HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor lOcL WOENSDAG 16 MEI 1934 DE LEIDSCHE COURANT t/CKDE BLAD. PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN AUTO TEGEN EEN BOOM. Vier gewonden. Maandagnacht heeft op den Rijksstraat weg tusschen Venlo en Vilden een ernstig ongeluk plaats gehad. De heer Geurts uit Schandelo kwam met zijn luxe-auto uit de richting Venlo, toen uit de richting Vel den een andere auto naderde. Vermoede lijk omdat de lichten van dezen laatsten wagen niet voldoende werden gedempt, werd de heer G. verblind en reed hij te gen een langs den weg staanden boom. In den auto van den heer G. zaten de •chtgenoote van den heer v. d. B. uit Vel den en zeven harer kinderen. Drie der kinderen en de moeder kregen arm- en beenverwondingen. Een der kinderen liep een hersenschudding op. De bestuurder en de andere kinderen kwamen met den schrik vrij. De wagen van den heer G. werd zwaar beschadigd. VAN HET DAK GEVALLEN. Gistermiddag is de 13-jarige B. uit Beek bij Nijmegen, toen hij bij familie te Zijflich (grens) op bezoek was, van een tien meter hoog dak gevallen. De jongen werd der mate gewond, dat hij vrijwel direct na het ongeval overleed. „BLEEKE BET" IN BRAND. Gisteravond vóór 10 uur heeft een kleine brand plaats gehad bij de N.V. Filmonder- neming Cinetone aan de Duivendrechtsche- kade te Amsterdam. Hierdoor zijn eenige honderden meter film van de opname van „Bleeke Bet" verbrand. Het vuur bleef beperkt tot een gebouwtje en de ateliers leden geen schade. Twee personen waren bezig met het knippen van de laatste op namen, toen plotseling achter een dezer employé's een groote vlani opschoot. Mon teurs slaagden er in het vuur met eenige chemische bluschapparaten te dooven. Men vreest, dat eenige opnamen zullen moeten worden overgemaakt. De oorzaak van den brand is niet met zekerheid bekend. Ver moedelijk heeft een der personen gerookt. DE MOORD TE BUSSUM. De dader nog steeds ziek. Op Zondag 11 Maart schoot in de Jan Steenlaan te Bussum de Huizer arbeider J. V. zijn 17-jarig meisje neer. Minnennijd was de aanleiding tot dit drama. Enkele oogenblikken nadat het doodelijk schot gelost was, overleed het meisje. De jonge man sloeg de hand aan zichzelve. Hij werd ernstig gewond, doch is thans herstellende. Na verpleegd te zijn in de St. G. Majella- stichting \e Bussum werd hij overgebracht naar de ziekenafdeeling in het Huis van Bewaring te Amsterdam. Zijn toestand is nog steeds niet van dien aard, dat de in structie kan worden geopend, hij moet nog steeds het bed houden. Als zijn verdediger zal optreden mr. J. H. Meijer, te Amsterdam. De verdachte heeft voor de politie te Bussum, die hem een kort verhoor afnam in de Majellastichting een volledige bekentenis afgelegd. INVAL DOOR DE POLITIE TE A'DAM. De politie van het bureau Singel te Am sterdam heeft onder leiding van de inspec teurs Van der Heul en Blitterswijk gister middag weer een inval gedaan in het ge bouw „Odeon". Een aantal personen vond zij daar bezig met een bijzonder kaartspel. De Inspecteurs hebben zich dit kaartspel laten uitleggen en de namen laten opschrij ven van de bezoekers. Heden zullen zij over dit kaartspel rapport uitbrengen bij den Officier van Justitie. DE OVERVAL AAN HET DAMRAK. „Eerlijke vinders" achterhaald. Zooals men zich herinnert werd eenige dagen geleden door een 23-jarigen werk- loozen metaalbewerker een overval ge pleegd in een wisselbank aan het Damrak te Amsterdam. De man ontrukte de kan toorjuffrouw een som gelds en ging aan den haal. Op den Nieuwendijk werd hij door zijn achtervolgens gegrepen. Naar wij vernemen zal mr. A. R. de Mi randa als zijn verdediger optreden. De man heeft een volledige bekentenis afgelegd. Hij was van steun uitgesloten en wilde den wijden wereld intrekken. De wijde wereld eindigde echter reeds bij het wisselkantoor. Plotiseling kon hij de ver leiding niet weerstaan een poging te doen de kantoorbediende, die bezig was het geld in de etalage neer te leggen, te berooven. Bij de achtervolging fladderde een deel van het bankpapier weg en werd door en kele personen gegrepen, zonder dat zij het aan den rechtmatigen eigenaar teruggaven. Ook zij werden echter door de recherche achterhaald, zoodat ook deze „eerlijke vin ders" zich voor de rechtbank zullen moeten verantwoorden. Een deel van het geld is nog niet terug gevonden. De dader van den overval is nooit eerder met de politie in aanraking geweest. VECHTPARTIJ TUSSCHEN CHINEEZEN. Gisteravond laat kwam een Chinees den wachtcommandant van het politiebureau Warmoesstraat te Amsterdam waarschu wen, dat in het perceel Warmoesstraat 5, waar een tehuis voor Chineezen gevestigd is, gevochten werd. Eenige agenten bega ven zich naar het logement, doch toen zij daar arriveerden was de rust reeds weer hersteld. De vechtpartij was vermoedelijk in verband met een geld- en speelkwestie ontstaan. Een der Chineezen had door een klap een lichte kwetsuur aan een oog op- geloopen, maar aangezien de heeren tegen over de politie zich niet nader over oor zaak en verloop van de vechtpartij wilden uitlaten en de politie uit de enkele spaar zame mededeelingen niet al te best wijs kon worden, moest zij de zaak wel op haar beloop laten en na een waarschuwing on- verrichterzake vertrekken. SMOKKELAAR EN AUTO-DIEF. Gestolen wagen te Venlo opgespoord. Uit Venlo wordt aan de „Tel." gemeld: In de laatste week van October van het vorig jaar werden op verschillende tijdstip pen te Mulheim a. d. Roer vijf groote per sonenauto's, welke langs den openbaren weg waren geparkeerd, gestolen. Ofschoon de Duitsche politie onmiddellijk een uitge breid onderzoek instelde en de rijkspolitie in de Limburgsche grensstreek van deze diefstallen op de hoogte bracht, daar men vermoedde, dat de gestolen auto's over de Duitsche grens ons land zouden worden binnengevoerd, leverde het onderzoek des tijds geen resultaat op. Thans is het de marechaussee te Venlo gelukt een der gestolen wagens op te spo ren en in beslag te nemen. Op 31 October 1933 kwam de Nazi-lei der P. G., nadat hij een bezoek aan den schouwburg te Mulheim had gebracht, tot de ontdekking, dat zijn auto welken hij be hoorlijk afgesloten in de nabijheid van den schouwburg langs den openbaren weg had neergezet, was ontvreemd. Door het ver breken van het slot van een der deuren hadden de dieven kans gezien den wagen binnen te dringen en er mee weg te rij den. Maandag kwam de marechaussee te Ven lo er achter, dat de. 28-jarige melkventer K. H. B. aldaar in het bezit was van den gestolen auto. Onmiddellijk werd de auto in beslag genomen. Uit het onderzoek bleek, dat B. den auto voor 350 Mark had gekocht van een Duitscher, die zich onder een valschen naam schuil hield. Hij bleek de bekende smokkelaar W. B. te zijn. Ge- ruimen tijd heeft hij den gestolen wagen ln de Limburgsch-Duitsche grensstreek voor allerlei smokkeldoeleinden gebezigd. Tij dens deze tochten werd de auto meerma len door de Duitsche douanebeambten on der vuur genomen, zoodat de auto enkele kogelgaten vertoonde. Om in zijn eigen land geen argwaan te wekken was de dief met den gestolen auto de grens overgeko men met de bedoeling het voertuig te Ven lo van de hand te doen. De melkventer heeft toen den auto van den Duitscher gekocht. Of de kooper ge weten heeft, dat de auto gestolen wass, wordt nog onderzocht. De Duitsche smokkelaar is enkele da gen geleden door de Duitsche politie voor een ander vergrijp gearresteerd. Thans is dus de door hem gepleegde diefstal van den auto tevens aan het licht gekomen. VOETBAL R. K. FEDERATIE. WEDSTRIJD NOORD—ZUID TE DELFT. De opstelling der elftallen. De elftallen voor den op TWeeden Pink sterdag op het terrein van D.H.L. te Delft te spélen wedstrijd Noord-Zuid zijn als volgt samengesteld: Noord. Doel: W. Alsemgeest (DHL). Achter: J. Strieder (Leonidas) en Gigen- gack (Geel Wit). Midden: J. van Kessel (Leonidas), J. Wolf (Graaf Willem) en Keizer (Wils kracht). Voor: A. v. d. Sande (Leonidas), J. v. d. Hoogen (WIJ), G. Koopman (Quick), C. Alsemgeest (DHL) en Nienaber (Sant poort). Zuid. Doel: Janssen (Venl. Boys). Achter: v. d. Leur (RKVVL) en Jos van Laarhoven (MULO). Midden: Soomers (RKTW), F. van Eekeren (MULO) en Gijzen (Rapid.). Voor: Roncken (DEV), Arnoldus (Kerk- rade), Goossens (Zwaluw), de Kok (RK TW) en Claessens (Sitt. Boys). DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. Scheidsrechters aangewezen voor de eerste ronde in Italië. De technische commissie van de F. I. F. A. heeft de volgende scheidsrechters aan gewezen voor de wedstrijden der eerste ronde van het wereldkampioenschap. Youssof Mohamed (Egypte) leidt Mexi coVereenigde Staten; Mercet (Zwitser land) Italiëwinnaad MexicoVereenig de Staten; Langenus (België) Tsjecho Slo wakijeRoemenië; Barlassina (Italië), HongarijeEgypte; Braun (Oostenrijk) ArgentiniëZweden; Birlem (Duitschland) BraziliëSpanje; Eklund (Zweden) Neder landZwitserland; van Moorsel (Neder land), OostenrijkFrankrijk; Mattea (Ita lië) DuitschlandBelgië. Per vliegtuig naar de voetbalwedstrijden. Ter gelegenheid van de wedstrijden om het wereldkampioenschap voetballen zal door de K.L.M. bij voldoende belangstel ling een extra vlucht naar Italië onderno men worden. Aangezien het Nederlandsche elftal den 27sten Mei zijn eersten wedstrijd moet spe len, zal het vliegtuig den 26sten van Am sterdam naar Milaan vertrekken. Verder kan de route nog niet met zekerheid vast- UIT DE RADIOWERELD Programma's van Donderdag 17 Mei. Huizen 1875 M. 8.00—9.15 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gramfooonplaten. 11.3012.00 Godsd. halfuurtje. 12.15 Onkestconcert en Gramofoonpl. 2.00 Handwerkcursus. 3.00 Vrouwenuurtje. 3.303.45 Gramofoonplaten. 4.00 Bijbellezing. 6.30 Causerie. 6.45 Causerie. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. 7.15 Gramofoonplaten. 7.30 Journ. Weekoverzicht. 8.00 Enkrateia-Uur m.m.v. sprekers en gem. Dubbelikwartet „Geloof en strijd", 9.00 NCR V-Klein-orkest. In de pauze om 10.00 Vaz Dias. 11.0011.30 Gramofoonplaten. Hilversum 301 M. AVRO-uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Viool-recital B. Lensky. 11.00 Knipcursus Kinderlcleeding. 11.30 Piano-recital. 12.00 Omroeporkest. 2.00 Voordracht E. v. Praag. 2.30 Vervolg Omroeporkest. 3.003.45 Knipcursus. 4.00 Voor zieleen en ouden van dagen. 4.30 Gramofoonplaten. 4.45 Uitz. voor den Goodwill-Day. 5.00 Voor groote kinderen. 5.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 6.30 Sportpraatje H. Hollander. 7.00 Kovacs Lajos (vervolg). 7.30 H. G. Tulp: Een uitgelezen tocht door Oostenrijk's Hoogland. 8.00 Vaz Dias. 8.05 W. P. F. v. Deventer: Het Nationaal Luchtvaartfonds. 8.15 Concertgebouw-orkest, Toonkunst- Koor en solisten o.l.v. Dr. Willem Mengel berg. Beethoven's Missa Solemnds in D gr. t. op. 123. 9.45 Gramofoonplaten. 10.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Gramofoonplaten. Daventry, 1500 m. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, Berichten. 11.0511.20 Lezing. 12.20 Rutland Square en New Victoria- orkest. 1.20 Gramofoonplaten. 2.20 Voor de scholen. 3.20 Vesper. 4.10 Duitsche les. 4.25 Schotsch Studio-orkest. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Berichten. 6.50 Monteverdi's Madrigalen. 7.10 en 7.50 Lezingen. 8.20 1ste acte van R. Strauss' opera „Ara bella".. 9.20 Berichten. Lezing. 9.55 Radio-Militair-orkest. 10.50 Korte Dienst. 11.05—11.20 Howard Jacobs en z(jn Band. „Radio-Paria", 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 12.50 Pascal-orkest. 8.20 Kamermuziek. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 12.202.20 Concert uit Hotel Angleterro. 3.055.05 Omroeporkest. 8.30 Russische muziek. 9.20 Reportage. 10.00 Saxofoon en Piano-recital. 10.40 Italiaansohe vioolmuziek. 11.1012.50 Dansmuziek. Langenberg, 456 HL 6.25, 7.20 en 11.50 Gramofoonplaten. 12.20 Omroeporkest. 4.20 Kwintetconcert en solisten. 5.40 Koorconcert mm.v. solisten. 7.20 Gramofoonplaten. 9.20 Omroeporkest. 10.55 Schrammelmuziek 11.2012.50 Zie Deutsohlandsendar. Rome. 421 M. 8.25 Gramofoonplaten. 9.20 „La forza del destino", opera van G. Verdi. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 en 1.30 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 8.20 Symphonieconcert. 10.30 Gramofoonplaten. 484 M.: 12.20 en 1.30 Gramofoonpdaiten. 5.20 Symphonieconcert. 6.35 Kwartetconcert. 8.35 Omroeporkest. 10.3011.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 8.35 „Feuertrunken", scènes uit Schiller'» Jeugd. 9.20 „Das Heidefeuer", hoorspel. 10.20 Berichten. 10.50 Sportpraatje. 11.05 Weerbericht. 11.2012.50 Dansmuziek. Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf en de R. O. V. Radio-centrale. 3e Programma. 8.00—15.05 Keulen. 15.0516.20 Kalundborg. 16.20—17.20 Keulen. 17.2018.50 Deutschl. sender. 18.50—19.35 Brussel (Fr.). 19.3522.55 Luxemburg. 22.55afloop Keulen. 4e Programma. 8.208.50 Parijs Radio. 12.2014.25 Daventry. 14.2517.35 Londen Reg. 17.3518.20 Een der Eng. „National" zen ders. 18.2021.35 Londen Reg. 21.35—22.20 Keulen. 22.20afloop Londen Reg. gesteld worden, daar deze afhangt van het verloop der wedstrijden. Het K.L.M.-vliegtuig gaat naar alle ste den, waar het Nederlandsch elftal speelt. Men krijgt dus de volgende mogelijkheden: naar Turijn, voor den wedstrijd tegen Tsjecho-Slowakije, naar Milaan of Rome voor den halven eindstrijd, naar den ver liezerswedstrijd te Florence, of .indien onze voetballers veel succes mochten hebben, naar Rome voor den eindstrijd. Na afloop van den laatsten wedstrijd, waarin ons elftal meespeelt, keert het vliegtuig naar Amsterdam terug. LEIDSCH K.N.V.B.-ELFTAL—H.B.8. Op het A.S.C.-terrein. Wij herinneren er aan, dat hedenavond 7 uur op het A.S.C.-terrein de voetbalwed strijd plaats heeft tusschen het Leidsch K.N.V.B.-elftal en H.B.S. (Den Haag), ten bate van den Bloedtransfusiedienst van het Ned. Roode Kruis. Scheidsrechter is mr. van Bisselick. FEUILLETON. HET GENOOTSCHAP VAN DEN OCTOPUS. Uit het Engelsch van FERGUS HUME. (Nadruk verboden). 36) Perris, antwoordde Dick prompt, Mi- chaël Perris. En hij had de lijst in zijn be zit. Wij dachten eerst dat Sir Gregory haar had, en daarom hebben wij hem naar die boerderij in Essex gebracht, maar Perris en een vriend van hem een zekere Arden heb ben hem bevrijd. Toen ik op het idee kwam, dat Perris de lijst moest hebben, het doet er niet toe hoe ik op het idee kwam, heb ik hem naar Essex gelokt on der voorwendsel, dat hij Sir Gregory zou kunnen bevrijden. Ik heb Horn dan ook werkelijk laten ontsnappen want die had had de lijst toch niet maar inplaats van hem, heb ik Perris gevangen gehouden. Verscheidene leden die 't veiliger vonden om hem te houden hebben Horn achterna ge zeten in hun auto's maar dank zij Arden wist hij te ontkomen. Maar nu heeft hij de politie in zijn arm genomen en daarom von den wij het maar beter om met al ons heb ben en houden hierheen te verhuizen. Heeft Guzman dit huis gekocht? Ja, maar onder den naam van Don Ferdinand Sidonia. De menschen zien hem aan voor een schatrijken vreemdeling, die veel partijen geeft, zei Dick met een sar castisch lachje. Tusschen twee haakjes Don Ferdinand was er niets mee ingenomen dat u alles in den steek gelaten heeft. En wat zou u in mijn geval gedaan hebben, riep Mademoiselle heftig uit. Pe dro's dood heeft mijn hart gebroken. U hebt nu een prachtige kans om u te wreken! Perris zit in den keidér opgeslo ten. We hadden hem verdoofd toen wij hem hierheen overbrachten. En wordt hij gedood? Misschien. Dat wordt juist vanavond besloten. U moet weten, ging hij op ver trouwelijker toon voort, dat Perris de lijst in zijn bureau had en dat hij zijn ver loofde. Juffrouw Drum, merkte Mademoiselle op. Juist, juffrouw Drum, ik kon wel ra den, dat zij naar Horn Hall zou gaan om die lijst te halen en daarom heb ik haar gevolgd. Ik wist waar zijn kamer lag, ik kende Horn Hall zoo'n beetje en dus stelde ik mij verdekt op. De gordijnen waren open getrokken, waarschijnlijk doordat Perris dien avond niet in zijn kamer was geweest en zoo kon ik alles zien, wat er in de ka mer gebeurde. Jammer genoeg kon ik niet verstaan wat ze zei. Was zij dan niet alleen? Neen, Sir Gregory kwam plotseling de kamer binnen en rukte haar een blauwe enveloppe uit de hand. Ik zag direct aan zijn gezicht, dat het de lijst was ik had haar de enveloppe uit het bureau zien ne men. Toen legde ik mijn overjas over mijn schouder sprong door het raam, griste de lijst uit Sir Gregory's handen en maakte dat ik wegkwam. Dick hield plotseling op. En toen? vroeg Mademoiselle Cibot, die niet begreep waarom hij zoo opeens zweeg. Het was de copy van de lijst, die ik in handen had gekregen, ging hij bitter voort. Die van Medina is nog steeds niet gevon den. Wij hebben Perris gevraagd waar die is en hem gelast om ons het stuk te ge ven. Mademoiselle voelde innerlijk groote be wondering voor Perris' handigheid. Ik begrijp het al, zei ze zacht. Er be staat nu groote kans, dat de politie zoo wel in Londen als in Barcelona de namen te weten komt van onze leden, nietwaar? En dan is het met ons gedaan. Wat moeten we in vredesnaam beginnen. Wij moeten Perris met den dood be dreigen als hij ons niet wil zeggen, waar de lijst is, antwoordde Dick koel. Dat is het eenige wat er op zit. Mademoiselle legde haar vingers tegen de lippen. Ik weet nog iets beters, zei ze. Wat dan? Hebt u uw bom bij u? Dick haalde het gevaarlijke voorwerp uit zijn zak. Hier. Maar hebt u uw eigen bom niet bij u? Neen, loog zij. Je kunt dergelijke din gen moeilijk meenemen in een zusterhuis. Maar leen mij de uwe. Goed, antwoordde Dicvk luchtig en gaf haar zijn bom. Als ik haar na de bij eenkomst maar weer krijg. Mademoiselle knikte. Breng mij nu naar Permis. Waarom, vroeg Dick verwonderd. Waarom? herhaalde zij. U vraagt waarom, terwijl u zelf vertelde, dat hij mijn Pedro vermoord heeft! Ik vermoord hem als hij mij die lijst niet geeft of zegt waar hij is. Maar ik verzeker u, dat ik haar in handen krijg. Als u dat kon bereiken, zei Dick pein zend. Tot dusver heeft hij onze bedreigin gen getrotseerd. Victorine Cibot perste de dunne lippen op elkaar en er kwam een wreede trek om haar mond. „Maar mij zal hij niet trotseeren! zei ze dreigend. Ga even toestemming aan Guz man vragen. Sidonia, verbeterde Dick. Zij knikte en terwijl Dick weg was be gon zij ongeduldig de kamer op en neer te loopen. Nu en dan stak een lid zijn hoofd om de deur, knikte even en ging de trap op. Blijkbaar had de bijeenkomst op de eerste verdieping plaats want Victöïine hoorde voetstappen en een verward ge mompel van stemmen boven zich. Het duurde niet lang of Dick kwam te rug met de gewenschte toestemming. Maar voegde hij er bij u zult op de bijeenkomst moeten verklaren, waarom u de gevangene hebt willen spreken. Goed, knikte Mademoiselle. Dan zal ik hem meteen verzoeken om hem boven te brengen. Dick ging haar voor de keukentrap af naar de kolenkelder, die voorloopig dienst deed als kerker. Hij zei, dat hij over een kwartier zou terugkomen, maakte toen de zware deur open en liet haar binnengaan. Daarop grendelde hij de deur weer aan den buitenkant. Op den grond stond een dievenlantaarn en in een hoek lag Perris uitgestrekt op een paar bossen stroo. Mademoiselle nam de lantaarn op en liet het licht op zijn gezicht vallen. Hoe "komt u hier? vroeg Perris ver baasd, terwijl hij haastig opstond. Zij zette de lantaarn weer neer en legde haar vinger op de lip. St., fluisterde zij, misschien probeeren zij wel ons gesprek af te luisteren. Aan wat ik hardop zeg hoeft u geen aandacht te schenken, maar zooveel te meer aan wat ik fluister. Zoo! En heel zacht ging zij voort: U zult ontsnappen. Wat denkt ubegon Perris. Maar mademoiselle greep hem bij den arm om hem te waarschuwen dat hij zwij gen moest. Toen zei zij luid op dreigende toon. Dus daar heb ik je dan eindelijk. Jij, hebt mijn Pedro vermoord. Ik wilde dat je dood aan mijn voeten lag. Ik zou je die bom wel naar je hoofd willen gooien. En fluisterend ging zij voort: Waar is die ech te lijst? Perris wist dat hij haar vertrouwen kon en fluisterend antwoordde hij: Die heeft Margaret. Die zit in de blauwe enveloppe, die met een A gemerkt is. Ik heb haar ge schreven, dat zij die andere enveloppe met een B gemerkt, aan Hurker moest ge ven. Daarin zit een copy, begrijpt u? Ja. En die heeft monsieur George White? Wie is dat? Vroeg Perris verwonderd. De broer van juffrouw Drum. Onder deze naam is hij bij het Genootschap be kend. Hoe weet u. St. Ik heb haar gesproken. Hij heeft de lijst. De copy bedoelt u, verbeterde Perris Margaret heeft het origineele stuk. Mademoiselle Ci,bot nam de lantaarn weer op: Wat durf je nog wat zeggen van de po litie, gilde zij. Weet wel, dat ik kan bewij zen, dat jij mijn Pedro vermoord hebt. Hangen zul je. Maar ik ben onschuldig. Wat bedoelt u eigenlijk, mademoiselle? (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9