Het Ned. B-elftal klopt Centraal Hongarije eveneens. VRIJDAG 26 OCTOBER 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 10 SPORT VOETBAL 1 LEIDSCHE VOETBALBOND. De Zaterdagmiddag-competitie. Het wedstrijdprogramma voor morgen middag luidt: le klasse: ARC 1—Quik B. 1; Rijnsb. B. 1—LRC 1; SLF 1Noordwijk 1. 2e klasse A: Koudekerk 1F. Pacta 2; O. Clubje 1—SCO 2; Woubrugge 1—Kat wijk 1. 2e klasse B: Quick B. 3SLF 2; Ter Leede 2LRC 2; Katwijk 2Sleutels 1. 3e klasse A: Noordwijk 3F. Pacta 3. 3e klasse B: LRC 3SLF 3; Quick B. 5—Rijnsb. B. 3 (bijterrein); SCO 3—Weter. B. 2. 4e klasse: Noordwijk 5Katwijk 4 (bijterrein); Weter. B. 3Sleutels 2; Kagia —LRC 4. Juniores: F. PactaSCO; Ter Leede Rijnsb. B. (bijterrein). Adsp. A: Katwijk(a)—Noordwijk (bij terrein). Adsp. B: AlphiaQuick B.(b). Alle wedstrijden vangen aan om kwart over drie. L. P. S. V. I—C. G. W. I 3—3. Gisterenmiddag speelden onder groote belangstelling L. P. S. V. I en C. G. W. I op het terrein aan den Zoeterwoudschen Singel, waarvan de opbrengst was voor de nagelaten betrekkingen van den veronge lukten koetsier. Ieder gaf wat hij kon mis sen in de offerbus. Alvorens de wedstrijd een aanvang nam, sprak de heer Crama en dankte allen die hadden meegewerkt om dit mooie doel te steunen, in het bijzonder B. en W. die den wedstrijd mogelijk hadden gemaakt, om den N. B. L. O. te dwingen te laten spelen. Deze bond was zoo sportief geweest om de doelpalen er uit te halen en de hekken te voorzien van andere sloten. De heer Crama vroeg eenige oogenblikken stilte. Daarna nam de heer Wijkmans het woord en zeide voor dit mooie doel graag den aftrap te doen. Hij heeft al het moge lijke gedaan voor dit gezin en hij zegde toe nog meer te zullen doen door het bedrag van de recette naar boven af te ronden. Voorts dankte hij de studenten, L. P. S. V. I en C. G. W. I voor hun prachtige daad. Hierna trapte hij den bal af. Direct ontspint zich een vurig spel met C. G. W. in de meerderheid wat ze ook benutte, want een voorzet van den links buiten naar den linksbinnen wordt ineens ingeschoten (10). Kort daarna treft een hard schot van den rechtsbbuiten doel (20). Nu komt L. P. S. V. aan de beurt, een voorzet van den rechtsbuiten wordt prachtig ingeschoten door den L. P. S. V.- midvoor (21). Na de rust heeft L. P. S. V. haar opstelling gewijzigd, maar C. G. W. onderneemt den eersten aanval welke goed wordt-benut door den midvoor (31). Nu komt L. P. S. V. opzetten en de C. G. W. achterhoede moet alle zeilen bijzetten, maar kan het tenslotte niet houden en een voorzet van den rechtsbuiten wordt keurig ingekopt door den L P. S. V.-midvoor (32). De tijd verstiijkt en L. P. S. ziet nog kans gelijk te maken uit een door braak, waarbij de rechtsbuiten inschiet (33). Hiermede kondigt de uitstekend leidende scheidsrechter einde aan. De op brengst was 21.17Yt. A.s. Dinsdag wordt voor dit doel gespeeld tusschen een sterk studenten-elftal en C. G. W. I. WANDELTOERISME. Een 5-2 overwinning voor de onzen, UNIFORME TOEGANGSKAART VOOR ALLE LANDGOEDEREN. Zooals reeds eerder werd bericht, heeft de A. N. W. B. Toeristenbond voor Neder land, teneinde het wandeltoerisme te be vorderen, in overleg met de Commissie voor het Wandeltoerisme en met de landgoed eigenaren, eftn z.g. „Wandelbewijs" inge steld, zijnde een passe-partout bewijs van toegang tot verschillende voor het publiek opengestelde landgoederen. Met de be trokken grond-eigenaren is een overeen komst gesloten, waarbij dezen den A. N. W. B. machtigen tot het afgeven van die wandelbewijzen als bewijs van toegang op bepaalde voorwaarden. Dank zij dezen maatregel, die eenheid brengt in de toegangsregeling tot de ver schillende landgoederen, zal de bona fide wandelaar, die in een bepaalde streek van het natuurschoon wil genieten, zich niet langer behoeven te voorzien van een groot aantal bewijzen van toegang, maar zal hij kunnen volstaan met één enkel A. N. W. B.-wandelbewijs. Thans kan worden medegedeeld, dat op 1 Januari 1935 het wandelbewijs voor le den van den A. N. W. B. verkrijgbaar zal zijn. Aanvragen kunnen worden ingediend bij den directeur van het Toerisme A. N. W. B., Keizersgracht 588590 Amsterdam, met opgave van naam, bondsnummer en adres. Daar voor alle aanvragers eerst toestem ming aan de landgoedeigenaren wordt ge vraagd, zal de afgifte niet eerder dan twee maanden na de aanvrage kunnen geschie den. De houder van het wandelbewijs stort een waarborgsom van 5.—, die hem later wordt terugbetaald en voor zegel- en admi nistratiekosten wordt 1.50 betaald (vol gende jaren 1.Het wandelbewijs kan ook op naam van twee meerderjarige leden van het gezin mogen mits onder ver antwoordelijk geleide van één der houders tevens op de landgoederen wandelen. Zij. die met 1 Januari 1935 over het wan delbewijs willen beschikken, worden uit- genoodigd hun aanvragen vóór 15 Novem ber a.s. in te dienen. Voor circa 5000 toeschouwers vond in het Olympisch Stadion te Amsterdam een avondwedstrijd plaats tusschen een Ned. B-ploeg en een Hongaarsch amateurselftal, dat Woensdagmiddag reeds een ontmoeting in ons land had gespeeld, n.l. het Ned. A- elftal te Rotterdam. Was de eerste een zeer eenzijdige wedstrijd de 70 zege van het Ned. A-elftal wees daar duidelijk op de tweede ontmoeting kenmerkte zich door snel, levendig spel aan beide zijden met spannende momenten, waarbij in de eerste helft de partijen goed tegen elkaar opwogen. Voor den aanvang van den wedstrijd huldigde dé Stadiondirecteur, de heer J. J. v. d. Berg de koene Nederlandsche lucht- vaarders van de „Uiver" met enkele woor den, hetgeen een hartelijk applaus ontlokte. Het „Wilhelmus" weerklonk vervolgens door het Stadion. De Hongaarsche spelers werden met hun melodieus volkslied begroet. Om even over acht werd begonnen onder leiding van scheidsrechter Grootmeyer. In het B-elftal was de AFC-er Lungen verhinderd. De mid voorplaats werd nu in genomen door Bijl van „Vriendenschaar", de sterke derde klasse club van Culemborg. De samenstelling van het B-elftal was nu als volgt: Doel: Michel. Achter: Pienter (Be Quick) en Mol (KFC). Midden: Vrauwdeunt (Feyenoord), De Smit (DFC) en Schubert (Ajax). Voor: Van Gelder (VUC), Drok (RFC), Bijl (Vriendenschaar), Sterk (VSV) en Van Nellen (DHC). In het eerste kwartier domineerden de Hongaren, die een aardig samenspel ont wikkelden, terwijl de B-verdediging nog lang niet ingespeeld was. Twee doelpunten werden in die periode door de Hongaren gescoord, n.l. het eerste door rechtsbuiten Szemethy die een hard door den linksbin nen ingeschoten bal, welke Michel niet vol doende kon verwerken, inzette, terwijl de bal enkele malen rakelings langs of over ging. Tot na 20 min. spelen Sterk met een hard onhoudbaar schot den achterstand verkleinde. Plet B-elftal behield een veldmeerderheid en de kansen, welke men schepte waren zeer talrijk, maar het binnentrio maakte er geen gebruik van, terwijl de Hongaar sche verdediging niet over geluk te klagen had. Te memoreeren viel een keihard schot van Bijl tegen den lat, de terugspringende bal werd door Sterk weer ingeschoten, maar nu keerde de keeper hem fraai. De Hongaarsche tegenaanvallen werden voornamelijk door den snellen linksbuiten geleid, maar ook dan kon men niet meer tot scoren komen. Met een 21 voor sprong voor de Hongaren kwam de rust. In de tweede helft was Vrauwdeunt uit gevallen. Voor hem viel Kammeyer in. De tweede helft begon met een .overwicht van onze landgenooten. In de voorhoede ram melde het echter danig. Het samenspel vlotte niet meer zooals in het begin, boven dien werd het te kort gehouden, waardoor de Hongaarsche verdediging steeds gele genheid kreeg in te grijpen. Het plaatsen vooral geschiedde onnauwkeurig en het doel zocht men bij het schieten gewoonlijk op de verkeerde plaats. Overigens bleek de Hongaarsche keeper volkomen voor zijn taak berekend. Met een tikje bravour hield hij de ballen uit zijn doel. Slechts eenmaal maakte hij een fout. Ongeveer tien minu ten na de hervatting liet hij een schot van links door zijn handen glippen en volgens het gejuich van Van Nellen en Sterk, die waren toegeloopen, ging de bal over de lijn. De keeper grabbelde, zich omdraaiend, den bal uit het doel en gaf voor, dat het leder de lijn niet gepasseerd was. Scheids rechter Grootmeyer, die overigens zeker 20 M. van het doel stond, wees positief naar het midden en gaf geen gehoor aan de pro testen van de Hongaren (22). De gelijkmaker werd gevolgd door een De wedstrijd Zwitserland-Nederland. HET NED. ELFTAL SAMENGESTELD Slechts Mijnders uit het A-elftal vervangen. Na den gisteren in het Olympisch Sta dion te Amsterdam gespeelden oefenwed strijd van het Ned. B.-elftal tegen een Hon gaarsch team, is in een daarop door de Keuze Commissie van den K. N. V. B. ge houden vergadering het Ned. Elftal voor den wedstrijd tegen Zwitserland op Zondag 4 November a.s. te Bern, als volgt samen gesteld: Doel: Leo Halle (Go-Ahead). Achter: Van Diepenbeek (Ajax) en Van Run (P.S.V.) Midden: B. Paauwe (Feyenoord), Ande- riessen (Ajax) en Van Heel (Feijenoord, aanvoerder). Voor: Wels (Unitas), Vente (Neptunus), Bakhuis (Z.A.C.), Smit (Haarlem) en Van Gelder (VUC). Reserves: Mul (HBS), Caldenhoven (D WS); Vrauwdeunt (Feijenoord), Graafland (HBS) en Drok (RFC). UIT DE RADIOWERELD derde punt van Nederlandsche zijde. Sterk en van Nellen speelden zich door de Hon gaarsche verdediging heen, Van Nellen kwam vrij voor doel en lost een kogel, die den Hongaarschen keeper te machtig is. (3—2). Er was toen een klein; half uur gespeeld. Het Ned. B-elftal bleek sterker en weder om kon men zich "verscheidene kansen scheppen. Enkele kogels gingen juist uit, terwijl de Hongaarsche keeper met enkele listige schoten en kopballen niet te passee- ren bleek. De Hongaarsche aanvallen wa ren snel uitgevoerd, maar te kort van op zet en ietwat doorzichtig, zoodat Pienter en Mol ernstig gevaar konden voorkomen. Evenals voor de rust was de snelle links buiten het gevaarlijkst, maar hij alleen kon weinig uitrichten. In een periode, waarin het B-elftal met tien man speelde, werden nog twee doelpunten gemaakt. Van Gelder was goed op dreef en passeerde verschei dene malen de Hongaarsche verdediging. Hij beging daarbij de fout, te veel alleen te willen doen, waardoor enkele malen de kans op het laatste moment verloren ging. Het succes kwam juist van links, toen Van Nellen een afgemeten voorzet gaf en Sterk kalm kon inschieten (42). Enkele minu ten later loste Schubert van ver af een schot. De Hongaarsche keeper had geen vrij zicht en zoo verdween het leder in doel (52). Niet lang daarna was het einde daar. Over het algemeen was het een aardige wedstrijd, waarbij enkele Hollandsche spe lers niet onverdienstelijk speelden. Van Gelder en Van Nellen hebben uitstekend voldaan al kleefden ooi# aan hun spel nog veel foutjes. In de middenlinie was Vrauw deunt voor de rust uitstekend, al diende hij zijn- vleugelspeler wat meer te dekken. Nu had de linksbuiten soms te veel vrij spel. Schubert kwam vooral in de tweede helft goed op dreef. Zijn afnemen en plaatsen zijn wel de sterkste punten in zijn spel. Mol en Pienter in de achterhoede wisselden goede met minder goede momenten af, ter wijl Michel in het doel weinig bijzonders te doen kreeg. Al met al, een nuttige oefenwedstrijd, waaruit de Technische Commissie wel zijn conclusie zal trekken. WIELRENNEN DE DERDE AMSTERDAMSCHE ZESDAAGSCHE. Omtrent de organisatie van den derden Amsterdamschen Zesdaagsche kan nog het volgende worden meegedeeld: De radio zal ook dit jaar weer een groot aantal uitzendingen aan den Zesdaagsche wijden. De V. A. R. A. zal den openings avond van den start en het eerste uur ver slag geven, alsmede van den Zaterdag avond, terwijl de A. V. R. O. den Zondag-, Maandag-, Dinsdag- en Donderdagavond voor haar rekening neemt. Evenals vorige jaren zal de medische dienst van den derden Amsterdamschen Zesdaagsche worden verzorgd door Dr. Sturkop en Dr. van Daal, die ditmaal wor den bijgestaan door Dr. Hans Tetzner den bekenden oud-internationaal. Voorts is de Duitsche „Zesdaagsche-dok- ter" Geelhaar weer aan dezen Zesdaag sche verbonden. Op den openings- en sluitingsavond van den Zesdaagsche zal het brandweermuziek korps onder leiding van Frans van Diepen beek concerteefen, terwijl het muziekkorps van de Jaminfabriek op den tweeden tvond (Zaterdag) een concert zal geven. De ove rige dagen en avonden zal gramofoon-mu- ziek door den luidspreker gemaakt worden, waarvoor de firma Vroom en Dreesmann uti haar collectie gramofoonplaten keuze heeft gedaan. De Zesdaagsche-keuken is, evenals vo rige jaren, weer in handen van den Duit- uit haar collectie gramofoonplaten keuze belangrijke Zesdaagsche ontbreekt. De Gemeentetram heeft wederom extra autobusdiensten ingesteld, waardoor de be zoekers van den Zesdaagsche ook na het middernachtelijk uur naar alle deelen der stad kunnen worden vervoerd. Deze dien sten gelden des nachts van half een tot 5 uur (Zondagmorgen tot zes uur). FILMAVOND AMSTERDAMSCHE SPORTPERS. Eenige weken geleden heeft de Vereeni- ging „De Amsterdamsche Sportpers" een filmavond gehouden ten bate van nagela ten betrekkingen van de om het leven geko men renners Hoevens en Reynders. Deze avond trok, ook al door de medewerking van den Zesdagenkoning Jan Pijnenburg zeer groote belangstelling. Dit interesse was wel zoo groot, dat honderden moesten wor den teleurgesteld. De toezegging werd ge daan, dat de avond zou worden herhaald. Dinsdagavond a-s. wordt nu in de groote zaal van Krasnapolsky te Amsterdam de tweede avond gehouden. Opnieuw heeft de Polygoon de toezegging gedaan alle films te draaien (en nieuwe tevens) die eenige weken geleden vertoond werden. J. Pijnen burg zal z'n voordracht houden „Hoe ik wiel renner werd" en voorts ligt het in de be doeling de reeds aanwezige Zesdagenren- Programma's voor Zaterdag 27 Oct. Huizen, 1875 M. K. R. O.-Uitzending. 8.00 Morgenconcért. 10.00 Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door Pas toor Perquin. 12.15 Lunchconcert door het K. R. O.- orkest. I.00 Populaire liederen op de gramofoon. 2.00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd, 2.30 De „Unvollendete" van Schubert (gramofoon). 3.00 Kinderuurtje. 4.15 Gramofoon (La Vie de Bohème), 5.00 De K. R. O.-boys. 6.20 .Journalistiek Weekoverzicht, waar na gramofoon. 7.15 Pater lector A. Vismans O. P. over het Kloosterleven. 7.35 Gramofoon. 8.00 Het K. R. O.-orkest. 8.30 Vaz Dias en pater J. Thewissen S.J. over „Tusschen twee werelden". 9.05 Vervolg K. R. O.-orkest. 9.15 „Vah een ridder, die arm werd", hoorspel. 9.45 Operette-programma (K. R. O.-or kest). 10.30 Vaz Dias en gramofoon. 10.45 De K. R. O.-boys. II.30 Gramofoon. Hilversum, 301 M. VARA-Uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedr. 12.00 De Notenkrakers en Gramofoon. I.45 Zender ver z. 2.00 Filmpraatje. 2.15 „Hernani", Opera van Verdi (Op. gramofoonplaten). 3.00 Economische causerie. 3.20 Klein VARA-Ensemble. 4.00 Rep. u. e. groote radiofabriek. 4.30 Vervolg ensembleconcert. 5.00 C. Steyn (accordson) en J. Vogel (piano). - 5.10 Vervolg ensembleconcert. 5.30 Literaire causerie. 5.50 Vervolg accordeon en piano. 6.00 Gramofoonplaten. 6.30 „De Krekeltjes". 7.00 Friesche uitzending. 8.00 Herh. SOS-Ber. 8.03 Gramofoonplaten. 8.30 Bonte Avond. In de pauze's Vaz Dias en VARA-Varia. II.3012.00 Gramofoonplaten. Droitwich 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.05 Lezing. 11.20 Gramofoonplaten. 12.05 BBC-Northern Orkest. 1.20 Commodore Grand Orkest. 2.25 Het Belfaster Omroeporkest. 3.20 Orgelspel. 3.50 BBC-Midland-Orkest. 4.35 „Songs from the films", gevar. pro- 6.20 Berichten. 6.50 Sportpraatje. 7.05 Welsch Intermezzo. 7.20 Actueele uitzending. 7.50 BBS-Orkest. 8.50 Variété-programma. 9.50 Berichten. 10.20 Amerikaansche muziek. 11.2012.20 Dansmuziek door Ambrose en zijn Band. „Radio Pari s", 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 12.20 Symphonieconcert. 5.20 Assoc. des Concerts Lamoureux. 8.20 „Le périchole", op rette van Offen bach. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.20—1.20 Concert uit rest. „Wivex". 1.50—2.20 Gramofoonplaten. ners die deelnemen aan de Derde Amster damsche Zesdaagsche aan het publiek voor te stellen. Opnieuw kunnen aan de beken de sportadressen kaarten a 0.50 worden afgehaald. L. R. T. V. „SWIFT". A.s. Zondag wordt het lange afstand kampioenschap van bovengenoemde ver- eeniging verreden. Voor de A-klasse be draagt de afstand 100 K.M., de B-klasse 60 K.M. en de C-klasse rijdt 35 K.M. De samenkomst is bepaald bij het clublokaal, vanwaar om kwart voor acht precies wordt vertrokken naar den start. Bovendien staan op de bovengenoemde wedstrijden voor de A en C-klasse de wis selbekers, welke in deze catagorieën nog niet zijn gewonnen, zoodat dus een groote strijd is te verwachten. PAARDENSPORT COURSES TE DUINDIGT. De Commissie tot voortzetting van de Courses te Duindigt heeft in haar program ma voor a.s. Zondag, dat ditmaal te 1.50 aanvangt, heel wat afwisseling gebracht. Begonnen wordt met een handicapdra verij 4e klasse over 2000 Meter. Verder worden er nog geloopen een handicap- dravelij le klasse over 2000 M.; een prijzen- draxerij 2e en 3e klasse over 2040 M., te rijden door heerrijders en een heatprijzen- draverij le klasse over 120 M. om den zil veren beker der gemeente Hilversum, wel ke ditmaal te Duindigt verreden wordt, 2.504.50 L. Preil en zUn orksst. 6.50 Opera-muziek. M. m. v. het Omroep orkest, koor en solisten. 8.10 Strauss-concert. 9.00 Omroeporkest. 9.45 Banjosoli. 10.2011.35 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 5.20 Gramofoonplaten. 6.35 Omroepkwintet. 9.35 Viool- en pianoconcert. 11.20 Blaasconcert. I.20 Gramofoonplaten. 3.20 Orkestcöncert. 6.20 Bonn'sche Madrigaalvereen. 7.35 Concert m. m. van orkest, koren en solisten. 10.20 Dansmuziek. II.2012.35 „Funkbrettl". Rome, 421 M. 8.05 „La fille du régiment", opera van Donizetti. Brussel, 322 en 484 M. 322 m.: 12.20 Omroeporkest. 1.30—2.20 en 6.40 Gramofoonplaten. 8.20 Symphonieconcert. Opera-program ma. 10.3012.20 Dansmuziek. 484 meter: 12.20 Gramofoonplaten. I.302.20 Omroeporkest. 5.20 Debussy-concert. 6.35, 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 8.25 „Polyphème", van A. Samain. M. m. v. solisten, koor en orkest. 9.25 Gramofoonplaten. 9.35 Omroeporkest. 10.3012.20 Dansmuziek. Deutschlandsender 1571 M. 7.35 „Dur gegen Moll", concert door Hans Bund en zijn orkest. 9.20 Berichten. 8.50 Causerie. 10.05 Weerbericht. 10.2012.15 Dansmuziek. Gemeentelijk Radiodlstrfbntlebedrtyt en de R.O.V. Radio-centrale. 3de Programma. 8.00—11.20 Zender Duitsche Zenders. II.2012.20 Kalundborg. 12.20—14.20 Brussel Fr. 14.50-r-16.20 Kalndborg of Luxemburg. 16.20—17.20 Keulen. 17.20—19.25 Brussel Fr. 19.2521.20 Keulen. 21.20afloop Brussel Fr. 4de Programma. 8.208.50 Parijs Radio. 11.05—17.20 North Reg. 17.2019.20 Parijs Radio. 19.2020.20 Brussel VI. 20.20afloop. North Reg. Vrijdag, 2 November om 2.30 uur geeft de organist Evert Haak een orgelconcert m. m. v. Mia v. d. Eynden, sopraan, terwijl 's avonds om 9.00 het K.R.O. Koor met medewerking van solisten en orgel een uit voering geeft van de Cantate „Ach Herr mich armen Sünder" van G. F. Handel en van Bruckner's Libera me. Daarvoor om 8.15 uur zendt de K.R.O. het concert uit van het Koor van Praag- sche Onderwijzers, het wereldberoemde mannenkoor, dat op het oogenblik een tour- née maakt in Nederland. RADIO-REDE MINISTER MARCHANT. De laatste spellingsronde. De minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, mr. H. P. Marchant, zal Maandag 29 dezer van 19.1520 uur het spellingsvraagstuk voor de microfoon be handelen. Als titel van zijn voordracht, welke over de beide Nederlandsche om- roepzenders zal worden uitgezonden, heeft de minister gekozen: „De laatste spellings ronde". omdat op de baan te Hilversum dit jaar geen courses gehouden wordt. Behalve deze draverijen, waarvoor 55 paarden zijn in geschreven, wordt er nog een ren geloopen over 1700 M. te rijden door dames en een ren over 2000 M. te rijden door heerrijders en officieren. DAMMEN R.-K. Damclub „Gezellig Samenzijn". De uitslagen der competitie-wedstrijden van den R.-K. Dambond, district Den Haag le klasse tusschen DIO (Monster) en G. S. (Leiden), luiden als volgt: DIO G.S. H. Zuiderwijk—G. Geer lings 2—0 A. GrootA. ter Haar 11 J. v. d. Valk—H. Stipdonk 2—0 A. v. d. LaarA. Jansen 02 A. VriendG. Jansen 02 L. MiddelburgC. Klein 02 R. v. LeeuwenC. Langezaal 02 A. v. d. Valk—P. Geer lm gs 2—0 Th. v. d. LaarA. Bonte 20 P. KouwenhovenTh. Bonsie 20 11—9 LEEST DE ADVERTENTIES IN UW DAGBLAD.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 10