MAANDAG 5 FEBRUARI 1934 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 12 NOORDWIJKERHOUT. Ziektevereeniging „Hulp en Zorg". In café „Het -Wapen van Noordwijker hout" vergaderde de ziektevereeniging „Hulp en Zorg". De voorzitter, de heer C. Duindam opende de vergadering met een woord van welkom aan de aanwezigen en hoopte, dat de avond goed mocht slagen. Vervolgens werden de notulen van de vo rige vergadering voorgelezen, welke on veranderd werden goedgekeurd. Een woord van dank aan de secretaris gaat hierbij. Uit de rekening van den penningmeester, de heer A. Brama, blijkt, dat de uitgaven had den bedragen 403.72, terwijl de inkomsten maar bedroegen ƒ317.50. Een nadeelig sal do dus van 86.22. Op 1 Januari 1934 was nog in kas 353.96. De controlecommissie verklaarde de boeken en bescheiden in de beste orde bevonden te hebben, waarvoor aan den penningmeester dank wordt ge bracht voor zijn accuraat beheer. De be handeling van art. 14 kwam vervolgens aan de orde, doch dit is niet door gegeven. Ver volgens wordt mededeeling gedaan dat de uitkeering ook dit jaar wederom 4.per keek bedraagt. Verkiezing van een nieuwen voorzitter was het volgende agendapunt. Hiervoor waren twee candidaten n.l. de heeren L. Bakker en H. Wolken. Deze laat ste heer werd gekozen. De bode van de vereeniging is weer ge bleven en wel voor hetzelfde loon als het vorige jaar. De rondvraag bracht niets, waarna de voorzitter met een woord van dank de vergadering sloot. Hierna volgde een verloting, waarbij ale aanwezigen een prijs hadden. Stille Omgang, afd. Noordwijkerhout. In het patronaat van de St. Victor-paro- chie, vergaderde de afd. Noordwijkerhout van den Stillen Omgang. De voorzitter, de heer Oostdam Jaczn.. opende de vergade ring met den chr. groet en heette de ver gadering hartelijk welkom, inzonderheid den zeereerw. heer pastoor Waterreus en Kapelaan Minnebo, alsmede het hoofdbe stuur uit Leiden en de zangers, die den avond zullen opluisteren. Het is hem een genoegen, aldus spreker, zoo vele vrien den van het H. Sacrament bijeen te zien. Het hoofdbestuur heeft als intentie opgege ven: Het herstel der eenheid in ons vader land. Er is in de wereld een streven om verbeteringen in den toestand te brengen. Dit zal alleen kunnen door gebed. Daar om dus a.s. Maart bij de omgang alle deel nemers gebeden om vrede! Eenmaal, tij dens Jezus' leven was het scheepje van Petrus in gevaar, doch meer als toen, thans de wereld. Toenmaals klonk de roep: „Heer, behoed ons wij vergaan". Bidden wij nu net als toen, dan zal de heer weer zeggen: „Klein geloovigen, ik ben toch met u". Daarom vol vertrouwen en met veel gebed de toekomst in, en alles zal in orde komen. Hierna werden de notulen van de vo rige vergadering door den secretaris, den heer W. Warmenhoven voorgelezen en on veranderd onder dank goedgekeurd. Medegedeeld werd vervolgens dat 2 le den uit onze afdeeling dit jaar voor de 25ste keer mede gaan n.L 'de heeren J. Zwaan en M. v. d. Berg. Een woord van hulde mag hun hiervoor eigenlijk niet ont houden worden, al komt dit voor zoo iets niet te pas. Wel is het een schitterend voor beeld voor de jongeren, vooral als wij be denken, hoe zij in de eerste jaren de tocht volbrachten, loopende van Haarlem naar Amsterdam. Een felicitatie van het hoofd bestuur uit Amsterdam was tevens inge komen van Deken van Noort, als voorzit ter. Vervolgens werd door het gezamen lijk koor van de St. Joseph en St. Victor- parochie gezongen: Jubilate Deo, vervol gens Panis Angelicus. Hierna kwam de spreker van den avond kapelaan Minnebo, met als onderwerp: Wandelend langs Gods wegen. Spreker schetste het leven van Christus, wandelend langs Nazareth, Cana, waar het eerste won der plaats had, Bethanië, de Jordaanvallei, het meer van Genesareth, waarbij kort voor het Paaschfeest de broodvermenigvul diging plaats had. Spreker bracht verder in beeld het enthousiasme van het volk waar bij het Jezus tot koning wilde maken. Ver volgens Capharnaum, de wonderen daar geschied, daar sprak Jezus de woorden te gen de menigte: Het brood, dat ik geven zal is niet van deze wereld. Mijn vleesch is spijs en mijn bloed is drank, waarop velen hem verlieten, echter niet de twaalf waar op Petrus zeide: „Tot wie zullen wij dan gaan". Vervolgens het laatste Avondmaal, en zoo voortgaande tot de eerw. spreker al les besprak wat betrekking had op het Wonder van Amsterdam, zooals een ge dicht van Schaepman enz. Over de wereld heerscht een satansgeest, bid daarom veel en geef de liefde voor Jszus over aan uwe kinderen. Spreker eindigde met een aan sporing aan de vaders en jongemannen om met de H. Eucharistie langs Amstel's stra ten te trekken en aan de moeders en meis jes om de mannen hiertoe aan te sporen. De diep aangrijpende lezing werd onder dood- sche stilte door een aandachtig publiek tot het einde gevolgd en een hartelijk en langdurig applaus beloonde de talentvolle spreker voor zijn prachtige lezing. De voorzitter dankte vervolgens en zei- de, dat de rede een diepen indruk gemaakt had, hij hoopte, dat de gesproken woorden ingang zullen vinden bij de omgangers en er toe zullen bijdragen de devotie tot het H. Sacrament te verhoogen. Hierna zongen de zangers „Ecce quam Modetur", en het Mirakellied. Vervolgens kwam de heer Bergsma, lid van het Leidsche Bestuur aan het woord. Hij is wel geen spreker, maar kon toch een feit niet stilzwijgend voorbijgaan. De voor zitter van de afd. Noordwijkerhout n.l. is geen 25 maar 26 maal mee geweest naar Amsterdam. Het vorige jaar had de jubi laris, die hiervoor geen hulde wilde, het feit stilzwijgend laten voorbij gaan en had ook nu zoo willen doen. De heer Bergsma denkt hier echter anders over en wil hem daarom van deze plaats zijn felicitatie aan bieden en beschouwt den voorzitter als een echte leekenapostel. Vervolgens dankt spr. de dames voor hunne aanwezigheid en vraagt haar ijverige propagandisten voor dit mooie werk te zijn. De voorzitter deelde vervolgens nog mede, dat de reis 10 cent goedkooper zou zijn, doch hij vraagt dit dubbeltje toch te geven, om hierdoor de werklooze leden in de gelegenheid te stellen voor een billijker prijs aan den omgang deel te nemen. Hier na bracht de voorzitter een woord van dank aan de zangers, waarna dezen nog zongen „Domine salvam fac". Hierna volg de sluiting onder dank aan de vele aan wezigen voor de goed geslaagde avond. K. J. M. V.-uitvoering. Dinsdagavond geeft de K. J. M. V. afdeeling Noordwijker hout haar feestavond aan leden, ouders der leden, donateurs en donatrices m verdere genoodigden. De tooneelsclub der vereeni ging zal opvoeren het vermaarde tooneel- spel in vier bedrijven „Wat niet sterven kan". Woensdag 7 Februari zal, des avonds om 8 uur bij Gouwenberg, het stuk weder om worden opgevoerd en zal er voor een ieder toegang tot de zaal zijn tegen entrée van 60 en 40 cent. Vooral omdat op too- neelgebied de K. J. M. V. haar naam geves tigd en haar sporen verdiend heeft, durven wij vertrouwen, dat velen dien avond van het mooie en treffende tooneelstuk zullen gaan genieten. Des avonds zullen aan de zaal nog kaarten verkrijgbaar zijn. WARMOND. Het geheim. De afdeeling Tooneel van den R. K. Volksbond alhier behaalde gis teren op den Tooneel wedstrijd te Lisse met „Het Geheim", tooneelspel in 3 bedrijven van Steph. v. Cuyk en G. Nielen den eer sten prijs B met 278^ punt, zijnde een groote zilveren lauwerkrans, terwijl als ex tra prijs werd uitgereikt aan dezelfde af deeling een groote zilveren lauwertak voor het best gekozen stuk, met 8 1/3 punt. Nog werd aan den heer G. H. van Winsen een diploma uitgereikt, als waardeeringsprijs voor het uitbeelden van de rol van Ba- ranski in b.g. tooneelstuk. Morgen, Dinsdagavond, zal in de groote zaal van Hotel de Stad Rome „Het Ge heim" weder worden opgevoerd en de prij zen door den Geestelijk Adviseur aan het vaandel worden gehecht Wij wenschen deze afdeeling, die in de omgeving reeds een goeden naam verworven heeft, van harte geluk, dat zij, voor de eerste maal ten wedstrijd gaande, reeds met zulk een succes uit het strijdperk is getreden. Dienstplicht. Het aantal ingeschreve nen voor den dienstplicht der lichting 1935 bedraagt voor deze gemeente 24. WASSENAAR. v/ERKLOOZENBEZIGHEID. -aen tentoonstelling, die veel bezoek verdient. Vrijdagmiddag 3 uur werd in de voorma lige bewaarschool aan het Plein een ten toonstelling geopend van werkstukken, vervaardigd door werkloozen uit deze ge meente. De verschillende vertrekken in het ge bouw waren omgetooverd in tentoonstel lingszalen, waarin waren opgesteld de reeds opgeleverde werkstukken, bestaande uit ledikanten, kinder ledikant j es, trapjes, droogrekken, enz., teveel om op te noemen. De officieele opening had plaats in twee der vertrekken van genoemd gebouw. De ontvangst van genoodigden geschiedde door den Wethouder van Sociale Zaken, den heer G. P. G. van Leeuwen. Onder de aanwezigen rhenkten wij op Burgemeester J. Wiegman, Mr. H. B. Wildt Meijboom als vertegenwoordiger van den Directeur-Generaal v. d. Werkverschaffing en Steunverleening, Pastoor C. J. Thole- naar, eenige raadsleden en afgevaardigden van de verschillende plaatselijke vereeni- grngen. - Nadat van de groep arbeiders die steeds in het werkhuis komen werken een foto was gemaakt, vertelde de heer G. P. G. van Leeuwen, de geestelijke vader van dit werk huis, het een en ander van diit werkhuis en wees op het groote nut daarvan. Vele moeilijke tijden waren doorgemaakt maar steeds was er vooruitgang te constateeren, waardoor het werk met liefde werd voort gezet. Hij dankte zijn helpers, vooral den heer D. Th. Ruys, voor zijn fimamcieelen hulp en voor de keurige versiering van de verschillende vertrekken. Hij hoopte met dit werk voort te gaan doch nu weer op ge heel anderen voet. De zomer is nu in ver schiet en dank zij de schitterende mede werking van het College van Burgemees ter en Wethouders en den Raad der ge meente Wassenaar, was het mogelijk een nieuw plan op te bouwen n.l. het kweeken van groenten, planten enz., noodig voor het dagelijks leven. Spreker zou liever zien, dat het werkhuis gesloten kon worden en dat alle werklieden werk konden vinden, doch dit was thans onmogelijk; daarom is het zoo noodig, dat hier in dit huis vriend schap heerscht onder degenen die verplicht zijn hun tijd door te brengen met niets doen. Iedereen is in het werkhuis welkom, wanneer hij blijken geeft van goeden wil te zijn. De arbeiders toesprekende, dankte hij voor de medewerking tot het slagen van het werk en hij hoopte dat velen spoedig werk zouden vinden, doch wanneer dit niet het geval mag zijn, dan zal de deur van het werkhuis steeds openstaan. Hierna verzocht de heer van Leeuwen den Burgemeester de tentoonstelling te ope nen. De Burgemeester zeide gaarne deze uit- noodiging te hebben aanvaard en het speet hem dat hij de vorige maal verhinderd was geweest de tentoonstelling te qpenen. Na hetgeen reeds gezien was prees hy het werk van deze menschen, dat er naar zijne meening keurig verzorgd uitzag. Wij leven in een zeer moeilijken tijd, overal heeft de crisis haar invloed doen gelden. Daarom is het zoo goed om dit werk te steunen. Wij allen moeten medewerken de gevolgen der werkloosheid zooveel mogelijk te bestrijden en daarom is het noodig dit werk onder de R.K. VEREEN. VOOR KRAAMVERZORGING VOOR ALLE GEZINDTEN TE LEIDEN Plaatsing-Bureau Boerhaavestraat 30 verleent hulp door gediplomeerde krachten. Geopend elke Donderdagmiddag van 2—5 uur tot het verstrekken van de gewenschte in lichtingen en ter aanmelding van contribu- eerende leden. Schriftelijke aanvrage adres: R.Kr. Vr. v. Kr., Stille Rijn 7, Telef. aandacht van allen te brengen. Den wensch uitsprekend dat dit werk op denzelfden voet zal kunnen worden voortgezet, ver klaarde spreker de tentoonstelling voor ge opend. De heer van Leeuwen dankte den Burge meester voor deze mooie woorden. Daarna werd het woord gevoerd door den vertegenwoordiger van den Directeur-Ge neraal van de werkverschaffing en steun verleening, n.l. den heer H. B. Wildt Meij boom, die zeide dat de werkloosheid de ergste zorg was van de Overheid. Het Rijk in het algemeen en de gemeenten voor zich zelf zijn verplicht hieraan den noodigen aandacht te schenken. Hier in deze gemeen te werd reeds iets. bereikt met de werkver schaffing, doch niet voldoende om alle werkloozen aan het werk te kunnen stel len. Laten wij hopen, dat dit vraagstuk zal zijn opgelost en dat allen, die willen wer ken, werk zullen vinden, om hun gezin een behoorlijk bestaan te kunnen geven. De heer van Leeuwen dankte den heer Wildt Meijboom voor zijn goede woorden en verzocht dezen dank te willen overbren gen aan den heer Directeur-Generaal van Werkverschaffing en Steunverleening. Hij hoopte dat genoemde heer persoonlijk eens kennis zal komen maken met het werk, hier opgezet. De heer Kramer feliciteerde den heer van Leeuwen met zijn behaald succes al zag hij in den heer van Leeuwen een concur rent. Hij zelf had getracht een dergelijk werk op te richten, doch dit was mislukt. Hij wist bij ervaring wat een ontzaglijk werk was tot stand gekomen. Hij hoopte dat de tentoonstelling zou slagen en dat de kas zal worden gespekt, om dit zoo nuttig werk te kunnen voortzetten. Daarna werd de tentoonstelling door de genoodigden bezichtigd, terwijl de werk lieden gelegenheid kregen een kopje thee te gebruiken en eqn sigaartje te rooken. Na afloop van de bezichtiging werd ook door de noodigden thee gebruikt. Het ten toongestelde werd door allen zeer gepre- De heer van Leeuwen nam nog even de gelegenheid waar om de aandacht te vra gen voor het werk en verzocht mede te leven met het werkhuis. Hopen wij, dat de stem van den heer van Leeuwen zal wor den gehoord. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN CAFE „DE STER" UITGEBRAND. Alleen de muren bleven staan. Gisteravond omstreeks 8 uur is tijdens afwezigheid der bewoners een felle uit slaande brand uitgebroken in het café „De Ster" in de Hooftstraat, bewoond door den heer G. Boes. De brandweer was spoedig met twee motorspuiten ter plaatse. Door de aanwezige hoeveelheid alcoholische dran ken breidde het vuur zich snel uit, zoodat het lokaal spoedig geheel in lichter laaie stond. De vlammen sloegen fel uit tot het mid den der straat, Weldra werd ook de bo venverdieping aangetast, waardoor het dak spoedig instortte. Aan redden van den in boedel viel niet te denken, zoodat alles verloren ging. Het perceel brandde geheel uit. De belendende perceelen bekwamen vrij belangrijke waterschade. De vermoe delijke oorzaak wordt geweten aan het in brand geraken ven een bij de haard han gend tafelkleed. Naar wij vernemen wordt de schade door verzekering gedekt. De be langstelling van het publiek was groot, zoodat de politie zich genoodzaakt zag het verkeer eenigen tijd stop te zetten. BODEGRAVEN. H. Missie. In deze parochie zal van 313 Maart de H. Missie worden gepredikt door de Eerw. Paters Franciscanen. De sluiting der H. Missie zal samenvallen met de sluiting van het Veertigurengebed. Vrouwenbond. Vrijdagavond hield de R. K. Vrouwenbond, afd. Bodegraven de jaarvergadering in het Parochiehuis. De presidente, mej. K. de Koning, opende de bijeenkomst met den christelijken groet en riep allen 'n hartelijk welkom toe, in 't bijzonder de Zeereerw. Pastoor en Kape laan. Spr. deelt mede, dat, tengevolge van de korte vastenavond, mede ten gevolge van de alreeds vastgestelde feestavonden, de Vrouwenbond besloten heeft, vóór de vasten geen feestvergadering meer te or- ganiseeren. Echter zal het 15-jarig bestaan in November a.s. dan met meer luister ge vierd worden. Door de secretaresse, mej. Th. Leliveld, werd een tot in de finesses verzorgd jaar verslag uitgebracht, eene opsomming van zeer vele goede daden. Uit het jaarverslag van de penningmees- teresse, mej. T. de Bij, merken we op, dat het vorige jaar ruim 700 werd uitgege ven, waarvan de Missienaaikring en het R. K. Ziekenhuis het leeuwenaandeel kregen. De boeken, welke nagezien werden door de dames Hoeks en Rijn, worden accoord bevonden. De presidente bedankte de verschillende functionarissen voor de gedane werkzaam heden in het afgeloopen jaar en hoopt ook voor dit jaar wederom op hunne arbeid zaamheid te mogen rekenen. Door den Pastoor werden mooie licht beelden vertoond, voorstellen.de het leven en sterven van Jeanne dArc. Tijdens de pauze wordt den leden een verversching aangeboden in den vórm van koffie met koek, hetgeen er graag ingaat. De presidente deelt mede, dat Maandag 19 Februari, dus de eerste Maandag in de vasten, de Missienaaiavonden weer aanvan gen, vervolgens, dat er een damestooneel- club zal worden opgericht voor de leden van den Vrouwenbond. Op Zondag 17 Juni zal in de bovenzaal van het Parochiehuis een tentoonstelling gehouden worden van de goederen, welke voor de Missie vervaardigd zfjn, waarbij tevens één dag bazar. Door de Sanelle-fabriek is de Vrouwen bond uitgenoodigd, in de maand Juni een bezoek te brengen aan de fabriek, waarbij dan een koffietafel zal worden aangeboden. Tevens zal men dan in de gelegenheid ge steld worden, in den namiddag een of an dere groote zeeboot te bezichtigen. Het lichtbeelden-program wordt voort gezet, en thans over den H. Tarcisius. Door den Pastoor wordt nadere uitleg van een en ander gegeven. Terwijl enkele plaatjes over O. L. Vr. van Lourdes de revue pas- seeren, deelt de Pastoor mede, da! de col lecten, welke achter in de kerk gehouden worden bij feestelijke aangelegenheden, ten bate van.de Missienaaikring zijn. De helft van de opbrengst echter zal worden besteed voor een lichtkroon bij het beeld van O. L. Vr. van Lourdes. Extra-giften voor dit doel zullen gaarne in ontvangst worden genomen. Bij de bestuursverkiezing worden de da mes van Soest, en Moons, bij acclamatie herkozen. Niets meer aan de orde zijnde, zegt de presidente den Pastoor hartelijk dank voor de schoone plaatjes en uitleg, den Kape laan voor diens bereidvaardigheid, zegt de vergadering dank voor de aangename be sprekingen, en sluit deze bijeenkomst op de gebruikelijke wijze. B. V. L. De afdeeling Bodegraven van den B. V. L. is dit jaar zeer vasthoudend met z'n berichtgeving over de te houden propaganda-avond op Vrijdag 9 Februari a.s. Verschillende sprekers zullep optreden, de heer B. Vermeulen zal geïnstalleerd worden als plaatselijk leider en instructeur der schietoefeningen. Het muzikale gedeel te zal worden verzorgd door den heer Gre- goire. Van 't bovengemelde is echter ons nog niets officieel bekend. Auto-ongeluk Dr. B. reed in flinke voorts langs de Wierickerschans en raak te op een oogenblik de macht over zijn stuur kwijt, sloeg tweemaal ten onderste boven om vervolgens onder in den kant terecht te komen. De auto werd zwaar be schadigd. Dr. B. kwam met den schrik vrij. WOERDEN. DE VERDWENEN POSTZAK. De gearresteerde postambtenaar weer op vrije voeten gesteld. De zaak van de verdwijning der post zak met ƒ1500 blijft nog steeds even ge heimzinnig en voor de politie zeer moei lijk om op te lossen. In verband hiermede moeten we op de eerste plaats mededeelen, de de gearresteerde postambtenaar heden (Zaterdag) avond op vrije voeten is ge steld. Ofschoon enkele bezwarende omstan digheden tegen hem pleiten kon geen posi tief gewijs worden aangevoerd. De politie heeft alle pogingen in 't werk gesteld om deze zaak tot klaarheid te bren gen en met dezelfde kracht wordt het on derzoek op zeer minutieuze wijze voort gezet. Uit dit onderzoek is gebleken, dat de bewuste postzak even goed te Montfoort als te Woerden kan zijn gestolen. We zeg gen gestolen, want vast staat nu wel dat door geen enkel toeval de bewuste zak kan verloren zijn geraakt. We vernamen, dat te Montfoort onder toezicht van vier personen de zakken zijn ingepakt. Zeer jammer is, dat de chauffeur zich bij de afgifte niet vergewist heeft of inderdaad het juist aantal zakken aanwezig was. Dit vond mede zijn oorzaak hierin, dat de bewuste Donderdag de bus een beetje laat was en dientèngevolge de chauffeur zich moest haascen. Daarom ook werd niet zooals het voorschrift is alles in een kist gedaan, die kan worden afgesloten. Nu staat het vast, dat de zak onderweg niet onbeheerd is geweest. Er bevonden zich in de bus drie passagiers die hebben getuigd, dat de chauffeur op zijn plaats is gebleven. Na aankomst in Woerden heeft de chauffeur de zak in het kleine vertrekje van het poststation op tafel ge legd. Alles was hier nog in duisternis ge huld. Hier komt nu een zeer moeilijk punt. Het onderzoek heeft uitgemaakt, dat er ongeveer twee minuten zijn verloopen sinds de zak in het vertrek onbeheerd heeft gelegen. Spoorwegpersoneel is daar in de buurt niet aanwezig op dien tijd, daar het dan juist zeer druk is met de aan komst en het vertrek van treinen. De sein huiswachter kan vanuit het seinhuisje, dat zeer hoog ligt, op het gebouwtje neerzien, maar heeft om die tijd ook genoeg werk. De chauffeur nu, toen hij het gebouw verliet, keerde naar zijn bus terug om deze te draaien. In de verte zag hij toen de na derende lantaarns van de fietsen der twee bestellers, die de zakken moesten verwer ken. Nadat hij de bus gekeerd had stapte hij uit en ging wederom met hen 't gebouw binnen. En nu kwam men bij opening tot de ontdekking, dat het zakje inhoudende het geld en eenige papieren, alleen voor Woerden bestemd, was verdwenen. In den tijd nu dat de chauffeur weg is geweest, kan de ontvreemding hebben plaats ge had. Maar dan staat ook vast, dat de da der zeer goed van de situatie op de hoogte moet zijn geweest om in zoo'n korte tijds ruimte zich van het geld inhoudende pakje meester te maken en er vandoor te gaan. Hoe wist hij zoo precies wélk pakje de 1500 bevatte? De vraag rijst ook op of er misschien een handlanger in 't spel is geweest. En zoo ja, waar beiden' zich dan heen hebben kunnen begeven zonder te zijn opgemerkt. De waarschijnlijkheid van dit geval is dan ook niet zoo groot als men zou veronder stellen. Het onderzoek der politie richtte zich en terecht eerst naar Montfoort, waar men tot Donderdagnacht heeft onderzocht. Later viel de verdenking op de postambte naar te Woerden, die Vrijdagmorgen te elf uur werd gearresteerd en nu, zooals we reeds mededeelden, weer is vrijgelaten. Zooals we tenslotte vernamen, gebeurt het misschien ééns in de maand, dat de postbestellers later aankomen dan de Mont- foortsche autobus. Geregeld worden de postzakken aan hen persoonlijk overhan digd, hetgeen nu niet is gebeurd. Dit zijn de feiten, die onomstootelijk vast staan! 264e STAATSLOTERIJ 'Niet officieel) 5de klasse, 13de lijst Trekking an Maandag 5 Februari 1934 Hooge Prijzen f 50.000.— 15088 f 10.000.— 754 f 1.000.— 1145 3273 f 400.— 6046 18142 f 200.— 2123 2512 f en 100.— 1049 2250 4589 4944 6757 7287 7512 7636 10559 130G0 13253 15989 17219 17667 17811 18083 18609 20923 20955 Prijzen van 70.— 76 107 129 254 290 344 424 434 441 451 575 631 749 805 826 966 976 992 1205 1611 1747 1804 1856 1954 2225 2898 2273 2960 2369 2975 2447 2986 2460 3008 2633 3019 2698 3043 2851 3049 3165 3218 3241 3293 3402 3446 3457 3466 3476 3580 3612 3614 3742 3781 3938 3957 3984 4120 4128 4221 4289 4306 4307 4346 4427 4429 4455 4697 4809 4903 4936 49S6 5030 5117 5319 5354 5461 5529 5547 5668 5671 5785 5789 5993 6030 6059 6146 6347 6434 6571 6770 6.92 6936 6953 6967 7031 7051 7129 7153 7221 7264 7304 7335 7633 7729 7750 7819 7883 8057 8252 8370 8392 8448 8746 8978 9196 9290 9317 9469 9491 9662 9844 9936 9965 10324 10387 10479 10697 1C752 10317 10358 10955 11046 11107 11168 11174 11298 11361 11395 11471 11496 11523 11564 11596 11739 11772 11845 11907 11968 12203 12345 12566 12632 12771 12801 12853 12909 12983 13080 13035 13165 13278 13350 13441 13566 13609 13651 13775 13787 13937 14009 .4010 14109 14148 14188 141)0 14227 14266 14329 14343 14419 14508 14629 14702 14370 14872 15012 15077 15132 15198 15358 15454 15608 15639 15640 15678 15738 16055 16069 16081 16133 16228 16341 16418 16508 16582 16649 16684 16842 16903 17023 17043 17199 17258 17361 17437 17532 17684 17754 18017 18076 18117 18153 18275 18314 18349 18553 18571 18808 19006 19007 19099 19183 19306 19324 19403 19443 19447 19468 19535 19301 19621 19643 19652 19678 19698 19754 20039 20046 20245 20292 20358 20S34 20875 20879 20948 Nielen 28 46 51 57 105 112 121 155 165 190 240 246 247 249 261 404 423 429 459 471 501 560 572 349 656 673 685 719 750 757 767 77i 788 840 870 873 894 900 918 343 947 1024 1U40 1059 1091 1092 Uil 1143 1158 1164 1177 1178 1179 1197 1235 1286 1296 1342 1373 1423 1440 1486 1514 1551 1641 1737 1744 1749 1750 1755 1792 1738 1874 1876 1883 191» 1917 1931 1959 19 70 2048 2145 2183 2.88 2339 2387 2430 2451 2471 2484 2499 2554 2560 2563 2600 2641 2717 2760 2764 2782 2821 2826 2913 2935 2962 2982 3028 2C4. 3052 3077 3079 3125 3146 3157 3267 3271 3278 3355 3357 3376 3420 3436 3470 3475 3523 3524 3525 3609 3622 3632 3661 3676 3715 3719 3737 3769 3777 3802 3821 3P65 3871 3893 3894 39U4 3949 3950 3986 3997 4024 4058 4059 4üo9 4105 4143 4150 4154 4201 4207 4279 4286 4333 4411 4421 4478 4516 4520 4581 4640 4646 4660 4678 47U5 4789 4906 4933 5018 5022 5062 £118 £142 5151 5203 5216 5241 5311 5322 5373 5396 5398 5405 5433 5440 5469 5472 5489 5546 5562 5593 5609 5629 5632 5626 2650 5691 5707 5729 5747. 5776 5831 5836 ^346 5891 5934 6001 6036 6045 6069 6091 6149 6164 6173 6205 6209 6227 6245 6252 6255 6257 6315 6339 6350 6372 6416 6425 6435 6445 6449 6450 6459 6469 6470 6438 6614 6687 6737 6751 6764 6769 6906 6907 692] 6929 6947 6981 6990 69u2 7019 7034 7052 7070 7075 7155 7179 7188 7208 7235 7242 7277 7300 7320 7341 7360 7425 7434 7426 TZ 7586 7594 7613 7716 7752 7762 7821 7886 7988 7989 8106 8127 8142 8187 8192 8U7 8259 8269 8275 8311 8317 8357 8261 84!2 8450 8487 8521 8540 8555 8567 8594 8638 8679 87.17 8724 8728 8729 8882 8973 8986 9077 9202 9213 9282 9307 9312 9314 9323 9329 9382 9394 9408 9443 9450 9487 9551 9560 9569 9529 9640 9686 9692 9700 9724 9769 9806 9853 9859 9890 9917 9962 S375 9979 1C010 10017 10028 10093 10128 10156 10177 10189 10193 10254 103z2 10410 10449 10458 10459 10482 10488 10490 10524 10564 10574 10663 10669 10745 10769 10781 10782 10843 10855 1U909 10915 10935 10945 10977 10935 11006 11021 11041 11111 11113 11124 11130 11176 11237 11242 «2259 11269 11321 11330 11345 113.7 11476 11481 11560 11568 11590 11667 11687 11712 11745 11776 11781 11796 11805 11823 11333 11854 11902 11921 11984 12014 12022 12055 12075 12091 12119 12174..2185 12194 12265 12276 12281 1230D 12316 12335 J2375 12279 12386 12390 12406 12108 12425 12434 12463 12469 12477 12527 12592 12655 12673 12674 12688 12703 12724 12777 12849 12856 12891 13012 13016 13033 13037 13081 13085 13104 13137 13152 i3153 1318'. 13275 13299 13304 13308 13367 13370 13373 13383 13385 13419 13425 13447 13468 13476 13493 13512 13548 13607 13625 13672 13691 13758 13810 13813 13835 13847 13891 13896 13907 13924 13926 13942 13977 13987 14028 14103 14106 14135 14186 14219 14228 14231 14232 14243 14255 14278 14290 14320 14361 14405 14492 14496 14609 14637 14681 14692 14696 14790 14798 14834 14837 14353 14857 14P78 1492. 14956 14984 14996 15010 15013 15025 15074 15107 15155 15175 15229 15284 15285 15289 15316 15478 15493 15496 15499 15505 15523 15560 15617 15634 15644 15749 15757 15763 15782 15843 15849 15906 15918 16004 16008 16065 16080 16084 16091 16142 16143 16173 16231 16233 16295 16300 16319 16385 16417 16463 16492 16505 16534 16548 16613 16676 16695 16700 16705 16742 16767 16769 16776 16908 16960 16975 16998 17089 17100 17103 17141 17166 17171 17201 17230 17240 17254 17271 17316 17363 17422 17470 17484 17527 17556 17560 17574 17584 17595 17597 17599 17623 17633 17699 17718 17756 17832 17897 17898 17910 17950 17952 18050 18125 18162 18166 18167 18169 1819,/ 18222 .82: J 183».U 18302 13327 18345 18400 18425 18453 18534 18558 18614 18622 18625 18652 18670 18720 18779 18813 18888 18890 18949 18958 18962 19182 19216 19218 U247 19287 19289 19371 19399 19441 19502 19513 19544 19556 19714 19757 19797 19802 19814 19322 19824 19829 19851 19857 19867 19884 19897 19915 19922 19932 19961 19997 20025 20097 20127 20220 20265 20462 20498 20556 20648 20696 20723 20750 20751 20797 20809 20817 20822 20826 20855 20943 Verbeteringen 5e klasse, 12 Ifjst: 3608 m. f 7' m z. 4608 m. f 70: 3643 m. z. 4643 3676 m. 4676; 3635 m. f'70.— en 3641 ontbreken.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 12