Vreemde cheques en bankpapier HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor IOcL WOENSDAG 27 JUNI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN MET VADER'S AUTO OP STAP. Wielrijder aangereden en auto beschadigd. Gisteravond gebeurde te Groenlo een Vrij ernstig auto-ongeluk. De 16-jarige F., nam 's avonds zonder voorkennis van zijn ouders, een gloednieuwen auto uit de ga rage van zijn vader om daarmee met een paar vrienden te gaan toeren. Ter hoogte van de gasfabriek schijnt de jeugdige chauffeur het stuur te zijn kwijt geraakt, ten gevolge waarvan hy den 20- jarigen wielrijder Wolters aanreed, die met een been- en armfractuur en zeer ernstige hoofdwonden in hoogst zorgwekkenden toestand naar het St. Vincentius-Gasthuis werd vervoerd. De nieuwe auto kreeg te vens ernstige averij. De ouders van den jongen, die meenden, dat hun zoon te bed lag en reeds sliep, kregen nog laat de tijding van het ongeval. Het jongmensch was zoo overstuur van het gebeurde, dat de politie hem pas den volgenden dag een verhoor kon afnemen. DE SLAGER ROELOFSEN AANGEREDEN. De 29-jarige H. Roelofsen, bekend uit de actie van de N. S. B. tegen de Crisis- Varkenscentrale, reed gisteravond op de Westkruiskade te Rotterdam op zijn mo tor. Hij werd aangereden door een auto met het gevolg, dat hij tegen den grond werd gesmakt. De Geneeskundige Dienst bracht hem naar het ziekenhuis, daar hij een hersenschudding had opgeloopen. WAGEN MET HOOI GEKANTELD. Een 14-jarige jongen gedood. Gisteravond ongeveer 9 uur heeft te Al- blasserdam een droevig ongeval plaats ge had, waarbij de 14-jarige B. van Herk om het leven is gekomen. Twee jongens, het zoontje van den landbouwer en melkslij- ter J. Noorlander en de 14-jarige B. van Herk, hadden toestemming gevraagd om te mogen meerijden met een voer hooi, dat voor den vader van eerstgenoemde be stemd was. De jongens waren beiden op het hooi gaan liggen. Door het draaien in het Korteland is plotseling de wagen met hooi gekanteld. Het zoontje van N. zag nog kans door een sprong het gevaar te ont komen, doch de ander schoot met het hoofd in een moddersloot, waarop tevens het heele voer hooi terecht kwam. Onmid dellijk heeft men alle pogingen in het werk gesteld om den jongen te bevrijden. Na dat de jongen bevrijd was, hebben de dok toren Hooftman en de Haan, bijgestaan door E. H. B. O.-leden getracht de levens geesten op te wekken, doch helaas zonder resultaat. SCHILDERSKNECHT DOODGEVALLEN. Gistermiddag is te Tilburg de 19-jarige schildersknecht P. Kruyzer, die bezig was met het inzetten van een glas-in-lood- raam, in de kapel van de Zusters van Liefde aan den Oudendijk aldaar, ver moedelijk doordat hij misstapte, door het plafond gevallen. In ernstigen toestand Is de ongelukkige naar het St. Ëlisabethziekenhuls overge bracht, waar hij een uur na aankomst is overleden. ZWERVER VERDRONKEN. Gistermorgen vroeg vonden arbeiders langs de Zuid-Willemsvaart onder de ge meente Someren de sokken, schoenen en jas van een manspersoon. Zij vermoedden dat iemand in de buurt aan het visschen was. Toen zij echter tegen den middag de kleeren nog op dezelfde plaats vonden lig gen, dachten zij aan een ongeluk en waar- FEUILLETON. HET GOUDEN WAAGSTUK door J. S. FLETCHER. 28) Dan moet je er een wasafdruk van maken. Verzin er iets op. Zeg bijvoorbeeld, dat je een stuk gereedschap bent kwijt ge raakt en dat je even naar het magazijn moet, om een en ander te halen. Probeer het maar. Als het gelukt, zal ik er voor zorgen, dat je er geen spijt van hebt. Ik zal mijn best doen, antwoordde Groot. Maar hij is zoo waakzaam als een kat, die voor een muizengat zit. In die werkplaats was nog iemand an ders, die het groeien van het ingenieuze werk met evenveel belangstelling volgde, als de uitvinder zelf. Dickie Wraye had Laurence aan zijn woord gehouden en na een paar dagen was de jongen een on misbare kracht geworden in het kleine ploegje. Reeds den eersten dag stelde de jongen heel veel belang in het werk en vóórdat een week verstreken was, zou hij even lang als Laurence zelf in de werkplaats geble ven zijn, als Laurence zulks had toege staan. Ondanks zijn lichaamsgebreken bleek Dickie een vlugge, handige jongen te zijn en evenals de meeste invaliden waren zijn handen sterker en leniger dan die van normale menschen. In verschillende op zichten wist hij zich onmisbaar te maken. Dickie stond een paar uur vroeger op, om het huishouden te doen, en vervoegde zich precies negen uur aan de werkplaats. Het schuwden den burgemeester. De politie is toen onmiddellijk met dreggen begonnen en gistermiddag om half drie werd een lijk opgehaald. Het bleek te zijn de 57-ja- rige zwerver-koopman P. J. Jansen, wo nende te Helmond. Vermoedelijk heeft de man zijn voeten willen wasschen en is daarbij te water ge raakt. BLIKSEM IN BOERDERIJ GESLAGEN. Tijdens een kort, doch hevig onweer, dat gistermiddag boven Epe woedde, is de bliksem ingeslagen in de boerderij van den landbouwer Van Egteren te Epe. Dadelijk stond de boerderij in vlammen gehuld. Door gebrek aan water stond de brand weer machteloos tegenover het vuur. De boerderij brandde tot den grond toe af. De geheele inboedel ging verloren. De schade wordt door verzekering ge dekt. VERKEER WORDT NIET MEER GESTOORD BIJ BRAND. Trams en auto's rijden over een brugje. In de toekomst behoeft het rijverkeer bij een brand niet meer te worden ge stremd. Bij het uitbreken van een brand komt het vaak voor, dat de slangen aan een aan de overzijde van de straat gele gen brandkraan moeten worden gekop peld, zoodat zoowel het tram- als rijver- keer door de over de straat liggende slan gen ontwricht wordt en moet worden om gelegd. Thans is dit niet meer noodig. De commandant van de brandweer te Am sterdam, de heer Gordijn, heeft een brug je ter dikte van een brandslang laten ver vaardigen, waaronder door de slangen worden uitgelegd. Over dit brugje gaan de auto's, terwijl ook de tram hierover pas- seeren kan, daar inplaats van hout en ijzer hier stukjes rails zijn aangebracht, welke op de bestaande rails met bouten kunnen worden vastgelegd. Het totaal ge wicht van de slangenbrug is 190 K.G., ter wijl de lengte 5.35 M. bedraagt. Er kun nen acht slangen van verschillende dikte onderdoor worden gevoerd, In een mini mum van tijd wordt de brug gemonteerd en gedemonteerd, hetgeen natuurlijk van groot belang is. Gistermorgen werd hiermede op den Amsteldijk nabij de Berlagebrug gedemon streerd. Behalve de brandweercomman dant waren nog aanwezig de wethouder voor de bedrijven Jac. Rustige, de direc teur van de tram ir. Hofman en de haven meester W. v. d. Poll, alsmede verschil lende hoofdambetenaren van gemeentebe drijven. De politie, onder leiding van den hoofd inspecteur van Palenstein Helderman, had een gedeelte van den Amsteldijk afgezet. Nadat de" brandweercommandant de wer king had uitgelegd, perste de „Jan van der Heyden" welke in den Amstel voor den wal lag, water in de slangen. Een aantal tramwagens passeerde daarna met be hoorlijke snelheid de slangenbrug, terwijl ook het rijverkeer over het afgezette ge deelte werd vrijgegeven en over de brug passeerde. Zoowel de tram- als de verkeersbrug voldeden uitstekend, zelfs bij groote vaart der voertuigen was er geen werking te bekennen. Een talrijk publiek sloeg ach ter de afzetting de demonstratie gade. Het ligt in de bedoling, dat èn de brandweer èn de tram dergelijke, geval len te plaatsen. Zij nemen weinig ruimte in, omdat ze uit elkaar genomen kunnen worden. „Msbd." eenige, dat Laurence van hem gedaan kon krijgen, was, dat hij tijdig genoeg naar huis ging, om er voor te zorgen, dat zijn zuster warm eten zou hebben bij haar thuiskomst. Luister eens, Dickie, zei Charity op een avond, dat Dickie er bleeker uitzag dan anders, ik wil niet, dat je te hard moet werken in de werkplaats van mijn heer Workman. Je bent niet sterk en als het zoo doorgaat, word je ziek. Neen, geen sprake van! protesteerde Dickie. Toe, zeg alsjeblieft niets tegen mijnheer Workman. Ik ben heelemaal niet moe en voel me goed in orde. Je zoudt eens moeten zien hoe mijnheer Workman zelf werkt. Die schijnt dag en nacht door te werken. Ja, maar hij is sterk en ook aan hem kan men zien, dat hij zich overwerkt. Een paar dagen geleden kwam ik hem tegen, maar hij was zóó in gedachten verzonken, dat hij mij niet zag, en hij zag er uit, alsof hij den geheelen nacht niet naar bed ge weest was. Dat zal ook wel niet. Ik heb al een paar maal gezien, dat hij des morgens erg moe was. En zeg, Charity.... Ja? Zou je niet denken, dat hij wat aflei ding noodig heeft? Ja, dat zou hem misschien wel goed doen. Nu, vraag dan, of hij vanavond bij ons komt. Ik weet zeker, dat hij het doen zal, al komt hij natuurlijk alleen voor jou. Charity keek haar broer verwonderd aan en voelde, dat zij een kleur kreeg. Voor mij? Wat bedoel je, Dickie? Ik geloof, dat hij van je houdt, Cha- rnty. Ik heb hem nog niet anders dan waar- deerend over je hooren spreken. Hij ver- 2350 DOOR PSYCHOPAAT GEWOND. De toestand van den directeur. De toestand van dr. M. Westerterp, ge neesheer-directeur van het Rijksasyl voor Psychopathen te Balkbrug, die voor enke le dagen door een patiënt werd aangeval len, waarbij hem met een schaar ernstige verwondingen aan het hoofd werden toe gebracht, is, naar men ons mededeelt voor uitgaande. Een oog is aangetast. De specia listen hopen het te kunnen behouden en er het volle licht in terug te kunnen bren gen. De dader is naar Zwolle overgebracht en daar in arrest gesteld. EEN NIEUWE WIJZE VAN OPLICHTEN. Maar als ls de leugen nog zoo snel Door de politie te Rotterdam is op den Coolsingel aangehouden de 33-jarige boek binder G. C., ter zake van oplichting. Se dert geruimen tijd heeft hij langs de huizen geloopen met een collectebusje, waarop zich een plaatje bevond van den barmhar- tigen Samaritaan. Hij gaf op, dat de inge zamelde gelden zouden worden afgedragen voor de slachtoffers van straatongelukken, slachtoffer n.l. die invaliede waren gewor den en derhalve recht op steun hadden. Op zekeren dag liep hij langs de huizen te collecteeren op de Schiekade. Hij belde bij een dame aan, die een blinde dochter had en die werkte voor een R.K. Blinden- vereeniging. De boekbinder deed hartroe rende verhalen en luisterde op zijn beurt naar het leed, dat hem door de dame in' kwestie werd verteld. Einde echter van 't liedje was, dat hij de dochter van de dame wel een handje zou helpen bij den verkoop van brochures ten bate van de be doelde R.-K. Blindenvereeniging. Hij nam 25 boekjes mee, die hij tegen tien cent per stuk aan den man zou bren gen. Het gelukte hem inderdaad in een mi nimum van tijd de boekjes kwijt te ra ken. Nog tien boekjes nam hij in commis sie en ook deze brochures werden ver kocht. Het werd een goed zaakje, zoo dacht de binder en weer ging hij naar de dame om een nog grooter aantal boekjes in ont vangst te nemen. De dame had echter geen boekjes meer en wees'hom de van der Duynstraat aan, waar hij zooveel boekjes zou kunnen krijgen, als hij maar wilde. De oplichter ging naar het aangewezen adres en zag zich spoedig in het bezit van 200 stuks, waarvan hij er 150 verkocht. Daar hij echter nog steeds geen geld had afgedragen, kreeg de dame argwaan. De boekbinder had gezegd, dat hij verpleger was in een ziekenhuis, en derhalve infor meerde zij of hij op het' aangegeven adres ook was te bereiken. Doch daar kende men C. niet. Al is de leugen nog zoo snel, de waar heid achterhaalt haar wel en zie, gister middag ontmoette een andere dochter van de dame, die in eerste instantie de boek jes had uitgegeven, den „weldoener" der menschheid op den Coolsingel, terwijl hij braaf aan het colporteeren was. Zij ver trouwde het zaakje niet, ging naar de po litie en de man werd gearresteerd. Al spoedig viel hij door de mand en is hij op gesloten. telt me heel dikwijls van dien eersten keer, dat hij je bij oom Waple ontmoet heeft. Dat kan hij wel laten, wat valt daar dan wel van te vertellen? Dat weet ik niet. Maar hij schijnt er nu eenmaal graag over te spreken. Toe, Charity, vraag of hij Zondag bij ons komt eten. Neen, dat doe ik niet, antwoordde het meisje. Toen zij echter de teleurstelling zag op het gelaat van den jongen, ging zij voort: Maar je kunt hem natuurlijk wel na mens ons beiden vragen. Ik geloof even wel niet, dat hij zal komen; hij denkt te zeer aan zyn werk. Er was nog iemand, die heel graag in de nabijheid zou willen zijn van Laurence, al was het dan ook om heel andere redenen dan Dickie Wraye. John Bedford had een reisje gemaakt naar Rouen en was daar tot de minder aangename ontdekking geko men, dat Paul Sabatier, het groote genie, niet zoo vlug vorderde met zijn werk, als men wel gedacht had. Er was een fout ge slopen in de berekeningen en de had had alles weer van voren af aan moeten opzet ten. Hij was dan ook in een vreeselijk slechte stemming en als gevolg was Bed ford ook slecht gehumeurd. Als het zóó moet gaan, gromde hij tegen Sabatier, zal Workman zijn ma chine eerder klaar hebben dan wij en zijn uitvinding verkocht hebben aan de Engel- sche regeering, voordat u gereed bent. Sacrebleu! gromde Sabatier. En is dat dan mijn schuld? Wie anders dan ik zou de zaak al zoo ver gebracht kunnen hebben. Is er in heel Europa, in heel de wereld, durf ik gerust zeggen, één man, die in staat zou zijn, het geheim van die UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Donderdag 26 Juni. Huizen, 1875 M. 8.00—9.15 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO 2.00—12.00 NCRV. 8.00—9.15 en 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst o.'l. v. Ds. J. v. d. Woude. 10.45 Gramofoonplaten. 11.30 Godsd. halfuur door Pastoor Per- quin. 12.15 Reportage opening Tentoonstelling „Stad Tilburg". I.15 Orkestconcert. 2.00 Handwerkcursus. 3.00 Vnnr mhalfuur. 3.303.45 Gramofoonmuziek. 4.00 Bijbellezing Ds. J. Stehouwer m. m. v. bariton en orgel. 5.00 Cursus Handenarbeid v. d. Jeugd. 5.30 Orgelconcert S. P. Visser. 6.45 Causerie A. Stapelkamp. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. 7.15 Gramofoonplaten. 7.30 Journ. Weekoverzicht door C. A. Crayé. 8.00 Zuid-Limburgsche Avond m. m. v. Mevr. J. L. A. SwartPosthumus Meyas (causerie), koor en orkest. 10.00 Vaz Dias. 10.05 Prof. Dr. W. F. Grosheide en Ds. A. Klinkenberg: Het 120-jarige Ned. Bij belgenootschap. 10.3012.00 Gramofoonmuziek. Hilversum, 301 M. AVRO-Uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Kamermuziek door het Haagsche Trio. II.00 Knipcursus Kinderkleeding. il.30 Vervolg Kamermuziek. 12.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. 2.15 Gramofoonplaten. 2.30 Viool-recital H. Salomon. A. d. vleu gel: Eg. Veen. 3.003.45 Gramofoonplaten. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Piano-recital Caroline Lankhout. 5.00 Orgelconcert P. Palla m. m. v. W. W. Keizer, bariton en B. Lensky, viool. 6.30 Sportpraatje H. Hollander. 7.00 Radio-tooneel voor de jeugd. 7.40 Dr. W. Schuurmans Stekhoven: Het gevaar van zonnebrand. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep m. m. van Edith Lorand, viool. 9.00 Gramofoonplaten. 9.20 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep m. m. van Annie Woud, alt. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep. 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Gramofoonmuziek. Daventry, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 12.20 Het Rutland Square en New Vic toria, orkest o. 1. v. N. Austin. 1.20 Gramofoonplaten. 2.20 Western Studio orkest o. L v. F. Thomas. 3.20 Vesper. 4.10 Concert Ch. Benson, tenor en J. Ross- Oliver, piano. 4.35 Schotsch Studio-orkest o. 1. v. G. Daines. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.45 Reportage Open Golfkampioenschap. 6.50 Handel's Trio-Sonate op. 2 nr. 1 in c. kl. t. uitvinding te becijferen uit de gegevens welke mij verstrekt werden? Neen, zeg ik u! Geen van allen zou dat gedaan kunnen hebben. En laat me daarom met rust. Paul Sabatier is nog niet verslagen. Heb ge duld, en alles zal nog wel terecht komen. Alles goed en wel, antwoordde Bed ford, maar dan zal het toch heel erg gauw moeten gaan, willen wij er nog iets aan hebben. Sabatier maakt een veelzeggend gebaar met zijn beide handen. Het is aan u, mijn vriend, om dat te voorkomen. U kunt hem en zijn werk voortdurend in het oog houden. En John Bedford besloot, dat het tijd ging worden om den voortgang van Lau rence's werk te stuiten. Hij kon Laurence nog niet opeischen, voor het werk ten dienste van de firma, daar de datum, wel ke in het contract was vastgelegd, nog ver genoeg af was, om Laurence in staat te stellen, zijn arbeid te voltooien. Hij diende er dus voor te zorgen, dat Laurence van tijd tot tijd zijn werk in den steek liet. Daartoe zou evenwel heel veel noodig zijn en onwillekeurig gingen zijn gedachten naar Liliaan Delomosne. Na zijn terugkeer naar Engeland bracht hij haar op een middag een bezoek. Luister eens even, zei hij, vastbeslo ten het onderhoud zoo kort mogelijk te maken, je hebt niet je best gedaan in de zaak-Workman. Je herinnert je toch nog wel, wat ik op Hurstdene gezegd heb? Dat zal ik niet licht vergeten, ant woordde het meisje koel. Uitstekend. En nu mag je gerust een koelen toon tegen me aanslaan, daar trek ik me niets van aan. Ik verwacht evenwel, dat mijn bevelen prompt zullen worden uitgevoerd. Het is mijn belang, dat die man 7.10 Spaansche causerie. 7.50 Lezing. 8.20 BBC-orkest o. 1. v. R. Austin. 9.20 Berichten. Causerie. 9.55 De Radio-Zangers o. 1. v. L. Wood- gate m. m. v. E. Bartlett R. Robertson (pianoduetten) 10.50 Korte Dienst. 11.0512.20 Het Casani-Club Dansorkest o. 1. v. Charles Kunz. „Radio-Paris". 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 10.35 Orkestconcert. 12.50 Pascal-orkest. 8,20 Nationaal orkest o. 1. v. Inghelbrecht 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 12.20—2.20 Concert u. h. Bellevue-Strand- hotel. 3.055.05 Omroeporkest o. 1. v. Mahler. 8.20 Omroeporkest o. 1. v. Mahler. 9,20 Reportage. 9.50 Zang en Piano. 10.25 Gramofoonplaten. 10.4011.20 Kamermuziek door strijk kwartet. 11.2012.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 6.25 Gramofoonplaten. 7.20 Blaasconcert. 10.30 Koorconcert. 12.20 Omroeporkest o. 1. v. E. J. Topitz. 1.20 Werag-orkest o. 1. v. Kühn. 4.20 Weragkamerorkest o. 1. v. Breuer. 5.20 Gevarieerd concept. 7.20 Concert o. 1. v. Kneip. 8.35 „Schönes Samland", tekst van Borr- mann, muziek van Besch. 10.50 Gramofoonmuziek. Rome, 421 M. 8.35 Gramofoonplaten. 9.05 Straussconcert m. m. van orkest en solisten. Brussel 322 en 484 meter. 322 meter: 12.20 Gramofoonplaten. 1.302.20 Salon-orkest. 5.20 Symphonieconcert o. 1. v. Kumps. 6.50 Vlaamsche liederen met pianobege leiding. 8.20 Koor- en orkestconcert o. 1. v. A. Per- soons. 10.3011.20 Gramofoonplaten. 484 meter: 12.20 Salon-orkest. I.302.20 en 5.20 Gramofoonplaten. 6.35 Salon-orkest. 8.20 Symphonie-concert o. 1. v. Kumps. 8.50 Voordracht. 9.35 Vervolg concert. 10.3011.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 8.35 Zie Keulen. 9.10 „Junge Gefolgschaft", zangspel. 10.00 Gevar. concert. 10.20 Berichten, Sportpraatje, Weerbe richt. II.20—12.20 Concert uit Hamburg o. 1. v. TheiL Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf en de R.O.V. Radio-centrale 3de Programma. 8.0012.20 Duitschl. sender. 12.20—14.20 Brussel Fr. 14.2016.20 Kalundborg. 16.20—18.05 Keulen. 18.05—20.20 Brussel VI. 20.20—af 1.: Parijs Radio. 4de Programma. 8.208.50 Parijs Radio. 10.35—11.50 Parijs Radio. 12.2015.20 Daventry. 15.2016.10 Londen Reg. 16.1017.35 Daventry. 17.3518.20 Zender Eng. „National" zender. 18.2019.20 Brussel Fr. 19.2021.20 Luxemburg. 21.20afloop Londen Reg. zoo nu en dan een middag in ander gezel schap dan van zijn machine doorbrengt, en jij moet me daarbij helpen. Zoo! En zou ik ook mogen vragen hoe? Dat zal ik je vertellen. Armadale heeft een soort pic-nic gearrangeerd tegen het einde van de week. Hij trekt met een boot de rivier op en Workman is uitgenoodigd. Aan die uitnoodiging moet jij nu een brief je toevoegen, waarin je hem dringend ver zoekt, die uitnoodiging aan te nemen. Neen ik weet het nog beter. Morgenavond komt Armadale dineeren in Carlton. Ik zal zor gen, dat Workman daar ook komt en als jij dan zorgt, dat je daar bent.... Juist. Maar als ik daar nu eens niet zou komen? Ik heb je gezegd, dat je wel komt! beet hij haar toe, haar scherp in de oogen kijkend, en dien brief moet je hem per soonlijk overhandigen. Schrijf dien brief nu maar onmiddellijkZorg er voor, dat je succes hebt; je weet, hoe je hem moet aan pakken. Het meisje gaf geen antwoord. Zij wist heel goed, dat die man eigenlijk geen macht meer over haar had, maar dat wilde zij hem nog niet vertellen. Daar was geen haast bij. Zij zou een beter oogenblik afwachten. Wat ik zeggen wil, ging John Bed ford voort was dat Fransche kamer meisje van jou niet verloofd met Shep- heard? Ik stel geen belang in de liefdesaan gelegenheden van mijn kamermeisje, ant woordde zij uit de hoogte. Ik wel. Bel dat meisje even. Ik wil haar spreken. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9