HONIG's BOUILLONBLOKJES - 6 voor 10 cent - voor Ragout WOENSDAG 28 NOVEMBER 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN DE GEVAARLIJKE RACE-FIETSEN. Juffrouw aangereden. Gisteravond om tien uur reden in de Spaarnwouderstraat te Haarlem drie jon gens op race-fietsen in snelle vaart. Ter hoogte van Koralensteeg, stak een juffrouw de straat over. Zij werd aangereden door een der fietsers, die niet tijdig genoeg kon stoppen. Beiden werden tegen de straat gesmakt en bleven bewusteloos liggen. De jongen, de 16-jarige de V., bloedde uit verschillende wonden en had een sche- delbasisfractuur bekomen. De juffrouw heeft waarschijnlijk een hersenschudding opgeloopen. Beiden zijn per ziekenauto naar de Ma- ria-stichting te Haarlem overgebracht. De toestand van den jongeman is levensge vaarlijk. IN ZEE VERDRONKEN Lijk naar zee gedreven Zaterdagmiddag zagen twee mannen, die op de Zuidpier te IJmuiden aan het vis- schen waren op dertig a veertig meter af stand van hen een manspersoon met hoofd en armen boven het water uitsteken. Hij was gekleed in een blauwe colbertjas en droeg een grijze pet. Hij had donker haar en een bleek gezicht. Een naar den drenkeling geworpen lijn had niet het gewenschte resultaat, daar de man blijkbaar geen besef meer had om naar de lijn te grijpen. De sterke stroom dreef hem naar zee en eenige oogenblikken later verdween hij in de diepte. De commissaris van politie te Velsen verzoekt met de indentiteit van bedoelde persoon te worden bekend gemaakt. AANVARING OP DEN NIEUWEN WATERWEG Visscher verdronken Omstreeks half acht gisteravond heeft op den Nieuwen Waterweg bij Maassluis een aanvaring plaats gehad, waarbij een visscher is verdronken. Een visschersbootje, bemand met twee opvarenden, kwam op genoemden Water weg in botsing met den veerboot Maas sluis-Rozenburg. Het visschersbootje sloeg om, terwijl de opvarenden te water ge raakten. Een van hen wist zich aan het bootje vast te houden tot hij door een ha venboot van de firma Dirkzwager werd opgepikt, de andere, P. Sijst uit Maassluis, verdronk jammerlijk. JONGEMAN VERDRONKEN. Gistermorgen zagen eenige schippers aan den havenkant te Eemnes een heerenrij wiel liggen. Aanvankelijk schonken zij hieraan geen aandacht, doch toen zij iets verder een das op het water zagen drijven stelden zij den heer P. die nabij de Haven woont van het geval in kennis. Deze ging met een boothaak aan het dreggen en haalde na eenigen tijd het lijk op van een jongeman. Bij de lijkschouwing bleek, dat de dood reeds geruimen tijd was ingetreden, zoo dat de jongeman reeds 's nachts te water moet zijn geraakt. Uit papieren, welke op het slachtoffer zijn gevonden, bleek het de 17-jarige J. S. uit Laren te zijn. ARBEIDERSWONING AFGEBRAND. De bewoners loopen brandwonden op. Gistermiddag heeft te Vriezenveen in de buurtschap Vriezenveenschewijk een brand gewoed in de woning, bewoond door den arbeider A. Moes, waaarbij de bewoners ernstige brandwonden hebben ougeloope.n. De heer Moes was in het achterhuis be zig met het vullen van de benzinetank van zijn motorrijwiel, waarbij zijn 9-jarig zoon tje hem bijlichtte met een petroleumlamp. Plotseling vatte de benzine vlam en stond de motor en spoedig ook de geheele wo ning in lichterlaaie. M. en zijn zoontje die ernstige brandwonden opgeloopen hadden, sprongen in de voor de woning loopende vaart om de vlammen te blusschen. Hun toestand was echter zoodanig, dat zij di rect naar het ziekenhuis te Almelo moes ten worden overgebracht. Het zoontje is er het ergst aan toe, voor zijn leven wordt ernstig gevreesd. Ook de overige bewoners die met moeite het brandende huis konden verlaten, lie pen brandwonden op. Een zuigeling kon op het laatste oogenblik door een raam gered worden, waarbij het enkele kwetsuren op liep. De woning en de inboedel, die niet ver zekerd waren, werden een prooi der vlam men. DIEVEGGEN GEARRESTEERD. Zij stalen op de markt te Oss. Gistermorgen werd de politie te Oss ge waarschuwd door een koopvrouw, dat uit haar kraam op de markt goederen waren ontvreemd. Op haar aanwijzing kon de gemeentepolitie, die terstond een uitge breid onderzoek instelde, de hand leggen op twee vrouwen, W. en v. d. W. genaamd. Bij haar fouilleering aldaar kwamen uit een boodschappentasoh verschillende gestolen voorwerpen en een portemonnaie met eenig geld te voorschijn Hierna deed de politie huiszoeking in de woning der vrouwen, waar op de zolders verschillende goederen als manufacturen werden aangetroffen, waarvan de herkomst niet kon worden vastgesteld. Deze goede ren zijn waarschijnlijk afkomstig van dief stallen buiten Oss. De vrouwen hebben reegis een gedeelte lijke bekentenis afgelegd. Het onderzoek naar de herkomst der goederen wordt nog voortgezet. De vrouwen blijven voorloopig in het politiebureau ingesloten. MISLUKTE VOETREIS NAAR PALESTINA. Opgepakt als verdacht van spionnage. Dezer dagen zijn te Sneek teruggekeerd H. Tamminga, N. Tamminga en W. Meijer, die 7 Juni uit Sneek vertrokken om een Bedevaart te voet naar Lourdes-Rome-Pa- lestina te ondernemen. Met 1 gulden op zak zijn zij vertrokken, ieder met 1215 K.G. zware bagage in een rugzak., waaronder een tent om er den nacht in door te brengen. Via Beau- raing ging 't naar Lourdes, waar ze 12 Sep tember aankwamen. Ze bleven te Lourdes 3 1/2 week. Op weg naar Rome werden ze door gendarmen aangehouden en opgezon den naar de gevangenis te Agen, omdat ze verdacht werden van spionnage in ver band met den koningsmoord te Marseille. Acht dagen hebben ze in de gevangenis doorgebracht, waarna ze per trein op transport zijn gesteld naar Nederland. Het aantal afgelegd kilometers bedroeg tot op het oogenblik van hun gevangenneming 2450. Volgend jaar hoopt H. Tamxrxinga de reis opnieuw te ondernemen. Hopen we met een aangenamer en ongestoord verloop. „Msbd." SPORT VOETBAL DIOC. HAARL. VOETBALBOND UIT HET LEIDSCHE DISTRICT De Junioren-competitie De uitslagen van Zondag 25 November luiden: Afd. A: Lisse AD.O.S. A 3—3; S.J.C. AForeholte A 30; Teijlingen AK.R. V. A 0—1. Afd. B: Meerburg AKolp. Boys A 21; Leiden ASt. Bernardus A 22; S. N.A. AN.V.C. B 3—0. Afd. C: Meerburg B—N.V.C. C 10—0; A.S.C. AK.R.V. C 18—0; Teijlingen B— KR.V. B 3—5; Foreholte B—N.V.C. D 6—0 Afd. D: D.O.S. BO.D.I. I 6—0; Adolf Kolp. AMajella A 5-r2. Gezien de hooge uitslagen en geregeld nog bijvulling van elftallen, zullen wij er een lage afd. inlasschen, n.l. afd. E. Daar zijn ingedeeld: S.J.C. B—Teijlingen C, N.V.C. D—K.R. V. C. Mochten er geen elftallen meer bij komen dan kan er altijd nog een dubbele competitie gespeeld worden. De gespeelde wedstrijden van deze elf tallen in afd. C komen te vervallen. S.M.C. A is ingedeeld in afd. C; de ge speelde wedstrijden in afd. B zijn verval len. Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag Afd. A: Teijlingen ALisse A, 2e ter rein, 2 uur, F. Homan. Afd. B: S.N.A. A—Kolp. Boys A, 12.30 uur, P. Speel; Leiden AMeerburg A, 2 uur, W. Visser: N.V.C. BV.V.L. A, 12.30 uur, P. Th. Gijlswijk. Afd. C: A.S.C. A—Meerburg B, 12.30 uur, G. E. Bakker; Teijlinger BKolp. Boys B, 2e terrein, 12.30 uur. F. Homan; Foreholte B—V.V.L. B, 12.30 uur, J. Hoog duin. Afd. D: O.D.I. AV.C.H. A, 12.30 uur, H. v. Ruiten. Afd. E.: S.J.C. B—Teijlingen C, 12.30 uur, P. Angevaare. De competitieleider. ROTTERDAMSCHE ZWEMSTERS NAAR ANTWERPEN Op Zondag 2 December a.s. organiseert de Kon. Antwerpsche Zwemclub interna tionale wedstrijden voor dames, waar aan ook zal worden deelgenomen door enkele zwemsters uit Rotterdam en Den Haag. Op de 100 M. schoolslag zullen o.m. deel nemen Annie Kruis van de O.D.Z. uit Rot terdam en Marie Kremer van de H.Z. en P.C. te Den Haag. Aan het nummer 100 M. rugslag nemen deel Bep Martin (O.D.Z.) Rotterdam en Truus van Oudgaarden van de H.Z. en P. C. uit Den Haag. Tenslotte starten op de 100 M. vrije slag behalve de Belgische kampioene mevr. de Raedemaeker van de K.A.Z.C., Nelly Mud- de van de O.D.Z. uit Rotterdam en mej. Sieberg van de H.Z. en P.C. Behalve de beste Belgische zwemsters zullen ook eenige Duitsche dames aan de wedstrijden deelnemen. Het slot van de internationale wedstrij den wordt gevormd door een waterpolo- ontmoeting tusschen de H.Z. en P.C. en de K.A.Z.C. UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Donderdag 29 November Huizen, 1875 M. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonpl. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gramofoonpl. 11.3012.00 Godsd. halfuur. 12.15 Orkestconcert en Gramofoonpl. 2.00 Handwerkcursus. 3.00 Vrouwenhalfuur. 3.303.45 Gramofoonpl. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Amsterd. Salon-orkest. 6.45 Causerie. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. 7.15 Gramofoonpl. 7.30 Journ. Weekoverzicht. 8.00 Zangavond uitg. v. d. Bond van Chr. Zangvereen. in Nederland. Van 9.309.40 Vaz Dias. 10.4011.30 Gramofoonmuziek. Hilversum, 302 M. 8.00 Gramofoonpl. 10.00 Moi'genwijding. 10.15 Gramofoonpl. 10.30 Concert van cello, piano en zang. 12.00 John van Brück en zijn orkest. 12.45 Orgelspel. I.15 Vervolg orkestconcert. 2.30 Gramofoonpl. 3.003.45 Naaicursus. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Gramofoonpl. 4.45 Voor groote kinderen. 5.30 Tuschinski's Select Salon orkest. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Piano-recital. 7.30 Engelsche les. 8.00 Vaz Dias. 8.05 „Peer Gynt'| drama van Ibsen, m. m. v. Di Moorslag (sopraan). 10.15 Verslag van het Kon. Huwelijk van Prins George en Prinses Marina (Gr.pl.). 10.45 Gramofoonpl. II.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Uit Carlton, Amsterdam. Droitwich 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.05 Reportage van het Kon. Huwelijk van Prins George en Prinses Marina. 12.20 Het Rutland Square en New Victo- ria-orkest. I.20 Gramofoonpl. 2.25 Het Olof sextet. 3.20 Het Commodore Grand-orkest. 4.10 Gramofoonpl. 5.05 Orgelconcert. 5.35 Jack Jackson en zijn Band. 6.50 Koorconcert. 7.10 Duitsche causerie. 7.40 Gramofoonpl. 7.50 Lezing. 8.20 Radio-revue m. m. v: solisten en or kest. 9.20 Gramofoonpl. 10.20 Korte Dienst. 10^35 Het Londensch Blaaskwintet. II.30 Voordracht. 11.35—12.20 Het BBC-Dansorkest. „Radio Pari s", 1648 M. Programma niet ontvangen. Kalundborg, 1261 M. 11.05 Zie Droitwich. 12.20—1.20 Concert uit Rest. „Wivex". 2.204.05 Concert uit Dest. „Ritz". 7.$0 Radio-symphonie-orkest 10.1011.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 5.20 Gramofoonpl. 6.35 Orkestconcert. 11.20 Omroepkleinorkest. 12.35 Leipziger Omroeporkest. 1.35 Concert. 3.20 Gramofoonpl. 5.10 Concert. 6.20 „Ueberbrettl". 7.35 Trioconcert. 8.05 „Musik und Liebe", operette. 9.5011.20 Dansmuziek. 8.05 „La Gioconda", opera van Pon- chielli. Rome, 421 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonpl. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonpl. 1.302.20 Omroeporkest. 5.20 Vocaal concert. 8.20 Omroeporkest. 9.20 Salon-orkest. 10.3011.20 Gramofoonpl. 484 M.: 12.20 Salon-orkest. I.302.20 Gramofoonpl. 5.20 Symphonieconcert. 6.35 Gramofoonpl. 8.20 Salon-orkest. 9.35 Omroeporkest. 10.3011.20 Gramofoonmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. gen" (Gr.pl.). 8.05 Berlijnsch Philh. orkest. 9.20 Berichten. Causei-ie. Weerbericht. 10.2011.20 H. Fröhlich en Rob. Gaden met hun orkesten. Gemeentelijk Radiodistributicbedrijf en de R.O.V. Radio-centrale Derde programma 8.0012.20 Een der Duitsche zenders. 12.2014.20 Brussel Fr. 14 20—15.20 Kalundborg of Luxemburg. 15.20—16.50 Keulen. 16.50—17.20 Stuttgart. 17.2018.35 Brussel- VI. 18.35—19.30 Brussel Fr. 19.3020.05 Keulen. 20.05afloop Rome of Luxemburg. Vier de programma 8.05 Luxemburg. II.0514.20 Droitwich. 14.2017.35 Londen Reg. 17,3518.20 Droitwich. 18.2019.30 Keulen. 19.30—20.00 Loc. uitzending. Sportpraatje door den heer J. G. A. Janssen (journalist). 20.00—21.45 North. Reg. 21.45afloop Londen Re| PAARDENSPORT CONCOURS HÏPPIQUE TE HAMBURG— FLOTTBECK Moeilijkheden voor het vervoer van Nederlandsche paarden in Duitschland Van 30 November tot 2 December a.s. vindt te HamburgFlottbeck een con cours hippique plaats, waaraan de beste Duitsche ruiters deelnemen, zooals ritmees ter Sahla en Oberleutenant Brandt. De Nederlandsche ruiters luitenant Gre- ter uit Amersfoort en de heer Pasman uit Den Haag hadden uitnoodigingen ontvan gen om aan dit concours hippique met eenige paarden deel te nemen, aan welke uitnoodiging men gaarne gevolg had wil len geven, indien zich niet onverwacht verschillende moeilijkheden hadden voor gedaan. Daar de paarden van luitenant Greter in den winter rust hebben na het zware zomerseizoen zou de Nederlandsche offi cier uitkomen op paarden van den heer Pasman. Deze zou de paarden met een Nederlandschen expediteur per vrachtauto naar Hamburg zenden, maar thans is be richt ingekomen, dat het in Duitschland verboden is deze paarden met een Neder landschen expediteur te doen vervoeren. De paarden zouden aan de grens moeten worden overgeladen in een vrachtauto van een Duitschen expediteur, hetgeen niet alleen veel moeite met zich zou brengen, maar wat ook de kosten extra hoog zou maken, nu men van twee expediteurs ge bruik zou moeten maken. In dit verband heeft de heer Pasman afgezien van het zenden der paarden naar Hamburg, zoo dat geen Nederlandsche ruiters aan het tournooi te HamburgFlottbeck zullen deelnemen. FEUILLETON. LIEFDE IN HET OERWOUD Naar het Engelsch door J. VAN DER SLTJYS. (Nadruk vex-boden.). 14) Een luide kreet, die uit het huis kwam, onderbrak haar sombere gedachten, en toen ze haastig naar binnen ging, vond ze Man- nering recht overeind op zijn veldbed zit ten met een koortsachtigen glans in zijn oogen en zijn handen voor zich uitge strekt alsof hij iets afweerde. Zij kal meerde hem zoo goed mogelijk en het duur de niet lang, of hij liet zich overhalen om weer te gaan liggen. De zon was ondergegaan, het werd don ker in de kamer en plotseling klonk weer door de duisternis het eentonige geroffel van verre trommels. Dit gaf haar weer dezelfde huiveringswekkende gewaarwor ding, die het tevoren had gedaan. Ze stak een lamp aan, bereidde een een voudig maal voor zichzelf en dwong zich tot eten. Toen ging ze voor den tweeden keer naar de waranda. De maan was nog niet opgekomen en ze stond daar in het vage licht van de sterren te luisteren naar het verre geroffel. Ze had er nog maar even gestaan, toen ze op de helling van den heuvel bene den zich een vaag geluid hoorde. Wat was het? Een mensch of een dier? Ze dacht aan de Swahilli-hoofdman en bleef doodstil staan luisteren. Weer klonk het geluid en toen zag ze een donkere gestalte de toe gangspoort van het fort binnensluipen. Ze twijfelde er geen oogenblik aan, of 't was de hoofdman en een paar seconden later zag ze hem bij het vuur waarom de dra gers zaten. Doch als hij op de jacht geweest was, waarom droeg hij dan geen geweer? Ze kon dien nacht niet slapen, hoewel Mannering heel rustig was. Gejaagd liep ze heen en weer, tusschen haar kamer en de zijne. Het leek, dat de zwarte dragers ook den slaap niet hadden kunnen vatten, want vanuit hun kampplaats drong een onderdrukt gemompel vah stemmen met van tijd tot tijd een zacht gelach tot haar door. En terwijl ze daar stond te kijken, klonk door den nacht weer het doffe ge luid van een trorrxmel? Maar dezen keer was het ver weg-. Het had aan den voet van den heuvel of aan den anderen kant van het fort, even buiten den stee- nen wal, kunnen zijn. Toen gebeurde er iets vreemds. Binnen de omheining doemde plotseling de gestal te van een man uit het duister en die man begon in het lioht van de maan een wilden dans uit te voeren. Ze kon hem duidelijk zien. Het was een inboorling en zijn gladde huid glansde in het witte licht van de maan. Ze had hem de groep bij het vuur niet zien verlaten en het plotseling ver schijnen deed haar hart luider kloppen van angst. Luider klonk het geroffel van de trommels en eentoniger stapten de zwarte voeten op den grond. Toen begon het bovenlichaam te sidderen en het was alsof daar in het duister een eenzame vlam begon te sidderen in den nachtwind. Een tweede gestalte kwam te voorschijn en een derde voegde zich bij hen en met hun drieën dansten ze een vreemden dans in het maanlicht. Honor stond onbeweeglijk naar hen te staren; ze zag het wilt van hun oogen glan zen en hun dikke lippen zich bewegen zonder eenig geluid voort te brengen, en ze vroeg zich af, wat die vreemde dans beteekende. Plotseling bekroop haar de vrees, en ze draaide zich om en liep on hoorbaar naar de open deur. Het maan licht viel naar binnen en verlichtte een deel van de gang, waarop alle kamers uitliepen en haar hart scheen plotseling stil te staan, want uit haar kamer zag ze een in het wit gekleede gestalte komen. Ze kon zijn gezicht niet onderscheiden, maar ze zag iets glinsteren in het licht van de maan, en ze herkende de vier ringen, die Legrand droeg aan een koord om zijn hals. Een doodelijke angst overviel haar. Waarom was Legrand teruggekomen? En waarom had hij niet gezegd, dat hij terug zou komen? Wat deed hij in haar kamer? Even bleef ze onbeweeglijk staan, toen vluchtte ze over de waranda naar de hoek van het fort en verder, tot ze plotseling voor een hindernis stond, die haar belette verder te gaan. Het was de muur van het kleine kerkhof. Ze sprong er over heen en keek snel ach ter zich. Door een opening in den muur zag ze de fantastisch verlichte gestalten van de inboorlingen en op de waranda ondersoheidde zij den man, die haar zoo plotseling had doen vluchten. Ze holde door, den heuvel af en volgde, volkomen onbe wust, den weg, dien den vorigen avond de twee grafsteenen genomen hadden. Ze kwam bij de struiken en viel toen op eens over iets, dat onder het groen ver borgen lasHaar hoofd stootte op iets hards, even flitste er een scherp licht voor haar oogen, toen kwam volslagen duis ternis. Ze bleef liggen en wist niets meer van het eentonige geroffel of van de maan- verlichte wereld om zich heen. Het was een heele poos later, toen ze weer bijkwam en het eerste, dat tot haar besef doordrong, was, dat ze door en door koud was.'Ze bewoog zich even en voelde iets hards. Ze trachtte zich op te richten en van de struik, waartegen ze lag, kwam een ware douche omlaag. Het water was koud en'deed haar huiveren. Maar het was wonderlijk verfrisschend. Ze richtte zich op en keek verwonderd om zich heen. Ze kon niet veel onderscheiden, want de maan was ondergegaan. Haar hoofd bonsde pijnlijk, maar plotseling herinnerde ze zich alles weer; de woeste dans van de inboor lingen, de witte gestalte van Legrand, die uit haar kamer kwam, haar wilde vlucht. Ze wankelde overeind, zich vast houdend aan het harde voorwerp, dat haar een paar uur geleden het bewustzijn had doen verliezen. Weer overviel haa» de ontzettende angst van den afgeloopen macht, maar ze klemde haar vingers kramp achtig om een harden steen en trachtte die vrees van zich af te zetten. Ze wist, dat vluchten een onmogelijkheid was, dat de dood uit duizenden schuilplaatsen loer de op degeen, die eenzaam en hulpeloos de wildernis van Afrika inliep. Ze moest overleggen, wat haar te doen stond. En dan was er George Mannering. Een nieuwe angst overviel haar, angst om hem. Hoelang ze daar gelegen had, wist ze niet, maar het moest vrij lang geweest zijn en wat kon er in dien tijd niet gebeurd zijn met iemand, die zoo ziek was ais hij. Ze moest dadelijk naar hem toe. Maar Le grand als hij daar ook eens was, wach tend op haar. Ze twijfelde niet langer aan zijn slechte bedoelingen en hij was zonder twijfel teruggekomen met het doel, zijn booze plannen uit te voeren. „Honor! Honor!" Een luid geroep onderbrak den loop van haar gedachten. Haar hart klopte van vreugde, toen ze George's stem herkende. Hij had haar noodig, riep om haar. „Honor!" Er klonk ongerustheid in zijn roep, on gerustheid om haar, die haar den angst voor Jules Legrand deed vergeten en zij riep haastig terug: „Ik kom! Ik kom!" En zoo vlug ze kon liep ze terug naar het fort. VII. Toen Honor door een opening in de om heining kroop, zag ze Mannering op de waranda staan, een vage gestalte in de duisternis, en voor ze bij hem was, riep hij haar toe: „Honor, waar ben je geweest? Ik werd wakker en kon je nergens vinden. Ik wist me gewoon geen raad van angst." Ze gaf geen antwoord, tot ze de plaats bereikt had, waar hij stond en zich vast klemde aan het houtwerk. Zijn gezicht was doodsbleek en hij trilde van koorts. „Zijn we alleen?" fluisterde ze „Alleen?" herhaalde hij- „Wat bedoel je in Godsnaam, Honor?" „Ik bedoel, of Legrand binnen is?" „Legrand? Je weet toch, dat hij wegge gaan is. „Maar hij is vannacht teruggekomen, ik heb hem gezien. Hij „Honor", viel hij haar in de rede, „je moet gedroomd hebben of.... de koorts heeft ook jou te pakken. Legrand is voor drie dagen weggegaan." „Hij is vannacht teruggekomen en ik ge loof zeker, dat hij nu nog niet ver weg is. Laten we naar binnen gaan", ging ze na een korte pauze voort, „Het is hier veel koud en bovendien kunnen ze ons hoo- (Wordt vervolge

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9