UIT DE OMGEVING VRIJDAG 5 OCTOBER 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 10 GEMEENTERAAD VAN LEIMUIDEN KATWIJK. Burgerwacht. De Katwijksche Burger wacht zal op Donderdag 18 October a.a. een propagandavergadering houden in het pa rochiehui*. De weled. gestr. heer W. H. Snijder* te Den Haag zal een rede hou den met al* onderwerp „Het Nationaal So cialisme". Eenige zangereasen en zanger* zullen welwillend medewerking verlee- nen. Burgemeester Woldringh van der Hoop zal als voorzitter van de Katwyk- sche Burgerwacht een inleiding en het slotwoord spreken. KATWIJK AAN DEN RIJN. Tuinbouw. Men mag tegenwoordig niet te groote verwachtingen koesteren. En dat in aanmerking genomen kan men voorloopig nog tevreden zijn. Ook schij nen er te zijn die bij een eenigszins bevre digend verloop, te optimistisch gestemd zijn. Dat Zou men althans kunnen opma ken uit de stemming bij een pas gehouden landverhuring waar verschillende percee- len teelgrond weer hooger pacht opbrach ten dan in vorige tijdvak. Of die aanlei ding er is om optimistisch te zijn en zich voor zware zorgen te zetten door hooge en hoogere landhuur, zal de tijd leeren. De algemeene omstandigheden en de uit komsten in den intensieve tuinbouw, de glascultuur, zeggen het wel ander*. Want daar is de toestand vrij slecht. Daar is men op den export aangewezen en waar zulks het geval is worden de producten bij massa's op de belt geworpen. Daarbij vergeleken is de uitkomst van den kou den grondcultuur vrij goed te noemen. Da gen als vorig jaar, dat massa's bloemkool, aardappelen en sla naar het „kerkhof" moesten, heeft men hier nog niet be leefd. Mag het in 1934 zoo blijven. LISSE. Ondertrouwd: Hubertus Faas, 28 j. en Maria Martina van der Lans 25 j. Getrouwd: J. Mijnder* en O. M. Schmidt. Overleden: Catharina Johanna Mels 90 jaar. Dan Dirk Bons 70 j. echtgen. van A. van Nieuwkoop. Gevestigd: G. van der Meer uit Ben- nebroek. A. van Groen uit Amsterdam. P. F. van der Meer uit Heemstede. J. van der Neut uit Sassenheim. A. A. van Zeist uit Velsen. M. H. van Rheenen uit Noordwijkerhout. E. Engelberts uit Arnhem. M. J. Manshande uit Hille- gom. Vertrokken: Wed. C. v. Putten naar Utrecht. M. G. Tibboel naar Amersfoort. A. van Wa< eren naar 's-Gravenhage. J. M. Reeuwijk naar Voorhout. C. van der Bent en gezin naar Haarlemmermeer. NOORDWIJK Gemeenteraad. Naar wij vernemen zal de Raad dezer gemeente vergaderen op Donderdag 11 October des nam. 2 uur. Vergunningen. Naar wij vernemen is door de Kroon geert gevolg gegeven aan het verzoek van den gemeenteraad om voor die dcelen der gemeente die buiten de bebouwde kom van meer dan 5000 in woners vallen de splitsing in tap- en slijt- vergunningen niet van toepassing te ver klaren. Jeugdhuis in 't Langevcld. Morgen om 3 uur zal door den minister van Sociale Zaken, prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruine, de eerste steen gelegd worden van het jeugdhuis van de stichting „Haagsch Jeugdhuis", dat door leerlingen van de ge meentelijke vakcursussen voor werkloo- zen te 's Hage op een terrein in het Lange- veld onder deze gemeente gebouwd wordt. Verruiming Zondagsverkoop. Bij de alhier gehouden enquete voor de verrui ming van den verkoop op Zondag zijn de volgende stemmen uitgebracht voor de volgende branches van winkels: visch 1 stem tegen verruiming en geen stem voor; fruit: geen st. tegen en 6 voor; brood, ban ket: 6 st. tegen, 6 voor, tabak: 1 st. tegen, 11 voor, drank: geen st. tgeen en 15 voor. Bovendien hebben 12 winkelbedienden uit de groep brood- en banketwinkels tegen verruiming van den verkoop gestemd. Uit doze stemming blijkt wel, dat een groot aantal winkeliers onverschillig tegenover de verruiming van den verkoop op Zondag staat, waar zoo talrijke winkeliers zich van stemming hebben onthouden. Van de ge raadpleegde middenstandsvereenigingen hebben de Christelijke Handeldrijvende en industrieele middenstand alsmede de R.K. Middenstandsvereeniging „De Hanze" zich tegen verruiming van den verkoop op Zondag uitgesproken, terwijl de winke- liersvereeniging te Noord wijk Binnen als mede de winkeliersvereeniging te Noord- wijk aan Zee zich voor verruiming heb ben uitgesproken. Bij bovenstaande stem mingen moet ook niet uit het oog worden verloren, dat verschillende onbevoegden aan de verschillende stemmingen hebben deelgenomen. SASSENHEIM. Gevestigd: E. van Duijn van Leiden B. J. M. Elsinghorst van Hengelo F. J. P. H. M. de Beer van Haarlemmer meer W. M. Hendriks van Boxmeer M. A. Teernstra van Veldhoven. Vertrokken: P. de Wreede en ge zin naar Soest H. J. van der Wiel naar Noordwyk a. Zee W. M. A. te Morsche naar Groningen A. P. M. Roozen naar Den Haag H. van den Brink naar Was senaar J. C. Matheijsen naar Breezand gem. Anna-Paulowna) P. Koek naar Warmond Ch. P. Noordermeer naar Noord wijk C. M. Ciggaar naar Oegst- geest. NOORDWIJKERHOUT. Spelling Marchant. Op de bijz. lagere St. Jozef-scholen alhier is met ingang van 1 Oct. de nieuwe spelling Marchant inge voerd. Pols gebroken. Mej. B. alhier had het ongeluk van de bovenste trede van de kel dertrap te vallen, waardoor zij haar linker pols brak. Dokter V. heeft de pols gezet. NOOTDORP. Verpachting landerijen. Onder groote belangstelling heeft gisteren alhier in Café „De Gouden Star" ten overstaan van Nota ris J. H. A. P. Ebel te 's-Gravenhage plaat* gehad de openbare verpachting van 51 Ii.A. land van den Polder Nootdorp voor den tijd van 2 jaren. De reap, perceelen ter groote van 2.58.40H.A. werden verpacht aan Q. G. van Dijk voor ƒ315.2.01.50 aan J. Kostering voor 275.2.73.80 aan P. Spruit voor 140. 3.52 aan P. A. Spruit voor ƒ380.—, 2.81.90 aan A. Opstal voor 175.—, 2.77.30 aan A. A. Tetteroo voor 275.2.74.60 aan L. Notenboom voor 250.2.75.40 aan H. van Velzen voor 240.—, 2,75.20 aan A. P. F. v. Winden voor ƒ255.2.76.20 aan J. F. Tetteroo voor 285.—, 2.71.50 aan PI. Vis voor ƒ265.2.64.30 aan C. A. Sonne- veld voor 205.2.56.80 aan A. de Kok voor 208.2.40 aan J. van Koppen voor 180.2.35.80 aan P. v. d. Gaag voor 195.2.31 aan idem voor 190.2.35.50 aan P. 't Hart voor 200.—, 2.28.30 aan W. A. de Vreede voor f 190.2.13.60 aan A. A. Tetteroo voor 245.2.02.30 aan P. v. d. Gaag f 255. De totale opbrengst van dit weiland, waaronder dijken, bermen, bedroeg ƒ4700, terwijl de vorige verpachting 8890 op bracht. Tevens werden verpacht perceelen weg en vischwater, de laatste alle aan de Delft- sche Hengelaarsvereeniging. Indienen van rekeningen. Andermaal wordt er op gewezen, dat leveranciers enz. van de gemeente hun nota's ter secretarie moeten indienen uiterlijk drie maanden na leverantie. Bij' niet nakomen van dezen re gel kan het treffen van maatregelen, bijv. uitsluiten van leverantie, niet uitblijven. Bouwvergunningen. Door Burgemees ter en Wethouders is aan den heer A. S. Post alhier vergunning verleend tot het bouwen van een huis aan den Laakweg, bouwer de firma van Tilburg en aan den heer mr. C. Loeff te Voorschoten voor den bouw van een landhuisje aan den Hoogeveenscheweg. RIJNSBURG. Tuinbouw. In aanmerking genomen het zonnige weer en de daardoor ontstane groote aanvoer van sommige producten, met name de bloemkool, ging het deze week niet onbevredigend. De eerste kwaliteit bloemkool kon de prijs van ƒ4.507.30 halen. Voor tweede soort is de prijs wel wat laag, Tweede kwaliteit kan ook moei lijk onder het publiek koopers vinden en gaat voor het overgroote deel naar de in- zouterijen voor f 1.50, den minimumprijs, tot 1.80 per 100. Waschpeen bracht ook een redelijke prijs op, van 4.10—5.in de eerste soort. Grove peen bracht van ƒ1.60 tot ƒ2.10 per 100 K.G. op. Met uien wil het nog niet gaan. Een enkele dag gaat de prijs iets naar boven, tot b.v. 2.50 per 100 K.G. om de volgende veiling weer te dalen naar 1.40 tot 1.80 per 100 K.G. Kleine uien zijn bijna niets waard, 4065 et. per 100 K.G. Aardappelen blij ven in prijs stationair, van ƒ3.20 tot 3.90 per 100 K.G. plus heffing van 1. per 100 K.G. ZEGWAART. Jongetje onder kar geraakt. Woens dagmorgen liep het 5-jarig zoontje van den heer T. K. te Zoetermeer voor een hand kar, zwaar beladen met meel. Voor het Raadhuis op de Dorpsstraat schoot een der klompen van de voeten van het ventje. Hij trachtte al loopende de voet in de klomp te steken. Daarbij kwam een der wielen van de handkar in aanraking met een der beenen en reed daarop. Met een zeer ernstige beenfractuur bleef de jongen liggen, terwijl de kar op het been stond. Met vereende krachten is de jongen uit zijn benarde positie verlost en overge bracht naar de woning van dokter Steur, alwaar deze en dokter Palte de eerste hulp verleende. Overbrenging van het slachtof fer naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden werd noodig geoordeeld. Geboren: Margaretha Petronella The- resia d. van B. R. de Heer en C. J. Stigt. Jacoba Lena d. van J. van den Bos en van S. Haasdijk. Ondertrouwd: P. W. den Hertog 33 j. te Moerkapelle en C. J. van Reeuwijk 25 j. D. Rietkerk 31 j. en P. A. M. Opstal 25 j. J. van Veen 33 p. te Benthuizen en J. van Leeuwen 40 j. ZOETERMEER. Geboren: Adrianus Johannes z: van J. C. van der Helm en C. M. van Vliet. Gehuwd: Antonius Joannes Belt 27 j. en Johanna Barbara Luiten 26 j. Arie Lagerwaard 25 j en Berendina Mulder 23 jaar. ZOETERMEER—ZEGWAARD. Filmvertooning. Door de afdeeling Zoetermeer—Zegwaart van de Ned. Cen trale Reddings Brigade wordt op Donder dag 11 October a.s. in het gymnastieklo kaal te Zegwaart ©en filmavond georgani seerd. Vertoond zal o.m. worden een film van het gehouden zwemfeest op 1 Septem ber 1.1., in hst reddend zwemmen; de ouden van dagentocht, de ysfilm en de aankomst van Prinses Juliana aan de Leidsche Wal len 1.1. winter. ROELOFARENDSVEEN. OPHEFFING SPOORLIJN LEIDEN— HOOFDDORP? Protestvergadering van tuinders, middenstanders en arbeiders. Woensdagavond vond alhier een verga dering plaats van de besturen van de tuinderspatroonsvereeniging „St. Bene- dictus, de R.-K. Volksbond en de R.-K. Middenstandsvereeniging „St. Maarten", afdeeling van de Hanze, teneinde te ko men tot de oprichting van een contact commissie ter behartiging van algemeene belangen. Door den voorzitter van de uit- noodigende vereeniging werd de vergade ring met een welkomstwoord geopend, waarna hij het enkele agenda-punt inleid de n.l. bespreking van de voorgestelde op heffing van de spoorlijn HoofddorpLei den. Alvorens hierop nader in te gaan be sprak de vergadering de wenschelijkhefd tot het kiezen van een dagelijksch bestuur, bestaande uit een voorzitter en een secre taris. Tot voorzitter werd gekozen de heer Th. Wesselman en tot secretaris de heer N. Bakker Hz. Beiden namen hun benoe ming aan, waarna de besprekingen werden vortgezet. Bij deze bespreking was mede tegenwoordig de directie van het Veilings- bestuur „Eendracht maakt Macht" en na mens de gemeente Alkemade, de heer P. de Jong Czn., wethouder. Door den heer Huigsloot wordt geïnfor meerd of de opheffing betreft het perso nen- of vrachtvervoer. Aangezien hierop geen positief antwoord wordt gegeven be pleit genoemde heer het behoud van beide. Hij acht het noodzakelijk cijfer materiaal te verzamelen teneinde bij de autoriteiten aan te toonen, dat opheffing voor onze plaats beteekent een geweldig nadeel voor de tuinderij. Spr. brengt nog in herinnering een verzoek in denzelfden geest gedaan op de laatstleden gehouden vergadering te Leiden, welke vergadering gepresideerd werd door het Tweede Ka merlid, de heer Kampschöer. Naar aan leiding hiervan antwoordde genoemde heer, dat er door de Spoorwegen moet be zuinigd worden en dat hiervoor alle mid delen worden te baat genomen. Ook de opheffing van sommige lijnen wanneer deze niet rendabel zijn en daar is de lijn HoofddorpLeiden ook bij. Bij beschik king over voldoende cijfer-materiaal ver klaarde genoemd Kamerlid zich wel be reid tot behouden van den spoorlijn mede te werken. De directeur van de veiling, de heer Wa genaar vraagt of het positief vast staat, dat de lijn wordt opgeheven. Spr. wijst op de noodzakelijkheid tot behoud van den spoorlijn en zegt, dat er met alle ten dienste staande middelen voor gestreden moet worden tot behoud van de lijn, an ders gaat het net als met het postkantoor, Rijksontvangerskantoor en dergelijke Rijks instellingen. Na a/npele bespreking besluit de vergadering het noodige cijfer-mate riaal te verzamelen en hiermede bij de respectievelijke hoofdbesturen aan te dringen op het behoud van den spoorlijn HoofddorpLeiden, daar opheffing zou beteekenen een plaatselijke ramp. Den heer de Jong wordt verzocht voor deze aangelegenheid in de contactcommisie zit ting te nemen, waartoe hij zich bereid verklaart. De voorzitter dankt den heer de Jong voor zijn bereidwilligheid, waarna de ver gadering door den voorzitter onder dank wordt gesloten. WARMOND Personalia. Mej. J. C. M. van Stijn die onlangs slaagde voor onderwijzeres is met ingang van heden benoemd tot kwee- kelinge met akte aan de St. Johannes- school te Duivendrecht. Autobusdienst. Naar wij vernemen bestond by de N.V. Autobox Garage te Leiden het voornemen de dienst Warmond Leiden v.v. te staken. Nader vernemen wij, dat de dienst is overgenomen door de N.V. Autobusonderneming Maarse en Kroon, te Leimuiden, die dezen dienst op dezelfde wijze zullen voortzetten. Geboren: Johanna Cornelia Maria d. van P. van Schagen en C. M. Vink The- resia Maria d. van L. P. Heemskerk en A. Rotteveel Wilhelmina Margaretha d. v. J. Roest en J. C. v. d. Schuur. Getrouwd: J. Boesaard jm. 31 j. en L. Landman jd. 26 j. H. J. M. de Graaf jm. 30 j. en A. P. A. Leenen jd. 29 j. Overleden: W. Kortekaas 71 j. on gehuwd. WASSENAAR. Floralia. In het Wapen van Wassenaar was door de Floralia-vereeniging Wasse naar een bijeenkomst belegd om de uitslag bekend te maken aan de deelnemers der gehouden tuintjesprijsvraag. Door den voorzitter der vereeniging de heer P. Zegwaard, werden de aanwezigen in het kort toegesproken. Spreker zeide, dat wat de deelname betrof de vereeniging zeer tevreden was en ook dat de prestaties betrof. Alleen had het bestuur zich moe ten beknibbelen in het aankoopen van de kunstvoorwerpen aangezien de ka* een royale aankoop niet toestond. Spreker hoopt, dat degenen die nu te leurgesteld zullen zijn, den moed niet zullen laten varen doch met hernieuwde lust en energie volgend jaar weder ïullen deelnemen en zullen zorgen zoo niet aan den kop, toch zeker in de prijzen te zullen komen. Voor velen is het reeds zoover, dat een prijs bijzaak is geworden doch het tuintje de hoofdliefhebberij, dat ze onder geen omstandigheden zouden willen missen. Er is door velen hard gewerkt en men heeft elkaar soms maar met 1/3 punt van de prijzen verdrongen, dat wil zeggen over 6 keuringen. De keuringen hadden in de eerste plaats het oog op de netheid, bloemrijkheid en op aanleg. Raadsvergadering 4 October 1934. Aan wezig alle leden. Voorzitter de heer J. A. Bakhuizen, burgemeester der gemeente. De voorzitter opent de vergadering met gebed. De notulen van de vorige vergadering wor den voorgelezen en onveranderd vastge steld. De voorzitter doet mededeeling van de navolgende ingekomen stukken: Schrijven van Ged. Staten waarin me degedeeld wordt dat de provincie zorg er voor zal dragen, dat de weg Alphen—Rijn- zaterwoude voor de as. winter in behoor lijk berijdbaren staat komt te verkeer en. Voorts wordt medegedeeld, det de provin. cie in beginsel bereid i* de brugwachter N. J. de Koning op den dag waarop de bedie ning van de brug overgaat in handen van den Provincialen Waterstaat bij den over gang der brug al* kantonnier in provincia len dienst te nemen. Schrijven van Ged. Staten d.d. 8 Aug*, waarbij er op gewezen wordt, dat over 1934 op de wedden van Burgemeester, Se cretaris en Ontvanger en Ambtenaar v. d. burgerlijken *tand een korting is toege past, die 5 pet. hooger is dan de korting dit Ged. Staten noodig hebben geoordeeld. Ged. Staten wenschen aangezien een en ander niet in overeenstemming is met hun besluit, dat de noodige wijziging alsnog in de gemeentebegrooting wordt aangebracht. De Raad besluit op voorstel van B. en W. aan de wenschen van Ged. Staten te vol doen. Schrijven van J. Boere, waarbij verzocht wordt om financieele bijstand in de ver pleging van zyn vader Jan Boere. Overge legd is een overzicht van de financieele toestand van het gezin Boere. Aangezien dit schrijven nog niet in de vergadering van B. en W. behandeld is, wordt het ge steld in handen van het College om advies. Voorloopige vaststelling Ge. meenterekening 1933. De Commissie wijst er in haar rapport op, dat het beter is bij verstrekken van le vensmiddelen aan passanten niet steeds een kruidenier te laten leveren. De voorzitter zegt, dat reed* met de wenschen der Commissie is rekening ge houden. De rekening wordt daarna vastgesteld. Gewone dienst inkomsten f 86.823.92. Ge wone dienst uitgaven 78.146.77. Batig slot ƒ8.677.15. Kapitaaldienst. Inkomsten 938.03. Uit gaven 971.20. Batig slot 11.83. De wethouders onthielden zich overeen komstig de wet van stemming. De gemeentebegrooting sluit met een tekort van plun. 10.000. B. en W. bieden dan de begrooting over het dienstjaar 1935 aan. Gewone dienst. Inkomsten 72.858.77. Uitgaven ƒ77.691.21. Nadeelig slot ƒ4832.47. Rekening dient echter gehouden te worden met het feit, dat voor onvoorziene uitgaven geen cent is uitgetrokken. Het eigenlijke tekort komt dus op plm. ƒ10.000. De oorzaken zijn de slechte belastingop- Voor de buurtschap „Het Kerkehout" werden de prijswinnaars van de groep armrteurs: le prijs B. Pijlman.. 2de prijs H. J. Parlevliet; 3de prijs N. Fokkens, 4e prijs J. P. Mouw en 5e prijs W. P. de Bree; in de klassen vaklieden de heer G. van Egmond. Voor het dorp en omgeving de amateurs: le prijs W. Jansen, 2e prijs L. Klarenberg; 3e prijs E. J. Schipper (achtertuin), 4e pr. C. Bekooi, 5e prijs J. N. Henkes en voor de vaklieden: le prijs J. Goor; 2e prijs C. Verlind; 3e prijs J. v. d. Ploeg Sr.; 4de prijs T. D. Stok (achterteuin) en 5e prijs A. van Biezen. Aan allen werd een nuttig gebruiksvoor werp ter hand gesteld. Bij de sluiting hoopt de voorzitter dat volgend jaar zeker evenveel liefhebbers zullen deelnemen als dit jaar en brengt hij dank aan de jury die deze moeilijke taak zoo naar aller tevredenheid heeft vol bracht. Geboren: Wilhelmus Petrus, z. v. C. Barnhoorn en M. W. Parlevliet. Eme- rentiama Hermin a Maria, d. v. G. J. Kroon en A. A. J. Rooyakkers. Ondertrouwd: L. J. Noomen en W. H. Visser. J. P. J. van Din ter en C. A. M. Hogewoning. Gehuwd: J. C. Hoynck van Papen- drecht en M. Y. Rapaz. W. J. Siemens en M. D. Stokhuijzen. J. Varkevisser en M. W. Rijnsburger. Overleden: Leonardus Johannes Adrianus Kemper, oud 62 jr. echtgen. van M. van Dartelen. Leendert Huibert Hoo- gendoorn, 4 jr. Johannes Petrus Assen delft, 63 jr, echtgen. van G. Vonk. Gevestigd: A. M. Schroot uit Rot terdam M. Mulder uit Den Haag N. J. Haamke uit Amsterdam G. L. te Wechel en gez. uit Semarang H. P. Worp brengsten en het afstaan van een groot deel daarvan aan het in te stellen wericlóós- heids-subsidiefonds. De voorzitter deelt mede, dat de Ver. v. Ned. Gemeenten tegen instelling van dit fonds in de voorgestelde vorm fel gekant ia. Een en ander is tot uiting gebracht in een adres aan de Tweede Kamer der Sta- ten-Generaal. Tot leden van de Commissie belast met het onderzoek der begrooting worden be noemd de heeren J. J. Hoogervorst, W. Koot en P. Rietdijk. Genoemde heeren ne men hunne benoeming aan. Punt 5 van de agenda: De Minister van Binnenlandsche Zaken heeft doen weten, dat hy de wedde van den veldwachter nog te hoog vindt. Het genot van vrije woning zal alsnog moeten komen te vervallen. De voorzitter deelt mede, dat momenteel hiertegen niets te doen is. B. en W. stellen voor aan het verzoek van den Minister van Binnenlandsche Zaken te voldoen, zoodat met algemeene stemmen de verordening regelende de eischcn van benoembaarheid en de bezoldiging van de gemeente-veld wachters opnieuw vastgesteld wordt. Punt 6. De Voorzitter deelt mede, dat B. en W. een enquête bij de winkeliers hebben gehouden in verband met de ver ruiming van de verkoop gelegenheid op Zondag. Van de twintig winkeliers zijn ar negen voor verruiming. B. en W. stellen voor om niet tot verrui ming over te gaan van de verkoopgelegén- heid op Zondag te besluiten. De Raad kan zich met dit voorstel van B. en W. vereeni gen, zoodat conform het voorstel van B. en W. besloten wordt. Punt 7. De Raad besluit naar aanleiding van een ontvangen schrijven van Ged. Sta ten de instructie van den gemeente-ontvan ger opnieuw vast te stellen. Punt 8. Op voorstel van B. en W. wordt in verband met een circulaire van Ged. Staten besloten om het Ambtenarenregle ment met eenige bepalingen aan te vullen, in verband met het vervullen van militaire plichten van de ambtenaren. Tenslotte wordt nog vastgesteld aen Raadsbesluit tot wijziging van de begroo ting dienst 1934, terwijl de Raad zijn goedkeuring hecht aan het voorstel van B. en W. om van het batig slot van den dienst 1933 groot ƒ3677.15 een bedrag ad 5000.over te schrijven naar den dienst 1934. Aangezien deze dienst vermoedelijk een nadeelig slot te zien zal geven. Bij de rondvraag wijst de heer Rietdijk er nog even op, dat bij de vaststelling van de rekening 1932 door B. en W. beloofd is, een onderzoek in te stellen hoeveel Me ter gordijnen geleverd zijn voor de O. L. School in 1932. De voorzitter zegt hiervoor spoedig te zullen zorgen. Voorts verzoekt de heer Rietdijk B. en W. om spoedig over te gaan tot het plaat sen van waarschuwingsborden bij de di verse scholen. Volgens de heer Rietdijk zijn de borden reeds door den vorigen wethouder besteld en zouden deze reeds lang klaar liggen bij den timmerman H. J. Kampenaar. De voor zitter zegt een onderzoek toe. Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter de vergadering. uit Lausanne J. M. van Berkel en gez. uit Poerworedjo Wed. P. W. Krol en gez. tilt Oss A. E. H. Verkouw uit Utrecht G. H. Pel en gez. uit Leiden A. M. Kornmann uit Leiden Wed. A. Korbee geb. van Zoest en gez uit Bleis- wijk H. J. M. Voskuil en gez. uit Den Haag P. van Wigcheren en vr. uit Rijs wijk Z.H. A. H. N. van Nieuwenhuijs en vr. uit Buitenland P. van Reigers berg Versluijs uit Den Haag J. Frede- riks en gez. uit Arnhem Th. L. Kantera uit Leiden M. van Loenen en gez. uit Semarang Mr. A. G. Vreede en gez. uit Batavia A. J. Bouwensch en gez. uit Bandoeng Wed. J. A. Vermaas en gez. uit Voorburg G. Veenstra uit Voorburg G. F. A. Scheller en gez uit Hamburg H. Kronheimer uit Fürth M. Dörbek uit Linz B. Bregman uit Voorburg. Vertrokken: H. M. Biuvy en vr. naar Velp G. G. J. Boer naar Den Haag A. Dom naar idem F. Deickert naar Den Haag L. Ph. van Dam naar Rotterdam W. Sorbi naar Amersfoort A. Balker naar Den Haag G. Slappendal naar Vleu ten S. E. Brinkhuis naar Den Haag E. van den Berg-van den Berg naar Schip luiden G. Waasdorp naar Bloemendaal A. Berghorst naar Den Haag M. M. M. Gahl naar Den Haag H. Nagel naar Den Haag J. M. M. Vrouwee en vr. near Katwijk J. Paardekooper en vr. naar Sleewijk Chr. N. E. de Moor en gez. naar Den Haag J. Varkevisser naar Val kenburg Z.-H. M. Kirzinger naar Den Haag L. Stephan naar Heemskerk J. de Jong naar Beilen E. M. Thelen naar Voorburg L. Kroes naar Rotterdam A. B. Broers naar Breda J. H. M. Koopal en gez. naar Den Haag J. H. G. van Aaken naar Voerydaal.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 10