DINSDAG 5 JUNI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN DOODELIJK MOTORONGELUK TE A'DAM. Bestuurder gedood, duorijder zwaar gewond. Gistermiddag om half vier is op den hoek van de De Lairessestraat en de Cornelis Schuytstraat te Amsterdam een motorfiets in volle vaart tegen een stilstaande vracht auto van de firma Pander gebotst. De be stuurder van het motorrijwiel, de 21-jarige J. Winkel te Amsterdam en de duorijder werden tegen den grond geslingerd en ble ven ernstig gewond liggen. Door den G. G. en G. D. werden beide slachtoffers in zorg wekkend en toestand naar het Wilhelmina- gasthuis overgebracht, waar J. W. later is overleden. De toestand van het andere slachtoffer was gisteravond nog zorgwek kend. KINDJE OVERREDEN. De auto reed het erf op. Toen de chauffeur van R. met een auto van de A. P. C. op den Berchemschen weg te Berchem (N.-Br.) reed brak de achteras van den auto, waardoor een der wielen van den wagen liep. Dientengevolge raakte de chauffeur de macht over het stuur kwijt en reeds zware auto het erf op van den landbouwer Smit, waar het vijfjarig zoontje aan het spelen was. De kleine werd door den wagen gegre pen en kreeg een der wielen over het lichaam. Met een zware hoofdwonde en een gebroken been is de kleine de ouderlijke woning binnengedragen. Een inmiddels ontboden geneesheer constateerde nog in wendige kneuzingen en liet het jeugdige slachtoffer naar het Sint Anna-ziekenhuis te Oss vervoeren. ONDER EEN AUTO GESLAGEN. Vader van elf kinderen slachtoffer. Zondagavond moest nabij de muziekkiosk op het dorpsplein te Aalst een wielrijder een voetganger pass eer en, welke laatste niet vast op zijn been en stond. Bij een poging om hem te ontwijken geraakte de fietser in de sloot en toen hij daaruit geko men was, werd hij slaags met den beschon- kene. Hij gaf hem zoo'n harden slag, -dat de man over den rijweg vloog juist op het oogenblik, dat een auto uit Weert naderde. Een aanrijding was onvermijdelijk. Het slachtoffer G. B. genaamd, een werklooze en vader van elf kinderen, werd een eind- weegs meegesleurd en bleef bewusteloos liggen. Een dokter constateerde een ernsti ge hersenschudding, .inwendige kneuzingen en een armbreuk. B. werd naar het St. Jo seph ziekenhuis té Eindhoven overgebracht. Zijn toestand is zeer ernstig. VOET AFGEREDEN. Te Valkenswaard moest de postbode Met- tens de post in ontvangst nemen van den trein uit Eindhoven. Bij het oversteken van het eerste naar het tweede perron, zag hij niet, dat een rangeerende locomotief naderde, waardoor de man werd gegrepen en een eindweegs meegesleurd. Hem werd een voet afgereden. Geneeskundige hulp was spoedig aanwezig, waarna "het slacht offer, dat veel bloed verloor, naar het zie kenhuis ter plaatse werd overgebracht. R.K. Ver. v. Kraamverzorging voor alle gezindten te Lelden Plaatsing-BureauBoerhaavsstr.30 verleent hulp door gediplomeerde krachten Geopend eiken DINSDAG-en DONDERDAG MIDDAG van 24 UUR tot het ver strekken van de gewenschte inlichtingen, aanmelden van contribueerende leden en aanvragen voor kraamhulp - Telef. 3420 Aanvragen (schriftelijk) adres Boerhaavestr.30 FEUILLETON. HET GOUDEN WAAGSTUK door J. S. FLETCHER. 9) De man In het grijze tweed costuum voor kwam een antwoord van den geestelijke. Hij had Laurence al dien tijd met scherpe blikken opgenomen en Laurence keek nu ook toevallig zijn kant uit. Hij zag onmid dellijk, dat dit geen gewoon mensch was. Hij had een meer dan middelmatige lengte, was breed van schouders en in het benij denswaardige bezit van een krachtig ont wikkeld lichaam, dat sprak van groote vita liteit en uitstekende gezondheid. Maar het wonderlijkst van alles was zijn gelaat. Dat was een van die gezichten, waarvan men wel beweert, dat zij uit marmer gehouwen zijn. Het was eigenlijk geen gelaat, doch een masker. Het gelaat was bijna kleurloos de mond was breed en grimmig; zijn oogen waren hard en scherp. Ik zal zoo vrij zijn die vraag te be antwoorden, zei deze man. Ik ben niet alleen compagnon van Herbert Armadale, maar tevens zijn boezemvriend en als u mijnheer Workman is, zooals ik vermoed, dan zal u welkom zijn op Hurstdene Ma- nor. Ja, ik ben Laurence Workman, ant woordde de jonge ingenieur een beetje verwonderd. Mij naam is John Bedford. U zult mijn naam misschien wel eens hebben hooren noemen. Neem nu maar een goeden raad van mij aan en ga vanmiddag met mij en mijnheer Brémond in de auto naar Hurst dene Manor. BOERDERIJ AFGEBRAND. Arbeiderswoning mede een prooi der vlammen. In de omgeving van Babyloniënhoek in de gemeente Eethen is gistermiddag de ka pitale boerderij van den heer W. Straver afgebrand. Ook de tegenover liggende ar beiderswoning werd een prooi der vlam men. De oorzaak van den brand moet waar schijnlijk gezocht worden in het spelen van kinderen met lucifers. De schade wordt door verzekering gedekt. Het vee was in de weide en heeft dus geen schade onder vonden. MISLUKTE OVERVAL TE ROTTERDAM. Bankdirecteur zet met bloedende hoofd wonde zijn aanvaller na en weet hem te grijpen. Op den Schiedam^ohedijk is gisteravond omstreeks zeven uur een bankoverval ge pleegd, waarbij de directeur van de N.V. Rotterdamsche Wisselkantoor, de heer J. Postema, een hoofdwonde heeft opgeloopen. De aanvaller,, waarschijnlijk geschrokken door zyn eigen daad, nam onmiddellijk de vlucht, maar de heer Postema zette hem na en met behulp van een voorbijganger wist hij den dader te pakken. Het bleek de 28-jarige dekknecht D. R. te zijn. De „Telegr." meldt hierover nader: De heer Postema zat tegen het sluitings uur van de bank, de krant te lezen achter een van de loketten, toen de voordeur, die toegang geeft tot'het halletje, open ging en een man snel naar binnenkwam en on middellijk op het openstaande deurtje in de balie toeliep. De indringer sloeg daarop den heer Postema met een ongeveer 40 c.M. lang stuk eikenhout op het hoofd. De slag was echter niet zoo hevig of het slacht offer kon opstaan en zoodra de dader den heer P. op zich af zag komen, vluchtte hij de bank weer uit. De directeur van de bank begon onmid dellijk te roepen en te schreeuwen, waar door zijn vrouw en zijn zoon, die in de bo ven de kantoorruimten gelegen woning vertoefden, onverwijld naar beneden kwa men. Nog juist zagen zy hoe de heer P. hevig aan het hoofd bloedend, de deur uit rende. Mevrouw Postema bleef in de zaak, maar de zoon liep onmiddellijk zijn vader •na, die de Karrensteeg was ingeloopen. De vluchteling liep de Gedempte Vest op, waar iemand die voor de aldaar gelegen Duitsche school stond te praten, aan de achtervolging begon deel te nemen. Bij de Schildersteeg wist men den dader te grijpen en naar het politiebureau aan de Groote Paauwensteeg over te brengen. De heer Postema, die aan de achtervol ging had deelgenomen, bloedde voortdu rend sterlcuit het hoofd, en werd van het politiebureau onmiddellijk naar het zie kenhuis aan den Coolsingel overgebracht, waar hij werd verbonden. Daar bleek dat zijn wonden niet van ernstigen aard wa ren, zoodat hij terstond naar huis kon te rugkeer en. Op het bureau werd de dader aan een verhoor onderworpen en het bleek, dat men met den 28-jarigen dekknecht D. R. te doen had, die wel is waar nog nimmer met de politie iets te maken heeft gehad, dodh in den nacht van twee op drie Mei op het hoofdbureau van politie om nachtlogies was komen vragen en toen hem dat gewei gerd werd met zijn handkoffer de ruit van de tochtdeur had stukgeslagen. De verdachte verklaarde, dat hij een tijd bij zijn broer had ingewoond, inmiddels werkloos was geworden en nu niet langer bij zijn broer wilde blijven. „Ik loop mezelf in den weg1', zeide hij, „en nu het mislukt is om op het hoofdbureau van politie inge sloten te worden, heb ik er over loopen denken eens een ernstiger feit te probeeren, ten einde toch in handen der politie te kun nen vallen". Hij had daarop een stuk hout genomen en was de bank aan den Schie- damschedijk binnengeloopen, waar hij den heer Postema op het hoofd had geslagen. Tijdens zijn verhoor beweerde hij na drukkelijk, dat hij niet in het minst van Maar Laurence aarzelde. Hij zag Charity aan den overkant van de straat staan en voelde, dat hij haar eigenlijk al veel te lang had laten wachten. Ik zou liever tot morgen in Canterbury blijven, zei hij, en als u van meening is, dat mijnheer Armadale me zou willen ont vangen. Ik geef u nogmaals de verzekering, dat u welkom zult zijn, mijnheer Workman. Ik weet zeker, dat mijnheer Armadale met groot verlangen naar uw bezoek uitziet. Goed, morgen dan, zei Laurence, waarop hij zich verwijderde en zich weer bij Charity voegde. Hij was verrukt over het geluk, dat hem ten deel was gevallen en, na haar zijn ver ontschuldigingen te hebben aangeboden, omdat hij haar zoo lang had laten wachten, vertelde hij haar van dat onderhoud. Wat denkt u van John Bedford? vroeg zij en er lag in haar stem een klank, wel ke Laurence vlug deed opkijken. O, kent u hem en houdt u niet erg van hem? Ja, natuurlijk ken ik hem, antwoord de zij. Daar hij compagnon is van Herbert Armadale kom ik vrij dikwijls met hem in aanraking. Neen, ik houd inderdaad niet erg van hem en ik geloof, dat er in de heele zaak niemand is, die hem erg goed kan zetten. Waarom niet? Charity schudde het hoofd. Waarschijnlijk om dezelfde reden, waarom de man uit het bekende gedicht niet van Dokter Feil hield. Ik zou heusch geen reden kunnen noemen. Hij schijnt mij een schrander man toe. Dat is hij ook en als u de firma Arma dale beter leert kennen, zult u bemerken, dat hij eigenlijk de groote stuwkracht van de heele zaak is. Herbert Armadele laat plan was geweest den heer Postema dood te slaan. Evenmin was het zijn plan geweest de bank te berooven. Het was slechts zijn bedoeling in handen van de politie te kun nen vallen. POLITIE-VERSTERKING TE OSS. Marechaussee-brigade op twaalf man gebracht. Zooals reeds is gemeld zou het politie corps te Oss en omgeving sterk worden uit gebreid. De brigade der Kon. Marechaussee is versterkt met een wachtmeester en vier manschappen, waardoor deze thans 12 man sterk is. Op de modelboerderij „De Elzenburg" aan de grens van Oss en van den verbin dingsweg naar den Maaskant, in de nabij heid van de beruchten Bergenschen weg, wordt een detachement van vier manschap pen met een wachtmeester ondergebracht. In het centrum van den Maaskant te Li thoyen, bij den heer Dijkhof, zal ook een wachtmeester met vier marechaussees wor den gestationeerd. De politie in de geheele omgeving van Oss zal voorzien worden van moderne vervoermiddelen om zich bij eventueel alarm snel te kunnen verplaat sen. Alle politieposten zullen telefonisch dag en nacht aangesloten zijn. zich sterk door hem beinvloeden en het is eigenlijk een publiek geheim, dat John Bed ford de zaak drijft. Hierop keerden zij naar de „De Drie Reizigers" terug, waar Laurence nog een heerlijken dag en nacht doorbracht. Den volgenden morgen nam hij hartelijk af scheid van Waple; zijn afscheid van Cha rity was een beetje stroef, daar haar oom er bij tegenwordig was, maar in zijn zak boekje stond haar adres te Londen geno teerd. Nog dienzelfden middag reed Laurence door een typisch Engelsch park naar een echt Engelsch landgoed, Hurstdene Ma- nor, 't buitenverblijf van Herbert Armada le. 't Was een van de meest aantrekkelijke lustoorden van Kent.een in Elisabeth- stijl opgetrokken gebouw, midden in een prachtige omgeving. Die plekken van de roode baksteenen, welke niet door het klimop waren bedekt, waren door weer en wind aangetast en hadden teere, lichtgele en rose kleuren aangenomen. De uitge strekte tuin, die onmiddellijk grensde aan het zuidelijke terras, stond alom bekend om zijn prachtige flora, terwijl men van het terras zelf een van de mooiste verge zichten genoot, welke men zich maar wen- schen kan. Laurence kwam geheel onder den indruk van dat statige buitengoed. De Armadale, dien hij kende, Robert Arma dale stelde zich tevreden met een eenvou dig huis in Belgrado, maar dit, dit was een kasteel en hij verlangde er naar, ken nis te maken met den eigenaar van al dat schoone. Het bleek, dat de baronet hem verwacht te want onmiddellijk, nadat hij zich had laten aandienen, werd hij door een indruk wekkende bediende naar het studeerver trek van Herbert Armadale gebracht. Met eenige nieuwsgierigheid keek Laurence UIT DE RADIOWERELD Programma's van Woensdag 6 Juni. Huizen, 1875 M. ^TCRV-uitzending. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.15—9.30 Grammofoonplaten. 10.30 Morgendienst. 11.00 Orgelspel. 12.15 Gramofoonplaten. 12.30 NCRV-kleinorkest en Gramofoon platen. 2.00 Zang. 2.45 Gramofoonplaten. 3.15 Concert door het Haagsdhe trio. 4.00 Vervolg concert. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Causerie. 6.30 Afgestaan. 7.00 Ned. Ohr. Persbureau. 7.15 Landibouwhalfuurtje. 7.45 Bezoek van de NCRV op het vlieg veld Schiphol te Amsterdam. 9.00 Arnhemsche orkestvereeniging. 9.30 Vervolg reportage van Schiphol. 10.05 Vaz Dias. 10.15 Vervolg concert. 11.3012.00 Gramofoonplaten. Hilversum, 301 M. naar den man, dien hij een bezoek kwam brengen. Hij zag een langen grijzen man met een vriendelijk gelaat en een ietwat slappe, zwakke uitdrukking in de oogen, die vriendelijk tegen hem glimlachte en hem de hand drukte op een weinig ener gieke, maar niettemin hartelijke wijze. Laurence kon zich bijna niet voorstellen, dat deze man een broer zou zijn van den handigen, schranderen, doortastenden za kenman in Servië en hij vroeg zich af hoe zoo'n man zijn zaak ooit een wereldnaam bezorgd zou kunnen hebben. Maar toen herinnerde hij zich, wat Charity hem van John Bedford verteld had. Herbert Armadale was één en al beleefd heid voor zijn bezoeker. Het was hem een groot genoegen geweest, van zijn compag non te mogen vernemen dat Laurence in Engeland was aangekomen en hij stelde het buitengewoon op prijs, dat hij hem zoo spoedig na zijn aankomst in het vaderland met een bezoek vereerde. Hij had heel dikwijls van Laurence ge hoord door zijn broer Robert, die hem ook had verteld, tot welke groote dingen de jon ge ingenieur in staat was. En nu hij een maal op Hurstdene Manor was. zou de ba ronet het als een groote eer beschouwen als Laurence eenige dagen wilde blijven. Laurence protesteerde: hij had geen kof fers bij zich. Zijn bagage was al doorge zonden naar Londen en hij had alleen maar wat linnengoed meegebracht. Maar dat doet niets ter zake. Met der gelijke ceremonieele dingen zullen wij ons dan niet inlaten. Er is hier niemand dan John Bedford, mijnheer Brémond en mijn nicht juffrouw Delosmosne, die zoo nu en dan voor mij als gastvrouw fungeert. Mijn heer Bedford heeft u gisteren leeren ken nen en hoewel u mijnheer Brémond ook schijnt te kennen, zult u wellicht niet we- 9:05 „Le sexe fort", spel van Tristan Ber nard. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 12.202.20 Concert uit Rest. „Wivex". 3.20 Gramofooniplaiten. 3.50 Omroeporkest. 8.20 Koorconcert. 9.50 Sonateconcert (viool en piano). 10.25 Operamuziek door het Omroep orkest. 11.2012.50 Dansmuziek. Langenberg 456 M. 6.25 Gramofoonplaiten. 7.20 Orkestconcert. 12.20 Uit Leipzig: Omroeporkest. 1.20 Gramofoonplaten. 2.203.05 Kwimtetconcert. 4.20 Kwartetconcert. 5.40 Omroepkoor. 7.20 Omroeporkest. 8.50 Populair concert. 9.2010.20 Orkestconcert. 10.4012.20 Dansmuziek door het Werag- kamerorkest. Rome, 421 M. 8.35 Gramofoonplaten. 9.05 „Fedora", opera van Giordano. B r u s 8 e 1, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Max Alexys' orkest. 1.30 Omroeporkest. 5.20 Gramofoonplaten. 6.50 Orgelconcert. 7.20 Gramofoonplaten. 8.20 Kamermuziek. 9.05 Zanigdeclamatae. 9.45 2de acte van Puccini's „Turandot". 10.45 Gramofoonplaten. 484 M.: 12.20 Omroeporkest. I.30 Max Alexy's orkest. 5.20 Gramofoonplaten. 6.35 Koorooncert. 8.20 Omroeporkest. 9.35 Vervolg concert. 10.3011.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Causerie over het Saargebled. 8.50 „Petroleumquellen und Madchene- hre", korte opera. 9.20 Concert. 10.20 Reportage. 10.40 Berichten. 10.50 Radiopraatje. II.05 Weerbericht. 11.2012.20 „Der Gott zwischen den Feuern", spel met muziek. Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf en de R. O. V. Radio-centrale. 3e Programma. 8.208.50 Parijs Radio. 12.20—14.20 Brussel (Fr.) 14.2015.20 Hamiburg. 15.5016.20 Kalundborg. 16.2017.50 Deutschl. eender. 17.50—18.20 Keulen. 18.20—19.20 Brussel (Fr.) 19.2022.40 Luxemburg. 22.40afloop Keulen 4e Programma. 12.2014.20 Daventry. 14.2017.35 Midland Reg. 17.3518.20 Een der Eng. „National"- zenders. 18.2019.20 Daventry. 19.2022.50 North- of Londen Reg. 22.50afloop Daventry. in Italië zou verrichten. De redenen, die den heer Lotsy noop ten, zijn werk voor het Nederlandsch elf tal neer te leggen, zijn deels van persoon lijken, deels van zakelijken aard. In een onderhoud, dat wij daarover met hem had den, heeft hij ze nader uiteengezet. S. F. ROUS SECRETARIS DER F. A. Tot opvolger van Sir Frederic Wall is tot secretaris van de Football Association benoemd S. F. Rous, sportleeraar van Watford Grammar School. ten, dat hij, ondanks zijn geestelijk ambt, één van de grooteste deskundigen op het gebied van hydristatica. En wat ik zeggen wil, ik heb van mijn broer gehoord, d^t u langen tijd gewerkt heeft aan een uitvin ding. Heeft u misschien uw teekeningen meegebracht? Ik had inderdaad papieren bij me, be treffende een uitvinding, welke, volgens mij, een groote omwenteling teweeg zal zrengen in de motorindustrie, maar onge lukkigerwijze werden die teekeningen mij twee dagen geleden ontstolen. De baronet luisterde met groote aan dacht. Het is maar gelukkig, dat het werke lijke geheim van die uitvinding nooit op papier is gezetdat zit in mijn hoofd, ging Laurence voort. Maar men zou er toevalligerwijze achter kunnen komen en iemand, die in het bezit is van mijn pa pieren, heeft natuurlijk een belangrijke vingerwijzing. Laten wij hopen, dat zulks niet geschied. Maar kom, mijnheer Workman, laten wij die zaak maar even rusten en eerst naar het terras gaan, waar mijn nicht, onze gast vrouw, thee zal schenken. Dit zal waar schijnlijk de eerste keer zijn, dat u deel neemt aan een echt Engelsche five o'clock tea. Daar had Laurence niets op tegen en hij volgde zijn gastheer door de ruime kamers en breede gangen naar een zijgevel van het huis, waarvoor zich een breed terras uitstrekte, aan alle kanten omzoomd door fleurige bloemen. En daar in druk gesprek gewikkeld met Brémond, zag hij de dame zitten, met wie hij van Ostende naar Do ver het Kanaal was overgestoken. (Wordt vervolgd). SPORT VOETBAL DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. De vier wedstrijden in den kwart-eind strijd voor de wereldkampioenschappen hebben de volgende bedragen opgeleverd: Milaan: DuitschlandZweden 16.000; Turijn: ZwitserlandTsjecho Slowakije 19.000; Bologna: OostenrijkHongarije 23.000 en Florence: SpanjeItalië 38.000. Deze ontvangsten vallen zeer tegen, meldt men aan het „Vad.". Men had gere kend op een gemiddelde van 35.000 per wedstrijd. De oorzaak zoekt men in de veel te hooge toegangsprijzen. In verband hiermede heeft men besloten aan vereeni- gingen een reductie op de prijzen toe te staan. Daar de meeste toeschouwers lid van de een of andere vereeniging zijn, kan men er van op aan, dat vrijwel alle bezoekers ook de goedkoopere plaatsen zullen nemen. Men rekent er op, dat de belangstelling daarvoor veel grooter zal worden. LOTSY VERLAAT DE T. C. De Vries vermoedelijk zijn opvolger. De heer K. J. J. Lotsy heeft aan het be stuur van de K. N. V. B. medegedeeld dat hij niet in aanmerking wenscht te komen voor een herbenoeming tot voorzitter van de technische commissie. Waar de voorzitter van de technische commissie tevens bestuurslid van den bond moet zijn, is het zeer waarschijnlijk, dat het K. N. V. B.-bestuurslid De Vries, die mede de leiding van den toer van het Nederlandsche elftal had naar Italië, de plaats van den heer Lotsy in de technische commissie zal innemen." Het besluit van den heer Lotsy om af te treden als voorzitter van de Technische Commissie komt voor insiders niet geheel onverwacht, meldt de „Telegr." Reeds het vorige jaar had hij te kennen gegeven, dat het werk voor de T. C. te veel van zijn tijd in beslag nam en dat hij daarom lie ver wilde heengaan. Op aandrang van zijn mede-commissieleden heeft de heer Lotsy toen echter besloten nog een jaar aan te blijven, voornamelijk wijl men het niet meer dan logisch achtte, dat de man, die het deelnemen van Nederland aan het tournooi om het wereldkampioenschap in Italië zich als doel gesteld had, zijn werk zou voortzetten tot dat doel bereikt was. Onmiddellijk nadat vaststond, dat dit doel ook inderdaad bereikt zou worden, dus reeds na den wedstrijd tegen Ierland, V AR A-uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 9.00 De Notenkrakers. 9.30 „Onze Keuken". 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor Arbeiders in de ContinuJbedr. 12.OO^Klein-VARA-ensemble, afgewisseld door zang. 2.00 Zenderverzongiimg. 2.15 Kni/ples. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 Strijkensemble met orgel. 5.50 Blaasconcert. 6.03 Declamatie. 6.15 VARA-orkest. 6.45 Sport uitzending. 7.00 Vervolg orkestconcert. 7.40 Causerie. 8.00 Herh. SOS-ber. 8.03 „II Trovatore", opera van Verdi, m. m.v. koor, orkest en solisten van de Scala te Milaan. 10.00 „Goochelarij thuis", spel van Nel Bakker. 10.45 Vaz Dias en VARA-varia. 11.00 De Flierefluiters en Gramofoonpl. Daventry. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.0511.20 Lezing. 12.00 Fransche les. 12.20 Orgelspel. 1.05 Western Studio-orkest. 2.25 Voor de scholen. 2.55 Verslag van de Derby te Epsom. 3.55 Stedelijk orkest van Folkestone. 5.05 Gramofoonpiaiten. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Berichten. 6.50 Slowaaksdhe volksmuziek. 7.10, 7.25 en 7.50 Lezingen. 8.20 Ged. uit „Derby Day", opera van Reynolds. 9.20 Berichten. Fiknipraatje. 9.55 Het Bridgewater kwintet. 10.50 Voordracht. 10.5512.20 Harry Roy en zijn band. „Radio-Pari s" 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 12.35 Goldy-orkest. heeft de heer Lotsy opnieuw van zijn voor nemen gewaagd en besloten aan zijn plan om af te treden gevolg te geven. De brief van den heer Lotsy, waarin hij zijn ontslag als voorzitter van de Techni sche Commissie verzoekt, is dan ook reeds verzonden vóór het Nederlandsche elftal de reis naar Italië aanvaardde. Het be hoeft in dit verband geen nader betoog, dat het resultaat van den wedstrijd te Milaan op het besluit van den heer Lotsy in geen enkel opzicht van invloed is ge weest. Het was genomen ongeacht de prestaties, welke het Nederlandsch elftal

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9