MAANDAG 12 MAART 1934 de leidsche courant DERDE BLAD - PAG. 10 Jubileum Zr. Tempelaar. Donderdag 15 Maart a.s. hoopt Mej. P. J. Tempelaar den dag te herdenken, waarop zij voor 25 jaar haar loopbaan ails verpleeg ster begon. Meer dan de helft van deze kwart eeuw ruim 14 jaren, was Zr. Tempelaar als wijk verpleegster bij de Warmondsche Wijkver pleging werkzaam, en gedurende dien tijd 'heeft de persoon van Zr. Tempelaar steeds een band weten te scheppen tusschen haar en hare patiënten. En dit niet alleen door haar consciëntieuse opvatting van haar taak, maar ook door haar medeleven en mede'voelen in lief en leed. Wordt dit eerste ten zeerste gewaardeerd, het tweede spreekt tot het hart en wordt nooit vergeten. Het was dan ook te verwachten dat uit Warmond's burgerij stemmen zouden op gaan om dezen dag niet onopgemerkt te doen voorbijgaan en zoo heeft zich uit con tribuanten en in hoofdzaak uit verpleegden, een dames-comité gevormd om Zr. Tempe laar in intiemen kring te huldigen. Van 3 tot 5 uur houdt Zr. Tempelaar re ceptie in de achterzaal van Hotel Stad Rome (ingang Baan). Wij mogen veronder stellen dat velen van deze gelegenheid ge bruik zullen maken om haar met haar zil veren feestdag te complimenteeren. Zr. Tempelaar kreeg haar opleiding in het Gemeente-Ziekenhuis aan den Berg weg te Rotterdam, waar zij vanaf 15 Maart 1909 tot eind Augustus 1915 werkzaam was en waar zij op 22 November 1912 haar di ploma voor Ziekenverpleging behaalde. Vanaf 1 September 1915 tot eind Augus tus 1918 was zij werkzaam aan het Zee- Hospitium te Katwijk aan Zee, vanwaar zij naar het Wilhelmina-Gasthuis te Am sterdam vertrok om hare studie te vervol gen. Hier verkreeg zij haar aanteekening op voormeld diploma als kraamvrouw ver pleegster. Zich meer aangetrokken voelende voor wijkverpleging vestigde zij zich als zooda nig op 19 Februari 1920 te Warmond. Ge durende haar verblijf aldaar, werd zij 23 December 1921 gediplomeerd als huisbe zoekster bij de T.B.C.-bestrijding en op 16 November 1929 als huisbezoekster bij de Zuigelingenbescherming. HILLEGOM. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente houdt een openbare vergadering op Donderdag 15 Maart 1934 nam. 1.45 uur. Agenda: 1. Notulen van de vorige verga dering; 2. Ingekomen stukken; 3. Verhuur van de woning met schuren in de Kerk straat. B. en W. stellen voor, de woning met schuren weder voor één jaar te ver huren aan M. Schouten voor een huursom van 500.per jaar; 4. Conversie geldlee- ning; 5. Wijziging van de begrooting dienst 1934; 6. Mededeelingen. ROELOFARENDSVEEN. Volksbond. Vrijdagavond hield de R. K. Volksbond, alhier, haar jaarver, in het ho tel de „Vier Heemskinderen. Aanwezig wa ren 49 leden. Voorzitter de heer W. van Ruiten opende op de gebruikelijke wijze deze vergadering en heet de leden harte lijk welkom toe. voornamelijk den gees telijk adviseur. De secretaris de heer C. J. Hoek leest de notulen en geeft vervol gens een mooi jaarverslag, waarvoor hij het applaus der vergadering en een dank woord van den voorzitter in ontvangst mag nemen. De rekening van den penning meester sloot met een batig saldo. Het aftredend bestuur werd bij stemming met groote meerderheid herkozen. Het bestuur werd uitgebreid met de heeren Th. van Hameren, Nieuwe Wetering en J. Kennis Gzn., Oude Wetering. Uit het verslag van de af deeling Winter- zorg blijkt, dat 60 ton meer was omgezet dan het vorig jaar. Aan herwonnen le venskracht was 60.meer afgedragen dan het vorig jaar. Daarna werd verslag uitgebracht over de verschillende instel lingen. De voorzitter brengt dank aan de commissie-leden en spoort de leden aan hun instellingen trouw te steunen. Spreker fe liciteert vervolgens den geest. adv. met zijn verjaardag en biedt hem namens alle ar beiders een klein geschenk aan. De geest, adv. dankt hartelijk voor deze attentie en spreekt de hoop uit lang in het midden der leden te mogen blijven. Vervolgens werd gesproken over het uit zenden van onze jeugdige werkloozen en het deelnemen aan den Stillen Omgang te Amsterdam en de reis per fiets te maken. De voorzitter spoort de leden aan zooveel mogelijk daaraan deel te nemen. Bij de rondvraag werden enkele vragen gesteld. Tevens werd een fonds voor het aanschaffen van een vaandel gesticht. Hierna spreekt de voorzitter nog een woord van dank tot den geest. adv. en de leden en spoort deze aan steeds in dezelfde sfeer samen te blijven werken, en vooral op God te vertrouwen van wien alle red ding te verwachten is. Niets meer aan de orde zijnde en nie mand meer het woord verlangende sluit de voorzitter de vergadering. Vergadering B. B. C. en H. B. G. Za terdagavond vond in hotel „De Vier Heems kinderen" alhier de jaarvergadering plaats van de afd. Roelofarendsveen van de alg. vereniging van Bloembollencultuur en het Hollandsch Bloembollenkweekersgenoot- schap. De voorzitter, de heer J. van Rui ten, opende de vergadering met een woord van welkom tot de leden. Spr. wees er op, dat het afgeloopen jaar groote offers ge vraagd heeft in verband met de saneering, doch spr. juichte de regeeringsmaatregelen toe, omdat door die maatregelen 1934 voor den bloembollenkweeker zeer zeker gun stiger zal zijn. Spr. herdacht het overlij den van den burgemeester Vosters, die ge durende zijn ambtsperiode aan de beide afdeelingen vele diensten heeft bewezen. Vervolgens bracht spr. in herinnering dat op 21 December j.l. het 40 jaar geleden was dat de afdeeling aan de algemeene ver- eeniging voor bloembollencultuur verbon den werd. De tijdsomstandigheden laten echter niet toe dit feit feestelijk te her- denkën. Spr. brengt hulde aan al degenen, die aan het in stand houden van de af deeling hebben medegewerkt. Een bij zonder woord van gelukwensch richt de voorzitter tot het aanwezige lid, den heer G. van der Meer Bzn., die vanaf de op richting steeds een trouw lid van de af deeling is geweest. Spr. dankt de heer v. d. Meer voor hetgeen hij voor de afdee ling steeds is geweest, hoopt dat hij nog vele jaren lid van de afdeeling zal mogen blijven en biedt namens het bestuur hem een bloemvaas aan. De heer v. d. Meer dankt den voorzitter voor zijn sympathieke woorden en het bewijs van attentie. Hierna worden door den secretaris de notulen ge lezen, waarna door hem het jaaverslag wordt uitgebracht. Uit het jaarverslag blijkt, dat de afdeeling op 21 December 1893 is opgericht geworden, verschillende leden, die in den loop der jaren een bestuurs functie hebben bekleed, worden herdacht, terwijl het wel en wee van de vereeni- ging op duidelijke wijze door den secreta ris is geschetst geworden. ,De secretaris eindigt zijn jaarverslag met de hoop uit te spreken dat over 10 jaar ook het wapen van de gemeente Alkemade in het Krelage- isu zal mogen prijken. In behandeling werd genomen de be schrijvingsbrief voor de 50ste algemeene vergadering. De voorzitter leest de agen da voor. De vergadering kon zich niet ver- eeniven met de voorgestelde wijziging van art. 30 van de statuten betreffende stem- menaantal. Zij wenscht de oude redactie gehandhaafd te zien. De vergadering ver klaarde zich voor het voorstel van de di rectie van het H. B. G. om met het aog op de vele bijzondere voorwaarden welke te genwoordig vooral op de achterzijde van de koopbrieUes van vele bloembollenex- porteurs voorkomen, een actie to gaan voe ren om in het belang van den handel hieraan paal en perk te stellen. Voorts ging de vergadering mee met het voorstel van de afd. Heemstede, dat geen onderscheid wordt gemaakt voor saneering en teeltver gunning tusschen vroege en late tuinen en dus alles als tuinen te gaan beschouwen. Voorts werd besloten te ondersteunen het voorstel van de afdeeling Harenkarsoel en Oms+ret-en betreffende de bijdrage aan het Roefonds zoowel door georganiseerde als door niet georganiseerde kweekers, als mede het streven naar een zoo laag moge lijk veilingpercentage. De kosten voor het veilen met inbegrip van mandenhuur be dragen ongeveer 12 pet., hetgeen in ver band met de zeer lage prijzen de vergade ring veel te hoog voorkwam 8ot afgevaar digden voor de algemeene vergadering werden gekozen de heeren P. C. van Zaal en N. Bakker en tot plaatsvervangers J. v. Ruiten en C. van der Dereld. De heer C. van der Wefeld, die periodiek moest af treden, werd bij acclamatie herkozen en nam de herbenoeming aan. Bij verkiezing van een aantal bestuursleden, in verband met het feit, dat het bestuur van elke af deeling uit 5 leden moet bestaan, werden na een aantal stemmingen gekozen de hee ren N. Bakker, N. Turk en E. Koek. Bij punt mededeelingen deelde de secretaris mede, dat het bestuur had aangeschaft een exemplaar van de landbouwcrisiswetten, die gratis voor de leden bij den secrtaris ter inzage liggen. Voorts was ontvangen een prospectus voor de in 1935 te houden internationale bloemententoonstelling. Exemplaren hiervan zijn bij het hoofdbe stuur verkrijgbaar. Rondvraag. De heer Bakker vraagt hoe het bestuur staat tegenover punt 7 van de agenda van de op Dinsdag e.k. te houden jaarvergadering van den L. T. B. op wel ke vergadering behandeld zal worden een schrijven van den tuindersvakbond inzake oprichting van een onderaf deeling van bloembollenkweekers in den L T. B. Voor zitter antwoordt, dat hij persoonlijk niet voor is de leden te adviseeren zich daarbij aan te sluiten. De heer Bakker ziet iin de aansluiting bij den L. T. B. geen gevaar voor de afdee ling. Het lidmaatschap van de afd. biedt den kweeker zulke voordeelen, dat hij als zoodanig niet zal bedanken. Spr. wijst op de voordeelen van het gratis bezoeken van de beurs, scheidsgerecht en de tentoonstel lingen. Toch kan er op den duur voordeel in gelegen zijn dat een krachtige onderaf - deeling van den L. T. B. wordt gesticht voor den bloembollenkweeker, omdat dan wellicht de belangen van den kleinen kweeker beter zullen worden gediend. Het bestuur zal echter in deze nog een afwach tende houding aannemen. Vervolgens brengt de voorzitter ter sprake het deelne men aan de tentoonstelling 1935. De afdee- UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Dinsdag 13 Maart. Huizen, 301 M. KRO-Uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin O.P. 12.15 Gramofoon. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus. 4.00 Gramofoon en liederenrecital van Nelly Verkroost, sopraan. 5.05 Accordeon. 5.15 Margreet Voogd over Pax Romana. 5.30 De KRO-boys, afgewisseld door Ac cordeon-programma. 6.40 Esperanto-cursus. 7.15 Dr. J. J. Bloemen over „Overerving van lichamelijke en g3estelijke eigen schappen bij den mensch", waarna gramo foon en ver'oondsbkwartiertje. 8.00 Lijdensmeditaties door pastoor Th. J. van Noord. 9.30 Vaz Dias, waarna solistenconcert door het KRO-orkest, m. m. v. Nicolai Grandan, cello. Te 10.30 Vaz Dias. 11.10 Gramofoon. Hilversum, 1875 M. AVRO-Uitzending 5.30 VPRO. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Concert Theo Koning (piano), me vrouw N. Hemsig-Hooge (zang), en E. Veei (begel.) 11.00 Kook- en bakpraatje door Mevr. R. Lotgering-Hillebrand. 11.30 Vervolg concert. 12.00 Gramofoonplaten. 12.30 Omroeporkest en Gramofoonplaten./ I 2.45 Gramofoonplaten. 3.00 Kniples. 4.15 Gramofoonplaten. 4.30 Radio-Jeugdhalfuur v. d. VPRO. 6.00 Orgelconcert Pierre Palla m. m. van W. Herckenrath (bariton). 7.00 Gramofoonplaten. (Opnamen van Cora Madou). 7.30 Engelsche les. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Gevar. programma m. m. van Kovacs Lajos, een Terzet van zingende zagen en „The Melodious Singers". 10.00 Tweede acte van „De oude Brit", van J. Galsworth. 10.45 Gramofoonplaten. 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Uit het Jaarbeurs-Restau rant te Utrecht: Dansmuziek door de Ram blers o. 1. v. Th. Udey Masman. ling heeft zich opgegeven voor een collec tieve inzending. De plannen zullen nader door het bestuur worden uitgewerkt. De heer Bakker vraagt of het mogelijk zou zijn dit jaar een tentoonstelling te houden van afgesneden bloemen. Met het oog op de kosten en de voorbereiding voor de groote tentoonstelling 1935 wordt hier van afgezien. Tot slot vraagt de heer van Zaal of het nuttig kan zijn, de heer Schra- ma uit Hillegom uit te noodigen, die gratis wil komen spreken over de nieuwe tijden en de nieuwe eischen. Het bestuur zegt toe de zaak te zullen overwegen. Hierna sluit de voorzitter onder dank aan de le den voor hun opkomst de vergadering. ZOETERMEER. Varkensfokken. Voor de afd. van den L.T.B. zal Woeensdagavond 7.30 uur in café van Well een spreekbeurt worden gehouden over Varkensfokken en mesten door den rijksveeteeltcornsulent, den heer Verhoeven. Iedere belangstellende is welkom. HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor IOcL Daventry, 1500 M. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein en berichten. 11.05 en 11.2011.40 Lezingen. 12.20 Orgelspel. 12.50 Commodore Grand-orkest. I.50 Midi. Studio-orkest. 2.20 Voor de scholen. 4.50 Het N. Wethmar-Trio. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.50 Zang. 7.10 Duitsche causerie. 7.-30 G. Parkington-kwartet. 8.50 Lezing. 9.20 Berichten. 9.40 Concert. 10.45 Voordracht. 10.5012.20 Roy Fox en zijn band. „R a d i o-P a r i s", 1796 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 12.20 Orkestconcert. 8.20 Zang. Kalundborg, 1261 M. II.201.20 Concert uit rest. „Wivex". .204.20 Omroeporkest. 7.20 Pianorecital. 7.35 „De 100 Dagen', hoorspel. 9.50 Concert door Mandoline-trio. 10.2011.50 Dansmuziek o. 1. v. E. Tuxen. Lange nberg, 456 M. 5.25 Gramofoonplaten. 6.30 Concert. 10.50 Gramofoonplaten. 12.20 Weragorkest. 3.20 Weragkleinorkest. 4.35 Dansmuziek. 7.40 Gevar. programma. 10.20 Noragkleinorkest. Rome 421 M. 8.05 Literair-muzikaal programma. 9.05 Cello-recital. 9.2010.20 Lichte muziek. Brussel 322 en 484 meter. 322 meter: 12.20 Gramofoonplaten. I.30 Omroepkleinorkest. 5.20 Gramofoonmuziek. 6.50 Omroepkleinorkest. 8.20 Accordeon-duetten. 8.40 Radiotooneel. 10.00 Vervolg accordeonmuziek. II.3011.20 Gramofoonmuziek. 484 meter: 12.20 'Omroepkleinorkest. I.'30 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 6.35 Gramofoonplaten. 7.05 Viool- en pianorecital. 8.20 Omroeporkest. 10.3011.20 Gramofoonmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Berlijnsch Jhilh. Orkest. 8.25 „Fischdampfer ahoi", hoorspel. 9.20 Berichten. 9.50 Causerie over Sportbeoefening door Vrouwen. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Populair concert uit "Ham burg. Gemeentel F "io Distributiebedrijf en R. V. O. 3e Programma. 8.0012.20 Langenberg. 12.20—14.50 Brussel (VI.) 14.2016.50 Midland Reg. 16.5021.35 Londen Reg. 21.3522.20 Warschau. 22.t0afloop Londen Reg. 4e programma. II.20—12.20 Kalndborg. 12.2014.30 Luxemburg. 14.3015.20 Kalundborg. 15.2017.30 Langenberg. 17.3018.00 Loc. uitz. Kinderkoor Ex Animo, o. 1. van den heer H. W. Wolf. Het optreden van eenige microfoon debutantjes. 18.0019.20 Brussel (VI.). 19.20—22.00 Straatsburg. 22.00afloop Langenberg. feuilleton. DE TWEELINGZUSTERS Uit het Engelsch van PATRICIA WENTWORTH. (Nadruk verboden). 43) XXVII. Het mooie weer hield aan. Zondags was het even heerlijk als het Donderdags was geweest, alleen nog een paar graden war mer. Er was een zacht, trillende waas in de lucht en het goud van de zon danste over het diepe groen van boomen en ha gen. „Waarom heb je mij briefpapier ge stuurd?" vroeg Anne. „Ik heb je geschreven waarom. Heb je die lijst megebracht?" „Ik heb Nanna geschreven. Ik weet niet waar mijn dingen zijn." „Zij zal het wel weten", antwoordde John opgewekt. „Vertel eens Anne, hoeveel geld bezit je?" Anne lachte. „Hé, wat vraag je dat verschrikkelijk op de man af!" „Ja, dat weet ik. Ik heb nu eenmaal geen tact. Ik heb eh het land aan om de din gen heen te draaien. Het is heusch veel beter met de deur in huis te vallen het spaart pe een heeleboel narigheid. Dus: hoeveel geld bezit je?" „Six pence", deelde Anne mee. Ze liepen door een klein bosch. In het midden was een vijver. De weerspiegeling van het overhangen dloof in den vijver was van de diepste nuance groen, die An ne ooit had gezien. Het leek of er groene vlammen in speelden. John keek met booze oogen naar al de schoonheid om hem heen. „Bespottelijk!" sputterde hij. „Waarom bespottelijk?" „Het is eenvoudig krankzinnig. Six pence!" „Het bezit van niet meer dan sixpence is een buitengewoon waardevolle zedelijke les", meende Anne en welgemoed, „het oefent je in de kunst om de strikste zuinig heid te betrachten." „Wanneer krijgt je meer?" „O, nog in een heele tijd niet." „Waarom niet?" barstte John uita Anne vond dat hij er net uitzag als een schooljongen in een dwarse bui. „Omdat ik geen behoorlijke dienstboden tenue had en mevrouw Fossick Yates dat voor mij koopen moest. Ik heb uitgere kend, dat ik er nog drie maanden voor moet werken." John kreeg zijn opgewektheid terug bij de overweging, dat deze verplichting An ne weerhouden zou om weg te loopen. De rest van den middag kwam er geen boos of onaangenaam woord meer over zijn lip pen; hij putte zich uit in vriendelijkheid tegen haar. Ze waren haast terug, toen Anne op be slisten toon zei: „Je mag mij niet schrijven." „Was ik dan van plan om je te schrij ven?" „Ik weet het niet. Maar ik had toch lie ver, dat je het niet deed." „Waarom niet?" „Ze kijkt naar den poststempel." „Stil laten kijken." „En ze zegt, dat ik zooveel brieven krijg." „Krijg je zooveel brieven?" „Alleen van jou ik geloof niet dat het haar aanstaat." „Vertel haar dat ze van een neef zijn, van een heele nette jongen." „Ze gelooft niet dat er één jongen be staat, die net is. Zul je dus niet meer schrijven?" „Wacht maar klampjes af." ,'s Maandags kwam er niets. Het was heelemaal niet prettig om zoo aan je woord gehouden te worden! Dinsdags was er een dikke brief, over juffrouw Jones, Anne's kleeren en plannen voor Donder dags.'„Speel je golf? Dat vergat ik te vra gen. Antwoord omgaand. Als je het schoo- ne spel beoefent, breng ik stokken mee en dan gaan we hier of daar spelen. Ik ben er dol op en speel gruwelijk slecht." Woensdag kwam Anne's koffer. Alles waar ze om gevraagd had, was er bij en ook allerlei, waar ze zich niet herinnerde om gevraagd te hebben. Op enkele van haar bezittingen stonden haar naam of haar initialen. Ze vernietigde al deze ken- teekenen van haar identiteit en voelde een vreemde pijn terwijl ze het deed. Het was alsof van nu af Anne Waveney tot de naamlooze en vergeten dingen ging behoo- ren. Hier waren de zakdoekjes, die Jenny haar met Kerstmis gegeven had kleine niemendalletjes van het ragfijne linnen met een sierlijk geborduurde A in den hoek. Die „A" kon blijven, maar mevrouw Fossick Yates zou zeker wat te beweren hebben, als haar binnenmeisje zakdoeken gebruikte, die van aanmerklijk fijner kwaliteit waren dan de hare. Dan was er de avondjapon van blauw met zilver, die ze gedragen had op het jachtbal. Ronny Carstairs had haar half gevraagd dien avond nadat hij haar ver teld had dat ze er uitzag als een blauwe bloem op een zilveren steel. Een paar maanden tevoren was Ronny's eerste dunne bundeltje verzen verschenen, dus wat hij zei behoefde niet au serieux geno men te worden. Toch was het prettig om er nu aan te denken. Alleen ,wat had Nanna bezield om er deze japon en haar zilveren schoentjes bij te pakken. Daar had Anne toch zeker niet om gevraagd. Ze pakte ze heelemaal. onder in den koffer. Toen schreef ze John. De „brief" bestond uit een enkelen re gel zonder een aanhef of onderteekening. „De koffer is gekomen. Ik speel geen golf." John had dien morgen bezoek. De mede- deeling: „Een dame voor u, meneer", deed hem vliegensvlug naar de hall gaan. Na tuurlijk, het kon Anne wel niet zijn, maar als het zoo was Het was Jenny Marr, in het elegante donkere mantelpak, dat ze altijd droeg als ze naar de stad ging en dat haar blanken- de huid en glanzende haren zoo geraffi neerd onderstreepte. Het zonlicht speelde in den ketting, dien ze van Nicholas ge kregen had en het leek alsof het geslepen kristallen diamanten waren,. „Hoe gaat het?" begroette John haar, maar toen haar hand ternauwernood de zijne raakte, vroeg ze al op een angstig- gespannen toon: „Waar kunnen we praten?" En hij besefte onmiddellijk dat ze niet maar zoo even gekomen was om een luch tig praatje te maken. Hij ging haar voor naar een kleine spreekkamer, die aan den salon grensde en ze zetten zich op een ongemakkelijke, stijf- burgerlijke pensioncanapé. Jenny had haar handschoenen uit en gooiede ze tusschen hen. „Nanna is er gisteren geweest", begon ze. „Ik kon niet eerder komen. Waar is Anne?" John was zich bewust van een gevoel van voldoening. Hij had ze allemaal tegen zich gehad, verward in leugens; nu waren de bordjes verhangen en het was Jenny, die nu "kleintjes moest komen vragen: „Waar is Anne?" Hij glimlachte. „Waarom vraag je mij dat?" „Nanna zei, dat je haar gestuurd had om Anne's kleeren te halen. Ze vertelde, dat je haar een brief van Anne had gegeven. Waar is ze, John?" „Waarom wil je dat weten?" Een mislukt lachje gleed om Jenny's mond. „Ik ben vreeselijk ongerust geweest. Ik wou zeggen dat je dat wel kon weten. Waar is ze? Het zou zoo'n opluchting zijn als ik wist dat ze veilig is. Je kunt je niet voorstellen Haar woorden stierven we onder zijn harden blik. „Kan ik dat niet? Ik dacht van wel", antwoordde hij. „Wat bedoel je? Wat doe je toch eigen aardig! Ik wil zoo graag weten waar ze is. Het spreekt toch vanzelf, dat ik dat wil." John liet zich een beetje gaan. „Heb je haar al niet genoeg pijn ge daan?" Jenny werd vuurrood. „Waarom zou ik haar pijn willen doen? Waarom denk jijWat heeft ze ge zegd?" Er was nu minachting in de uitdrukking van zijn gezicht en toon. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 4