gemaakt. Men heeft wegens ziekte van den man hem met gearresteeerd, doch hij zal wel worden ver volgd. De twee anderen zijn in het huis van bewaring opgesloten. INBRAKEN OPGEHELDERD. Politie slaat goeden slag. In den nacht van 22 op 23 Nove>, werd ingebroken in perceel Schenkweg 196 waar is gevestigd een grossierderij in kousen, sokken en soortgelijke artikelen. Een partij goederen te rwaarde van ruim ƒ2500 werd daarbij ontvreemd. Kort na deze inbraak geluke het de Rotterdamsche recherche een klein gedeelte der gestolen goederen in beslag te nemen, waarbij een 32-jarige Rotterdammer kon worden aan gehouden. Hierop stelden de Rotterdamsche en Haagsche recherche, in onderlinge samen werking, een onderzoek in, hetgeen leidde tot de arrestaties van een 31-jarigen per soon uit Rotterdam en zijn 32-jarige echt- genoote, in wier woning aan den Hofdijk de geheele partij gestolen goed aanwezig was geweest. De goederen waren bestemd voor iemand die in dit perceel een kamer had gehuurd, doch na de in beslagneming der goederen was gevlucht. Eenige dagen later kan deze man te 's-Gravenhage wor den gearresteerd. Een poging om over de daken te vluchten, werd door een recher cheur verijdeld. Uit het verhoor van den gearresteerde bleek, dat hij zijn bemiddeling had ver leend bij den verkoop van het gestolen goed door een Haagschen inbreker, een 23-jarige kok, aan een te Rotterdam wo nende 45-jarige koopman, waarop ook de arrestatie van deze beide personen volgde. Uit de sporen voorkomende op de klee ding van den kok, werd door de politie vastgesteld, dat hij van een juist gepleeg de inbraak moest komen. Inderdaad was dit juist, want hij had in den vooraf gaanden nacht te Delft een brandkast opengebroken, waarbij hij een klein bedrag aan geld had kunnen bemachtigen. Bij zijn verhoor be kende hij beide inbraken. Uit het verder gestelde onderzoek bleek, dat hij de inbraken niet alleen had ge pleegd, doch aan den Schenkweg te 's-Gra venhage hulp had gehad van drie andere Hagenaars, n.l. een 30-jarigen koopman, een 41-jarigen acrobaat en een 42-jarigen koopman, terwijl te Delft de eerstgenoem de van dit drietal hem had geassisteerd. Ook deze drie Hagenaars werden aange houden. De verdachten zijn achtereenvolgens ter beschikking van de justitie AUTOMOBILISME EEN K.NJV.C. VEILIGHEIDSFILM. Propaganda voor een Algemeen Veilig Verkeer. Het spreekt vanzelf, dat de K.N.A.C. er niet aan denkt om genoegen te nemen met het succes, dat zij in het afgeloopen jaar met haar veiligheidscampagne door mid del van de K.N.A.C. Veiligheidslaan heeft geoogst, maar dat zij deze zoo nuttige actie ten bate van een veilig verkeer ook gaarne in de toekomst zij het ook op eenigs- zins andere wijze wenscht voort te zet ten. Heeft zij door middel van de veilig heidslaan-tournee ten duidelijkste aange toond, dat volgens haar het de eerste plicht van den automobilist is, om alles te doen wat in zijn vermogen ligt, teneinde het wegverkeer zoo veilig mogelijk te maken, toch ontveinst zij zich niet, dat ook in an dere kringen nog zeer veel zoo niet veel meer gedaan kan worden om de kans op verkeersongevallen zoo gering mogelijk te maken. Zij meent, nu zij de automobilis ten in de gelegenheid heeft gesteld om in dezen voor te gaan, dat zij zich thans met het volste vertrouwen in een algemeene medewerking ook tot de andere weggebrui kers mag richten in de hoop, dat ook zij na een goede en ernstige voorlichting het hun ne zullen doen om in het belang van alle partijen tot een zoo goed mogelijk geor dend en als gevolg daarvan veilig verkeer te geraken. Teneinde dit ideaal te bereiken heeft de K.N.A.C. beslag kunnen leggen op een bui tengewoon interessante Veiligheidsfilm welke weliswaar in Zwitserland is opge nomen en vervaardigd, maar waarvoor dank zij de medewerking van onze zuster- vereeniging, de Zwitsersche Automobiel Club, de opzet toch zoodanig is gemaakt, dat deze rolprent in alle opzichten als een uitstekend voorbeeld voor de Veilige Ver- keersidee kan worden aangemerkt. Ten overvloede zijn alle titels in het Ne- derlandsch gemaakt, zoodat iedereen, dat wil zeggen ook zij, die geen talen kennen, ten duidelijkste door dit filmwerk kunnen worden ingelicht. Het heeft tevens het voordeel, dat ook de schoolgaande jeugd vertooningen er van kan bijwonen zonder dat daarbij uitvoerige mondelinge verklaringen en uiteenzettingen noodig zijn. De K.N.A.C. stelt zich voor met deze K.N.A.C. Veiligheidsfilm, een 16 m.m. smal film, welke dus overal kan worden ver toond, een zoo groot mogelijke propaganda te maken voor Veilig Verkeer. De lengte van de film bedraagt ruim 500 meter zoo dat de vertooning er van ruim anderhalf uur duurt. Kruidt Uw sausen met HONIG's BOUILLONBLOKJES - 6 voor 10 cent FEUILLETON. LIEFDE IN HET OERWOUD Naar het Engelsch door J. VAN DER SLUYS. (Nadruk verboden.). 32) Op niet meer dan een kwart mijl afstand van hem stond een vijftiental rieten hut ten in een kring en in het midden daar van een bijna rond steenen gebouw, met een puntig toeloopenden steenen pilaar er voor, waaromheen een troep duiven heen en weer fladderden. Voor de hutten zaten negerkinderen te spelen en een paar vrou wen kwamen terug van de rivier met haar waterkannen op de schouders en rondom het steenen gebouw was een druk gewe mel van zwarte gestalten. Rimington kon zijn oogen niet van het zonderlinge bouw sel afhouden. Hij kende Afrika goed, maar had nooit tevoren iets dergelijks gezien. Hij begreep, dat het op een of andere manier in verband moest staan met hun barbaar - schen afgodendienst en dacht met ontzet ting weer aan Mombwana's mededeeling, dat de geesten van den toovenaar hadden bevolen, dat het bloed van het kind geof ferd moest worden. De afgoden van de Afrikaansche stammen hadden altijd men- schenoffers geëischt en hij was overtuigd, dat op de plaats, die hij daar voor zich zag, sinds onheugelijke tijden zulke of fers gebracht waren. En het kind, dat ge stolen was Zijn gedachten werden plotseling afge leid door een rookkolom, die opsteeg tus- schen de zwarten om de pilaar. Er werd een vuur aangestoken en op een derge lijke plaats beteekende een vuur zonder twijfel een feest, dat waarschijnlijk zou begonnen, als het donker was. Zoolang moest hij nog wachten. Het zou dwaasheid wezen, om nu naar het dorp af te dalen, hij zou dadelijk gezien worden, en wan neer,- zooals hij vermoedde, Legrand daar was, zou hij een gemakkelijk doel voor een geweerschot zijn. Hij nam de ligging van het dorp nauw keurig op en zag hoe weinig dekking de omgeving bood; hij ontdekte een veel ge bruikt pad, dat een paar meter links van hem naar beneden daalde en waaraan één eenzame boom stond; en toen keek hij weer naar den vreemden tempel met de lange naald er voor. De rookkolom was nu veel dichter geworden; het moest een geweldig groot vuur zijn, te oordeelen naai den omvang van de rookzuil. Hij dacht aan de vier mannen, die hij aan den voet van den heuvel achterglaten had. Als ze stand hielden, zouden hun vier geweren heel goed van pas komen bij de wanhopige poging, die hij ging ondernemen, maar als ze dien tempel daar in het dal zagen, zou den ze hoogstwaarschijnlijk weigeren om nog een seconde langer hier in de buurt te blijven. Hij draaide zich om en keek naar beneden. „Als ik hen daar eens liet wachten, zoo dat ze niets konden zien, mompelde hij, maar hij bleef steken, want ontstellend dichtbij klonk opeens geroffel. Hij zocht met zijn oogen de omgeving af, want het geluid kwam niet uit het dorp. Na een paar minuten ontdekte hij den trommelslager op den rand van den steilen afgrond, niet ver van de plek, waar hij lag; de trommel was opgehangen aan een langen houten paal. De man roffelde een korte poos gestadig door, toen veran derde hij van rythme en wat er volgde wa ren ongetwijfeld seinen naar andere dor pen. Rimington bleef een poosje naar den man kijken, kroop toen voorzichtig den heuvel af en liep op zijn dragers toe. Een uur later was hij weer terug op zijn post, terwijl zijn mannen aan den voet van den heuvel de wacht hielden. De sterren schenen helder, beneden in het dal vlamde het reusachtige vuur, dat de lange naald met een rooden gloed verlichtte en waar bij hij het gekrioel van de zwarte gestal ten duidelijk kon onderscheiden. Een uit zinnig geroffel vervulde de lucht met een oorverdoovend lawaai en van tijd tot tijd drong de klank van een eentonig geroffel tot hem door. Hij bleef even luisteren, toen kroop hij voorzichtig naar den boom, die duidelijk te zien was bij het licht van de sterren en begon het pad naar het dorp af te dalen. Hij deed het in het ontmoe digende besef, dat dit de wanhopigste on derneming van zijn leven was. XIV. Aan den voet van den heuvel gekomen, ontdekte Alec Rimington dat hij terecht was gekomen in een kleine aanplanting van notenboomen, karanga genaamd, en daar bleef hij even in elkaar gedoken zit ten om het dal voor zich goed op te ne men. Plotseling hoorde hij iets bewegen in de struiken rechts voor hem en hij maakte zich gereed, zich te verdedigen als dat nobdig mocht zijn. Een oogenblik later ving hij het geluid weer op en overtuigd, dat hij gevolgd werd, besloot hij de rol len om te draaien en zelf zijn vervolger te gaan vervolgen. Hij kroop behoedzaam UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Donderdag 20 December Huizen, 1875 M. 8.009.15 en 10.00 GramofoonpL 10.15 Morgendienst. 10.45 en 11.00 GramofoonpL 11.3012.00 Godsd. halfuur. 12.15 Orkestconcert en gramofoonpl. 2.00 Cursus Fraaie Handwerken. 3.003.45 Gramofoonpl. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Cursus Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Orgelspel. 6.307.00 Adj. J. Smaél: „Licht en Scha duw". 7.1511.30 Feest, herdenking 10-jarig bestaan NCRV in de Julianakerk te Den Haag. Hilversum, 302 M 8.00 Gramofoonpl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonpl. 10.30 Pianorecital. 11.00 Causerie. 11.30 Vioolrecital. 12.00 Omroeporkest. 2.00 Halfuur voor de vrouw. 2.30 Gramofoonpl. 3.003.45 Naaicursus. 4.00 Voor zieken en ouden-vandagen. 4.30 Uit „Caland", R'dam: Het Ormenda- orkest o. 1. v. Nina Dolce, m. m. v. H. Stuurop (piano). 5.00 Voor groote kinderen. 5.30 AVRO-Aeolian orkest. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Kerstliedjes voor de Kinderen. 7.15 Gramofoonpl. 7.30 Engelsche les. 8.00 Vaz Dias. 8.05 GramofoonpL 8.15 Concertgebouworkest o. 1. v. dr. W. Mengelberg m. m. v. H. Cals (sopraan). In de pauze: Quatre mains door O. Moskows- ky-Elias en F. Weiss. 10.30 GramofoonpL 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Dansmuziek uit de Tabaris Dancing, Den Haag. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.05 Orgelconcert. 11.35 GramofoonpL 12.10 Rutland Square en New Victoria- orkest. I.20 Gramofoonpl. 2.20 Garrick-Theaterorkest. 3.20 Vesper. 4.10 Gramofoonpl. 5.05 Orgelconcert. 5.35 BBC-dansorkest. 6.20 Berichten. 6.50 Koorzang. 7.10 Duitsche causerie. 7.40 Gramofoonpl. 7.50 Causerie. 8.20 Calender's Band. 9.05 Soft Lights and Sweet Music, gevar. programma. 9.50 Berichten. 10.20 Korte Dienst. 10.35 Bridgewaterkwintet. II.30 Voordracht. 11.3512.20 Lou Preager en zijn band. KERKNIEUWS MGR. TH. W. PICHOT. Naar de „Tijd" verneemt, zal de Hoog- eerw. Heer Mgr. Th. W. Pichot, die door Z. H. Exc. den Bisschop van Haarlem be noemd is tot zijn tweede vicaris-geneTaal, voorloopig nog in het Bisschoppelijk Paleis aan de Nieuwe Gracht te Haarlem blijven wonen. Over eenige weken zal hij zich echter in de Jansstraat 79 vestigen, het perceeL dat gedeeltelijk tot Bisschoppelijk Museum is ingericht. vooruit en juist toen hij zich gereed maak te om den man achter de struiken aan te vallen, werd een gehoorne kop boven de struik voor hem omhoog gestoken en een sidderend geblaat klonk door de avond stilte. „Een geit", mompelde hij verlicht, en hij was op het'punt, om weer terug te gaan, toen hij uit de richting van het pad stem men hoorde. Hij hurkte tusschen de ka- rangastruiken en wachtte. De stemmen kwamen diechterbij; hij hoorde de doffe stappen van naakte voeten en tegen den gloed van het vuur in het dorp teekenden zich de gestalten van elf inlanders af; on getwijfeld de bewoners van een ander dorp, die kwamen op het sein van de trom mels in Rahutu. Er zouden er waarschijn lijk nog meer komen, dacht hij en bleef wachten zoo goed als onzichtbaar tusschen de karanga struiken. Hij had zich niet vergist. Verscheidene groepen inboorlin gen kwamen den heuvel af, langs het pad, door de struiken waar hij hen een kort oogenblik scherp afgeteekend kon zien te gen den gloed van het vuur. Eindelijk juist toen hij dacht, dat hij zich veilig ver der kon wagen, hoorde hij weer voetstap pen en twee mannen kwamen den heuvel af. Hij was op het punt zijn hoofd op te heffen om hen te kunnen zien, toen de klank van opgewonden gepraat en gelach aan den voet van den heuvel op misschien twintig meter afstand van hem, zijn aan dacht afleidde. Het leek wel, alsof heel Afrika op weg was aar Rahutu, dacht hij en draaide zich weer om, om het tweetal te kunnen zien, dat den heuvel afkwam. Hij was even te laat, om hen goed te kun nen opnemen, maar een oogenblik zag hij een paar schouders en een met een zonne scherm bedekt hoofd. „R a d o-P a r i s". 1648 M. 7.20 en 8.20 GramofoonpL 12.50 Pascalorkest. 2.50 Radiotooneel. 5.20 „Andromaque", spel van Racine. 9.05 Nat. Orkest. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Concert uit rest. „Wivex". 2.054.05 L. Preii's orkest. 7.30 Kerstconcert. 8.15 Pianorecital. 8.30 Fragmenten uit Strauss' „Fleder» maus". 9.35 Moderne muziek. 10.2011.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M, 5.20 GramofoonpL 6.35 Orkestconcert. 9.30 Orkest- en koorconcert, 11.20 Emdé-orkest. 12.35 GramofoonpL 3.20 Omroeporkest en Zang. 5.05 Zang. 7.35 GramofoonpL 9.5011.20 Omroepkleinorkest en dans- orkest. Rome, 421 M. 8.05 Symphonieconcert. 9.50 Dansmuziek, B r u s s e L 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 GramofoonpL 1.302.20 Omroeporkest. 5.20 Kamremuziek. 5.50 GramofoonpL 8.20 Vocaal concert, en GramofoonpL 9.20 Symphonieconcert. 10.30111.20 Gramofoonmuziek. 484 M.: 2.20 Salonorkest. I.302.20 GramofoonpL 5.20 Omroeporkest. 6.35 GramofoonpL 8.20 Omroeporkest. 9.35 Salonorkest. 10.3011.20 Gramofoonmuziek. Deutschlandsender 1571 M. 7.35 Koorconcert door de Hitler-jeugd, 8.10 Bruckner's 3de Symphonie. 9.20 ei\ 10.05 Berichten. 10.2011.20 Concert uit Koningsbergen. Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf en de R.O.V. Radio-Centrale. 3e Programma. 8.0012.20 Een der Duitsche zenders. 12.20—14.20 Brussel VI. 14.2015.20 Kalundborg of Luxemburg. 15.2016.50 Deutsohl .sender. 16.50—17.20 Stuttgart. 17.20—18.50 Brussel VI. 18.5019.20 Deutschl,sender. 19.20—20.35 Keulen. 20.35—21.20 Brussel Fr. 21.20afloop Boedapest. 4e Programma. 8.05 Luxemburg. 8.208.50 Parijs Radio. II.05—18.20 Droitwich. 18.2018.50 Stuttgart. 18.5019.30 Londen Reg. 19.3020.00 Sportpraatje door den heer J. G. A. Janssen (journalist). 20.0020.20 Luxemburg. 20.2021.50 Droitwich. 21.50afloop Londen Reg. PATER A. VAN BEEK S J. t In Huize „Mariëndaal" bij Grave is over leden Pater Alb. van Beek S.J. De thans overledene werd geboren op 24 April 1862, studeerde aan het klein-seminarie te Cu- lemborg en trad daarop in de Sociëteit van Jezus. Pater van Beek, priester gewijd op 26 Aug. 1896, was rector van de St. Joseph- kerk te Nijmegen, en gedurende elf jaar kapelaan in de St. Theresiakerk te Den Haag. „Bij alle duivelsche agoden van Afrika! De drager van dien zonnehelm moest een blanke zijn; en hij kende maar één blan ke, behalve hijzelf, die op weg naar Ra hutu kon zijn. Bliksemsnel legde hij zijn geweer ,aan, maar hij vuurde niet. Want achter hem en nu veel dichterbij klonk weer het drukke gepraat en gelach en hij begreep, dat, als hij nu schoot, de andere inboor lingen hem vrijwel onmiddellijk zouden vinden. En terwijl hij nog aarzelde, ver dween de zonnehelm uit het gezicht. Te leurstelling over zijn verloren kans kwam bij hem op, maar hij troostte zich met de gedachte, dat het met Jules Legrand waar schijnlijk gedaan zou zijn, voor de nacht voorbij was. Het zou onvermijdelijk zijn, als hij Rimingtón het kind wilde be vrijden. Hij bleef nog een poosje wachten, tot er geen voorbijgangers meer waren, en toen de trommels hun helsch geroffel begonnen, kroop hij behoedzaam verder. Na korten tijd was hij buiten de karan- gastruiken en in een veld van watama, waaruit de inlanders hun meel bereidden. Toen maakte hij een groote bocht, om dat het hem beter leek het dorp niet langs den gewonen weg te naderen, die boven dien aan het eind geheel geen gelegenheid tot dekking bood. De gloed van het vuur werd steeds sterker, en om heen zag hij zwarte gestalten bewegen in een woes ten dans. Het ronde gebouw, dat hij van den heuvel gezien had, kwam steeds dichterbij evenals de naald ervoor, en na een korten tijd was hij zoover, dat hij beide duidelijk kon zien van achter een kleine hut op de palen. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9