Adverlentiën Tandarts BRAND DONDERDAG 17 MEI 1934 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD. PAG. 3 STADSNIEUWS Aanbesteding. Hedenmiddag te 3 uur werd door den architect, den heer Jan Stigter, in café res taurant „Den Burcht" namens zijn princi paal aanbesteed: het afbreken van het bestaande perceel aan den Maresingel, hoek Haarlemmerweg te Leiden, en het bouwen van twee w'nkelwoonhuizen op paalfun- dcering met werkplaats, kelders, enz. daar ter plaatse. Er waren 13 inschrijvingen Ingekomen, n. 1.: A. J. Langeveld, Leiden 32.349 J. van Noort, Benthuizen 29.988 J. v. d. Wal, Amsterdam 29.391 H. C. Heemskerk, Leiden 29.000 Gebrs. Stikvoort, Leiden 29.990 J. H. Houps en H. Pikaar Leiden 28.419 A. Voordouw, Zoeterwoude 28.400 C. v. d. Vliet, Den Haag 27.450 C. J. van Valderen, Leiden 27.324 P. Pot en A. v. Rossem Den Haag 25.127 M. Krol, Warmond 24.270 N. Timmers, Leiden 14.530 De gunning is aangehouden. Handelsregister K. v. K. Wijzigingen: 497. Boekhandel „Du Pon", Leiden, Haarlemmerstraat 81, boek winkel en bibliotheek. Vest. fil.: Katwijk aan Zee, Voorstraat 41. 676. Naamlooze Vennootschap „Fabrie ken van Kapok, bedveeren, gewatteerde en donzen dekens, voorheen R. M. Beuth en Zonen", Leiden, Kaiserstraat 23. De sta tuten zijn gewijzigd. Wijz. handelsn. in: N.V. Fabrieken van Kapok, bedveeren, ge watteerde en donzen dekens, voorheen R, M. Beuth en Zonen. 1079. De Rutten's Bierbrouwerij „De Zwarte Ruiter" N.V. (f.) Leiden, hoofdz. Rotterdam, Scheepmakershaven 44. Fil. Lei den, Stationsweg 29, Café „Eigenzorg", is overgegaan aan: J. Tj. Kerkhoven, Leiden. Nie uweinschryvingen: 6391 G. F. Forthriede (f.) Leiden, Stationsplein, hoofdz.: Den Haag, Gevers Deynootweg 107 'Exploitatie van wachtkamers en buffetten. 6392. Kweekerij „Ornata", Noordwijk, Heerenweg, kweekerij van cactussen en vetplanten. E.: Mej. T. J. Jelgersma, Noord- wijk aan Zee. .Gisteravond te half twaalf is de 43-Ja- rige W. A. M. B. in zijn woning aan de Wil lemstraat van de trap gevallen. Hij liep eep hersenschudding op en is door den E. H. D. naar het Acad. Ziekenhuis overgebracht. ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Bevorderd: tot doctor in de Wis- en Natuurkunde, op proefschrift getiteld: „Het ontstaan van het begrip Valentie", de heer A. C. W. Roodvoets, geboren te Èunnik; idem op proefschrift getiteld: „Nitra- tie van benzanilide en derivaten", de heer W. B. van Horssen, geboren te Rijswijk (Z.-H.); idem tot doctor in de Letteren en Wijs begeerte, op proefschrift getiteld: „Gods dienst en samenleving in Nederlandsch- Zuid-Nieuw-Guinea", de heer J. van Baal, geboren te Scheveningen. Geslaagd: doctoraalexamen rechtsgeleerdheid mej. A. G. R. H. van Ravesteijn, Rijswijk, en de heer W. J. van Citters, Heemstede. RECHTZAKEN HAAGSCHE RECHTBANK. De 20-jarige W. de L. uit N i e u w k o o p- Noorden, die aldaar een bankbiljet van 10.ontvreemdde, werd veroordeeld tot 8 maanden gevangenisstraf. In een voortgezette zaak van den 25-jari gen J. B. te Leiden, thans ged., die te recht heeft gestaan ter zake van oplichting ten nadeele van den Dienst van Maatschap pelijk Hulpbetoon te Leiden en wegens diefstal van een aantal voorwerpen ten na deele van iemand die bij hem inwoonde, persisteerde het O.M. nadat nog een ge tuige was gehoord, bij zijn reeds eerder ge nomen requisitoir, waarbij hij tegen K. 1 jaar gevangenisstraf eischte. De verdediger, Mr. Zegers, verzocht de rechtbank een clemente straf toe te pas sen, zoo mogelijk een voorwaardelijke ver- oordeeiling. De 67-jarige zwerver H. van E., thans gedetineerd, stond terecht wegens bedrei ging met brandstichting. Verdachte had in December 1930 aan een daime te Voor schoten waar hij korten tijd in dienst was geweest, doch die hem wegens drank misbruik niet houden kon, een met pot lood geschreven brief als expresse doen toe komen, waarin hij o.m. schreef „aange zien u mij zoo netjes hebt behandeld zult u binnenkort meer van mij hooren". In dat schrijven maakte hij zijn voornemen ken baar om het huis in brand te steken. Verdachte, die kort na het plegen van dit misdrijf voor eenige jaren te Veenhui zen werd opgenomen, bekende het hem ten De psychiater, Dr. Gerritsen, die in zijn rapport omtrent verdachte tot de conclu sie kwam, dat deze verminderd toereken baar moet worden geacht, zeide o.m. dat verdachte van zijn jeugd af alcoholist is geweest en dat hij 32 jaar lang heeft rond gezworven. Verdachte, die reeds eerder in een bijzondere strafgevangenis doorbracht, voelt zich, naar deskundige zeide, daar goed thuis. Voorts adviseerde deskundige tot ter beschikkingstelling van verdachte aan de Regeer ing. De hierboven genoemde bedreigde dame, deelde als getuige mede, dat zij verdachte als hulp in dienst had genomen voor hui selijke bezigheden, doch van E. maakte der mate misbruik van sterken drank, dat ge tuige hem na korten tijd weer ontslaan moest. Hel O.M., waargenomen door jhr. br. Van Asch van Wijck eischte 8 maanden gevan genisstraf met ter beschikkingstelling van de Regeering. Mr. E. L. Visser verzocht om den ver dachte thans reeds ter beschikking van de Regeering te stellen. Vonis over 14 dagen. De 20-jarige A. J. M., uit L e i d e n, thans ged., heeft zich te verantwoorden gehad ter zake van diefstal van borstels, terpen tijn, verfwaren, alsmede van handschoe nen die hij uit een tasch, welke over een rijwiel hing, wegnam. Een gewezen pa troon van M., een schilder uit Oegstgeest, te wiens nadeele een groot aantal kwasten verfwaren e.d. was ontvreemd, verklaarde o.m., dat hij over verdachte's werk tevre den was. Een jongedame uit Leiden verklaarde, dat de bij M. in beslag genomen hand schoenen haar toebehoorden. Deze diefstal was steeds door M. ontkend, doch thans kwam hij op die ontkentenis terug. Vol gens zijn beweren zou hij uit nood hebben gehandeld omdat hij, zonder werk geko men zijnde, zelfs eenige karweitjes wilde opknappen. Het O.M. betoogde, dat voor dit laatste niet noodig is, dat men 32 verfkwasten en 5 plamuurmesjes wegneemt. Rekening hou dend met een uitgebracht reclasseerings- rapport, requireerde de officier acht maan den gevangenisstraf, waarvan 4 maanden voorwaardelijk met 3 jaar proeftijd en ondertoezichtstelling van M. Mr. Roest Crollius, pleitte een geheel voorw. veroordeeling en verzocht tevens om zyn cliënt in vrijheid te stellen met het oog op het langdurig voorarrest. De Rechtbank wees dit verzoek af en bepaalde de uitspraak op 31 Mei a.s. In een zaak tegen den 40-jarigen arbei der A. v. L. uit Voorschoten, kwam een groot aantal winkeliers uit Voorscho ten, Leiden en Zoeterwoude als getuigen verklaren, dat deze verdachte gedurende korteren of langeren tijd bij hen in de zaak allerlei goederen had gekocht, aan vankelijk tegen betaling, doch later bleef elke betaling achterwege. Ook bleek, dat verdachte nog al eens van domicilie ver wisselde wanneer hij te veel werd ge maand, om zich in een ander gedeelte van het dorp te vestigen. In zijn requisitoir wees de officier het verweer van verdachte, dat deze uit nood druft gehandeld had van de hand, want het lijstje van de artikelen die verdachte in den regel zelf afhaalde of door zijn kin deren liet halen, vermeldde o.m. een pot boerenjongens, chocolade, sigaren, pinda's, toffee's, borstplaat en andere minder nood zakelijke levensbehoeften. Waar verdachte er mede zijn kinderen op uit zond om andere menschen op te lich ten achtte spr. een strenge straf gewenscht en eischte ter zake tegen verdachte 10 maanden gevangenisstraf. Vonnis 31 Mei. DE DOODELIJKE AANRIJDING TE KATWUK. Het vonnis van den Leidschen kantonrechter bevestigd. De directeur van de modelboerderij „Weerestijn" te Hillegom, C. v. Z. was door den kantonrechter alhier veroordeeld tot een geldboete van 60 subs. 30 dg. we gens het doen rijden met een auto, waar van de remmen niet in orde waren. Deze zaak stond in verband met een voor het Gerechtshof in hooger beroep be handelde zaak tegen den besteller F. J. B. uit Noordwijk-Binnen, die met een aan v. Z. toebehoorende vrachtauto op 9 Augus tus van het vorig jaar in de Secretaris Varkevisserstraat te Katwijk aan Zee 2 kinderen van H. G. heeft aangereden, waar van er een terstond aan de gevolgen is overleden en het andere zwaar werd ge- Wond. De rechtbank heeft heden uitspraak doende, het veroordeelend vonnis van den Leidschen kantonrechter bevestigd. DE BRAND OP DEN WETERING SCHANS. Oostenrijksche dienstbode veroordeeld. De rechtbank deed vandaag uitspraak in de brandstichtingszaak aan den Wetering schans en veroordeelde de Oostenrijksche dienstbode Steffi K. tot een gevangenisstraf van drie jaar en haar collega, het Oosten rijksche dienstmeisje Mezzi S. tot ander half jaar gevangenisstraf, beiden met af trek van 3 maanden voorarrest. Beide ver dachten werden veroordeeld wegens dief- stnal in vereeniging, terwijl t. o. Steffi werd bewezen de tenlaste gelegde brandstich ting, waarvoor gemeen gevaar van goederen te duchten was. Mizzi werd veroordeeld wegen3 medeplichtigheid aan opzettelijke brandstichting. De Officier van Justitie had tegen Stef fi drie en een half jaar gevangenisstraf ge- eischt en tegen Mizzi twee jaar. Op 29 November brak brand uit in de villa van den heer Schnitzler aan den We teringschans. Weldra bleek dat een be langrijke hoeveelheid bont en vele kost baarheden tot een belangrijk bedrag gesto len waren. Ongeveer veertien dagen na den brand arresteerde de politie de beide Oostenrijksche dienstboden Steffi en Mizzi. Steffi werd gearresteera op het perron te Utrecht, waar zij een koffer^ waarin zich het uit de villa gestolen goed bevond, in depot wilde geven. Het bleek, dat Steffi den brand had gesticht door meubelen en gordijnen met petroleum te overgieten. Mizzi had de koffer met bont en kostbaar beden meegenomen en afgegeven in het bagagedepot van het Centraal Station, ook had Mizzi de petroleum gekocht. Ter terechtzitting bekenden beide meis jes, doch Steffi beweerde, dat zy tot haar daad was aangespoord door een bewoonster van de villa. LAATSTE BERICHTEN DE WINKELSLUITINGSWET. Amendementen ingediend. De heer Teulings (r.-k.) heeft op het wetsontwerp tot wijziging van de winkel sluitingswet eenige amendementen inge diend (zie ook 4de blad). De strekking van eenige daarvan is dezelfde als die der amendementen-Drop en -Vos, betreffende den verkoop van consumptie-ys. Maar het schijnt wenschelijk zegt de voorsteller splitsing te maken tusschen specifieke ijswinkels, die in 'art. 3 ondergebracht be- hooren te worden en den verkoop van con sumptie-ijs als nevenartikel, waarvan de regeling thuishoort in de artikelen 4 en 5. Andere amendementen beoogen een re geling te scheppen, die beoogt, in verband met de tegenwoordige buitengewone om standigheden, ten behoeve van de winkels, waar z.g. consumptie-artikelen ten verkoop in voorraad zijn, eenige verkoopgelegen heid, onderscheidenlijk verruiming van bestaande verkoopgelegenheid, te schep pen en wel gedurende den tijd, dat de bo venbedoelde buitengewone omstandigheden zulks gewenscht maken. Om een geleide lijken terugkeer tot den normalen toestand te bevorderen, wordt voorgesteld te bepa len, dat deze regeling zal ophouden te gel den drie maanden na den dag, waarop door de Kroon zal zijn verklaard, dat de om standigheden haar voortbestaan niet lan ger noodig maken. Volgens dit amendement zullen winkels, waar uitsluitend of in hoofdzaak hetzij visch, hetzij fruit, hetzij één of meer der volgende waren: brood, banket, suikerwerk, chocolade, consumptie-ijs, ten verkoop in voorraad zijn, op Zondag gedurende ten hoogste 6 achtereenvolgende uren, siga renwinkels en winkels, waarvoor een ver gunning als bedoeld in art. 1 onder e of onder g der Drankwet is verleend, ten hoogste 4 achtereenvolgende uren tusschen 8 u. v.m. en 8 u. nun. geopend mogen zijn. Het amendement is o.m. mede ondertee kend door de heeren Drop (s.-d.) en Joe- kes (v.-d.). MEUBELFABRIEK AFGEBRAND. Hedennacht te half vier is brand uitge broken in de meubelfabriek van J. F. Pot- harst, welke gelegen is achter woonhui zen aan den Ridder van Catsweg te Gou da. De brand werd ontdekt door het aan slaan van een hond; de vlammen sloegen toen reeds uit het dak, terwijl ook de wo ningen die op zeer korten afstand van de fabriek liggen, gevaar liepen in brand te geraken. Het vuur werd aanvankelijk met drie, later met vier stralen bestreden, doch de brandweer kon niet verhinderen, dat de fabriek met haar licht brandbaren in houd tot den grond toe afbrandde. De oor zaak van den brand is onbekend. De fa briek en de geheele inventaris zijn ver zekerd. Het Vredespaleis verlicht. In verband met het feit, dat het 35 jaar geleden is, dat te Den Haag de eerste vre desconferentie werd gehouden, zal mor genavond het Vredespaleis worden ver licht. TELEGRAMMEN Nieuwe explosie in de mijn van Paturages. REDDINGSBRIGADE VAN 20 MAN BEDOLVEN. Zes van hun gered. BRUSSEL, 17 Mei. (V.D.). In het kolen bekken van Bergen is hedenmorgen om 10.20 uur in de mijn van Paturages weder om een hevige gasontploffing ontstaan. Een mijnwerker, die deel uitmaakte van de reddingsbrigade voor de bij de ramp van Dinsdagavond betrokken arbeiders, ver scheen plotseling met alle teekenen van ont zetting aan de oppervlakte en meldde, dat juist op dezelfde plek, waar de ramp van Dinsdag was ontstaan, een nieuwe explosie was geschied, waardoor een reddingsbri gade van 20 manschappen onder leiding van 3 ingenieurs bedolven werd. Inmiddels zijn 6 leden dezer reddings brigade van 20 man geborgen. Het was ech ter onmogelijk om ook maar de geringste inlichting van hen te verkrijgen. Zij wa ren zoodanig onder den indruk van het gebeurde, dat zij als met stomheid geslagen radeloos rondkeken en geen woord kon den uitbrengen. Van de overige leden de zer zoo tragisch getroffen reddingsbrigade is op het oogenblik niets bekend. Men is er niet in geslaagd contact met hen te ver krijgen, zoodat men zich uiterst ongerust maakt over hun lot en het ergste vreest HET SPOORWEGONGELUK BIJ LANGEWEDEL. VERDEN, 17 Mei. (V. D.). Inzake het spoorwegongeluk bij Langewedel wordt nog gemeld, dat thans 7 van de in het zieken huis opgenomen gewonden buiten levens gevaar zijn. Het opruimingswerk is thans zoover gevorderd, dat de baan ter plaatse weer kan worden bereden. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Anna Maria, dochter van C. van Kampen en C. M. de Groot Wil lem Reindert, zoon van R. J. Oudshoorn en A. Kret Jan Dirk, zoon van D. Zegel en L, Keur Jan Hendrik, zoon van C. de Mooy en J. A. Groeneveld Gerrit, zoon van J. de Best en C. v. d. Plas. Overleden: A. M. Vis Diepedink ongeh. vr. 77 jaar. Getrouwd: B. Hanselaar jm en F. W. M. Mieremet jd M. Har te velt wedn. en J. Neuteboom jd A. Kooreman jm en S. M. van Oosten jd J. Linschooten jm. en J. C. de Tombe jd J. C. Onvlee jm. en M. F. Kasteel jd. G. Spruit jm. en J. Sari jd - W. Vermeer jm. en J. H. v. d. Born jd B. J. v. d. Wiel jm. en C. B. Overmeer jd. A. M. van Zandwijk jm. en M. H. v. Dinten jd. H. Naber jm. en P. J. v. d. Blij jd H. Stouten jm. en J. Vermond jd C. Robbers jm. en W. Sirach jd. SPOORWEGONGELUK IN PFORZHEIM. Vier dooden, talrijke gewonden. KARLSRUHE, 17 Mei. (V.D.). Heden morgen tegen 6.30 uur is op het station Pforzheim een rangeerende locomotief den binnenkomenden personentrein 2302 van Mühlacker naar Pforzheim komende in de flank gereden. Daarbij werden drie per sonenwagens losgerukt en een vierde zwaar beschadigd. Door de botsing werden vier reizigers gedood en voor zoover tot dusverre kon worden vastgesteld tien zwaar gewond. Bovendien werd een groot aantal personen licht gewond. Spoedig na het ongeval kwamen dokto ren en verdere medische hulp ter plaatse aan. De gewonden werden snel met zieken auto's en gewone auto's naar het zieken huis gebracht, enkele lichtgewonden kon den onmiddellijk huiswaarts keeren. De materieele schade is niet onaanzienlijk. Een onderzoek wordt ongesteld. PFORZHEIM, 17 Mei. (V.D.). De toe stand van een groot deel der gewonden by het spoorwegongeluk bij Pforzheim is ernstig. Twee onmiddellijk gedoode vrou wen waren vreeselijk verminkt en konden eerst na een uur onder de locomotief van daan worden gehaald. GROOTE OVERSTROOMINGEN IN NOORD-ITALIë. MILAAN, 17 Mei (VJ).). Gisteren heeft een met een wolkbreuk gepaard gaande storm in de omgeving van Novara in Noord- Italië groote schade aangericht. Over groote afstanden staan rijst en graanvelden geheel onder water. Vele laag gelegen plaatsen zijn volledig geïsoleerd door het water. Hui zen en stallen staan halverwege onder water. Op de spoorlijn NovaraVarallo is de Spoordijk over 500 meter geheel ver nield. Alle bergstroomen zijn gezwollen en hebben groote verwoestingen aangericht op de langsliggende velden en wegen. Tal rijke bruggen zijn weggespoeld, politie, militie en pioniers zijn opgeroepen om de bevolking de eerste hulp te brengen. In Treviso is een kind en in de nabijheid van Bergamo een jonge veehoedster door den bliksem gedood. De materieele schade wordt geschat op 4 tot 5 müldoen Lire. SOCIALISTISCHE DEMONSTRATIE TE MADRID. MADRID, 17 Mei. (V.D.). Met opgeheven arm en gesloten vuist defileerden gisteren 5000 socialisten langs het stoffelijk over schot van een man, die in een socialistisch clublokaal in een der buitenwijken van Madrid was doodgeschoten. De man stond daar te praten met vrienden, toen drie on bekenden in de deuropening verschenen. Plotseling trokken zij hun revolvers en losten een salvo, waarop zy in een auto verdwenen. Hun slachtofefr overleed den volgenden dag in het ziekenhuis. EEN RAZZIA IN NEW YORK. NEW YORK, 17 Mei. (VJ).) In verband met het vermoorden van drie agenten van politie door Amerikaansche gangsters heeft de politie van New York met mede werking van 2000 detectives en talrijke agenten van politie in uniform een monster-razzia gehouden in New York en Brooklyn. Op deze wyze is men erin geslaagd tal van bekende misdadigers, spelers en op lichters te arresteeren. Het totaal aantal arrestaties bedraagt 250, waaronder zich eenige goede vangsten voor de politie be vinden, o.a. Marty Krompier, de eerste luitenant van Schutz, een bekende gang ster die schuimbekte van woede toen zijn advocaat die onmiddellijk naar het politie bureau gesneld was eruit gesmeten werd. William „Will" Bailey, die reeds 6 maal gearresteerd is wegens moord, maar die men nog nooit heeft kunnen veroordeelen, Tony Bonsanera, de leider van een bende chanteurs, 6 maal gearresteerd wegens moord en nog nooit veroordeeld, „Solly de Rocks", een man die alleen onder deze bij naam bekend is en die een groothandel dryft in gesmokkelde verdoovende mid- deeln. De chef van politie, die de leiding had over deze razzia verklaarde daarna: „Men kan New York niet in één dag schoonma ken, maar we hebben een aardig begin gemaakt", BEMANNING VERONGELUKT WATER VLIEGTUIG GERED. PARIJS, 17 Mei (V..D). Het is een Fransch hulpstoomsohip gelukt het Woens dag in het Kanaal verongelukte Fransche watervliegtuig te vinden en de bemanning aan boord te nemen. Men tracht thans het vliegtuig de haven van Cherbourg binnen te sleepen. BIOSCOPEN. Casino: Afgekeurd. Lxor: Volwassenen. Roxy: Volwassenen. Trianon: Volwassenen. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 16 Mei. Groentenveiling. Per 100 stuks: komkommers f 2.5013.50, bloemkool I f 9.40—17.80, bloemkool II f 2.109.00, pieterselie f 1.001.60, prei f 0.503.30, radijs f 0.502.10, kropsalade f 0.502.30, selderie f 0.501.20, worte'pn f 3.4014.20, per 100 kg.: kroten gek. f 3 5, snijboonen f 87, stamboonen f 109, wit loof f 1315, doperwten f 4346, peulen f 4045, postelein f 510, spinazie 3 10, tomaten f 1328, wortelen f 13.50, an dijvie 4062 cent per kist. Melkveiling. Week van 20 tot 26 Mei Consumptiemelk le klas f 5.00, 2e klas f 4.75 3e klas f 4.50, Industriemelk van f 3.40 3.60. Rotterdamsche Federatie Combinatie. week 13 tot en met 19 Mei, melk voor in- dustrietdoeleinden f 3.20. GOUDA, 17 Mei. Vee. Aangevoerd in to taal 2401 stuks, waarvan 159 slachtvarkens vette 1517 cent, Londensche 1213 cent per pond, levend met 2 pet. korting. Gelder- sche biggen 1013, 568 magere varkens f 1424, 1248 biggen f 79, 5 runderen f 75225, 146 nuchtere kalveren f 47, 3 schapen, 257 lammeren f 69, 15 bokken en geiten f 26 per stuk, Handel stug. Kaas. Aanvoer 480 partijen. Prijzen: le kwal. met rijksmerk f 1721. 2e kwal. f 1416, zware f 22. Handel matig. Boter. 774 ponden. Goeboter 7075 cent en weiboter 6570 cent per pond. Handel vlug. Eieren. Aanvoer 161.000 stuks. Prijzen: kippeneieren f 2.002.30, kleine kippen eieren f 2.252.50 per 10C stuks. Handel vlug. WISSELNOTEER1NGEN (AMSTERDAM) (Officieel). Berlijn 58.26 Londen 7.523/g New York U473/g Parys 9 733/4 Brussel 34 47 Zwitserland 47.921/2 Milaan 12 56 Madrid 20.221/2 Oslo 37 80 Kopenhagen 33 60 Stockholm 38.80 Weenen Praag 6.15 Boedapest Prolongatie 1 pet. Ondertrouwd: 1363 J0HANNUS A. DE GROOT MARIA A. VAN RIJN. Huwelijksvoltrekking Donder dag 7 Juni,in de Parochiekerk St. MathiaB te Warmond. Zoeterwoude H. R. 176, Warmond, Heerenweg 110a. "Warmond, 17 Mei 1934. Getrouwd: C0RNELIS JOHANNES DE HAAS MARTHA MARIA LAURENTIA BUSCHMAN die, ook namens wederzijdsche familie, hun hartelijken dank betuigen, voor de blijken vau belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. 1364 Warmond, 17 Mei 1934. Verl. Dorpsitr. 189. morgen afwezig 1381 IN ELK HALF BUR A FOKT» VAN HEI ALBUM ,»E VUEOENJE HOLlANPEt (REAM-CRACKERi VERLOREN tusschen Rijnsburg en overweg Sasscnheim een portemonnaie met eenig geld en rjjwielplaatje. Tegen belooning terug te be zorgen bij Agent L. Courant V. CORNELISSE, Wijtenbach- weg U, Oegstgeest. 1370

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 3