DINSDAG 4 SEPTEMBER 1934 DE LEID SC HE COURANT TWEEDE BLAD. PAG. 8 BINNENLAND BOOMKWF.EKF.RIJ PROOICTEN. PlaaUing van het surplus. Sinds enkele Jaren ondervindt de Neder- larvdachc boomkweckcrij groote moeilijk heden bij den afzet van boomen en plan ten, waardoor een niet onbelangrijk sur- plua dezer artikelen la ontstaan, waarvoor geen afzet te vinden la. Ter tegemoetkoming aan deze voor tal van boomkweekerij-bedrljven zeer ongun stige omstandigheid en ter verhooging van de werkgelegenheid in deze zoo arbeids intensieve bedrijven, bestaat het voorne men om een belangrijV deel van dit sur plus uit de markt te nemen. Deze boomen en planten zullen worden gebruikt ter beplanting van terreinen, die onder normale omstandigheden daarvoor niet in aanmerking zouden komen, alhoe wel bodem en ligging dezer terreinen daar voor 'wel geschikt zUn. Provincie- of gemeentebesturen, of in stellingen di« zulke terreinen beschikbaar hebben en deze voor de extra-beplanting ln aanmorking willen zien komen, kunnen zich voor nadere Inlichtingen wenden tot de Nedcrlandsche Sierteeltcentrale, Tromp straat 73, 'a-Gravcnhage. aanslag door de kweekera- ftntrale. Hun, die zich bezwaard voelen over de hun door de Kweekerscentrale toegezon den aanslag en die meenen niet verplicht dan wel niet in staat te zijn om in te leve ren. wordt voorloopig tot uiterlijk IS Oc tober 1034 uitstel van dien inleverings plicht verleend Alle ingediende en nog in te dienen be zwaren zullen zoo spoedig mogelijk worden onderzocht en wanneer het onderzoek zal zijn beëindigd, zal hiervan ten spoedigste aan belanghebbenden mcdedccling worden gedaan. Echter wordt er nadrukkelijk op gewe zen. dat tot 15 November 1034 de gelegen heid tot inlevering zal worden opcngc- ftékL flRT OPSI.AAN DF.R ONVERKOCHTE BLOEMBOLLEN Fenlgr belangrijke voorschriften Bij de bollenveillngen la een schrijven van de Nedcrlandsche Sierteeltcentrale In gekomen, waarin aan de veilingen wordt opgedragen de onverkoopbare bloembollen .»p vakkundige w^jze te bewaren voor re kening en risico van den kweeker. De ex porteurs zullen echter in de gelegenheid blijven uit den opgeslagen voorraad te kunnen koopen, mits zij zich aan de vast gestelde minimumprijzen zullen houden. Indien na herhaalde aanbieding de par tijen onverkoopbaar blaken te zyn kunnen ra nu reeds worden gekeurd. Aan de voor keuring zijn voor den kweeker geen kos ten verbonden. Na de voorkeuring volgt «•on keuring door de opzichters van do Sierteeltcentrale. Als dezen de bollen goed keuren kunnen ze opgeslagen worden voor rekening en risico van den aanvoerder en wel tegen vergoeding van 4 pet. van den minimumprijs, te betalen aan de veiling. De verplichtingen, welke de veiling hiertegenover heeft zijn. Jat de bollen zoo danig moeten worden bewaard, dat ze voor den export geschikt blijven, verbor gen ziekten buitengesloten. Alle schade, tengevolge van ondeskundige opschuring behoort de veiling aan den kweeker te be talen. Voor den opslag zullen door de kwee- kera biljetten in drievoud moeten worden opgemaakt, desnoods met behulp van de veilingsbesturen. Aan de keuring door de opzichters der Sierteeltcentrale zijn evenmin kosten ver bonden. Uitdrukkelijk wordt door de Sierteelt centrale er op gewezen, dat deze opslag niets uitstaande heeft met de oventucele latere inlevering der bollen. Wel werd toegezegd, dat een en ander zal worden bevorderd. Als voordgelen voor de kweekers wordt door do Centrale er op gewezen, dat later geen afkeuringen behoudens verborgen ziek ten. zal plaats vinden. Verder dat in ieder geval do goedgekeurde bollen worden ver goed met 85 pet. van den vastgestelden minimumprijs en de eventueel verkregen meerdere opbrengst der bollen door ver koop den kweeker ten goede komt. Er bestaat dua volgens de mecmng van de Centrale gern aanleiding om voor ex port bestemde bloembollen beneden den minimumprijs tc verkoopen. Als middel om hier tegenin te gaan wordt een kleine rredietvcrleenlng in overweging gegeven. Deze crcdictvcrlccning is echter niet zonder gevaar, daar ieder kweeker ver plicht is over zijn beplant oppervlak groepsgewijze bij te drage in de opkoop van do, alhoewel voor den export geschikt, niet verkochte bollen. Dcze omslag kan eerst worden bekend gemAnkt, als het totaal bedrag van het opgekochte surplus bekend is en dat zal we! December worden, verwacht men. Geadviseerd wordt alleen zaken te doen met menschcn, die aangesloten zyn bij de Kweekers Centrale. Er is bepaald, dat alle bollen, welke door georganiseerde kwee kers van nict-gcorgamsccrden op de vei ling worden gebracht om te laten opslaan, waardoor later Automatisch het surplus wordt verhoogd, door hen zelf moeten worden betaald, zoodat het in hun eigen belang is. bollen van dergelijke nict-aan- gesloten lieden te boycotten. Burgemeester van Obdam vraagt ontslag. De heer Dekker, burgemeester van Ob dam, tevens lid van de Provinciale Staten van Noord-Holland, heeft met ingang van 1 October ontslag aangevraagd als burge meester. AKKERBOUWCENTRALE EN CLEARING-INSTITUUT Concentratie In de behuizing Zooals bekend, is op 21 Juli j 1. uit 'n ze vental centrales, waarvan vijf in Den Haag m twee buiten Den Haag waren gevestigd de Akkerbouwcentrale gevormd. Nog steeds was deze centralisatie niet gevolgd door een concentratie in de be huizing. Thans echter is de Rijksgebouwendienst er in geslaagd dit vraagstuk tot een oplos sing te brengen. Op aannemelijke voorwaarden la n I. het gebouw Bezuidcnhoutscheweg hoek Rijn straat, waarin thans nog het hotel Belle- vur is gevestigd, gehuurd. Dit gebouw heeft ren inhoud van plm. 1800 M2. bruik bare kantoorruimte. Hierin zal de Akkerbouwcentrale wor den gevestigd, doch tevens is deze oplos sing dienstbaar gemaakt aan de ruimte behoefte van het Clearing-Instituut, welke 'evenzeer dringend om voorziening riep. Dat beide instellingen in een centraal gebouw kunnen worden ondergebracht komt het contact ten goede, dat uit den aard van beider werkkring nauw zal zijn De beschikbare ruimte in het nieuwe gebouw zal voor het grootste gedeelte on middellijk benoodigd zijn; er blijft echter voldoende reserve over om aan voorziehe uitbreiding het hoofd te kunnen bieden. Nadat deze mutaties zijn uitgevoerd, zullen verschillede grootere Crisisinstel- lingen plaatselijk zijn gegroepeerd in de omgeving van het Departement van Eco nomische Zaken en van het regeerings- bureau, een ligging, welke zeer bevorder lijk is voor het onderlinge verband en waarmede eveneens het verkeer met het publiek zal zijn gebaat. Ingang van 1 October as. zal hotel Bcllevuc gesloten worden. „Tel." DIENSTPLICHTIGE TEWERK- GESTELDEN. Vergoeding bij Inspectie. In opdracht van don minister van socia le zaken hebben de inspecteurs voor de werkverschaffing den gemeentebesturen geschreven, dat voortaan aan dienstplichti ge tewerk gesteldcn, de dag. dat dc mili taire autoriteiten hen voor inspectie oproe pen, kan worden vergoed. Wegens loon derving wordt de gewone feestdag-vedgoc- ding uitgekeerd. Tot nu toe moesten de dienstplichtige tcwcrkgestclden het ver zuim zelf dragen. ONTVANGST SPOORWEGEN Over de eerste vijf maanden van dit Jaar 3 '4 millioen minder De definitieve ontvangsten over de maand Mei 1934 bedroegen (de tusschen haakjes geplaatste cijfers zijn die van het v. jaar) Reizigers 3 425 920 (3.009 246). Bagage 85 314 84 104). Brief- en pak- kot post 1 250.000 (7275000). Goederen ƒ.3 866 I9l 4.326.035), Levende dieren en lijken 56,434 50.918), Diversen 145 693 1 186.854Totaal generaal 9.351537 (ƒ9.550.575). Totale ontvangsten van 1 Ja nuari tot I Juni 46.164 14982 49 510 904 99). DE ALMITENTO. De belangstelling. Dc Algcmecnc Middenstandstentoonstel ling. die tot en met Zondag 9 September in het gebouw der R. A. I. gehouden wordt, trok Zondag ruim 10.000 bezoekers. In to taal ia de expositie tot Zondagavond reeds door 25.000 betalende toeschouwers be zocht. Het bezoek van den Minister-President en van den Minister van Economische Za ken, zal morgen plaats vinden. DE LANGE GOLFZENDER TE HUIZEN. Naar het „Handelsblad" verneemt zal van l Januari as. af de lange golfzendcr te Huizen buiten gebruik worden gesteld. Ook overdag zullen dan de uitzendingen via den rijkszender Kootwijk geschieden tot te zijner tijd dc Ncderlandschc zender- kwestie definitief zal z(jn opgelost. Bij informatie werd aan de ..Msbd." van bevoegde zijde medegedeeld, dat omtrent het buiten werking stelicn nog niets defi nitiefs bekend is. MISSIF.WEEK TE GOUDA. De Missie-week. die onder den naam A. M. D. G. van 212 September in het deke naat Gouda wordt gehouden, ia Zondag ingezet met een sterrit, waaraan door on geveer 600 leden van jeugdorganisaties uit Gouda en omgeving werd deelgenoman. Alle vereenigmgen. die hadden ingeschre ven. moesten te voet een tocht van 10 K M afleggen De Goudschc jeugd trok in marschformntie naar de omliggende plaat sen en begaf zich daarna naar de stad te rug. waar zij zich op de Markt verzamelde met dc verecnigingen uit Reeuwyk. Bode graven. Nieuwerkcrk. Waddinxveem en Boskoop, die rechtstreeks naar oGuda waren kdmen loopen. Van alle deelnemers werd hier <»cn stoet geformeerd, die onder enorme belangstelling door de straten trok. Het was een fleurige, kleurryke optocht, waarmede het doel: propaganda voor de A M D G. volkomen werd bereikt Na den rondtocht begaven de deelnemen de jongens en meisjes zich naar de kerk van O L. Vrouw Hemelvaart voor het bij wonen van een plechtig Lof. dat door den hoogeerw. deken B M. J. van Rooy werd gecelebreerd. De deken hield een korte toespraak, waarin hy de jeugd bedankte voor de heerlyke daad. die zij voor de Mis sie heeft gesteld. H<j bracht haar een eere- saluut. De vertooning van een Missicfilm door een pater van de Congregatie van den H. Geest vormde het slot van een prachtigen, welgeslaagden middag. JONGt NS- BLOUSES Interlock, a «er ttsrk* kwaliteit, In (rijt, Utuw Nift. iLC c looMijd 4 Jaar U J JONGENS-BROEKEN «tra tol Ida kwaliteit Velvet, dl verte kQCe laaftljd 4 Jaar r 3 bal da mat klalna (tljfln« ARBEIDSINSPECTIE LN HET ZILVER. In de gebouwren aan den Nieuwen Uitleg te 'a-Gravenhage is Zaterdag het feit her dacht, dat vóór 25 jaren de Centrale Dienst der Arbeidsinspectie werd ingesteld. In den loop van den middag kwamen ln de /alen, waar tevens de districts-hoofdcn en leden van het personeel der Inspectie aanwezig waren, hun opwachting maken. Dc Minister van Sociale Zaken, prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruine, vergezeld van den wnd. chef va-n de afd. Arbeid van zijn departement, den heer Van Mastenbroek, hield een toespraak tot den directeur-ge neraal. waarin Z.Exc. zcide, met veel be langstelling het gedenkboek tc hebben ge lezen en daarbij geconstateerd, dat voor weinig geld veel werd geleverd. Spr. had daar ook het werk van de heeren Van IJssclsteyn en Zaalberg gezien en dat van zooveel anderen, wier namen niet afzon derlijk konden worden vermeld. Spr. wilde hier een woord van hulde brengen aan het werk van de genoemden en vooral ook van dc niet-ger>oemden, doch die niet temin met zooveel toewyding hun taak verrichtten, zonder op te vallen. Sympathiek achtte spr. het, dat de ar beidsbescherming ook in dezen tijd, zooals in eiken tijd, noodzakelijk werd geacht, waarbij echter wel wordt begrepen, dat men den arbeiders geen dienst bewijst, wanneer men hen ..wegbeschermt". Nog wees de minister er op. dat in het organi satorisch bouwsel niet in de verdrukking geraakt en dat toch niet naar alle kanten wordt uitgeloopen. Spr. eindigde met dc beste wanschen voor de verdere werkzaamheid van deze in spectie. Dr. ir. Hacke dankte met een korte red#, waarin hU vooral aan het opbouwend werk van zijn beide voorgangers herinnerde, die den dienst zoo krachtig hebben gemaakt. Spr. vergelijkt het leven wel eens met een boog; in dezen tyd nu is dit wat slap ge spannen en dc puien zijn wat licht, maar spr. is dankbaar, dat het werk der inspec tie voortgang mag vinden. Wij zullen, aldus spr. ons uiterste best doen om te trachten, het aociale doel. dat met onzen dienst wordt beoogd, te berei ken. Ir. H A van Usselsteyn. oud-minister en oud-directeur-generaal van den Arbeid, trad daarna binnen en uitte zyn hartelijke gevoelens van erkentelukheid. dat hy thans, na 25 jaren, de Arbeidsinspectie mag terugzien, op hooger plan. Spr. con stateerde. dat dg inspectie op zeer goede wy ze had gediend. Vervolgens bracht dc burgemeester van Den Haag. mr. S. J. R. de Monchy, zijn ge luk wenschen over. De heer Zaalberg, oud-directeur-ger.e- raal, richtte enkele speciale woorden tot zjjn voorganger, ir. van IJsselsteyn, en constateerd. dat uit dit uitnemend feest wel is gebleken, hoe degelyk de grondslagen, door den heer Van IJsselsteyn gelegd, zyn geweest. Gij kunt, aldus spr., over uw kind tevreden zyn. Medegedeeld zu nog. dat het ambtena- re.npersoneel van de Arbeidsinspectie Vry- dag (Koninginnedag) een door den heer en mevrouw Hacke aangeboden welge slaagden boottocht van Leiden uit naar Alphen en de Kager Plassen heeft ge maakt, waaraan 150 personen hebben deel genomen. De ambtenarenvereenigmge hadden een gezamenlijke lunch aangeboden, welke te Alphen werd genuttigd. ,.Tyd." Royementen ln de O.S.P. nu definitief In een Zaterdag en Zondag gehouden partij-conferentie dn O S P. is na ampele discussie met 168 tegen 14 stemmen beslo ten tot royement van de reeds geschorste party bestuurders J. de Kadt (secretaris), S Tas en H. de Boer. De beide eerstgenoemden waren, hoo- wel daartoe uitgcnoodigd, niet ter confe rentie aanwezig. Voorts werd met 134 tegen 22 stemmen besloten tot bevestiging van het royement van den Rotterdamschen federatievoorzit ter G. van Oorschot. De politieke stellingen, voorgesteld door het partijbestuur, werden met op vier na algemeene stemmen door de conferentie aanvaard. Het partijbestuur werd aangevuld. Het dagelijkach bestuur bestaat thans uit P. J. Schmidt, voorzitter; Stan Poppe, secreta ris; F. v. d. Goes, 2c voorzitter cn mevr. Chr .de Ruyterde Zeeuw. UIT DE OMGEVING HILLEGOM Kind verdronken Gisteravond omstreeks 6 uur viel spe lende het 2S-jarig jongetje van schipper Elfring uit Haarlem in de Haven. De va der haalde het kind na enkele oogenblik- ken op, doch de levensgeesten waren ge weken. Leden der EHBO. en dr. Ten Hoopon pasten tevergeefs kunstmatige ademhaling toe. Voor de eigen kerk. Zondag hield pater Van der Linden van de Orde der Lazeristen en zoon der St. Joseph parochie een liefdadigheidsprcdicatie onder alle H.H Missen ten bate der eigen kerk in deze haar stichtingsmaand. Dc daarop gevolgde rchaalcollectc bracht rond 350 op. Een schitterend bedrag. LISSE Biljartclub. Gisteravond hield de R K Biljartclub L U.TO. op een der bovenza len van het bondsgebouw een vergadering onder voorzitterschap van den heer Jos. v. Riel. Deze opende met den christelijken jproct en heette allen welkom. Hij deed in een kort betoog uitkomen, dat wij voor 'n belangrijke vergadering staan en hij hoop te, dat allen hun medewerking zullen bc- toonen by het vaststellen van het winter- program. De notulen werden vervolgens gelezen en vastgesteld. Aan de orde is het rapport van de kas- commissie, hetwelk bij monde van den heer N. v. Velzen een zeer gunstig oordeel gaf. Hierna had de voorzitter een belang rijke mededeeling inzake de prysuitreiking waaruit bleek, dat er tc deze zake mislei ding had plaats gehad bij dc betaling van de prijzen. Het betreft hier een bedrag van /66. De vergadering ging unaniem ac- coord met het voorstel van het kringbe- stuur om de hulp van den „sterken arm" ln te roepen. Vervolgens werd het winter- program besproken, waarbij werd voorge steld om te beginnen met onderlinge wed strijden en daarvoor ecnige prijzen vast te stellen. Met „Ons Genoegen" alhier zal worden onderhandeld over kring wedstrij den. Voorts zcide de voorz., dat we aan den vooravond staan van het eerste lus trum. De voorz. meende, dat we dat niet zoo maar kunnen laten passceren. Hij wees er echter met klem op. dat, ook met het oog op de onderlinge wedstrijden, het noo- dig is dat men steeds zorgt de contributie op tyd te betalen. Komt dc zaak met den kring-penningmccstcr niet in orde. dan zal L U T.O. moeten zorgen, dat dit financieel nadeel in 't reine komt. Besloten werd nog de onderlinge wed strijden in vier klassen te verdoelen. Na de rondvraag, waarbij enkele inter ne aangelegenheden werden besproken, sloot de voorzitter onder dankzegging de eganimeerde vergadering. !>Iet een flinke vaart. Gisteravond tc ongeveer half 7 vloog een luxe auto, wel ke vanwege een lekke band achter de rails slipte, door het yzeren hek. geplaatst op een stecnen voet, van den heer M. v. d. Vlugt. aan het Oosteinde van het dorp al hier. Het ging met zoo'n vaart, dat zelfs de achterwielen over de rollage stonden, terwyl de cabine rakelings tegen het huis stond. De auto was op weg naar Amster dam en werd bestuurd door de vrouw van een garagehouder, welke twee heeren ver voerde. „Men" beweerde, dat minstens met een vaart van 100 K.M. werd gere den. Wonder genoeg had geen der inzit tenden eenig letsel. Met den kraanwagen van de N.V. voorheen C. v. Werkhovcn's Automobielbedrijf, werd het deerlijk ge havende vehikel weggesleept. Dc chef van Politie maakte van het ongeval proces verbaal op. LEIMITDEN Autotocht ouden van dagen. Giste ren maakten de ouden van dagen weder een uitstapje. Te ongeveer twee uur in den middag vertrokken 'n 22-tal auto's. De tocht ging nu door den Haarlemmermeer, naar Blocmendaal. de Ruïne van Brcde- rode, vandaar over Duchuis naar de slui zen en visschershaven tc IJmuidcn. Vervolgens via Beverwijk, langs het kasteel Assumburg" naar dc Zaanstreek. Van de Zaanstreek ging men terug over Amsterdam om nog het vliegveld Schip hol te bezoeken Bij de afreis was het weer niet al tc best, geleidelijk klaarde het op. en werd het prachtig najaarsweer. By de aankomst te Loimuidcn dankte dc heer J. A. Bakhuizen, den organisator dr. Stapensea voor de vreugde aan de oudjes bereid. VOORSCHOTEN, Inbraak ln de Oude Vink. Hedennacht is ingebroken ln café-res taurant „De Oude Vink". De dief is bin nengekomen door een achterdeur te for- ceeren. Mej. Varkeviaser, die boven het proeflokaal sliep, hoorde te ongeveer 2 uur gestommel. Zij ontstak het licht, doch aan gezien zy verder geen geluid meer vernam, heeft zij geen verder onderzoek ingesteld. Vanmorgen echter bleek, dat uit het proef lokaal eenge flesschen frambozen-limona de en anisette waren gestolen- De politie heeft de zaak in onderzoek. WARMOND Werkloosheid. Als geheel werklooa staan momenteel in dez gemeente inge schreven 62 personen, waarvan 24 door een steunregeling worden gesteund. Aan steun geld is over de afgeloopen maand uitge keerd een bedrag van 643, aan crisis- werkloozen en aan niet crisis-werkloozen een bedrag van ƒ229. Van de gesteunde werkloozen behooren er 3 tot de bouwvak ken, 1 houtbewerker, 1 kleermaker, 13 landarbeiders en 6 transportarbeiders. Weer een nieuwe Jachthaven. Maak ten wij onlangs melding van een nieuwe jachthaven die zou worden geëxploiteerd op de terreinen van de N.V. Tegelaar en Zn., thans vernemen wy dat wederom een nieuw jachthaven zal verrijzen naast het paviljoen de Leede Zoodoende heeft Warmond thana de beschikking over een achttal jachthavens. WOUBRUGGE. Gemeenteraad. De Raad dezer gemeen te vergadert Donderdag as. des n.m. te 2.30 uur (N.T.) ten Gemeentehuize. Agenda: 1. Notulen en mededeelingen; 2. Voorloopige vaststelling gemeente- en bedryfsrekenmgcn 1933; 3. Wat verder ter tafel komt. 466e ST*ATSÏ OTF.RIJ (Niet officieel) 4de kla*»e, 2de Ijjet Trekking van Dinsdag 4 September 1934 Hooje Prljien 1500— 18918 f 1000— 3782 6034 6904 22578 400 2098 10741 11018 200.- 4839 15439 100— 5657 11170 13447 13611 15687 18247 19494 24436 PrU*en van 65. 10 24 28 54 107 128 145 152 160 188 198 214 221 222 239 260 276 3ou 336 354 399 525 590 «14 675 681 737 741 810 824 826 926 965 988 989 1014 1030 1048 1048 1059 1134 1220 1233 1275 1282 1304 1333 1390 1512 1518 1530 1538 1552 1653 1706 1718 1726 1727 1789 1825 1826 1898 1968 2136 2175 2189 2340 2507 2519 2538 2567 2530 2617 2632 2642 2663 2702 2706 2726 2779 2788 2812 2813 2843 2866 2878 2910 2976 2978 2992 3075 3135 3197 3236 3280 3294 3389 3434 3487 3552 3561 3577 3613 3642 3852 3656 3683 3688 3003 3773 3832 3835 3843 3886 3938 4026 4027 4045 4047 4235 4274 4311 4336 4418 4425 4471 4495 4499 4561 4640 4663 4688 4734 4774 4791 4810 4833 4844 4870 4904 4911 4967 4972 4985 4992 5028 5053 5080 5085 6102 5162 6165 5179 5194 5235 5250 5302 5319 5336 6340 5358 5408 5410 5444 5462 5502 5545 6617 5627 5630 5655 5676 5689 5698 5713 5714 5734 5741 5786 5860 5878 5881 5911 5916 5034 5940 5942 5973 5977 6023 6052 6098 6108 6193 6268 6283 6359 6367 6411 6417 6455 6461 6474 6515 6555 6593 6636 6655 6661 6692 6712 6758 6776 6780 6792 6879 6884 6903 6921 7035 7093 7243 7291 7306 7317 7361 7385 7432 7440 7444 7499 7644 7678 7695 7724 7801 7806 7841 7870 7872 7917 7985 7991 8030 8038 8065 8081 8110 8113 8131 8170 8174 8241 8250 8282 8284 8301 8303 8334 8340 8357 8389 8431 8481 8513 8520 8527 8562 8392 8396 8630 8664 8731 8735 8855 8896 8914 8925 8928 8366 8974 9033 9039 9079 9147 w1g1 9163 9177 9227 9259 9302 9397 9402 944 3 9455 9497 9522 9530 9551 9554 9598 9600 9605 9657 9679 9731 9745 9771 9871 6874 9877 9887 9905 9912 9964 9979 9985 10007 10055 10130 10174 10284 10294 10316 10336 10371 10402 10421 10434 10454 10481 10606 10607 10908 10655 10722 10777 10780 10782 10601 10813 10816 10822 10844 10950 11013 11015 11044 11142 11150 11162 11202 11251 11333 11407 11410 11462 11508 11527 11531 11575 11597 11602 11609 11613 11639 11662 11746 11759 11839 11840 11889 11906 11935 11971 11985 12068 12106 12200 12906 12226 12233 12284 12314 12370 12386 12419 12432 12435 12455 12517 12846 12647 12685 12691 12699 12741 12777 12782 12787 12790 12799 12846 12859 12891 12910 12972 13022 13042 13071 13086 13115 13124 13184 13166 13190 13199 13201 13267 13271 13281 13308 13383 13436 13539 13574 13577 13585 13869 13671 13707 13726 13728 13752 13775 13821 13826 13827 13751 14009 14025 14045 14094 14127 14179 14182 14327 14329 14343 14374 14403 14519 14529 14539 14561 14564 14573 14585 14594 14538 14612 14625 14b49 14673 14680 14697 14719 14744 14775 14780 14819 14849 14865 14874 14889 14910 14915 145.29 14054 14967 14979 14089 14992 15115 15116 15138 15139 15166 15186 15209 15289 15351 15408 15613 15705 15754 1-.315 15829 15831 13860 15878 15882 15x99 15914 15977 16025 16040 16065 16107 16172 16173 16210 16223 10224 16256 16316 16404 18407 16532 16547 16565 16675 16742 16989 17008 17018 17023 17062 17130 17267 17278 17288 17372 17403 17431 17435 17485 17531 17559 17572 17885 17890 17749 17781 17821 17834 17844 17888 17910 17925 17928 17987 18069 18079 18083 18067 18003 18192 18202 18256 18256 18285 18325 18348 18353 18380 18404 18459 18472 18487 16s51 18580 18588 18638 18647 18739 18765 18805 18865 18870 18931 18964 18969 19018 19116 19125 19220 19233 19234 19239 19240 19254 19282 19302 19306 19331 19334 19393 19395 19397 19428 19513 19531 19557 19574 19639 19641 19688 19774 19784 19813 19847 19848 1w46 19572 19973 20010 20011 20125 20183 20200 20235 90275 30282 20332 20374 20376 30385 20407 30470 30602 30505 20523 20637 20548 20ó55 20685 20^96 20640 20644 20646 20667 20771 30788 20889 20871 20880 20949 21154 21244 21263 21297 21326 31409 21422 21408 21525 21540 21577 21707 21715 21727 21739 21784 21779 21790 21800 21845 21846 21906 21910 21977 22067 22166 22199 22228 22277 22285 22343 22357 22391 22425 22461 22463 22555 22556 22638 29*63 22671 22707 22711 22717 22721 22816 22873 22925 22927 22979 23020 23029 23033 23049 23051 23171 23220 23272 23306 23310 33311 33316 23348 23358 23369 23414 23439 23447 23455 23500 23549 23563 23572 23578 23607 23669 23689 23785 23806 23823 23677 23957 23980 23986 Verbeter. 4« kl. la UJat: 4625 m. s- 4635.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 8