Propaganda-Wedstrijd VRIJDAG 25 MEI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. PAG. 10 SPORT VOETBAL DIOC. HAARLEMSCHE VOETBALBOND. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. Junioren-Competitie. Het wedstrijd programma voor a. s. Zon dag luidt: Afd. B: VVL b—SMC a, 12.30 uur, G. E. Bakker. Afd. C.: Beslissingswedstrijd: Teylingen bASC a, 12.30 uur. J. Graafmans. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het teerrein van Kolping Boys, aan de Nieuwe Vaart te Leiden. De Competitieleider, C. J. v. LEEUWEN. LEIDSCHE VOETBALBOND. De Zaterdagmiddag-competitie. Het wedstrijdprogramma voor morgen middag luidt: Zaterdagmiddag-beker. Halve eindstrijd: Noordwijk IQuick Boys 2L. F. C. 2 Roodenburg 1, A. R. C. 1D. V. S. 1 U. v. s. 1—Fides Pacta 1. allen 4.30 uur. Ie klasse: L. R. C. 1Quick Boys 1, 5 uur; S. C. O. 1Fides Pacta 1, 4.30 uur. 2e klasse A: Quick Boys 2—S. C. O. 2 3.30 uur. 2e klasse B.: L. R. C. 3S. L. F. 2, 3.15 uur. Adspiranten: Quick B. aTerleede 3 uur; Quick Boys b—Alphia 4.30 uur; S. C. O.—-Ons Clubje, 3 uur; TerleedeRouw koop, 3.30 uur. DE K. N. A. C.-TOCHT NAAR ITALIË. Gistermorgen is het gezelschap van on geveer 75 personen dat met circa 30 auto's aan de K. N. A. C.-tocht naar de wereld- voetbalkampioenschapswedstrijden deel neemt, van Maastricht vertrokken. Woens dagavond was men uit verschillende dee- len van het land te Maastricht bijeengeko men, teneinde kennis met elkaar te maken en op de hoogte te worden gebracht van de bijzonderheden van de reis. Het weer laat zich buitengewoon mooi aanzien, zoodat den deelnemers ongetwijfeld een prachti- gen tocht wacht door de Ardennen naar Luxemburg waar de lunch zal worden ge bruikt In den middag wordt naar Nancy gereden in welke stad het gezelschap blijft overnachten. Over Bazel gaat het naar Luzern, terwijl Zaterdag over den Gott- hard naar Milaan zal worden gereden. te NIEUWVEEN OP ZONDAG 27 MEI Aanvang 2 uur Beide 2e Klasse K. N«V. B. Entrée 30, Kinderen 15 ct. DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. Toch Van Nellen in de plaats van Mijnders? Het blijkt met Mijnders nog niet in orde te zijn. Dr. van Dam, die hem gistermorgen nogmaals heeft onderzocht, beval hem het bed te blijven houden. Er is dus weinig hoop, dat de D. F. C.'er Zondag voor het Nederlandsche elftal te Milaan tegen Zwit serland zal uitkomen. De Technische Commissie heeft daarom onmiddellijk aan v. Nellen verzocht over te komen. Aangezien de toestand van v. Nellen's vader vooruitgaande is, heeft de D. H. C.'er hieraan voldaan. Morgen zal hij wel te Como aankomen. Meerdere bijzonderheden. Gistermiddag is de aanvoerder der Ned. ploeg, dr. van der Meulen en zijn echtge- noote, te Como gearriveerd, waar hem van wege de Ned. spelers en de heele Ned. ko lonie een warme ontvangst werd bereid. Daardoor werd het by de reeds warme temperatuur in Como nog warmer. Dat was maar goed ook, want in Milaan is het heet, zeer heet en dit zal vooral voor de koele Nederlanders een handicap blijken te zijn. Ver. StatenMexico 42. Als voor wedstrijd voor de voetbal we reldkampioenschappen werd gisteren te Rome de ontmoeting gespeeld tusschen de Vereenigde Staten en Mexico. De Veree- nigde Staten wonnen dezen wedstrijd met 42, nadat de rust met een 21 voor sprong was ingegaan, en komen dus Zon dag a.s. in de achtste finale tegen Italië uit. Er waren 10.000 toeschouwers. Beide ploegen lieten geen bijzonder hoog staand voetbalspel zien. De Vereenigie Staten wonnen met 42, doch het is dui delijk, dat Italië, welk land Zondag 27 Mei in hetzelfde stadion voor de achtste finale tegen de Amerikanen zal spelen, geen moei te zal hebben te winnen. De spelers der Ver. Staten waren stoere boys. In het doel gebied van den tegenstander speelden zij doortastend. De Mixicanen waren sneller en vertoonden een betere balbehandeling. Wat het samenspel, het positie kiezen, de techniek, de tactiek betreft, beide landen ploegen staan lang niet op die hoogte, waar op de meeste Europeesche landen zich be vinden. Met rust leidden de Vereenigde Staten met 21, beide doelpunten werden aan Amerikaansche zijde door den mid voor ge scoord na een solo-ren. Dezelfde speler, maakte er na de rust 31 van, direct ge volgd door een tegenpunt der Mexicanen. Drie minuten voor het einde wist de Ame rikaansche midvoor het vierde punt te ma ken. Mussolini was bij den wedstrijd aanwe zig, terwijl de F. I. F. A.-congressisten hun bijeenkomsten hadden onderbroken en mede tegen woordig waren. ATHLETIEK R. K. Athletiekvereen. „De Bataven". De leden worden eraan herinnerd, dat al len verwacht werden hedenavond 8 uur Sportpark Haagweg, om de indoortraining nog eens door te nemen voor de uitvoering op Zondag 3 Juni. Wat de wedstrijden in het komende sei zoen betreft, het volgende: 't Seizoen wordt geopend voor de D. II. A. K.-leden op 10 Juni en wel door Teylingen, Sassenheim. Het programma wordt nog nader bekend gemaakt. Jongens denkt er allen goed om: nog maar twee weken en dan zitten we midden in het seizoen rn i er elke week tot 5 Aug. toe een wedstrijddag, en op die dagen moet de Bataven zich weer van hun beste zijde laten zien. Dus om te beginnen 10 Juni, Sassenheim. WANDELSPORT TURNKRING LEIDEN EN OMSTREKEN. De eerste K. N. G. V.-marsch. Door de Turnkring Lelden en Omstre ken zal de eerste officieele K. N. G. V.- marsch van Leiden worden georganiseerd op Zondag 27 Mei a.s. Hoewel de inschrijving reeds groot is, komen er nog dagelijks vele aanvragen om inlichtingen binnen, en heeft het bestuur van den kring besloten, om de inschrijvin gen, welke tot een half uur voor de start nog binnen komen, alsnog te accepteeren, ten einde nog vele personen in de gelegen heid te st.llen, deel te nemen aan deze K. N. G. V.-marsch. PAARDENSPORT INTERNATIONALE DRAVERIJEN OP „WOUDESTEIN." Zondag 27 Mei a.s. zullen op het sport terrein „Woudestein" te Rotterdam weder om internationale draverijen gehouden worden, waarvoor 42 paarden zijn inge schreven. Aan het programma is nog toegevoegd een jachtrit met eind wedloop. Indien dit nummer niet door mocht gaan, zal tot slot een kortebaandraverij worden gehouden. De wedstrijden zullen om 2 uur aanvan gen. Maatregelen zijn genomen, dat het publiek het radio-verslag van den heer Hollander van den voetbalwedstrijd Ne derlandZwitserland te Milaan, geheel zal kunnen volgen. De Olympische Dag De voorbereiding De voorbereiding voor den Olympischen Dag die 17 Juni in het Olympisch Stadion gehouden wordt is in vollen gang. Duide lijk blijkt dat de belangstelling weer zeer groot is en dat degenen, die er getuige van willen zijn verstandig zullen doen zich tijdig van plaatsen te voorzien. Tijdens de afwezigheid van den voorzit ter van het Comité, de heer K. J. J. Lotsy berust de leiding bij den heer D. J. Couvée, bestuurslid van het N. O. C. De thans in Italië vertoevende heer Lotsy zal daar een van de elftallen uitnoodigen als tegen-par tij van het Nederlandsche elftal te fungee- ren in een niet-officieelen landen-wedstrijd ter gelegenheid van den Olympischen Dag, zoodat we hierover nadere mededeelingen zullen doen. De athletiek- en wielerwedstrijden wor den met zorg voorbereid en beloven een demonstratie te worden van het beste dat Nederland in deze takken van sport op het oogenblik presteert en evenals het vorig jaar zal alles in vlot tempo onmiddellijk op elkaar volgend worden afgewikkeld. De ruilcrwedstrijden. Besloten is weer een nationaal spring concours te houden, waarvoor evenals het vorige jaar weer eep tiental van de beste Nederlandsche amazone's en ruiters uitge- noodigd zijn, die allen reeds uitmuntend werk leverden bij vorige Olympische Spe len en op concours hippiques. Naar alle waarschijnlijkheid zullen reelnemen de da mes E. Jurgens en E. Pauptit, majoor De Kruyff, de ritmeester Van der Voort van Zijp, Schumelketel en De Kruyff, de luite nants Jhr. Van Lennep, Greter, v. Schaik, en de Olympische kampioen Pahud de Montanges, die de vorige week te Wiesba den weer zulk een schitterende overwin ning boekte. Het is de bedoeling op den Olympischen Dag zoodra de hindernissen geplaatst zijn, ook een demonstratie te ge ven van de z.g.n. hoogere dressuur. Hier voor hebben zich bereid verklaard majoor Camerling Helmolt, directeur van de Rij school, kapitein Le Heux, commandant van het artillerie paardendepot en luitenant Carp, instructeur van de Rijschool. Kapi tein Versteegh bleek helaas verhinderd door ziekte van zijn paard. Hoewel dit nummer bovenal gewaardeerd zal worden door de kenners zullen de sierlyke gangen der paarden en hun gehoorzaamheid ook voor leeken een mooi schouwspel bieden. RECHTZAKEN DE CORRUPTIE AAN HET ROTTERDAMSCHE ABATTOIR. Acht hulpkeunneesters voor de rechtbank. (Vervolg). Getuige Stedehouwer kan niet een be paalden keurmeester aanwijzen, die koeien die t.b.c. in meerdere organen veVtoonen, heeft goedgekeurd. Getuige heeft ook die ren, die lijdende aar „scherp" waren, goed gekeurd gekregen door de verdachten P. P. L., W. R., M. A. J. en anderen, doch dit is geweest van 1920 tot voor 6 jaar, toen de keuringsveearts de koeien keurde. President ondervraagt getuige dan na der omtrent de ziekteverschijnselen, die deze dieren vertoonden en welke keur meesters de keuring verrichten. Pres.: Mijn indruk is deze: Onder vier oogen durf je er voor uit te komen, maar in het openbaar niet. Verdachte W. R. wordt dan weer voor geroepen. Hij verklaart, dat hij nimmer direct aanmerkingen heeft gekregen over het goedkeuren van wrakke dieren. Het is zelfs vaak gebeurd, dat de directeur van het Slachthuis er bij stond. Verdachte geeft toe, dat hij van 1923 af en toe fooien heeft ontvangen, varieerende van 2.50 tot 5. Getuige Stedehouwer wordt dan nog maals gehoord, met betrekking tot de door H. gepleegde verduistering. Achtereenvolgens worden nu de overige verdachten gehoord. Allen blijven by de bekentenis, die zij in het vooronderzoek hebben afgelegd. Zij hebben echter nooit gedacht te handelen in stryd met hun plichten en hun bevoegdheid. De H. blijft ontkennen ooit buiten zijn bevoegdheid te hebben gehandeld. Hierna wordt gepauseerd. Bij het gisteravond voor de Rotterdam- sche rechtbank voortgezette getuigenver hoor, stelde de president aan get. J. C. B. naar aanleiding van diens by de politie af gelegde verklaringen eenige vragen, o.a. of het juist is, dat de keurmeesters wel eens zeiden, van een door getuige aange voerd dier: „Dat is een slecht beestje", uit welke mededeeling getuige dan begrijpen moest, dat er een fooi behoorde te worden gegeven. Getuige zegt zich er niets van te herin neren. Ook op andere vragen geeft getui ge ontwijkende antwoorden, zoodat de pre sident getuige er aan herinneren moet, dat er maatregelen zijn of getuige's ge heugen op te frisschen. Het gaat hier niet om dingen, die lang geleden gebeurd zijn, maaar om verklaringen, die getuige twee maanden geleden afgelegd heeft. Getuige zegt naar waarheid te willen antwoorden, maar even later geeft hij andermaal ontwijkende antwoorden, waar op de president den veldwachter gelast de zen getuige weg te geleiden. Als getuige a décharge werd gehoord de veearts aan het Rotterdamsche abattoir J. M. van Vloen, die ten aanzien van de be voegdheid van den hulpkeurmeester van meening bleek te verschillen met den ge- tuige-deskundige dr. van der Sloten. Zoo wil getuige Van Vloten den hulpkeurmees ter de vrije hand laten in gevallen, dat para-tuberculose geconstateerd wordt. Ge tuige v. d. Sloten is van meening, dat de ziekte door den veearts moet worden ge constateerd, al geeft hij toe, dat de keur meesters deze ziekte kunnen onderkennen, doch de ziekte behoort wetenschappelijk te worden vastgesteld, want vast moet staan, dat er geen andere ziekte is, b.v. chronische paratypheuse, elythritis, welke wel gevaar zou kunnen opleveren. Ten slotte werd de zitting geschorst tot hedenmorgen. UIT DE RADIOWERELD' Programma's voor Zaterdag 26 Mei 1934. Huizen, 1875 M. K. R. O.-uitzending. T.Morgenconcert. 10.Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin. 12.15 Lunchconcert door de K. R. O.- boys. 2.Halfuurtje voor de rypere jeugd. 2.30 Kinderuurtje. 4.15 Gramofoon. 5.20 Concert op Cinema-orgel in het Rembrandt-theater te Amsterdam. 6.Het K. R. O.-orkest afgewisseld te 6.20 door Journalistiek Weekoverzicht. 7.15 Fé Hayey over „Maatschappelijk werk in dezen tijd", waarna gramofoon. 7.45 R. K. F.-kwartiertje. 8.Het K. R. O.-orkest. Te 8.30 Vaz Dias. 9.L. Abor over Gregorius de Groote. 9.15 Travin's Groot Russisch Ensemble „Troika", cabaret-ensemble, afgewisseld door gramofoon. 10.15 Gramofoon. 10.30 Vaz Dias. 10.35 „Troika" cabaret (vervolg). 11.15 Gramofoon. Hilversum, 301 M. V. A. R. A.-uitzending. 8.00 Gramofoonpl. 9.00 De Notenkrakers. 10.00 Morgenwijding (V.P.R.O.). 10.15 Voor arb. i. d. continubedrijven. 12.002.00 Klein Vara-Ensemble. 2.15 Orgelspel. 3.00 Causerie. 3.20 De Flierefluiters. 4.00 Causerie. 4.30 Vervolg de Flierefluiters. 5.00 Gramofoonpl. 5.40 Boekbespreking. 6.05 Pianorecital. 6.30 Mannenkwartet „Votum nostra" en GramofoonpL 7.00 Gramofoonpl. 7.30 Friesch halfuur. 8.00 S.O.S.-berichten. 8.03 Gramofoonpl. 8.20 Mevr. Esther de Boervan Rijk in „De Meid", van Heyermans (Gr.pL). 8.30 Vara-orkest. 9.00 Causerie. 9.05 E. Hellmuth (bas) en J. Jong (piano). 9.20 Vara-orkest. 10.00 Causerie. 10.05 Vaz Dias en Vara-Varia. 10.15 E. Hellmuth (bas) en J. Jong (piano). 10.30 Vara-orkest. 11.00 De Twee Cavelli's (accordeon-vir tuozen). 11.2012.00 Gramofoonpl. Daventry. 10.3510.50 Morgenwijding, 12.20 Northern Studio Orkest. 1.05 Gramofoonpl. 1.35 Commodore Grand Orkest. 2.35 Gramofoonpl. 2.50 Kinderuurtje. 3.20 Gramofoonpl. 3.50 Het Serge Krish Septet. 5.05 Orgelconcert. 5.35 Kinderuurtje. 6.50 Sportpraatje. 7.05 Welsch Intermezzo. 7.25 en 7.50 Lezingen. 8.20 Variëté-programma m. m. v. het B.B.C.-Theaterorkest en solisten. 9.40 Lezing. 9.55 Radio Militair Orkest. 10.50 Declamatie. 10.5512.20 Dansmuziek d. h. B.B.C.- Dansorkest. Deutschlandsender, 1571 M. 7.40 „Maitanz im Volksgarten", vroolyk Mei-programma. 10.20 Reportage van de training op de Avus-baan (Gr.pl.). 10.40 en 11.05 Berichten. 11.2012.20 Dansmuziek. Gemeentelijk Radio Distributie-bedrijf en de R. O. V. Radio-centrale. 3e Programma. 8.00—12.20 Keulen. 12.2014.20 Luxemburg. 14.20—17.20 Keulen. 17.2019.50 Brussel Fr. 19.50—22.20 Keulen. 22.20afl. Brussel Fr. 4e Programma. 8.208.50 Parijs Radio. 12.2017.35 Daventry. 17.3518.20 Een der Eng. „National** zenders. 18.2019.20 Boedapest. 19.20—20.20 North Reg. 20.2023.00 Luxemburg. 23.00afl. Daventry. (Wijzigingen voorbehouden). Holland-Zwitserland volledig uitgezonden DE V. A. R. A. NEEMT A. V. R. O.- AANBIEDING AAN. Eindelijk overeenstemming. De V. A. R. A. deelt mede: Het communique van de A. V. R. O. be treffende het verslag vr.u den voetbalwed strijd HollandZwitserland op a. s. Zon dag te Milaan, geeft ons aanleiding tot het volgende antwoord: Inderdaad heeft eergisteren de bespre king, die de A. V. R. O. aanvankelijk hoog hartig afgewezen had, tusschen V. A. R. A. en A. V. R. O. plaats gevonden. De V. A. R. A., die over het grootste deel van de voor de reportage benoodigde zendtijd be schikt, heeft de A. V. R. O. aangeboden de uitzending gemeenschappelijk te verzor gen, en vond goed, dat ook de tweede helft van het ooggetuigenverslag in V. A. R. A.- zendtijd door den heer Hollander zou wor den verzorgd. Dit voorstel vond de A. V. R. O. eergis- ren onaznnemeFjk, waardoor de onder handelingen geen resultaat konden ople veren. Intusschen stelt de A. V. R. O. thans niet meer den eisch, dat de V. A. R. A. zend tijd aan de A. V. R. O. afstaat. Zij legt zich er bij neer, dat de heer Hollander nu in V. A. R. A.-zendtijd het verslag voltooit. Hiermede is voldaan aan ons verlangen en aan den door den heer Lotsy reeds op 9 Mei tegenover de V. A. R. A. uitgesproken wensch, den heer Hollander in de gelegen heid te stellen voor beide omroepvereeni- gingen het verslag uit te spreken. Het eenige verschil tusschen het V. A. R. A.-voorstel van gisteren en hetgeen de A. V. R. O. nu aanvaardt, is, dat thans niet gesproken wordt over de vergoeding der kosten door de V. A. R. A. Tot betaling van ons evenredig deel blij ven wij ten volle bereid. Intusschen mee- nen wij nu de tijd dringt het luisteraars- belang niet afhankelijk te mogen maken van een oplossing van dit ondergeschikte punt. Hoewel een eigen reporter van de V. A. R. A. reeds naar Italië is afgereisd, tenein de ar in ieder geval voor te zorgen, dat de wedstrijd volledig zal worden verslagen, heeft de V. A. R. A. onder de thans door de A. V. R. O. geschapen omstandigheden, er geen bezwaar tegen, het verslag van den heer Hollander a.s. Zondag in haar zendtijd aan de luisteraars te brengen. VOOR DEN K. R. O.-MICROFOON. ,Op initiatief van den K. R. O. is op Zondagavond, 27 Mei een uitwisselingscon cert tot stand gekomen met Radiojournal te Praag, waarbij de K. R. O. een Tsje chisch en Radiojournal een Nederlandsch programma verzorgt. De Tsjechische Ge zant in Nederland en de Nederlandsche Ge zant in Tsjecho-Slowakije zullen op beide zenders een korte toespraak houden. Vrijdagavond, 1 Juni te 7.45 uur geeft de Nederlandsche Mozartgemeente met mede werking van solisten en het K. R. O. Or kest, het geheel o. 1. v. Johannes Röntgen, een Mozartconcert voor den K. R. O. Zaterdag, 2 Juni des middags te 3 uur zal in de Ridderzaal op het Binnenhof te 's-Gravenhage het feit worden herdacht, dat Curasao 300 jaren geleden met Neder land werd vereenigd. Aan deze feestelijke herdenking zullen medewerken: de Haag- sche Onderwijzerszangvereeniging en de Kon. Militaire Kapel. H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana hebben den wensch te kennen gegeven hierbij tegen woordig te zijn. De K. R. O. zal deze her denking uitzenden. In aansluiting aan het reeds gepubliceer de deelt de K. R. O. mede, dat de tewater lating van het Motorschip Bloemfontein, welke draadloos uit Pretoria wordt be werkstelligd door Generaal Hertzog, Eer ste Minister van de Unie van Zuid-Afrika, Zaterdag, 16 Juni van 11.3012.30 uur zal worden uitgezonden. Generaal Hertzog en Z. Exc. Dr. H. Colljn zullen spreken en Paul de Waart geeft een ooggetuige ver slag. VIJFEN-TWINTIG-HONDERD GULDEN BOETE. Wegens overtreding crisis-graanbesluit De kantonrechter te Roermond veroor deelde gisteren den graanhandelaar en mo lenaar J. v. K. te Echt wegens overtreding van het Crisisgraanbesluit tot ƒ2500 boete of 6 maanden hechtenis. WILT U IETS WETEN? Vraag Kunt u my ook zeggen wan neer de laatste stemming is geweest voor de Tweede Kamer. Welke datum en jaar? Antwoord: 26 April 1933. Vragen P. te A. inzake ontslag en plaatsen van een foto. Antwoord: Inzake de eerste vraag beschikken wij niet ovcrvoldoende gegevens om u te antwoorden. Waarschijnlijk hebt u recht op loon tot en met Zaterdag. U kunt o. i. het geld best aannemen zonder afbreuk te doen aan de actie van den Bond, daar deze a^ie waarschijnlijk over het ont slag giat en niet over de uitbetaling van loon. Aangaande de opneming van een foto kunnen wij u zeggen, dat u de foto kunt opsturen, doch wij ons het recht voorbe houden deze al of niet te plaatsen. Wilt u de foto naar een persbureau op sturen dan komen daarvoor in aanmerking: het Haagsch Persbureau, Laan van Meer- dervoort 45a Den Haag, en de Vereenigde Fotobureaux „Pax Holland", Spuistraaf. Amsterdam. Dinsdagmiddag en Donderdagmiddag van 34 uur gelegenheid tot het bekomen van mondelinge inlichtingen op rechtskundig gebied. (Kosteloos). LEEST DE ADVERTENTIES IN UW DAGBLAD. „R a d i o-P a r i s" 1648 M. 7.20 en 8.20 GramofoonpL 12.20 Goldy-orkest. 8.20 „Les canards mandarins", operette. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 12.20—12.35 en 1.05—2.20 Concert U. h. Bellevue StrandhoteL 2.503.20 Gramofoonpl. 3.205.20 L. Preii's orkest. 8.20 Omroeporkest. 9.20 Vibrafoonsoli. 5> 50 Trioconcert. 10.2511.20 Omroeporkest 11.2012.35 Dansmuziek. Langenberg 456 M. 6.25, 7.20 en 11.50 GramofoonpL 12.20 Schrammelconcert en solisten. I.20 Omroepkoor. 2.20 GramofoonpL 2.20 GramofoonpL 4.20 Orkestconcert. 6.1o Giamof' onpl. 7.20 Concert. 8.30 Vroolijk programma. II.20—1.20 Concert. Rome, 421 M. 8.25 Gramofoonplaten. 9.05 Concert (piano, viool, cello, bari ton, bas). 10.05 Radiotooneel. 10.20 GramofoonpL Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 GramofoonpL 1.30 Symphonieconcert 5.20 en 6.20 GramofoonpL 6.50 Kamermuziek door strijkkwartet. 8.20 Symphonieconcert. 9.20 Radio-Cabaret. 10.3012.20 Max Alexys' orkest 484 M.: 12.20 Symphonieconcert. 1.30 GramofoonpL 5.20 Dansmuziek. 6.35 GramofoonpL 7.35 Dito. 8.20 Operetteconcert m. m. v. solisten en het Omroeporkest 9.20 Zangdeclamatie. 9.35 Vervolg concert. 10.3012.20 Max Alexys' orkes*.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 10