UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK DONDERDAG 8 FEBRUARI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG 10 BRAND IN ARBEIDERSBARAK. Dertig dooden, een-en-veertig zwaargewonden. Volgens een bericht uit Hankou is in het Chineesche dorp Sipinligin brand uitgebro ken in een barak, waarin 100 arbeiders woonden. Tot dusver werden 30 personen gedood, terwijl 41 anderen zware brandwonden op liepen. GROOTE DORPSBRAND IN EGYPTE. Vijftien menschen omgekomen. Bij den geweldigen brand in het dorp Mehalla el Kebir, een groot katoencentrum in Beneden-Egypte, zijn dertien vrouwen en twee mannen om het leven gekomen. Er zijn niet minder dan achthonderd wonin gen vernield. RUSSISCH SCHIP IN NOOD. Honderdtachtig menschen in gevaar. Volgens een bericht uit Moskou hebben verscheidene Russische radiostations S.O.S. signalen opgevangen van een Russisch stoomschip, dat bij Murmansk op een rots geloopen is. Op het schip bevinden zich meer dan 180 menschen. ZE PROBEERDEN HET MAAR EENS. Gistermorgen vervoegde zich aan het bu reau van de nationale loterij te Parijs een elegant gekleed persoon, die een lot wilde verzilveren, waarop* Dinsdagavond bij de treKKing der zesde loterij een prijs van 1 millioen francs was gevallen. Terwijl de echtheid van dit lot onderzocht werd, vervoegde zich nog een tweede per soon aan het bureau, die eveneens een lot, waarop een prijs van 1 millioen was ge vallen, ter uitbetaling aanbood. Dit tweede lot werd direct als valsch her kend. Ook het andere lot bleek valsch te zijn. De politie werd gewaarschuwd, die beide verdachten arresteerde. Daar het gerucht ging, dat zich nog en kele medeplichtigen voor het bureau be vonden, wei-den de gearresteerden door een achteruitgang weggevoerd. Het gelukte eohter niet, de medeplichtigen, vier in ge tal, te achterhalen. GEEN SNEEUW EN IJS MEER OP WISSELS. Teneinde spoorwegongelukken te voor komen, welke dikwijls het gevolg zijn van het niet-functioneeren van de wissels door sneeuw of ijs, hebben de Italiaansche staats spoorwegen een geniaal verwarmingssys teem goedgekeurd, waarvan de proeven een zeer bevredigend resultaat hebben op geleverd. De uitvinding, van een Italiaansch ingenieur bestaat in electrische verwarming van de wissels, waardoor sneeuw en ys smelten en de rails goed blijven. WARMOND. Volksbond. Het was gisteravond de laatste feestvergadering in dit seizoen van den R.-K. Volksbond alhier. Voor een tjokvolle zaal sprak de voorzitter zijn ope ningsrede uit, waarna hij het woord gaf aan den spreker van dezen avond, den heer J. D. Verzuu uit Amsterdam, pen ningmeester van Herwonnen Levens kracht. In een gloedvolle rede drong spreker met klem aan deze vereeniging te steunen zooveel dit mogelijk is. Met aangrijpende voorbeelden zette hij uiteen, welke een vreeselijke ellende de T.B.C. met zich brengt en hoeveel leniging en troost dan de vereeniging „Herwonnen Levenskracht" in zulke omstandigheden brengt. Met aan drang spoorde hij ook de jeugdige perso nen aan, die toch voor hun eigen liefheb berij niets ontzien naar verhouding veel geld uit te geven, de wekelijksche vijf cent te offeren. Het aandachtig publiek bracht na deze aangrijpende rede van den heer Verzuu hem een hartelijk applaus en wij twijfelen ook niet dat deze propaganda vele vruchten zal afwerpen. Na het zingen van het bondslied kwam de afdeeling tooneel „Nut en Vermaak" aan de beurt. Het programma vermeldde de opvoering van „Het Geheim", tooneel- spel in drie bedrijven van Step. van Cuyk en G. Nielen, het stuk, waarmede de too- neelclub op den wedstrijd te Lisse den eersten prijs, zijnde een groote zilveren lauwerkrans wist te veroveren. Ook werd een lauwerkrans met dit stuk behaald voor de keuze daarvan. Ofschoon de rolkennis hier en daar nu wel eens in het gedrang kwam, was de uitvoering toch ten zeerste te waardeeren en zij, die den uitslag van den wedstrijd te Lisse hebben bijgewoond zullen wel be merkt hebben, dat de fouten, waarop de jury gewezen had, nu waren verbeterd. Wel een bewijs, dat zulk een wedstrijd goede resultaten kan hebben. Ook de gri meur, de heer Hoppezak, had zich dezen avond uitstekend van zijn taak gekweten. Van Reus gaf ons nu een eerste klasse fa brikant te zien in houding en uitspraak, doch ook in grime en ook Baraukskie, wiens type nu uitdrukte de echte door ontbering en gevangenschap gedemorali seerde man, liet ons weer zien, dat hij zijn diploma voor goed spel wel verdiend had. Alle personen te noemen, zou ons te ver voeren. Toch moeten wij volkomen con- statéeren, dat alle medespelers, of zij een gewichtige of minder gewichtige rol te vervullen hadden, deze in de puntjes ver zorgd hebben en op het aandachtig pu- GEMEENTERAAD VAN ZOETERWOUDE Woensdagmorgen vergaderde de gemeen teraad, onder voorzitterschap van den bur gemeester. Alle leden waren aanwezig, be halve de heer en Noordman, wegens ziekte en van der Krogt, wegens verhindering. Er is een vacature. Te ongeveer tien uur opent de voorzitter de vergadering, waarna de secretaris de no tulen der vorige vergadering leest, die on veranderd worden vastgesteld. Nadat eene commissie, bestaande uit de heeren van Bermekom, Wess el en Paarde- kooper, den geloofsbrief van het nieuw be noemd raadslid, den heer L. Onderwater, heeft onderzocht en bij monde van eerstge noemde tot toelating heeft geadviseerd, wordt met algemeene stemmen tot toela ting van den heer Onderwater besloten. Vervolgens besluit de Raad een verzoek van J. d. P. om ontheffing van schoolgeld te zenden naar B. en W. om prae-advies, evenals een verzoek van P. S. om van de gemeente een stuk grond te mogen koopen bij het speelterrein op het Dorp voor een som van 400. Van de N.V. Bouw en Exploitatie Mij „Eigen Woning" te Oegstgeest is een ver zoek ingekomen om het besluit van B. en W. waarbij aan adressante bouwvergunning is geweigerd, voor het bouwen van twee blokken van twee woningen en een blok van drie woningen, in het park „Die Leijthe" te vernietigen. Requestrante deelt mede, dat zij de gronden heeft gekocht in 1933 van de heeren Boot c.s. die bij het op maken der koopacte aan haar hebben ge garandeerd, dat er geen bezwaren zouden worden ingebracht tegen het aanbrengen van wegen op het verkochte en het bou wen van huizen, vanwege de gemeente Zoeterwoude of eene andere instantie. Op het aan de verkoopers medegedeelde ant woord van B. en W., waarbij de vergun ning werd geweigerd, verklaren deze, dat zij in 1924 vergunning hebben verkregen voor bedoelden bouw en dat bovendien in 1933 op verzoek van die verkoopers en voor hunne rekening door de gemeente Zoeter woude een waterleidinginstallatie is ge maakt in bedoeld terrein, welke waterlei ding bestemd was voor de geheele bebou wing van het terrein. Nog wordt medege deeld dat de verkoopers aan requestrante hebben doen weten, dat, indien voor het aanleggen geen toestemming zou worden verleend en requestrante volgens haar recht verkoopers deswege aansprakelijk zou stel len, de verkoopers bun hunne beurt deze aansprakelijkheid zouden trachten af te wentelen op de gemeente Zoeterwoude. B. en W. stellen voor de beslissing om trent het verzoek te verdagen tot uiterlijk 7 Maart e.k. en het stuk te zenden naar B. en W. om praeadvies. Zonder hoofdelijke stemming wordt aldus besloten. Vervolgens wordt besloten inzage te ne men ter secretarie van den Raad van State van de stukken, betrekking hebbende op het ingestelde beroep door P. J. Uljee en P. J. Vlasveld, beiden te Zoeterwoude, tegen het besluit van den Raad van 8 Juni 1933, tot gesloten verklaring van de Rijne- gommerstraat voor het berijden met motor rijtuigen in beide richtingen. Tevens wordt besloten de gemeente ter zitting te doen vertegenwoordigen door den voorsteller van bedoeld raadsbesluit, den heer Meij- dam. In behandeling komt dan een verzoek van P. D. te Leiden om hem een subsidie te ver- leenen van 400.voor het instandhouden van een autobusdienst ZoeterwoudeLei den v.v. Bij dit verzoek is een exploitatie rekening overgelegd, die evenwel noch de subsidie te geven, weshalve met algemeene goedkeuring van B. en W., noch die van de raadsleden kan wegdragen. Evenwel meent de Raad dat het verleenen eener sub sidie nog noodzakelijk is, te meer, waar het in de bedoeling ligt elk jaar 50.minder stemmen besloten wordt het voorstel van B. en W. tot toekenning 'van een bedrag van 200.aan te nemen. Daarna komt in behandeling het verzoek eener commissie, gevormd uit St. Joseph- gezellenvereeniging en R. K. Volksbond, welke zich ten doel stelt, ontwikkeling en ontspanning te verleenen aan werkloozen. Gevraagd wordt een tegemoetkoming van 40.per maand voor den tijd van 3 maanden. In hun praeadvies zeggen B. en W., dat zij het streven der commissie zeer sympathiek vinden, alhiewel zij betreuren, dat inmiddels reeds een aanvang is gemaakt zonder eenig overleg met het gemeentebe stuur. Naar de meenong van het college kan subsidie verleend worden, doch dan zou de opzet breeder moeten zijn en het werk niet zuiver confessioneel genouden moeten worden. Ook mag de te verleenen subsidie slechts een tegemoetkoming zijn in en niet een vergoeding van onkosten, ten einde ook aan het particulier initiatief ruimte te laten. Ten slotte meent het col lege dat aan het beoogde doel slechts be antwoord kan worden tot ongeveer half Maart, omdat tegen dien tijd het grootst aantal werkloozen, althans zeker wat het Dorpsgedeelte betreft, werk heeft gevon den, B. en W. zijn tenslotte niet ongene gen van het najaar de kwestie andermaal onder de oogen te zien, mits dan tijdig over leg wordt gepleegd. Voorgesteld wordt dan voor het tijdvak 15 Januari15 Maart een subsidie te verleenen van 50. De heer Meijdam betoogt in den breede dat hij tegen het voorstel zal stemmen. De heer Wessel verklaart zich voor, terwijl.de heeren van Bennekom en Paardekooper antwoord geven op het gesprokene van den heer Meijdam en de heer de Graaf de mee ning van het college van B. en W. uiteen zet. Daarna wordt bij stemming met 6 tegen 2 stemmen (de heeren Meijdam en Tijssen) het voorstel van B. en W. aangenomen. In behandeling komt dan een voorstel van B. en W. om over te gaan tot het con- verteeren van een drietal geldleeningen en wel: a. de leening, aangegaan in 1915, met de Mij voor Gemeente Crediet te Amster dam per resto groot 52.000.en renten de 5'/2% in eene 4 1/2% leening tegen be taling eener vergoeding van 520.voor vervroegde aflossing; b. de leening, aange gaan in 1925, rentende 5%, per resto groot 107.600.in eene 4l/a% leening zonder eenige kosten; c. de leening aangegaan in 1927 met de Bank voor Ned. Gemeenten te 's-Gravenhage, rentende 4 7/8%, per resto groot 19.430.in eene 4*/9% leening zon der eenige kosten. Dit voorstel wordt z.h.s. aangenomen, evenals het besluit tot wijzi ging der begrooting 1934, met dien ver stande dat de heeren Meijdam en Tijssen laten aanteekenen dat zij geacht moeten worden tegen te hebben gestemd, op grond van het op de begrootingswijziging voor komend subsidiebedrag voor de commissie voor ontwikkeling enz. van werkloozen. Met algemeene stemmen wordt besloten de begrooting van het waterleidingbedrijf te wijzigen en de gemeente-begrooting 1933 conform het voorstel van B. en W. Hierna komt de rondvraag, waarbij de heer Wessel de aandacht vraagt voor de toepassing van het ventverbod tegen de brutaal optredende kooplieden, die met den dag toenemen. Daarna geheime zitting. bliek een zeer goeden indruk maakten. Tot onzen spijt moeten wij hier opmerken, dat de pauzen tusschen de bedrijven veel te lang waren, doch naar wij vernemen is dit niet de schuld van het tooneel, doch waren hiervan andere oorzaken de oor zaak. Gisteravond is werkelijk onder den re gisseur, den heer C. Machen, die wegens zijn jurylidmaatschap te Lisse de repeti ties en de opvoering te Lisse van dit stuk had overgedragen aan den heer den Dun ne, goed werk geleverd. Den heer den Dunne werd door den voorzitter hulde ge bracht voor het door hem gepresteerde. Aan het eind van het laatste bedrijf werden in tegenwoordigheid van alle too- neelisten door den geest, adv., den wel- eerw. heer kapelaan van Drunen, de be haalde prijzen aan het vaandel gehecht. In een kernachtige speech met hartelijke felicitatie, waarin de adviseur het gege- vene door „Nut en Vermaak" op hoogen prijs stelde, wenschte hij de tooneelclub gezellige en leerzame repetities onder de bekwame leiding van den heer Machen, toe. Tusschen het tweede en het derde be drijf werd door het bestuur gecollecteerd voor „Hulp in Nood". Na de pauze kre gen wij nog van dezelfde club een kluch tig één-actertje te zien, getiteld „Een rus tig uurtje". Een dol ding, dat ieder tot lachen dwong en in een vroolijke stem ming bracht. Het Warmondsch ensemble, onder lei ding van den heer G. te Wiel, luisterde de pauzen met het bekende strijkje op. De meubelen voor het tweede bedrijf van „Het Geheim" waren belangloos afge staan door de firma Waals te Leiden. On der de aanwezigen bevond zich ook de heer Burcksen, die met den heer Machen te Lisse als juryleden waren opgetreden, om van zijn belangstelling blijk te gevei. „Nut en Vermaak" kan met groot genoegen op dezen avond terugzien, en wij wen- schen deze vereeniging een hartelijk tot weerziens toe. Werkloozen. Het aantal by de arbeids bemiddeling alhier ingeschreven werkloo zen bedraagt momenteel 154, waarvan ge heel werkloos 143 en gedeeltelijk werk loos 11. WASSENAAR. Geboren: Joannes Ignatius Nicolaes, z. van P. N. de Bruijn en J. F. Rotteveel. Hermanus, z. van H. Kooyman en W. C. v. Bohemen. Katharina Elisabeth Gerarda, d. van H. Th. van der Velde en A. Koppers. Overleden: Margaretha Berendina L van Slogteren, 45 j., ongeh. G eh u w d: H. J. Vrouwes en L. J. T. Preinfalk. P. J. Vermeulen en A. van Berkesteijn. P. J. van der Ham en M. van Noort. C. Moerkerk en M. J. Hoogteyling Gevestigd: M. Koppers R.K. Kinder- juffr. uit Oberhausen, Schoolstraat 1. E. Konrad, R.K Duitsche d.b. uit Gelsen- kirchen, L. Kerkdam 5T. Post, G. K., boerenknecht uit Oegstgeest, Persijnlaan 17. T. Janssen, Ev. L., Duitsche d.b., uit Groningen, Meijendelscheweg 2. E. Schimmioj, R.-K. Duitsche d.m. uit Gel- senkirchen, Zij de weg 24. E. Hellegers- berger, R.-K. Oostenr. d.m. uit Linz, Duinweg 11. J. W. Poodt, R.-K. d.b. uit Oegstgeest, Bloemcamplaan 82. V. Han- nuscher, Ev. L. Duitsche d.b., uit Dinsla- ken, Hoogeweg 110. A. Nadolski, R.-K. Duitsche d.b. uit Den Haag, Laan van Koot 45. C. J. Zwetsloot, R.-K. d.b., uit Leiden, Laan van Koot 43. L. H. J. Ca- ris, R.-K. uit Heemstede, Kerkstraat 48. K. L. Ledvinka, Ev. L. Tsj. Slow., hotelb., uit Èisenstadt, Wittenb. weg 62. A. C. C. Zwarts, R.-K. winkelj., uit Den Haag, Kerkehout 16. M. C. S. Schotel, N.-H., uit Maarssen, Wittenburgerwerg 92. L. Mariënwald, R.-K. Duitsche d.b. uit Gel- senkirchen, Gr. Hoefijzerlaan 55. G. Leichmann, Ev. L. Duitsche part. secreta resse uit Hannover, Meijboomlaan 2. E. E. H. Herbst, Ev. L. Duitsche d.b. uit Hannover, Meyboomlaan 2. R. J. van Zoelen en vt., R.-K. uit Den Haag, Laan van Koot 15. H. P. van der Meij en vr., los werkman uit Rijnsburg, Rijksstraat weg 173. W. Schaap, N.H., los werkman, uit Katwijk, Katwijkscheweg 39. D. Ouwehand en vr., arts uit Oegstgeest, Tulpweg 30. N. Lemmen, R.-K. Duit sche d.b. uit Oberhausen, Klingenlaan 5. A. Todd, Ch. of Eng., Engelsche uit Londen, Hazelaan 15. H. E. Tietz, R.-K. Duitsche d.b. uit Dellwig, Stoeplaan 17. K. Mullmann, R.-K. d.b. uit Gladbeck, Duinvoetlaan 2. C. W. van Tol, R.-K. d.b. uit Den Haag, Nachtegaallaan 1. Vertrokken: G. Ladestein en gez. naar Breda, Kiexietstraat 56. Wed. A. P. Bruijn geb. Emmen naar Breda, Catharina- straat 30. M. Nodgkinson geb. Readings naar Den Haag, Wagenaarweg 18. E. E. Baudach naar Gelsenkirchen. J. C. v. Evers naar Leiden, Zijwsingel 44. W. T. M. Mooijmans naar Den Haag, Adel- heidstraat 44. M. Boot, naar Stomp- wijk, Veenestraat 33. C. C. J. M. Hui- bers, naar Utrecht, Nieuwegracht 56. R. Poortman naar Zwolle, Ossenkampweg 6. E. Klatt naar Den' Haag, W. de Zwij gerlaan 68. L. Greifenneder, naar Den Haag, G. Doustraat 188. K. de Vries, naar Den Haag, Gr. Hertoginnelaan 205. H. J. Vrouwes, naar Den Haag, Maystraat 89. M. Rower naar Den Haag, Stations weg 77. J. H. Mudden en gez. naar Bandjer Masin N.O.I. F. C. Westgeest, naar Alkmaar, Stationsweg 62. H. L. Wouters naar Amiens, Chaussee Jules Ferry 190. J. G. Woldring naar Den Haag, Bezuidenh. weg 109. C. Jongen geb. Bosman naar 's-Hertogenbosch, Hint- hamerstraat 21. J. de Bruin naar De- demsvaart, Hamiltonsvonder G66. F. Visser en gez. naar Laren N.-H., van Wul fenlaan 13. H. en C. Heidinga naar Leeuwarden, Pioenstraat 17. P. de Roode en gez. naar Zutphen, Krijnstr. 7. ALPHEN AAN DEN RIJN. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente vergadert Maandagavond te 7 uur- Agenda: 1; Voorstel van B. en W. tot het aan gaan eener overeenkomst met het destruc tiebedrijf „Gekro" N.V. te Overschie, voor de destructie van afgekeurd vee en vleesch. 2. Voorstel van B. en W. tot het 'vast stellen van een nieuw besluit inzake garan tie voor boomkweekerscrediet. Het voor stel betreft de aanvulling van het oorspron kelijk besluit met een bepaling waarbij de garantie wordt beperkt tot die gevallen, waarin de vertegenwoordiger der gemeen te in de regionale commissie heeft bewil ligd. 3. Voorstel van de commissie voor het ontwerpen van strafverordeningen tot in trekking der verordening d.d. 19 Juli 1933, tot wijziging en aanvulling der algemeene politie-verordening en tot het opnieuw vast stellen eener gewijzigde verordening ter zake. In dit voorstel wordt tegemoet gekomen aan de bezwaren van de Gedeputeerde Sta ten tegen de aanwijzing van enkele open bare wateren als ligplaats van woonsche pen. 4. Voorstel van B. en W. om de regeling tot belegging van kasgeld bij de Alphensche Bank te wijzigen in dezen zin, dat het be drag van 100.000.wordt gebracht op 200.000.—. 5. Voorstel van B. en W. tot watervoor ziening aan bewoners van den Otweg en de Nesse. 6. Voorstel van B. en W. tot opheffing van de Openbare lagere school te Aarlan- derveen en in verband daarmede eervol ontslag aan onderwijzend personeel. 7. Voorstel van B. en W. inzake het ver leenen van eervol ontslag aan een over complete leerkracht der openbare schoei voer G.L.O. aan den Oudshoornschen weg. 8. Voorstel van B. en W. tot verkoop van een strookje grond aan den heer H. W. C. Vergunst, te Aarlanderveen. Het voorstel betreft den verkoop van 8 M2. grond, zijnde door kooper gedempte sloot, ad 0.50 per M2. 9. Voorstel van B. en W. tot verhuring van een strook grond van het woonwagen terrein aan J. Drenth. 10. Voorstel van B. en W. tot verlaging der pachtprijzen voor eigendommen der gemeente over 1933. 11. Voorstel van B. en W. tot verhuur van verschillende eigendommen in admi nistratie bij. het Grondbedrijf. 12. Voorstel van B. en W. inzake con versie Indische Dollarleening 1923 C. 13. Voorstel van B. en W. tot opheffing van de groentenmarkt en van de kaasmarxt en tot wijziging van de Alg. Politieveror dening als gevolg daarvan. 14. Voorstel van B. en W. tot wijziging van da beheersverordening voor de Water en Lichtbedrijven. 15. Voorstel van B. en W. tot wijziging van de beheersverordening voor het Grond bedrijf. 16. Voorstel van B. en W. om voor de jaren 1932, 1933 en 1934 af te wijken van de bepalingen inzake reserveering voor de Water- en Lichtbedrijven en over 1934 voor het Grondbedrijf. 17. Voorstel van B. en W. tot voorloo- pige vaststelling van: a. de rekeningen van de water- en licht bedrijven, dienst 1932; b. de rekening van het Grondbedrijf, dienst 1932. 18. Voorstel van B. en W. tot goedkeu ring van de rekening van het Algemeen Armbestuur, dienst 1932. 19. Voorstel van B. en W. tot goedkeu ring van een wijziging der begrooting voor het Alg. Armbestuur over 1933, strekken de tot verhooging van het subsidie der ge meente over dat jaar. 20. Voorstel van B. en W. tot wijziging van de gemeente-begrooting, dienst 1933. 21. Benoeming van de leden der Com- missiën tot Wering van schoolverzuim, wegens periodieke aftreding op 1 Maart a.s. Middenstandsvereeniging. De Vereeni ging van den Handeldr. en Industr. Midden stand hield Dinsdagavond in „Centraal" een algemeene ledenvergadering. Na de gebrui kelijke opening door den voorzitter, kwa men aan de orde de notulen en ingekomen stukken, welke laatste geen besprekingen opleverden. Het voorstel tot royeering van eenige le den werd goedgekeurd. De secretaris, de heer Benard, gaf namens de commissie een uitvoerig overzicht betreffende het verloop der gehouden winkelweek, waarin werd vastgesteld, dat de resultaten bevredigend waren geweest en de actie met een batig saldo kon worden afgesloten. Tot slot gaf de heer van der Kolk een uiteenzetting over verbruiks- en middenstands-coöpera tie. Afstappen. We wijzen er belangheb benden op, dat het berijden met een rij wiel van het trottoir, dat toegang geeft naar de noodbrug, gelegen naast het werk ter vernieuwing van de Hofbrug, verboden is. Reeds een aantal personen hebben zich deswege een proces-verbaal op hun hals gehaald. Afstappen is dus de boodschap. 464e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de Llasse, 16de lijst Trekking van Donderdag 8 Februari 1934 Hooge Prijzen f 31000.- 19891 f 1000.— 755 5902 f 400.— 2615 5921 14249 19344 f 200.— 44 11055 14544 19886 f 100.— 2928 3021 3346 3S42 4422 7148 7542 7566 11784 13188 14267 15170 15916 17390 17823 18678 18754 Prijzen van f 70.- 139 218 559 590 628 729 761 776 895 931 1003 1009 1015 1039 1239 1280 1319 1469 1507 1778 1925 1988 2117 2146 2212 2296 2337 2707 2795 2900 2926 2931 3011 3152 3192 3199 3320 3394 3399 3404 3494 3550 3675 3717 3723 3847 3851 3883 3954 4064 4159 4175 4239 4386 4513 4599 4948 4981 4994 5061 5114 5395 5480 5552 £579 5580 5592 5614 5931 5948 5989 6014 6031 6141 6261 6268 6333 6480 6562 6612 6724 6809 6886 6918 6965 7010 7048 7147 7311 7422 7548 7607 7615 7778 7858 8041 816E 8227 8246 8382 8339 8440 8535 8605 8607 8634 8879 9042 9049 9109 9206 „215 9278 9366 9461 9516 9627 9701 8719 9919 9990 10066 10168 10277 10338 10526 0638 10839 10857 10882 10982 11033 11070 11110 11129 11160 11209 11220 11249 11323 11412 11449 11503 11650 11797 11873 11S63 12200 12208 12328 12455 12630 12696 12901 12978 12980 13031 13036 13058'13059 13073 13101 13178 13190 13195 13199 13344 13505 13572 13801 13882 14021 M026 14033 14038 14043 14050 14253 14321 14368 14449 14823 14871 15b81 15089 15135 15144 15205 15218 15351 15385 15439 15535 15576 15582 15646 15750 15790 15870 15873 15910 15936 15965 16192 16252 17773 16352 16481 16836 16943 16949 17036 17172 17197 17207 17324 17384 17491 17563 17648 17767 17771 17789 17792 17798 17847 17862 17900 17955 18151 18296 18360 18489 18661 18729 18767 13792 :9147 19164 19346 19387 19458 19532 19545 19627 19635 19664 19781 19807 19832 19864 20032 20098 20151 20254 20415 20457 20635 20718 20893 20957 34 80 89 192 203 219 267 286 4870 4902 5204 5206 5479 5496 8841 8848 8919 8930 9048 9050 566 610 641 642 652 716 944 965 1067 1126 1215 1272 1314 1332 1358 1456 1474 1477 1495 1499 1592 1615 1637 1642 1657 1791 1827 1851 1963 2021 2166 2179 2251 2256 2265 2468 2516 2521 2564 2588 2866 2868 2903 2914 2966 3101 3115 3127 3130 3159 3329 34(5 3487 3666 3683 3976 *009 4019 4038 4111 4252 *267 4275 4358 4307 4489 4494 4496 4515 4570 4767 4''69 4824 4841 4855 4924 4962 4988 5002 5253 5271 5297 5346 5407 5531 5544 5565 5672 5674 5686 5701 5815 £059 5869 5878 SC17 6051 6125 6139 6259 6369 6448 6472 6525 6547 6605 6b35 o692 6697 6783 6802 7091 7140 7157 7180 7236 7267 7279 7297 7593 7655 7659 7675 7789 7799 7848 7853 7918 7925 7926 7965 8017 8C37 8063 8089 «091 8230 8231 8247 8T41 8344 8330 8381 8533 8534 8539 8548 -703 8715 87-9 8791 3940 8964 9005 9135 9143 9157 ^306 9308 9346 9555 9691 9693 10030 10046 10047 10115 10124 10187 10267 10286 10293 10299 10477 10518 10542 10553 10562 10643 10660 10700 10711 10737 10825 10345 10386 10904 10964 11067 11078 11080 11091 11201 11261 11263 11267 11349 1x354 11509 11517 11539 11557 11570 11619 11825 11830 11928 11955 11976 12176 12258 .2269 12283 12294 12487 12594 12651 12652 12660 12772 12783 12811 12821 12879 12990 12995 13065 13109 13127 13291 13324 13336 13389 13390 13478 13495 13497 13506 13529 13705 13736 13746 13760 13764 13983 14086 14099 14167 14169 14269 14302 14328 14339 14356 14549 14596 14635 14638 14S36 14695 14700 14802 14862 14900 14997 15024 15066 15143 15154 15279 15371 15373 15383 15390 15539 15659 15660 15704 15706 15767 15778 15819 15822 15336 16015 16053 16062 16067 16197 16217 16235 16275 10276 16286 16498 16511 16530 16541 16544 16645 16674 16680 36691 16770 16930 16939 1698. 17049 17066 17164 17236 17293 17310 17319 17417 17534 17540 17603 17634 17716 17723 17730 17782 17821 17976 17981 18001 18010 18013 13080 18112 18133 18180 18208 18266 18282 18293 18295 18317 18448 18455 18462 18541 18559 18583 18659 18671 18769 18790 18922 18923 18955 18980 19002 19152 19203 19217 19230 19253 19321 19329 19395 19397 19402 9484 19552 '9593 19610 19611 9760 19838 19841 19876 19951 1027 20071 20088 20126 20134 0248 20293 20310 20343 20350 1492 20516 2n577 20611 20653 0725 20735 20777 20794 20798 115 20925 20928 20965 "fi-betering 5e kl. 15e lijst: 10134 10136 10306 10353 10573 10595 10744 10778 11004 11034 11204 11228 11392 11415 1144 1429 1521 1712 2126 2398 2767 3231 3796 4226 4435 4746 4864 5158 5413 5583 5739 5929 6152 6505 6653 6997 7199 7413 7704 7891 7994 8124 8252 8431 8678 8797 8910 9046 9239 9483 9777 9956 10165 10365 10611 10799 11058 11234 11438 11637 11638 11747 12012 12062 12106 12329 12384 12453 12683 12735 12738 12898 12905 12959 13172 13174 13240 13436 13437 13473 13531 13542 13597 13797 13319 13831 14174 14184 14236 14360 14499 14527 14667 14677 14687 14921 14929 4970 15168 15178 15223 15442 15452 15456 15711 15720 15731 15875 15309 -5939 16203 16210 16211 16363 16456 16470 16592 16600 16619 16782 16795 16885 17117 17128 17l.il 17342 17343 17411 17C51 17660 (7715 17923 17934 17968 18026 18040 18049 18228 10233 18261 18356 13428 18440 18570 18574 18579 18800 18S81 18909 19005 19046 19123 19262 19278 19313 19410 19414 19452 19616 19728 19744 19952 19966 20015 20152 20226 20229 20417 20428 20468 20677 20714 -'0722 20843 20851 20877 19303 m. z. 19313

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 10