WOENSDAG 16 MEI 1934 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. PAG. 7 HILLEGOM. GEMEENTERAAD. De Raad dezer Gemeente hield een open bare vergadering op Dinsdag 15 Mei 1934 des namiddags te 1.45 uur. De publieke tribune was overvol. Voorzitter mr. D. F. Pont, Burgemeester; tegenwoordig 11 le den; afwezig met kennisgeving de heeren Loerakker, Van Lierop, Goemans en Jan een. Na opening met gebed wordt tot voor etemmer aangewezen de heer Kerkhof. Hierna voortzetting der agenda van Vrij dag 11 Mei. Aan de orde is: Brief van Ged. St. van Z.-H., waarbij enkele opmerkingen van ad ministratieven aard gemaakt worden over de verordeningen op de heffing en invor dering van begrafenisrechten. Met alg. st. wordt aan de bezwaren tege moet gekomen. Hierna volgt: Mededeelingen inzake het adres om steunverleening aan noodlijden de kleine kweekers. De voorzitter zegt, dat ten deze een commissie ad hoe werd ingesteld. Er is veel over te doen geweest en met de Raiffeisen- bank geconfereerd. De commissie zond ons een kort briefje, dat ons niet volkomen duidelijk was. In een daarop volgende ver gadering heeft de voorz. der commissie, de heer Meskers, het woord gevoerd en waar de Raiffeisenbank niet bereid was tech nisch de zaak te verzorgen, meent de com missie bezwaarlijk tot steun te kunnen ad- viseeren. Gaarne geeft de voorz. den heer Meskers hierover nog het woord. Deze zegt, niet op deze vraag te zijn voorbereid; spr. had gedacht, dat B. en W. zich met de Regeering in verbinding zou den hebben gesteld en bij den Raad met mededeelingen zouden zijn gekomen. Door de commissie zijn geen verdere besprekin gen gevoerd, doch het is spr. bekend, dat 6ommige gemeenten de kweekers steunen onder garantie van Rijk en Gemeente. Onze commissie was een adviescommissie en we hebben advies uitgebracht en voor verschillende kweekers ook een bedrag aangegeven, dat hun zou kunnen worden verstrekt. Jammer is, dat het orgaan, dat had moeten helpen, zich terugtrok, het wordt een bezwarende geschiedenis het te doen uit de gemeentekas. Wij zijn als com missie aan het eind gekomen. Hoever zijn B. en W. gevorderd in Den Haag? De voorzitter laat het rapport voorlezen. De voorzitter deelt nog mede, dat de commissie een onderzoek heeft ingesteld naar de personen, die in aanmerking zouT den komen en de bedragen die individueel zouden kunnen worden verstrekt; het max. bedrag is 15000. Vreemd blijft het, dat de Boerenleenbanken te Lisse, Sassenheim en Voorhout wel de technische leiding na men en men zulks hier weigert. De voor zitter ontraadt thans te intervenieeren. Be sloten wordt af te wachten, hoe de resul taten in enkele naburige gemeenten zijn, die met het Rijk in onderhandeling zijn getreden. Ingekomen is een verzoek van de Ge meente-Vroedvrouw om een vergoeding voor haar assistente, daar zij een blijde ge beurtenis tegemoet ziet. De plaatsvervang ster berekend 6 per dag. De voorzitter zegt, dat het verzoek het college van. B. en W. aangenamer zou geweest zijn, indien het vroeger was ingekomen. Het gevraag de komt op 88.B. en W. stellen inwilli ging voor. Er komt een voorstel-Fijma, gesteund door den heer De Wreede, om het gevraag de niet toe te staan. Dit komt in stemming en wordt met alg. st. aangenomen. Na rondvraag sluiting der vergadering. NOORDWIJKERHOUT. Jubileum van Hens bergen. Onder zeer groote belangstelling vierde Dinsdag de heer H. S. van Hensbergen met zijn familie het honderdjarig bestaan van zijn zaak en zijn 25-jarig huwelijksfeest. Een stroom van telegrammen en bloemen kwa- me in den loop van den dag binnen. De heer van Hensbergen had een aardige at tentie voor zijn klanten bedacht; ieder kreeg ter gelegenheid van het jubileum van zijn zaak een heerlijk krentenbrood. WARMOND. Bijtijds. In een sloot In het Oosteinde alhier werd drijvende gevonden een 3-jarig jongetje, dat in een bewusteloozen toe stand was. Waarschijnlijk was de kleine te water geraakt en doordat het eenig water had binnen gekregen bewusteloos gewor den. Het mocht echter gelukken den klei ne weer bij te brengen, zoodat gelukkig dit voorval buitengewoon goed is afgeloo- pen. Een auto met kuren. Een auto van de firma B. uit Leiden weigerde plotseling dienst en wat men ook deed er was geen beweging in de wagen te krijgen. Men besloot den verderen weg te voet af te leggen en wilde de auto tus- schen de boomen rijden teneinde deze geen hinder te doen opleveren voor het verkeer. Toen men hiermede bezig was, begon de motor plotseling te werken en voor men er op bedacht was, was de wa gen reeds in een aan den weg grenzenden sloot terecht gekomen. Behoudens mate- rieele schade kwamen geen ongelukken voor. Wel moest het vehikel met een kraanwagen op het droge worden gebracht. Aanvaring. Een aanvaring, die voor beide partijen goed is afgeloopen, heeft plaats gehad op het Norremeer. Een ple zierjacht van den heer G. d. G. uit Amster dam kwam in onzachte aanraking met een baggerschuit, zoodat beide schepen ernstige schade opliepen. De eigenaar van de bag gerschuit bekwam bovendien eenige ver wondingen aan het hoofd, doch deze ble ken gelukkig niet van ernstigen aard. Uit gezocht wordt wie de oorzaak was van deze aanvaring. De „Postjagers te voet" op weg naar Indië Hun ervaring In Italië De beide Jonge Hollanders T. A. van Heyningen en E. Greidanus, die van Ne derland, elk met slechts 25.op zak, op weg zijn naar Indië, teneinde te trachten, zich daar een bestaan te verschaffen, na deren, van land tot land trekkende, het einddoel al meer en meer. Onderstaand reisverhaal, dat Van Hey ningen zond aan het Persbureau Vaz Dias en dat, evenals het vorige, uit de beginpe riode van den moeizamen tocht stamt, geeft een interessant beei van beider wederva ren in Italië. Italië is weer een herinnering en een slechte! Maar langzamerhand zullen we de onaangenaamheden vergeten en ons nog alleen maar verdiepen in de prettige her inneringen. Het vervelendste is wel, dat het ons bijna een maand gekost heeft om Italië door te trekken en dat we er toch bijna niets van gezien hebben. De eige naars van luxe-auto's, wien wij op den weg door handopsteken beduidden, dat wij gaarne wilden meerijden, deden allen of zij ons niet zagen. Den vrachtwagenbestuurders ia het ver boden iemand mee te nemen, toch doen zij het, maar dan zonder risico te loopen. Ze hebben even als wij een gerechtvaar digd respect voor den gendarmerie. De eenige oplossing was dus, '6 nachts mee te rijden. Zoo hebben we het dan ook geprobeerd, maar heel wat nachtjes hebben we tever geefs op den weg gestaan, vóór we de 1800 K.M. tot Brindisi achter den rug had den. De eenige stukken, die we zagen, hebben we overdag geloopen en we herin neren ons hoofdzakelijk, dat het altijd stoof en we gemakkelijk de boerenfamilies op ezeltjes voorbij liepen; dat wil zeggen: Papa zat op den ezel en de rest sjokte er achteraan. Eenmaal hebben we ongevraagd een gratis ritje gekregen. We liepen 's avonds op den weg tusschen Milaan en Pavia, in de hoop een karretje naar Genua te krij gen. Het karretje kwam niet, wel de regen en daar voelden we minder voor. Tegen 1 uur 's nachts ontdekten we bij een klein spooremplacement een vrachtwagon en nog wel een leege! Een half uur later waren er geen late wandelaars meer op den weg, maar wel twee energieke slapers in den wagon, waarvan veiligheidshalve de deurtjes dicht waren gedaan. Dat we dat noodig hadden bleek wel toen we 's ochtends wakker wer den in een rijdenden trein. M'n vriend was met huid en haar in zijn slaapzak gekro pen en was gauw genoeg klaar. Maar ik had groot toilet gemaakt en heb een re cord in het snel aankleeden gebroken om gereed te zijn voor het ding stopte. We wa ren weer terug in Milaan en wandelden een paar uur later weer in hetzelfde straat je als de dag tevoren. Ik had mijn pyama aan en mijn ondergoed in mijn rugzak. Werkelijk iets om trotsch op te wezen, niet veel menschen hebben zooiets meege maakt! In Rome zijn we zes dagen geweest, we hebben bij vijf verschillende familie's ge slapen en daar het niet altijd inclusief pen sion was, werden de maaltijden over an dere families verdeeld. Rome is misschien erg mooi, maar héél zeker is het erg groot en al die logeer- en eetadresjes opschom melen heeft heel wat moeite gekost. We hadden ook meer dan genoeg van het op den weg staan en probeerden een liefde rijke transportonderneming te vinden om ons mee te nemen. Eenmaal had ik een uurtje over en was bij de „Piazza Venetia". Ik vroeg een agent LEID SCHEND AAI. KJJVLV. Maandag hield de K.J.M.V. te Leidsdhendam haar laatste onitwikke- liingsavond, welke zeer goed bezocht was. Als spreker trad op de heer dr. L. M. H. Berger, psycholoog en paedagoog uit Den Haag, die sprak over „Beroepskeuze, nei ging en geschiktheid". De voorzitter, de heer W. Bleijs, opent de vergadering en heet allen hartelijk welkom, in het bijzonder den spreker, de besturen van Volksbond en St. Jozefgezellen en het schoolpersoneel. Spreker begon met een duidelijk beeld te geven van de goede en de schaduwzijde der beroepskeuze. Deze, aldus spreker, heeft betrekking op de levensvreugde en het ka rakter van den mensoh; een verkeerde be roepskeuze heeft ten gevolge het kweken van ontevredenheid, enz. Daarom gaat men dan ook bij het kiezen van een beroep veel te lichtvaardig te werk, tenminste in vele gevallen en hiervan dragen zeer dikwijls de ouders de schuld, omdat het kind dik wijls tegen wil en dank in het vak van zijn vader moet worden opgeleid, of het hier voor geschikt is of niet. Wat de neiging be treft, aldus spreker, tot een bepaald beroep, hierin spelen de geschiktheid, het karak ter, enz. een voorname rol. Hoe moet men te werk gaan bij kinderen, die heelemaal geen neiging hebben tot iets, vraagt spre ker; hierbij is de taak in zekere mate aan de ouders opgelegd om zulk een kind in de dagelijksche samenleving nauwkeurig na te gaan. In den huidigen tijd laat men de kin deren maar studeeren en een vak leeren, zonder acht te slaan op de capaciteiten en dergelijke; het is zeker eervoller, aldus de spreker, een minder beroep op de juiste wijze te vervullen, dan een hooger beroep niet goed of slecht uit te voeren. Spreker hoopte na de pauze vele vragen hieromtrent te mogen beantwoorden. waar het paleis van Mussolini stond. „Komt u maar mee mijnheer" was het antwoord. De kwam terecht op het politiebureau waar ze 3 uur noodig hadden om te ontdekken, dat ik geen communistische neigingen had. Samen zijn Eddy en ik daar nog twee keer aangehouden; sindsdien liepen we op eerbiedwaardigen afstand om het plein heen. Onze kousen worden een groot probleem. Eerst hebben we de gaten by elkaar ge trokken, dat gaat vlug, maar toen werden ze al gauw te klein en moesten'we er toe overgaan ze te stoppen. Zooiets lijkt heel eenvoudig, systeem vlechtmatjes. De wer kelijkheid is heel anders, en het vreemd ste vonden we wel, dat je van zoo'n Dcht werkje pyn in je rug kon krygen! t Meest missen we wel de gezellige avon den in Holland, waar je na het avondeten „en familie" kopjes thee gaat drinken. Hier bestaat geen huiseiyke gezelligheid, je eet om 8 uur, dan is alles afgeloopen. Wel zyn de Italianen verbazend hulp vaardig. Als je den weg niet weet, zien ze er heusch niet tegenop een half uurtje met je mee te loopen. Eén avond lukte het niet, een slaapadresje te vinden en vroegen we naar een gratis nachtlogies aan een voor bijganger. Direct een oploop van enthou siasten om je te helpen. Een van hen strek te zijn hulpvaardigheid zelfs zoover uit, dat hy me een 10 Lire stuk in myn hand duwde. Verschillende malen waren ze echter ook te aardig, en wezen ons liever een verkeer den weg, dan ons teleur te stellen door te zeggen: „Ik weet het niet"! Capri waar we een paar dagen mogen lo geer en in het huisje van een Hollandsche familie, die in Napels woont, is voor ons een dorado. We liggen uren op het strand en zwemmen naar de groene grot, die niet bewaakt wordt. We nemen hier rust en gaan zoo nu en dan een stukje eten by een Hollandsch-Duitsche familie, die we spe ciaal voor dat doel zyn gaan ontdekken. Den laatsten dag krijgen we sandwiches mee van Amerikanen, en beiden een lichte verliefdheid, er was een aardig dochter tje.... Toen we in Noord-ïtalië informeerden hoe de bewoners in het Zuiden waren, be weerden ze daar: „Dat zyn geen Italianen, dat zijn negers; we beschouwen alles ten Zuiden van Rome meer als een kolonie". Wel voor het eerst tyd ens onze reis zyn we heel tevreden over de menschen. We ryden alleen nog maar mee met luxe auto's en krijgen alles zooals we dat in Europa dachten te mogen verwachten. De zakenlui alleen beginnen echt Oos- tersche maniertjes te krijgen en vragen je graag een beetje te veel, wat ze echter da delijk weer eraf doen als ze merken dat je dat niet grappig vindt. We vragen byvoor- beeld aan een eigenaar van een cafétje hoeveel een kop koffie kost, en wyzen voor de zekerheid den kop aan, die we bedoelen. Je krijgt anders beslist de kleinste die er te vinden is. Als we betalen moeten vraagt hy 1inplaats van 1 Lire. „Hoe zit dat", vraagt Eddy hen. „Ik heb er veel suiker in gedaan, Mijnheer", is 't antwoord. We bedanken hem daar vriendelijk voor en betalen 1 Lire. Hy lacht, en schaamt zich niet dat hij ons wilde afzetten, hij zou zich geschaamd hebben als hij het niet gepro beerd had. Bari, ter hoogte van Napels aan de Adria- tische Zee gelegen, zal altijd een groote en goede herinnering voor ons biyven. We vinden daar een Hollandsch schip met een overvloed van bruine boonen en spek. We zijn de gasten van de officieren, en heb ben niet genoeg plaats in onze rugzakken om brood en de Hollandsche lekkernijen op te bergen, die we van den Bussumschen hofmeester meekregen! Nu zitten we in Brindisi te wachten tot er een bootje komt, dat ons meeneemt naar Athene. Veel kans hebben we niet, alles is hier verboden, anders hadden we allang op een visschersboot kunnen stappen. Burgemeester Keyzer en dr. van Zee land, die inmiddels ter vergadering waren gekomen, werden door den voorzitter har telijk welkoim geheeten. Van de gelegenheid tot vragen stellen werd een ruim gebruik gemaakt, welke al len naar genoegen werden beantwoord. Op het einde memoreerde de voorzitter de diverse goedgeslaagde K.J.M.V.-avonden, waarbij hy aan allen dank bracht voor de groote medewerking en de ondervonden belangstelling. Hy bracht dank aan den spreker en verder aan allen voor hunne aanwezigheid en sloot dan met een opwek kend woord de bijeenkomst op de gebrui kelijke wijze. Boerenleenbank. Dinsdagavond te 7.30 uur hield de Boerenleenbank te Leidschen- dam hare jaarlijksche algemeene vergade ring in het Patronaat. De Directeur, de heer C. Weerdenburg, opende de vergadering met den Christely- ken groet en heette allen hartelijk welkom waarna de notulen werden gelezen en on veranderd goedgekeurd, na een opmerking van den heer Zuydwyk. By monde van den heer D. v. d. Berg brengt de commissie tot het nazien der re kening en balans 1933 verslag uit en ver klaart alles in de beste orde te hebben en brengt hulde voor het accurate beheer. Bij de goedkeuring der rekening en ba lans bespreekt de heer de Koning de re servevorming en geeft in overweging aan een dergelyke reservevorming een einde te maken en niet alles aan Eindhoven te ge ven, doch de winst onder eigen beheer te houden. Er worden heftige discussies ge voerd over het beleid van Eindhoven. Be sloten wordt 500.te reserveeren voor dubieuze posten. De heer Romijn, als voorzitter van den Raad van Toezicht brengt verslag uit en verklaart steeds alles in de beste orde be vonden te hebben. Uit het breedvoerige en keurige over zicht van het boekjaar 1933 stipten wy o.m. aan, dat het aantal leden op 31 December 1933 bedroeg 119. In den loop van het jaar werden twee nieuwe leden aangenomen. Wegens vertrek of verandering van het bedrijf werden 2 leden van het lidmaat schap ontzet, drie leden zyn vrij willig uit getreden en zyn twee leden overleden. Het aantal spaarboekjes bedroeg op 31 December 468. Uitgegeven werden 21 nieu we boekjes. Van 24 boekjes werd het ge- heele saldo opgevraagd. In omloop waren op 31 December: 106 boekjes met een te goed van minder dan f 10.138 boekjes met een tegoed van 10.tot f 100.143 boekjes met een tegoed van i 100.tot 1000.en 81 boekjes met een tegoed van 1000.en hooger. Verleend werden 35 nieuwe voorschotten; 33 voorschotten wer den geheel afgelost. Op 31 December be droeg: het saldo der spaargelden 300.898.83 S» het bedrag der voorschotten 264.197.55, van de Centrale Bank ontvan gen 92.928.30, gestort by de Centrale Bank 176.270.90, van de Centrale Bank tegoed 26.370.15. In loopende rekening met de leden ontvangen 28.369.91, in loo pende rekening met leden uitgegeven 2.682.12; in loopende rekening van leden tegoed 18.724.94. Het reservefonds be droeg 29.405.91 de winst 974.71, ter wyl de geheele omzet bedroeg in totaal 868.694.54. By de verkiezing van 2 bestuursleden werd by eerste stemming met meerder heid van stemmen herkozen de heer C. J. van Heiningen en by tweede stemming de heer L. van Bohemen. Als lid van den Raad van Toezicht werd met meerderheid van stemmen herkozen de heer A. W. Hendriks. In de commissie tot het nazien der reke ning en balans voor het volgende jaar wer den benoemd de heeren A. Woning, Th. van Veen en P. A. van Leeuwen. Het voorstel het maximum der te verlee- nen voorschotten te brengen van 10.000. op 8000.en het voorstel de rente voor spaargelden, ingaande 1 Juli a.s. met 1/4 pet. te verlagen en hiermede te brengen op 3 pet. worden na enkele besprekingen met algemeene stemmen aangenomen. By het voorstel winstverdeeling wordt met algemeene stemmen goedgekeur 100 te schenken aan de St. Elisabethvereeni- ging, terwijl op voorstel van den heer Borst ook 100 gegeven wordt aan het Crisis-Comité. Bij de rondvraag stelt de heer de Koning voor om voor de algemeene vergadering te Eindhoven een vergadering te beleggen van de Z.H. boerenleenbanken om het be leid van Eindhoven te bespreken en hier aan paal en perk te stellen. Hierover wordt lang en breed gesproken, terwyl de Burge meester het voorstel de Koning onder streept; de voorzitter zal deze kwestie be spreken. De heer de Koning bespreekt nog maals de reserve, terwyl de heer Zuydwyk nogmaals terugkomt op de aflossingen en veilingscredieten. Een en ander zal nader besproken en overwogen worden. De bur gemeester dankt voor de gift voor het Cri sis-Comité. Hierna sluit de Voorz. onder dank de vergadering met den Christelyken groet, waarna overgegaan wordt tot de gratis verloting. Arrestatie. Door de Voorburgsche po litie zyn gearresteerd, verdacht schuldig te zyn aan diverse in het Oosteindekwartier gepleegde inbraken de los-arbeider B. de R. van den Broekweg te Stompwyk en P. K. van de Tedingerstraat. Na verhoor en nadat ook vingerafdruk ken zyn genomen en foto, zijn beiden voor- loopig in vrijheid gesteld. HOOGMADE. Harmonie. De R. K Hanmoniev&reeni- ging „Heerly'kheid Hoogmade" hield gis teravond een ledenvergadering in de boven zaal van Café Witteman De voorzitter, de heer Joh. J. van Goo- zen, opende de vergadering met den Chr. groet, heet allen van harte welkom, vooral de beide commissarissen, de heeren P. Zwetsloot Bzn. en Jac. P. v. d. Voorin. De secretaris, de heer Joh. L. van Goo- zen, las de notulen, welke onder dank wer den goedgekeurd. Daarna gaf de penningmeester, de heer Theo Pouw, een verslag aangaande de fi- nantiën der kas. Op 1 Januari 1934 in kas 53.42, ontvangsten 141.65, uitgaven 182.72 in kas op 15 Mei f 12.35, nadeelig saldo van 41.07. De voorzitter dankt den penningmeester voor zyn goede boekhouding. De voorzitter deelde mede, dat bode Borst zorg zou dra gen, dat de instrumenten tegen een kleine vergoeding op tyd o.p hun plaats in Leiden zouden zyn en daar wij aan het Concours deelnemen in de 4e afdeeling Harmonie, moeten wy zorgen dat wy er om 9.30 uur zyn (nieuwe tyd). Daarna werd gelegenheid gegeven tot het stellen van vragen, waarvan door de leden goed gebruik werd gemaakt. Daarna werd besloten om den 2en Pink sterdag des morgens om half acht (oude tijd) te vertrekken per fiets vanaf de baan van Café Witteman. De voorzitter spoort de leden aan, om toch vooral op tyd te zijn. Aangaande de finantiën der kas deed het Bestuur een voorstel, om aan B. en W. een verzoek te doen tot het mogen houden van een muzikale rondgang door het dorp en het houden van een collecte. Zonder geld, aldus de voorzitter, kunnen wij niet. Wij hebben groote kosten gehad voor repa raties, zoodat wy niet stil mogen zitten. Ook werd besloten om een verloting te or- ganisearen en dezen zomer zoo af en toe op Zondagavond 'n openlucht concert te geven en dan tevens eenige loten te verfcoopen. Na de rondvraag werd de byeenkomst ge sloten. NOORD WIJK. Geboren: Leendert z. v. G. Bedijn en A. J. Plug. Hubertus Adrianus z. van H. Verkade en A. C. S. Luyten. Arie Eduard Jacob z. van C. F. v. d. Berg en M. Roskam. Johanna Jozef z. van A. v. d. Burg en M. Zwetsloot. Jacob z. van A. v. Duin en C. Vink. Ondertrouwd: C. J. de Haas en M. M. L. Buschman. P. Hazenoot en C. Plug. A. H. v. Ryswyk en J. S. Bol huis. Getrouwd: H. J. Th. Zandbergen en J. A. Eeden. J. Barnhoorn en M. Plug. W. M. v. d. Meer en A. C. Steenvoorden. P. Hazenoot en C. Plug. STOMP WUK. Kostelooze vaccinatie. Burgemeester en Wethouders van Stomipwyik/Veux maken bekend, dat de gelegenheid zal zyn open gesteld tot kostelooze vaccinatie of revac- cinatie voor kinderen uit deze gemeenten, beneden het jaar. De vaccinatie en re vac cinatie zal geschieden: in de voormalige O. L. School te Leidschendam, op Woens dag 23 Mei 1934, des namiddags tusschen 2 en 3 uur; in de O. L. School te Veur (Veur- schestraatweg) op Woensdag 23 Mei 1934, des namiddags tusschen 2 en 3 uur. Trouw boekjes medebrengen. UIT DE RIJNSTREEK KOUDEKERK. Gevestigd: Hendrika van der Voorst van Leiden Antonie de Jong en gezin van Polsbroek Hendrika Boer van Ha- zerswoude Hermanus G. Turkenburg en. gezin van Alphen aan den Ryn. Vertrokken: Francis Ernst en Ludo- vicus van Beers naar Amersfoort Wil- helmina de Vries naar Katwyk Arie Verburg en gezin naar Breukelen Hen- ricus M. J. A. Dungelman en Maria A. G. Hooyman naar Leiden Johannes B. Koot naar Berkel en Roderys Teunis Dorre- paal en gezin naar 's-Gravenhage Gerrit J. Schellingerhout naar Rynsburg Geer tje Groen naar Benthuizen Hendrik Bloos en gezin naar Hazerswoude. 465e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 3de HJst Trekking van Woensdag 16 Mei 1934 ilooge Pr(Jzen 10002186 6618 9941 14053 18463 400.4877 10462 12443 200.— 12373 13314 14Q48 16873 18163 100.— 527 1896 2013 2600 3157 5046 8119 11027 14441 14612 19286 20204 Prijzen van 70. 73 104 159 641 682 784 887 943 1198 1360 1548 1574 1766 1844 2183 2226 2271 2339 2460 2474 2531 2556 2739 2776 2937 2985 3094 3311 3315 3456 3683 3759 4004 4129 4252 4333 4483 6088 5172 5217 5235 5328 5360 5422 5507 5598 5625 5825 6097 6181 6229 6300 6710 6840 7011 7210 7405 7678 7762 7792 7867 7880 8025 8078 8248 8286 8409 8448 8540 8638 8928 9075 9246 9373 9722 9777 9838 0846 10097 10127 10176 10316 10342 10418 10453 10535 10544 10692 10695 10762 11072 11454 1154G 11G91 11776 11815 11831 11850 11855 11948 12223 12651 12676 12789 12897 12948 12992 12998 13148 13370 13401 13561 13608 13770 14077 14179 14182 14186 14392 14481 14503 14579 14588 14616 14779 14926 14961 15012 15016 15057 15160 15602 15726 15761 15956 16164 16327 16440 1645'' 16458 10638 1G720 16723 16748 16764 16790 16853 16905 16951 16997 17031 17060 17208 17269 17615 17813 18605 18614 18051 19111 19247 19447 19500 19551 19582 19G01 19655 19792 19842 19909 19940 20312 20355 20506 20701 20835 20897 20962 21000 Nieten 40 142 154 206 228 257 832 838 337 358 378 443 564 586 621 630 634 946 1034 1145 1148 1238 1249 1310 1386 1469 1570 1602 1658 1749 1769 1862 1945 1950 2022 2036 2046 2056 2067 2070 2095 2109 2146 2157 2301 2326 2327 2345 2351 2390 2417 2485 2490 2548 2606 2685 2718 2740 2762 2763 2839 2840 2860 2882 2897 2910 2924 2926 2930 2982 3012 3027 3052 3064 3138 3146 3149 3195 3221 3245 3254 3330 3392 3398 3411 3419 3493 3542 3570 3698 3705 3719 3799 3831 3890 3925 3958 4023 4075 4094 4161 4170 4209 4223 4204 4301 4364 4552 4560 4C27 4667 4678 4729 4750 4773 4782 4824 4830 4886 4893 4939 4942 4967 4983 4991 5002 5005 5025 5073 5115 5179 5324 5381 5531 5559 6624 5657 6665 5081 5779 5029 6079 6129 6155 6158 6387 6560 6603 6649 6656 6662 6684 6768 «779 6802 6804 6861 6877 6894 6929 6956 7012 7069 7130 7176 7185 7201 7231 7257 7283 7238 7314 7355 7358 7388 7545 7574 7609 7033 7777 7865 8160 8175 8176 8211 8238 8317 8327 8374 8430 8456 8458 8576 8632 8691 8739 8903 8940 8970 6040 9115 9301 9314 9364 9383 9385 9399 9524 9528 9536 9572 9659 9702 9725 9735 0780 9784 9844 9889 9946 9961 9973 0991 9999 10088 10260 10318 10345 10347 10395 10474 10496 10513 10520 10660 10708 10711 10768 10863 11040 11107 11110 11152 111G5 11224 11232 11326 11405 11440 11559 11575 11595 11673 11084 11806 11857 11859 11896 11936 12045 12056-12077 12079 12126 12136 12137 12210 12218 12298 12304 12313 12317 12335 12376 12402 12423 12493 12522 12530 12561 12613 12634 12675 12686 12715 12729 12765 12824 12838 12839 12866 12884 12966 13013 13048 13067 13095 13099 13268 13324 13357 13358 13368 13385 13451 13467 13469 13517 13523 13558 13591 13863 13691 13692 13716 13737 13750 13872 13889 13893 13049 14047 14237 14284 14299 14316 14432 14510 14555 14585 14017 14022 14648 14682 14684 14709 14739 14785 14799 14882 14933 15023 15024 15182 15186 15206 15286 16328 15388 15417 15433 15479 15578 15611 15621 15657 15755 15784 15801 15832 15887 15888 15908 15919 15954 15059 16020 16035 18074 16084 16129 16183 16235 16305 16308 16314 16324 16420 16455 16473 16497 16502 16509 16527 16597 16618 16639 16736 16787 16821 16858 16860 16869 16888 16900 17051 17108 17145 17175 17131 17196 17199 17202 17250 17303 17344 17353 17305 17393 17460 17535 17537 17603 17004 17611 17628 17731 17784 17821 17837 17871 17930 17977 18021 18029 18077 18086 18181 18196 18222 18281 18208 18299 18501 18514 18518 18556 18568 18569 18578 18584 18643 18679 18739 18769 18802 18809 18834 18835 18853 1889x 19034 19052 19140 19160 19174 19201 19315 19334 19409 19410 1U413 19473 19553 19564 19580 19628 19641 19675 10714 19780 19864 19869 19893 19902 20040 20120 20132 20152 20186 20198 20240 20290 20305 20347 20452 20465 20475 20487 20660 20671 20771 20838 20845 20965 20973

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 7