VRIJDAG 27 JULI 1934 DE LEID SC HE COURANT DERDE BLAD. PAG. 9 waren omdat rijn opgaven klopten met zijn boeking. Hy had n.J. vier en vijftig var kens gekocht in Leiden en sou er dertig van verkocht hebben in Diemen en Nieu wer-Amatol. zoodat dan de bij hem gevon den vier en twintig varkens gekocht zou den ztjn in Leiden. Verder onderzoek. De ryksveldwadht en de ambtenaren gin gen echter niet over één nacht tja. Zu brach- ten een bezoek aan de opgegeven adressen, en nu bleek, dat alle varkens in Leiden ge kocht, verkocht waren in Diemen en Nieu- wer-Amstel. Toen het dus vrijwel vaststond, dat de vier en twintig varkens met valse he oor merken gekocht waren m Nieuwer-Amstel. werd den aldaar wonenden veehouder ver zocht mot de ambtenaren mede te gaan naar de Hors termeer, en nu kon definitief wor den vastgesteld. dat de varkens j L Zater dag nog ongemerkt waren en in dien toe stand door den voren bedoelden veehouder verkocht werden aan T. .V. in de Horster- meer, zoodat deze de valeche oormerken moest hebben aangebracht. De man bleef hannekkig ontkennen; hij wiet niet, hoe de valeche merken in de ooren kwamen. Toen ten slotte de rijks- veldwacht hem verzekerde, dat hij dan voortaan geregeld onder oontrole zou wor den gesteld, viel V. eindelijk door de mand en bekende de dader te ayn. De uitstekend nagemaakte tang werd aangetroffen in een oude schuur onder rommel, waar zij goed verborgen onder een zak lag. De varkens werden in beslag genomen, evenals natuur lijk de kostbare tang met merk-materiaal. Tegen T. V. werd proces-verbaal opge maakt. Ten slotte bleek, dat de veehouder te Nieu wer-Amstel nog 17 varkens boven het toegewezen aantal m zijn bezit had. het geen ook niet geoorloofd is. OUDE VERDU1STETUNGSZAAK. Gewezen procuratiehouder door de politie verhoord. Een tabaksfirma aan den Grimburgwal te Amsterdam heeft eenige maanden gele den haar procuratiehouder, iemand van ongeveer vijftig jaar, ontslagen, omdat aan het licht was gekomen, dat hij zich gedu rende een tijdvak van enkele jaren aan verduisteringen had achuldig gemaakt, waarvan het bedrag tot meer dan zestig duizend gulden was opgeloopen I)e direc tie dezer firma deed geen aangifte bij de justitie, zoodat den betrokkene straf ver volg! og bespaard zou zyn gebleven, ware het niet, dat dezer dagen een buitcnlandsch aandeelhouder van de firma, die met dezen gang van zaken niet tevreden was, de zaak opnieuw op het tapijt heeft gebracht. Dit heeft tot gevolg gehad, dat ditmaal wal een klacht bij de justit^ werd ingediend. In verband daarmede w de procuratiehouder aan het bureau Singel onéboden, waar de Commissaris, de heer D. Dijkstra, hem een verhoor heeft afgenomen. Aangezien het hier een oude zaak betreft, waren er geen termen om hem in arrest te stellen. ERNSTIGE VECHTPARTIJ. Onecnighcid den oogst. Wegens oneenigheid met zijn loonheer was de landbouwer J. op Rennerdik in ie buurtschap Huppel dezer dagen met behulp van den sterken arm uit zijn boerderij ge zet. Over de te velde staande gewassen was nog geen definitieve regeling getroffen. Toen de nieuwe pachter zyn intrek nam vond J naar de „N.R.Ct." meldt, het raad zaam zijn oogst weg te halen, waarop de eigenaar met zijn zoon en den nieuwen pachter kwamen toesnellen. Met grepen en schoppen werd een formeele veldslag geleverd. waarbij J. ernstige klappen kreeg. Met bloedende hoofdwonden bleef h(j op den akker liggen. Gisteren was zijn toestand zeer ernstig. UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Zaterdag £8 Juli 1934. Huizen 301 M. K.R.O.-Programma. 8 Morgenconcert. 10.Gramofoon 11 30 Godsdienstig halfuurtje door pastoor Perquin. 12 15 Lunchconcert op gramofoonplaten. 2Halfuurtje voor de rypere jeugd. 2 30 Gromofoonplaten. 3.Kinderuurtje. 4 Het Symphonic-orkest van Phila delphia m.m. v. Sergie lUchmantnoff, kla vier. (gramofoon). 5.30 Espcranto-nieuws. 5 45 De K R O-Boys. 6 20 Journalistiek weekoverzicht 6 45 Gramofoonplaten. 7.15 J. v. Hellenberg Hubar over de be lasting van de doode hand, waarna gramo foon. 7 45 Leo de Vreede over de kampioen schappen van de R.K. Ned. Athletiek Unie. 8.„Czaar en Timmerman" van Albert Lortzing (le en 2c acte) in verkorten vorm uitgevoerd door solisten, koor en orkest (gfamofoon). 8.30 Vaz Dias en K R O,-Orkest 9.15 Dc Bossche Revellea. 9 30 Microfoonvertclsel, vervolg K R O- Orkest. 10.15 Vervolg de Bossche Revel les. 10 30 Vaz Dias en vervolg K.R.O.-Orkest 11.— Gramofoonplaten. Hilversum, 1875 M. V A R A-Uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 1000 Morgenwyding VPRO. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedr. 12.00 Eddy Walis en zyn Ensemble, en gramofoonplaten. 1 45 Pauze. 2 00 Klein VAR A-Ensemble. 2 30 Causerie. 2 50 Vervolg ensemble-concert. 3 15 Filmpraatje. 3.304 00 Vervolg ensembleconcert. 4 15 VARA-Mandoline-Ensemble. 4 45 Gramofoonplaten. 5 00 Cello-recital. 5.40 Literaire causerie. 6 00 Klein VARA-Ensemble. 6.30 Zang. 6 45 Vervolg Ensemble-concert. 7.15 Vervolg zang. 7.30 Vervolg En>emble-concert 8 no Herhaling S.O.S.-Bcrichten 8.03 Gramofoonplaten. 8.20 „Gaat dat zien..!" Rido's nieuwste revue. Regie: Henry Davids. 10.00 Vaz Dias en VARA-Varia. 10.15 VARA-Orkest. 10.45 „Ik heb gehoord, dat.." spel van F. van Duin. 1100 VARA-Orkest. 11.30 Gramofoonplaten. Daventry, 1500 M. 10 1510.50 Morgenwyding. 12 20 Northern Studio Orkest. 1 20 Commodore Grandorkcst. 2 20 Dansmuziek. 2 50 Bclfastor Omroeporkest. 3.50 Het Sharpe-Scxtet 4 20 „Radi-Mirror", gevar. programma. 5 05 Orgelspel. 5 35 Kinderuur. 6 20 Berichten. 6 50 Sportpraatje. 7.05 Zang. 7 20 Dc Clecthorpe Silver Band 8 20 Alfredo Campoli's orkest. 9 20 Berichten. 'J 45 Variété-programma. 10 45 Voordracht. 10.501220 B.B.C.-Dansorkeit. Rad! o-P aria, 1648 M. 7.20 Gramofoonplaten. 8 20 Gramofoonplaten. 10 35—*11 50 Orkestconcert- 12 20 Goldy-orkest 720 ..Fidelio", opera van Beethoven. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg. 1261 M. 12.202 20 Strykorkest. 3 20 Omroeporkest 5 20 Gramofoonplaten 7 35 Salzburg. „Fidelio", opera van Beeti hoven. 9 30 Omroeporkest 10 35 Mandoline-Trio-concert. 11 05—12 35 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 5 50 Gramofoonplaten. 6 45 Orkestconcert. 11.20 Concert m. m. v. koren en solisten. 12 20 Blaasconccrt. 1 20 Kwintetconcert. 2.20 Gramofoonplaten. 4 20 Orkestconcert, en Jongenskoor. 5 40 Koorzang. 7.50 Gramofoonplaten. 8 35 Gevar programma 11.2012.20 Dansmuziek. Rome. 421 M. 8 30 Gramofoonplaten. 9 05 Radio-fantasie. 9 50 Symphonieconeert. Brussel. 322 en 484 M. 322 M. 12.20 Gramofoonplaten. 1 30—2.20 Max Alexys' Orkest 5 20 Jazz-uin ije 6 20 Gramofoonplaten 7 20 Uit Salzburg. „Fidelio", opera van Beethoven Hierna Chass Remue en zijn orkest. 484 M. 12 20 Max Alexys' orkest. 1 302.20 Gramofoonplaten. 5 20 Alexys' Orkest. 6 35 Gramofoonplaten. 6 50 Salom-rkoM 10.4012 20 Chass Remue en zijn orkest Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Dansmuziek. 8 50 „Die Mudclc von Bicbcrach", operet te van Muller 10 20 en 11.05 Berichten. 11 2012 20 Dansmuziek. 3de Programma. 8 00-15 20 Keulen. 15 2017 20 Kalundborg of Luxemburg. 17.20—19.50 Brussel PR. 19.50—20 10 Keulen. 20.10—21 20 Luxemburg 21.20—22 20 MUnchen, 22 20— Afl. Brtissel FR. 4de Programma. 8 20-8 50 Parijs Radio in |g 11 60 Party* Radio. 12 20—17 35 Daventry. 17.35—18.00 Een der Eng. „National" zenders. 18 00—1900 Brussel VI. 19.00Afl. Daventry. Wyzigingen voorbehouden). ROOKT MIST lil 3DÏCH O? >121 ELECTRISCHE TABAK- EN SIGARENFABRIEK „DE LANDMAN" HI „SUMATRA", prima 3 cents Sigaar HU Fa. Wed. C. J. VISTER - HAVEN 20 LEIDEN GEMENGDE BERICHTEN TRAGISCH ONGEVAL OP HET STATION TE NUTH. Machinist gedood. Donderdagnacht heeft zich tijdens het voorbijrijden van den goederentrein Heer lenSittard op het stations-emplacement te Nuth een tragisch ongeval afgespeeld. De 44-jarige machinist J. van der Veen uit Heerlen, die op een locomotief dienst deed. hing over het hek, toen hij met zijn hoofd tegen een lichtmast sloeg. Door den schok viel hij van de locomotief en kwam onder den trein terecht. Kort daarna is zyn deer lijk verminkt lichaam gevonden. Dc man moet op slag dood zijn geweest. Hy* wus gehuwd en vader van vijf kinderen. AMSTERDAMMER BIJ CUYK VERDRONKEN. Gistermorgen omstreeks kwart over acht heeft nabij de gemeente Cuyk in de Maas een droevig ongeval plaats gehad, waarbij de achttienjarige S. Bokstijn, wonende aan den Olympiawcg te Amsterdam, is ver dronken, meldt de „Tel.". De jongeman was dezer dagen geslaagd voor het onderwijzersexamen cn was daar na met een club van ongeveer zestig jon gelui gaan kampeeren in Noord-Limburg. Zij hadden hun kampement opgeslagen na bij hotel „De Piasmolen". Zooals gewoonlijk gingen zij ook gister morgen in de Maas zwemmen. B. was een uitstekend zwemmer en had Woensdag de Maas nog overgezwommen. Toen gister morgen een ploeg van twintig jongelui on geveer een kwartier in het water was, riep B. plotseling om hulp. Zijn kameraden dachten, dat hy een grap maakte en schon ken geen aandacht aan zyn hulpgeroep. Nadat hij nog eenige slagen gezwommen had verdween hy echter in de diepte en kwam niet meer boven. Zyn makkers be grepen toen dat het ernst was. Zij poogden door duiken B. nog te vin den. Dit mocht echter niet gelukken. De hulp van de politie werd ingeroepen, die ongeveer een uur gedregd heeft, waarna het lijk gevonden werd. Het werd naar het lykenhuisje te Mook overgebracht, terwijl de familie van het droevige voorval op de hoogte werd gesteld. De vader van B. is in den loop van den middag te Mook.gearri veerd, waarna het stoffelijk overschot naar Amsterdam werd vervoerd. NOODLOTTIGE ONVOORZICHTIGHEID. Toen de 22-jarige J. te Holkerveen (Gem. Nijkerk) bezig was met het laden van een oud jachtgeweer, ging het schot plotseling af. De 12-jarige H. Kas werd in de rech terdij getroffen. Hij is aan de gevolgen overleden. AUTO TE WATER GEREDEN. Gistermiddag te half vier is te Amster dam een nog niet afgebouwde auto, be staande uit een chassis en een geïmprovi seerde bestuurdersplaats in de Marnixstraat bij de Rozengracht geslipt. De wagen maak te als gevolg daarvan een halven alag naar rechts, waardoor de chauffeur van zijn bankje afviel. Zonder bestuurder ging de wagen er van door, regelrecht het water van de Lijnbaangracht in. Een eigen kraan wagen van de firma, waartoe de wagen be hoort, heeft den drenkeling onder groote belangstelling van het samengestroomde publiek op het droge gebracht. BRAND TE UTRECHT. Twee vermiste kinderen tusschen het publiek. Gisterenmiddag te ruim 2 uur brak brand uit op de zolderverdieping van het per ceel Mariastraat 41 te Utrecht, waarin ge vestigd is de kunstbloemenzaak „Enkl" van den heer Schoenhagen. De brand liet zich FEUILLETON. DE UITGEWISCHTE SCHULD Naar het Engelsch van PAUL TRENT. 8) „Ik zal millionair zijn", zei Geoffrey en hoorde met ontzetting een klank van triomf in zyn eigen stem. „Maar je zult mijn bevel gehoorza men en afstand doen van alles ap twee duizend pond per jaar na twee hon derd pond voor je eigen gebruik en de resteerende achttienhonderd voor Ruth Wynne." De woorden waren duidelyk en lieten geen andere uitleg toe. Weliswaar was deze brief geen wettig stuk en hij was er niet aan gebonden. Doch hoe luidde de voor afgaande zin? „Ik ben overtuigd, dat je, ondanks je fouten, een man van eer bent, en ik vertrouw je volkomen." Ja, als man van eer bleef hem geen an dere weg hy moest zijn vaders wenschen naar den geest en de letter uitvoeren. Tweehonderd pond per jaar! Zyn klee- ren klastien meer dan dat! Smithson ver mende by na zooveel. Belachelijk, om van hem te verwachten, dat hij van vier pond per week kon leven! Was zijn vader wel by -zjjn -volle ver aanvankelijk ernstig aanzien, doch de brandweer, die spoedig ter plaatse wu, wist het vuur met vier stralen binnen een uur meester te worden. De zolderverdie ping brandde geheel uit. De ondergelegen verdiepingen en de winkel, evenals de aangrenzende perceelen kregen veel wa terschade. Tijdens den brand werden twee kinderen van de familie Sehoenhagen vermist. Daar men vreesde, dat zij nog in het brandende perceel waren, drong men daar binnen. De kinderen werden echter niet gevonden. Later bleek dat zy bij dc afzetting door de politie tusschen het publiek waren ge raakt en naar den brand stonden te kijken. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt de schade. NIEUW GEKNOEI MET VARKENS. Tang voor het aanbrengen van valsche oormerken opgespoord. Den ambtenaren van het regeeringsbu- reau voor naleving der crisis wetten en de rijks veld wacht te Weesp was gebleken, dat in de omgeving van Weesp. Weesperkars- pel, Neder horst den Berg, Ouder-Amstel en 's-Graveland verschillende varkens aan wezig moesten zyn, welke een oormerk droegen, dat niet door den daartoe bevoeg den persoon was aangebracht. Er werd een uitgebreid onderzoek ingesteld, en by den veehouder G. te Weesper karspel werden twaalf varkens aangetroffen, welke een dergelijk oormerk hadden. Het verdere on derzoek bracht aan het licht, dat bij nog drie andere veehouders te Karspel en by een veehouder te 's-Graveland in totaal dertig varkens geconstateerd werden, alle voorzien van valsche oormerken. Boven dien vonden de ambtenaren nog een en twintig varkens, doe in het geheel geen oor merk hadden. Na een verder ingesteld onderzoek bleek, dat alle varkens, voorzien van valsche oor merken, afkomstig waren van den vee houder v. d. K. in de Bullewijk te Ouder- Amstel. Alle varkens werden in beslag ge nomen en naar de baconfabriek te Uithoorn vervoerd, waar ze werden afgemaakt. Na de slachting heeft men de varkens ontdaan van de ooren, en deze, teneinde bederf te voor komen, overgebracht naar het koelhuis te Amsterdam, om later als o ver tuig ingsstuk- ken dienst te kunnen doen. Blikmerkcn. In verband mert het aanbrengen der val sche oormerken, deelde men nog aan de „Tijd" mede, dat sinds Januari j.l. niet meer het knipmerk in de ooren gebezigd wordt, omdat daarmede op groote schaal geknoeid werd. In plaats daarvan werden blikmer ken ingevoerd, welke zeer duidelyk zicht baar zijn. Die bldkmerken niu waren met een speciaal voor dit doel vervaardigde tang aangebracht, doch het werd de rijks- véld wacht ad spoedig duidelijk, dat niet de veehouders, bij wie de varkens in beslag genomen waren, de schuldigen waren, hoe wel zij toch de dupe werden. Waar bij het aanbrengen der oormerken door de rijks- merkers, alle varkens volgnummers krij gen, droegen de in beslag genomen varkens a 14e hetzelfde merk en nummer. De var kens waren door de betrokken boeren ge kocht voor gemiddeld 20 per stuk van den bovengenoemden veehouder v. d. K. te Ouder - Amstel, die niiet op voldoende wijze heeft kunnen aantooncn, van waar hij deze dieren gekocht had, al werden ver schillende verklaringen door hem afgelegd. Tegen dezen veehouder werd proces-ver baal opgemaakt. Echter werd het onderzoek nog verder uitgebreid en nu kwam men bij den vee houder T. V. in de Horstermeer, waar twee zeugen met vier en twintig biggen werden aangetroffen, alle voorzien van vaische oor merken. Het bleek al spoedig, dat deze die ren eenige dagen tevoren door V. waren gekocht van een veehouder in Nieuwer- Amstel. Wel trachtte V. te doen gelooven, dat de bij hem gevonden biggen van el ders afkomstig waren. In den beginne had het den sóhijn, alsof zijn verklaringen juist stand geweest, toen hij dezen brief schreef? Hij had Sir James in geen weken gezien. Misschien had de ziekte zijn geestvermo gens gekrenkt. Hy zou onmiddellijk dr. Granton opzoeken. Hij kon geen rust vin den, vóór hij zekerheid had, dat zijn vader wist, wat hij geschreven had. Toen hy op het punt stond, de kamer te verlaten, ging de deur open en trad Ruth de kamer binnen. HOOFDSTUK VII. Ruth had met groot ongeduld op Geof frey's terugkomst gewacht. Ze was ver drietig, dat Sir James haar geen enkel af scheidswoord had nagelaten, en ze twijfel de er niet aan, of hy had dit in den brief aan Geoffrey gedaan. Aan eenig finan cieel voordeel dacht ze niet, Ruth gaf niets om geld en zou, indien noodig, blijmoedig haar brood gaan verdienen. Toen er een uur verstreken was. werd ze ongerust. Ze herinnerde zich, wat Sir Ja mes gezegd had, en vreesde, dat er iets in den brief stond, dat Geoffrey overstuur gemaakt had. Hij had misschien haar troost noodig en ze haastte zich naar de biblio theek. Een blik op Geoffrey's gezicht zei haar. dat er iets gebeurd was. ..Geoff, wat is er?" Graag had hij zijn hart uitgestort en alles cn alles verteld, maar iets hield de woor den terug en hij staarde haar zwijgend aan. „Lieve Geoff, riep ze «meekend. ,,'t Is niets, Ruth. Ik ben een beetje van streek door het lezen van dezen brief. „Kun je me vertellen wat er in staat?" „Vader heeft er geen doekjes om gewon den Ik ben erg blij. dat ik besloten had me te beteren, vóór ik dit las." „Hy schreef toch niet onvriendelyk?" „Neen integendeel. Hy probeerde me, zooveel in zyn vermogen lag te hel pen." „Ben je boos om iets, wat in den brief staat?" „Boos is het woord niet." „Mag ik den brief lezen?" „Ik heb liever van Aiet." Zij keek zoo teleurgesteld, dat hij haastig vervolgde: „Vader heeft me opgedragen, een Inko men van achtienhortderd pond per jaar voor je vast te zetten „Achttienhonderd pond! Hij was altijd zoo gul. Maar wat een gekke som! Het is meer dan ik ooit noodig zal hebben. Heeft hij geen groeten gedaan? Dat zou ik meer op prijs gesteld hebben dan het geld." Geoffrey haalde den brief te voorschijn en las een tijdje. „Na het financieele gedeelte noemt hij nog eens je naam „Groet Ruth. Jullie bei den moesten Daar houdt de brief op. Ik vermoed, dat h(j enkel nog de kracht had om zyn naam te zetten." „Groet RuTh. Jullie hélden moesten Ze herhaalde de woorden fluisterend en toen steeg een brandende blos naar hare wangen. „Lieve Ruth, ik geloof, dat wc wel raden kunnen, wat hij wilde zeggen. Nu ik terug zie en me alles herinner, geloof ik. dat het altyd zyn verlangen was. dat we samen trouwen zouden. Ruth, liefdste, als ik later bewezen heb dat ik werken kan" hij kreeg een kfeur „wil je dan myn vrouw worden?" Ze kwam naderbij en keek hem strak aan. ..Geoff, vraag je dat, omdat je van me houdt of „Alleen omdat ik van je houdt, dat zweer ik." „Dan, lieveling, wil ik graag je vrouw worden. Ik geloof, dat ik je altyd heb liefgehad. Vader vermoedde het, hy hoop te. dat wc zouden trouwen." Hij trok haar naar zich toe en kuste haar inaar niet op den mond en dat verwonder de haar, doch slechts een oogenblik. „Nu moet ik je verlaten, want Ik moet dr. Granton spreken. Een wandeling zal me goeddoen", zei hy met geveinsde vroo- tykheid. il je, dat ik meega?" ..Neen, ik heb zooveel te overdenken. Ruth, zou je ook met me trouwen als ik arm was?" Ze lachte hartelijk om die vraag. „Dan zou ik zoo mogelijk nog meer van je houden Ik ben eerder bang voor al die rijkdom. Maar ik hoorde, wat je van middag zei, en ik was trotsch op je. Geoff, ik beu ir van overtuigd, dat jc een even goed icnsch zult worden als je vader was, en meer kan ik niet zeggen. Kom gauw te rug, Lefste." Geoffrey wandelde snel naar het huis van den dokter, dat eenige mijlen verder tag dan Cranham Court. Hij trof den dok ter thuis. „Ik wil o graag een vraag doen, dokter", begon Geoffrey. „Gaat uw gang", was het opgewekte ant woord. „Was mijn vader bij zijn volle verstand, toen hij den brief schreef, dien u me gege ven hebt?" „Volkomen." „Wijt hij wat hU schreef." Elk woord." Weet u. wat hij geschreven heeft*" „Heelcmaal niet. Ik deed den brief al leen in dc enveloppe en adresseerde die." Btf dit ontwoord gevoelde Geoffrey een groote verlichting, doch slaagde er in hier van mets te laten blijken. „De brief hield midden in een zin op." „Sir James was erg zwak." „Zei hy nog iets, toen de brief af was?" De dokter dacht even na. „Hy stierf, nadat de brief voltooid was. Toen ik die in de enveloppe had gesto ken, zei hij nog iets. Het leek of het hem berouwde, me den brief gegeven te heb* ben „Wat zei hij?" vroeg Geoffrey gespan* nen. „Misschien heb ik me vergist. Misschien heb ik hern een taak opgedragen, die zijn krachten te boven gaat. O, God! Dokter, geef Dat waren zijn woorden," „Dua u denkt, dat het hem berouwde, dien brief geschreven tc hebben?" „Dien indruk kreeg ik. maar ik kan er geen eed op doen. Ik hoop, dat het niets ergs is?" „Neen. niets ergs. Ik wilde alleen zeker* heid hebben. Ik ben u zeer verplicht. Goe den avond, dokter." Geoffrey's gezicht was opgeklaard. Hij had r.u althans iets, om de stem van zijn gewiten mee te su.\sen. Vanaf het moment, dat hij den brief gelezen had, was het z(jn plan om aan de wenschen van zijn vader geen gevolgd te geven, behalve voor zoo ver het Ruth betrof. Doch zelfs nu wilde h(j zichzelf niet bekennen, dat hO dit besluit genomen had. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9