VRIJDAG 30 MAART 1934 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. PAG. 6 BUITENLAND DUITSCHLAND. DE UITGESTOOTENEN. 36 personen van het burgerrecht vervallen verklaard. De Duitsche Rijksminister van Binnen- landsche Zaken, Frick, heeft in overleg met den minister van Buitenlandsche Za ken 46 vroegere onderdanen van het Rijk van het Duitsche staatsburgerrecht ver vallen verklaard, omdat zij „door een op treden, dat in strijd is met den plicht van trouw jegens Rijk en Volk de Duitsche be langen hebben geschaad". Op deze lijst van „uitgestootenen" ko men tal van eertijds in Duitschland zeer bekende personen voor: o.m. prof. dr. Al- bert Einstein. FRANKRIJK. LICHT IN DE MOORDZAAK-PRINCE? Groot pers-alarm te Parijs. Woensdagavond is groot pers-alarm ge slagen en den geheelen nacht zijn de jourr nalisten geduldig blijven wachten op het resultaat van een viertal uiterst belang rijke verhooren, waarvan er één vruchte loos is gebleven. De politie had n.l. een nieuw spoor ont dekt inzake den moord op den raadsheer Prince. Drie bookmakers en verkiezingsagenten, welbekend in Marseille, worden sedert Woensdagochtend zeven uur, aan een stuk door, verhoord. Tot laat in den nacht heerschte er in de bureaux van de „Süreté Générale" een koortsachtige bedrijvigheid; overal was licht en beweging, boodschappers werden uitgezonden, automobielen stonden te wachten, gereed voor de een of andere ex peditie. De eerste van de drie „bendeleden" is een man uit Marseille, Spirito genaamd, van wien men niet zoo bijster veel weet. De tweede, „baron" Gaetan l'Herbon de Lussats, is de verkiezingsagent van den onafhankelijken radicaal, Torres, die vroe ger ook communist geweest is. De Lussats is ook te Parijs bekend in de bars en speel huizen en werd „de baron" genoemd. Hij is inderdaad van adel. In Engeland is hij tot dwangarbeid veroordeeld geweest we gens moord en gewapenden overval. De derde, een Corsicaan, Carboni ge naamd, is een zeer verdacht individu, dat reeds in de internationale archieven van de politie gesignaleerd staat als een specia list in het plegen van overvallen, waarbij het slachtoffer tijdelijk verdoofd werd. Hij zou in den bazaar de l'Hotel de Ville een mes hebben gekocht en een telefoon gesprek met mevrouw Prince hebben ge voerd. De vierde man, die verhoord werd, doch later op vrije voeten werd gesteld, heet' Muller. Naar een H. N.-bericht nader meldt, hebben de drie verdachten tijdens hun ver hoor zeer onduidelijke verklaringen afge legd, wat betreft het gebruik van hun tijd op den dag van den moord en op de daar aan onmiddellijk voorafgaande dagen. OOSTENRIJK. DOLLFUSS-STARHEMBERG. Samen deelen. Tusschen den Heimwehrleider vorst Starhemberg en bondskanselier Dollfuss is thans overeenstemming bereikt. Doll fuss zal de leiding houden over het Vader- landsche Front, dat de eenige getolereerde politieke partij zal zijn. Starhemberg houdt de leiding over alle militaire formaties. Uit Opper-Oostenrijk komen weer be richten over een verhoogde nationaal-so- cialistische propaganda-activiteit. Tevens wordt bekend, dat te Weenen de geheime socialistische propaganda toeneemt. CHINA. WORDT TSJANG KAI SJEK PRESIDENT? Uit Hongkong wordt aan de „Times" ge seind: Chineesche berichten melden, dat Tsjang Kai Sjek, de generalissimus van Nanking, Tsjang Tsjai Tong, den militairen gouverneur van Kanton, de positie van vi- cepresident der Chineesche republiek heeft aangeboden. Dit beschouwt men als een aanwijzing, dat Tsjang Kai Sjek voornemens is presi dent te worden, waardoor hij de positie zou innemen die sedert den dood van Soen Jat Sen vacant is. AMERIKA. CONGRES STOORT ZICH NIET AAN ROOSEVELTS VETO. Oud-strijderswet aangenomen. Begin dezer maand is een wetsontwerp ingediend strekkende tot gedeeltelijke in trekking van de tractementverlagingen der ambtenaren en de uitkeering van een toe lage aan invalide oud-strijders. Dit wetsontwerp (de z.g. Bonus-wet) werd aangenomen, doch president Roosevelt sprak zijn veto ertegen uit. De wet ging toen weer naar het Huis van Afgevaar digden, dat de wet opnieuw met de ver- eischte meerderheid van twee derde aan nam eri gisteren heeft ook de Senaat het veto van Roosevelt met een twee derde meerderheid op zij geschoven. Het ontwerp heeft nu kracht van wet. President Roosevelt verzette zich tegen de aanneming van het ontwerp, omdat er een uitgave mee gemoeid is van 228 mil- lioen dollar, waar geen nieuwe ontvangsten tegenover staan. De aanvaarding van dit ontwerp door het Congres in weerwil van het veto van den president wordt beschouwd als een ernsti ge nederlaag. Het besluit in den Senaat werd genomen na een urenlang debat, dat een buitenge woon fel en verbitterd karakter droeg. De meerderheid, die voor het ontwerp stemde, was samengesteld uit 33 republikei nen .29 democraten en een vertegenwoordi ger der landbouwarbeiders. Toen de uitslag door den vice-voorzitter Garner bekend werd gemaakt, ging er een donderend ge juich op. Tijdens het geheele debat waren de pu blieke tribunes stampvol. DE GEVOLGEN VAN ROEKELOOZE FINANCIEELE POLITIEK. Cleveland bedreigd door faillissement. De „Daily Telegraph" verneemt, dat Cle veland in Ohio, de zesde stad van de Ver- eenigde Staten, die bijna een millioen in woners heeft, groot gevaar loopt failliet te gaan. In een uiterste poging om de situa tie te redden heeft de burgemeester der stad, Davies, drastische maatregelen aange kondigd. Hij heeft bevolen, dat de stadsver- lichting tot de helft moet worden terugge bracht, en overweegt het ontslag van de helft van de politiemacht en het brandweer korps. Vijfhonderd ambtenaren zijn reeds ontslagen en honderden zullen nog volgen. Alle openbare parken zijn onmiddellijk ge sloten. De directeur van de stadsreiniging zeide, dat zijn personeel zoodanig is Verminderd, dat slechts eens in de twee maanden de straten kunnen worden schoongemaakt en twee keer per jaar het huisvuil bij de inwo ners kan worden weggehaald. De oorzaak van dezen toestand is te zoe ken in het roekelooze bouwen, dat Cleve land heeft gedaan in de goede jaren. De ti- nancieele stand van de stad is echter in wezen niet slechter dan die van vele andere greote steden, o.a. van New York, waar de weigering van den gemeenteraad om de be zuinigingsmaatregelen van den burgemees ter goed te keuren, wellicht tot dezelfde drastische maatregelen als te Cleveland zal leiden. De gemeenteraad van New York heeft gis teravond met 85 tegen 59 stemmen voor de vierde maal de door burgemeester La Guar- dia voorgestelde bezuinigingswet verwer pen. BUITENL. BERICHTEN. EPIDEMIEëN TE HAKODATE. Ellende wordt verergerd door hevigen sneeuwval. Te Hakodate, dat, zuoals men weet de vorige week door een geweldigen brand grootendeels is verwoest, zijn thans rood vonk en diphtheritis uitgebroken en men vreest, dat er ook een typhus-epidemie zal komen. De voortdurende sneeuwval verer gert nog de ellende der tallooze vluchte lingen, wier woningen in de vlammen zijn opgegaan en die in den bittersten nood verkeeren. De assurantie-maatschappijen ramen haar verliezen op ruim 28 millioen yen. ERNSTIGE ONLUSTEN OM EEN KOE. Bij onlusten in de heilige stad der Hin does Ajmdhya nabij Fyzabad, tusschen Hindoes en Mohammedanen zijn drie per- senen gedood en een twintigtal gewond. Drie moskeeën zijn beschadigd en vele particuliere huizen zijn door de manifestan ten verbrand. Men gelooft, dat de onlusten zijn ont staan door het offeren van een koe door de Muzelmannen. (Zooals men weet, beschou wen de Hindoes koeien als heilige dieren). EERSTE GEÏLLUSTREERDE WET TER WERELD. Pruisens nieuwe verkeersverordening. In Pruisen zullen, zooals reeds werd aan gekondigd, binnenkort geheel nieuwe ver- keersvoorschriften in werking treden, waarover Regierungsrat Schefferer van het rijksministerie voor Binnenlandsche Zaken thans eenige interessante bijzonderheden heeft bekend gemaakt. De nieuwe verordening is vooral daarom eenig in haar soort, omdat zij de eerste ge- illustreerde wet zal zijn. Zij is namelijk voorzien van een aantal afbeeldingen wel ke de verkeersvoorschriften aanschouwelijk maken. De interessantste bepaling betreft onge twijfeld het voetgangersverkeer, dat voor al te Berlijn, waar iedereen naar eigen goeddunken rechts of links op straat loopt en op de meest onmogelijke punten de straat oversteekt, langzamerhand een pro bleem was geworden. Voortaan zullen de politieagenten niet alleen gewapend zijn met een gummistok of. een pistool, maar te vens met een quitantieboekje. Voetgangers die zich niet houden aan de verkeersbepa- lingcn, kunnen in de toekomst door een agent gewaarschuwd en terechtgewezen worden. Voor dezen goeden raad zullen zij echter vijftig Pfennig boete moeten beta len. Dit bedrag kan door den agent tegen een quitantie onmiddellijk worden ge- incasseerd. Ten gevolge van een nieuw voorschrift voor wielrijders, zal binnenkort de dynamo- fietslamp verdwijnen. Op grond van deze verordening zullen namelijk voortaan alle voertuigen, ook fietsen, in welken toestand ook, of zij worden bereden, geduwd, dan wel of zij stilstaan, 's avonds en 's nachts verlicht moeten zijn. De dynamolamp die uitgaat zoodra 't wiel niet meer draait, zal dus geen recht van bestaan meer hebben. NED. OOST-INDIE UITSPRAKEN IN ZAAK DER „ZEVEN". PRO VIN CIëN". Laatste groep 16 April voor Hoog Militair Gerechtshof. Aneta seint uit Batavia: Het Hoog Militair Gerechtshof veroor deelde den marinier der eerste klasse H. J. Burgerhout tot drie maanden gevangenis straf wegens opzettelijke ongehoorzaamheid en sprak den marinier der eerste klasse B. Smit, die terechtstond wegens het niet op geven van wat hem bekend was van de plannen tot dienstweigering, opzettelijke ongehoorzaamheid en het zingen van hot Bondslied, vrij van het hem ten laste ge legde. Voorts deed het hof uitspraak in de zaak van de groep Gono, bestaande uit 27 inlandsche schepelingen. Gono werd con form den eisch tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld met ontslag uit den dienst en ontzetting uit het recht om bij de gewapen de macht te dienen. Van de overigen wijzigde het Hof een aantal vonnissen van den Zeekrijgsraad. Een der beklaagden werd zwaarder, ne gentien werden lichter gestraft. De opge legde straffen verieeren tusschen één jaar en drie maanden en vijf jaar. Op 16 April a.s. zal de laatste groep mui ters van de „De Zeven Provinciën" voor het Hoog Militair Gerechtshof terechtstaan. Deze groep wordt gevormd door 23 Euro- peesche mariniers. Daarna rest nog slechts de berechting der officieren. KERKNIEUWS RECTOR A. TH. J. NABER. Door een beroerte getroffen en van de fiets gevallen. Terwijl de zeereerw. heer A. Th. J. Na- ber, Rector van het Sanatorium „Berg en Bosch" te Bilthoven, Donderdagmorgen in de Geziohtslaan, vlak bij het Sanatorium reed, werd hij door een beroerte getroffen en viel met zijn rijwiel tegen den grond. In bewusteloozen toestand werd hij op genomen en naar het sanatorium overge bracht, waar de zieke van de laatste H.H. Sacramenten werd voorzien. Zijn toestand was zeer ernstig. PLECHTIGE EERSTE H. MIS. Op Maandag, Tweeden Paaschdag, zal in de parochiekerk van den H. Laurentius te Oud-Gastel een bijzondere plechtigheid plaats vinden. Dien dag zal de weleerw. heer mr. C. de-Bie geboren te Oud-Gastel, oud-praeses van de R. K. Studentenver- eeniging „St. Augustinus" te Leiden en cud-reserve-officier der infanterie, die on langs te Innsbruck de wijding van het H. Priesterschap ontving, in de paroohiekerk van zijn geboorteplaats de eerste plechtige H. Mis opdragen. „Msbd." Z. H. Exc. de Bisschop van Haarlem zal de volgende week Woensdag géén audiën- te verleenen. LAND- EN TUINBOUW DE „PRIMAVERA" TE ROTTERDAM. Onder zeer groote belangstelling is gis terenmiddag te 3 uur de „Primavera" te Rotterdam door den Commissaris der Ko ningin geopend, waarna de inzenders in het Stadhuis door den Burgemeester werden welkom geheeten. De navolgende prijzen werden o.m. door de jury toegekend: Eer e-a f d e e 1 i n g: Zilveren medaille van de Koningin, groep D. Baardse Dzn., Aalsmeer. Zilveren medaille van wijlen de Konin gin-Moeder aan den Japanschen tuin (Felix en Dijkhuis, Boskoop en Wezelenburg, H a z ers w o ud e). Zilveren beker van de Belg. Mij. voor Tuinbouw voor de mooiste Ned. inzending aan D. Baardse Dzn., Aalsmeer. Verguld zilveren medaille gemeente Rot terdam, N.V. J. C. Maarse, Aalsmeer. Bronzen medaille gemeente Rotterdam, Felix en Dijkhuis te Boskoop. Gouden medailles. Aan groep bloeiende planten, bestaande uit 175 Begonia Baardse's Favoriet, 300 Hor tensia's, 20 Begonia Eges Favorite, 20 Be gonia's Weisse Schnee, 50 seringenstruiken, 40 azalea's, 250 tak afg. seringen, met ge- lukwensch van de jury. Inzender: D. Baard se Dzn., Aalsmeer. Aan groep van 200 bloeiende cyclamen; N.V. Handelskweekerij v.h. fa. J. C. Maars- se, Aalsmeer. (Gelukwensdh jury). Aan groep azalea's, sierkers, acers en gr oen blijvende en bloeiende planten, K. Wezelenburg Zn., Hazerswoude. Groepen rotsconifeertjes bij den vijver, K. Wezelenburg en Zn., Hazerswoude. Groep azalea's, prunus acers. Gr. bl. pl. azalea coccinea in pyr. i' waa* iervorm, Fe lix en Dijkhuis, Boskoop. Japansche tuin. Felix en Dijkhuis, Bos koop en K. Wezelenburg, Hazers woude. Groepen rots-coniferen b. d. Vijver, G. W. van Gelderen, Boskoop. Groep Azalea Mollis en Mollis Chinen- sis. Jan Spek, Boskoop. Groep bl. narcissen, tulper, hyacinthen, crocus en andere bijgewassen, N. V. L. van Leeuwen Zn., Sassenheim. Groep rotsplanten J. de Knijff, A1 p h e n aan den Rijn. PAASCHTENTOONSTELLING TE DEN HAAG. De 's-Gravenhaagsche tuinbouwvereeni- ging heeft gisteren de deuren van haar Ju- bileum-Paaschtentoonstelling opengezet. Vertegenwoordigd zijn o.a. de firma Jan sen, kweekerij „Alpina", de kweekerij „Rust en Vreugd", de heer D. de Gans en de heer Cardinaal allen te Wassenaar en de heer G. Lu.vbe Th.zn. te Oegstgeest. RECHTZAKEN OVERVAL OP WISSELLOOPER TE HILLEGOM. Tegen den dader drie jaar gevangenisstraf geëischt. Op 19 Februari j.l. is te Hillegom op den 59-jarigen wissellooper E. v. D., in dienst bij het Gemeentelijk Gasbedrijf een over val gepleegd. Hij werd aangevallen door een man, die tevoren zijn fiets tegen een muur had gezet en die daarna den wissel looper van zijn fiets trok en hem in het ge zicht en tegen de borst stompte. De wissel- Icoper begreep direct, dat het om zijn tasch te doen was, welke ongeveer 250 bevatte en hield deze stevig vast. De aanvaller gaf hem echter een hevigen stomp in de zij en wist tegelijkertijd de tasch te bemachtigen. Hij verborg deze onder zijn jas, greep zijn fiets en ging aan den haal. De aangevallene was niet bij machte op te staan. Een voorbijganger snelde naar de politie, die onmiddellijk den aanvaller met een auto achterna ging en hem wist te ar resteeren. Hij bleek een werklooze opper man uit Haarlemmermeer te zijn. Gistermorgen stond hij voor de Haarlem- sche rechtbank terecht. Hij toonde veel be rouw en verklaarde uit armoede te hebben gehandeld. Het plan tot zijn daad was bij hem opgekomen, toen hij den wissellooper zag loopen. Tijdens zijn vlucht had hij de actentasch met het geld achter een heg verstopt. In 1932 is hij voor een ander mis drijf voorwaardelijk veroordeeld. De officier van justitie vond het feit zeer ernstig. Gelukkig was er een ooggetuige, die de politie snel gewaarschuwd heeft, an ders was verdachte met het geld ontkomen. Juist in dezen tijd moet voor menschen, die met belangrijke geldsommen op straat loopen, de veiligheid gewaarborgd zijn. Daarom eischte de officier 3 jaar gevan genisstraat, mede uit een oogpunt van al- gemeene preventie, opdat men zal weten, dat een zware straf volgt als men menschen op straat aanvalt en berooft. De verdediger, mr. L. G. van Dam zeide, dat uit verdachte's houding wel bleek, dat hij niet iemand was, die men voor 100 pot. aansprakelijk voor zijn daden kan stellen. Hij leefde met een zieke vrouw en vier kleine kinderen van 14 steun. Extra steun in natura, zooals in de grootp steden, krijgt men in de Haarlemmermeer niet. De dok ter had ook al aangedrongen op verbete ring, omdat er geen beddegoed in huis was en de kinderen kou leden. In verband met deze omstandigheden vroeg mr. Van Dam een korte straf, ook omdat het voorwaar delijk vonnis van 1932 er waarschijnlijk nog bij komt. De rechtbank zal op 12 April uitspraak doen. ,N.R.Crt." DIERENMISHANDELING. Eenige weken geleden heeft voor de Haarlemsche rechtbank een veehouder uit L i s s e terecht gestaan wegens dierenmis handeling. Bij twee zijner koeien, die bij andere dieren melk afzogen, had hij die tusschen schotten in den neus met een mes doorboord en in de gaten stokken gesto ken, ter weerszijden van den neus voor zien van spijkers om te beletten, dat de stokken in de gaten zouden vallen. De officier van justitie had 100 boete geëischt. De rechtbank gelastte, dat nog een getuige-deskundige gehoord zou wor den, waarvoor zij prof. J. Wester uit Utrecht aanwees. Deze.werd gistermiddag gehoord en was van oordeel, dat wel degelijk van dierenmishandeling sprake was, hetgeen hij op verschillende gronden uitvoerig aan toonde. Een door de verdediging gedagvaarde deskundige, dr. G. Lubberink uit Hilver sum, betoogde dat de bewuste methode veel toegepast wordt. De eerste dagen heb ben de dieren pijn, later zijn ze aan de stokken gewend. Prof. Wester bestreed deze opvatting. De officier van justitie persisteerde bij zijn vorigen eisch van 100 boete. Hij acht te het mogelijk dat deze methode, evenals b.v. het krammen van varkensneuzen, meer voorkomt, doch indien hem dergelijke ge vallen ter oore komen, zal hij zeker tot ver volging overgaan. De verdediging, mr. W. de Rijke, pleitte op verschillende gronden vrijspraak. Op 12 April zal de rechtbank uitspraak doen. „N.R.Crt." HAAGSCH KANTONGERECHT. Genezers-geknoei in Wassenaar. Terecht stonden de Amsterdamsche me dicus G. E. v. B. van G. en W. K. uit Krom menie, thans zonder beroep, de eerste ter zake le van het afgeven van een genees middel, zonder hiertoe bevoegd te zijn en 2e dat hij zich tijdelijk in Wassenaar heeft gevestigd, alwaar hij. praktijk heeft uitgeoefend, zonder hiervan tevoren aan den burgemeester van Wassenaar te heb ben kennis gegeven. Aan K. was ten laste gelegd, dat hij de geneeskunst heeft uit geoefend, zonder hiertoe bevoegd te zijn. In de Haagsche Courant is door verd. K. een advertentie geplaatst, waarin hij be kend maakte, dat het „bekende Zaansche boertje" zitting hield te Wassenaar, onder toezicht van een bekenden arts. Als getuige werd gehoord zekere D., die door dokter B. v. G. is onderzocht gewor den, daar hij pijn in zijn arm had. Verd. B. v. G. heeft get. een geneesmiddel gege ven, dat hem, naar get. zich stellig wist te herinneren, door dr. B. v. G. zelf werd overhandigd, nadat hij het uit een laag kastje had genomen. Verd. B. v. G. zeide, dat het fleschje door K. is gegeven. Mr. van Haeften tot dr. B. v. G.: „Kunt U het met Uw geweten als dokter overeen brengen, dat een geneesmiddel wordt toe gediend door iemand, die niet bevoegd is de geneeskunst uit te oefenen, terwijl U daar zelf bij zit?" De ambtenaar van het O. M. had van het geknoei in Wassenaar een zeer zonderlin gen indruk gekregen. Hij achtte de beide ten laste gelegde feiten bewezen en vor derde een geldboete van 200 subs. 100 dagen hechtenis ten aanzien van elk afzon derlijk feit. De raadsman van verd. B. v. G. achtte beied feiten niet strafbaar, daar, naar zijn meening de ten laste gelegde feiten niet worden gedekt door een wetsartikel. Mr. Van Haeften kon deze zienswijze niet deelen en veroordeelde dr. B. v. G. con form den eisch. T.a.v. verd. K. achtte de ambtenaar be wezen, dat hij de geneeskunst heeft uitge oefend zonder hiertoe bevoegd te zijn. De woorden in de advertentie: onder toezicht van een bekenden arts, bewijzen wel, dat de behandeling zelf niet door dien arts, doch door den „kwakzalver" geschiedde. Spr. eischte een boete van 100 subs. 50 dagen hechtenis. Mr. Van Haeften veroordeelde K. tot een boete van 80 subs. 40 dagen hechtenis. IN EEN LEEGSTAANErS VILLA GELOKT. Tot drie jaar veroordeeld. De rechtbank te Zutphen deed uitspraak in de zaak tegen den 25-jarigen koopman te Apeldoorn, thans gedetineerd, ter zake dat hij op 15 December van het vorige jaar te Apeldoorn een 17-jarigen kruide niersbediende in een leegstaande villa had gelokt en dezen, nadat hij hem was wis- seldgeld had laten medenemen, met een zwaren kogel op het hoofd had geslagen, hem van zijn .geld beroofde, en hem toen in een kast had opgesloten De officier eischte een gevangensstraf van vijf jaar en verdachte hoorde zich tot drie jaar gevan genisstraf veroordeelen wegens geweldple ging met diefstal. Terzake van heling in dezelfde affaire werd gisteren door de rechtbank veroor deeld een 32-jarige koopman, eveneens te Apeldoorn, thans gedetineerd, tot één jaar gevangenisstraf met aftrek van preventie ve hechtenis. Deze man had het geld van den eerste in bewaring genomen en wist, dat dit geld van diefstal afkomstig was. „Tel." DE SCHIETPARTIJ IN DEN RAAD VAN MUIDEN. Gisteren heeft de Amsterdamsche recht bank in raadkamer uitspraak gedaan in de zaak tegen den Muiderbergschen fotograaf I. Ze heeft den verdachte ontoerekenings vatbaar verklaard zoodat de vervolging, tegen hem ingesteld, geen voortgang zal vinden. De rechtbank gelastte, conform den eisch van den officier, Ibeling's buiten vervol ging stelling, benevens zijp opsluiting in een krankzinnigen gesticht. ONDERWIJS BISSCHOPPELIJKE NIJVERHEIDS SCHOOL TE VOORHOUT. Op Donderdag 29 Maart had aan boven genoemde school de uitreiking der diplo ma's plaats. In afwijking met andere jaren had deze een zeer eenvoudig karakter. Door de vervroegde sluiting der cursus werden, dit jaar met het oog op den korten tijd de ouders der leerlingen niet hiertoe uitgenoodigd, daar na het eindexamen de uitslag direct werd medegedeeld. De gelukkige waren: H. v. Braak van Mijdrecht, B. Deiman van Ter Apel, Z. Ga lama van Tjerkwerd, H. Grimbergen van Rijnsburg, Th. Kok en N. Kohier van den Haag, A. v. Rijsewijk van Batavia, S. Ste vens van Koog aan de Zaan, C. Tol van Venhuizen, B. de Vos van Bergen op Zoom, J. Goedemondt van Goes, J. Rosmalen van den Bosch, C. Tuin van 't Zand, J. Vest er van Heemstede, W. de Vroom van Bleis- wijk, J. de Bruyn van Alkemade, Th. Degen van Poortugaal, J. v. d. Laar van Eindho ven, C. de Lange van Noordwijk, J. Noote- boom van Rosendaal, J. Puts van Nijmegen, A. v. Uhm van 's Heerenberg, J. v. d. Zande van Wamel, P. Ambags van Oudenbosch, C. Arntz van Leeuwen, H. Hasselo van Dord recht, L. v. Mil van den Haag, J. Post van Uithuizen, J. Rijven van Venlo, Ad. Eisen van Wamel, H. van Stralen van Rotterdam, G. Waardijk van Beverwijk, J. Hurkmans van Veghel, C. Pijls van Venray en H. Wa- gemakers van Made. De eerw. Br. Directeur richtte enkele woorden van hartelijke gelukwensch tot de gelukkige leerlingen. Hieraan voegde de zeereerw. heer Rector v. d. Griendt nog woorden van hulde en blij venden dank aan de leiding der B.N.S. broeders lee raren. Tevens werden den leerlingen nog enkele raadgevingen voor hun toekomst medegege ven.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 6