DINSDAG 19 JUNI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN NOODLOTTIGE GASVERSTIKKING. Bejaarde vrouw overleden. In een perceel in de Nieuwe Daalsbraat te Utrecht heeft zioh gisteren een ongeval imet gas voorgedaan, waarbij een bejaarde dame het slachtoffer geworden is. Tijdens afwezigheid van den man is het ongeluk gebeurd. Deze vond bij zijn thuiskomst zijn eohtgenoote in bewusteloozen toestand, ter wijl het huis vol gaslucht hing. Hulp van den Geneeskundigen Dienst kon niet meer baten. OVER BOORD GESLAGEN EN VERDRONKEN. Gisteravond omstreeks 7 uur is de 47- jarige schipper J. O. van Lelie, aan boord van het lichterschip „Willem III" in de Rotte te Rotterdam over boord geslagen en in de diepte verdwenen. Geruimen tijd heeft men gedregd, doch toen de schipper ten slotte opgehaald werd, bleken de levensgeesten reeds ge weken. Het lijk is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht. VERDRONKEN. Gisternamiddag is de 13-jarige H. Bloe men uit Wychen, die een bad wilde nemen in den z.g. Kolk te Weurt, verdronken. Het lijk is later opgehaald. Te Monster is het 3-jarig dochtertje van den heer v. d. M. te water geraakt en verdronken. Aan den Maasdijk (gem. Naaldwijk) reed een 2-jarig zoontje van den heer v. d. Einde met een driewielig fietsje te water. Het knaapje verdronk en werd later opge haald. Zondagmiddag was de heer Westra, hoefsmid in het garnizoen te Ede, met zijn wouw en drie kinderen, in gezelschap van een bevriend echtpaar eveneens met drie kinderen, in den Rijn onder Heteren, tegen over het Lexcesvear gaan zwemmen. Toen de vrouw van zijn vriend, die een reddingsgordel om had, wat ver wegdreef, wilde W. haar te hulp komen, hoewel hij niet kon zwemmen. Hij verdween in de diepte en verdronk. Pogingen tot redding hadden geen succes. Het lijk is 20 minuten later door de politie uit Heteren opgehaald en naar Heteren overgebracht. Gistermiddag is de 15-jarige A. Zee- ters, uit Venlo, bij het zwemmen in een waterplas in de gemeente Tegelen verdron ken. Zondagmiddag is de tweejarige J. Lip te Zuidwolde in een wijk bij de ouderlijke woning te water geraakt en verdronke. BOERDERIJ TE BILTHOVEN AFGEBRAND. Geen water aanwezig. Op de boerderij van M. L. van Ameron- gen te Biithoven is Zondagavond brand uitgebroken. De Maartensdijksche en Bilt- hovensche politie die spoedig ter plaatse was vulde tot driemaal toe de spuit, doch de voorraad water geraakte uitgeput. De brandweerlieden moesten aanzien, dat de boerderij en de hooiberg tot den grond af brandden. Nog een poging werd gedaan het slan- genmateriaal aan te sluiten op een water leiding, maar jammer genoeg lag deze lei ding te ver verwijderd van de vuurhaard, Boodat aan biiusschen niet te denken viel. De brand duurde tot ongeveer 11 uur, waarna de commandant besloot met het materiaal in te rukken. Persoonlijfce ongelukken kwamen niet voor. Verzekering dekt de schade. Omtrent de oorzaak tast men vólkomen FEUILLETON. HET GOUDEN WAAGSTUK door J. S. FLETCHER 21) Door een doolhof van smalle straatjes voerde Johnson Laurence naar het Madei- raplein, een klein plein, dat wel eens be tere dagen gekend scheen te hebben en dat zijn best deed om boven het andere, al- ledaagsche uit te steken. Juffrouw Wickman, haar huis en haar kamers waren niets minder dan Johnson gezegd had en de vrouw was inderdaad heel blij, iemand op kamers te krijgen, die een verantwoordelijke positie bekleedde aan de fabriek, waarin haar man het leven had gelaten. Daar de noodzakelijke bagage van Lau rence in de auto van John Bedford lag, keerde Laurence met Johnson mee terug naar de fabriek, gaf order zijn bagage over te laden in een taxi en liet zich naar het Madeiraplein rijden, waar hij onmiddel lijk pogingen in het werk stelde om een beetje te wennen aan die nieuwe zonder linge omgeving. Dienzelfden avond schreef hij nog een telegram aan Herman Groot, waarin hij hem verzocht, onmiddellijk naar Londen te willen komen, vroeg zijn hospita, waar hij een postkantoor zou kunnen vinden en verliet het huis, om zijn telegram te ver zenden. Hij had er geen flauw vermoeden van, dat hij met die wandeling naar het postkantoor weer een nieuwen stap zou zetten op zijn avontuurlijken levensweg. in het duister. Volgens ooggetuigen stonden èn de boerderij en de hooiberg gelijktijdig in bramd. Hooiberg en boerderij stonden vrij ver var elkaar verwijderd, hoewel het toch niet tot de onmogelijkheden behoort, dat het rieten dak var den hooiberg de vorken heeft overgebracht op het rieten dak van de boerderij. „TeL" NOG EEN ZWARE BOERDERIJBRAND. Vijftig varkens omgekomen. Gistermiddag omstreeks 1 uur is door onbekende oorzaak brand uitgebroken in de boerderij van Th. van der Wyst woon achtig in de Verre Heide te Gemert. De be woners hadden zich naar boerenge- bruik des middags ter ruste begeven en werden door het vuur verrast, zoodat zij zich met moeite in veiligheid konden brengen. Niet minder dan 50 varkens en biggen kwamen in de vlammen om. Drie varkens, 1 vaars, 1 kalf en 2 zeugen moes ten wegens zware brandwonden worden afgemaakt. De boerderij met schuren en stallen werd volkomen in de asch gelegd. De inboedel ging verloren, alsmede een be langrijk gedeelte van de nieuwe oogst. Verzekering dekt de schade, welke uit den aard der zaak groot is. BOSCHBRAND IN BRABANT. Twee boerderijen tevens in de asch gelegd. Gistermiddag .omstreeks 1 uur is in een der schuren van het gehucht Giersbergen (gemeente Drunen) brand uitgebroken, welke noodlottige gevolgen gehad heeft. Het vuur sloeg spoedig over op twee boer derijen van de families van der Meyden en Brekelmans, welke binnen zeer korten tijd in lichter laaie stonden. Het aangren zende bosch werd tevens aangetast en zon der dat men het vuur in zijn vernielend werk kon stuiten brandden weldra eenige hectaren dennenbosch. Een gelukkige om standigheid mag wel genoemd worden het feit, dat de wind van het gehucht af Stond, zoodat de-: andere boerderijen van Giers bergen geen gevaar liepen. Door de ge weldige droogte stond binnen betrekkelijk korten tijd een groote oppervlakte bosch in brand. Aan blusschen viel vrijwel niet te den ken. De politie van Drunen, alsmede de marechaussee van Waalwijk hielpen bij het blusschingswerk, dat voornamelijk ge schiedde door bewoners uit de omstreken. Een geweldige rookontwikkeling vond plaats, zoodat de brand tot ver in den om trek te zien was. Ten slotte bleek, dat blusschen ondoenlijk was en men beperk te zich er toe te zorgen, dat de vernielen de vlammen ten slotte niet over den ver keersweg NieuwkuykHelvoirt konden komen. Dank zij dezen weg is de brand bedwongen. Omstreeks 25 H.A. bosch en heidegrond is verbrand. Deze grond behoorde aan ver schillende eigenaren toe. Persoonlijke ongevallen vonden niet plaats. De schade is uit den aard der zaak aanzienlijk. Omstreeks vier uur in den middag was het gevaar voor verdere uit breiding geweken. ZENUW-PATIëNT ONTSNAPT DOCH WEER AANGEHOUDEN. Een verpleegde uit de Neurologische Kli niek te Utrecht heeft Zondagmiddag weten te ontsnappen. In die kleediing van ver pleegde is hij een vaart overgezwommen, na eerst een schutting overgefclommen te zijn. Hoewel verplegers hem onmiddellijk heb ben nagezet, bleven aille pogingen tot op sporing Zondagavond vruchteloos. Gistermorgen hebben veldwachters van Juitphaas hem aangehouden en naar het gemeentehuis overgebracht, vanwaar de man naar Uitrecht is vervoerd. Maar toen hij het kleine postkantoor bin nentrad, stond hjj plotseling tegenover Charity Wray. HOOFDSTUK IV. De herinnering aan die ontmoeting met Laurence, toen hij zóó verdiept was in zijn gesprek met Lilian Delomosne, dat hij Charity niet opmerkte, joeg Charity het bloed naar de wangen. Wanneer zij ge hoor had gegeven aan haar eerste opwel ling, zou zij hem ook nu weer ontloopen zijn. Er was iets in dien jongeman, iets, wat zy niet nader wist te definieerendat haar een beetje verlegen maakte. Daar kwam tevens nog bij, dat zij vrouw ge noeg was om een eigenaardige trilling te voelen in haar hart, bij het zien van de groote blijdschap, welke uit zijn oogen straalde en de gretigheid, waarmee hij haar zijn hand.twee handen nog wel. toestak, zonder er aan te denken, dat dit voor Engeland heel vreemd was en dat hij de aandacht van het publiek had getrok ken. Wat ben ik blij u weer eens te zien! riep hij uit, terwijl hij de hand, welke Cha rity hem nu wel had moeten geven, ste vig drukte. Hoe gaat het met dat arme hoofd van u? Charity staarde hem, stom van verba zing aan. Een oogenblik vroeg zij zich af, of hij misschien gek geworden was. Eerst begroette hij haar zoo vreeselijk enthou siast en nu vroeg hij, hoe het ging met dat arme hoofd van haar? Wat mankeer de er aan haar hoofd? Mijn hoofd? vroeg zij zachtjes en zij begon te wenschen, dat hij daar niet in den ingang van het postkantoor zou blij ven staan en dat hij haar hand eindelijk SPORT VOETBAL KON. NED. VOETBALBOND. R.C.L. trekt zich terug. Op die gisteren gehouden algemeene ver gadering van R.C.L. is het besluit genomen heit 1ste elftal uit K.N.V.B.-ver band terug te trekken. LAWN-TENNIS OM DEN DAVIS-CUP. AustraliëFrankrijk 32. De resultaten der beide laatste enkel spelen luiden: Crawford (Australië) sl. Boussus (Frank rijk) 2—6, 6—2, 4—6, 6—4, 6—0. Merlin (Frankrijk) sl. Mac Grath (Australië) 46, 61, 63, 60. Einduitslag 32 voor Australië. Dit land komt nu tegen Tsjecho-Slowa- kije uit voor de finale der Europeesche zone. WATERPOLO WEDSTRIJDEN L.Z.C. Hedenavond te 8 uur worden iin de zwem inrichting aan den Hoogem Rijndijk de vol gende wedstrijden gespeeld: L.Z.C. III Z.I.A.N. IH en L.Z.C. IV—D.Z.V. H. ZEILEN DE KIELER WOCHE. Op den eersten dag der Kieler Woche werd Dudok van Heel met de „Flevo" tweede in de sharpiesrace met een tijd van 1 uur 36 min. 45 sec. Huysken van Loos- drecht werd met de „Aay" achtste in den tijd van 1 uur 42 min. 8 sec. De Loos- drechtenaar Arnold werd met de „Trinil" 10de in 1 uur 42 min. 52 sec. Ten slotte werd Hillen (Loosdrecht) uit een vijfen twintigtal booten 13de met de „Ster" in den tijd van 1 uur 46 min. 40 sec. In den wedstrijd van gisteren bij een flinke bries gezeild werd de Duitscher Mello eerste, terwijl Arnold met de „Tri nil" als tweede aankwam. Dudok van Heel met de „Flevo" werd derde, terwijl Huysken met de „Aay" en Hillen met de „Ster" resp. als achtste en 12de aankwamen. Heden worden de wedstrijden voortge zet GYMNASTIEK Turnkring Leiden Omstreken. Gisteren heeft in de zaal aan de Pieters- kerkgracht de laatste Gymnastiek Competi tie voor dames en heer en le graad plaats gehad, waarbij ails Jury fungeerden de heeren de Wilde en Hendriks ui tutrecht ende heer Metz, Leiden. De wisselprijzen werden behaald: Dames „Concordia" met 107 1/5 p.; Heeren „Her cules" met 1381/., p. Dames-kampioene A. Veylbrief „Concor dia" met 37 p.; 2e in*. B. Plu „Brunhiide" met 35*/, p. Heeren-kampioen P. vam Duym „Hercu les" met 50 3/4 p.; le pr. D. vam Duym „Her cules" met 49 3/4 p. Met een toepasselijk woord reikte de heer Metz na afloop de prijzen uit en damkte de jury en telcommissie. POSTDUIVEN „Het Oosten" (Leiden) Concours vamaf Orleans pUm. 508 K.M. met 64 vogels, gelost te 7 uur, heldere liuohit, N. wind, warm weer. Deze vludhit is zeer zwaar geweest, met traag verloop. Uitslag: J. Schappers 1, 3, 5, 9. 15; C. Geel 2. 19; Th. Houfhoff 4, 6, 12; H. E. Chris- tiaanse 7, 8, 13, 14, 17, 18, 20; W. Bey 10; N. Hioogervorst 11, 16; H. v. d. Vecht 15, 21. le vogel 4 uur 10 min. 46 sec.; 21 vogel 7 uur 30 min. 41 sec. Kampioenschap met 4 vogels tot en met eens zou loslaten. Ik begrijp u niet goed, mijnheer Workman. Begrijpt u me niet? vroeg hij en zijn verwondering was nu even groot als de hare. En den laatsten keer, dat ik u wil de komen bezoeken, werd mij verteld, dat u zoo vreeselijk veel last van hoofdpijn had O ja, nu weet ik het weer, antwoord de zij vlug. Maar wij staan hier leelijk in den weg, geloof ik. Laurence keek om zich heen. Ik moet een telegram verzenden, zei hij. Wacht u even, dan ga ik zoover met u mee. Alsof het zoo hoort, dacht Charity, maar ze wachtte dan toch. Daar zij er ech ter niet veel voor voelde, om nog langer door iedereen te worden aangekeken en bang was, dat Laurence in wiens hoofd het nu eenmaal niet scheen op te komen, zijn stemgeluid een beetje te matigen, nog meer eigenaardige dingen zou zeggen, liep zij maar vast naar buiten, waar hij zich een oogenblik later bij haar voegde. Dus u is ook weer naar Londen terug gekeerd? vroeg hij. Dat verzoent me weer een beetje met Londen. Ik ben vanmorgen weer aan het werk gegaan, antwoordde zij, zonder acht te slaan op zijn laatste woorden. Bij Armadale? Ja. Nu, is dat niet eigenaardig. Ik ben ook in dienst getreden van de firma Armadale. Ja, men heeft mij daar een positie gegeven, welke beter is, dan ik ooit had durven ho pen. Dat doet me genoegen, antwoordde Charity, die in werkelijkheid zeer verwon derd was en niet wist, of zij blij moest zijn of niet. Maar ik dacht, dat u uw uitvin ding wilde voltooien? UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Woensdag 20 Juni. Huizen, 1875 M. N.C.R.V.-Uitzending. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.159.30 GramofoonpL 10.30 Morgendienst. 11.00 Kwintetconcert, 12.15 Gramofoonpl. 12.30 Vervolg Kwintetconcert. I.30 Gramofoonpl. 2.00 Voor jeugdige postzegelverzamelaars. 2.30 Toespraak. 4.10 Orgelconcert 5.00 Kinderuur. 6.00 Friesche declamatie. 6.30 Afgestaan. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. 7.15 Gramofoonpl. 7.30 Landbouwhalfuur. 8.00 Orgelconcert. (Van 8.258.35 Cau serie). 9.00 Causerie. 9.25 Vaz Diaa. 9.35 Causerie. 10.00 Chr, Gem. Zangver een. „Soli Deo Gloria", en GramofoonpL II.0012.00 Gramofoonmuziek. Hilversum, 301 M. VARA-Uitzending. 10.00 VPRO. 6.30 RVU. 8.00 GramofoonpL 9.30 K. J. Kers: Onze Keuken. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedrijven. 11.00 RVU. Causerie. 11.30 Vervolg orkestconcert 12.00 GramofoonpL 12.15 Vervolg orkestconcert. I.00 De Notenkrakers. 2.15 Kniples. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 De Flierefluiters. 6.15 GramofoonpL 6.30 RVU. Causerie. 7.00 Causerie. 7.20 OrgelspeiL 7.35 Causerie. 7.55 Gramofoonpl. 8.00 SOS-berichten, Vaz Dias en VARA- Varia. 8.10 GramofoonpL 8.15 Concert m. m. v. de NederL Opera- Studio, VARA-orkest en zangsolisten. 10.45 Vaz Dias. GramofoonpL II.0012.00 Gramofoonpmuziek. Daventry. 10.3510.50 Morgenwijding. 12.00 Fransche les. 12.20 Orgelspel. I.05 Western Studio-orkest 2.25 Voor de scholen. 3.20 Sted. orkest Eastbourne. 4.50 GramofoonpL 5.35 Kinderum:. 6.20 Berichten. 6.50 Schumann-Liederen. .710, 7.25 en 7.50 Lezingen. 8.20 BBC-orkest. 9.20 Berichten. Filmpraatje. 9.55 „The Calendar", oomedie. II.10 Voordracht 11.1512.00 Lou Preager en zijn Band. Orleans: le J. Schippers; 2e H. E. Chris- tiaanse; 3e C. GeeL Kampioenschap 1 vogel geteld: le J. Schipper; 2e C. Geel; 3e Th. Houifchoff. Gevlogen met hokcoördinaait en op me tera. „De Zwaluw" (Voorschoten). Wedvlucht vanaf Pont St Maxenoe (Fr.) hokafsband van den len prijswinnaar 339 K.M. 170 Meter (hemelsbreed). Aantal deel nemende duiven 52 stuks. De vogels werden om 6.40 uiur met Noordelijke wind in vrij heid gesteld. De eerste vogel bereikte haar bolk om 11 tuur 38 min. 36 sec. en vloog met een gemiddelde snelheid van 1135.5 meter per minuut, de laatste prijswinnende vogel werd om 12 uiur 17 min. 37 sec. ge klokt. De prijzen werden als volgt geiwonneh: F. le Mair, Voorschoten le en 5e prijs; J. Dat ben ik ook van plan. Na mijn vertrek uit Canterbury heb ik eenigen tijd doorgebracht bij Herbert Armadale op Hurstdene en daar heb ik ook John Bed ford ontmoet. Hij heeft me dan ook die betrekking aangeboden met goedvinden van de andere heeren natuurlijk. En bo vendien heeft hij er voor gezorgd, dat ik op het terrein van de fabriek een werk plaats heb gekregen, waar ik veertien da gen rustig kan werken, vóórdat mijn con tract van kracht wordt. Dat doet me genoegen, antwoordde Charity en nu was zij werkelijk blij, daar Laurence verrukt scheen over al het goede, dat hij van John Bedford had ondervon den. Maar haar ondervinding met dien heer had haar geleerd zeer voorzichtig te zijn. Edelmoedigheid was een karaktertrek, welke in de natuur van dien man niet te vinden was, en daarom ging zij zich af vragen, wat voor bijbedoelingen John Bed ford gehad mocht hebben met zijn vrien delijkheid voor Laurence Workman. De firma is nu zeker ook financieel betrokken in uw uitvinding, niet waar? vroeg zij. Neen, heelemaal niet. Ik wilde eerst niet in hun dienst treden,vóórdat ik mijn eigen werk voltooid had. Maar zij hebben een groot contract afgesloten, waarvoor zij, volgens hun zeggen, juist iemand als ik noodig hebben. Daarom heb ik besloten, voor twee jaar in hun dienst te treden te gen een behoorlijk salaris en het gebruik van die werkplaats. Het is een overeen komst, welke voor beide partijen voordee- lig te noemen is. Dat hoop ik voor u. Daar ben ik heelemaal niet bang voor, antwoordde Laurence optimistisch. Mor gen ga ik weer aan het werk; over een „Radio-Paris" 1648 M. 7.20 en 8.20 GramofoonpL 12.35 Goldy-orkest. 8.20 Louise*, opera van Charpentier. Kalundborg, 1261 M. 12.202.20 Concert uit Rest. „Ritz". 2.30 Viool-recitail. 3.20 Concert uit Rest „Wivex". 5.205.50 Gramofoonpl. 8.20 Operettemuziek. 9.50 Trombone-solL 10.20 Symphonieconcert. 11.1012.50 Dansmuziek. K e u 1 e n, 456 M. 6.25 GramofoonpL 7.20 Sted. orkest Bad-Aken. 12.20 GramofoonpL 1.203.05 Strijkorkest 4.20 Concert door solisten en Bandoneon- Ensemble. 5.366.05 Pianoduetten. 7.20 Koorconcert m. m. v. „Die fröhlichen Ftinf'. 8.30 Causerie over de Saar. 8.50 Dansmuziek door orkest. 10.50 en 11.20 GramofoonpL Rome, 421 M. 9.05 „Loreley", opera van Catalanl. B r u s s e L 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonpl. 1.302.20 Max Alexys* orkest. 5.20 GramofoonpL 6.50 Salon-orkest. 8.20 GramofoonpL 8.50 Frans de C ort - Pro gramma (zang en declamatie). 9.20 Salon-orkest. 484 M.: 12.20 Max Alexys' orkest. I.302.20 GramofoonpL 5.20 Dansmuziek. 6.35 Trioconcert. 7.35 en 8.20 Gramofoonpl. 8.50 „Francesca da Rimini", cantate met muziek van Gilson. II.0011.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Causerie over de Saar. 8.50 „Ein Glühwürmchen flimmert um die Welt" nonstopvlucht van een schlager. 10.05 Boekbespreking. 10.40 Reportage. 11.05 Weerbericht. 11.20 Politiek overzicht. 11.4012.20 Concert uit München. Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf en de R. O. V. Radio-centrale. 3e Programma. 8.0012.20 Keulen. 12.20—14.20 Brussel Fr. 14.2015.20 Deutschl.sender. 16.20—17.20 Keulen. 17.20—19.20 Brussel Fr. 19.20afloop Boedapest of Keulen. 4e Programma. .8208.50 Parijs Radio. 12.2014.25 Daventry. 14.2517.35 Londen Reg. 17.3518.50 Een der Eng. „National" zen ders. 18.50—19.20 Brussel VI. 19.2023.00 Luxemburg. 23.00afloop Daventry. Caspera, Stompwijk 2e prijs; J. A. A. v. d. Elskamp, Voorschoten 3e, 4e, 6e en 10e pr.; A. de Graaf, Voorschoten 7e en 9e pr.; G. A. v. Adriohem, Voorschoten 8e pr. „Gevleugelde Vrienden" (Wassenaar) Wedvlucht met oude duiven vanuit Pnt. St. Manance (Fr.) afstand plm. 340 K.M. De duiven weiden in vrijheid gesteld te 6 uur 40 min. met N.O. wind. De eerste duif bereikte het hok te 11 uur 45 min. 18 sec. en had de afstand afgelegd met een ge middelde snelheid van 1116.5 Meter per minuut. De laatste prijswinnende vogeil be reikte het hok te 12 uur 14 min. 38 sec. en had gevlogen met een gemiddelde snelheid van 1013.7 Meter per min. De uitslag was: K. Seheffer 1; J. P. Bre- derode 2, 6; C. Versteeg 3, 4; K. I. Waas dorp 5, 7, 10; R. v. Troost 8; A. G. Visser 9. paar dagen komt mijn helper uit Servië hierheen en zoodra die hier is, gaan we de machine in elkaar zetten. En de gestolen papieren? vroeg het meisje. Laurence haalde de schouders op. Ik heb er natuurlijk niet meer van ge hoord. Maar iederen dag krijg ik meer zekerheid, dat de man, die ze gestolen heeft, niet in staat is mijn geheim te vin den. Arme man! Als hij mijn teekeningen heelemaal uitgewerkt heeft, zal hij bemer ken, een machine te hebben geconstrueerd, zonder in staat te zijn, deze leven in te blazen. Dat zal zijn verdiende loon zijn, meen de het meisje en bleef op den hoek van een straat staan. En nu moet ik gaan, mijn heer Workman. Mijn broer zit op me te wachten en weet natuurlijk niet, waar ik zoo lang blijf. O ja, uw broer. U heeft me beloofd, dat u mij eens aan hem zou voorstellen. Wanneer doet u dat? Kan ik niet even mee gaan? Charity aarzelde. Zij had inderdaad ge zegd, dat zij hem aan haar broer wilde voorstellen, maar U zou zoo ver uit de buurt geraken, begon zij. U zult hier wel erg ver van uw kamers verwijderd zijn. Ver van mijn kamers verwijdei'd? Geen sprake van. Ik heb immers kamers gehuurd op het Madeiraplein. Dat moet dicht bij de fabriek zijn. Woont u hier dan ook? (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9