VRIJDAG 13 APRIL 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. PAG. 9 BUITENLAND FRANKRIJK. HET SCHANDALEN-MYSTERIE Enquête-commissie zet haar werk voort. De parlementaire enquête-commissie naar de Stavisky-schandalen heeft giste ren een zitting van vijf uren noodig ge had, om den hoogsten magistraat, den eer sten president van 't hof van cassatie, den heer Lescouvé, te hooren over zijn onder zoek inzake de twintig uitstellen, dieSta- visky straffeloosheid hebben verzekerd. In waarheid is het geheele verhoor-Les- couvé uitgeloopen op een requisitoir tegen den procureur van de republiek, Pressard, zwager van Chautemps, die uit zijn functie verwijderd werd om de groote nalatighe den en zwakheden, die hij op zijn post heeft begaan. Maar dat requisitoir betrof niet alleen de justieele behandeling der Stavisky-zaken, men had zelfs den indruk, dat de moord op raadsheer Prince het voorwerp van onderzoek der commissie was. Intusschen is ook Pressard, de afgezette procureur der republiek, zelf voor de com missie gisteren moeten verschijnen en dat verhoor zal wel eenige dagen lang de Stavisky-commissie in beslag nemen. De eerste dag heeft niet meer opgele verd dan een geweldig lang exposé van den heer Pressard, die drie en een half uur heeft gesproken, doch die tenslotte den heer Mandel deed opmerken: De heer Pressard heeft over alles gesproken, behal ve over datgene wat de commissie zou willen weten: de reden van het voortdu rend uitstellen van de vervolging van Stavisky. In deze zaak is intusschen alle onpartij digheid zoek, schrijft de „Msbd."-corres- pondent. De eigenlijke Stavisky-affaires zijn vergeten, want daarin zijn te veel ra dicalen onherstelbaar gecompromitteerd. Alle krachten worden ingespannen, om op een nevenspoor slag te leveren en het te doen voorkomne, dat Pressard bloot staat aan een lasterlijke campagne van de rech terzijde. De zaak-Prince is volslagen een tweede Dreyfuszaak geworden, waarbij niet meer gevraagd wordt, wat de waarheid is of wat bewezen kan worden, maar welke partij aan het woord is. Na het hooren van den heer Lescouvé, wiens rapporten eerst algemeen aanvaard werden als buitenge woon belastend voor Pressard, lee.st men sinds het offensief dat drie dagen geleden door links werd geopend en waarbij het ordewoord is, weer dat Prince zelfmoord heeft gepleegd. Intusschen beschikt de linkerzijde over een enorme organisatie om de publieke opinie te misleiden. Op alle manieren wordt stemming gemaakt jegens allen, die het durven bestaan de loge-mannen aan te pakken. En de socialisten die aanvanke lijk heftig geprotesteerd hebben tegen het langzame onderzoek en die zeer geschokt waren door het ombrengen van raadsheer Prince, doen nu zoo hard ze kunnen mee om de bevelen, achter de linksche coulis- .sen gegeven, op te volgen. OOSTENRIJK, DE ZELF-ONTBINDTNG DER CHRIST. SOCIALEN. Terwille van den Startdenstaat Zooals men in ons blad heeft kunnen lezen, is op een bijeenkomst van het Va- derlandsche Front in Oostenrijk aangekon digd, dat de Christelijk-Sociale Partij op 1 Mei a.s., welke dag gereserveerd is voor de afkondiging van de nieuwe grondwet, zichzelf zal ontbinden. Waarom dit noodig is geworden, heeft de „Reichspost" reeds vroeger duidelijk uiteengezet. De christlijk-sociale partij heeft 't denk beeld van den standenstaat als een der voornaamste punten in haar program op genomen. Terwille van dit programpunt moet zij het grootst denkbare offer bren gen, n.l. zichzelf. Indien zij hiertoe niet bereid zou zijn, zou in Oostenrijk geen standenstaat op den grondslag der pause lijke encyclieken, doch slechts een totale staat, gebouwd op één enkele partij, onge veer als in Duitschland, gesticht kunnen worden. Het is daarom onvermijdelijk, dat de christelijke sociale partij geliqui deerd wordt, opdat de christelijk-sociale wereldbeschouwing tot vorming en behoud van den staat werkzaam kan zijn, en het parlementaire partijwezen definitief wor de opgeruimd om plaats te maken voor een standenvertegenwoordiging. Natuurlijk is er nooit sprake geweest van een gedwongen ontbinding der chris telijk-sociale partij door den staat, maar wel heeft men den leiders der partij te verstaan gegeven zich aan te passen aan de huidige politieke omstandigheden en hun geestelijken inventaris over te bren gen in een nieuw front. Door de zeifont- binding van de christelijk-sociale partij zal een volkomen duidelijke en ondubbel zinnige situatie worden geschapen. Ten eerste wordt de stichting van een standenstaat er door verzekerd. Ten twee de kunnen er geen partijen meer worden gevormd, ook niet door het verzamelen van de van de verboden sociaal-democra tische partij afgevlogen splinters. Vooral het wederopleven van de nationaal-socia- listische partij als in partij-vorm gegoten politieken machtsfactor is totaal uitgeslo ten. Ten derde zullen uitlatingen van christelijk-sociale politici niet meer val- schelijk beschouwd kunnen worden als regeeringsverklaringen. Door de ontbinding van de christelijk- sociale partij zal Oostenrijk dus een par- tijlooze standenstaat volgens het project van Dollfuss en geen totale partij-staat overeenkomstig den wensch van de natio- naal-socialisten worden. Dollfuss is de winnende aanhouder en yoor Oostenrijk is dat eèn geluk. RUSLAND. ERKENNING DER SOVJETS DOOR DE KLEINE ENTENTE. Mogelijkheid van toetreding tot den Volkenbond. Dezer dagen zijn te Genève besprekingen gehouden tussohen Benesj en Titoelescoe als vertegenwoordigers der Kleine Entente en den Sovjet-gedelgeerde Boris Stein over de erkenning van Sovjet-Rusland door de Kleine Entente, schrijft het „Hbld". Na de besprekingen van gistermiddag verklaarde Benesj, dat overeenstemming is verkregen en dat de erkenning onmid dellijk zal geschieden, nadat Moskou de tussohen de Kleine Entente en Stein ge troffen afspraken zal hebben goedgekeurd, waarop men met zekerheid meent te mo gen rekenen. Benesj verklaarde bovendien, dat ver moedelijk in de zitting van den Volken bondsraad in Mei vertrouwelijke bespre kingen zullen plaats vinden tussohen de raadsleden, ter voorbereiding van de toe treding van Sowjet-Rusland tot den Vol kenbond. Een der bezwaren, die Ruslands toetre ding nog in den weg staan, is het feit van de niet-erkenning van Sovjet-Rusland door tal van Volkenbondsstaten. De Sovjet-re geering stelt als voorwaarde, dat alle Vol kenbondsstaten Sovjet-Rusland zullen er kennen. Sovjet-Rusland is nog niet erkend door Nederland, België, Bulgarije, Luxem burg, Portugal, Zwitserland, versoheidene Zuid-Amerikaansohe Staten en Siam. Wellicht zal'de Zwitsersche erkenning het moeilijkste te verkrijgen zijn. Tal van Zwitsersche bladen hebben zidh nog in de laatste dagen nogmaals tegen een erken ning verzet. Het is echter moeilijk aan te nemen, dat Zwitserland de toetreding van Sovjet-Rusland tot den Volkenbond in den weg zal blijven staan, wanneer alle andere bezwaren uit den weg zouden zijn ge ruimd. Motta, die steeds de universaliteit van den Volkenbond met warmte heeft bepleit, heeft nog vorige maand in het Zwitsersche parlement een verklaring in dezen zin met nadruk herhaald. BUITENL. BERICHTEN. DE DIEFSTAL IN DE GENTSCHE ST. BAVO. De dader een kunsthistoricus? De Brusselsdie correspondent van de „Msb." seint: In verband met den diefstal in de St. Ba- vo-kathedraal van Gent wordt nader ver nomen, dat zich in de auto, welke 's nachts om drie uur van een nabij de kathedraal gelegen punt is vertrokken, personen be vonden, die uit een café kwamen en die niets met den diefstal te maken hebben. Men zoekt thans naar den persoon, die een jaar geleden aan de geestelijkheid van St. Bavo in een brief heeft medegedeeld, dat het beroemde schilderij met diefstal werd bedreigd. Men vraagt zich af, of de schrijver van dezen brief niet tevens de dief zou zijn. In dat geval wordt de opvat ting versterkt, dat men met 'n maniak zou te doen hebben. Men heeft heden een on derzoek ingesteld in de kathedraal zelf om na te gaan of het schilderij eerst ergens ver borgen is gehouden om later mee te nemen. Men heeft echter tot nog toe niets gevon den, wat hierop wijst. De dief heeft na het schilderij uit zijn lijst te hebben genomen, zorgvuldig het gordijn weer voor de luiken getrokken en ook het hek, dat toegang geeft tot dë kapel, waarin het meesterwerk der van Eyks wordt bewaard, weer gesloten. De geheele gerechtelijke macht van Gent houdt zich met de opsporing van den dief bezig. De veronderstelling wordt geuit, dat het niet is uitgesloten, dat de dader een kunst historicus is, die het werk in zijn bezit heeft willen hebben, om aan de hand van wie weet welke experimenten een oplossing te vinden van het sedert jaren veelomstreden vraagstuk, of het meesterwerk van de hand van Jan of van Hubert van Eyck is. Deze kwestie is vooral sedert een jaar weder in een bizonder interessant stadium gekomen, omdat zooals men weet, er een Belgisch kunsthistoricus is, die beweert, dat Hubert van Eyck heelemaal niet bestaan heeft en dat het Lam Gods-schilderij dus uitsluitend het werk van Jan moet zijn. Ook de be kende Duitsche kunsthistoricus Friedlander beweert dat alleen Jan het werk heeft ge maakt, doch hij ontkent daarom nog niet het bestaan van Hubert van Eyck. Het be staan van Hubert wordt door alle kunst historici bevestigd. Op het oogenblik tast de politie nog vol komen in het duister. NIEUWE MORAAL IN AMERIKA. „Ook particuliere functies zijn gemeenschapsfuncties". President Roosevelt's nieuwe boek „On our way" is gisteren verschenen en geeft een overzicht van zijn bewindsopvattingen, gelijk hij deze reeds in redevoeringen tot uiting heeft gebracht. Hij proclameert het beginsel, dat ook een functie in een parti culier bedrijf een functie is, die iemand door de gemeenschap wordt toevertrouwd. Het openbare geweten, aldus Roosevelt, veroordeelt thans die directies, die winsten hooger aanslaan dan menschenlevens, even als de arbeidersleiders, die uit zijn op on beduidende voordeelen, en advocaten, die honoraria aanvaarden om mazen te zoeken in de wet. De openbare meening wordt steeds wreveliger over de wandaden, on verschillig of zij voortkomen uit welbewus te misdadigheid, dan wel uit handigheid zonder meer. HOE LOOPT UW POES? Soepel, veerkrachtig en geruisch- loos. Volgt haar voorbeeld en vraagt voortaan WOOD-MILNE Louis hakjes aan Uw schoenmaker. Een zeer dun en elegant hakje, anti-slipping en ongelooflijk sterk. Loopt heerli|k en bespaart U veel geld. Maar let op de naam. Wood-Milne LOUIS HAKJES TREINAANSLAG IN OOSTENRIJK NOG ONOPGEHELDERD. Baumgarter onschuldig. Het officieele onderzoek naar de perso nen, die den aanslag op den D-trein te Of- tering bij Linz hebben gepleegd, heeft tot dusver geen tastbare resultaten opgeleverd. De voormalige spoorwegbeambte, Baum- gartner, die Dinsdag was gearresteerd, moest weer op vrije voeten worden gesteld, aangezien volstrekt is komen vast te staan, dat hij aan den aanslag onschuldig is. De commissie, welke ter plaatse een on derzoek heeft ingesteld, heeft haar werk zaamheden beëindigd. Een der leden van de commissie deelde aan een verslaggever van het „Wiener Neuigkeitsweltblatt" mede, dat men ongetwijfeld "met een nauwkeurig voorbereiden aanslag heeft te doen. De autoriteiten zijn van oordeel, dat de daad door meer dan één persoon moet zijn be dreven, aangezien het uitgesloten is, dat in de beschikbare 28 minuten één man alleen de rails over een afstand van 15 meter heeft kunnen verwijderen. Verschillende getui gen hebben verklaard, op het in aanmer king komende tijdstip iemand op de plaats, waar de aanslag is gepleegd, te hebben ge zien. De officieele onderzoekingscommissie heeft voorts geconstateerd, dat sleohts als gevolg van het feit, dat in den trein een slaapwagen van modernste constructie mee reed, het ongeluk geen grooteren omvang heeft aangenomen. De slaapwagen ving den druk op van de omvervallenden wagon der posterijen, noch de slaapwagen, noch de er op volgende personenwagens sloegen om. Wat de beweegredenen voor de daad be treft, gaf een der leden van de commissie te kennen, dat het vermoeden bestaat, dat men te doen heeft met een wraakoefening van voormalige spoorwegbeambten, die vijandig staan tegenover den huldigen koers der regeer ing. PROTEST VAN WEDUWEN. Slachtoffers der ramp te Ossegg. Voor het parlementsgebouw te Praag speelden zioh Donderdagvoormiddag heftige scènes af. 88 weduwen van de slachtoffers van de ramp in de Nelson-mijnen te Os segg waren in autobussen met haar 78 kin deren, naar Praag gekomen, om aan te drin gen op uitbetaling van steun. Haar was door de autoriteiten toegezegd dat een groot be drag, door particulieren bijeengebracht, on der haar verdeeld zou worden, maar dat was nog steeds niet gebeurd. Een politiecordon verhinderde de vrou wen het parlement binnen te dringen. Het kwam daarbij tot heftige scènes, en ette lijke vrouwen en kinderen vielen in zwijm. Na eenigen tijd gelukte het de orde te herstellen. Een delegatie, bestaande uit tien der weduwen, werd toegelaten bij den voorzitter van de kamer. De weduwen ver klaarden, dat alles wat zij tot nog toe aan steun hadden ontvangen éénmaal 200 kro nen was geweest. Voor elk kind beneden de 14 jaar hadden zij éénmaal 150 kronen ont vangen. Zij wilden meer hebben. NOG SLECHTS ZES PERSONEN IN HET KAMP VAN SCHMIDT. Van Oesjakoff den leider der reddings expeditie, is bericht ontvangen, dat giste ren nog 22 schipbreukelingen van de „Tsjeljoeskin" gered en naar Kaap Van- karem overgebracht zijn. Op de ijsschots be vinden zioh thans nog slecht zes personen. Ook deze zullen waarschijnlijk spoedig in veiligheid worden gebracht. WAAR BLIJVEN DE BEDELAARS VAN MADRID? Het vraagstuk, wat te doen met de hon derden beroepsbedelaars die tot dusver de straten van Madrid onveilig maakten, is door de autoriteiten opgelost door eenige concentratie-kampen voor deze menschen in te richten. Meer dan 600 bedelaars zijn reeds geïn terneerd in een concentratiekamp dat voor- loopig te Guadalajara is ingericht, terwijl binnenkort nog eenige kampen op de Ba learen zullen worden opgericht. Sedert 1 Maart zijn reeds meer dan 1500 bedelaars uit de straten der hoofdstad ver wijderd. In dezelfde periode zijn van ge meentewege bijna 12.000 gratis maaltijden verstrekt, terwijl meer dan 14.000 perso- De eerste koelinrichting voor bloembollen Een moedige daad van „Flora" te Rijnsburg. PROF. VAN SLOGTEREN LEGT DEN EERSTEN STEEN. Gistermiddag heeft prof. dr. E. van Slogteren, directeur van het laboratorium voor bloembollenonderzoek te Lisse den eersten steen gelegd voor een, aan het vei lingsgebouw van de Vereeniging „Flora" te Rijnsburg grenzende, te bouwen koel inrichting voor bloembollen. Wel worden bloembollen in bestaande koelinrichtingen reeds gekoeld, doch dit is het eerste koel huis, dat speciaal voor bloembollen zal worden ingericht. Het nut van het onderbrengen van bloembollen in een koelhuis is daarin ge legen, dat van aldus opgeslagen bollen vroeger bloemen te trekken zijn, dan van niet gekoelde bollen. De aan het koelen verbonden kosten worden ruimschoots goed gemaakt door de hoogere prijzen, die voor de bloemen, zoo vroeg in het jaar, bedongen kunnen worden. De kosten van de koelinrichting zijn ge raamd op ƒ55.000. Men hoopt in Augustus a.s. met het werk gereed te zijn. Voordat de eigenlijke steenlegging plaats had, verzamelde zioh een groot aantal ge- noodigden in de koffiekamer van het vei lingsgebouw. Aanwezig waren o.m. prof. dr. E. van Slogteren, de heer J. L. Bos- schieter, burgemeester-secretaris van Rijns burg, de heer S. Schoneveld, wethouder, de heer T. Kralt Czn., voorzitter van de veilingvereeniging „Flora", de heer W. Z. Ort, ingenieur van Electrostroom te Rotter dam, chef afd. Koeltechniek, benevens af gevaardigden van veilingbesturen, export- vereenigingen, boerenleenbanken, enz. De omzet. De voorziter van „Flora", de heer T. Kralt Czn., sprak een woord van welkom en sprak zijn vreugde er over uit, dat prof. Van Slogteren zich bereid had verklaard den eersten steun van het eerste koelhuis te willen leggen. Reeds drie jaar geleden bestond bij het bestuur het plan om een koelhuis te bouwen, maar de ongunst der tijden was oorzaak, dat men dezen stap nog niet durfde wagen. Er was een belangrijke reden, waarom men thans wel tot de bouw van een koel huis durfde over te gaan. De omzet ver toont n.L weer een stijgende lijn; tot en met gisteren is de omzet dit jaar ge weest 700.974 tegen 535.689 over het zelfde tijdvak van een jaar tevoren, een vooruitgang van ruim 30 procent. Daar de binnenlandsohe groei nauw aan elkaar verbonden is, hoopt spr., dat deze vooruitgang in de geheele bollenstreek zijn weerslag zal vinden. Hierna begaven de genoodigden zich naar het in aanbouw zijnde gebouw, waar prof. Van Slogteren met een met bloemen versierde truffel de eerste steenlegging verrichtte. Daarna verzamelde men zioh weer in de koffiekamer van het veilinggebouw, waar architect Kraan prof. Van Slogteren hul digde voor diens waardevolle adviezen, waarna hij dezen- een zilveren truffel met inscriptie aanbood. Prof. Van Slogteren aan het woord. Prof. Van Slogteren hierna het woord nemende, dankte voor de vriendelijke woorden, die zoowel de heer Kralt als de heer Kraan tot hem hadden gericht en wees hierna op de voortvarendheid, den moed en den durf der Rijnsburgers. Slechts door een verbetering van het product zal aan de concurrentie 't hoofd kunnen wor den geboden; voor sleur dient men zioh te wachten. Het dient op zeer hoogen prijs gesteld te worden, dat de Rijnsburgers deze kans willen aangrijpen om hun pro duct te verbeteren. Spr. heeft thans wel voor het eerst een eersten steen gelegd, maar hij is reeds 17 jaar bezig zioh de noo- dige kennis van de bolgewassen eigen te maken en dit geschiedt ook slechts steen tje bij steentje. Spr. hoopte, dat deze eerste koelinrichting door vele andere gevolgd zullen worden en dat de proef, die hier genomen wordt, slagen zal. Eenige garan tie wat dit betreft, kan spr. ook niet geven en men verwachtte nu niet direct, dat het thans gelukken zal vele weken vroeger bloemen te kunnen trekken; wel mag ver wacht worden, dat op een zeker tijdstip de gekoelde bollen verder zullen zijn dan zulks zonder het koelen het geval zou ge weest zijn en dat de kwaliteit op dat tijd stip ook beter zal zijn. Daardoor krijgt men een voorsprong op de concurrentie, ook op die van het buitenland. Dank zij de energie en het optimisme van Rijnsburg, mag de toekomst met vertrou wen worden tegemoet gezien. De burgemeester van Rijnsburg, de heer Bosschieter braoht hierna de geluk- wenschen van het gemeentebestuur van Rijnsburg over. Hierna werd de eerewyn rondgediend. nen in de gemeentelijke tehuizen onderdak hebben gekregen. Deze maatregelen, welke genomen zijn door den directeur-generaal der gevangenis, Sen or Jiminez Coronado, worden door de bevolking zeer toegejuicht, daar de bede larij een ernstige plaag in de hoofdstad was geworden. De in de concentratiekampen geïnter neerde bedelaars zullen worden verplicht te werken, doch zij zullen voor hun werk worden betaald. VOOP een ^^^rglaqsie fhuis.. SPORT BILJARTEN OM HET KAMPIOENSCHAP VAN LISSE EN OMSTREKEN. De voorloopige stand in de 1ste klasse luidt: gesp. gew. verL pnt. B. Duivenvoorden 3 3 0 6 Ant. v. d. Berg 2 2 0 4 A. Elf er ing 3 12 2 A. Duivenvoorden Sr. 5 1 4 2 Het programma voor a.s. Dinsdag luidt: B. DuivenvoordenA. Elfring J. WaasdorpAnt v. d. Berg. VOETBAL KAREL DE KEREL. We lezen in de „Sportkroniek": Jaren geleden stond Holland in de eerste rij der voetballende naties van het Euro- peesche continent. Toen zakte voetbal-Hol- land af, meer doordat andere landen voor uitgingen dan doordat Holland achteruit ging. Maar het gevolg was hier een moree- le achteruitgang: het funeste gevoel van niet meer mee te kunnen, zoowel bij de spelers als bij de leiders. Er moest dus verandering komen: nieuw bloed en een frissche geest. En een betere methode in den opkweek van het Neder- la ndsohe elftal, waarbij he<t er niet slechts om zou moeten gaan de vaardigheid van onze spelers op te voeren, maar bovenal om hen te bezielen, hun zelfvertrouwen, enthousiasme en wil om te winnen bij te brengen. Hier was behoefte aan een Kerel, die zelf die krachten- in zioh had en daarbij de suggestieve persoonlijkheid was om zijn geest in de spelers en de leiders te doen overgaan. Hij kwam, gedragen door de reputatie, die hij als leider, van zijn club, de H.F.C., reeds veroverd had, Karei Lotsy, Karei de Kans. Hij was de kans voor voetbal-Neder land en hem moest de kans gegeven wor den om te toonen, dat hij het zou kun nen. Gemakkelijk was dat niet, want het was hard de oude leiding ter zijde te stellen. Maar het moest. De samenstelling van het Nederlansch Elftal werd onttrokken aan de Technische Commissie en opgedragen aan een Keuze-Commissie, onder leiding van Karei Lotsy. Karei de Kans was Keuze- Karei geworden. En beproefde krachten, bereid om in zijn geest mee te werken, werden hem door het Bondsbestuur ter zijde gesteld. Keuze-Karei koos en hij deed meer. Hij bezielde de spelers en wel begrijpend, dat die bezieling slechts duurzaam zou zijn als ze gedragen werd door een geest van enthousiasme in de groote massa van onze vereenigingen en bonden, trok hij er als voetbal-zendeling op uit om over allen, die hij kon bereiken, een nieuwen geest waar dig te doen worden. Ook dat gelukte. En toen met den toer naar Kopenhagen, na vele jaren weer een overwinning in het buitenland bereikt werd, sloeg de vonk over naar het groote publiek en ontstond in ons geheele volk een voetbalenthousiasme als wij in ons kille land nog niet gekend hebben. Het doel is bereikt: Nederland staat weer stralend in de eerste rij der voetbalnaties. Keuze-Karei is geworden: Karei de Ke rel, die heeft gedaan wat van hem ver wacht werd. Zijn „kerels" hebben hem, na de over winning op de Ieren, juichend op hun schouders van het veld gedragen. Het was een dag van triomf voor het elftal, maar niet minder voor hem, den Kerel Karei. DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. Reeds nu komen bij het Bondsbureau van den K. N. V. B., aldus de „Sportkro niek", alsmede o.m. bij den heer Lotsy, verzoeken binnen om kaarten voor de wed strijden om het Wereldkampioenschap in Italië en om inlichtingen betreffende ex tra-treinen en andere reisgelegenheden naar Italië, enz. Men verzoekt ons mede te deelen, dat over dit onderwerp thans nog geen cor respondentie kan worden gevoerd. Op 3 Mei a.s. vindt te Rome een bespreking plaats van de Organisatie-Commissie, waar in ook de heer Lotsy zitting heeft, en op die vergadering zal de loting van de wed strijden gehouden worden, terwijl tevens alle mogelijke andere bijzonderheden zul len worden vastgesteld. De heer Lotsy deelt ons mede, dat hij direct na vaststelling van de indeeling in twee groepen, de loting enz. een volledig exposé voor radio of pers zal geven.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9