DINSDAG 15 MEI 1935 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. PAG. T UIT DE OMGEVING GEMEENTERAAD VAN NIEUWVEEN GEMENGDE BERICHTEN De burgemeester van Denekamp verongelukt Zijn auto na botsing in brand gevlogen. De burgemeester van Denekamp, de heer J. Wynia, is gisteravond het slacht offer geworden van een ernstig ongeluk. Rijdende in zijn auto van Ootmarsum naar Denekamp is hij ter hoogte van de buurt schap Tilligte tegen een boom gebotst, waarbij de auto in brand vloog. Omwonen den trokken den burgemeester half ver brand uit den auto. Korten tijd later is hij aan zijn wonden bezweken. Burgemeester Wynia had gistermiddag, naar de „Tel." meldt, een bezoek gebracht aan Markelo, waar hij met andere burge meesters uit den omtrek had deelgenomen aan de officieele bezichtiging van de nieu we los- en laadplaats aan het Twente kanaal aldaar. Op den terugweg gister avond stapte hij in Ootmarsum even uit in het hotel-restaurant „Tubantia" van den heer A. H. Kip om enkele dingen te bespre ken over het feest, dat gisteravond zou plaats hebben in dit hotel in verband met het feit, dat de muziekvereeniging „Caeci- lia" op het concours te Zevenaar een eer sten prijs had behaald. De heer Wynia besprak eenige dingen met den hotelhouder en stapte daarna in zijn auto om zich huiswaarts te begeven. Nauwelijks vijf minuten later kwam een motorrijder in het dorp de ongelukstijding brengen, dat de burgemeester levend in zijn auto verbrand was. De man kwam hulp halen en in gezelschap van dr. Wor- telboer van Ootmarsum benevens den heer Kip begaf hij zich terstond weer naar de plaats van het ongeluk. Boeren uit den om trek, die het ongeluk het eerst hadden ver nomen, hadden den burgemeester uit den brandenden auto getrokken, het vuur op zijn kleeren gebluscht en hem aan den kant van den weg gelegd. Zijn kleeding was gedeeltelijk verbrand en zijn gelaat zat vol bloed, dat uit mond, neus en ooren kwam. Hij werd naar de dichtstbijzijnde boerenhoeve gebracht, waar de geneesheer spoedig constateerde, dat de toestand van het slachtoffer hopeloos was. Kort daarop is de heer Wynia overleden. Niemand heeft het ongeluk gezien. De bewoners in de buurt hoorden eensklaps een harden slag, veroorzaakt doordat de wagen tegen een boom was gereden. Op hetzelfde oogenblik stond de auto, die ge heel verbrand is, in lichtelaaie. Eenige boe ren waagden zich moedig bij den fel bran denden auto en haalden den bewusteloozen burgemeester achter het stuur weg. Hoe het ongeluk zich precies toegedragen heeft weet echter niemand. Op de een of andere wijze moet de heer Wynia de macht over het stuur verloren hebben, waardoor hij tegen een boom is gereden. Na het ongeluk, dat omstreeks halfacht gebeurde, heeft de burgemeester nog ongeveer een uur ge leefd, doch hij is niet meer bij bewustzijn gekomen. Het lijk werd, nadat ook dr. Meiboom van Ootmarsum en een geestelij ke ter plaatse waren gekomen, naar de wo ning van den burgemeester te Denekamp vervoerd. Met ontzetting heeft men In Denekamp en omgeving van dit tragisch ongeluk ken nis genomen. De jonge burgemeester, die een vrouw en twee jeugdige kinderen na laat, was in deze omgeving zeer populair, zijn opgewektheid, eenvoud en jovialiteit tegenover iedereen, hoog of laag, was alge meen bekend. Als voorzitter van den bij zonderen vrij willigen landstorm in Twente en als voorzitter van den Bond van Vreem delingenverkeer in Twente genoot hy een buitengewone bekendheid. Nader vernemen wij, dat de auto, na tegen een boom te zijn gebotst, over den kop is geslagen en bij een brug in een sloot is gevallen. De uitstroomende benzine vatte vlam en binnen enkele seconden stond de auto in lichterlaaie. De heer Wynia is 42 jaar oud geworden; hij was elf jaar burgemeester van Dene kamp. DRIE JONGENS DOODGEREDEN. Op weg naar de H.B.S. verongelukt. Gistermiddag was de 18-jarige H.B.S.-er Simon te Nijmegen, per fiets op weg naar school. Komende uit de Stieltjesstraat wilde hij den Kronenburgersingel afrijden juist voor een aankomende taxi uit. Hij kon de draai niet kort genoeg meer nemen en botste te gen den auto aan. Met een geweldige slag werd hij neer geworpen. De jongen kwam zoo ongeluk kig met zijn hoofd op de straatsteenen te recht, dat hij dood werd opgenomen. Het stoffelijk overschot werd naar het St. Canisius-ziekenhuis overgebracht. De politie, die het lijk in beslag heeft genomen, stelt een ernstig onderzoek in. Onder een kermiswagen geraakt. Gistermorgen is in de Boschstraat te Maastricht de 16-jarige Meutjens uit Smeermaes (België) onder een kermiswa gen geraakt en op slag gedood. De jongens was op een fiets gezeten en wilde uitwijken voor een passeerende auto, waardoor hij kwam te vallen en onder den wagen terechtkwam. Na school onder een auto geraakt. Gistermiddag, na schooltijd, is op den Staphorsterweg, tusschen Staphorst en Meppel, het ongeveer acht-jarige zoontje van den heer Siersma uit Staphorst, onder een personenauto geraakt en gedood. AUTO TEGEN EEN BOOM GEBOTST. Eén zwaar en meerdere licht gewonden. Zondagavond half twaalf reed de familie C. uit Velden, komende uit Maasbree, op den rijksstraatweg tusschen Venlo en Vel den. Verblind door de lichten van een te gemoetkomende auto, raakte de heer C. het stuur kwijt en botste in volle vaart te gen een boom. Een 12-jarig dochtertje liep een zware hersenschudding op en werd ernstig aan het hoofd gewond. Een tweede dochtertje kreeg een gecompliceerde arm- fractuur. De andere inzittenden kregen schrammen door glasscherven. Door een passeerende auto werd genees kundige hulp gehaald. Het zwaar gewonde meisje werd naar het R. K. ziekenhuis te Venlo overgebracht, terwijl de andere ge wonden zich naar huis konden begeven. DE OVERVAL IN DEN HAAGT Wie heeft het verloren geld gevonden? Omtrent den roofoverval en moordaan slag, Zaterdagavond j.l. in het perceel Rijswijkscheweg 329 te Den Kaag gepleegd op den 63-jarigen heer F. Blancke, verne men wij nog, dat de tweede verdachte, J. A. O., bij zijn vlucht eenige gouden en zil veren munten moet hebben verloren in de Calandstraat, waar hij deze uit zijn zak hoorde vallen. De portemonnaie zelf is niet in handen van de daders gekomen, doch wel de inhoud ervan, dien zij los in den zak. hadden gestoken. O. had echter een gat in de voering van zijn colbertjas en daardoor zouden eenige munten verloren zijn ge raakt. Zij, die deze munten mochten hebben gevonden, of daaromtrent inlichtingen kun nen verschaffen, worden verzocht, die ten spoedigste aan de politie mede te deelen. Ook moet een bankbiljet van 10 onder weg van Den Haag naar Hoek van Holland door O. zijn verloren. De vinder daarvan dient zich eveneens ten spoedigste te mel den, ook in het belang van het politieon derzoek. De toestand van het slachtoffer, den heer Blancke, is naar omstandigheden goed. OFFERBLOK GELICHT. Dader op heeterdaad betrapt. Zaterdagmiddag is in de R. K. kerk te Zaandam een offerblok gelicht. Door één der kapelaans en later door den pastoor werd een man in de kerk gezien, die blijk baar zat te bidden en zoodoende niet bij zonder de aandacht trok. Toen evenwel de Zusters ter kerke kwamen, bemerkten de zen, dat een man bezig was bij een offer blok, dat vóór in de kerk is geplaatst, geld te tellen. Onmiddellijk werd alarm ge maakt en de kapelaan ging den man, die reeds kalm over de Bloemgracht liep, ach terna. Nadat de dader in de pastorie was gebracht, werd de politie va»i het gebeur de in kennis gesteld, die den langvinger in verzekerde bewaring stelde. Het ontvreemde geld werd op hem ge vonden. BRUTALE AANRANDING. De heer W., kantoorbediende van de aan nemersfirma Den Breejen den Bout is Za terdag, toen hij zich met een aanzienlijk bedrag aan geld naar het werk wilde be geven, voor uitbetaling van loonen, aan gevallen door een 19-jarigen arbeider, die aan het Julianakanaal werkzaam is. De heer W. werd met een ijzeren voorwerp op het hoofd geslagen. In de daaropvolgende worsteling kon de aanrander de porte feuille met geld niet bemachtigen. Op het hulpgeroep kwam een tweetal personen toesnellen, waarop de aanrander op de vlucht sloeg met achterlating van zijn rij wiel. De politie heeft den man eenige uren later gearresteerd. MEISJES TERECHT. Vorige week werd gemeld, dat te Brussel twee Nederlandsche meisjes spoorloos wa ren verdwenen en waarschijnlijk in handen waren gevallen van handelaars in blanke slavinnen. Toen de twee meisjes zich in een café nabij het Noorderstation te Brussel bevon den, werden zij door een barhouder uit Mechelen geëngageerd. Wegens haar minderjarigheid konden zij evenwel geen identiteitspapieren krijgen, waarop zij besloten naar Brussel te reizen om aldaar de papieren machtig te worden. Toen zij echter op het station te Leuven wilden overstappen, werden zij door een politie-agent herkend, die haar arresteerde. De meisjes zullen thans naar hun oudere worden teruggezonden. Lacht die jon ge man daar op straat naar jou of naar mij? •k Weet het niet zeker, hjj is scheel. (Fliegende Bltr.). HILLEGOM. Feestdag met Ouderavond der St. Joseph- Gezel 1 en. Zondag jd. is de jaarlijksche feestdag met ouderavond gehouden van de St. Joseph Gezellen Vereeniging. De dag werd des morgens begonnen met een H. Mis in de St. Martinuskerk en Algemeene H. Communie, waarna een gemeenschap pelijk ontbijt in het Gezellengebouw aan de Hoofdstraat. Des middags werden verschillende wed strijden gehouden in Jassen, Biljarten enz. Aan deze wedstrijden werd door vele le den deelgenomen. 's Avonds om 7 uur was er een groote feestavond in de zaal van Hotel „Flora". Alle leden waren hierbij tegenwoordig, be nevens vele ouders. Te rond 7 uur opende de Senior, de heer G. Hoogervorst, met den chr. groet en een woord van welkom. Vervolgens sprak de Vice-Praeses een aanmoedigend woord voor de Vereeniging. Dan werd door 2 Gezellen op humoristische wijze een duet voorgedragen „Een ware geschiedenis", een voordracht, speciaal ge maakt op de Vice-Praeses, Kapelaan van Benten, in verband met een St. Nicolaas- fopperij en waarbij de grap thans werd hersteld door de aanbieding van een heer lijke taart. De beide jongens oogstten een geweldig succes en een dankbaar applaus. Hierna had een optreden plaats van mr. Carter en Miss Corina. Op de meest onbe grijpelijke, zelfs ongeloofelijke wijze wer den door dit tweetal bijna onuitputtelijk verschillende goocheltoeren, buikspreken, humoristische en acrobatische werken ver richt. Geheel het programma was een af wisseling van spanning, verbazing en vroolijkheid, terwijl het herhaaldelijk lang durige applaus der talrijke aanwezigen, steeds de groote tevredenheid betuigde. Aan het einde van den avond, te circa 12 uur, sprak Kapelaan van Benten woor den van dank. Maria-Congregatie St. Joseph. Zondag sloot het jaarlijksche Triduum der Maria- Congregatie van St. Joseph. Nadat de oefe ningen, door den Pater geleid, uiterst trouw waren gevolgd, werd het feest bekroond met een generale H. Communie op Zondag morgen te 6 uur, waarbij H. Mis met zang voor en door de leden. Des avonds plech tige processie met bruidjes en vaandels en verkenners vanaf de R. K. Jongensschool naar de kerk. Dan plechtig Lof, gecele- breed door Pastoor van Leeuwen met assi stentie. Hieronder opdracht van vele nieu we leden en hernieuwde opdracht der oudere. Hierna had een gezellig samenzijn plaats in het St. Aloysius-patronaat, waar de le den en ook vele oudere (evenals bij 't slui tingslof) tegenwoordig waren en gul wer den onthaald. De Prefecte, mej. Witteman, opende den avond. De Graal en de Too- neglclub der Congregatie voerden een pro gramma uit, dat uitnemend was verzorgd. Aan 't eind van den avond het liep te gen de kleine uurtjes sprak de Direc teur, Kapelaan van Ettinger, een hartelijk dankwoord. Het bloeiend Congregatieleven getuigt van den vromen godsdienstzin der vrou welijke jeugd, dank zij de eminente leiding van haar Directeur. Mannenzangvereeniging „St. Caecilia". In de Concertzaal van Hotel Sistermans gaf deze vereeniging gisteravond onder haren directeur, de heer Alfons Litjens, haar eerste concert. Medewerking verleen de mej. Annie Jonkheer, pianiste, gediplo meerd door het Kon. Conservatorium. De belangstelling was groot. De voorzitter der vereeniging, de heer Tesselaar, verheugt zich over de groote be langstelling, als bewijs, dat de Zang te Hil- legom wordt gewaardeerd. Bizonder ver welkomt spr. mej. Jonkheer alsmede Weth. Klaver. Het Oratorium, door den heer Lit jens Sr. gegeven was aanleiding tot het stichten dezer vereeniging: het schitterend Kerkkoor onder de beproefde leiding van genoemden dirigent bevatte zooveel uitne mende muzikale krachten, dat deze dienst baar behooren te worden gemaakt aan de kunst. En nu na circa 2 jaar zal u getoond worden, of onze opvatting juist was. Moge deze avond u kunstgenot verschaffen cn wekke het concert u op. om onder de uit nemende leiding van dezen directeur lid van „St. Caecilia" te worden of de ver eeniging als donateur te steunen. (Ap plaus). Het koor zong geheel a capella, terwijl mej. Jonkheer alle nummers vertolkte zon der muziek voor zich. Het zou ons te ver voeren elk nummer afzonderlijk te bespre ken of te ontleden; dat is ook niet noo- dig. Wat tot de eigenlijke kerkmuziek be hoorde deed de beproefde zangers kennen, maar ook het overige was meer dan goed. Aanbesteding. Onder Architect W. Kuitems alhier is bij uitnoodiging aanbe steed het bouwen van 2 winkelhuizen met bovenwoningen en Garage aan de Hoofd straat voor rekening van den heer P. Strobbe. Laagste inschrijfster de firma De Vries en Couzijn, aan welke het werk is opgedragen. Daarmee zal de leelijkste hoek van heel Hillegom op hoogst gelukkige wijze worden gemaskeerd. KATWIJK. Geboren: Hendrina d. v. A. Kuijt en N. den Haas. Frederik Huibert z. v. J. Baalbergen en D. van der Perk. Arie z. v. A. den Maas en J. den Heijer. Ger- ritje Jacoba Aaltje, d. v. G. Guijt en A. den Oude. Nico z. v. A. van Roon en T. Hoek. Mattheus Joannus z. v. J. M. van Tol en M. J. S. Koster. Marijtje Leun- tje d. van W. van Rijn en N. Ouwehand. Hendrik z. v. N. Hoek en A. Klaassen. Ondertrouwd: H. Messemaker en H. van der Plas. J. van Duijn en G. van Duijvenvoorde. T. van der Plas en A. van der Plas. Getrouwd: A. Krijgsman en J. Plug. Na een vry lange rustperiode kwamen de Nieuwveensche vaderen Vrijdagavond weer eens in openbare vergadering bijeen. We zijn over het algemeen niet gewoon, dat stipt op tijd begonnen wordt In den regel is er een kwartiertje speling bij vereeni- gingsvergaderingen. Onze vroedschap heeft echter alle oude records gebroken, door eventjes veertig minuten na den aangege ven tijd aan de agenda te beginnen. De heer de Geus is met kennisgeving absent. Burgemeester Geesink opent met gebed. De notulen worden na lezing onver anderd goedgekeurd. De voorz. leest een dankbetuiging voor van het Kabinet van H. M. de Koningin voor de betoonde deelneming door onze ge meente, bij het droevig verscheiden van H. M. de Koningin-Moeder. Zonder kennisgeving „voor kennisgeving aangenomen". In de raadszitting dato 20 Nov. 1933 Is door den burgemeester een ambtelijke be risping toegediend aan den heer Haak man, onderwijzer aan de R. K. Sch. en te vens verslaggever (van dit blad). Deze persoon zou zich verstout hebben in kran ten-artikelen actie te voeren tegen het ge- meentegezag van Nieuwveen, waarop de burgemeester zich bevoegd achtte het des betreffend besluit van den Ministerraad op den heer Haakman toe te passen, hem hierbij onder de ambtenaren rekenend. Het hoofdbestuur der St. Augustinus-Vereen. voor R. K. Onderwijzers in het Bisdom Haarlem zag in de handeling van den bur gemeester een ernstige machtsoverschrij ding en verzocht Z.E.A. tot tweemaal toe deze berisping in te trekken, en wel in een openbare zitting. Daar elk antwoord uit bleef, voelde het hoofdbestuur zich genood zaakt den Minister van Binnenl. Zaken hiervan kennis te geven, onder toevoeging van een afschrift der berisping en een tweetal raadsverslagen. In zyn conclusie wijst het bestuur op de verkeerde inter pretatie van het ministerieel besluit, daar bedoelde onderwijzer geen ambtenaar is in den zin der wet, en acht voorts de materie der berisping voor gegronde critiek vat baar. Een gezegeld request met ongeveer ge lijke inhoud werd per 14 Maart j.l. aan den Raad van Nieuwveen gericht, met een afschrift van den brief aan den Minister als bijlage. Het hoofdbestuur wilde langs dezen weg trachten het z.i. gepleegde on recht weg te nemen. Het resultaat zou ech ter al zeer ondankbaar blijken. Zelfs het allerminste: de voorlezing der stukken, waar men toch zeker op mocht rekenen, bleef achterwege. Aannemer De Beus wordt niet vervolgd. De voorz. leest het zeer uitvoerige advies voor van mr. Korver, den raadsman inzake de kwestie tusschen de gemeente en den heer A. J. de Beus, die door B. en W. in gebreke gesteld werd, wegens het niet aan nemen der gunning van de Dorpsstraat voor zijn inschrijfsom, welke abusievelijk pl.m. 4000.te laag was. Mr. Korver ad viseert niet te procedeeren tegen den aan nemer, daar de kans op winnen uiterst klein is, aanvoerende, dat de wilsovereen stemming bij den aannemer ontbrak, ter wijl deze bij een overeenkomst juist eisch is. Bovendien heeft de inschrijver op den dag der opening direct zijn foutieve bere keningen getoond. B. en W. vinden by de leden niet de minste tegenstand, waar zij voorstellen den aannemer maar met rust te laten. Diversen. De voorz. noemt de uitgaven van het plaatselijk Crisis-comité en wel ƒ814.03, D. Ketting en W. K. van Duijn. Overleden: Adrianus Haasnoot 4 maanden z. v. L. Haasnoot en N. Nijgh. RIJNSBURG. Spaarkas. De Coöp. Voorschotbank en Spaarkas hield haar jaarvergadering on derleiding van den voorzitter, den heer S. Schoneveld. Medegedeeld werd. dat in 1933 de instelling is erkend als vrije bank en niet ais geldschietersbank. Toezicht vanwe ge de gemeente is hierdoor niet vereischt. De tijdsomstandigheden waren oorzaak van een kleinere omzet die evenwel de ƒ500.000 nog haalde. Het bedrag aan spaargelden bedroeg ƒ31.027.06. In omloop zijn 565 spaarboekjes. Het besluit om geen nieuwe credieten te verschaffen was oorzaak, dat deze post met 2000.was achteruitge gaan. Het uitstaande bedrag aan voorschot ten bedroeg ƒ29.048.10 over een aantal voorschotnemers van 75. Door overlijden en bedanken verminderde het aantal aan deelhouders met 10. Dit bedroeg thans 200. De efTrtsn gaven een klein verlies. De reserve bleef op hetzelfde bedrag gehand haafd. Aan winst werd uitgekeerd 4 pet. per volgestort aandeel. SASSENHEIM. Werkloosheid. Bij de correspondent van arbeidsbemiddeling staan momenteel ingeschreven 181 werkeloozen. Hiervan zyn 124 gehuwden. Vorig jaar 202 op den- zelfden tijd. (De laatste opgave geschiedde op 5 April). VOORSCHOTEN. St. Joseph-Gez.-Vereeniging. Tijdens de verplichte vergadering van hedenavond zal pater Beijersbergen O.S.Cr, voor de gezellen een smakelijke en tegelijk zeer nuttige verhandeling geven over een na der aan te kondigen onderwerp. Wij sporen alle Gezellen aan, om te komen. Ze zullen er geen spijt van hebben. waarvan het grootste deel geschonken werd door het N.C.C. Een bijzonder dank woord krijgen de heeren W. J. Rijlaars dam en C. de Vries, die hun actie het meest ontplooid hebben. B. en W. stellen voor den heer H. Ro- bertz, volontair ter secretarie, met ingang van 1 April j.l. voor zijn werkzaamheden te beloonen met een salaris van 25.per maand. Vroeger genoten „emolumenten" vervallen voor de toekomst. De vroedschap gaat hier eenstemmig mee accoord. Naar aanleiding van een adres van de Vereen, van Evangelisatie stellen B. en W. voor den heer C. de Vries toch als lid van het Crisis-comité te handhaven, zij het niet meer als vertegenwoordiger van voor noemde vereen., dit om zijn groote toewij ding. Accoord. Na breedvoerige discussie wordt besloten de rooilijn voor hoek Kerkstraat tot T. Spekman vast te stellen op 6 M. uit het hart van den weg, dit als een compromis tusschen het voorstel-B. en W., dat 6«4 M. wil, en het voorstel-Plomp, dat tot 51/, M. wil gaan. De rijweg zal in het verre verschiet 10 M. breed worden, met aan weerszijden een. trottoir van 1 M. Jaarwedde keuringsveearts. Een missive van Ged. Staten is ingeko men, waarin de gemeente de raad gegeven wordt de jaarwedde van den keuringsvee arts, thans 2000.te herzien, daar er voldoende termen voor verhooging aanwe zig zijn. Gewezen wordt op de raming der keurloonen van Zevenhoven, die achteraf 900.zijn, terwijl by het salaris als basis 400.genomen is. B. en W. houden vast aan ƒ2000.De heer Plomp voelt ook niets voor verhoo ging en vinde de functie geen „honger- baan". Met zijn collega's deelt hij de mee ning, dat de opbrengst der keurloonen steeds aan wisselingen onderhevig zal blij ven. Ook het gebruik van blilcvleesch zal invloed op de baten hebben. De raadsle den-veehouders zouden meer voor verla ging der keurloonen voelen. Met algemee ne stemmen wordt het salaris onveranderd op 2000.gesteld. De voorz. brengt verslag uit over de turfstekerij als proeve van werkverschaf fing. 311.000 stuks werden gestoken. Vol gens de cijfers van den voorz. heeft deze proef 80.nadeel aan de gemeentekas gebracht, waar tegenover staat de werkge legenheid voor enkele werkloozen. Weth. Rijlaarsdam zegt, dat het winstgevend had kunnen zijn, als het toezicht beter was geweest en de arbeiders meer plichtsbesef hadden getoond, wat er volgens de voorz. voor geen cent was. Betreffende de kwestie met de Chr. School, over een vergoeding ad ƒ41.77, deelt de voorz. mede, dat het schoolbestuur, gelet op een uitspraak van den Raad van State in een gelijke materie, het pleit van de gemeente gewonnen heeft. Converteeren geldleenlngen vooiioopig aangehouden. B. en W. verzoeken den Raad machtiging om de acht gemeente-leeningen, aanvanke lijk groot 117.000.— en thans nog 69.000.voor zoover mogelijk te con verteeren. In aanmerking komt ƒ58.000.—. Door elkaar bedraagt de rente op heden 4,85 pet. en bij conversie zou ze gemiddeld 4,25 pet. worden, wat de gemeente in de komende acht jaren 1.453.zou geven. De conversie zou geschieden tegen een koers van 99 Op verzoek van de heeren Plomp en Ran wordt dit punt voorloopig aangehouden, om te onderzoeken of een nog iets voordeeliger rente gevonden kan worden. Na een weinig belangrijke rondvraag sluit de voorz. tegen half elf de zitting. SPORT VOETBAL UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. District Junioren elftal. De elftalcommissie van de junioren heeft het volgende elftal samengesteld wat 2en Pinksterdag zal spelen tegen het Haar- lemsche District Junioren-elftal op het ter rein van Concordia te Hillegom. z Th.^ Landweer (Teylingen) H. Does Kok (Teylingen) (R. W. D.) A. Paardekooper W. v. d. Klugt P. v. d. Berg (A. S. C.) (Teylingen) (V. V. L.) A. v. Noort P. v. Nierop Chr. v. d. Berg (R. W. D.) (R. W. D.) (Foreholte) F. Kallenberg w. Slootbeek (Leiden) (Lisse). Reserven: H. Stikvoort (R.W.D.), J. v. d. Post (Kolping Boys), J. Abrams (R. W. D.), G. Rekelhof (A. S. C.), J. Stol (R. W. D.). Er wordt gezamenlijk gereisd per tram van uit Leiden en Sassenheim, de tijd van vertrek wordt nog nader bekend gemaakt. C. J. v. LEEUWEN, Secr.-Penningm. N. Z. H. T. Boys. Woensdagavond a.s. speelt N. Z. H. T. B. een competitiewedstrijd tegen H. T. M. op haar terrein aan den Wassenaarscheweg. Aanvang 6.45 uur.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 7