MAANDAG 9 JULI 1934 DE LE1D5UHE COURANT TIE.KUE BLAD. PAG. M VOETBAL R. K. België-R. K. Nederland 1-4 Een goede wedstrijd ondanks de hitte. Het R. K. Federatie-elftal heeft vrij on verwacht te Gent een wedstrijd gespeeld tegen het R. K. Belgisch elftal, zulks ter gelegenheid van een jubileum van „Gova" te Gent. De volgende elftallen kwamen daarbij tegenoer elkaar uit: Nederland. Doel: W. Alsemgeest (DHL). Achter: Somers (TW), Gigengack (Geel-Wit). Midden: Tuyb (Volend.), Wolf (Gr. Wil lem), J. v. Dongen (Dongen). Voor: Roncken (DEV), v. d. Hoogen (VVIJ), v. d. Sande (Leonidas), C. Aftem- geest (DHL), Claassens (Sitt. Boys). Scheidsrechter: Bauwens. België. Doel: Lissens (Antw.). Achter: Jacobs (OV), De Backer (OV). Midden: Heijndrickx (OV), Nootens (Brab.), Schoof (OV). Voor: de Keulaer (Antw.), v. d. Acker (Brab.), Clement-Altert (OV), Herrebaud (OV), Poelman (OV). Aan het verslag van dezen wedstrijd ont- leenen we aan de „Maandagmorgen" het volgende: De eerste aanval is voor de onzen, maar de bal ligt al gauw achter. Spoedig komen de onzen terug, en voordat iemand weet. wat er gebeurt, heeft v. d. Sande uit een aangegeven bal van v. d. Hoogen het eer ste doelpunt gescoord; dat was na 2 mi nuten spelen. Het spel der onzen heeft veel weg van een overrompeling, want direct na den aftrap krijgen we weer een corner te ne men; hieruit ontwikkelt zich een aanval der Belgen, waarbij Poelman naast schiet. Een schitterende kans ontgaat den Belgen als na een voorzet van de Keulaer Here- baud overkopt. Het spel raakte dan ver deeld, zonder dat er van overwicht sprake is. Na tien minuten spelen wringt zich Tok Alsemgeest door de Belgische verdediging heen en op het nippertje wordt hem de bal ontnomen. Maar aanstonds komen de roodbaadjes naar voren, waarbij v. d. Acker naast schiet. Nog in dezelfde minuut plukt ,,Wim" een bal uit de lucht, en daar na schiet Clement in schitterende positie hoog over. Dat was een prachtkans. De Belgen zetten enorm op en onze verdedi ging heeft veel werk te verzetten. Spoedig hernemen de onzen het offensief, waarvan een corner het gevolg is. Deze leverde geen voordeel, evenmin als een poging van v. d. Sande om doelman Lissens van dichtbij te passeeren. Aan de overzijde mist Clement een nieu we kans, door een vrije bal naast te schie ten. Vlak daarop nemen de Belgen een corner, als Alsemgeest nog juist een schot van Clement kan overtippen. De Belgen hebben geen geluk; een goede voorzet van de Keulaer wordt precies naast geschoten, en bij een hernieuwde aanval vangt Wim een diagonaal schot van v..d. Acker fraai. Na 35 min. spelen, als de Nederlanders zich uit een omklemming loswerken, on derneemt onze linkervleugel een rush, v. d. Hoogen zet keurig, laag door naar Tok Alsemgeest, die deze schuiver met een ge weldige trap, onhoudbaar in het doel doet verdwijnen (02). Deze voorsprong was niet geheel ver diend; wel spelen de onzen technisch be ter, maar door twee doelpunten was dit UIT IIET KATHOLIEKE KAMP. HET V.E.P.-TOURNOOI. Gisteren werd de finale gespeeld van Afd. I van het senioren-tournooi. Om 1 uur ging hieraan vooraf de wedstrijd V.E. P.Semper Avanti, waarvoor een me daille was beschikbaar gesteld. S. A. kwam slecht^ itiet negen spelers uit. Dat de uitslag desondanks 41 in hun voor deel werd, zegt o.i. genoeg. Vooral het voorhoedespel bij V. E. P. was weer be droevend. Er zal nog heel wat moeten ver anderen wil V. E. P. in de volgende com petitie een behoorlijk figuur slaan. De finale tussohen H. M. S. en Amers foort heeft pns niet ten volle bevredigd. Hiervoor was de wedstrijd vooral in de tweede helft te eenzijdig. De oorzaak hier van was dat H. M. S. zeer onvolledig ver scheen en 'n tamelijk onsamenhangend spel demonstreerde. Amersfoort vormde 'n mooie sluitende ploeg, die technisch en tactisch wèï onderlegd bleek. De verde diging was niet van de sterkste, maar de sfhotvaardige voorhoede was in prima conditie. Vooral de snelle linkerwing was uitstekend. Met dit elftal zal Amersfoort het in de competitie 'n stuk brengen. Over de wedstrijd, die door hen met 61 ge wonnen werd, het volgende: Kwart over drie trapt H. M. S. af. Direct merken we verschil geflatteerd uitgedrukt. Deze cijfer verhouding wordt nog ongunstiger als na een paar minuten bij een corner, v. d. San de met een fraaien kopbal Lissens voor de derde maal laat visschen en de onzen dus met 30 de leiding hebben, waarmede de rust ingaat. Na een kort offensief van de Belgen, dat wederom leed aan ondoortastendheid, krijgt v. d. Sande een opgelegde kans, die hij laat loopen, zoodat Lissens gemakke lijk kan redden. Aan de overzijde heeft bij een voorzet van Keulaer Herrebaud maar voor het inschieten; dat doet hij ook maar zoo tam, dat Alsemgeest het roller- tje pakt. Alsemgeest vangt den uitgetrap- ten bal op, snort er mee naar voren, maar op het laatste oogenblik wordt hij van den bal geloopen en weg is de kans. Vlak daarop nemen de Belgen een cor ner, waaruit Schooff een schot op doel geeft, maar het binnentrio weigert op te loopen hetgeen voor Gigengack aanleiding is om het spel naar de overzijde te ver plaatsen. Het spel der Belgen is zeer doorzichtig en de onzen hebben hun tegenstanders dan ook gewoon in den zak. Wanneer de onzen op het Belgische doel afstormen geeft de scheidsrechter plotseling penalty, een veel te zware straf voor een minimaie overtreding; Alsemgeest geeft een roller op doel, die door Lissens uit den hoek wordt weggegrabbeld. Door de warmte wordt het spel er niet beter op, het vlugge tempo van voor de rust is gedaald en aan beide kanten is het een tam partijtje voetbal. De Belgen krij gen een prachtkans als de Keulaer voorzet. Herrebaud schiet recht in de handen van Alsemgeest. De schermutseling die hierna volgde bracht alleen een outbal. De Ne derlanders blijven sterker, maar ze willen het te mooi doen. Dit wordt noodlottig, want als bij een aanval der Belgen na on geveer 25 min. de linkerwing er tusschen uit gaat en Herrebaud inzet, vangt Alsem geest den bal, maar de toeschietende Cle ment maakt er 13 van. Dit maakt de Nederlanders wakker. Spoedig zitten ze weer voor het Belgisch doel en vlak buiten de strafschoplijn maakt een der Belgen hands. Alsemgeest lost een harde pil, maar Lissens vangt den bal fraai. Nog in dezelfde minuut schiet v. d. Hoogen van dichtbij naast den paal. De druk op het Belg. doel wordt sterk en als Alsemgeest weer een pil afvuurt vangt Lis sens opnieuw onberispelijk. De Belg. spelers worden nu luid aange moedigd, en de kwaliteit van het spel stijgt naarmate de aanmoedigingen krachtiger worden. De groote voorsprong die de Nederlan ders voor de rust hebben verworven was blijkbaar van invloed op hun spel, want meermalen is dit slap. Naarmate de tijd verstrijkt komen de roodbaadjes meer in den aanval, maar vooralsnog blijven hun pogingen zonder resultaat. Toch zien we menig goed opge zet offensief, waartegenover onze backs hun beste spel moeten spelen om het doel voor doorboring te vrijwaren. Een- corner op het Belg. doel wordt door v. d. Sande overgekopt. Het spel is zeer aantrekkelijk en het is de vraag of de Bel gen nog een tegenpunt zullen maken als belooning voor hun goed volhouden. Ver diend zou het wel zijn. Aan de overzijde hebben de onzen pech ennog meer. Alsemgeest kanjert tegen de lat en de te rugspringende bal wordt door v. d. Hoo gen op een meter afstand in volkomen vrije positie hoog overgekogeld. Een minuut voor het einde gaat Cle ment er door heen, hij heeft de kans, maar Herrebaud belet hem te scoren. En dan gaat Alsemgeest er tusschen uit, schitte rend en het is 41 voor Nederland. Nog even aftrappen en het einde is daar. dat de warmte nogal te dragen is want er wordt in pittig tempo gespeeld. In 't be gin gaat 't spel tamelijk gelijk op. Na 5 minuten krijgt de H. M. S. rechtsbuiten de bal in vrije positie en doelpunt met 'n onhoudbaar diagonaal schot. Amersfoort neemt van de aftrap de bal mee en de voorzet van de snelle linksbuiten wordt door de midvoor ineens schitterend inge schoten. 't Zelfde staaltje wordt herhaald, maar nu redt de keeper fraai. H. M. S. on derneemt eenige aanvallen, maar twee maal achtereen schiet de midvoor huizen hoog over. Amersfoort is steeds gevaarlij ker. Na 'n half uur spelen zet de rechts buiten goed door en passeert kalm de doel verdediger. Tot aan de rust weten de gebrs. Budel verder onheil te voorkomen. Na de rust heeft H. M. S. bijna geen voet meer aan de grond gehad. Alleen Amersfoort speelde. Na 5 min. schiet de linksbinnen 'n goed-aangegeven bal on houdbaar in. Kort hierop passeert de mid voor de H. M. S.-keeper met 'n tam schot. De druk houdt steeds aan. Talrijke cor ners zijn 't resultaat. Een daarvan ver dwijnt via de paal in 't ntt, zonder aan geraakt te zijn. 'n Keurig staaltje voetbal volgt als de linksbinnen er keurig alleen vandoor gaat, alles passeert, de uitgeloo- pen keeper incluis, 'n Vliegend schot van dezelfde speler vangt de H. M. S.-keeper vallend. H. M. S. geeft niet op en vecht om nog 'n doelpunt. De laatste minuten zijn voor hen, maar 't wil niet. Zij hebben pech als de Amersfoortdoelman uitloopt en 't schot juist tegen de paal belandt. Dan blaast de scheidsrechter 't einde en is Amersfoort bekerwinnaar. D. O. S.—LISSE 5—2. In een vriendschappelijke ontmoeting wist D. O. S. over Lisse de baas te blijven. De wedstrijd zelf werd tamelijk gemoede lijk gespeeld, en D. O. S. was in het veld zoowel als voor het doel gevaarlijker dan Lisse. Het spel zal 5 minuten oud geweest zijn toen van Es D. O. S. de leiding gaf (10). Lisse zet dan zeer goede aanvallen op, die tenslotte succes hebben, zoodat wordt gelijk gemaakt (11). Dan wordt Lisse wat gevaarlijker, doch succes komt weer aan den anderen kant als v. Es een schot lost, en de Lisse-keeper den bal voor de voeten van van Diemen slaat die ineens inschiet (21). Dan worden aan beide kanten de doelverdedigers danig op de proef gesteld. De Koning weert zich goed, evenals zyn Lisser collega, die echter ten slotte moet visschen van een schot van de Koning (31), die ineens van den vleugel doelpunt. Dan is het rusten. Daarna wordt er goed aangepakt. De aanvallen volgen afwisselend elkaar op. D. O. S. doelpunt echter weer het ec.-t door van Els, terwijl eenigen tijd later Hoogeboom door alles heen heen loopt en de stand op 51 brengt. Lisse komt dan ook nog eenmaal aan doelpunt, als de bal uit een scrimmage tenslotte wordt ingetrapt (52). Hiermee kwam het einde en toog Lisse weer naar de haven, om haar boottocht voort te zetten. D. O. S. V—Majella II 2—3; D. O. S. a— Alphen Boys a 5—0; Majella a—D. O. S. b 1—5. N. V. C.-TOURNOOI. Gistermiddag ongeveer 3 uur had de ontmoeting plaats tusschen N. V. C. I en Van Nispen I om de le plaats. Van weers zijde spelen de zenuwen nogal mee en al spoedig kunnen wij zien, dat het spel niet aan de verwachtingen voldoet. Bij een aanval van N. V. C. wordt de bal mooi voorgezet en onhoudbaar ingeschoten (10). Dan een corner op 't N.V.C.-doel, maar keeper W. v. d. Berg is in vorm. Daarna gaat N. V. C. er weer van door, een mooie voorzet van links en de midvoor J. Broekhof knalt No. 2 in 't net. Bij Van Nispen is het verband totaal zoek en wel dra maakt N. V. C. door toedoen van haar linksbuiten No. 3. Twee spelers waren toen hun zenuwen niet meer de baas en scheids rechter Van Elk besloot zeer terecht bei den naar de kleedkamer te verwijzen. Nog maals weet N. V. C. 't doel te doorboren, maar deze goal wordt terecht niet toege kend. wegens buitenspel. Hierna rusten. Na de thee neemt N. V. C. het geheele spel in handen en spoedig zien we een corner op 't van Nispendoel, de bal wordt door een speler met de hand bewerkt, maar de strafschop werd omgezet in een vriend schappelijke. Even daarna trapt Van Nis pen op onfortuinlijke wijze in eigen doel (40). N.V.C. maakt dan heel doodge woon van links naar rechts, van rechts naar links en van links naar binnen het 5de doelpunt. Eindelijk weet Van Nispen door een snelle doorbraak de eer te redden (51). Uit een corner wordt door N. V. C. op schitterende wijze de stand op 61 gebracht. Hierdoor is dus de oude traditie gebroken en heeft N. V. C. I zich terecht als No. 1 van het Tounnooi geplaatst. De scheidsrechter leidde zeer correct. WEDSTRIJDEN V. C. H. Op het V. C. H. terrein speelde een club gecombineerd uit Roelofarendsveen tegen een gecombineerd elftal van V. C. H. een zeer vriendschappelijke wedstrijd en er werd mooi spel gegeven. De rust ging in met 31 voor de gas ten en daarna wist V. C. H. nog een mooi punt te maken, zoodat de uitslag was 32. Scheidsrechter was de heer W. Bank. Onze junioren waren op bezoek voor de zomer-competitie bij de jun. A. van Adolf Kolping te Langeraar. Dat onze junioren zich goed geweerd hebben blijkt wel uit den uitslag 42 voor Adolf Kolping. Voor eenige weken verloren onze junioren op eigen terrein tegen dezelfde club met 100 Wel een bewijs, dat er wordt geoefend. ADOLF KOLPING. Gistermiddag zou het eerste elftal een bezoek gaan brengen bij Trekvogels I te Boskoop, die onlangs in Langeraar op be zoek is geweest. Daar het nu een uitwed strijd betrof en het een beetje warm was, kwam nog weer eens echt naar voren de mentaliteit van enkele leden, om allerlei foefjes, uitvluchtjes op te zoeken, om toch maar niet mee te gaan. Liefst zeggen zij het nog vlak voor het vertrekuur. Laat het eens een thuiswedstrijd zijn, present hoor, al is het nog veel warmer. Pracht sportlui! Al dus met een gehandicapt elftal vertrok Kol ping naar Boskoop en speelde aldaar een mooien vriends^happelijken wedstrijd te gen Trekvogels. Met 42 wist Trekvogels te winnen. Wanneer het eerste elftal vol- ledig was geweest, had het resultaat wel anders kunnen zijn. Bravo voor de elf spe lers, die de reis gemaakt hebben. Thuis speelde het 2de elftal tegen Trek vogels II. Hier was de uitslag 40 in het voordeel van Kolping. Voor de onderlinge Junioren-competitie was Hoogmade komen opdagen om den strijd aan te binden tegen de onzen. De Junioren van Kolping bleven hun vorm handhaven en wonnen met 42. R. K. V. V. „K. R. V." Het eerste elftal was op bezoek bij St. Bernardus I te Hazerswoude voor de ne derlaag-serie van deze vereeniging. K. R. V. speelde hier een aardig partijtje voetbal, en toonde zich een klasse sterker dan de thuisclub. De 53 zege der onzen toont dit wel niet geheel aan, maar het terrein en andere omstandigheden in aanmerking genomen, kunnen wij zeker met het resul taat tevreden zijn. De vastgestelde juniorenwedstrijden zijn wegens overlijden van Z. K. H. Prins Hendrik uitgesteld. Deze week speelt Dinsdagavond K. R. V. c tegen K. R. V. b te 7.30 uur. De spelers van deze twee elftallen zorgen er wel voor op tijd aanwezig te zijn. Woensdagavond oefenen voor het a-elftal Donderdagavond voor de senioren. R. K. S. V. „FOREHOLTE". Van het flinke vriendschappelijke pro gramma bleven er gisteren maar twee wedstrijden over nl. thuis: Foreholte II Kolping Boys I en Foreholte IIIKolping Boys II. Was het in den voormiddag warm; toen Foreholte tegen Kolping Boys II begon, woei er een frisch zeewindje, wat aan goed voetbalspel geen kwaad deed. De Leidc- naars kwamen in het veld met 7 man, het elftal werd met beider goedvinden aan gevuld door Foreholters. De Voorhouters, tenminste het derde elftaol, bleek de sterk ste. De uitslag was 6—0. Hierna liet ook Foreholte II zich van haar goede zijde zien. Wel profiteerde Kol ping Boys reeds in de eerste minuten van een misverstand in de Foreholte-achter- hoede, maar voor de Gezellen bleef het daarbij. Onze jongens scoorden daarentegen 5 maal, zoodat deze strijd door Foreholte gewonnen werd met 51. Overigens waren het prettige wedstrij den, waartoe niet het minst Kolping Boys heeft bijgedragen. Een propaganda voor de R. K. Sport! De training is deze week wat uitgebreid: Dinsdag 8 uur le en 2e elftal, Woensdag 8 uur, alle Junioren; Donderdag 8 uur 3e elftal en A Juni, Vrijdag 8 uur 2es en 3e elftal en Zaterdag van 2 tot 5 uur Sport en Athletiek voor alle leden. R. K. S. V. „MAJELLA". Het tweede elftal met voor den keeper een invaller, trok naar de Veen en won met 32 van D. O. S. V. Het derde elftal speelde thuis haar vyf- den competitie-wedstrijd. Spoedig maakte de Majella-midvoor den eersten goal. Toen ging het eenigszins minder succesvol en de plaatsen werden veranderd. Met rust was de stand nog steeds 10 voor Majella. Na rust werd het knoeien; het halve elftal liep niet op de plaats. Het gevolg bleef niet uit. Het plezierig spelend D. O. S.-elftal joeg den eersten goal na den andere er in. Toch had ons junioren-elftal in het geheel niet behoeven te verliezen. Einde: 51 voor D. O. S. Jongens, zoolang jullie zoo vreeselijk eigenwijs blijven, is het veel beter dat jullie maar verliezen. Misschien wordt het op zoo'n manier nog eens beter! De trainingsavonden zijn door het Be stuur als volgt vastgesteld: le en 2e elftal Dinsdag en Vrijdag. Aanvang 7 uur; 3e elftal Woensdag van 7.309 uur De ad- spirant junioren Maandag en Woensdag van 6.0Ö7.3Ü uur nam. KON. NEDERL. VOETBALBOND. LUGDUNUM—NEPTUNUS 2—3. Gisteravond speelden Lugdunum en Neptunus ondanks de hitte een geanimeer- de'n wedstijd. De publieke belangstelling was tamelijk groot hetwelk wel hoofdza kelijk was om Vente eens te zien spe len. Ten tecken van rouw over het overlij den van Prins Hendrik waaiden de vlag gen halfstok en werd bij den aanvang van den wedstrijd een minuut stilte in acht ge nomen. Neptunus wint den toss en Lugdunum neemt vanaf den aftrap den bal mee maar het schot gaat naast. Vanaf den uittrap wordt de bal opgevangen door Neptunus en uit een schermutseling neemt Neptunus door haar linksbinnen na twee minuten de leiding (01). Lugdunum komt dan fanatiek opzetten en het is Mom, die na een kwartier de partijen weer op gelijken voet brengt (11). Onveranderd komt de rust. De thee schijnt Neptunus nieuwe krach ten te hebben geschonken want als er een minuut gespeeld is bezorgt Vente zijn club opnieuw de leiding (12). Neptunus is nu overwegend sterker. Bij een uitval van Lugdunum wordt een corner geforceerd. Deze goed genomen wordt over het hoofd van den keeper ingeschoten. De back, die op de doellijn staat weet niet anders te doen dan de bal met zijn hand uit het doel te slaan. Penalty. Koolloos neemt den straf schop en het is 2—2. Neptunus is niet van plan om te verliezen en als Vente onberis pelijk drie spelers passeert en op het juis te moment overgeeft, heeft de midvoor geen moeite om er 23 van te maken. Lugdunum krijgt nog eemge kansen om gelijk te maken maar de palen brengen red ding. zoodat als de scheidsrechter einde blaast hoeft Neptumus een kleine doch ver diende overwinning behaald. LEIDSCHE VOETBALBOND. LEIDSCH ELFTAL—OUD INTER NATIONAALS. Het LeidLsche elftal voor den wedstrijd tegen de oud-internationaals op het Lugdu- numterrein op Zaterdag 14 Juli, te zeven uur. is als volgt samengesteld. Vóór: C. v. d. Leeden (A. S. C.). P. Kan tebeen (U. V. S.). L. P. D. Nagtegelh'r (L. F. C W. van Weerlee (Lugdunum) en A. van Leeuwen (L. F. C.). Midden: G. de Lange (U. V. S.), W. Dijk man, aanv. (Alphen), en W. Landesbergen (Lugdunum). Achter: P. v. d. Plas (L. F. C.) en H. Bin- nenkamp (Alphen). Doel: W. A Freyser (A. S. C.). Reserves: H. Kramp (U. V. S.). H. Hcsse- ling (Alphen), C. J. v. d. Wilk (L. D, W. S.) P. Brecdeveld (Lugd.), J. Windhorst (Al phen), W. van Weizen (U. V. S.) Het elftal van de Oud-Internationaals is als volgt samengesteld: Doel: de Boer (Ajax). Achter: van Dyke (Feyenoord), de Bruin (Hermes D. V. S.). Midden; Krom (R. C. H.), Grysccls (V. U. C.), Breitncr A. D. O.). Voor: de Natris (Ajax), Formenooy (Sparta), Dr. Thomee (Concordia), Kluin (A. G. O. V. V.), Pctterson (Feyenoord). Reserves: v. d. Bergen (V. O. C.), v. d. Broek (Xerxes), v. d. Wildt (V. U. C.), Dr. Tetzner (BeQuick). MOTORSPORT LEIDSCHE HARLEY-DAVIDSON CLUB. Gisteren hield de L. H. D. C. een toerrit naar de omgeving van Bergen en Schoorl. Om negen uur werd gestart en reed men over Sassenheim, Noordwijkerhout door de Zilk naar Vogelenzang. Vandaar door de mooie omgeving van Overveen, Bloemcn- daal, langs het Kopje over Driehuis naar het pontveer van Velsen. Hier voerde Je route over den grooten weg naar Alkmaar, en langs het Noord-Hollandsch Kanaal naar Schoorldam. Even voor Schoorl werd een kleine omweg ingelascht en wel naar Cam perduin, ter bezichtiging van de bekende Hondsbosschc zeewering. Van Camperduin ging het toen naar Schoorl en Bergen. In deze fraaie omgeving van bosachen, duin en zee wvrd op verschillende plaatsen gcrui- men tijd vertoefd, hetgeen alleszins de moeite loont, Zoo werd o.a. een bezoek ge bracht aan den oriëntecrtafcl bij Klcin- ZwiLserland, vanwaar men een prachtig vergezicht heeft naar alle kanten, de duin top „de Fransehman", Bergen aan Zee enz. Van Bergen aan Zee voerde de weg langs den duinvoet naar Egmond a. d. Hoef, en zoo naar Castricum, Beverwijk, Velzen, en Haarlem. Over Heemstede reed men wed.-r door de Zilk en nu over Noordwijk-Binnen en Katwijk-Binnen huiswaarts. WIKI.RKNNKN WIELERBAAN GOUDA. Op de Goudsche wielerbaan werd giste ren een 3 uurs-koppelwedstrijd gehouden met het volgende resultaat: 1. Jan van KempenCorWals 43 punten, 2. Charlier— Dencef 7 punten. Met 2 ronden achter stand: 3. Os/mei laKJ. van Nek Jr. 33 punten, 4. HcrslingaMetena 16 punten. Met 3 ronden achterstand: 5. Riethoven Verschoor 20 punten, 6. SpykerCattel 12 punten met 6 ronden achterstand. Piet van Kempen moest volgens contract met Cor Wals starten, doch hij deed dit niet. Wel wenschtc hij met Ottcvaire uit te komen, doch dc directie van de wielerbaan achtte dit minder gewcnscht. Haamdag

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 11