MAANDAG 12 NOVEMBER 1934 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. - PAG. S Haandag voetbal UIT HET KATHOLIEKE KAMP H.B.C. DOOR S.J.C. GEKLOPT Blauw Zwart wint, een debacle voor Leiden We schreven Zaterdag, dat het korte competitie-programma der 1ste klasse West II belangrijk genoeg was, wijl hierop de wedstrijd S.J.C.H.B.C. voorkwam. Dat zulks thans duidelijk is blijkt wel hieruit, dat 't leidende H.B.C. een smadelijke ne derlaag van de Noordwijkers te slikken kreeg. S.J.C. heeft daarmede wel ten volle beantwoord aan het vertrouwen, dat wij in deze club hebben. Met onverzettelijken wil hebben de Noordwijkers voor de pun ten gestreden en ongeacht de verscheiden heid van resultaten, welke werden geboekt, zullen zij in het verdere verloop der com petitie nog wel meerdere clubs doen strui kelen. Voor Santpoort was de nederlaag van H. B.C. bovendien zeer welkom, temeer wijl zij zelf met 50 van T.IJ.B.B. won. Hier door is de stand thans: H.B.C. Santpoort Onze Gez. Leonidas D.H.L. S.J.C. G.D.A. T.IJ.B.B. Sportman Gr. Willem 8 6 1 1 33—16 13 5 4—1 19—4 8 6 3 12 12—13 7 5 2 2 1 12—12 6 6 2 13 18—16 5 6 2 1 3 17—25 5 5 2 3 6—12 4 6 2 4 18—26 4 5 113 9—13 3 6 114 12—19 3 In de tweede klase A bracht Leiden een desillusie door een debacle tegen Teijiin- gen. Met slechts negen spelers werd naar Sassenheim getrokken, 'n droevig ver schijnsel, dat wel sterk de weinige clublief de der wegblijvers teekent. Blauw Zwart ging op den goeden weg voort door 'n nieuwe zege op Geel Wit en wijl Lisse verloor van V.V.E. heeft Blauw Zwart op het oogenblik drie punten voor sprong op de drie volgende clubs. De wedstrijd Santpoort IIWilhelmus is vermoedelijk niet gespeeld, want daarvan ontvingen we geen uitslag. De stand is: BI. Zwart 7 6 1 20—13 12 Teijlingen 6 4 1 1 25—8 9 V.V.E. 7 4 1 2 27—16 9 Lisse 8 3 3 2 19—16 9 Santp. II 5 2 2 1 12—13 6 A.D.O. 5 2 12 13—12 5 Wilhelmus 6 114 11—15 3 Geel Wit 7 115 10—24 3 Leiden 7 2 5 12—32 2 In de 2e klasse B was het succes grooten- deels aan de thuisclubs. V.E.P. toch en D. O.N.K. wonnen beide, terwijl de Spartaan- reserven door 'n gelijk spel tegen Celer geen onverdienstelijk werk deden. De stand is: Celer 7 4 2 1 18—9 10 Excelsior 7 5 2 21—12 10 Oliveo 6 4—2 14—14 8 Spartaan n 8 3 2 3 1213 8 D.O.N.K. 6 3 12 14—11 7 V.E.P. 8 3 1 4 16—23 7 P-F.C. 6 2—4 13—18 4 Gr. Floris 4 1 3 810 2 L. en Sn. 4 4 1016 0 De uitslagen Zuid Af d. I: ChèvremontK.N.V. 11. Zuid A f d. II: DongenGennep 41; Best VooruitKolping 25; MuliS.V.B. 3—1; WilhelminaR.K.T.V.V. 2—1. Oost Afd. I: EmosAltior 72; Quick De Zweef 62; TreffersVosta 41. West Afd. I: H.M.S.—De Meer 5—5; V.V.Z.Volendam 47; WilskrachtS.D. O. 3—4; V.V.Y.—D.E.M. 3—2. West Afd. II: T.IJ.B.B.Santpoort 0 —3; S.J.C.—H.B.C. 5—1. West 2e kl. A.: TeijlingenLeiden 11 1; Geel WitBlauw Zwart 12; Lisse— V.V.E. 2—4. West 2e kl B: SpaartaanCeler 11; D.O.N.K.—Graaf Floris 2—1; V.E.P.—L. en Snel 51. LISSE I—V. V. E. I 2—4. Er ontwikkelt zich een snelle strijd met beide doelen in gevaar. De uitvallen van V. V. E. zijn gevaarlijker dan die van Lisse en het is V. V. E. dat na 7 minuten de lei ding neemt (01). Lisse is niet ontmoedigd en als een speler in het beruchte gebied wordt genomen, wijst de scheidsrechter naar de witte stip en de stand is gelijk (11). Lisse wordt nu in 't veld sterker, doch voor doel de oude fout en geen schut ter Als een half uur is gespeeld krijgt V. V. E. ook een penalty toegewezen wegens ongeoorloofd aanvallen en V. V. E. neemt de leiding (12). Na de thee een aanval van V. V. E., welke veilig in keepers handen belandt. Dan weer een snelle aanval van V. V. E. en met een mooi schot wordt de leiding ver groot (13). Dit is Lisse toch te bar en na eenig heen en weer getrap belandt de bal bij den linksbinnen en op zijn eentje ver kleint hij den achterstand (2—3). De hoop herleeft, doch als de midhalf van Lisse is uitgeschakeld hebben de gasten het heft in handen en geregeld rukken ze de achter hoede van Lisse uit elkaar en met een mooi schot na een corner is de stand 24. Aldus komt ook het einde. S. J. C. I—H. B. C. I 5—1. Met het herstel van aanvoerder Ruigrok is blijkbaar ook het herstel van S. J. C. aangebroken. Zijn wederuitkomen heeft den Noordwijkers een dosis zelfvertrouwen gegeven, zelfs zoo, dat dit hen tot over winning bracht tegen de kopclub H. B. C., welke hiermede haar eerste nederlaag in deze competitie leed. Te even twee uur laat scheidsrechter Holterhues tossen, waarbij Ruigrok goed raadt en H. B. C. aftrapt ten aanschouwe van een flinke haag publiek. Het leder wordt door S. J. C. overgenomen en reeds in de eerste minuut forceert de voorhoede een corner, welke keurig wordt weggewerkt. Weer komen de S. J. C.'ers te rug met ontstuimige aanvallen, de ver uit- geloopen keeper van H. B. C. raapt hierbij den bal buiten zijn doelgebied op, hetwelk S. J. C. een vrijen schop oplevert. Nauwe lijks heeft de scheidsrechter gefloten of Vos geeft met een harden kanjer S. J. C. de leiding (10). Na 3 minuten spelen wel een hoopvol begin. Een verrassend snel open spel wordt nu ^gedemonstreerd, waar bij de aanvallen zich vliegensvlug afwis selen. De S. J. C.-keeper v. d. Berg heeft wel zijn middag, want zeer verdienstelijk weet hij somwijlen in te grijpen, als het H. B. C. lukt door de hechte verdediging heen te komen. Aan beide zijden zien we meerdere hoekschoppen nemen, doch tot doelpunten komt het voorshands niet. Na 27 min. spelen brengt v. d. Berg met een sneltrein-vaartje den bal op, geeft door aan Rietmeijer, die den vrijstaanden Ruig rok een prachtkans geeft; deze twijfelt ook niet en onhoudbaar schiet hij in (20). Met groot enthousiasme gaat S. J. C. voort en direct moet de H. B. C.-keeper een prachtschot van N. Rietmeijer tot corner verwerken. Hét spel blijft zich steeds snel verplaatsen en uit een goed genomen cor ner, weet Versteege, den achterstand te verkleinen (21). Hiermede kwam de rust. De aanvang na rust kwam met een f lin ken druk op het S. J. C.-doel, waar dé keeper een drietal keeren subliem redt, een goede S. J. C.-aanval geeft de gewenschte opluchting, doch het schot van Ruigrok gaat juist naast. De gasten zetten er nu alles op om den stand te wijzigen, waar de S. J. C.-verdediging echter telkens een stokje voor steekt. Door de geweldige stuwkracht van Vos en zijn kanthalfs komt er nu steeds meer evenwicht in den strijd, met gevolg, dat de bal vlug van doel tot doel gaat en beide keepers soms danig aan den tand worden gevoeld. Een ruim half uur is gespeeld en de stand is nog ongewij zigd. Dan maakt een H. B. C.-back hands in het beruehte gebied en onhoudbaar ko gelt Vos 31 in de touwen. Dit beteekende practisch de overwinning voor S. J. C. Niet dat H. B. C. het den Noordwijkers cadeau gaf, doch met een élan wierpen zij zich in den strijd waardoor zij niet te houden wa ren en uit een keurig opgezetten aanval weet Poel den stand op 41 te brengen. Hoe de gasten ook zwoegen, S. J. C. blijft iets in de meerderheid, hetwelk Ruigrok 4 minuten voor het einde tot uitdrukking brengt, door met een mooi schot den stand te vei-hoogen tot 51. Met dezen uitslag brak het einde aan en heeft S. J. C., iets geflatteerd, verdiend gewonnen. De ver houdingen waren zeer sportief, zoodat scheidsrechter Holterhues een vrij gemak kelijke taak had. Het 2e en 3e van S. J. C. trokken niet minder van leer en wonnen respectievelijk met 61 en 151, zoodat in het S. J. C.- kamp wel gesproken kan worden van een succesvollen dag. TEYLINGEN I—LEIDEN I 11—1. Om 2.30 uur ongeveer floot scheidsrech ter v. d. Aa beide elftallen binnen de lij nen onder een flinke belangstelling. Leiden is met 9 man. Leiden verkiest de zon in den rug en Teyl. trapt af. Na wat heen en weer getrap, en wat verkennen, gaat Leiden op het Tey- lingendoel af, de rechtsbuiten zet voor, en het is Kraan die zijn hoofd er onder zet en keurig doelpunt (1—0). Het laat zich aan zien dat Leiden met goeden moed is bezield, daar zij er flink op zitten en het spel snel verplaatsen. Doch er zijn tien minuten ge speeld als hef blijkt dat Leiden dit niet vol houdt. Van rechts en links regent het nu voorzetten, doch Leiden verdedigt wat zij kan, maar kan niet verhinderen, dat de rechtsbinnen nu de gelegenheid krijgt om het eerste doelpunt te maken (11). Spoe dig is het de midhalf die de linksbinnen van Teylingen de gelegenheid geeft om er 21 van te maken. Sporadisch komt Leiden bij het Teyl. doel, doch eenmaal denken wij haar te zien doelpunten, als er een misverstand is tus- schen de achterhoede en den keeper van Teylingen, doch de bal wordt op het nip pertje weggewerkt. Na dit moment heb ben wij niets meer van Leiden gezien, en volgdi aanval op aanval van de kant van Teylingen. Bij een voorzet van rechts kopt de midvoor keurig in (31). Een minuut laer maakt dezelfde speler het 4de doel punt. Dan wordt nummer 5 ingeschoten door den midhalf. De midvoor heeft er geen moeite mee om het 6de doelpunt te maken. Drie kogels achtereen weet de kee per tenslotte uit zijn doel te houden. Even na rust is het Leiden dat een aan val onderneemt en vlak bij het Teylingen- doel komt, een Leidenspeler komt te vallen, en de scheidsrechter geeft penaltey. Deze werd naast geschoten, en na overgenomen te zijn op last van den arbiter door den keeper gestopt. Nu wordt Leiden geheel ingesloten tot het einde toe. Van rechts en links volgen voorzetten, waaruit nog 5 doelpunten komen. Daarna is het einde! Teylingen IIISJC III was ook een droe vige vertooning, alhoewel beide elftallen volledig waren, doch Teylingen zag niet minder dan 15 doelpunten tegen zich ma ken, waar zij eenmaal het doel wist te vin den. Ook Teylingen II liet de overwinning aan Leiden II met 41 ging Teylingen er on der! GEEL WIT I—BLAUW ZWART I 1—2. Omstreeks half drie wordt onder leiding van scheidsrechter Reekers begonnen. Geel Wit trapt tegen zon af en stormt met den bal op het Zl. Zw.-dqel af, doch de rechts back onderbreek den aanval en plaatst het leden naar den linksbinnen, die op zijn beurt den G. W. keeper aan den tand voelt. Wederzijdsche aanvallen wissq),en elkaar af en het eerste succes is voor de thuisclub, als de Blauw-Zwart rechtsback bij een aan val van Geel Wit mist wordt onhoudbaar ingeschoten. (10). Hierdoor aangemoe digd komt G. W. weer terug, doch haar aanvallen gaan döór buitenspel verloren. Ook BI. Zwart probeert het eens, doch haar aanvallen loopen op de hechte G. W.-ach- terhoede dood. De BI. Zw.-midhalf krijgt het leder toegespeeld, hij plaatst naar zijn voorhoede, de midvoor kopt den bal naar den linksbinnen, die onverwachts een hard schot inzendt en onder groot gejuich van de BI. Zwart-supporters, verdwijnt het leder over den vallenden keeper in het net (1—1). Niet ontmoedigd valt G. W. fanatiek aan, doch BI. Zwart's achterhoede werkt weg. De thuisclub wordt dan sterker. Voor al de linkervleugel trekt menigmaal ten aanval, doch vindt in de G. W. achterhoede met den keeper aan het hoofd, een groot struikelblok. Bij een onverwachten G. W. doorbraak geeft de rechtsbuiten prachtig voor en de BI. Zwart-rechtsback schiet ge vaarlijk over zijn eigen doel. Corner, welke niets oplevert. Met Blauw Zwart voortdu rend in den aanval verstrijkt de eerste heltf tenslotte zonder dat gescoord wordt. Na de rust trapt BI. Zw. af, doch Geel Wit neemt het leder over, doch de aanval wordt afgeslagen. BI, Zwart wordt steeds sterker en het lijkt wel, of Geel Wit uit gespeeld raakt daar zij het niet verder kunnen brengen dan de BI. Zwart-backs. Een prachtig schot van den midvoor wordt door den G. W.-keeper gehouden. BI. Zw. rechtesbuiten probeert het ook eens, doch de keeper retourneert het leden. BI. Zw. goed gesteund door de halflinie, blijft aan vallen, doch wijl Geel Wit het systeem van drie backs toepast is er voor de bezoekers geen doorkomen aan. Terwijl BI. Zwart in den aanval is moet de BI. Zw. linksbin nen voor den scheidsrechter het veld ver laten, terwijl er op dat moment niets ge beurde. Niet ontmoedigd door dit verlies blijft BI. Zw. aanvallen. De BI. Zw. rechts binnen krijgt den bal toegespeeld, hij loopt naar het G. W.-doel, doch de G. W. links back loopt hem op ongeoorloofde manier in het strafschopgebied tegen den grond, doch de scheidsrechter laat gewoon door spelen. De scheidsrechter schijnt de kluts kwijt te zijn, want als de Bl.Zw. rechtsbin nen en de G. W.-linksback gelijktijdig tegen den bal schoppen geeft hij den BI. Zw.- speler een waarschuwing en een vrijen trap tegen BI. Zwart. Deze levert niets op. De BI. Zwart linkshalf gaat er met het leder vandoor en plaatst den bal hoog voor het Geel Wit-doel, de BI. Zwart-midvoor en de G. W. rechtsback missen beide, maar de BI. Zwart rechtsbinnen vangt het leder )p en knalt den bal in de touwen (12). Geel Wit probeert nog gelijk te maken, doch door het slechte schieten gaan vele kansen verloren. Nog tien minuten zijn er te spe len, doch er komt geen verandering meer in den stand, zoodat BI. Zw, weer twee punten naar huis nam. GYMNASTIEK Uitstekend geslaagde wed strijden van den D.H.G.B. „Jong Leven" wint de bondsvlag. Gisteren werden in den Amsterdamschen Turnhal, aan de Nieuwe Passeerderstraat, de jaarlijksche Bondswedstrijden gehouden van den Diocesaan Haarlemschen Gymnas tiek Bond. De R.K. Sportvereeniging „Jong Leven" was met de organisatie be last en de wedstrijdleiding was in handen van den heer H. Goris, voorzitter van den D. H. Gymnastiek Bond. Toen rector H. Mol, algemeene directeur van het mannelijk jeugdwerk in het bis dom Haarlem de wedstrijden om half twee opende, waren alle groepen opgesteld en werd onmiddellijk met de wedstrijden een aanvang gemaakt. Gedurende den gehee- len middag werd er door alle groepen met regelmaat gewerkt. De resultaten luiden als volgt: Wedstrijden drie graden voor turners boven zeventien jaaf: 1. Jong Leven (Am sterdam) 246)4 pnt. 2. St. Christophorus (Rotterdam) 2243^ pnt. 3. U.D.I. (Amster dam) 181 pnt. Wedstrijd in twee graden voor turners boven zeventien jaar: 1. Winfried (Haar lem) 233 pnt. 2. Jong Leven (Amsterdam) 232j4 pnt. 3. St. Christophorus (Rotter dam) 223 pnt. 4. D.O.K. (Delft) 220 pnt. 5. Pelops (Lynden) 211 pnt. 6. Spartaan (Rotterdam) 208 pnt. 7. Wilskracht (Al phen a. d. Rijn) 168 pnt. 8. S.S.S. (Leid- schendam) 66)4 pnt. Wedstrijd in één graad voor turners bo ven zeventien jaar: 1. Wilskracht (Amster dam) 223 J4 pnt. 2. Jong Leven I (Amster dam) 218Vj pnt. 3. Hercules (Overveen) 210 34 pnt. 4. Jong Leven II (Amsterdam) 208 pnt. 5. Winfried (Haarlem) 192 pnt. 6. Voorwaarts (Doorn) 1881/., pnt. 7. D.O.S. (Hoorn) 184)4 pnt. 8. Pelops (Lynden) 182 pnt. Wedstrijd in één graad voor turners van ljy17 jaar: 1. St. Cljristophorus I (Rotter dam) 172 pnt. 2. Jong Leven (Amsterdam) 172 pnt. 3. St. Christophorus II (Rotter dam) 160 pnt. 4. Wilskracht (Aipsterdam) 158 pnt. 5. Winfried (Haarlem) 156)4 pnt. 6. Voorwaarts (Doorn) 1341/, pnt. 7. Pe lops (Lynden) 132 pnt. 8. St. Lodewijk (Rotterdam) 115 pnt. Wedstrijd in één graad voor turners be neden 15 jaar: 1. St. Christophorus (Rot terdam) 167 pnt. 2. Wilskracht (Amster dam) 158 Yi pnt. 3. Jong Leven (Amster dam) 155 pnt. 4. St. Lodewijk (Rotterdam) 147l/2 pnt. 5. Pelops (Lynden) 125 pnt. 7. D.O.S. (Hoorn) 12434 pnt. Wedstrijd eigen gekozen vrije of gereed schapsoefeningen: (boven 17 j.: 1. Jong Leven (Amsterdam) 481/., pnt. 2. Wils kracht (Amsterdam) 46J4 pnt. 3. St. Christophorus (Rotterdam) 46 pnt. Wedstrijd eigen gekozen vrije of gereed schapsoefeningen II: (Bov. 17 j.): 1. Pe lops (Lynden) 4134 pnt. 2. D.O.K. (Delft) 40 pnt. 3. E.S.T.O. (Bodegraven) 33>/2 pnt. Wedstrijd eigengekozen vrije of gereed schapsoefeningen: (onder 17 j.): 1. Jong Leven (Amsterdam) 48 pnt. 2. Wilskracht (Amsterdam) 46 34 pnt. 3. E.S.T.O. (Bode graven) 41 pnt. 4. Pelops (Lynden) 39 pnt. Resumé Klasse A: Jong Leven (Amster dam) wint den Bisschopswisselbeker. Resumé Klasse B: Winfried (Haarlem) wint den wisselbeker. Resumé Klasse C: Wilskracht (Amster dam) wint den wisselbeker, beschikbaar gesteld door den heer P. Olthoff, voorzitter van Jong Leven. Toen na afloop van de wedstrijden de bondsvoorzitter, de heer H. Goris, de bonds vlag aan den voorzitter van „Jong Leven" overrijkte, dankte hij dezen in warme be woordingen voor de goede organisatie en vertrouwde dat „Jong Leven" in de ko- bende periode nieuwe lauweren aan net bondssymbool zou weten toe te voegen en dit onbevlekt te bewaren. De heer P. Olt hoff, voorzitter van „Jong Leven" ver klaarde in overeenstemming met de ge sproken woorden te zullen handelen en dankte voor het vertrouwen in „Jong Le ven" gesteld. Onder luid gejuich van de winnende vereenigingen had de prijsuit reiking plaats en behoorde dit belangrijke evenement in het katholieke gymnastiek- leven weer tot het Verleden. V. P. I—L. EN S. I 5—1. In druilerig regenweer speelde V. E. P. I op een glad terrein tegen L. en S. I uit Scheveningen. Uit een aanval in de tweede minuut wordt reeds een doelpunt geboren voor L. en S., als in het bekende gebied een ongerechtig heid plaats heeft tegen een der gastheeren. De scheidsrechter wijst naar de witte stip en.het is 10 voor L. en S. Ook V. E. P. gaat nu tot den aanval over en we zien even daarna twee schitterende kansen om te scoren. Helaas.... de bal gaat naast. Uit een der meerdere corners, genomen op het L. en S.-doel weet Fortuin de gelijkma ker met een prachtige kopstoot in het net te deponeeren. Als wederom een serie V. E. P.-aanvallen volgen, blijkt dat Groen er nog niet goed in kan komen. Vlak achter elkaar volgen dan twee prachtgoals voor V. E. P., door Fortuin en Groen onhoudbaar voor de keeper ingeschoten. Met deze 31 voor sprong gaat de rust in. Tien minuten na hervatting scoort Groen, die inmiddels zijn vorm heeft her kregen, het vierde doelpunt, onmiddellijk gevolgd door een vijfde. Met een onver zettelijke wil als waarmee V. E. P. van middag speelt, kan haar nu geen overwin ning ontgaan. Opmerkelijk is het, hoe fair het spel der tegenstanders blijft, ondanks hun achterstand. Hoewel tegen het einde de aanvallen van L. en S. talrijker worden, terwijl die der Woerdenaars afnemen, blijft de stand verder onveranderd en heeft het eerste dus met 5-^1 een klinkende over winning behaald. Behoudens enkele ver gissingen was de scheidsrechter voldoende. V. E. P. II ging naar Gouda en kon slechts een 41 nederlaag mee naar huis nemen. V. E. P. bleef op eigen terrein met 31 de baas over Esto II uit Bodegraven, waar mee de kansen op de bovenste plaats ste gen. VAN DE D.H.V.B.-VELDEN. Overzicht. We zijn gisteren door verschillende clubs in den steek gelaten voor den uit- slagendienst. We hoorden niets van Con cordia, Vogelenzang, V.V.L., V.V.S.B., Meerburg, N.V.C., D.S.V., Adolf Kolping, St. Bernardus, A.S.C., alle clubs uit de af- deeling Centrum. Mogen we betrokkenen verzoeken in den vervolge de uitslagen op Zondagavond door te geven (tel. 1564)? Uit de le klasse B bereikten ons slechts twee uitslagen. V.V.L. verloor thuis van B.S.M. en D.O.S. speelde (onder protest) gelijk tegen St. Martinus. Den stand geven we later. De Lisse-reserven konden het in de Meer niet bolwerken. Met een 31 neder laag kwam zij naar huis terug. In de 2e klasse B kon S.M.C. het tegen de D.O.S.-reserven niet bolwerken. De Warmonders verloren met 42. Mede door haar eigen 21 overwinning op K.R.V. liep N.V.C. dus weer twee punten uit. S.J.C. II hield den strijd goed vol en boekte een fraaie 61 zege op Geel Wit II. Ook de Leiden-reserven hielden zich uitstekend en wonnen met 4van Teijlingen II. Van D.S.S. IIH.B.C. III is de uitslag ons niet bekend, zoodat deze niet in den hier onder volgenden stand is verwerkt: N. V. C. 7 7 25—6 14 S. J. C. II 6 5 1 24—10 10 S. M. C. 6 4—2 15—8 8 D. O. S. II 5 3—2 13—10 6 Leiden (I 6 3 3 22—23 6 H. B. C. III 5 2* 1 2 13—14 5 G. Wit II 6 2—4 13—19 4 K. R. V. 6 114 7—13 3 Teijlingen II 6 1 5 1026 2 D. S. S. II 5 5 7—21 0 In de 3e klasse B verstevigden de lei dende clubs alle haar positie, want de vier bovenst geplaatste clubs wisten alle te winnen. Overtuigend waren ze alle ech ter allerminst. Zoo bracht Meerburg thuis het niet verder dan 21 tegen St. Bernar dus en V.V.S.B. boekte slechts een 20 op Adolf Kolping. Iets beter deed Forehol- te het door met 30 te winnen van A.S.C., doch Rood Wit deed het dezen keer heel goed door Majella een verpletterende ne derlaag toe te brengen. Met 81 moesten de Oude-Weteringers het onderspit delven, 'n Volgenden keer beter, hoor!! S.N.A. en Steeds Hooger deelden tenslotte de pun ten, zoodat de stand nu is: V. V. S. B. Meerburg Foreholte R. W. D. A. S. C. St. Bernardus St. Hooger S. N. A. Ad. Kolping Majella 4 2 1 24—11 10 4 2 2 18—17 10 3 3 19—11 9 4 1 2 22—14 9 3 1 3 9—13 7 2 1 3 16—16 5 13 2 13—17 5 1 2 1 7—7 4 12 4 12—17 4 1 5 13—21 1 Wat we vorige week over Teijlingen III in de res. 3e klasse E schreven, bleek ook nu uitgekomen. Teijlingen III is te zwak voor deze afdeeling, getuige de 151 ne derlaag tegen S.J.C. III. N.V.C. II verover de op het oogenblik de leiding door een 20 zege op de Concordia-reserven, ter wijl D.O.S. III en Foreholte II de punten deelden. De stand is: N. V. C. II 6 4 1 1 23—13 9 Lisse III 5 4 1 219 8 D. O. S. III 5 3 11 15—5 7 S. J. C. III 6 2 2 2 35—16 6 Foreholte II 4 12 1 20—12 4 Concordia II 4 2 2 99 4 B. S. M. II 5 1—4 12—15 2 Teijlingen III 5 5 345 0 In de 4e klasse A wonnen de Kolping Boys met 21 van Nic. Boys, terwijl O.D.I. korte metten maakte met O.D.V. door een 90 overwinning te behalen. Van den wedstrijd D.S.V.A.V.B. hadden we te 12 uur nog geen uitslag. Voor ver dere resultaten verwijzen we naar:

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 7