R. H. W. 2SIÜÜ2 FRUITSODA ZEGT NIETS HONSG'S TOMATENSOEP 6 borden voor 20 ets WOENSDAG 21 FEBRUARI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN AANRIJDING MET DOODELIJK GEVOLG. Verleden week kwam de 52-jarige mijn werker N., toen hij zich per rijwiel naar de Oranje Nassaumijn I begaf te Heerlen, in aanrijding met een voetganger. Hij sloeg tegen den grond en moest in bedenkelijken toestand naar het R. K. Ziekenhuis wor den overgebracht. Daar is hij nu Maandag aan de gevolgen overleden. TEGEN EEN TELEFOONPAAL GELOOPEN EN GEDOOD. Gistermorgen is te Papendrecht het 10- jang meisje J. K., op weg naar school, te gen een telefoonpaal geloopen, met het ge volg, dat zij achterover sloeg en bewuste loos bleef liggen. Zij werd in een nabijzijn- de woning gebracht, waar zij na enkele minuten is overleden. „Vad." ERNSTIGE BRAND TE WELL. Een der helpers valt van het dak en wordt zwaar gewond. Gisternacht heeft te Well een heftig uit slaande brand gewoed in het woon- en winkelhuis van den heer A. Kopper. De vlammen vonden in den voorraad kapok en kleeden gretig voedsel, zoodat, toen de brand werd ontdekt, deze reeds een zooda- nigen omvang had aangenomen, dat de be woners zich slechts door de slaapkamerra men langs een ladder in veiligheid konden brengen. Een der personen, die hierbij be hulpzaam wilden zijn, de heer T., kwam over het dak van het belendende huis toe gesneld. Hij struikelde echter en viel om laag. De man kwam hierbij op een hard- steenen stoep terecht, en kreeg zulke zware inwendige kneuzingen, dat de ontboden ge neesheer direct overbrenging naar het R. K. Ziekenhuis te Venlo gelastte. Te ongeveer 3 uur was de brandweer het vuur meester. De schade is aanzienlijk, doch wordt door verzekering gedekt. BOERENHOFSTEDE AFGEBRAND. Het vee omgekomen. Zondagmiddag brak brand uit in de boer derij van den landbouwer J. H. Kortstee te Emmen bij Dalfsen, meldt de „Zw. Crt." Behalve de boerderij werden een naast- staande schuur, 2 hooibergen, een kernhuis, kippenhok en wagenschuur eveneens een prooi der vlammen. Een paard, 7 koeien, 1 kalf en 2 varkens kwamen in de vlammen om. Een zeug, die zware brandwonden had bekomen, moest worden afgemaakt. De brandweer kon wegens watergebrek niets uitvoeren en moest zich er toe bepalen de hooibergen met brandhaken uit te halen. Alles was verzekerd, doch zeer laag. De oorzaak van den brand moet gezocht wor den in het spelen door kinderen met luci fers. DE TYPHUSGEV ALLEN AAN BOORD VAN DE „WILLEMSPLEIN". Vijf opvarenden met de „Maaskerk" in Nederland terug. Het Nederlandsche stoomschip „Maas- kerk" van de HollandWest Afrika Lijn, is gistermiddag te drie uur in de Amster- damsche haven aangekomen, met aan boord vijf opvarenden van het Nederlandsche stoomschip „Willemsplein", die uit het hos pitaal te Dakar zijn ontslagen, waar zij wer den opgenomen in verband met de typhus- gevallen aan boord van laatstgenoemd stoomschip. Behalve de gezagvoerder van de „Wil lemsplein", de heer R. Schaap, zijn in het vaderland teruggekeerd de tweede machi nist P. van Klaveren, de stoker Verhoeven, de matroos Jenesen, en de tremmer Boer, allen uit Rotterdam. Op advies van den scheepsdokter van de „Maaskerk" is kapitein Schaap, die overi gens geheel hersteld is, voor een korte rust kuur opgenomen in het Burgerziekenhuis te A'dam, waarheen hij dadelijk na aan komst van het schip per ziekenauto is ver voerd. Met de vier anderen, die eveneens vol komen genezen zijn en die er monter en gezond uitzagen, hadden wij nog even een kort gesprek. Allen waren opgetogen over de uitstekende behandeling, welke zij in het militaire hospitaal te Dakar, waar zij gedurende vier weken werden verpleegd, in alle opzichten hebben ondervonden. Voorts betuigden zij hun tevredenheid met de voortreffelijke verzorging aan boord van de „Maaskerk", welke ertoe heeft bijgedra gen, dat zij in korten tijd weer geheel op krachten zyn gekomen. Wat de oorzaak van de ziekte is geweest, heeft men nog niet kunnen vaststellen. Een paar dagen na het vertrek uit Buenos Aires voelden eenigen der bemanning zich onwel. Aangezien er geen scheepsdokter aan booid van de „Willemsplein" was, konden de ty- phusgevallen eerst te Dakar worden gecon stateerd. Zooals men weet heeft, de besmettelijke ziekte twee slachtoffers geëischt, n.l. de ka juitsjongen De Haan en de timmerman Maaskant, die beiden aan de gevolgen zijn overeleden. Op het oogenblik bevinden zich nog drie leden der bemanning van de „Willemsplein" te Dakar: de eerste stuurman, die nog ziek is en de derde machinist en een matroos, die zoo goed als genezen zijn en binnenkort naar ons land zullen terugkeeren. OVERVAL OP EEN VROUW NABIJ OSS. De dader gegrepen en ingesloten. Gistermiddag te ongeveer één uur heeft op de heide nabij Oss een overval plaats gehad. Een vrouw uit Schaik begaf zich per fiets van de Occer weekmarkt terug naar huis, toen zij, in de heide gekomen, door 'n van de tegengestelde richting komenden persoon werd aangehouden. Deze vroeg haar of zij in het bezit was van een rijwielplaatje, waarop de vrouw „ja" antwoordde en haar portemonnaie te voorschijn haalde, waarin zich het plaatje bevond. De man rukte haar toen de porte monnaie uit de hand. In de portemonnaie bevond zich een bedrag aan geld, alsmede het fietsplaatje. De man koos hiermede het hazenpad, te- wijl hij zijn rijwiel achterliet. Eenige voor bijgangers namen het rijwiel in bewaring en waarschuwden de Koninklijke mare- chausse te Oss. Hetonderzoek, dat deze instelde, had spoedig tot resultaat, dat B. uit Oss kon worden gearresteerd en geboeid naar de kazerne werd overgebracht. Bij zijn ver hoor legde B. een volledige bekentenis af. Hij is daarna in voorloopige hechtenis ge steld en zal voor den Officier van Justi tie worden geleid. REEDER WEGENS OPLICHTING GEARRESTEERD. Te Haarlem opgesloten. Op last van de justitie is de recherche te IJmuiden overgegaan tot de arrestatie van den reeder L. P., wiens naam reeds eerder genoemd is in verband met de zoo geruchtmakende zaak van de „Spaarne- stroom JJm. 65". Dit is de stoomtrawler die, op 12 Juni 1933, onder de Deensche kust nabij Hornrif opzettelijk tot zinken is ge bracht. P. was vroeger eigenaar van de „Spaarnestroom", maar had deze zeer oude schuit voor een heel hoogen prijs verkocht aan de Gebroeders Dekker te Egmond aan LIMONADEFABRIEK TE LEIDEN UIT DE RADIOWERELD Zee. Gebleken is echter, dat hij voor deze koopsom voo# het grootste deel hypotheek verleende. Wij hebben destijds omtrent deze zaak, die aan het licht gekomen is door de bekentenis van den machinist K., dat hij voor den Raad vcor de Scheepvaait een meineedige verklaring had afgelegd, uitvoerige mededeelingen gedaan en toen reeds melding gemaakt, van de vermoedens, die bij de justie waren gerezen, dat de ree der P., die als grootste hypotheekhouder direct belanghebbend was bij de uitbetaal de verzekeringssom, in deze affaire niet ge heel vrij uit zou gaan. De arrestatie van P. zou derhalve thans een bevestiging van die vermoedens zijn. De aangehoudene is dadelijk naar Haar lem overgebracht en na voorgeleiding voor den officier van justitie in het huis van be waring aldaar ingesloten. Daar bevinden zich, in verband met de „Spaarnestroom"- zaak, ook nog steeds in arrest een der Ge broeders D., de machinst K. en de tweede machinst B., aldus „Het Volk". VERKEERD BEGREPEN. „Ik kom". Maar „hij" kwam niet. Een dokter in een Westlandsch dorpje, dicht bij Den Haag, bezit een vernuftige vinding om zenuwachtige menschen, die hem bij nacht en ontij komen alarmeeren, wat te kalmeeren, waardoor zij ook bewo gen worden wat eerder den knop van de electrische bel los te laten. Naast de voordeur van zijn woning staan de woorden „Ik kom" gegraveerd en indien des nachts de bel. den dokter uit zijn slaap wekt, ontsteekt hij het lampje, dat de ge ruststellende mededeeling den bezoeker voor oogen toovert. Zoo geschiedde ook een dezer nachten; er werd gebeld en de dokter seinde: „Ik kom". Hij schoot wat kleeren aan, begaf zich naar de voordeur om den nachtelijken cliënt te ontvangen. Hoe de dokter ook keek, hij kon niemand ontwaren, die de bel bij 'hem geluid had. In een weinig prettige stemming begaf de geneesheer zich weer ter ruste; belletje trekken in den nacht is al heel onplezierig. Nauwelijks geraakte de geneesheer weer „onder zeil" of opnieuw raasde de bel. Op nieuw seint de dokter, dat hij op komst is, opent de voordeur en ziet ten tweede male niets. In een nog onprettiger stemming begaf de dokter zich opnieuw ter ruste. Och arme, nog geen tien minuten later rinkelt ten derden male de schel en berooft den dok ter van zijn zoo noodige nachtrust. Thans seint de dokter niets van zijn komst, zachtjes daalt hij de trappen of en plotseling opent hij de buitendeur. Voor hem staat een stevige landbouwer, die niet weg loopt, maar een beetje nijdig kijkt. „Hebt u vannacht al meer keeren ge beld", informeert voorzichtigheidshalve de geneesheer eerst. „Ja", betuigt het boertje, „ja meneer dok ter, al twee keer. Maar met dat lichie zei u iedere keer wel „ik kom" maar uwes kompt niet. Want iedere keer als u dat lichie hebt aangedaan, heb ik thuis op u zitten wachten". Toen begreep de dokter, dat hij het slachtoffer was van een afschuwelijk mis verstand. Dat was de zoo geroemde platte- landsche „gemoedelijkheid". Programma's voor Donderdag 22 Februrai. Huizen, 301 M. 8.00 VPRO., 10.00 NCRV., 11.00 KRO., 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 ep 10.00 Gramofoonpl. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gramofoonpl. 11.Uitzending van de begrafenisplech tigheden van koning Albert te Brusse> 12.15 Orkestconcert. 1.00 Lezing. i I.20 Vervolg concert. 2.00 Cursus Fraaie Handwerken. 3.003.30 Voor de vrouw. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Mandenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Zang door Mara Dijxhoorn, o.l.v. Th. v. d. Pas (piano), en gramofoonpl. 6.30 Gramofoonpl. 6.45 Causerie H. Amelink. 7.15 Ned. Chr. Persbureau. 7.30 Weekoverzicht. 8.00 NCRV-Kleinorkest. 8.55 Dr. J. Smit spreekt over beroeps keuze. 9.30 Vervolg concert. 9.30 Vervolg concert. 10.3011.30 Gramofoonmuziek. Ca. 10.00 Vaz Dias. Hilversum, 1875 M. AVRO-uitzending. 8.00 Gramofoonpl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonpl. 10.30 Concert door Th. Koning (piano), mevr. M. HemsingHooge (zang) en E. Veen (beg.) II.00 Uitzending van de begrafenisplech tigheden van koning Albert. 11.30 Vervolg concert. 12.50 Ensemble Rentmeester en gramo foonpl. 2.15 Gramofoonpl. 2.30 Vioolrecital Boris Lensky. A. d. vleu gel: E. Veen. 3.00 Kniples. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Gramofoonpl. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Dajos Bela en zijn orkest. 6.30 Sportpraatje H. Hollander. 7.00 Dajos Bela en zijn orkest. 7.30 Engelsche les Fred Fry. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Omroeporkest o.l.v. A. v. Raalte m. m.v. W. Andriessen (piano). 9.15 Fransche chansons door Marie Du- bas. 9.30 2de en 3de bedrijf van „De Trein- duivel". van A. Ridley en B. Merivale. Regie: K. Kleyn. 10.15 Dajos Bela en zijn orkest. 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Gramofoonmuziek. Daventry, 1500 M. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein en berichten. 11.05 en 11.2011.40 Lezingen. 12.20 Het Rutland Square en New Vic toria Orkest. 1.20 Gramofoonpl. 2.20 Voor de scholen. 3.20 Vesper. '4.10 Voor de scholen. 4.25 Schotsch Studio-orkest. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Berichten. 6.50 Wolf's liederen. 7.10 Spaansche causerie. 7.50 Lezing. 8.20 „The old music-halls", revuepro gramma m.m.v. koor, orkest en solisten. 9.20 Berichten. 9.40 Lezing. 9.55 C. H. Trevor (orgel) en A. Catterall (viool). 10.50 Kerkdienst. 11.0512.20 Dansmuziek door het BCC1 Dansorkest., „Radio-Paris", 1796 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonpl. 12.50 Pascalorkest. 8.20 Kwartetconcert en zang. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Concert uit het Bellevue- Strandhotel. 2.054.05 L. Preil's orkest. 7.30 Radio-Symphonieorkest en Radio koor. 0.5011.50 Dansmuziek. Lange nberg, 456 M. 5.25 Gramofoonpl. 6.30 Militair concert. 10.50 Gramofoonpl. 11.20 Populair concert. 3.20 Gramofoonpl. 4.35 Weragorkest en -koor. 7.35 Uit Warschau: Philh. Orkest. 8.20 Weragorkest. 9.40 Gramofoonpl. 10.2010.50 Dansmuziek o.l.v. Eysoldt. Rome 421 M. 8.05 Symphonieconcert. t. Deutschlandsender, 1571 M. 7.35 Zie Langenberg. 8.15 RadiotooneeL 9.20 Berichten. 9.40 K. G. Sell: „Worüber man in Ame rika spricht". 10.05 Berichten 10.2511.20* Omroeporkest. Gemeentelijk Radio Distributie-bedrijf te Leiden. (3e Programma). 1 8.0012.20 Langenberg. 12.2015.20 Londen Reg. 15.2017.35 Langenberg. 17.35—20.50 Midland Reg. 20.3022.50 Straatsburg. 22.50Afl.: Daventry. (4e Programma). 11.20—12.20 Kalundborg. 12.2014.30 Luxemburg. 14.30—16.05 Kalundborg. 16.0517.20 Londen Reg. 19.30Afl.: Langenberg. (Wijziging voorbehouden). DE UITVAART VAN KONING ALBERT UITGEZONDEN. Naar wij vernemen zal de Requiemmis in de St. Gudule te Brussel voor de ziele- rust van Koning Albert van België, als mede de plechtige overbrenging van het stoffelijk overschot naar den Koninklijken grafkelder te Laeken a.s. Donderdgaoch- tend te ongeveer elf uur door den K.R.O, worden uitgezonden. Ook de eedsaflegging van den nieuwen koning, Z. M. Leopold III, en de eventueele troonrede in de Kamer der Volksvertegen woordiging te Brussel a.s. Vrijdag van 10.40 tot 11.30 uur zullen door den K.R.O. wor den uitgezonden. Mocht het niet mogelijk zijn in verband met de technische overbelasting van den Belgischen Omroep om het ooggetuigen verslag der j plechtigheden door den K.R. O.-reporter te doen verzorgen, dan zal in elk geval de uitzending van den Belgischen Omroep in de Vlaamsche taal worden ge- relayeerd. In overleg met de Belgische Radio-Om- roepvereeniging zal ook de A.V.R.O. de plechtigheid op Donderdag a.s. uitzenden. FEUILLETON. DE TWEELINGZUSTERS Uit het Engelsch van PATRICIA WENTWORTH. (Nadruk verboden). 27) XVII. Anne had een onderhoud met juffrouw Pettigrew. Juffrouw Pettigrew zat aan een tafel, waarop zich een schrijfmachine be vond, een cyclostile, een telefoontoestel en een groot register. Ze had grijzend-bruin haar, ouderwetsch opgemaakt en een rond, blozend gezicht, waaruit een paar vriende lijke, maar onderzoekende porcelein-blau- we oogen de bezoekster aankeken. „Bent u gisteren ontslagen?" De stem klonk helder en pittig. „Ja." „Was u maar dadelijk hier gekomen. Het is jammer dat u dat niet gedaan hebt heel jammer. Waarom hebt u dat niet ge daan?" „Ik ben naar vrienden geweest." „Ja." Anne zei niets. Juffrouw Pettigrew liet een halve minuut zwijgend voorbijgaan, toen vervolgde ze: „Nu, vandaag heb ik helaas niets voor u. Logeert u bij uw vrienden?" „Neen." Het ontging de helder-blauwe oogen niet dat alle kleur uit Anne's gezicht weg trok. De stem ging voort: „En waar hebt u vannacht geslapen?" Anne keek op en een sprankje humor lichtte in haar blik. „Ik heb niet ergveel geslapen. Ik heb op de Embankement gezeten." „Geen geld?" informeerde juffrouw Pet tigrew. „Acht pence", antwoordde Anne met een flauwen glimlach. „Ze stuurden u toch niet weg met niet meer dan acht pence in uw zak?" „O, neen. Ik dacht dat in voldoende had ik ben bang dat ik wat royaal ben ge weest." Juffrouw Pettigrew gaf een knikje. „Dacht natuurlijk, dat haar vrienden zich over haar zouden ontfermen en dat ge beurde niet", was haar onuitgesproken conclusie. „Nu, dat gaat zoo niet", hernam ze toen. „Ik zal probeeren om voor vannacht on derdak voor u te vinden. In dezen tijd van het jaar is dat niet moeilijk. Laat ik eens zien wat kunt u al zoo?". „Het kan me niet schelen wat ik doe als ik maar iets heb om mee te beginnen." „Ervaring?" „Niet veel." De telefoonbei rinkelde en juffrouw Pettigrew nam den hoorn op. „Ja gunst met Miss Pettigrew. Wie? U? O, goeden morgen." Een gonzend gebrom klonk eenigen tijd in den hoorn dp stem van den spreker of spreekster aan den anderen kant van de lijn waartusschen juffrouw Pettigrew uit roepen liet hooren als: „Juist, ja, ja, nu, het spijt mij." Toen wierp zij een snellen blik op Anne en zei in de telefoon. „Als u even geduld hebt, bel ik u zoo nog op." Daarop legde ze den hoorn neer. „Dat was mevrouw Gates", richtte ze zich tot Anne. „Ze is een trouwe klant van ons. Zij zoekt een binnenmeisje." Anne keek hoopvol naar Miss Pettigrew. „Dat zou iets voor mij zijn", zei ze. „Zonder de minste routine?" „Ja, ik weet zeker,, dat ik het zal kun nen", verklaarde ze vol vuur, een kleur krijgend. „Nu, dan zullen we er maar het beste van hopen! Ik zal u naar haar toe sturen. Ze is wanhopig om hulp verlegen; het meisje, dat ik haar 't laatst stuurde, is gis teren op stel en sprong vertrokken. Ze is natuurlijk ontzettend uit haar humeur. Het is geen gemakkelijke betrekking." De laat ste opmerking kwam er, na 'n pauze van misschien een seconde, droog achteraan. Weer tintelde een glimp van vroolijk- heid in Anne's oogen. „Hoe lang blijven de meisjes er gewoon lijk?" vroeg ze. Juffrouw Pettigrew's eigen gevoel voor humor werd op een zware proef gesteld. Maar haar frisch gezicht stond heel ernstig toen ze antwoordde: „Van drie dagen tot drie maanden." „Waarom zoo kort?" „Dat moet u maar zelf ontdekken zou Ik zeggen. Ze klagen niet „Maar blijven doen ze evenmin," vulde Anne aan. „Maar enfin, ik kan me niet de luxe permitteeren pretentieus te zijn." Juffrouw Pettigrew knikte goedkeurend. „Dat is verstandig. Ik onthoud mij altijd van pressie. Maar als ik raad moest ge ven Om Anne's lippen speelde de inspiree- rende, zonnige glimlach, die aan Anne Be linda Waveney hoorde en niet aan Annie Jones. Miss Pettigrew schrok er even van. „Ik zou anders erg dankbaar zijn voor uw raad." „Och, die heeft niet veel te beteekenen. Zooals ik al zei, ik geef geen raad, maar als ik het deed zou ik zeggen; Wen u aan, u een beetje doof te houden. Menschen, die veel praten, meenen niet altijd elk woord dat ze zeggen. Wees niet overgevoe lig en denk er aan dat een goed getuig schrift, na bijvoorbeeld een half jaar er gens te zijn geweest, het mij aanmerkelijk gemakkelijker zal maken een betere be trekking voor u te vinden." „Dank u", was Anne's bescheid en de woorden kwamen uit een oprecht dankbaar hart. XVIII. John reed langzaam naar de stad terug. Hij reed langzaam, omdat hij moest den ken. Dat eene verschrikkelijke woord: „dievegge" loerde als een grijnzend ge drocht in het centrum van zijn geest en tel kens als het weer in zijn hersens hamerde, gaf het hem een gruwelijke, weeë sensatie. „Dievegge gevangenis" monsterach tige woorden die buiten elk verband stonden met iemand's eigen leven, met zijn familie, met de vrouwen van zijn fa milie; leege klanken, die nooit tastbare werkelijkheid hadden ingehouden! Hij reed in het bleeke, klare zonlicht tusschen hagen, beladen met een blanke weelde van meidoornbloesem. Uit 't Noord- Oosten kwamen wolken opzetten aan den helder-blauwen hemel wolken als voort geblazen veeren en even wit als de mei doornbloesem. Toen hij tien mijlen gereden had, was John zichzelf weer meester Hij had nog eens alles nagegaan, wat Nicho las tegen hem en wat hij tegen Nicholas gezegd had. Hetgeen hem aan het eind het sterkst getroffen had, was dat, waarop ook bij het begin zijn aandacht gevallen was: niet Anne's aandeel in de geschiedenis, maar dat van Jenny het verbazing wekkende getal van leugens, dat Jenny op- gedischt had en het gemak, waarmee ze- het had gedaan. Bij het begin al, Anne stapt in de taxi en komt niet op tijd aan het station opda gen. Jenny wacht niet op haar. Jenny vertelt haar vader dat Anne in de stad bij vrienden blijft logeeren. Waarom? Waarom in vredesnaam zei zff niet, dat Anne de trein gemist had? Als ze drommels goed wist, dat Anne niet terugkwam en ze daar voor een reden moest opgeven. Daarna volgden stroomen van leugens en ze moest ze deksels goed hebben verteld ook, anders zou deze of gene het wel gemerkt hebben. Maar niemand kwam achter de waarheid tot Jenny op haar huwelijksreis was en het liegen aan juffrouw Jones moest overlaten. Het ging juffrouw Jones klaarblijkelijk niet zoo goed af als aan Jenny en Sir Anthony ontdekte, dat hem wat op de mouw was gespeld. Jenny vertelde het Nicholas van Anne een week nu hun trouwen. Dat was een van de dingen, die 'John het meest gesto ken had. Jenny had Nicholas op de hoogte gebracht, toen ze 'n week getrouwd waren! Dat wilde zeggen, dat ze Nicholas, het als de anderen systematisch had voorgelogen. Ze had hem verteld van de ziekeninrichting dat Anne van niemand bezoek mocht heb ben en het dagelijksche bericht niet te ver geten: „Die lieve Anne is vandaag veel be ter, vindt je het niet heerlijk" of „O, Nico, Anne is niets goed." Ze had hem een rad voor de oogen gedraaid hem zoet gehou den met mooie praatjes en krokodillen tranen geweend, omdat Anne geen bruids meisje kon zijn. En toen, een week na hun huwelijk, had ze den euvelen moed gehad om hem kalmweg te vertellen, dat ze hem en alle anderen voor den gek had gehouden (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 9