f L25 WK BADPAKKEN BUITENLAND UIT DE OMGEVING svooi voor BADGOEDEREN. Groote Sorteering VRIJDAG 8 JUNI 1934 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. PAG. 6 VOLKENBOND. RAADSZITTING GESLOTEN. Nederlander als voorzitter van de plebisciet-commissie in het Saargebied. De Volkenbondsraad heeft gisteren zijn tachtigste zitting gesloten. De raad had gisteren de drie leden van de commissie voor de volkstemming in het Saargebied willen benoemen, doch daar de daarvoor aangezochte Zwitser voor de benoeming had bedankt, moest deze worden aange houden. Naar wjj vernemen, is de benoeming van een Nederlander verzekerd. De keuze zal vallen op ir. D. de Jongh Wzn. Onze landgenoot is in 1882 geboren en zijn loop baan begonnen als ingenieur der Suma- tra-spoorwegen, terwijl hij daarna inge nieur bij de Nederlandsche Spoorwegen en bij de Nederlandsch-Indische particuliere spoorwegen geworden is. Hij is gedurende tien jaar burgemeester van Semarang ge weest en daarna gedurende zeven jaar di recteur der gouvernementsbedrijven te Bandoeng. De heer De Jongh staat bekend als een krachtige onafhankelijke persoon lijkheid en een uitnemende organisator. Met den heer De Jongh zullen een Zweed en een Zwitser deel der commissie uitma ken. Keert de Bropueville weer terug OPNIEUW DE KABINETSFORMATIE AANGEBODEN. Spoedige beslissing verwacht Gisteravond is bekend geworden, dat de koning het ontslag van het Belgische ka binet heeft ingewilligd, en wij zijn in staat mede te deelen, dat hij graaf De Broque- ville heeft verzocht een nieuwe regeering te vormen. De Broqueville zal hierover tot vandaag nadenken en eenige politieke vrienden raadplegen. Algemeen wordt aan genomen, dat alle Katholieke ministers zullen aanblijven, en dat wellicht de libe rale minister Janson als leider van het de partement van Justitie zal worden vervan gen door een Waalschen afgevaardigde. Men verwacht, dat als De Broqueville he den de opdracht aanvaardt, de nieuwe re geering spoedig zal zijn gevormd, en dat dat zij zich a.s. Dinsdag aan de Kamer zal voorstellen. DE GEBOORTE VAN HET PRINSJE. Vreugde in het land. Omtrent de geboorte van het Belgische prinsje wordt nog gemeld: De blijde gebeurtenis heeft plaats gehad in het idyllisch gelegen kleine kasteel van Stuyvenberg, vlak tegenover het konink lijk kasteel van Laeken en op een paar minuten gaans van de koninklijke crypte, waar sedert enkele maanden het stoffe lijk overschot rust van den roemrijken grootvader, naar wien de jonge prins, het derde kind van koning Leopold en konin gin Astrid, bij het H. Doopsel zal genoemd worden. Het is 62 jaar geleden,, dat in België een kind in den regeeringstijd der konink lijke familie is geboren. Het laatste was dit het geval met prinses Clementine, dochter van Leopold II. Bij koningin Astrid bevinden zich gis terenavond o.a. haar moeder, prinses In geborg, die reeds sedert een maand op Stuyvenberg verblijft en koningin Elisa beth, de tragische moeder in rouwgewaad, die sedert den verschrikkelijken slag van 17 Februari om zoo te zeggen onzichtbaar is geworden en zich met haar groot leed heeft teruggetrokken tusschen de bloemen van het kasteel Laeken. De nieuwe Belgische prins heeft, naar Reuter nog meldt, de namen ontvangen van Albert, Humbert, Felix, Theodoor, Christiaan, Eugène. Maria. Om elf uur gistermorgen is hem plech tig het H. Doopsel toegediend in de Lieve Vrouwekerk van Laeken door den hoog eerwaarden deken, geassisteerd door den hofaalmoezenier. Om half twaalf heeft op het kasteel Stuyvenberg de onderteekening plaats ge had van het proces-verbaal betreffende de geboorte van prins Albert en van de ge- boorteacte voor den burgerlijken stand van de stad Brussel. Op het oogenblik van de geboorte woog de nieuwe prins zeven pond. Hij zal waar schijnlijk den titel ontvangen van prins van Luik. Het jonge prinsje is het derde kind van het koninklijk echtpaar. De andere kinde ren zijn prinses Josephine Charlotte, gebo ren 11 October 1927 en prins Boudewijn, ge boren op 7 September 1930. DUITSCHLAND. NIET NAAR GENèVE TERUG. Ongewijzigde houding van Berlijn. Het officieuze Deutsche Nachrichten-Bu- reau meldt het volgende: „Volgens berichten, welke den laatsten tijd in de buitenlandsche pers de ronde heb ben gedaan, zouden in Genève van Duit- sche zijde onderhandelingen zijn gevoerd met vertegenwoordigers van vreemde mo gendheden over het sluiten van veilig heidspacten, alsmede over den terugkeer van Duitschland naar de ontwapeningscon ferentie te Genève. Hieromtrent vernemen wij van welingelichte zijde, dat deze be richten niet juist zijn. Duitschland, zoo verklaart men, heeft geen aanleiding, wijziging te brengen in zijn tot dusver aangenomen houding, daar de reden voor het uittreden van Duitsch land uit de ontwapeningsconferentie nog altijd bestaat. Voor de veronderstelling, dat de reden welke de Duitsche regeering be wogen heeft tot haar handelwijze, door de gebeurtenissen te Genève zou zijn wegge nomen, bestaat geenerlei aanleiding, temin- der nu de Fransche minister van Buiten landsche Zaken nog in zijn jongste rede heeft verklaard, dat Frankrijks houding on gewijzigd blijft. Deze houding komt, zooals men weet, neer op een verlenging van de achterstelling van Duitschland. Er bestaat geenerlei twijfel, dat de rijks- regeering vastbesloten is, niet naar Genève terug te keeren, zoolang de verwezenlij king der gelijkgerechtigdheid van Duitsch land, zooals die op de basis der Duitsch- Engelsch-Italiaansche onderhandelingen is geformuleerd, niet verzekerd kan worden geacht". ZUIVERING VAN DE N.S.DA.P. Honderdduizenden leden worden geroyeerd Reeds herhaalde malen werd aangekon digd, dat de nationaal-socialistische partij van onzuivere elementen zou worden be vrijd. Deze zuivering schijnt thans in Baden te beginnen. Zij geschiedt echter in anderen vorm dan werd vermoed, daar niet vroegere Marxis ten werden uitgesloten, maar leden van de vroegere Duitsch-nationale partij, voor zoo ver zij zijn toegetreden na Maart 1933. De royementsbrieven zijn gelijkluidend en mechanisch vermenigvuldigd. Over de reden van het royement wordt weinig gezegd. Gerekend naar het aantal royementen in kleine plaatsen kan worden aangenomen, dat de zuiveringsactie over het geheele rijk verscheidene honderddui zenden personen zal treffen. In den royementsbrief wordt o.a. de ver wachting uitgesproken, dat de geroyeerde ten gunste van de partij zal afzien van de terugbetaling van de beide jaarlijksche bij dragen, welke hij heeft gedaan. De jaarlijksche contributie bedraagt 20 mark. Het installatiegeld is verschillend, doch bedraagt als regel 20 mark, zoodat het hier gaat om bedragen van 60 mark in totaal. WEGENS EEN OUD ARTIKEL VAN KARD. FAULHABER. Een Beiersch blad verboden. Naar het Duitsche Nieuwsbureau meldt is de te Regensburg verschijnende Bayeri- sche Anzeiger voor drie maanden verboden, wegens een artikel „Zeitrufe Gottesrufe" van kardinaal Faulhaber, dat reeds in De cember 1924 verschenen was en dat den toestand van toen hekelde. Doordat dat artikel im een noot onder een artikel van 19 Mei was geciteerd, moest de indruk ontstaan, dat het ook op den tegenwoordigen toestand toepasselijk was. Zonder twijfel ligt aan het verbod de overtuiging ten grondslag, dat het de be doeling is geweest, de lezers te doen ge- looven, dat het artikel van den kardinaal - op den huidigen toestand betrekking had. TOENEMENDE ONRUST. De moord op generaal Fernando Beren- guer, de stakingen onder de landarbeiders en de geruchten over een staatsgreep, dat alles wijst er op, dat in Spanje opnieuw ernstige beroering heerscht. Wat de landibouwstaking aangaat, wijzen de berichten er op, dat de beweging lang zamerhand in kracht wint. De verschillende vakvereenigingen heb ben gedreigd een sympathiestaking te be ginnen tot steun van de stakende landar beiders. De regeeringsgebouwen in Madrid en in de andere groote steden staan oaider strenge bewaking en het kabinet is bijna voortdurend bijeen om te beraadslagen overmiddelen om de opkomende vloedgolf van onrust te bedwingen. Behalve deze moeilijkheden bestaat er ook nog weer eenige wrijving tusschen de regeering-Samper te Madrid en die van Catalonië. Woensdagavond liep het ge rucht, dat de rechtbank te Madrid, wier taak het is de grondwettelijke rechten te garandeeren, de door het Catalaansche par lement goedgekeurde pachtwet ongrond wettig bad verklaard. Deze uitspraak heeft een levendige beweging veroorzaakt. De Catalaansche regeering zou hebben besloten „het besluit van het gerechtshof voor kennisgeving aan te nemen". Het hoofd van het Catalaansche leger, generaal Batet, zou aan de Madrileensche regeering hebben medegedeeld, dat hij niet kon instaan voor het leger en zijn functie zou neerleggen, ingeval het tusschen de beide regeeringen tot een breuk kwam. LITAUEN. Putsch-poging van Woldemaras ECHTER ZONDER SUCCES. Woldemaras in de gevangenis. Gisternacht is te Litauen een greep naar de macht gedaan door den voormaligen president prof. Woldemaras. De putsch werd geënsceneerd door het garnizoen van Kowno, doch mislukte. Het Litauscbe Tel.-Agentschap publi- Osalon kwam en won in geen tijd, wijd en zijd de sympathie van ieder, die stijft en strijkt. Vroolijk kijkt iedere vrouw: het gesjouw van weleer is niet meer, want let wel uiterst snel geeft zij 't goed glans en gloed; als nieuw wordt blouse en schort, hemd en boord, en zoo voort. En zoowaar is zij klaar eer dan ooit, en nog nooit had zij zoo'n helder, schoon linnengoed. Welgemoed vlug en blij ordent zij 't in de kast. Wat contrast met voorheen, toen zij geen Osalon krijgen kon. ceert het volgende communiqué over de gebeurtenissen: In verband met de putsch-poging, die gisternacht door het garnizoen van Kowno werd gedaan, en met eenige incidenten die daarmee samenhangen, is gebleken, dat een groep officieren, onder dekking van den alarmtoestand, een aanslag wilde ple gen tegen het staatsgezag, en wel in dien zin, dat de huidige regeering zou worden gereorganiseerd ten gunste van Woldema ras. Daar de president der republiek wei gerde over dergelijke plannen zelfs maar te spreken, is de chef van den generalen staf Kubeliunas afgetreden. Zijn ontslag is aanvaard, en in zijn plaats is luitenant- generaal Jackus tot chef van den staf be noemd. Woldemaras, die door een vlieger-officier al vroeg in den ochtend per vliegtuig van zijn permanent verbanningsoord Zarazai naar Kowno was overgebracht, werd, na dat hij zich eenige uren had opgehouden in het kamp der militaire vliegers, tegen halftwee door de vliegerofficieren zelf overgeleverd aan den generalen staf, en door dezen weder aan de organen der staatsrecherche. Hij is op het oogenblik ter beschikking van de recherche. Alle geruchten over een geslaagde om wenteling, over onderhandelingen met Woldemaras over de vorming van een nieuwe regeering, over Woldemaras' zoo genaamd verblijf in het paleis van den staatspresident, en zelfs over de vorming van een nieuw kabinet-Woldemaras zijn dus volkomen uit de lucht gegrepen. In ge heel Litauen en in alle wijken van Kowno heersche volkomen rust en orde. Van degenen, die betrokken waren bij het ongedisciplineerde optreden, zijn ze ven personen gearresteerd. Eenigen houden 'zich nog schuil. Er zijn ook nog enkele an dere personen in hechtenis genomen. Tij dens de incidenten was niet alleen geen doode te betreuren, maar werd zelfs nie mand gewond. GEHEIMZINNIGE AUTOBRAND BIJ BAMBERG. Ongeluk of misdaad? In de nabijheid van Bamberg in Beieren is de auto van een fabrikant: uit Hdrschaid door brand vernield. Nadat men de vlam men had gebluscht, ontdekte men aan het stuur het verkoolde lijk van den bestuur der. De omstandigheden, waaronder dit voor val zioh heeft afgespeeld, heeft bij de po litie het vermoeden doen rijzen, dat men wellicht niet met een ongeluk, doch met een misdrijf heeft te doen. Het is namelijk opgevallen, dat de auto vooral aan den buitenkant brandde, zoodat die mogelijkheid aanwezig wordt geacht, dat hij met ben zine was begoten. Ook meent men, dat de auto ai stilstond, alvorens hij in brand vloog. Er bestaat verdenking, dat men hier te doen heeft met soortgelijke gebeurtenis als die, welke zidh eenige jaren geleden heeft afgespeeld. Toen verbrandde de auto van een zekeren Tetzner uit Leipzig, wiens lijk men in de overblijfselen van den wa gen meende te hebben gevonden. Later bleek, dat Tetzner een landlooper had ver moord en diens lijk in den auto had ge plaatst, alvorens den wagen in brand te steken. Het doel van het misdrijf was, de levensverzekeringssom aan zijn „weduwe" die mede in het complot was, te doen uit betalen. HIJ WILDE ZIJN HOED TERUG HALEN. Gisternamiddag is een man, die in een leeuwenkooi in den dierentuin te Whips- nade klom om zijn hoed, welke in de kooi gevallen was, terug te halen, door twee leeuwen aangevallen en gedood. Er waren vier leeuwen in de kooi. Twee kon men in hokken opvangen doch de beide andere moesten worden doodgeschoten voordat men bij het lijk van den ongelukkige kon komen. Zeven andere bezoekers van den dieren tuin klommen over het hek in de kooi en trachtten den man te redden toen hij werd aangevallen. Zij moesten zdoh ech ter snel uit de voeten maken om zelf niet te worden gegrepen. JACHT OP ZONDEBOKKEN IN SOVJET-RUSLAND. Openbare aanklager wil er een eind aan maken. De openbare aanklager der Sovjet-Unie, Visjinski, heeft aan die officieren van justi tie instructie gegeven, dat er een eind moet komen aan de gewoonte, ingenieurs en di recteuren verantwoordelijk te stellen voor alle fouten, die er op het industrleele front worden begaan. Daardoor krijgen de ware schuldigen gelegenheid den dans te ont springen en wordt de indiustrieele wan orde maar gnooter. De plaatselijke officie ren van justitie mogen daarom niet meer op eigen gezag overgaan tot arrestatie, maar moeten eerst de toestemming vragen van de centrale autoriteiten en van de econo mische organisaties, waarin de betrokke nen werkzaam zijn. Justitieele ambtenaren, die zich niet aan deze instructies houden, zullen zelf worden vervolgd. De bedoeling van deze instructie is de nervositeit te doen eindigen, die was ont staan als gevolg van de instructies uit Mos kou, dat er jachten moesten worden geor ganiseerd op saboteurs onder de leidende functionarissen in de industrie. Blijkbaar is men er als gevolg van deze instructies toe over gegaan links en rechts te arrestee ren, zonder grondig te onderzoeken wie eigenlijk de schuldigen waren. TROUWEN ONDER POLITIEBEWAKING Een speciale groep van politiemannen in burger is te Belgrado gevormd, om brui den en bruidegoms tijdens de huwelijks plechtigheid te beschermen. Deze maatregel is noodzakelijk geworden in verband met aanslagen, die den jong- sten tijd op de jonge paartjes gepleegd werdien door afgewezen minnaars. Deze politiemannen zijn op dezelfde wijze als de gasten gekleed, waaronder zij zich op onopvallende wijze bewegen. Verscheidene malen zijn reeds verdachte personen, die revolvers en flesdhjes vi triool bij zich hadden, uit de kerk en het stadhuis verwijderd en op een veiligen af stand gehouden tot het huwelijk gesloten GEESTELIJKE UIT ZUID TIROL VERBANNEN. De geestelijke Michael Summerer, de voormalige coöperafor in de gemeente Luesen bij Brixen, die van Bozen naar Italië verbannen was, is thans naar het eiland Lijpari gezonden. Het overbrengen van den geestelijke van Zuid-Tirol naar het Zuid-Itaiiaansche eiland was voor den priester al bijzonder pijnlijk, aangezien hij gedurende de gie- heele reis in boeien gesloten was. Summerer is tot drie jaar verbanning naar het eiland veroordeeld, op grond van het feit dat hij de Baldlla, de Italiaansche jeugdorganisatie, een maskeradegroep had genoemd. HILLEGOM. Ned. Spoorwegen. De heer G. Jacobs, ass. Chef der Ned. Spoorwegen aan het station alhier, is met ingang van 16 Juni overgeplaatst naar Haarlem. Verkooping. Gisteravond had in Ho tel Sistermans ten overstaan van Notaris D. Lodder de verkoop bij inzet plaats van: I. Een winkel-woonhuis aan de Weere- steinstraat no. 1, groot 1.88 A. Hoogste bieder de heer A. Martin' te Haarlem voor 3800.—. II. Een winkel-woonhuis aan de Weere- steinstraat no. 3, groot 1.50 A., ten noor den grenzende aan perceel I. Hoogste bie der de heer John Voges te Hillegom voor 3500.—. Toeslag en combinatie over een week. KATWIJK AAN DEN RIJN. Daar stónd een boom. Door groote on achtzaamheden reed de bestuurder van 'n 'luxe auto tegen een boom in de Comman deurslaan. De inzittenden kwamen er vrij goed af, doch de auto was danig bescha digd. De drie inzittende heeren namen het geval niet zoo buitengewoon ernstig op, lieten de auto bij den boom liggen en keerden langs een anderen weg met de tram en trein huiswaarts. Tuinbouw. Tevergeefs werd er 'dezer dagen op wat regen gerekend. Meer Ooste lijk van het land is flink wat gevallen, doch langs de kust, en dan voornamelijk in deze omgeving is men er slecht afge komen. Sommige producten als b.v. jonge peen, en pas uitgeplante bloemkool heeft er iets voordeel van gehad doch de vroe ge aardappelen zeer weinig of niets. En 't is vornamelijk dit product, dat er naar staat te verlangen, 'tr Is een enkeling, die hier wat vroeg aardappelen kan rooien met een matig beschot. Op zeer veel gewas sen valt nog al iets aan te merken. Geluk kig, dat er voor de tuinders thans een re geling ontworpen is die redelijke prijzen voor de vroege aardappelen waarborgt. De minimumprijs was Donderdag 5.30 per 100 K.G. voor de maat 35 m.M. en 4.30 voor de poters van 2835 m.M. Hier bij komt echter 1.heffing per 100 K.G. welke gelden moeten dienen om de regeling te financieren. Belasting wordt deze heffing, ten onrechte, wel eens ge noemd. Dit is niet het juiste woord. De aardappelen die voor den minimumprijs geen kooper zullen kunnen vinden, moe ten aan de desbetreffende tuinders toch worden uitbetaald. Dit zal gebeuren uit de heffingsgelden, die mochten ze niet of gedeeltelijk niet noodig zijn, ook weer ge heel of gedeeltelijk worden terugbetaald aan de tuinders. Verwacht mag worden, dat alle belanghebbenden, tuinders, koo- pers en telers-kooplieden aan de uitvoe- BUITENGEWOON vanaf ring dezer regeling, die een redelijke prijs waarborgt, zullen medewerken. Gesnapte smokkelaars, dat is al bekend, zullen da nig gestraft worden, en als voorbeeld worl den gesteld voor anderen die hiertoe nei ging mochten gevoelen. NOORD WIJK. Verkooping. De uitslag van de gehou den verkooping ten overstaan van notaris A. B. ter Haar in het Hof van Holland, van een woonhuis aan de Zeestraat groot 141 c.A. is als volgt: bij opbod werd het pand ingezet op 1000 en bij den afslag afgemijnd op 450, kooper werd de heer N. Caspers voor 1450. De werkloosheid. Het aantal werkloo- zen bedraagt in onze gemeente op het oogenblik 447 en in de overeenkomstige periode van het vorige jaar 415. Werkloos zijn thans 54 bouwvakarbeiders, 234 land arbeiders, 74 visschers, 59 losse arbeiders, 11 jongens, 7 dienstboden, 2 kantoorbe dienden, 1 huisknecht, 1 kok, 2 chauffeurs, 1 machinist en 1 bakker. Een verbod van snorren. Door het bestuur der afdeeling „Noordwijk" der R.-K. Middenstandsvereeniging „De Han ze" is aan het gemeentebestuur een gemo tiveerd verzoek gedaan om te komen tot een snorverbod in onze gemeente en tot meer regelmatige toestanden op het gebied der autoverhuring. Reinigingsdienst. Met ingang van 11 Juni aanstaande zal de volgende wijziging plaats hebben in het ophalen van de vuil nis van gemeentewege. Het vuilnis, waar onder is te verstaart huisvuil en haardasch zal alsdan worden opgehaald te Noordwijk aan Zee Maandag, Woensdag en Vrijdag en te Noord wij k-Binnen Dinsdag en Za terdag. In Noordwijk aan Zee zal het huis vuil worden opgehaald des morgens langs den Ouden Zeeweg en de straten ten Noor den daarvan gelegen en des namiddags langs de straten ten Zuiden daarvan gele gen. Geboren: Johan Pieter z. van W. C. E. Oranje en J. Plug Wilhelmus Alber- ttas z. van J. W. v. Schie en P. Th. M. van Santen Margaretha Johanna d. van P. J. Diels en M. M. Caspers Cornelis z. van C. v. d. Niet en M. Chr. Breedveld Johannes Albertus Maria z. van J. Bon en P. Wester veld Abraham z. van C. v. Egmond en G. Poot. Ondertrouwd: J. van Klaveren en Fr. B. v. d. Heuvel Jac. v. Rooijen en G. Borreman H. Reekers en J. C. Krah- mar B. A. J. Uphoff en A. Spaander man C. v. d. Hoonaard en M. Wesse- ling G. Ravensbergen en C. v. Os. Getrouwd: A. Wijnands en H. W. Bongers J. Hazenoot en A. C. v. d. Does G. Wesseling en N. v. d. Luijt. Overleden: Elisabeth Winkelman, 70 jaar, geh. met L. J. Senf. NOORDWIJKERHOUT. Geboren: Adrianus Cornelis Nicolaas z. van C. Th. de Grootde Klerk Cor- nolis Adrianus z. van A. v. d. SlotWar merdam Hendrikus Johannes z. van J. KrijnenWarmerdam Wilhelmus Nico laas Theodorus Maria z. van W. A. P. van der ZalmWarmerdam Alida Cornelia Maria d. van H. van BerkelSmit Cor nelis Jozef z. van C. J. RuigrokWitte- man Cornelis Hermanus z. van C. Th. Warmerdamvan Dam Cornelis Jaco bus z. van Th. L. HeemskerkZandber gen. Gehuwd: Th. J. Thomassen 27 j. en M. M. Peters 30 j. Th. J. van der Wiel 30 j. en H. M. Nulkes 28 j. J. J. G. B. Peeters 25 j. en A. P. Broekhof 26 j. J. F. R. Kaufmann 33 j. en W. J. Duiven voorden 28 j. W. de Groot 32 j. en H. Heemskerk 21 j. C. v. d. Hoonaard 25 j. en M. Wesseling 21 j. P. Wolvers 22 j. en A. Muilwijk 19 j. Overleden: Anthonia Warmerdam, 70 j., echtg. van M. van den Berg Anna M. W. Conijn 15 j. Cornelis Plipphi 6 j. Adrianus J. Pennings 62 j., echtg. van C. M. Langeveld W. C. M. Langeveld 4 mnd. Cornelis J. Berg 7 mnd. Joh. Brekelmans 74 j., wedr. van J. Kasberg Johannes Dijkstra 63 j. RIJNSBURG. Tuinbouw. De handel is van betrek kelijk weinig beteekenis. De vroege aard appelen zullen, tenzij er spoedig flink wat regen komt, nog wel wat op zich laten wachten. En in het land van de jonge groenten zit men hier niet. De prijzen zijn momenteel voor Radijs ƒ0.90 tot 1.60 per 100 bos. Uitjes per 100 bos 0.300.40, Stoofsla 611 ct. per kist van 10 K.G., Sla in goede kwaliteit van 0.60 tot 1.05 per 100 stuks, Spinazie per 100 K.G. van 3.30 —4.10.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 6