FOTO PANDER "RggüF AISON ARCEL IEDER 8RUIDSPAAR J. VAN DER STOK F. SOUPART Grafzerken, Kruisen MAANDAG 8 OCTOBER 1934 DE LEID5CHE CUURANT TWEEDE BLAD. - PAc. 8 lugdunum—transvalia 1—1. Lugdunum heeft met een gelijk spel op Transvalia zich bij de leiders in deze afdee- ling weten te handhaven, maar het gelijke spel, dat de groenwitten op hun Rotterdamsche gasten hebben weten te behalen is ook allesbehalve over tuigend geweest. Het spel, dat Lugdunum tijdens de laatste wedstrijden vertoonde, wettigde het vermoeden dat de Pomona- bewoners nu heel wat beter voor den dag zouden komen. De Lugdunumers hebben hun supporters in deze evenwel bitter te leurgesteld; want benauwd is het gelijke spel zeker geweest. Het begin was geheel voor de gasten, die door rustiger combineeren het Leidsche doel bedreigden maar weinig geluk met schieten hadden. Tot tweemaal toe ont kwam het Lugdunum-doel aan een zekere doorboring en zelfs wist de midvoor der gasten op twee meter afstand naast te schieten. Zoo gaat het een half uur lang en dan komt de thuisclub iets in de meer derheid. In deze periode spelen de groen witten snel en enthousiast en zien wij Goddijn een prachtkans missen. Toch zou een Transvilia-doorbraak Lugdunum bijna noodlottig worden en via v. d. Berg'h han den komt het schot tegen den staander. Fanatiek speelt v. d. Berg als linkshalf verder en juist door zijn doorzetten krijgt Mom het op zijn heupen, passeert handig enkele spelers en schiet keurig in (10). Na rust is Lugdunum even sterker ge weest, maar juist in deze periode werden goede kansen niet benut. Ongeveer na een kwartier herneemt Transvalia het offen sief en menigmaal redt keeper v. d. Berg zeer fortuinlijk. De gasten wijzigen de op stelling en dringen meer en meer naar voren totdat eindelijk de verdiende gelijk maker komt (1—1). Met Transvalia in den aanval komt het einde en mag de thuisclub met deze uitslag waarlijk tevre den zijn. alpiiia—laakkwartier 1—2. In een op ndeft hoog peil staande wedstrijd heeft Alphia opnieuw de punten aan de tegenstanders moeten laten, ondanks het feit dat de Oranjehemden het meest in den aanval waren. Na een onzeker begin komt Alphia sterk in de meerderheid, hetgeen de schotlooze voorhoede evenwel niet in doelpunten weet uit te drukken. Bovendien is de dodlman der gasten in goeden vorm en volbrengt het vele maar niet moeilijke werk naar behooren. Aan den andere kant weert ook Bouthoorn zich geducht en weet enkele zekere doelpunten te voorkomen. By een verrassende aanval denken we Zwaan te zien scoren, doch zijn fraaie omhaal scheert de lat. Rust 00. De tweede helft begint met een kwar tiertje onsamenhangend spel van beide kanten. Onverwachts nemen dan de gasten de leiding. Hun rechtsbuiten, Neef, geeft een voorzet welke de middenvoor inschiet. Bouthoorn stompt het leder vallende weer voor de voeten van Neef die daarop zonder imoeite scoort (01). Alhpia valt verwoed aan en heeft eimde- 11 ijk succes met een kopbal van Mulder uit een hooge voorzet van Haak, die met Zwaan van plaats had verwisseld (11). Fel wordt nu om de leiding gestreden, waar bij vooral de Alphia-voorhoede talrijke kansen om hals brengt. Wanneer van Loon, die overigens een solide baokpantij speelde, eenmaal verzuimt weg te werken, bestraft Jelders deze fout en scoort onhoudbaar (1—2). Laakkwartier gaat zich daarna op ver dedigen toeleggen en weet ondanks eenige hachelijke situaties voor hun doel, tot het eindsignaal stand te houden. alphen ii—scheveningen ii 7—0. De Alphen-reserven hebben ditmaal ge ducht van zich afgebeten en de Scheve- ningers met 70 geklapt. De wedstrijd zelf stond niet op hoog peil. Meermalen was aan zeide zijden het samenspel zoek. De aan vallen der bezoekers waren niet geheel zonder gevaar, doch keeper van Vliet van zoodanig in vorm, dat doelpunten voor Scheveningen vrijwel uitgesloten bleven. Dadelijk na den aanvang neemt Alphen het spel in handen en nauwelijks is er een mi nuut gespeeld of de Greef weet reeds het net te vinden. (10). Scheveningen valt enkele malen heftig aan, doch keeper van Vliet schynt niet van plan zich te laten pas- seeren; na plm. 35 min. vergroot Alphen weer haar voorsprong, wanneer Vrisekoop een goede voorzet van Van der Louw weet te benutten. Een minuut later brengt de zelfde speler den stand op 30. De thuis club krijgt de smaak te pakken, van der Louw passeert de achterhoede der bezoe kers en schiet inhoudbaar in (40). Ook in de tweede helft is het de bezoe kers niet gelukt door een tegenpunt de eer te redden. Alphen bleef in de running, reeds na 5 min. scoorde v. d. Louw, die het dezen middag bijzonder op zijn heupen had, 50, om even daarna nogmaals voor Alphen de voorsprong te vergroot en (60). Uit een penalty brengt de thuisclub de stand op 70, waarmede de tragedie voor Scheve ningen werd besloten. HOLLAND I—BODEGRAVEN I 2—4. Ook het Utrechtsche Holland is er niet in geslaagd, de zegetocht van Bodegraven te stuiten. Met 42 werden de Oranje- hemden in eigen huis geklopt en zoo heeft Bodegraven thans uit vier wedstrijden reeds zeven winstpunten geput. Welk een verschil met de vorige competitie, toen de roodzwarten eerst in den zevenden wed strijd hun eerste winstpunt konden boe ken. Toen om twee uur scheidsrechter Paardebek de ploegen binnen de lijnen floot, bleek het keurige speelveld door den te voren gevallen motregen zeer glad te zijn geworden, waardoor het spel van beide ploegen ten zeerste werd be moeilijkt. Aanvankelijk golfde het spel van doel tot doel. Nadat De Zeeuw in hét Bodegravendoel den midvoor der thuis club door tijdig uitloopen een fraaie kans had ontnomen, forceerde Bodegraven aan de overzijde een tweetal corners, welke geen resultaat opleverden. Na tien minu ten spelen krijgt de middenvoor van Bo degraven den bal te pakken, passeert han dig enkele tegenstanders en zet vervol gens keurig voor, waarna de linksbinnen het leder keurig in het doel plaatst en Bo degraven leidt met 01. Geinspireerd door dit succes, bouwt Bodegraven enkele fraaie aanvallen «op. welke aanvankelijk geen succes brengen, doch wanneer na twintig minuten spelen de roodzwarte rechtsbuiten het leder nog juist voor de outlijn bemachtigt en doorgeeft naar den middenvoor, plaatst deze de bal weer fraai voor het doel en wederom is het de linksbinnen, die geen fout maakt en de voorsprong tot 02 vergroot. Bodegraven is dan niet meer te houden. Tal van fraaie aanvallen volgen. Een corner wordt door den rechtsbuiten goed voor doel geplaatst, de linksbinnen schiet in, doch de doelman van Holland redt ten koste van een tweede corner, welke niets oplevert. Weer trekt Bodegraven ten aanval, de middenvoor plaatst de bal naar den linksbuiten, deze zet voor en de roodzwarte middenvoor knalt het leder onhoudbaar in de touwen. Met den stand 03 komt de rust. Na de thee moet de doelman van Hol land terstond weer handelend optreden en vallende een harden schuiver stoppen. Bodegraven forceert een corner, de rechts buiten zet voor, doch het leder komt bij hem terug, een tweede voorzet volgt en met een schitterende kopbal doelpunt de middenvoor 04. Vanaf dit moment ech ter verzwakt Bodegraven en Holland krijgt iets meer vrij spel. Het juiste schot is echter zoek en slechts met behulp van een Bodegravenspeler, die bij een schot de bal van richting doet veranderen, gelukt het de thuisclub het eerste doelpunt te scoren (14). Holland komt thans over donderend opzetten en krijgt kort achter een een drietal corners te nemen, doch de Bodegraven-doelman is in topvorm en verwerkt de moeilijkste schoten op keu rige wijze. Bij een Bodegraven-aanval gaat het schot van den middenvoor rake lings naast, terwijl vervolgens beide par tijen een corner nemen, zonder succes. Een fraaie aanval van Holland wordt met een schitterend schot besloten en onhoud baar voor den Bodegravenkeeper verdwijnt het leder in de touwen (24). Uit een corner van Bodegraven knalt de midden voor rakelings langs de buitenkant van de doelpaal en na enkele wederzydsche aan vallen, waarbij een doelpunt van Bode graven nog wegens buitenspel werd ge annuleerd, kondigt de matig leidende ar biter het einde aan. HONGARIJE—OOSTENRIJK 3—1. Te Boedapest is gisteren de landenwed strijd HongarijeOostenrijk gespeeld, wel ke eindigde met een verdiende 31 over winning van de Hongaren. De wedstrijd vond plaats op het Hungaria-terrein en werd door 28.000 toeschouwers bijgewoond. De Hongaarsche ploeg, die den laatsten tijd niet al te best gespeeld heeft, was uitste kend op dreef en vertoonde verrassend goed spel. De stand met rust was 11. Deze land en wedstrijd gold tevens voor den Europa-beker. Hongarije heeft door deze zege Oostenrijk van de tweede plaats in het klassement Italië staat bovenaan verdrongen. DENEMARKEN—DUITSCHLAND 2—5. De landenwedstrijd tusschen Denemar ken en Duitschland te Kopenhagen is door de Duitschers met 52 gewonnen. Met de rust hadden de Denen een achterstand van 10. Het resultaat van deze ontmoe ting van beide landen is een weinig geflatteerd, want het overwicht van Duitschland was niet zoo groot, als de cij fers dit willen doen voorkomen. De wed strijd werd begunstigd door prachtig herfstweer. In het Idrott-Stadion waren on geveer 28.000 toeschouwers aanwezig. Tien minuten voor den aanvang van den strijd nam de Koning van Denemarken op de tri bune plaats, die jubelend door het publiek werd begroet. Toen de Duitsche spelers den Duitschen groet brachten en het Horst Wessellied werd gespeeld, klonk er gefluit. Tijdens de rust liet de Koning zich aan beide ploegen voorstellen, waarbij hij el- ken speler de hand drukte. Duitschland won den toss en koos den wind en de zon in den rug. Door de vele regenbuien van de afgeloopen week was het veld glad en glibberig. De Duitschers, die goed samen speelden, ondernamen tal rijke aanvallen en brachten het Deensche doel herhaaldelijk in gevaar, doch de De nen slaagden e rsteeds weer in het leder weg te werken. Het eerste doelpunt werd door Duitschland eerste anderhalve minuut voor rust gemaakt. Het was de linksbuiten Fath, die dit punt scoorde en daarmede zijn land de leiding gaf. Ook na de hervatting volgde een krach tig offensief van de Dijitschers, doch zij waren niet doortastend genoeg, om succes sen te kunnen boeken. In de 55ste minuut slaagde de Deensche rechtshalf Lundsten erin den gelijkmaker te scoren, hetgeen groot enthousiasme veroorzaakte. Toen daarop het Duitsche doel in groot gevaar verkeerde, ging Fath er met den bal van door, om met een schitterenden through- pass Duitschland opnieuw de leiding te geven. Reeds drie minuten later vergroot te Resegger den Duitschen voorsprong met 31. Dan gaan de Deenen op hun beurt tot den aanval over en het is de links buiten Stoltz, die het Duitsche doel in de 72ste minuut doorboort en daarmede don stand op 32 brengt. De Duitsche links binnen Hohmann raakte geblesseerd en moest drie minuten het veld verlaten. Toen hij weer op het terrein verscheen, wisselde hij van plaats met den rechtsbinnen Roseg- ger. De Denen zetten er alles op om gelijk te maken. Hun pogingen bleven echter zon der resultaat. De Duitschers verdedigen echter krampachtig. In de 86ste minuut kreeg Hohmann den bal voor de voeten gespeeld, dien hij maar voor het inschie ten had. Een minuut voor het einde kreeg Fath, die eveneens geblesseerd was, het leder te pakken, ging er mee vandoor en na een prachtigen ren maakte hij het vijfde en laatste doelpunt. de engelsche wedstrijden. De uitslagen van de Zaterdag gespeelde wedstrijden zyn: Eerste afdeeling, BirminghamPortsmouth 21 EvertonChelsea 32 Grimsby TownAston Villa 51 Huddersfield TownWolverh. W. 41 Manch. CityBlackburn Rovers 33 Preston North EndDerby County 01 Sheffield WednesdayLiverpool 41 Stoke CityArsenal 22 SunderlandMiddlesbrough 11 Tottenham HotspurLeicester City 22 West Bromwich AlbionLeeds United 63 Tweede afde'eling. Bolton WanderersBarnsley 80 BradfordBury 21 BrentfordNottingham Forest 11 BurnleyManchester United 12 FulhamHull City 40 Norwich CityWest HamUnited 12 Notts CountyBradford City 23 Oldham AthleticPort Vale 20 Plymouth ArgyleBlackpool 12 SouthamptonSheffield United 1—1 Swansea TownNewcastle United 34 KORFBAL NEDERLANDSCHE KORFBALBOND overzicht Weer heeft Fluks gisteren geen succes gehad. Met 42 bleven de Leidenaars de minderen van Rozenburg. Het gaat er niet te best uitzien voor de rood-witten, want Ons Eibernest behaalde weer een punt door een gelijk spel tegen H.KV., terwijl Het Zuiden slechts met 21 van D.K.C. won. Deetos verspeelde een punt aan H.S.V. of omgekeerd, zoo men het noemen wil. Beide clubs strijden heftig om de leiding. De stand is: Deetos 4 3 1 20—8 7 H.S.V. 4 3 1 10—5 7 Het Zuiden 3 3 1 13—8 6 Rozenburg 4 2 2 14—16 4 H.K.V. 4 1 1 2 8—10 3 Fluks 4 2 2 13—16 2 Ons Eibernest 4 2 2 7—14 2 D.K.C. 4 1 3 6—14 1 De uitslagen le klas N.H.: Blauw WitWesterkwar tier 45; D.V.D.Olympia 77; Swift Sportief 23. 1 e klas Z.H.: D.K.C.Het Zuiden 1 2; H.S.V.Deetos 33; Ons EibernestH. K.V. 1—1; Rozenburg—Fluks 4—2. 2e klas Z.H. A: A.L.O.—H.B.S. 1—3; Fluks IIVreewijk 12; ReadySpangen 5—1. 1 e klas Gelderland: HellasVada 1 3; Onder OnsWilskracht 10. 1 e klas Overijssel: D.O.S.Naas 42; RigtersbleekH.K.C. 10; Wit Blauw Achilles 03. 1 e klas Noord: VitesseRood Wit 2 0; Wordt Kwiek—W.W.M.D. 4—1. rozenburg—fluks 4—2 Na vier gespeelde wedstrijden is Fluks nog zonder overwinning, en indien daarin niet spoedig verandering komt, ziet het er ook in deze competitie voor de Leidsche Rood-Witten niet bijster gunstig uit. Te gen Rozenburg gaf Fluks in de eerste helft goed partij. Er werd in een vrij snel tem po gespeeld, met de thuisclub iets gevaar lijker in den aanval. Dat bleek na onge veer 10 minuten. Een onzekerheid in de Leidsche verdediging had direct een doel punt van Rozenburg tengevolge (10). Verder kwamen de Rotterdammers niet, want hun aanval werd nu terdege bewaakt Doch ook de Fluks-aanval kreeg slechts sporadisch kans om een schot te lossen. Pas kort voor de rust wist v. Nierop van groote afstand in te schieten (11). In de tweede helft hield Fluks nog een half urn- stand. Wel maakte Lindeman op handige wijze 21, doch mej. van Bemmel diende direct van repliek voor de bezoekers (2 2). In het laatste kwartier moest Fluks echter het ohderspit delven. Lybers liep tweemaal door de Leidsche verdediging, en beide malen trof zijn schot doel (32, 42). Met die stand kwam ook het einde! fluks ii—vreewijk 1—2 Het reserve twaalftal van Fluks geeft tot nog toe niet, wat het verleden jaar te zien gaf. Nu waren veld en bal wel erg glad, maar 't laatste kwartier vóór de rust was het spelpeil ver beneden tweede klas. Na de thee was-'t gelukkig weer wat beter. De Rotterdammers missen een dame. Fluks laat uitvallen. Eerst gaat het gelijk op. De Fluks-aanval heeft een paar keer pech en houdt overigens den bal niet lang. De Leidsche verdediging is niet hecht en na een half uur heeft Vreewijk de leiding. Dan wordt er tot de rust niet veel goeds vertoond. Een minuut nadat weer is be gonnen brengt Frans v. d. Waals het spel op gelijken voet, maar na wisselen is er meteen ook weer een tegenpunt van de Rotterdammers. Fluks heeft nu het na deel van de onvolledigheid der tegenpartij en speelt met drie in den aanval. Wel worden enkele schoten gelost, maar goed aanvalsspel ontwikkelt zich niet. De Leid sche verdediging houdt goed stand, en met de schoten die gelost worden, heeft Vree wijk geen succes. Doelpunten worden dan ook van geen van beiden zijden meer ge maakt. WANDELSPORT 75 k.m. marsch. De leider der Leidsche Trekkers, den heer S. v. d. Walle, heeft Zaterdag en Zon dag met succes deelgenomen aan een 75 k.m. marsch te Rotterdam, uitgeschreven door de W. S. V. „Charlois" aldaar. Zijn mooie tijd van de marsch was 10 uur. Als belooning ontving hij een beeldje (wande laar op voetstuk) en een diploma. HOCKE^f stick n—n. v. a. n. In het begin zag het er voor Stick zeer goed uit; Stick was voortdurend in den aan val en het moment bleef dan ook niet uit, waarop Sticks midvoor het eerste doelpunt scoorde (1—0). Maar jammer genoeg was het het eerste en het laatste. De Amster dammers lieten het er niet bij zitten en al stond onze verdediging paraat het tegen- puntje was spoedig gescoord (11). Duide lijk zag men dat de half linie te weinig werk leverde; zoowel verdedigend als aanval lend. Dit was dan ook de oorzaak dat de voorlinie van Stick de bal niet veel kreeg en indien zij de bal had, deze niet lang bij zich op de andere helft van het veld kon houden. Ook op de buitenplaatsen van Stick was het spel zwak en de middenvoor maak te door te lang de bal bij zich te houden het spel te dicht op een hoop. Zoo hadden de N. V. A.'ers vry gemak kelijk spel en indien zy de bal uit de vele opeengehoopt spelende Stickers vrij hadden gemaakt waren zij spoedig dicht bij het doel en waren doelpunten niet van de lucht. In eenige minuten werd dan ook de stand opgevoerd tot 15, alhoewel Stick toch dikwijls bij het doel was. Zoo eindigde deze toch goed oefenwed strijd. PAARDENSPORT COURSES TE DUINDIGT De uitslagen van de gisteren te Duindigt gehouden concours luiden: Reginaprijs, serieprijzendraverij 4e klas se, over 1740 M. Eerste serie: 1. Welvaart van Duindal, eig. A. de Vlieger. 2. Wil- frieda, eig. M. P. Lexmond. Tweede serie: 1. Welvaart van Duindal, eigen. A. de Vlieger. 2. Wilfrieda, eig. M. P. Lexmond. Beslissing: 1. Walvaart van Duindal, eig. A. de Vlieger. 2. Wilfrieda, eig. M. P. Lex mond. Twintigste heerrijdersprijs, handicap- draverij eerste klasse over 2000 M.: 1. Dia man, Bleu, eig. Stal O. 2. Maitrank, eig. G. Wisker. Roi Soleilprijs, ren op de vlakke baan over 1800 M.: 1. Elass, eig. M. J. v. d. Vel de. 2. Ormphazit, eigen. Jonkvr. M. G. Quarles van Ufford). Rhodoprijs, handicapdraverij tweede en derde klasse over 2800 M. 1. Willy Belwin, eig. R. F. Sormani. 2. Welvaart van Duin dal, eig. A. de Vlieger. Matadorendraven 1934, heatprijzendra verij eerste klasse ovear 1720 M. Eerste heat Ironsides, eig. Stal Woudestein. Tweede heat Victoria, eigen. G. Wisker. Derde heat en beslissing: 1. Victoria, eig. G Wisker. 2. Determination, eig. Stal Gooi land. het concours te weenen. Luit. Greter vierde in zwaar springconcours. Zaterdag werd op het Internationaal Concours-hippique te Weenen den „Sie- gerprijs" verreden. Aan het concours na men de 25 beste paarden van de zeven deelnemende landen. Italië. Frankrijk, Oostenrijk, Turkije, Tsjecho-Slowakije en Nederland deel. De lengte van het parcours bedroeg 1200 M. met 19 hindernissen en 33 sprongen. De hoogte der hindernissen was tot 1.60 M., terwijl er zeer zware combinaties te overwinnen waren. De eerste prijs werd gedeeld door Italië en Frankrijk, ritmeester Keckler (Italië) reed met Coclite en luit. Bizard (Fr.) met Trewoux. Derde werd Hongarije (luit. Plathy). Luit. Greter (Nederland) bezette de vierde plaats met Ernica. De laatste dag brengt een nieuw record Gisteren was het de laatste dag van het internationale ruitersportfeest. De troostwedstrijd werd gewonnen door den Italiaanschen ruiter Barsarelli op Cris ta met nul fouten. Onze landgenoot, luite nant van Schaick op Santabel werd zesde, eveneens met nul fouten. Luit. van Len- nep bezette de negende plaats op Diana, eveneens nul fouten. Het nummer hoog-ver-springen werd ge wonnen door kapitein Clavé (Frankrijk) op Enscodé, die een nieuw wereldrecord vestigde met een sprong van 2.10 meter, hoog en ver. Luitenant van Lennep op Diana kwam tot 1.70 meter en werd niet geplaatst. In den landenwedstrijd eindigde Neder land als derde met in het geheel 32 fouten, achter Frankrijk en Italië, resp. met 4 en 19,5 fouten. Deze wedstrijd ging over 22 bindernissen, varieerend van 1.30 tot 1.60 meter en over een parcours van 800 meter lengte. Vier ruiters van ieder land moes ten met één paard tweemaal dit parcours rijden, waarbij alle fouten werden opge teld, ter bepaling van het klassement. Vier paarden gingen zonder fouten over de beide parcoursen, waaronder Trixie. De barrage om den individueelen prijs over zes hindernissen van 1.40 tot 1.70 me ter werd gewonen door kapitein Clacé op Volant Trois met nul fouten. Trixie werd als derde niet geplaatst. Het gedetailleerd resultaat van den lan denwedstrijd was: 1. Frakrijk, 4 fouten, 2. Italië, 19,5 fout. 3. Nederland 32 fouten, 4. Hongarije 45 fouten. 5. Turkije 46 fouten. 6. Oostenrijk 148 fouten. 7. Tsjecho-Slowa- kye 161 fouten. KERKNIEUWS DEKEN A. GUILLONARD. t In de Mariastichting te Haarlem, waar hij werd verpleegd, na voorzien te zijn van de H.H. S> cramenten, overleden de hoog- eerw. heer A. Guillonard, deken van Schagen. Augustinus Aloysius Philomena Maria Guillonard, werd geboren te Delft 20 Nov. 1868. Na zijn priesterwijding op 15 Augus tus 1895 werd hij achtereenvolgens be noemd tot kapelaan te Purmerend, te Schoonhoven en te Hoorn. Hierna, den 9en Mei 1900, benoemde mgr. Callier hem tot leeraar aan het seminarie Hageveld, welke functie hij zes jaren bekleedde. In de zo- mervacantie van 1906 werd hij benoemd tot rector aan het O. L. Vrouwe Gasthuis te Amsterdam. Hier was hij werkzaam tot 5 December 1914, toen hij als pastoor naar Enkhuizen ging, een standplaats, welke hij tien jaren later ruilde met Schagen, waar van hij den 3den i 1924 tot deken en pastoor werd benoemd. Eerst hij en dan U? oldoond door Rodent, do TARIEF VAN SCHOENREPARATIE Heeren Zolen en Hakken, le soort f I.SO Heeren Zolen en Hakken, 2e soort f I.— Dames Zolen en Hakken, Is soort I I. Dames Zolen en Hakken, 2e soort f 0.75 Reclame aanvullingswerk Heeren-en Dameszolen en hakken vanaf 60 ct. 2e soort en Reclame aanvullingswerk moet apart besteld worden. Schoenreparatie kan in 1 uur klaar, mits hot gave zolen en hakken zjjn Zoolleer, Rubberleer, Rubberzolen en hakken uiterst lage prijzen v WIJK's LEERHANDEL, Haarlemmerstraat 161 bij de Janvossensteeg DE PRIJS GEEN BELETSEL MEER ▼oor een goede Permanent compleet f2.50. Wasschen, Knippen, Onduleeren 75 cent, Wasschen, Watergolf 50 cent. Dames knippen 35 cent. Uitsluitend behandeling door l'ste Coiffeuses NIEUWE RIJN 54 TELEF. 2768 t.o. GANGETJE ontvangt gratis een foto standbeeldje Er behoeft geen lijstje bij gekocht te worden 3268 ALLEEN bij: BREESTRAAT 4 INGANG PORTIEK. TEL 639 HAARLEMMERSTR. hoek DONKERSTEEG BREESTRAAT 155-152 Rolpens planken 8468 Hoofdkaas vormen Reuzel bakken Etalage schotels Eieren glazen Etalage vazen en glasplaten Aquariums Reclame Koeien en Varkens OOK IN BRUIKLEEN TE BEKOMEN GEDURENDE DE WINKELWEEK. H00GE RIJNDIJK43, Tel.673 LEIDEN mm SPECIALITEIT IN en verdere Marmeren werken

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 8