MAANDAG 16 APRIL 1934 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. PAG. 8 KORFBAL NEDERL. KORFBALBOND. DE UITSLAGEN. Kampioenschap van Nederland: Koog ZaandijkWordt Kwiek 50. Kampioenschap Oost le klasse: E.C.K.A. D.O.S. 23 (D.O.S. kamp. van het Oos ten). Maasstad-beker: RotterdamAmster dam 16. le klasse West: D.T.V.D.D.V. 44. le klasse Oost: 't OverschotjeRapidi- tas 33; AchillesWit Blauw 23. le klasse Noord: DioVitesse 00. Promotie en degradatie le klasse West: D.E.D.—Sportief 1—1; Die Haghe—D.K.C. 0—2. Tweede klasse West: Rood WitFluks n 5—4. Promotie en degradatie tweede klasse West: Ready—H.S.V. 2—1. Zilveren Korf: Ons EibernestFluks 5—2. Klimop I kampioen. De zoo met spanning tegemoet geziene wedstrijd is onverwacht in een 51 over winning voor de Leidsche groen witten ge ëindigd. Met rust was de stand reeds 50. Daar na deed de warmte zich was gelden en redde H. K. V. de eer. Na afloop van den wedstrijd had een huldiging plaats. Als bijzonderheid wordt nog vermeld, dat Klimop I pas sedert 2 jaren aan de com?, petitie deelneemt, en ook het vorige jaar reeds het kampioenschap van haar afdee- ling wist te veroveren en toen promoveer de naar de 2e klasse, van welke afdeeling zij ook nu het kampioenschap wist te be halen. Ongetwijfeld een mooi succes voor deze jonge Leidsche vereeniging. LAWN-TENNIS BUITENLAND NED. LAWNTENNISBOND. JAARVERGADERING TE ROTTERDAM. Op de jaarvergadering van den N. L. T. Z. Zaterdag te Rotterdam gehouden, waren bijna 60 vereenigingen vertegenwoordigd, uitbrengende ruim 200 stemmen. Bij af wezigheid van den voorzitter, den heer Broese van Groenou, leidde de heer mr. C. Punt de bijeenkomst. Het voorstel van het bestuur om dis pensatie te verleenen in het geval-Swaan, werd aangenomen met 14155 stemmen. Nadat de heer Scheurleer de candida- tuur-Timmer voor een plaats in het bestuur aanbevolen had, liefst door uitbreiding van het aantal plaatsen, ging het bestuur in beraad over dat voorstel tot uitbreiding Echter bleek hiervoor geen meerderheid te bestaan. Waarna de candidatuur werd in getrokken, omdat Timmer deze niet wens elite tegenover twee aftredende le den. Lang werd gediscussieerd over het be sluit van den officieelen bal. Enkele afge vaardigden bestreden de strekking van 't besluit. De technische commissie en enkele vereenigingen (o.a. Ace, Den Haag) zullen proeven nemen en nader daarover rappor teeren. Besloten werd dat de aanvangstijd voor de plaatselijke wedstrijden van de com petitie op 10 uur gesteld wordt, de andere op 10.30 uur. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren Broese van Groenou als voorzitter, Swaan en Janssen als leden van het alge meen bestuur, allen met zoo goed als alge- meene stemmen. PAARDENSPORT COURSES TE DUINDIGT De uitslagen van de gisteren op Duin- digt gehouden rennen en draverijen luid den als volgt: Balsamine-prijs, serieprijzendraverij 3e en 4e klasse over 1700 meter: le serie: Dead heat: Xpthus (eig. Stal X) en Vrij buiter) eig. Gebr. A. en W. Knijnenburg). 2e serie: 1. Xuthus (eig. Stal X), 2. Wel vaart van Duindal (eig. A. de Vlieger). Belle Fortune-prijs: prijzendraverij le klasse over 2020 meter: 1. Determination (eig. J. A. Bakker), 2. Saffier (eig. P. Kramer), Eipard III (eig. Stal O.), die als eerste aankwam, werd gediskwafiliceerd. Tweede heerenrijdersprijs, serieprij zen draverij le klasse, le serie: Senator Bre wer (eig. Stal B.), 2e serie: 1. The Glea ner (eig. Stal Hilversum). 2. Senator Mad den (eig. G. Ensing). Butterflyprijs, prij zendraverij 4e klasse, over 1740 meter: 1. Xilandra G. (eig. W. P. van Look), 2. Willy Bel win (eig. R. F. Sormani). NIEUW STADION TE ANTWERPEN IN GEVAAR. Naar verluidt dreigt het plan van den Antwerpschen burgemeester Huysmans om op den linkeroever van de Schelde een groot stadion voor de Belgiseh-Nederland- sche wedstrijden te laten bouwen, nu op het laatste oogenlblik toch nog in het water te vallen. Men weet, dat het Antwerpsche gemeentebestuur een bedrag van 22 mil- lioen francs bij de Bank van den Arbeid had gedeponeerd en dat dit deposito als gevolg van de moeilijkheden van den so cialistische bank zooal niet verloren, dat toch voor onafzierubaren tijd geblokkeerd is. Onder deze omstandigheden acht men het te Antwerpen twijfelachtig, of de stad den bouw van het nieuwe stadion zal kun nen financieren. Mocht deze informatie juist blijken te zijn, dan zou men te elfder ure toch zijn toevlucht moeten nemen tot de door den Belgischen voetbalbond voor gestelde uitbreiding van het Antwerpsoh stadion te Deurne, welke oplossing de heer Huysmans tot dusver steeds hardnekkig van de hand heeft gewezen. „Hibld." DUITSCHLAND. Autarkie-gedachte is j LOSGELATEN Aldus von Neurath in een rede De rijksbeminister van Buitenlandsche Zaken von Neurath heeft Zaterdagavond te Hamburg gesproken over de ontwikke ling van Duitschlands handelsbetrekkingen met het buitenland. Op twee punten teekent de ontwikkeling zich voor Duitschland duidelijk af, zeide spr. In de eerste plaats is de leuze der autarkie, die in het buitenland aanleiding heeft gegeven tot vele misverstanden, thans in alle bevoegde kringen losgelaten. Niemand in de rijksregeering gelooft, dat Duitschland economisch van het buiten land moet en kan worden geisoleerd. Wèl wordt er met vereende krachten aan ge werkt, het Duitsche volk en het Duitsche economische leven onafhankelijker te ma ken van buitenlandsche levensmiddelen en grondstoffen dan dit vroeger het geval was en in het binnenland te produceeren wat daar geproduceerd kan worden. Aan den anderen kant echter vereischt Duitschlands centrale positie in Europa handelsbetrekkingen met buurstaten, wel ke gebaseerd zijn op begrip voor eikaars situatie en op wederzij dsche tegemoetko ming. Ik kan geen beter voorbeeld van deze houding der rijksregeering geven, zeide de minister, dan de onlangs gesloten handels verdragen met Nederland en Denemarken. In deze beide verdragen komt wederzijds het inzicht en de bereidwilligheid tot uiting, rekening te houden met de vitale belangen van de andere partij. Ik hoop, dat dit voorbeeld van internationale eco nomische samenwerking ook bij de onder handelingen met ander staten zal worden gevolgd. FRANKRIJK. FRANSCHE AMBTENAREN DREIGEN MET STAKING. De „Fédération Postale Confédérée" heeft een vergadering gehouden, waarin een motie van protest werd aangenomen tegen de regeeringsdecreten betreffende de vermindering van salarissen en pen sioenen voor ambtenaren. Tijdens de vergadering ontstond een handgemeen, waarbij verscheidene deel nemers verwondingen opliepen; een hun ner moest naar 't ziekenhuis worden ver voerd. De minister van Posterijen heeft een delegatie van ambtenaren ontvangen. De minister deelde de delegatie mede, dat hij ten aanzien van de schuldige ambtenaren maatregelen zou nemen in overeenstem ming met den ernst der gepleegde daden, daden. De nationale bond van Fransche belas tingbetalers heeft een manifest gepubli ceerd, waarin krachtig front wordt ge maakt tegen de stakingsplannen en de gedeeltelijke staking der door de belas tingbetalers betaalde ambtenaren. De bond is bereid om werkloozen ter beschikking te stellen, ter vervanging van stakende ambtenaren. Indien niet onmiddellijk maatregelen worden getroffen om de staatsmachine aan den gang te houden, zal de bond zijn leden aansporen, geen geld meer in de staatskas te storten. De minister van Posterijen heeft een groot aantal ambtenaren tijdelijk ge schorst, daarenboven 22 ambtenaren de finitief ontslagen wegens onwettige han delingen. In vele steden van Frankrijk houden de ambtenaren-syndicaten protestbetoogin- gen tegen de salarisverlagingen. Het wordt waarschijnlijk geacht,-dat Maan dagmiddag de aangekondigde proteststa king van 1 uur een grooten omvang zal aannemen. ZWENDEL-DRAMA'S. De vermaarde zwendel-financier Henri Rochette, die in Frankrijk terecht als de voorlooper van de groote oplichters als Oustric, Stavisky c.s. wordt beschouwd en die vooral in de jaren voor den oorlog een groote vermaardheid had gekregen, heeft zich Zaterdag laat in den middag in een rechtzitting in het Paleis van Justitie met een scheermes van het leven beroofd. Vrijdag heeft men op de rails van de spoorlijn nabij het station Lieusaint, niet ver van Melum, het lijk gevonden van Gaston Rochette, wiens slaap met een ko gel was doorboord. Volgens de „Matin" is hij de broer van Henri Rochette. SENSATIE IN DE ZAAK-PRINCE. De Parijsche politie heeft in de moord zaak Prince 'n nieuwe arrestatie verricht. Zaterdagmiddag werd n.l. op villa van 'n Amerikaan Watson den Parijschen indus trieel Bruneaut gearresteerd. Deze had aan 'n diner namelijk verklaard, dat hij den moordenaar van Prince, 'n zekere Four- nier, dicht bij de Italiaansche grens dood geschoten had. Ofschoon men in 't alge meen weinig waarde hecht aan dit ver haal, toch is de politie verder op de zaak ingegaan en heeft zij den industrieel ge arresteerd. TROTSKY BLIJKT TE PARIJS TE ZIJN. Het blad „Oeuvre" meldt, dat inspecteurs van de „Sureté Générale" bij toeval de ver blijfplaats hebben ontdekt van Trotsky in een villa „Kermonique", gelegen nabij het bosch van Foutainebleau. Trotsky liet zijn post naar Parijs zenden en iederen avond door een motorrijder naar Barbizon brengen. De motorrijder had Donderdagavond pech met zijn lamp. Toen de verkeerspoli tie hem naar zijn papieren vroeg, weigerde hij iedere inlichting. Eerst op het commis sariaat van politie verklaarde hij Rus te zijn. Hierop ging de politie ook te Barbizon een onderzoek instellen en zagen zij in de studeerkamer een man zitten, dien zij di rect als Trotsky herkenden hoewel hij eerst een anderen naam opgaf. De verrassing van de politie-agenten was echter nog grooter toen zij bij het doorzien van de papieren vaststelden, dat Trotsky voorzien was van een geldige papieren, die hem waren uitgereikt door 't ministerie van binnenlandsche zaken. De politie bleef toen niets anders over dan de villa weer te verlaten. OOSTENRIJK. OOSTENRIJKS AFGLIJDEN NAAR HET FASCISME. Starhemberg in de regeering? Na langdurige besprekingen tusschen Dollfuss en Starhemberg is overeengeko men, dat alle patriotistische vereenigingen in het Vaderlandsche Front zullen worden ingelijfd. De „Christelijke Sociale Reischpost" ver neemt dat bondskanselier Dollfuss met het oog op de overeenkomsten tusschen Heim- wehr en Vaderlandsche Front het voorne men heeft zijn plaatsvervangers in de lei ding van het Vaderlandsche Front Sta- rehmberg, een functie in de regeering aan te bieden. SOCIALISTEN TE WEENEN GEARRESTEERD. De Weensche politie heeft Zaterdagmor gen in verschillende wijken van de stad huiszoekingen verricht bij sociaal-democra ten. Zij duren nog steeds voort. Reeds zijn verscheidene arrestaties verricht. Tot deze actie is besloten in verband met mededeelingen, die de politie waren geworden in verband met omvangrijke so ciaal-democratische voorbereidingen voor den eersten Mei. Een groote hoeveelheid onwettig propaganda-materiaal is in beslag genomen, waaronder vooral tienduizen den exemplaren van de sociaal-democrati sche „Arbeiterzeitung", die in Tsjecho-Slo- wakije wordt gedrukt en uit Brunn wordt binnengesmokkeld. Onder de gearresteerden bevinden zich tot dusver geen bekende leiders. Verno men wordt echter, dat weldra toonaange vende persoonlijkheden uit de ontbonden sociaal-democratische partij zouden wor den gearresteerd. SPANJE VIERT FEEST. Eerder aanleiding tot rouw. In Spanje zijn Zaterdag de feesten ter herdenking van het driejarig bestaan der republiek begonnen. De feestelijkheden duren drie dagen. Er is een uitgebreid program van festi viteiten opgesteld. Echter de voornaamste gebeurtenis van het feest: de afkondiging der amnestie, vervolt vanwege de obstructie, welke de socialisten er tegen in het parlement heb ben gevoerd. Het kabinet heeft in deze jubileumdagen een ernstigen schok gekregen door een onvoorzichtige uitlating van den minister van jusitie inzake de republikeinsche op stand-pogingen van September 1930. Het gevolg is geweest, dat deze minister zijn ontslag moest indienen. Het ontslag is nog niet aanvaard, doch schijnt Dinsdag a.s. acuut te zullen worden. Minister-president Lerroux heeft zich nog niet uitgelaten over dit incident, dat in den cortes een storm veroorzaakte. De socialistische vakbonden zetten, on danks de herdenkingsfeesten, hun stakin gen voort. De toestand te Saragossa is, ondanks den afgekondigden staat van beleg, opnieuw verscherpt en herhaaldelijk kwam het tot schietpartijen tusschen politie en stakers. Dat de politieke toestand uiterst critiek is, blijkt wel uit de merkwaardige woor den, welke de elider dar Katholieke Volks actie, dr. Gil Robles dezer dagen op een bijeenkomst van de vrouwelijke jeugdgroe pen der Accion Popular gesproken heeft. „Zooals de zaken nu staan, zeide de Ka tholieke leider, is er geen andere uitweg dan een rechtsche regeering. Dat degenen, die thans de regeeringsverantwoordelijk- heid in Spanje dragen, hier wel aan den ken. Indien zij een anderen weg willen in slaan, laten ze er dan wel rekening mee houden, dat de wanhopige massa een factor van onrust zal worden en dat er dan geen geestélijke vrede meer mogelijk zan zijn." Verschillende Spaansche bladen meenen uit deze woorden de conclusie te mogen trelcken, dat Gil Robles binnenkort het in dertijd aan de regeering-Lerroux ken vertrouwen zal opzeggen. BUITENL. BERICHTEN. CHINA. DE BERTEKKINGEN MET JAPAN. Ontspanning in de verhoudingen. De „Times" verneemt uit Sjanghai, dat er een conferentie te Nantsjang heeft plaats gehad, waarop Chineesche leiders de toekomstige betrekkingen met Japan hebben besproken. De ministers zijn na afloop naar Nanking teruggekeerd. De re sultaten worden geheim gehouden, maar aangenomen wordt, dat het besluit, waar toe men gekomen is, de situatie in het Noor den zal kunnen ontspannen. vier jongelui in noorwegen neergestort. Bij een skitochtje in de omgeving van Bergen geraakten 5 jongelui in een dich ten mist, tengevolge waarvan zij in een 300 M. diep ravijn stortten. Vier hunner werden gedood, de vijfde kon, zij het zwaargewond, gered worden. HEVIGE BRAND IN HET REICHSWALD. In het Reichswald tusschen Kleef en Ne derlandse he grens heeft een hevige brand gewoed. De Kleefsche brandweer en een geheele S. A.-afdeeling uit Kleef kwamen er aan te pas. In weerwil van de inspan ning van talrijke blusschers, kon men toch niet voorkomen, dat ruim 30 H.A. dennen hout en nieuwe aanplant plus groote par tijen hakhout een prooi der vlammen werd. Men schrijft de Oorzaak van den brand toe aan het roekeloos wegwerpen van een brandende sigaret. TROUWEN OF BETALEN. Met ingang van Juil zal de belasting op de vrijgezellen' in Italië worden verhoogd. Deze belasting bracht verleden jaar 111 millioen op. Thans verwacht men een ver meerdering in opbrengst tot 165 millioen. NED. OOST-INDIE DE MUITERIJ OP DE „ZEVEN PROVINCIëN". Het laatste bedrijf van het drama. Aneta seint uit Soerabaja: Voor de vierschaar, in dezelfde samenstel ling welke de aanstichters van en deelne mers aan de muiterij aan boord van de „De Zeven Provinciën" vonniste, versche nen Zaterdag 16 der 17 officieren van de „De Zeven Provinciën", wier terechtstaan de laatste acte vormt van het Zeven Pro vinciën-drama voor den Zeekrijgsraad tc Soerabaja. Na het voorlezen van de verschillende verklaringen der reeds eerder geoordeel-» den, o.a. van den commandant Eikenboom, werd de zitting verdaagd tot heden. UIT DE OMGEVING VEURLEIDSCHENDAM. Vereeniging „Wilhelmina". Donder dagavond te 8 uur houdt de Vereeniging „Wilhelmina" te Veur-Leidschendam een algemeene ledenvergadering in het Café van den heer J. Al. Agenda: 1. Opening, Notulen. 2. Rekening en verantwoording. Verslag Controle-Commissie. 3. Jaarverslag van den secretaris. 4. Verkiezing van 4 be stuursleden. 5. Bespreking der feestelijk heden. 6. Rondvraag en sluiting. K.J.C.-feest. Zondag was het de groo te K.J.C.-dag en heeft de K.J.C. van Veur- Leidschendam op waardige en zeer schit terende wijze haar jaarlijksche feest ge vierd. De dag werd op waardige wijze begon nen met een algemeene H. Communie te 6.30 uur, waarbij op een enkele uitzonde ring na, alle leden der Jonge Wacht, enz. aanwezig waren. Te 12 uur werd de huisvlijttentoonstel- ling geopend in de bovenzaal van het Pa tronaat en wij zijn hier eens een kijkje gaan nemen en hebben met groote bewon dering de prachtige stukken van snij- en zaagwerk bekeken en moeten alle respect hebben voor het keurige werk, dat door de jongens vervaardigd is. Ook enkele schil derwerkjes van eenige leden gaven blijk van kennis en wij hebben alle hulde voor het werk der jongens en een woord van lof is hier niet overbodig. In de groote zaal van het Patronaat wa ren in den namiddag diverse vermakelijk heden, als rad van Avontuur, Vischtent, grabbeltonnen, enz. enz., waarbij het zeer vroolijk en prettig toeging. Des avonds te pl.m. 8 uur werd de groote feestavond door den Directeur, Kap. Dunsel man, geopend, die er zijn groote vreugde over uitsprak, dat de zaal zoo overvol was, wat voor hem een bewijs is van de bijzon dere belangstelling voor het werk voor de jeugd, wat door hem en het bestuur en de jeugdleiders op zeer hoogen prijs wordt gesteld. Dit werk, aldus zijneerw., is ook zeker ieders belangstelling ten volle waard, immers het doel van het jeugdwerk is de jeugd steeds dichter te brengen bij Chris tus, onzen Koning, en hiertegen kan en zal toch geen enkele vader of moeder zijn. Hij vraagt ook voor de toekomst aller daad werkelijke belangstelling en steun en voor al de samenwerking der ouders met be stuur en leiders en hoopt, dat deze avond hiertoe wederom het zijne zal bijdragen. Hij wenscht ten slotte allen een genoeglij ken avond. Met medewerking en dit op meer dan schitterende wijze der Harmonie „St. Ce cilia" werd door de jongens een patro naatsrevue „Gemengd Nieuws" ten too- neele gebracht, welke aller belangstelling had en inderdaad op keurige wijze werd weergegeven; waarbij de zang der jon gens onder leiding van den heer v. d. Kloos ter er wezen mocht. Wij moeten zeggen: het geheel was af en uit alles bleek duidelijk het vele goede en nuttige, wat de jongens hier leeren en het groote nut en de nood zakelijkheid van het Jeugdwerk. Een woord van lof aan den Directeur, bestuur en jeugdleiders. Door den Zeereerw. heer Pastoor werden met hartelijke en toepasselijke woorden de prijzen uitgereikt van snij- en zaagwerk, en wel voor de le afdeeling zaagwerk, de le prijs aan J. Snelderwaard, 2e pr. Cor v. d. Meule, 3e pr. Ant. Halverhout; 2e af deeling: le pr. Ant. Warmenhoven. Snij werk: le pr. Han Waremnhoven, 2e afdee ling 1 pr. J. Strampraat. Borduurwerk: le pr. C. Vader. Zijneerw. bracht dank aan Kap. Dunselman en bestuur en leiders voor hun vele en moeilijke werk en spoor de allen aan steeds dit mooie werk te steu nen en met het bestuur mede te werken tot nog grooteren bloei van het Jeugdwerk. Burg. Keijzer bracht op het einde dank voor dezen avond; wij hebben, aldus de Burg., geen Henri ter Hall noodig als re vue-leider, want wij hebben dezen avond kunnen zien, dat Leidschendam op dat punt ook wat kan. Hij brengt daarom hartelijken dank aan den heer Kasbergen, die de al gemeene leiding had, voor zijn keurig werk; ook de leiders, en alle medewerkers dankte hij en hij sprak de hoop uit, dat deze medewerking steeds zoo moge blijven en zoo noodig nog grooter worden mag, want dit werk zal en kan niet anders strek ken dan tot heil van Kerk en maatschappij. Kap. Dunselman dankte burg. Keijzer voor zijn hartelijke woorden; hij bracht dank aan den heer v. d. Klooster voor zijn koorleiding, aan den heer Van Reysen, die op schitterende wijze de tekst had daarge- steld; in een woord, hij bracht dank aan allen voor de medewerking en steun, waardoor deze dag voor jeugd, bestuur en leiders een onvergetelijke is geworden. Wij sluiten ons aan bij de woorden van zijneerw. en moeten zeggen, dat het een schitterend geslaagde dag is geweest, waar op allen, die hieraan medewerkten, met groot genoegen en trots kunnen terugzien. ROELOFARENDSVEEN. De eerste peulen. Door den tuinder Jac de Jong Gzn. werden heden de eerste peulen ter veiling aangevoerd. Zij brachten op f 6.50 per 10 pond. 465e STAATSLOTERIJ j (Niet officieel) 3de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 16 April 1934 Hooge prijzen f 1500 18538 f 1000 8699, 8979, 20653. i' f 400 3466, 20993 f 200 5007 f 100 4046 7768 11875 13766 Frozen van f 45. 11 48 67 96 129 137 174 224 252 260 316 334 335 342 362 368 379 393 397 417 452 504 533 545 551 570 596 632 675 677 692 698 700 719 727 737 796 854 858 929 941 957 985 992 1051 1087 1146 1151 1168 1203 1216 1265 1344 1381 1438 1484 1509 1547 1575 1603 1612 1614 1617 1699 1760 1771 1798 1804 1814 1883 1893 1934 1953 1981 1995 2008 2054 2108 2123 2156 2205 2234 2254 2297 2340 2359 2429 2468 2492 2526 2535 2541 2563 2568 2586 2635 2704 2706 2765 2781 2923 3069 3080 3099 3120 3125 3166 3172 3190 3258 3259 3270 3289 3320 3329 3365 3394 3417 3435 3498 3499 3538 3540 3553 3585 3653 3686 3696 3733 3790 3797 3803 3821 3824 3839 3851 3883 3900 3949 3953 3966 3975 4030 4067 4100 4102 4151 4163 4222 4224 4431 4513 4514 4551 4594 4671 4691 4697 4777 4827 4852 4887 4909 4932 4941 4976 4988 5004 5012 5048 5101 5173 5211 5214 5286 5345 5455 5462 5474 5538 5549 5582 5587 5660 5668 5697 5739 5748 5751 5760 5800 5843 5927 5946 6020 6037 6060 6101 6106 6131 6210 6218 6237 6277 6326 6335 6349 6380 6441 6457 6474 6489 6492 6551 6566 6619 6636 6668 6670 6698 6759 6783 6818 6837 6845 6939 6950 6969 7013 7018 7021 7065 7077 7135 7149 7164 7225 7240 7302 7315 7343 7368 7390 7408 7418 7445 7471 7506 7524 7558 7597 7618 7631 7714 7728 7757 7772 7794 7849 7868 7912 7990 8001 8044 8060 8141 8168 8173 8260 8267 8313 8321 8344 8372 8388 8416 8484 8545 8611 8629 8659 8667 8690 8701 8777 8784 8788 8790 8815 8842 8882 8892 8926 8945 9035 9059 9106 9107 9150 9151 9195 9209 9219 9229 9231 9240 9294 9334 9369 9372 9409 9456 9587 9588 9620 9667 9669 9695 9777 9799 9815 9877 9893 9943 10041 10063 10152 10163 10166 10179 10190 10225 10240 10252 10261 10339 10433 10440 10443 10455 10482 10519 10522 10543 10556 10568 10579 10605 10718 10729 10756 10763 10764 10788 10799 10828 10833 10854 10953 10955 10960 10972 10976 10981 10990 10994 11002 11013 11033 11052 11068 11128 11135 11154 11159 11274 11287 11312 11352 11389 11390 11444 11481 11483 11531 11564 11625 11687 11748 11751 11774 11785 11899 11929 11933 11966 11972 11977 11980 11987 11994 11998 12008 12019 12099 12101 12112 12154 12185 12280 12285 12289 12300 12347 12409 12568 12592 12659 12689 12746 12750 12776 12819 12830 12851 12864 12894 12915 12931 12965 12970 13038 13040 13087 13160 13165 13197 13211 13231 13288 13293 13345 13383 13396 13410 13424 13435 13440 13447 13487 13496 13519 13604 13612 13662 13672 13719 13734 13771 13780 13781 13788 13796 13818 13828 13829 13870 13885 13956 13974 14041 14045 14091 14216 14234 14244 14259 14320 14339 14424 14445 14486 14498 14501 14505 14519 14544 14571 14605 14606 14610 14654 14670 14725 14730 14818 14909 14921 14962 15042 15064 15079 15083 15086 15094 15153 15154 15189 15199 15222 15227 15243 15249 15251 15261 15265 15285 15314 15337 15384 15422 15442 15444 15446 15455 15458 15478 15517 15521 15544 15571 15587 15593 15608 15635 15677 15757 15774 15776 15790 15811 15816 15829 15830 15833 15926 15983 16013 16053 16076 16122 16126 16190 16215 16250 16267 16271 16294 16297 16402 16429 16463 16470 16485 16523 16531 16581 16612 16632 16656 16682 16697 16699 16708 16728 16737 16759 16773 16789 16799 16800 16834 16879 16887 16897 16919 16959 16985 17016 17070 17076 17093 17144 17170 17304 17334 17342 17372 17409 17444 17457 17476 17526 17625 17653 17667 17713 17739 17743 17740 17783 17833 17844 17849 17878 17892 17943 17992 18022 18049 18073 18084 18093 18129 18162 18171 18205 18243 18248 18275 18297 18300 18316 18333 18375 18384 18434 18481 18515 18586 18604 18633 18638 18682 18689 18702 18732 18747 18758 18788 18798 18812 18816 18826 18828 18899 18905 18908 18917 18946 18993 19039 19062 19076 19077 19129 19169 19185 19188 19207 19231 19255 19307 19335 19346 19365 19407 19415 19453 19477 19482 19483 19523 19561 19612 19651 19659 19703 19769 19794 19844 19852 19870 19887 19894 19912 19926 19936 19989 20010 20017 20019 20024 20026 20028 20070 20106 20128 20155 20213 20243 20283 20315 20322 20343 20345 20451 20490 20498 20531 20563 20570 20593 20612 20650 20655 20659 20679 20725 20730 20736 20752 20862 20878 20882 20896 20923 20939

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 6