DINSDAG 27 MAART 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG 10 GEMENGDE BERICHTEN VRACHTAUTO TEGEN EEN KAR GEBOTST. Eén doode en één ernstig gewonde. Gistermorgen had te Tegelen op den Roermondschen weg een ernstige aanrij ding met doode lijk en afloop plaats. De ongeveer 60-jarige voerman Faas- sen uit Tegelen, liep met paard en kar op den weg aldaar, toen een hem achterop komende vrachtauto afkomstig uit Beek tegen de kar opreed. De gevolgen van de aanrijding waren ontzettend. De voerman F. werd op slag gedood evenals het paard; terwijl de kar totaal in elkaar werd ge drukt. Van de twee inzittenden van de vrachtauto werd er een ernstig aan hoofd en schouder gewond. Het lijk van F. werd naar het R. K. ziekenhuis te Tegelen over gebracht. De bestuurder van de vracht auto werd gearresteerd. DOOR EEN AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. Gistermiddag omstreeks zes uur is op oen Bosscheweg te Tilburg, op den hoek van de Prof. Donderstraat het achtjarig zoontje van den heer de G. door een met zand geladen vrachtauto overreden. De jongen liep achter een bal aan en stak ondoordacht den rijweg over. De achterwielen van de auto gingen het knaapje over de borst. G. werd naar het ziekenhuis te Tilburg overgebracht, al waar hij bij aankomst reeds was overle den. DOODELIJKE AANRIJDING. Zondag reed een luxe-auto van den heer de R. uit Eindhoven te Valkenswaard den 20-jarigen K., die daar per fiets reed, aan. De jongeman overleed oogenblikke- lijk. De heer de R. had nog getracht een aanrijding te voorkomen door tegen een boom te rijden. Hij zelf liep lichte verwon dingen op. MOTORRIJDER DOOR AFSLUITBOOM GEREDEN. Goed afgeloopen. Zaterdagavond om ongeveer 7 uur is de motorrijder W. H. uit Anna Paulowna door den afsluitboom van de halte de Mid delweg te Heerhugowaard gereden op het moment, dat de trein van 7.22 uur uit Hoorn naderde. De afsluitboom knapte door midden en de motorrijder kwam met zijn motor en duorijdster op de spoorbaan te liggen. Hij had echter geen letsel beko men en had de noodige tegenwoordigheid van geest, om terstond zijn meisje en den motor van de rails te trekken; waarop direct de trein voorbijreed. Poor een spoorwegman, die in het nabijzijnde sein- wach tershuis je aanwezig was, werd nog bijtijds de gebroken afsluitboom van de rails verwijderd. De oorzaak moet worden gezocht in het feit, dat H. met gedempt licht reed en met de situatie ter plaatse onbekend was. De boom was wel van twee reflectors voor zien, doch het hout was nagenoeg verrot. De motor bekwam slechts een ingedeukte koplamp. De motorrijder en z*n meisje kwamen met den schrik vrij, hoewel de 80 borgstorting aan de Spoorwegen, die hij direct moest voldoen, er niet aan me dewerkte om hem spoedig van den schrik te doen bekomen. AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN De 27-jarige D. SI., die Zaterdag in zijn werkplaats aan den Zuid-Oost Buitensin- Igel te 's-Gravenhage, levensgevaarlijke brandwonden bekwam, is in het Gem. Zie kenhuis aan de gevolgen van de verwon dingen overleden. DE ONBEWAAKTE OVERWEG. Paard en wagen door den trein gegrepen. Eén gewonde. Gistermorgen is het paard van den land bouwer Abbink te Eibergen, op hol gesla gen, dicht bij een onbewaakten overweg, Het paard, dat een wagen, geladen met kunstmest, trok, werd "door een juist aan komenden trein gegrepen. De voerman van den kunstmestwagen werd van den wagen geslingerd. Hij is met ernstige verwondingen naar het zie kenhuis en Enschede overgebracht. Het voertuig werd geheel versplinterd. Daar de as van den wagen in de wie len van den locomotief geraakte, onder vond het treinverkeer een half uur ver traging. KLOMPENMAKER DOOR GAS VERGIFTIGD. Opzet in het spel. Gistermiddag is de klompenmaker J. L. in bewusteloozen toestand in zijn woning te Zwijndrecht aangetroffen, terwijl de gaskraan open stond. Vergeefs trachtte men met een zuurstofapparaat de levens geesten op te wekken. De dokter kon slechts den dood constateeren. Het onder zoek heeft nog niet uitgewezen of hier al dan niet een ongeluk in het spel is. Het schijnt intusschen vrij zeker te zijn, aldus de „N R. Crt." dat de kraan is openge zet, terwijl de man alleen thuis was. BRANDSTICHTING IN DE BOSSCHEN. Door een zwerver. Gistermiddag is brand ontdekt in de bosschen aan den Bredaschenweg te Til burg ter hoogte van de Gaas. Het bleek, dat een zwerver, zekere S. uit Venlo, die den nacht in een landhuisje op de Gaas had doorgebracht, gistermiddag in het landhuisje brand had gesticht en verder op een viertal plaatsen in het bosch. Daar na had hij zich bij een veldwachter ge meld en vertelde hem, dat hij de brand had gesticht om zoodoende ergens te wor den opgenomen. De brand bleef beperkt, daar er weinig wind stond, tot wat jong dennehout, terwijl het huisje bijna geen schade bekwam. S., die gearresteerd is, zal heden ter be schikking van de Justitie te Breda wor den gesteld. DRAMA TE WOLPHAERTSDIJK. Gisteravond heeft zich te Wolphaertsdijk een drama afgespeeld. Toen de laatste tramtrein om acht uur naar Goes even voorbij de halte Wolphaertsdijk was ge komen, dook eenige meters voor den wa gen plotseling iemand uit den slootkant op, die zich op de rails wierp. Ondnaks krach tig remmen kon de wagenbestuurder het overrijden niet meer voorkomen. De wie len gingen over den hals van het slacht offer, dat onmiddellijk dood was. Bij on derzoek werd vastgesteld, dat het slacht offer de omstreeks 21-jarige P. Verheule uit Wolphaertsdijk was. De politie was spoedig op de plaats des onheils. Door het vinden van een scheer mes op het slachtoffer bleek spoedig, dat aan dit ongeluk nog meer was verbonden. Het slachtoffer had zich voor den kerk dienst, welke des avonds in verband met het overlijden van de Koningin-Moeder is gehouden, er van overtuigd, dat zijn vroe gere meisje, zekere P. v. d. Schraaf, met wie de verkeering onlangs was afgeraakt, niet naar de kerk was gegaan, waarna hij zich naar haar woning begaf ten einde haar te spreken. Toen zij weigerde naar buiten te komen, bracht hij haar met een scheermes drie diepe sneden in het gelaat toe en vluchtte daarna de spoorlijn op tot de plaats, waar hij zich voor de tram heeft geworpen. Het meisje is direct naar het ziekenhuis te Goes vervoerd, waar bleek, dat haar won den, hoewel zeer ernstig niet direct le vensgevaarlijk zijn. „N.R.C." VAN HET SMOKKELFRONT. DE BELGISCHE DOUANE NIET OPGEWASSEN TEGEN DE SMOKKELAARS. Een stout optreden van smokkelaars aan de Belgisch-Nederlandsche grens heeft eens te meer uitgewezen, dat vooral de Belgische douane-ambtenaren niet zijn op gewassen tegen den durf der smokke laars, gezien het moderne materiaal, waar over deze laatsten beschikken. Hoewel reeds te voren gesignaleerd en ondanks alle maatregelen, welke waren genomen, door de douanebeambten, voor een weg versperring enz. is een zware gepantserde vrachtauto er in geslaagd, langs den weg EdeMalghem België in te rijden en on gehinderd te ontkomen. In deze auto wa ren 4800 K.G. boter België binnenge smokkeld. Hoewel er druk op werd ge schoten, kon de vrachtauto haar weg voortzetten naar een onbekende bestem ming. Ook langs de kant van Zeeland wordt druk gesmokkeld. Hier blijft echter vee de hoofdzaak. Te St. Pauwels Waes en te Stekende zijn talrijke stuks vee, waarvan de eigenaars de herkomst niet konden op geven. in beslag genomen. Het suikersmokkelen, hoewel dit thans in mindere mate geschiedt, blijft niettemin nog een zeer winstgevende zaak te zijn. Het zijn hoofdzakelijk grensbewoners, wel ke deze smokkelwaar uit België Neder land trachten binnen te smokkelen. Smokkelauto aangehouden. Door de rijksambtenaren is gistermid dag in den Hinkeloordpolder onder Ossen- drec-ht een vrachtauto, welke ongeveer 2000 K.G. gesmokkelde margarine bevatte, aan gehouden. De wagen met inhoud werd in beslag genomen. De bestuurder en een tweede inzittende'wisten te ontkomen. Uit de ge gevens blijkt, dat de wagen afkomstig was uit Zeeland. MET EEN SCHOTWONDE LANGS DEN WEG GEVONDEN. Zondagavond werd op den Viergrenzen- weg te Vaals de 18-jarige K. met een ge vaarlijke schotwonde in de borst gevon den. In bedenkelijken toestand werd hij naar het St. Jozef ziekenhuis te Heerlen overgebracht. De politie stelt een onderzoek in, tot op heden zonder resultaat. Er werd op eenigen afstand een revol ver gevonden. Men neemt aan, dat het hier een poging tot doodslag betreft. Een smokkelaffaire? Omtrent dezen aanslag verneemt de „TeL" nog dat K. te zeven uur nog is ge zien aan de grens. Vandaar wandelde hij naar het bosch en bij het begin van den Viergrenzenweg werd hij neergeschoten. Zooals uit zijn verschroeide jas blijkt, is 't schot a bout portant gelost. Het slachtof fer heeft nog enkele schreden gedaan en is toen neergestort. Een douane-beambte, die vlakbij woont, hoorde het schot en dacht dadelijk aan een smokkelzaak. Hij kwam naderbij en vond K. liggen. De ko gel was aan de rechterzijde in de borst gedrongen, had deze onder den schouder weer verlaten en was daarna in het rech terarm blijven zitten. De gewonde werd naar de marechausseekazerne gebracht en vandaar naar het hospitaal te Heerlen. Hij weigert te zeggen wie op hem geschoten heeft. Wel vertelde hij, dat hem de vorige week geld afgeperst is onder de bedrei ging, dat men bewijzen die anderen tegen hem hadden, zou openbaar maken. Ook verklaarde K., dat als hij de schul digen noemde er nog heel wat aan het licht zou komen en dat er dan nog velen de gevangenis in zullen gaan. K. stond vroeger in Vaals niet gunstig bekend en had aanhoudend met de politie te doen. In den laatsten tijd had hij zich gebeterd en werkte bij een aannemer aldaar. De politie heeft den revolver, waarmede het schot gelost werd, gevonden. Het on derzoek wordt zeer bemoeilijkt door het UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Woensdag 28 Maart hardnekkig weigeren van het slachtoffer om den naam van den dader te noemen. De politie probeert echter alles om K. die het vrij goed maakt, alsnog tot spreken te bewegen. INBRAAK TE AMERSFOORT. Aanzienlijk bedrag aan geld en gouden sieraden gestolen. Zondagavond is te Amersfoort inge- brokaen bij ritmeester B. aan de Tessel- schadelaan, terwijl niemand thuis was. Er is ongeveer 600 aan geld en voor een aan zienlijk bedrag aan gouden sieraden mee- I genomen. De politie stelt een uitgebreid onderzoek in. De fam. B. is tegen inbraak en diefstal verzekerd. 9.20 Berichten. 9.40 BBC-orkest. 10.35 Lezing. 10.50 Voordracht. 10.5512.20 Het Casani-Club Dansorkest. ARRESTATIE IN EEN OUDE VERDUISTERINGSZAAK. In verband met een uitlating van den machinist C. de W. van de Dorschvereeni- ging te Noordhorn, die kort geleden door de Rechtbank te Groningen werd veroor deeld tot 1 jaar gevangenisstraf wegens verduistering van gelden van de arbei ders van die vereeniging, waaruit zou blij ken, dat er meer personen bij betrokken waren geweest, heeft de marechaussee al daar het onderzoek inzake deze verduiste ring voortgezet en thans ook een ongeveer 50-jarigen caféhouder, tevens administra teurs van deze vereeniging, J. H. L., aan gehouden. Men verwacht nog meer arrestaties. Huizen, 301 M. N.C.R.V.-Uitzending. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.159.30 Gramof.pl. 10.30 Morgendienst. 11.00 Piano-recital. 12.15 Gramof.pl. 12.30 Kwintetconcert. 1.15 Gramof.pl. I.45 Vervolg concert. 2.30 Voor jeugdige postzegelverzame laars. 3.00 Zangvoordracht. 4.00 Orgelconcert. 5.00 Kinderuur. C.00 Landbouwhalfuur. fc.30 Gramof.pl. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. 7.15 Gramof.pl. 7.30 Literaire causerie. 8 00 Ouderuurtje. 8.30 Uitvoering van de Johannes-Passion van J. S. Bach. Ca. 9.10 Vaz D.as. II.00 Gramof.pl. Hilversum, 1875 m. V AR A-Uitzending. 8.00 Gramof.pl. 9.30 „Onze Keuken". 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedr. 11.00 RVU. Causerie, 11.30 Zang bij de luit. 12.00 Klein VARA-Ensemble. I.00 De Flierefluiters. 2.00 GramofoonpL 2.15 Knipcursus. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 Gramof.pl. 6.30 Causerie. 7.00 Sportuitzending. 7.20 Gramof. pl. 7.30 E. Charmon (bariton) en C. Sleyn (orgel-piano). 7.50 Gramof.pL 8.00 Herh. SOS Berichten. Vaz Dias en VARA-Varia. 8.15 De Flierefluiters. 8.45 „De jacht in den nacht", hoorspel. 9 30 VARA-Orkest. 10.30 Vaz Dias, Gramof.pl. 10.45 J. Jong (orgel), J. Hagenaar (xylo- phoon) en R. Bennink (slagwerk;. II.00 „De Notenkrakers". 11.30—12.00 Gramof.pl. Daventry, 1500 m. 10.20 Schriftlezing. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, Berichten. 11.05 Lezing. 12.20 Orgelspel. 1.05 Western Studio-orkest. 2.20 Ch. Manning en zijn orkest. 3.20 Piano-recital. 3.35 Sted. orkest Bournemouth. 5.05 Gramof.pL 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.50 Beethoven's strijkkwartetten. 7.10, 7.25 en 7.50 Lezingen. 8.20 Delius-Concert (sopraan, viool, cello, piano). ..Radio-Paris". 1796 M. 7.20 en 8.20 Gramof.pL 12*35 Orkestconcert. 7.40 Gramot.pl. 9.05 Concert door de Assoc. des Concerts Lamoureux. Kalundborg. 1261 M. 11.201.20 Concert u. h. Bellevue-Strand hotel. 2.054.05 Omroeporkest. 7.50 Omroeporkest. 9.25 Louis Glass Concert (solisten en strijkkwartet). 10.2511.35 Dansmuziek uit Rest. „Ritz". Langenberg, 456 M. 5.25, 6.30, 10.50 Gramof.pL 11.20 Concert. 12.20 Blaasconcert. 1.20 Gramof.pL 3.2G Blaasconcert. 4.35 Weragtrio en sopraan. 7.50 Weragorkest. Rome, 421 M. 8.05 Literair-muzikaal programma. 9.20 Populair concert. Brussel, 322 en 484 M. 12.20 Dansmuziek. 1.30 Orkestconcert. 5.20 Piano-recital. 5.50 Gramof.pL 6.50 Kwartetconcert. 8.20 „Dreigroschenoper". 10.3011.20 Dansmuziek. 484 M.: 12.20 Concert. I.30 Dansmuziek. 6.35 Gramof.pL 6.40 Herdenkingsconcert 7.40 Gramof.pL 8.20 Omroepsymphonie-orkest. 10.30—11.20 Concert Deutschlandiender, 1571 M. 7.30 Rijkszending „Unsere Saar". 7.50 Alte Heimat unter fremden Him* meln, gevarieerd programma. 9.20 Berichten. 9.50 Kwartiertje Radio-techniek. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Concert uit München. Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf en de R. O. V. Radio-centrale. 3e Programma. 8.05afloop Luxemburg. 9.2012.20 Langenberg. 12.2017.35 Daventry. 17.3518.20 Londen Reg. 18.20—19.20 Straatsburg. 19.2020.20 Londen Reg. 20.20—afloop Daventry. 4e Programma. II.2012.20 Kalundborg. 12.20—14.20 Brussel VI. 14a2016.00 Kalundborg. 16.0017.20 Langenberg. 17.2019.50 Brussel Fr. 19.50afloop. Deutschlsender. FEUILLETON. DE TWEELINGZUSTERS Uit het Engelsch van PATRICIA WENTWORTH. (Nadruk verboden). 56) Anne staarde in het vuur. „Ik wil zoo graag, dat je me begrijpt", zei ze. „Ik wil zoo dolgraag, dat je me be grijpt." Haar linkerhand hing slap naast haar neer. Hij nam die, hield haar voor een oogenblik vast en liet haar toen weer los. „Ik zal het probeeren." Anne vervolgde met een lage stem: „Ik had maar een minuut om uit te den ken wat ik doen moest, maar ik zag all-is duidelijk voor me." „Wat zag je?" „Ik zag Jenny. Ze keerde zich iets om en keek naar nem terwijl ze sprak. „Ik zag wat er met haar gebeuren zou. Het betee- kende haar ondergang Nicholas, haar huwelijk, haar vrienden, haar heele leven bedorven. Jenny zou er nooit over heen gekomen zijn nooit! Ik wel." Er kwam weer kleur in haar gezicht. „Dat is wat ik zoo graag wil, dat j begrijpen zult. Ik zag alles duidelijk in; en ik wist, dat ik het kon doen. Weet je, men heeft dat gevoel soms. Dan is er iets moeilijk, je denkt er over na en in eens heb je de kracht om het te volbrengen. Ik wist, dat ik hen zou doen gelooven, dat ik het geweest was. En ik wist ook dat, als ze mij naar de gevangenis zouden sturen, ik er uit zou komen en niet veranderd zou zijn. Met Jenny zou dat an ders gegaan zijn. Daarom wilde ik, dat zij vrijuit ging, ze zou het niet overleefd hebben. Ik kon het doen en dezelfde blij ven." John keek haar diep ontroerd aan. Hij kon geen woorden vinden. Die glanzende oogen, die fijne kleur, die telkens kwam en verdween, de smeekende stem, deden een diep gevoel van liefde en medelijden bij hem opkomen. Hij hief haar hand op bracht die naar zijn lippen. Hij wilde iets tegen haar zeggen, maar hij kon zijn stem niet vinden. Hij hield haar hand tegen zijn gezicht en stamelde: „Ik bezweer je, dat ik het je vergoeden zal!" XXXVI. Anne's hand gaf een zacht druk je tegen zijn wang. „Dat is niet noodig." „Ik vraag je niet of het noodig is; ik vertel je alleen maar wat ik ga doen." Anne mompelde iets onverstaanbaars. Hij meende te verstaan, dat ze niet inzag hoe hij alleen kon trouwen. Toen ze dat gezegd had, bloosde ze alerliefst en keek toen weer in het vuur. John sloeg zijn arm om haar heen en er was even een inter mezzo. Toen dat voorbij was, had John zich zelf weer in bedwang en was niet in de stemming om meer nonsens te verdragen. „Ga daar zitten op het haardkleedje x- het is er lekker warm en dan zal ik ;e eens precies vertellen wat ik van plan bon te doen. In de eerste plaats kom je, zooals ik je gezegd heb, bij Aurora. En als mrs Courtney je vraagt, kun je een paar dagen naar haar toe gaan. Je gaat uit en vtrtoont je zelf, zoodat iedereen je weer ziet en spreekt. Aurora wil graag, dat je er mee begint, terwijl je bij haar bent. En dan ga je naar Waterdane en blijft bij Jenny tot we trouwen." „John dat kan ik niet!" „Ik wou toch zoo graag, dat je dat niet meer zei, het begint me werkelijk te ver velen. Je moet eenvoudig. Het zal niet voor lang zijn, omdat wij onze verloving direct publiek zullen maken en over een week of drie gaan trouwen. Neen, begin nu niet opnieuw en zeg niet, dat je niet naar Wa terdane kunt gaan, omdat Jenny en Nicho las je niet hebben willen. Dat wilde je toch weer zeggen, nietwaar?" „Ja" „Dat wist ik wei. Luister nu, ik heb er genoeg van. Je hebt Jenny een offer ge bracht, zooals misschien een op de tien millioen mor een ander brengen zal en hoe eerder, Jenny en Nicholas op hun knieën zijn, hoe beter het is." Anne's lippen trilden. Ze zei: „John liefste." En toen: ..Nicholas weet het niet." „Nicholas moet het weten. Neen, Anne, het heef* geen zin. De menschen, die den ken, dat jij de paarlen genomen hebt, moe ten de ware toedracht weten. Jennj^ weet het, jij en ik weten het. Auroia weet het. Degenen, die op de hoogte gebracht moe ten worden, zijn te oude kindermeid, me neer Carruthers en Nv.'hclas Anne klemde haar handen meen en keek hem opgewonden aan. „Toe, John.. „Ik heb allre uitgedacht. Zco is het goed. Ik ben niet wraakgierig; he: is niet mijn bedoeling om Jenny te kwetren. Juffrouw Jones is haar toegedaan en zoo betrouw baar als wat. Jullie familie advocaat zal en moet net weten. 0:n V3n Ncholas niet te spreken Jenny kan het hem zelf ver tellen precies zccals ze dat zelf wiL Maar hij za1 wtter wat Jenny jou ver schuldigd is en hij moet doen wat hij kan om de dingen voor ..on gemakkelijk te ma ken. Hij kan een heelel-otl doen. Ik wil niet. dat er over jou gekletst wordt." Anne hief haar hoofd op met een trotsche beweging. „Je bedoelt, dat je geen geklets over je vrouw wilt hebben. Daarom wil ik niet met je trouwen; er zal gepraat worden." „Dat bedoel ik heelemaal niet. Ik wilde maar, dat je niet zoo'n onzin zei. Ik be doel, dat ik geen gepraat over jou, hoor jé over jou, wensch. Ik denk niet aan de gevoelens van je echtgenoot; ik denk aan jou en je behoorde dat nu tooh wel te begrijpen. Iedereen, die over jou leugens gehoord heeft, zal nu de waarheid vernemen. Dan komt Jenny er nog veel en veel beter af dan ze verdient. Ik heb haar geschreven. Je kunt de brief lezen als je wilt." Hij nam een enveloppe uit zijn zak, haal de er een velletje papier uit en legde het open op Anne's knie. Ze las het, in John's flinke handschrift: „Beste Jenny, Anne en ik trouwen. Ik hoop, dat je blij zult zijn, omdat wij het zijn. Anne gaat een week bij Aurora logeeren; daarna vind ik, dat ze bij jou moet komen en bij je blij ven tot we trouwen. Ik ben er van over tuigd, dat je niets liever wilt dan dat Anne vanuit Waterdane trouwt. Ze hoeft niet langer dan een dag of veertien te blijven, omdat we zoo gauw mogelijk willen trouwen." Anne wierp hem een killen blik toe, ont ving er een terug, die haar verwarde en ging toen voort met lezen: „Ik vind, dat je Nicholas beter alles kunt vertellen van die paarlen geschiede nis. Het zal je dan gemakkelijker vallen lief voor Anne te zijn. Daarbij zul je jezelf prettiger voelen als hij het weet hij be vindt zich in een verkeerde positie. Anne heeft het mij niet verteld, ik heb het zelf ontdekt. De man zelf heeft je ring met den smaragd opgemerkt en de bediende, die je geholpen heeft, was een bewonde raar van je haar. Daarbij vermoedde ik het al langer. Wees niet angstig ik ben niet van plan je te kwetsen. Juffrouw Jones moet het weten. Mr. Carruthers en Nicho las, omdat ze denken, dat Anne het ge daan heeft en dat kan ik niet verdragen. Je kunt het Nicholas ook beter dadelijk vertellen, omdat ik morgen, Maandag in den namiddag kom, om alles eens uit te praten. Zie je, de menschen hebben over Anne gepraat en zich afgevraagd, waar ze al dezen tijd geweest is daar moet een eind aan komen. Dat kan heel gemakkelijk als wij ons weer vereenigen. Maar als jij en Nicholas niet helpen, blijven de mensohen denken, dat er iets verkeerd is. Dus wil je het Ni cholas wel dadelijk vertellen? Anne laat je hartelijk groeten. J. M. W." Anne sloeg haar oogen op, zag een glimp van John's kin, zuchtte en zei: „Wat een haast heb jij"! „Natuurlijk heb ik haast." (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 10