M. PIERROT balans-opruiming VRIJDAG 26 JANUARI 1934 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 H|nirnnnT Profiteerde U reeds van onze HORLOGEMAKER M A A RQMANQQTFPP id WlJ moeten> negens te gróote voorraad plaatsmaken. Ill AM ito lïlMivoö I ttü p0 prjjzen wat 't eens kostte zijn niet gefingeerd. Beter TEL No. 1*63 nu verlies dan overhoudeu. 1506 Zoo zijn er ongekeade koopjes in: Klokken, Horloges, G. zilver Tatelcouverts, enz. en Messen. Zie de étalages. SPORT GEMENGDE BERICHTEN DOODELIJKE VAL UIT EEN BOOM. By het vellen van boomen aan de Sta tionsstraat te Sneek is de 36-jarige A. Koopmans uiit Wolvega uit de kruin van een boom op straat gevallen. De man werd op slag gedood. De ongelukkige was ge huwd en vader van zes kinderen. DOODELIJKE VAL VAN EEN STELLING. Gisteren is een metaalbewerker in Dok II van de Rotterdamsche Droogdok-Maat schappij aan de Heiplaat van een 6'/s meter hooge stelling gevallen tengevolge van een duw van een luchtdrukhamer. De man sloeg achterover. Hij is .naar het Tropisch Ziekenhuis vervoerd, waar hij by aan komst reeds bleek te zijn overleden. Kogel nog niet verwijderd. De toestand van den 22-jarigen jongeman H. V. uit Huizen (N.-H.), den hoofdpersoon in het drama dat zich Woensdagavond in de Bonairestraat te A'dam heeft afgespeeld, was gistermorgen bevredigend, hoewel heit levensgevaar nog niet was geweken. Een Röntgen-onderzoek heeft vastgesteld, dat de kogel van groot kabiler, dien hij zich door de borst heeft gejaagd, terecht is ge komen onder het middenrif en daar ook edele deel en heeft geraakt. Hoewel nog Woensdagavond dadelijk operatief is inge grepen, bleek het niet mogelijk te zijn den kogel te verwijderen. Het lijk van het meisje is door de justi tie in beslag genomen. Nader vernemen wij, dat de dader in het ziekenhuis aan inspecteur Glasius heeft verklaard, dat de ruzie tusschen hem en het meispe niet was bijgelegd. Hij wilde haar hierover spreken, doch kreeg een on bevredigend antwoord. DE INBRAAK TE LANGENBOOM. Gestolen effecten teruggevonden. Op een eenzaam boschpad onder de ge meente Larxgenboom heeft een knaap een bundeltje effecten gevonden. Hij overhan digde zijn vondst aan de politie, waar bleek, dat het hier effeoten betrof, die ruim tien dagen geleden bij een inbraak ten huize van de graanhandelaren Gebr. Van H. wa ren gestolen. De dieven, die op het kantoor de brandkast met een valschen sleutel had den geopend en hieruit een bedrag van ruim 2000 aan bankpapier, benevens de effecten hadden buitgemaakt, hebben ver moedelijk met de stukken geen raad ge weten. Van de dieven is nog geen spoor gevonden. AUTOMOBILISME DE RALLYE VAN MONTE CARLO. Fransche overwinningen. De resultaten der Nederlandsche deelnemers. DE R. A. L VAN 9—18 FEBRUARL Moderne Koetswerkbouw. Met de steeds snellere ontwikkeling van het genus automobiel gaat gepaard een re gelmatig terugkeerende vraag van het koo- pende publiek naar meer comfort, meer ruimte, meei gemakken. Voorheen richtte zich de werkzaamheid van de ingenieurs der autofabrieken geheel op chassis en motor: maar sinds die een zoodanigen graad van volkomenheid heb ben bereikt, dat er, bij de tegenwoordige vormen en afmetingen van de auto niet veel meer aan te verbeteren valt men ziet bet elk jaar weer, dat de technische veran deringen en verbeteringen maar luttel zijn en niet zoo heel ingrijpend daar hebben zij de laatste jaren meer de aandacht ge vestigd op de middelen om het publiek in 1 zijn eischen en vragen tegemoet te komen. Vroeger waren er koetswerkbouwers noo- dig om de van de autofabriek komende naakte chassies van een behoorlijk, een mooi of een extra-bijzonder koetswerk te voorzien. Nu de goedkoope auto de we reld veroverd heeft of althans druk bezig is er zich van meester te maken, nu rust ook op de fabrieken zelf de taak om voor een goede, ruime en comfortabele carros- serie te zorgen. De koetswerkbouwers van vroeger zyn er nog: zij zullen altijd noodig zyn om voor de groote en extra-luxewagens koetswerken te leveren, maar de goedkoopere wagens en trouwens duurdere wagens ook al komen alle zoo van de fabriek met carros serieën, die getuigenis afleggen van de groote zorg, welke die autofabrieken aan dit onderdeel der fabricage tegenwoordig blijken te wijden. De Europeesche fabrieken zijn in dezen voorgegaan: die hebben al jaren lang aan dit onderdeel veel aandacht gegeven. Maar de laatste jaren stellen de Amerikaansche fabrieken er eveneens een eer In, ten aan zien van het koetswerk het beste te geven, wat zij mogelijkerwijze geven kunnen. De techniek is ten aanzien van koets werkbouw met reuzenschreden vooruitge gaan: op het oogenblik staat de zaak zoo, dat er hoe langer hoe minder hout in de body verwerkt wordt; dat althans het geraamte geheel van metaal wordt gemaak.t Volgens de opvatting van de modernste bouwers lijkt het niet onwaarschijnlijk, dat in de niet zoo heel verre toekomst aan een geheel stalen carrosserie motor en wielen worden gebouwd, waardoor het be grip chassis zou komen te vervallen en de auto als zoodanig een volkomen aange sloten geheel zou worden. Dit is echter toekomstmuziek: wat wij heden ten dage zien, dat zijn de op het chassis gebouwde koetswerken, zooals ze uit de fabriek komen. En dat is in vele geval len al zóó mooi en zoo goed, dat we het haast niet beter kunnen wenschen. De jongste tentoonstelling te New York heeft voorbeelden gegeven aan koetswer ken, die door vernuftigen overbouw en door speciale streamline zoo ruim geworden waren, dat men er haast een teveel aan ruimte in verkregen had. In dat opzicht zal dus ook de tentoon stelling te Amsterdam, die daar van 918 Februari in het R. A. I.-Gebouw in de Fer dinand Bolstraat gehouden wordt, zeer veel te zien geven. Verhooging van comfort en verbetering van lijn in het koetswerk: dat zal een der hoofdzaken zijn van deze tentoonstelling. Die alleen om die reden al een bezoek over waard zal zijn. GYMNASTIEK UITVOERING „O. G. A. V." Voor een talrijk publiek gaf gisteravond de Oegstgeester Gymnastiek- en Athletiek- vereeniging haar derde uitvoering in de Stadsgehoorzaal te Leiden. Na de opmarsch der leden, waarbij het pittige clublied gezongen werd, sprak de voorzitter, de heer T. Kraan, een kort openingswooord, waarin hij alle aanwezi gen, en in het bijzonder enkele raadsleden van Oegstgeest en de vertegenwoordigers der zustervereenigingen van harte welkom heette. Een welverdiend woord van dank richtte hij tot de leiders der beide af dee lingen, de heeren de Troye en den Bouw meester, voor de vele opofferingen welke zij zich gedurende de voorbereidingen voor deze uitvoering getroost hadden. Een keurig opgesteld programma vroeg den geheelen avond aller gespannen aan dacht. Alle leden, zoowel dames als heeren, hebben hun uitersten best gedaan om de zen avond naar behooren te doen slagen. De heerenafdeeling bezit eenige uitmun tende krachten, die goed werk leverden in de nummers brugturnen, ringen en hoog- rek. O. a. kragen wij te zien een hoogstand in de ringen en reuzenzwaaien aan het rek. O.a. kregen wy te zien een hoogstand werd. De nummers, welke de dames en meisjes te zien gaven, waren in alle onderdeelen zeer goed verzorgd. Gelijkmatig en rhyth- misch werden de- oefeningen met begelei ding van een strijkje, uitgevoerd. Speciaal noemen wij hier de vrije oefeningen van de meisjes van 710 jaar en de stokoefe- ningen van de meisjes van 1013 jaar. De vrije oefeningen der heeren behoeven hier echter niet voor onder te doen, want, gezien de korte tijd welke zij gehad heb ben voor het instudeeren van dit nummer is het evenals van de meisjes een succes ge worden. Het slot van den avond bracht het wals- UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Zaterdag 27 Januari. Huizen 301 m. 8.00 Morgenconcert. 10.00 GramofoonpL 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 2.00 P. Fouwels over „Handteekenen". 2.30 Kinderuurtje. 4.00 Het KRO-orkest, afgewisseld te 4.30 door cursus Schriftverbetering en te 5.30 door Esperanto-nieuws. 6.20 Journalistiek Weekoverzicht, waarna gramofoonpl. 7.15 Ir. A. S. Fransen v. d. Putte over Rusland. 7.45 R.-K. F.-kwartiertje. 8.00 „Onze Zaterdagavond" met m.v. de Kon. Militair Kapel, Tholen én v. Lier en de KRO-boys. 11.00 GramofoonpL Hilversum, 1875 m. 10.00 Morgenwijding (VPRO). Daventry, 1500 m. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, berichten. 11.05 Lezing. 12.20 Western Studio-orkest. I.05 Gramofoonpl. 1.35 Commodore Grand rkest. 2.35 Gramofoonpl. 3.20 Orgelspel. 3.50 S. Baynes-orkest. 4.35 „Songs from the Show", revue-pro gramma. 5.35 Kinderuur. 6.20 Toespraak door den Prins van Wales 6.35 Berichten. 7.05 Welsh intermezzo. 7.25 Causerie. 7.50 Reportage. 8.20 Variëté programma. 9.20 Berichten en lezing. 9.55 G. Parkington kwintet. 10.50 Voordracht. 10.155—12.20 Ambrose en zijn Embassy Club-orkest. „R a d i o - P a r i s", 1796 m. 8.05; 12.20; 7.05 GramofoonpL 8.20 Populairconcert. 9.20 Concert door „Le Triton". Kalundborg, 1261 m. II.201.20 Concert u. h. Bellevue Strand- hotel. 1.50 GramofoonpL 2.204.20 Omroeporkest o.l.v. Reesen. 7.20 C. Rydahl's orkest 8.10 Walsen van Waldteufel. 8.40 Zang en piano. 9.15 C. Rydahl's orkest. 9.50 Voordracht. 10.05 Moderne oprettemuziek o.l.v. Ry- dahl. 10.3011.50 Dansmuziek uit Rest. „Ritz". Langenberg, 456 m. 5.256.35 en 11.20 GramofoonpL 12.55 Weragkamreorkest o.l.v. Keiper. 3.20 Suragorkest o.Lv. Drist, koor o.l.v. Hah en solisten. 5.55 Accordeonmuziek. nummer „An der 6chöne blaue Donau", door de damesafdeeling uitgevoerd. Op de tonen der muziek kwamen de dames, nu gekleed in lichtblaue jurken de zaal binnengetrip- peld en vormden twee kringen, die het vrije gedeelte der zaal in beslagnam. Steeds maar walsende vormden zich ver scheidene variaties, die door de sierlijke bewegingen der dames goed tot haar recht kwamen en bij het einde bewees een da verend applaus dat dit nummer zeer in den smaak vieL De beschermheer der vereeniging, bur gemeester Gerrevink, hield onder de pauze een korte toespraak, waarin hij de gymnas tiek in het algemeen in ieders belangstel ling aanbeval, als de gezondste en nuttig ste van alle soorten sport en hij prees het bestuur van O. G. A. V. voor de prachtige resultaten welke zij gedurende haar be staan bereikt heeft. 6.20 „Die Teufelsbraut" operette van Kusrhe, m.m.v. koor en orkest o.l.v. Kusche 7.30 Koorconcert o.l.v. Breuer, Weragor- kest o.l.v. Eysoldt. 9.5512.20 Gevar. programma. 12.201.20 GramofoonpL Rome, 421 m. 8.00 Concert m.m.v. orkest en solisten. Hierna dansmuziek. Brussel 322 en 484 meter. 3.22 M.: 12.20 Orkest o.l.v. Felleman. 1.30 Omroeporkest o.l.v Leeman*. 5.20 Dansmuziek. 6.50 Omroepkleinorkest o.i.v. LeemaM. 8.20 Omroeporkest en solisten o.l.v. Wal pot. 10.3012.20 Populair concert o.l.v. M. Alexys. 484 M.: 12.20 Omroepkleinorkest o.Lv. Leemans. I.30 Concert o.l.v. Felleman. 5.20 Omroeporkest o.Lv. Walpot. 6.35 SaxofoonrecitaL 6.55 GramofoonpL 8.20 Symphonieconcert. Werken van Martin Lunssens. 10.3012.20 Max Alexys en zyn orkest. Deutsch'andsender, 1571 m. 7.30 „Fata Morgana", hoorspel van G. MuhlenSchulte. 7.50 Dansmuziek door Rob. Gaden's or kest. 9.20 Berichten. 9.50 Causerie over de Olympiade. 10.05 Weerbericht. 10.2011.50 Vervolg dansmuziek. Gemeentelijk Radio Distributie-bedrijf te Leideu. (3de Programma). 8.009.50 Deutschlandsender. 9.5011.50 Parijs Radio. II.5012.20 Langenberg. 12.20—14.20 Brussel (VL). 14.20—15.20 Kalundborg. 15.2016.20 Langenberg. 16.20Afl.: Boedapest. (4de Programma). 11.2013.20 Kalundborg. 13.2014.20 Brussel (Fr.). 14.2017.35 Daventry. 17.35—18.00 North Reg. 18.00—19.50 Brussel (Rr.). 19.50Afl.: Da-ventry. (Wyziging voorbehouden). GEMEENTELIJK RADIO DISTRIBUTIE BEDRIJF. Naar wij vernemen zal hedenavond vanwege het Gem. Radio Distributiebedrijf, over het IVe Programma een solistencon cert worden uitgezonden, waaraan mede werken: mevrouw A. DriessenHofman (alt); mej. Greta Versteeg (sopraan); mej. Mien Bik (piano), de heer Ir. L. van Gel deren (viool), de heer Henry Welbooren (piano). Voorts zal morgenavond, (27 de zer), tusschen 811 uur door den Amateur Dance Band „The Blue Lyres", amusements muziek ten gehoore worden gebracht, welk concert over het Ie of IVe programma zal 1 worden uitgezonden. SCHERMEN LEIDSCHE SCHERMBOND. DE COMPETITIE. In de zaal „Gysberti" werden voor de competitie de navolgende 3 wedstrijden ge trokken, waarbij als hoofdsecondanten fun geerden de heeren van Duuren Sr. en Jhr. van Eysinga. De gedetailleerde uitslagen luiden als volgt: A. E. W. I: (van Duuren Jr., De Jager en Swaan) wint van A..E. W. II (Van Brus sel, N.N. en Ouwerkerk) met 81, 17 ont vangen en 34 gegeven treffers. Leiden II (Jansen, Klöckner en v. Wijk) wint van Elbewee II (Eikerbout, Jasperse en Kettenis) met 63, 21 ontvangen en 32 gegeven treffers. Elbewee I (Segaar, Brugmans en N.N.) wint van Elbewee II met 54, 21 ontvan gen en 28 gegeven treffers. BOERDERIJ TE HEESCH IN VLAMMEN. Gebrek aan water. Gisteravond omstreeks half acht is door onbekende oorzaak brand ontstaan in de groote boerderen van den heer A. Ruijs aan den Rijksweg te Heesch. De bewoner bemerkte het vuur eerst, toen het geheele achterhuis reeds in vlammen stond. Hij slaagde er in, eenige tientallen stuks vee los te snijden en naar buiten te drijven. De brandweer rukte niet uit wegens ge brek aan water, zoodat de geheele boerde rij met bijgebouwen in vlammen opging. De geheele inboedel en land bou win ven ta- ris, alsmede een groote partij hooi, stroo en voederartikelen gingen in vlammen op. Twee kalveren kwamen in de vuurzee om. De schade, die zeer aanzienlijk is, wordt door verzekering gedekt HET LIEFDESDRAMA TE AMSTERDAM. De 13e sterrit naar Monte Carlo is gewon nen door de Fransche deelnemers de heeren Gas en Trévoux met Motchkiss. Zij hebben in het klassement 1013.73 punten behaald, terwijl hun startplaats Athene was. 2. Chauvierre en Lanciano (Frankrijk) met Chenard totaal 1012.41 punten en gestart te Athene; 3. D. M. Henley (Engeland) met Triumph en totaay 1011.57 punten, gestart te Athene. Daarna volgden wat de Nederlandsche deelnemers betreft: 6. van der Heyden, ir. Bakker Schut en Habnit met Studebaker, gestart te Athene; 12. Van der Meulen, Menzo, Wild met Ford, gestart te Athene; 14. Dr. Sprenger van Eyck, Mr. Lamberts Hurrelbrinck en Wieleman met Ford, ge start te Athene; 25. Ploeg van Beeck Cal- koen, Weber en Dikker, gestart te Umea met Ford. Alle andere Nederlandsche deelnemers hebben een plaats in het klassement boven de 30. Bij de dames werd de Rallye gewon nen door Mile Hustinx de Forest (Frank rijk) met Peugeot en start te Boekarest. De tweede plaats werd bezet door Mej. Mo- lander (Zweden) met Chrysler en gestart te Umea. FEUILLETON. DE TWEELINGZUSTERS Uit het Engelsch van PATRICIA WENTWORTH. (Nadruk verboden). 5) John staarde naar het vloerkleed, maar hij zag het patroon er van niet; hij zag een meisje, kijkend naar een spiegelbeeld, dat in werkelijkheid geen spiegelbeeld was. Een meisje met kortgeknipt blond haar en een met lange, donkere krullen die afhingen tot ze in de schaduw van de entourage oplosten. Jenifer Anne en Anne Belinda wie van de twee was Lady Marr? Met gefronste wenkbrauwen hief hij het hoofd op en herhaalde overluid de woor den, die zich in zijn geest gevormd had den. „Jenifer Anne en Anne Belina wie van de twee is Lady Marr?" „O, Jenifer, ze wordt altijd Jenny ge noemd." „Welke van beide is het? De eene had kort, blond haar, de andere lange, don kere krullen." Er was een haast opmerk- bare trilling in zijn stem, want ofschoon zijn intuïtie hem zei, dat het blonde meis je Jenifer Anne moest zijn, wachtte hij toch vol spanning of Lulu zijn vermoeden zou bevestigen. „Ik heb dat verschil in haar kleur niet kunnen opmerken. Ik heb de zusters trouwens eens een keer samengezien, ze leken als twee druppels water op elkaar net als alle tweelingen. We hebben het huwelijkscontract voor Lady Marr ge maakt maai- daar heb ik weinig mee te maken gehadmijn oom heeft het grootendeels zelf behandeld. Een maand geleden was Lady Marr hier op kantoor en toen heb ik haar te woord ge staan, omdat mijn oom uit was." „Nu?" Er klonk thans ongeduld in John's stem. Lewis Smith lachte. „Je kunt tegenwoor dig niet meer zien, wat voor kleur haar vrouwen hebben! Ze had zoo'n hoedje op, waar het heele gezicht in schuil gaat op 'n stukje na, om te demonstreeren, dat ze hun lippen verven. Maar wachteen oog van haar heb ik ook gezien.het was bruin! Misschien dat dit je op weg kan helpen!" John voelde zich plotseling opgelucht. Zoowel zijn spanning als zijn opluchting waren buiten verhouding tot de belang rijkheid van het geval. „O, dan is zij de blonde. Die andere had blauwe oogen." Hij zag ze weer duidelijk voor zich ernstige, haast plechtige diep-blauwe oogen met een donkeren weerschijn. Die oogen, die lange krullen en het fijne, ovale gezicht behoorden aan Anne Belinda. Van dit moment af was ze niet meer het grap pige meisje van negen jaar geleden, de onscherpe weerkaatsing van den spiegel van haar zuster; ze werd opeens een merk- waardig-reeële persoonlijkheid, iemand, ze werd Anne Belinda „Waar is ze?" vroeg John en het lag voor de hand dat Lulu zijn vraag verkeerd begreep. „Lady Marr? O, die woont met haar man op een landgoed in Sussex „Waterdene", heet het." „Neen, de andereAnne Belinda." ni Het werd een oogenblik stil, voor Lulu Smith antwoordde: „Ik weet het niet," Nauwelijks had hij het gezegd, of hij schoof zijn stoel naar de tafel en strekte zijn hand uit naar potlood en papier en vervolgde: „Ik ben schandelijk vergeetachtig ge weestdat schiet me nu ineens te bin nen. Dat schilderij, dat jij op Waveney ge zien hebt, nu, Lady Marr wilde, dat het verwijderd zou worden, voor jij kwam. Het is mij glad door het hoofd gegaan.... ik heb het ook zoo idioot druk n umyn oora er niet is." „Waarom heeft ze het dan niet eerder la ten weghalen, als ze het wilde hebben? Sir Anthony i$ al een jaar dood!" „Ze begeert het heelemaal niet te heb ben. Ze wilde eigenlijk, dat we het zou den laten vernietigen." Een kreet van scherp protest ontsnapte John en Lulu draaide zich met een hef tige beweging om in zijn stoel. „Ja, ik weet wat je zeggen wilt. Ik vond het ook krankzinnigenwerk en Lady Man- veranderde van gedachten, toen ik haar vertelde, dat het ding minstens vijfdui zend pond waard is. Er is dan laatsten tijd veel vraag naar werken van Amory en dit is een van zijn beste portretstukken." „Maar waarom wilde ze het vernietigd hebben? Waarom in vredesnaam?" Lulu werd zich bewust zijn mond te heb ben voorbijgepraat en het duurde even vor hij antwoord gaf. „Ik weet het niet. Vraag er me maar niet naar", klonk het eindelijk. Het ont ging John niet, dat de vraag zijn ouden vriend in verlegerheid bracht. „Maar ze moet er toch een reden voor hebben!" drong hij aan. „Misschien vindt ze, dat ze niet voldoen de geflatteerd is!" „Onzin. Waarom moet het vernietigd worden?" Lewis bladerde in een dossier en zweeg. John leunde voorover, zijn elleboof rustend op zijn knie, de kin in de hand en de oogen doordringend op den jongen advocaat ge richt. Waar was Anne Belinda? Waarom had Sir Anthony al zijn geld aan Jenny Marr nagelaten? Waarom vermeed Lulu een rechtstreeksch antwoord? En dan weer de eerste, al de anderen overheerschende vraag waar was Anne? Waar wa6 Anne Belinda?" „Hoor eens, Lulu", verbrak John de stilte, „wat heeft het voor zin zoo ver schrikkelijk geheimzinnig te doen? Je weet iets, en ik wil weten wat jij weet. Het blijft immers in de familie! Ik wil we ten, waarom Sir Anthony alles aan zijn eene dochter heeft nagelaten juist aan degene, die het niet noodig had. Nicholas Marr bulkt van het geld, nietwaar? Ik ben met een neef van hem schoolgegaan, van daar dat ik het weet." Weer viel er een stilzwijgen en er was een grimmige trek om John's mond, toen hij voortging: „Waarom heeft Sir Antho ny mijn nicht Anne onterft? Waar is ze? Wat doet ze? Waar leeft ze van? Dat in teresseert me bijzonder; ik heb een heelen tijd van den wind moeten leven. Kun je me heelemaal niets van Anne Belinda ver tellen?" „Ik weet niets van haar." „Onzin, Lulu. Jij weet natuurlek wel wat. Wat weet je?" Lewis Smith verschoof de blocnote die voor hem lag. „Ik weet werkelijk niets", hield hij voL „Vertel me wat je weet. Ik ben niet van plan me met 'n kluitje in het riet te la ten sturen." „Hoe dikwyls moet ik je nu nog zeggen, dat ik niets weet. Het eenige wat ik je kan meedeelen zijn enkele feiten zonder samenhang, waarvan de meesten algemeen bekend zijn," „Schiet maar op!" „Je moet je verwachtingen niet te hoog spannenhet is heusch niet zoo heel belangrijk. Zooals ik je, geloof ik, al gezegd heb, hebben wij het huwelijkscontract van Lay Marr opgesteld. Ze is een keer hier geweest, om stuk ken te teekenen en toen had ze haar zus ter bij zich. Sir Anthony kon niet naar de stad komen, dus is mijn oom een paar maal naar hem toegegaan." „En verder?" „Verder kan ik je werkelijk niets byzon- ders vertellen." „Och, schei toch uit, man! Dacht je nu dat je m(j dat kunt wysmaken? Stort je hart maar uit, jongetje „Als je dan met alle geweld allerlei de tails wilt hooren, waar je niets aan hebt,, vooruit dan maar. Lady Marr trouwde ver leden jaar April, ik geloof ten minste dat het April was. In Londenze trouwde uit een hotel. Haar zuster was er niet bij." „Waarom niet?" klonk het scherp. Lewis Smith haalde schouders op. „Ik denk dat ze ziek was. Lady Marr ver telde me een poos later, dat haar zuster voor haar gezondheid naar het buitenrand was vertrokken." (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 10