4 ZATERDAG 14 JULI 1934 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD. PAG. 2 BAROMETER. naar waarnemingen verricht In den morgen van 14 Juli 1934, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerst.: 765.7 te Vardö. Laagste barometerst.: 754.8 te AkureyrL Verwachting tot den avond van 25 Juli: Zwakke tot matige Zuid-Westelijke tot Noord-Westelijke wind. Afnemende be wolking. Aanvanke lijk nog kans op re genbuien. Weinig ver andering in tempe ratuur. De hooge drukking in het Zuid-Westen vormt een rug over Ierland, terwijl bij IJs land een nieuwe depressie verscheen. De vorige depressies nemen in beteeken is af, maar een van de gisteren vermelde kern tjes over Engeland bracht hier te lande in den ochtend regenachtig weer. In geheel Europa is thans de buitengewone droogte onderbroken, al is hier en daar nog maar weinig regen gevallen. Andere plaatsen (Sarna en Karlstadt in Zweden en Shields in Engeland) hadden 10 m.m. of meer. Hoo ge temperaturen worden alleen nog in Noord-Scandinavië en Finland, de Oost- zeestaten en Polen aangetroffen. De Brit- sche Eilanden hebben normale temperatu ren met opklarend weer in Ierland en re gen in Schotland en Noord-Engeland. Ook in de omgeving van het Skagerak en de Noordzee valt regen. Zuid-Duitschland en Frankrijk hebben opklarend weer. De al- gemeene toestand duidt op afwisseling van opklaring met regenbuien. LUCHTTEMPERATUUR Temperatuur des middags te half drl« 17.4 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Zaterdagnamiddag 9.47 uur tot Zondagmorgen 4.24 uur; van Zondagnamid dag 9.46 uur tot Maandagmorgen 4.25 uur. HOOG WATER. Te Katwijk: op Zondag 15 Juli voorn:.. 5.31 uur en nam. 5.49 uur, op Maandag v.m. 6.08 uur en nam. 6.23 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „De Zijl"» T uur 21 gr. C. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 24 gr. C. LELDSCHE PROCESSIE NAAR „ST. JEROEN*. Men bericht ons, dat deze processie dit jaar zal worden gehouden op Maandag 13 Augustus. K. J. C. ST. PETRUS. Deze week heeft er groote bedrijvigheid geheerscht in het K. J. C.-huis op de Ga- renmarkt 36 om de noodige voorbereidin gen te treffen voor de inwijding en offi- cieele bezetting van den Burcht. De offi cieuze bezetting heeft wel lang geduurd, doch door een meer voorkomend gebrek aan actieven was de installatie tot nog toe te sober, om de belangstellenden, en dat zijn er velen, toe te laten. Gelukkig zal nu ook aan hen de gelegen heid geschonken worden om nader kennis te maken met de nieuwe banen welke in het jeugdwerk betreden worden. Het ver loop van Zondag 15 Juli is als volgt: 's Morgens om kwart voor negen uur zal een H. Mis gelezen worden voor de leden in de „Voorzienigheid", Hoogewoerd 57. Om half vier zal het huis ingezegend wor den door den zeereerw. heer Th. Beukers, die ook de intronisatie van het H. Hart zal verrichten. Wegens de beperkte ruim te zal dit plaats hebben voor de leden en enkele genoodigden. Van half vijf uur tot half zeven uur zal het huis toegankelijk zyn voor de be langstellenden; een en ander zal ten toon gesteld worden en door enkele herauten worden verklaard. Intusschen hebben de Jonge Wachters een recept uitgevonden van Kruisvaartthee en zal er gelegenheid zijn om hun vaardigheid in deze te con troleeren. Van acht tot negen uur zal het weder om geopend zijn en zal om half negen een klein spreekkoor worden gegeven. Wijl ieder van harte welkom is, mag het be stuur er wel op bedacht zijn, dat de be langstelling zeer groot zal worden. R. K. H.B.S. Overgangsexamens. Bevorderd zijn van de IVe naar de Ve klas: W. Audiffred, D. van Beek, K. Braakman, L. Hermans, E. van Ooyen, B. van der Reep, R. Smit, P. Walter, E. Zwartelé, P. van Zijp; 4 herexamens, 8 afgewezen. Van 4a naar 5a: H. Alsemgeest, H. Geyer, H. van Grevensteyn, J. Scholtz, G. Schrö- der, A. Smit, G. Smit, B. Vredegoor. Af gewezen 1. Van 3 naar 4: J. Aniba, H. Boogers, J. Delfgaauw, P. van Dongen, A. Duindam, W. van Eick, J. van der Hoeven, H. Hoo- genboom, F. Jansen, G. Kallenberg, J. de Koning, M. Kortekaas, H. van Maarle, J. Sala, B. Schreiner, J. Smit, H. Delfgaauw, H. Duym, J. Epskamp, F. Filbry, H. van der Hoeven, M. Horikx, H. Huibers, H. van Kampen, H. Niemer, J. van Noort, P. Paardekooper, L. Schrijvers, A. van Val- deren, J. Waterreus, J. de Witt-Hamer, J. Sohauten. Niet bevorderd 5. Bevorderd van 2 naar 3: H. van Berge Henegouwen, H. Bokem, G. Gussenhoven, G. Krol, B. Kuilenberg, G. Matze, W. van Ommen, J. van der Poel, G. van Tol, J. van Veldhuizen, R. Vreeburg, A. Dado, J. Kuncz, C. Paanakker. Herexamen 3, niet bevorderd 12. Van 1 naar 2: G. Backes, J. Bots, P. Blouwhof, J. Braakman, L. Duym, J. Lub, W. van Niekerk, Th. Scholte, S. Urlus, G. Weerdenburg, H. Pastoor, B. van den Bosch-Quant, G. Brand, R. Caris, A. Duin dam, F. de Graaf, Th. Grundemann, N. Reizevoort, I. Smit, W. van Steyn, J. Wal ter, J. Plouvier. Herexamen 10, niet bevor derd 16. CHR. H. B. S. Eindexamens. Aan de Chr. H B. S. met 5-jarigen cur sus zyn geslaagd voor het eindexamen: J. Bonte, Leiden, W. Bonte, Leiden, M. J. F. Donkers, Leiden, mej. J. M. Elzinga, Leiden, A. W. Heijmans, Leiden, G. L. van der Hoeven, Wassenaar, P. T. van der Hoff, Oegstgeest, A. Keyser, Leiden, J. W. H. Rotteveel, Leiden, A. J. Klein, Oegst geest, mej. E. Kooy, Voorschoten, A. J. Kwak, Wassenaar, C. de Ru, Leiden, A. Somerwil, Leiden, J. J. Timmers, Noord- wijk, mej. A. D. de Vidal de Saint Ger main, Voorburg, W. J. van der Vliet, Noordwijk, mej. P. Werkman, Leiden. Afgewezen 2. R. K. Vakschool voor Meisjes. Geslaagd voor het 2de ged. (praktijk) van het examen akte N VII Leerares Huis houdkunde en Waschbehandeling de da mes: A. M. W. Wuisman, H. A. van Krie ken en A. L. Maaskant. Geslaagd voor het 2de ged. (praktijk) van het examen akte N VIII, Leerares Ko ken en Voedingsleer de dames: J. A. M. Alkemade, C. M. la House, S. A. M. Nijsten en M. L. D. van Vlijmen. Aan de Middelbaar Technische school te Haarlem is geslaagd voor het einddiplo ma, afd. bouwkunde, de heer J. P. Olivier. Aan de Vrije Universiteit te Amsterdam zijn geslaagd voor het propaedeutisch exa men theologie de heeren A. G. van der Stoel en G. D. L. Brederveld (cum laude), beiden alhier. Geslaagd voor het M.U.L.O.-examen te Utrecht mej. Toop Bleijs, leerlinge van het Pensionaat St. Jozef te Woerden. Handelsregister K. v. K. Wijzigingen: 5791. Café „De Toe komst", Noordwijkerhout, 's-Gravendam- scheweg 12. Wijz. handelsn. in: „Stations Koffiehuis". 485. Firma Wed. L. A. Verhoeff, Leiden, Steenstraat 33, koloniale waren en comesti bles. Overl. M. E.: G. Th. Verhoeff, Leiden, d.d. 7 Juli 1934. Opheffing. 3982. M. Slobbe, Noord wijkerhout, Dorpsstraat 35, handel in koek en suikerwerken en lunchroom. De politie alhier heeft aangehouden den 30-jarige brievenbesteller G. C. N., ver dacht van het plegen van fraude. Deze fraude bestond in het opplakken van ge bruikte postzegels op te frankeeren post- paketten. Door de politie alhier is aangehouden C. K. verdacht van diefstal van een zak aard appelen. Door een veehandelaar op de Mare wordt vermist een 2-jarig wit schaap met twee roode streepen op de rug. Aangehouden is mej. P. v. d. N., ver dacht van diefstal van tafelzilver ten na- deele van een café-restauranthouder hier ter stede. Haar verloofde M. W. is aan gehouden verdacht van heling. Door de politie alhier is aangehouden L. J. de J. uit Amsterdam, terzake van het verspreiden van opruiende geschriften. In de Donderdagavond gehouden buiten gewone vergadering van de Vereeniging van den Handeldrijvenden en Industriee- len Middenstand is in de plaats van den heer C. Ponsen, die als voorzitter bedankt had, gekozen de heer Cor A. Mulder. Deze nam de benoeming aan onder dank voor het vertrouwen dat de leden in hem stel den. VAN ONZE ADVERTEERDERS. DE EERSTE LEIDSCHE PAPIERHANDEL. In perceel Haarlemmerstraat 70, waarin voorheen het Fruitpaleia gevestigd waa, wordt hedenmiddag geopend de Eerste Leidsche Papierhandel. De heer G. A. Vogelsang heeft zijn spe ciaalzaak in behangselpapieren met behan- selmaterialen, welke voorheen gevestigd was op de Hooigracht en Haarlemmerstraat 251, naar hier overgebracht. Op het gebied der grossierder ij is er voor behangers een prachtige keuze in alle artikelen, die op deze branche betrekking hebben. Men neme eens een kijkje en overtuige zich van kwa liteit en prijzen. BIOSCOPEN. Luxor. Een van de voornaamste deelen van het programma van deze week is de film van de plechtige bijzetting van het stoffelijk overschot van Z. K. H. Prins Hendrik, 'n Indrukwekkende film, even aangrijpend als de plechtigheid zelve was. Het schitte rende weer, het wit van den rouwstoet, de groote deelname, kortom alles werkte er toe mee, om van deze plechtigheid een waardevol document voor het nageslacht te maken. Met de film „Einmal eine grosse Dame sein" geeft Kathe von Nagy den droom weer van een meisje, dat als bakvisch een ideaal heeft, evenals ieder mensch in zijn jeugd zich luchtkasteelen bouwt. Zij droomt zich eens 'n groote dame te zyn, te kunnen rijden in schitterende auto's mooie kleeren te kunnen dragen, op te vallen in de groote wereld en dat gelukt haar, als zij eenvoudig typiste in 'n automobiel zaak 'n schitterenden wagen weet te verkoopen. 'n Aardige film met charmant spel, zonder weinig inhoud weliswaar, doch het luchtig amusante spel doet dit wel vergeten. Als eerste hoofdfilm 'n groote komische film, waarbij de lachspieren los kunnen komen. Trianon. .Een actueel journaal gevolgd door een alleraardigste „screen-song" opent deze week het programma. Hierna volgde de begrafenisplechtigheid van Z. K. H. Prins Hendrik. Het eerste ge deelte van deze film bevatte belangrijke gebeurtenissen, waarbij Prins Hendrik te genwoordig was geweest. De talrijke aan wezigen volgden met aandacht dit film werk. Voor de pauze nog „die zwei von Süd-Express" een geschiedenis van twee vrienden en een meisje, die allebei Ver liefd op haar worden. Het slot was echter dat beiden vrienden bleven en zij alleen. Na de pauze kregen wij te aanschouwen „Tarzan de ontembare", een filmwerk, dat de aanwezigen van het begin tot het einde heeft geboeid. Deze film kan men wel be schouwen als een der vervolgfilms van Tarzan de aapmensch. De hoofdrol wordt vervuld door'Buster Crabbe, den Olympi- schen zwemkampioen. Hij toonde zi<— een buitengewoon athleet en zwemmer. Op be wonderenswaardige wijze liet hij zich door het bosch „zweven" terwijl ook enkele staaltjes van z'n zwemkunst worden ge demonstreerd. Deze film munt vooral ook uit door z'n prachtige natuuropnamen en dierendressuur. De inhoud is in 't kort als volgt: Dr. Brooks, een geleerde, leeft mid den in het Afrikaansche oerwoud. Een expeditie waaronder Mary Brooks, gaat op zoek naar den dokter. Plotseling verschijnt Tarzan en redt het meisje van een wissen dood. Tarzan, die bevriend is met haar va der, heeft een brief by zich, waarin ver meld staat waar hij zidh bevindt. Het blijkt echter, dat dr. Brooks, door een gods dienstige secte is gevangen genomen, welk lot ook de expeditie overkomt. Op het laat ste oogenblik komt Tarzan hem echter van een wissen dood redden. Na nog ver schillende wederwaardigheden wordt de ontembare Tarzan wederom overwinnaar over het meisje, die belooft altijd bij hem te zullen blyven. Wy kunnen een bezoek voor volwassenen deze week aanbevelen. Roxy. Wat bi „Indiaansche Liefde" het meest aantrekkelijke is, is het keurige spel van Mitchell Lewis, ex-kapitein bij het En- gelsche leger, nu eigenaar van een groote farm in Amerika. Een enkele maal valt een moreel déraillement te vreezen, maar de situatie, die deze vrees opwekt, wordt met omzichtigheid behandeld en ten slotte komt de geschiedenis met al wat er bij behoort in behouden haven. Voor volwassenen behoeft deze film niet te worden ontraden. Casino. We kunnen ons voorstellen, dat iemand, die houdt van Wild-West-romans heel graag de romans leest van Zane Grey en even graag de verfilming van een dezer romans zou willen zien. Zoo iemand nu kan deze week terecht in Casino, waar de vertooning plaatse heeft van Zane Grey's „Canyon Walls" onder den titel „Kruit damp en Paardenhoeven". George O'Brien, in de rol van „Smoke", den roekelooze cowboy, springt in de bres voor de erf- rechten van Betsy Blake, een negenjarige wees, daarby geholpen door zijn vriend Alf en de onderwijzeres Dorothy Benson. Het is een verhaal van opoffering, moed en liefde, spannende gemaakt door de actie en sensatie, die er in voorkomen. Een ander filmwerk „De Doodenzwaai" brengt ons midden in het circusleven met al zijn intriges. De ontvangsten van het circus zijn gestolen. Iemand uit het per soneel wordt valschelyk van dien diefstal beschuldigd en nu wordt „de dooden zwaai" het middel om de schuldige, een vrouw, tot bekentenis te dwingen. Muziek en zang luisteren de circusvertooningen op. Deze films, waarvan de eerste buiten gewoon goed is, vormen met het voorpro gramma, waarin de begrafenis van wijlen Prins Hendrik, alsmede een interessante opname van den Vesuvius voorkomen, een zeer mooi geheel voor volwassenen. DE OPLEIDING VOOR VERPLEEGSTER (DIPLOMA B) IN DE PSYCHIATRISCHE INRICHTINGEN. Nu de zomervacantie weer nadert en daarmee de tijd, dat de meisjes de Nijver heids- en ULO-scholen verlaten en de vraag voor haar rijst: Wat nu? willen wij gaarne de aandacht vestigen op de opleiding voor verpleegster (diploma B) in de psychatri- sche inrichtingen. Er heeft zich in de laatste jaren in de psychiatrische inrichtingen een belangrijke verandering voltrokken. Men heeft begre pen, dat het onsociale gedrag van den geesteszieke niet het noodzakelijk en on vermijdelijke gevolg is van de ziekte, maar tevens in hooge mate afhankelijk is van de wijze, waarop men met hen om gaat. De gewone maatschappij schiet in deze nog ernstig tekort, zij houdt nog veel te weinig rekening met de persoonlijke eigen aardigheden van haar leden en is derhalve voor de gebrekkige aanpassing, die de geestelijk abnormale vaak zoo duidelijk vertoont stellig mede verantwoordelijk. Op de psychiatrische inrichting nu rust de taak, niet alleen om de ziekte zelf zoo mogelijk te genezen, maar ook om in de gevallen waarin dit niet gelukt, althans de sociale aanpassing met alle ten dienste staande middelen te bevorderen. Juist met deze „socialiseering" van gees telijk abnormalen zijn den laatsten tijd zeer merkwaardige resultaten bereikt, waardoor de sfeer in de inrichtingen ge heel is veranderd. De arbeid van de verpleegsters heeft daardoor buitengewoon aan belangrijkheid en diepte gewonnen. In plaats van een ver zorging zonder meer en eenige technische vaardigheid, is het geworden tot een werk, dat velerlei eigenschappen van gemoed en verstand eischt en waaraan men zich kan geven met zijn volle hart en dat daardoor rijke bevrediging schenkt. Met het oog daarop wordt in verschil lende inrichtingen behoefte gevoeld aan leerlingen met een wat breeder vooroplei ding dan tot nu toe by de leerlingverpleeg sters gewoonlijk werd aangetroffen. Zoo zouden wij in de eerste plaats voortaan gaarne uitsluitend leerlingen aanstellen, die in het bezit zijn van een ULO-diploma of althans een opleiding hebben genoten, die minstens gelijk te stellen is met 2 jaren Uitgebreid Lager Onderwijs. Nog beter voorbereid voor de verpleeg stersloopbaan zijn meisjes, die behalve be hoorlijk onderwijs ook een opleiding aan een erkende huishoudschool hebben door- loopen; dus b.v. zij, die den tweejarigen voorbereidenden cursus met vrucht hebben doorloopen, terwijl de voorkeur zal wor- len gegeven aan die leerlingen, welke het Schooldiploma voor huishoudkundige of hulp in de huishouding hebben verwor ven. In vetband met dit artikel wordt verwe zen naar de advertentie van de inrichtin gen „Endegeest, Rhijngeest en Voorgeest", voorkomende in dit blad. De Kledingmagazijnen „De Faam" aan de Vischmarkt, noodig voor den Stadhuis bouw, zijn nu door de gemeente aange kocht voor 238.000. Officieel moet de Raad nog deze aankoop bevestigen. Het laatste aanbod van de „Faam" was 250.000, waar tegenover de onderhandelaars van de ge meente een bedrag van 238.000 hebben gesteld. Hierop is overeenstemming be reikt. ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Bevorderd: tot doctor in de Letteren en Wijsbegeer te, op proefschrift getiteld: „Al-Shafi's verhandeling over de „wortelen" van den Fikh" de heer L. I. Graf, geboren te Sint Jans-Molenbeek; tot doctor in de Wis- en Natuurkunde, op proefschrift getiteld: „Observations on Hydractinia echinata (Flem) and Eupa- gurus bernhardus (L)" mej. K. Schijfsma, geboren te Pankadjene (Celebes); tot arts de heeren W. de Ruiter, L e i- d e n, H. G. S. van Raalte, Middelburg en J. P. Buys, Leiden; Geslaagd: Artsexamen eerste gedeelte de heeren S. J. Warouw, Leiden, J. W. Houwen, den Haag, M. Schreuder, Leiden, J. H. Kraaymes, Oakland en J. L. Dinkla, Haar lem; Propaedeutisch examen Theologie de heeren A. Barendrecht (cum laude), Delft, I. de Tombe. Leiden, Ph. M. Bocht Arnhem en E. P. Klomp, Voorburg; Doctoraal examen Wis- en Natuurkunde hoofdvak Scheikunde, de heer P. van den Berg. Wassenaar en mej. L. van Zijp, Leiden; idem hoofdvak Wiskunde, de heer M. Taal, den Haag; Candidaatsexamen Wis- en Natuurkun de. letter K. de dames S. M. Haspers, Wassenaar en E. P. Beer, den Haag; idem letter F. mej. E. Verhoeff, Rotter dam; Candidaatsexamen klassieke letteren, de dames A. Menges, den Haag en A. J. Kense, den Haag; Doctoraal examen klassieke letteren, mej. A. van Rijnbach, L e i d e n;r Economisch candidaatsexamen Indologie de heer J. R. Gleubitz, Rotterdam; Doctoraal examen Indisch recht, de heer mr. G. C. Suermondt, den Haag en de heer H. F. W. Luiking. Leiden; Candidaatsexamen klassieke letteren, mej. H. C. van Riel, Arnhem; Propaedeutisch examen Theologie, de heer F. Offringa, Scheveningen. GEMEENTEL. AANKONDIGINGEN. Burgemeester en Wethouders van Lel den brengen ter algemeene kennis, dat zij. uitsluitend ten behoeve van de door het Groepcamité der R. K. Verkenners „St. Jo seph" op het terrein naast de St. Joseph- kerk aan den Heerensingel, alhier, te hou den fancy-fair, voor 28, 29 en 30 Juli a.s. ontheffing hebben verleend van de ver bodsbepalingen vervat in art. 2, sub a. en b., van de Winkelsluitingswet 1930, S. 450. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Hinderwet. Burgemeester en Wethouders van Lel den, gezien het verzoek van P. Verhoef om vergunning tot het uitbreiden van de fa briek van fijne vleeschwaren in het perceel Boerhaavestraat No. 9, hoek Kruisstraat; gelet op de artikelen 6 en 7 der Hinderwet; geven kennis aan het publiek, dat genoemd verzoek met de bijlagen op de Secretarie dezer gemeente ter visie gelegd is; alsmede dat op Zaterdag, den 28sten Juli 1934 des voormiddags te half elf uren in het per ceel Breesttraat 125 (Bureau van Gemeen tewerken) gelegenheid zal worden gege ven om bezwaren tegen dit Verzoek in te brengen, terwijl zij er de aandacht op ves tigen, dat niet tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeenkomstig art. 7 der Hin derwet voor het gemeentebestuur of een zijner leden zijn verschenen, ten einde hun bezwaren mondeling toe te lichten. AGENDA LEIDEN. Woensdag, Buitengewone Bestuursraadver gadering R. K. Volksbond, Bonds- gebouw, 8 uur. De Zondagsdienst der huisartsen te Lei den wordt waargenomen door de doktoren Simons, Bockel, Nieuwzwaag en Ver- brugge. De Zondagsdienst der doktoren te Oegstgeest wordt waargenomen door ór. Be rtel, tel. 3302. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 9 tot en met Zondag 15 Juli as. waargenomen door apotheek C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, telef. 523. KERKNIEUWS Benoemingen Paters Dominicanen. Z. H. E. de Bisschop van Haarlem heeft benoemd tot pastoor te Rotterdam, H. Do- minicus, den zeereerw. pater J. van der Linden; tot pastoor te Alkmaar, H. Domi- nicus, den zeereerw. pater A. Oorsprong; tot pastoor te Alkmaar, H. Joseph, den zeereerw. pater Th. Hagemans; tot kape laan te Rotterdam, H. Dominicus, den weleerw. pater E. Teppema; tot assistent te Rotterdam, H. Dominicus, den weleerw. pater A. Terwindt; tot kapelaan te Rot terdam, O. L. Vr. v. d. H. Rozenkrans, den weleerw. pater J. Frehé; tot kapelaan te Rotterdam, H. Hart van Jesus, den wel eerw. pater M. Hoenselaars; tot kapelaan te Schiedam, O. L. Vr. v. d. H. Rozen krans, den weleerw. pater P. Smulders; tot kapelaan te Alkmaar, H. Dominicus, den weleerw. pater M. Helling. (Herplaatst wegens misstelling). SPORT SCHAKEN ZOETERWOUDE—L. ARBEID. SCHAAK CLUB. Gisteravond werd in het Patronaatsge bouw te Zoeterwoude de return-match ge speeld tusschen de R. K. Schaakclub „Deli- ciae Nostrae" aldaar en de Leddsche Arbei dersschaakclub. Werd de vorige keer aan 14 borden ge speeld en was de uitslag een gelijk spel (77, thans namen van elke club 16 spelers aan den wedstrijd deel en won de Zoeterwoudsche club met groote meerder heid (133). De volledige uitslag is de vol gende: Zoeterwoude L. Arb. W. DemmendalI. Zitman 10 T. J. de BruynJ. F. Luyten 10 J. M. VoldersJ. Koet y7'/9 B. J. WittenbergJ. Lips 10 H. MaatsG. Brugman 10 H. v. d. Poel—W. Bodry 1—0 W. HoogzaadA. Blonk bi H. B. Stipdonk—G. L. Wassenburg 10 W. GrimbergenG. Carton 10 G. v. NiekerkC. Ligtvoet 10 M. v. NiekerkH. Spierenburg 1—0 W. v. NiekerkP. Kruit 10 T. Klein—-J. Smit 0—1 W. Clarys—F. Bleiji 0—1 M. GibbonH. v. Es 10 T. HommesS. Fuchs 10 Totaal 13—3 LEEST DE ADVERTENTIES IN UW DAGBLAD.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 2