MAANDAG 18 DECEMBER 193o DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 algemeen vakbelang eischt zij het ook niet voldoende met het gehoopte succes. Het ware dan ook te wenschen, dat het Departement voldoende vertrouwen zou willen stellen in deze door den Minister zeiven benoemde besturen, om hen. onder toezicht van den Regeeringscommissaris, do verdere afwisseling der saneering naar hun beste inzicht te doen leiden en uitvoeren. In 1934 zal controle op de beteelde opper vlakte ingevolge de .teeltbeperking en voortzetting van het toezicht op de prijs vorming nog onvermijdelijk zijn, maar daarna? De bittere ervaringen, die het vak, afge zien van het redelijk goede resultaat in 't algemeen, met de Regeeringsmaatregelen heeft opgedaan, smaken niet naar meer. Laat ons hopen, dat na de onvermijdelijke afwikkeling in 1934, de saneering niet meer behoeft te worden voortgezet en een snelle en definitieve liquidatie volgen kan. De tentoonstelling 1935. Reeds verscheidene weken is de voorbe reiding voor de groote tentoonstelling van 1935 in vollen gang. Wanneer tegen dien tijd de normale verhouding van teeltom- vang en exportmogelijkheid zal zijn her steld en er is goede reden om daarop te mogen hopen zal die tentoonstelling een uitnemend middel zijn bij- den her nieuwden opbouw van het vak. Dat deze overtuiging in onze vereeniging leeft: is duidelijk gebleken uit de ruime spontane medewerking, die nu reeds tal van onze af deelingen hebben verleend, door aanmel dingen van zeer uitgebreide inzendingen bloembollen ter beplanting van het uitge strekte terrein, naar de aanwijzingen van den ontwerper, den heer Voors. Zonder vooruit te loopen op hetgeen de voorzitter van het Uitvoerend Comité, de heer v. Waveren, u straks zal mededeelen, mag ik wel zeggen, dat de voorteekenen voor onze tentoonstelling tot dusver bijzonder gunstig zijn. Van alle zijden is het plan met groote instemming begroet en is ons krach tige en sympathieke medewerking toege zegd. In het waarborgfonds is reeds door de gemeentebesturen van Haarlem en Hc-emstede en de Kamers van Koophandel te Haarlem, Rotterdam, Leiden en Alk maar voor 26.000 ingeschreven. Bij de Provinciale Staten van Noord-Holland is een voorstel van Gedeputeerden aanhan gig om voor ƒ45.000 deel te nemen en vol gens een mededeeling van dat college wordt verwacht, dat de Staten van Zuid- Holland voor ƒ35.000 zullen inschrijven, terwijl bij enkele andere openbare licha men de aanvragen nog in behandeling zijn, zoodat de financieele opzet alleszins vol doende verzekerd is. Op 15 November werd met. de grond werkzaamheden op het terrein begonnen en in alle richtingen is ook overigens de voorbereiding aan den gang. De tentoon stelling valt samen met het 75-jarig be staan der vereeniging en kan tevens gelden als een herdenking van het derde eeuw feest van den geregelden bloem bollen- ext ort uit ons land, die reeds omstreeks den Tulpenwindhandel (1636) begonnen is. Laat ons hopen, dat de opofferingen en ver liezen, die bijna allen zich thans moeten getroosten, den weg zullen hebben gebaand voor een betere toekomst en moge on?e a s. tentoonstelling aan de geheele wereld ver kondigen, dat die toekomst is aangebroken! Alvorens verder te gaan met de behande ling der agenda herdacht spr. de sinds de vorige samenkomst overledenen. IJsbreker bij Leimuiden gemolesteerd Rijksveldwacht jaagt de schaats- entnousiasten uiteen met sabel en gummistok. Zaterdagavond werd aan den Brigade commandant Rij ksveldwacht te Leiden door de Mij. „Purfina" assistentie verzocht om een sleep, bestaande uit ijsbreker en sleep boot met twee tankschepen naar Amster dam te doen overbrengen. De assistentie bleek niet overbodig, want ternauwernood bij de Kaag gekomen werd de ijsbreker met steenen en stukken ijs bekogeld. De aan boord zijnde twee rijksveldwach ters gelastten dit ergerlijk optreden te ein digen. Hieraan werd niet voldaan, zoodat de veldwachters dreigden van hun wape nen gebruik te zullen maken. De boot kon toen zijn tocht voortzetten, doch bij Nieuwe- en Oude-Wetering ging hec er al niet veel beter naar toe. Daar werden de ruiten van de stuurcabine van de sleepooot „Pieter" gedeeltelijk vernield. lntusschen voer men door tot onder de gemeente Leimuiden.. Doordat het ijs te dik was, mocht de dienstdoende brugwachter de brug niet draaien, dan nadat vooraf het ijs ge zaagd zou zijn. Toen de sieep tot stilstand kwam, bega ven zich een groot aantal personen onder het uiten van bedreigingen op het ijs tot in de nabijheid van de boot en viel er als 't ware een regen van steenen en stukken ijs op de sleepboot, zoodat de Rijksveld- wacht eenige malen, om schrik aan te jagen hun revolvers in de lucht afschoten. Daar de brug niet gedraaid kon worden, is de ijsbreker naar Leiden teruggekeerd. Hedenmorgen werd de tocht opnieuw aangevangen, waarbij 3 Rijksveldwachters assistentie verleenden, doch voor deze twee de onderneming waren uitgebreide orde maatregelen getroffen. Aan de Kaag liet het zich aanzien, dat het wederom tot wanordelijkheden zou ko men. Door eenige personen werd weer met steenen gegooid. Bij Nieuwe Wetering hadden zich reeds een aantal personen verzameld, doch ook daar was reeds versterking aanwezig. In de omgeving van Leirciuiden drong een menigte op, om de doorvaart weer te belemmeren. De politie zag zich genood zaakt eenige malen een charge uit te voe ren met sabel en gummistok, waarbij en kele rake klappen vielen. De burgemees ter van Leimuiden, als hoofd der politie, was bij dit incident aanwezig. De brug is daarna geopend en de sleep is doorgevaren in de richting Aalsmeer. De ijsbreker was eigendom van de fir ma Schotvanger te^ Amsterdam; de sleep boot was eveneens afkomstig uit Amster dam. UIT DE OMGEVING LEIDSCHENDAM. FEESTELIJKE INTOCHT VAN PATER MEIJER. Na 10-jarig verblijf in de Missie. Zondagmiddag heeft Katholiek Leid- schendam na een 10-jarig verblijf op Ban- ka en Billiton Pater Meijer feestelijk inge haald. Aan het Hollandsche Spoor te Den Haag werd Zijn Eerw. door de familie en burge meester Keijrer en echtgenoote begroet, waar ook op het perron door een tweetal bruidjes aan zijn eerw. bloemen werden aangeboden. iHerna werd met een groot aantal auto's naar Veur gereden. Aan het begin van de Damlaan werd uitgestapt en wandelde het gezelschap, bestaande uit zijn eerw.. Burgemeester Keijzer en echtgenoote en verdere familie tot aan het ouderlijk huis, waarvoor een fraaie eerepoort was opgericht.De verschillende R. K. Vereeni- gingen, de R. K. Harmonie St. Cecilia en een groote menigte van inwoners, hadden zich aan weerszijden van den weg ge schaard! Toen het ouderlijk huis bereikt was, deed de Harmonie zich hooren, waar na burg. Keijzer het woord nam. Spreker heette namens Katholiek Leidschsndam Pater Meijer van harte welkom nu hij na 10 jaren weer in het ouderlijke huis was teruggekéerd en wenschte, dat hij na afloop van het verlof weer zijn volle krachten zou geven aan het Missiewerk. Met een drie werf hoera voor Pater Meijer besloot spre ker zijn toespraak. Pater Meijer antwoordde hierop, dat hij een dergelijke hartelijke ont vangst niet had verwacht. Zijn plan was na de trein de Blauwe tram te nemen naar Leidschendam, doch in Eindhoven bemerk te hij reeds, dat het anders zou gaan, wat bevestigd werd, toen zijn vader hem in Bre da tegemoet kwam. Spreker dankte voor de ontvangst, daarbij opmerkend, dat men niet hem persoonlijk huldigt, doch het werk der Missie. Hierna werd zijneerw. door een tweetal bruidjes het ouderlijk huis binnengeleid. Verschillende Indische families kwamen eveneens bij zijn wederkeer in het Vader land Pater Meijer begroeten. Van verschil lende families waren geschenken en bloe men binnengekomen. De feestelijkheid werd binenshuis voort gezet. Katholiek Leidschendam heeft Pater Meijer een waardige en feestelijke ont vangst bereid en een bijzonder woord van hulde en dank komt hiervoor zeker toe aan de Geestelijkheid, in het bijzonder aan Pastoor Kammers en Burgemeester Keijzer voor alles, wat zij hiervoor gedaan hebben. Ook aan de diverse vereenigingen en de Harmonie een woord van oprechte dank. IJssport. Door de af deeling Stomp- wijkNootdorp van de Z. H. IJ. V. zijn Za terdagmiddag op de Goo wedstrijden voor jongens georganiseerd. De uitslagen zijn: Hardrijderij: jongens 1014 jaar: le prijs F. van Schie, Nootdorp, 2e prijs A. Elderhorst, Nootdorp, 3e prijs J. Everts, Nootdorp, 4e prijs Th. v. d. Sande, 5e prijs H. van Haaster, beiden te Stomp wijk. Hardrijderij 610 jaar: le prijs H. v. d. Sande, 2e prijs G. den Hollander, beiden te Stompwijk; 3e prijs P. v. d. Meer, 4e prijs J. Kraan, 5e prijs P. Wijtvliet, allen te Nootdorp. Schaatsenrijder tegen ijzeren balk ge botst. Op de Go had Zaterdagmiddag een ernstig ongeluk plaats. Een schaatsen rijder reed zeer snel onder de Spoorbrug door. Blijkbaar dacht de man, dat hij het einde weder had bereikt, althans hij richt te zich op, doch kwam daardoor in botsing met de laatste ijzeren balk. Het hoofd van de ongelukkige werd ernstig gewond. De Voorburgsche politie, welke per abuis werd gewaarschuwd, heeft hem naar St Anto- nius Hove doen vervoeren, alwaar hij is opgenomen. Toen wij ons vervoegden bij de politie te Voorburg, weigerde deze ons inlichtingen te verstrekken. Ooggetuigen deelden ons mede, dat de man woonachtig is te Voor burg aan de Kon. Wilhelminalaan. Diefstal. Ten bate van den werkloo- zen schilder V. is Zaterdagavond een rij wiel, hetwelk hij gestald had achter zijn woning aan den Broekweg, ontvreemd. Gemeenteraad. De raden van Stomp wijk en Veur komen Vrijdag 29 dezer bijeen ter behandeling van de 8 pet. loonverlaging voor lager ambtenaren en werklieden. In verband hiermede komt Vrydag a.s. het georganiseerd overleg bijeen. VOORSCHOTEN. Door het ijs gezakt. Hedenmiddag lie pen drie kinderen van den heer L. alhier op het ijs in de sloot tusschen de R. K. Kerk en het kindergesticht „Nieuw Voor dorp". Een 12-jarig meisje en een jongen van 9 jaar zakten plotseling door het ys en riepen om hulp. Een juffrouw, aldaar aanwezig, kwam aanloopsn en in plaats van te trachten de kinderen hulp te verleenen, wist zij niets beters te doen, dan hun toe te roepen: „Houdt je bek!" en verdween. Gelukkig wisten de beide kinderen zich zelf te redden en kwamen met een nat pak en den schrik vrij. UIT DE RIJNSTREEK NIEUWVEEN.. Frauduleus slachten. De veehouders W. J. R., H. de G. en A. L. zijn verbali- seerd wegens het in voorraad hebben van vleesch, afkomstig van frauduleuze slach ting. De slagers ontstemd op B. en W. De distributie van vleesch in blik is ook in Nieüwveen begonnen, maar de verkoop a 35 ct. per kg-bus houdt het gemeentebe stuur aan zich zelf. De slagers ter plaatse zijn over deze handelwijze ten zeerste ont stemd. Volgens hen is het niet de bedoeling van den Minister geweest de slagers bij de 'leverantie van het blikvleesch te passeeren, eerder het tegendeel. In andere plaatsen ge schiedt de verkoop door de slagers. De leden van het beenhouwersgilde heb ben getracht den heer burgemeester van hun goed recht te overtuigen, doch deze beschikte afwijzend op hun verzoek. Uit de eerste bron vernemen we nu, dat een der slagers zich tot Minister Verschuur heeft gewend, alsmede een request heeft ingediend bij het gemeentebestuur, om als nog de leverantie via de slagers te doen geschieden. Het gaat hier niet in de eerste plaats om de winst van het blikvleesch, die ze moe ten derven, want deze be 'raagt voor hen gezamenlijk per week slechts een paar gul den, namelijk een kleine stuiver per kg.- blik. De diepere grond is, dat de slagers door de verkoop van gemeente-wege het contact met een deel hunner klanten ver liezen, hetgeen ook voor de leverantie van andere vleeschwaren voor hen nadeelig kan werken. NIEUWKOOP. Een tentoonstelling bij de Eerw. Zus ters. Zondag was in een drietal school lokalen van de Eerw. Zusters tusschen 3 en 6 uur een tentoonstelling te bezichtigen, welke van de zijde der parochianen veel belangstelling trok en die deze ook alles zins waard was. In het eerste lokaal' zagen wij alleraar digst opggsteld een kleurige voorraad frö- belwerk, door de kinderen van de bewaar school in dit jaar vervaardigd. In het twee de lokaal waren naar schatting aanwezig een paar honderd kleedingstukken, onder leiding van een Eerw. Zuster genaaid door een naaikrans van meisjes boven den leer plichtigen leeftijd, die hiervoor eiken Dins dagavond van 57 uur in het gesticht bij eenkomen en met welke kleedingstukken Woensdag a.s. weder tal van behoeftige gezinnen verblijd zullen worden. In een derde lokaal was een keurige voorraad mis gewaden bijeen, waaraan een aantal leer plichtige meisjes voorzoover mogelijk weder onder leiding van een Eerw. Zus ter haar beste krachten besteed hadden en daarvoor eiken Zaterdagnamiddag een paar uur bijeen kwamen. Deze misgewaden worden geschonken aan arme kerken in of buiten ons vaderland. Het geheel maakte, mede door-de smaak volle opstelling, een behoorlijken indruk, liet ons tevens in tastbaren vorm zien drie heerlijke liefdewerken, welke daaraan ten grondslag liggen en deed ons bij het heen gaan denken, wat een zegen het is voor een parochie Zusters in haar midden te heb ben. NOORDEN. Schaatswedstrijd. De uitslag voor de hard-ringrijderij voor paren op de Vliet, uitgeschreven door de Noordensche ijsclub, was als volgt: le prijs Mej. Burggraaf en Ko de Jong, 10.2e prijs Mej. E. Pie- tersen en J .Vink, 7.50; 3e prijs Mej. M. Leliveld en G. Leliveld 5.4e prijs Mej. N. de Beer en J. van Trigt 2.50. In totaal werd door 24 paren aan den wedstrijd deel genomen. Opheffing O. L. School. Tegen het be sluit tot opheffing van de gemeenschappe lijke openbare lagere school is bij de Kroon niet in beroep gegaan, zoodat de opheffing thans vaststaat. De datum van ingang moet nog door de Raden der drie betrokken ge meenten bepaald worden. IJsclub. In een gehouden ledenverga dering van de ysclub is het bestuur gedeel telijk opnieuw samengesteld, waardoor daarvan deel uitmaken thans de heeren G. D. van Noort, voorzitter; C. de Jong, secre taris (de penningmeester moest nog aange wezen worden), W. Leliveld, L. van Koert, A. C. Schutter bestuursleden, J. Pietersen Sr., C. Rietveld en L. J. van der Zwet, com missarissen. Onder de aanwezigen werd een paar schaatsen verloot, waarvan winnaar werd C. Veenman. De Middenstand in actie. De midden standers in Nieuwkoop en Noorden gaan steeds meer hun tyd begrijpen en inzien, dat het zonder organisatie niet meer gaat. De R. K. Middenstandsvereeniging had hiertoe in het café van A. Kuyf een verga dering belegd, waartoe het alle middenstan ders in de gemeente had uitgenoodigd. Als sprekers traden op de heeren Ingenool uit Den Haag, directeur van den Koninklijken Middenstandsbond en de heer P. Klaver uit Hillegom, lid van het Hoofdbestuur van den R. K. Middenstandsbond. Het klemmend betoog van beide sprekers om zich aan te sluiten had resultaat, want de Katholieke vereeniging kon weder eenige nieuwe leden boeken, terwijl tevens besloten werd voor Nieuwkoop en Noorden een nAitrale middenstandsvereeniging op te richten, waartoe staande de vergadering 13 leden toetraden. De heeren Inge nool en Huchhorn uit Bodegraven, be stuurslid van de neutrale organisatie al daar, uitten hun voldoening over het be reikte resultaat en spoorden aan tot een krachtige actie. In deze vergadering werd tevens ver slag uitgebracht over de uitstekend geslaag de winkelweek, waarover wij reeds een en ander mededeelden. HAZERSWOUDE. Ridder in de Oranje-Nassau Orde. By Kon. Besluit is de heer D. de Bruyn Jzn., wethouder dezer gemeente, benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. De heer de Bruyn is gedurende 37 jaren lid van den gemeenteraad geweest, waar van 25 jaar wethouder. ZOETEWOÜDE. Van de fiets gevallen. Gisteren kwam mej. L. v. d. W. terwijl zij per rijwiel op het naast den Hooge Rijndijk gelegen rij wielpad reed, te vallen. Door de val brak het glas van de fietslantaarn. Een glas scherf drong diep in de knie, waardoor zy vrij ernstig werd verwond. Na door een surveilleerenden veldwachter met eenige toegesnelde personen een woning binnen gedragen te zijn, is zij na door dokter de Bruyne verbonden te zijn, naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden overgebracht. ZOETERWOUDE (H.R.). Jonge hardrijders. Zaterdagmiddag was het voor de jeugd van Zoeterwoude (H.R.) en Leiderdorp een waar ijsfeest. Door het bestuur van IJssport was voor de jongens een hardrijderij georganiseerd. Ge reden werd in twee groepen: van 6 tot 10 jaar, hiervan werden de prijzen, bestaande uit wollen kleedingstukken, behaald door: Theo Zandbergen le pr., Piet Blom 2e pr., Simon Engelhart 3e pr. en Wouter de Graaf 4e pr. Voor jongens van 10 tot 13 jaar waren 70 deelnemers. Hiervan waren de gelukkigen R. v. d. Bosch le pr., J. v. Tongeren 2e pr., J. de Blanken 3e pr. en G. Spierenburg 4e pr. Verlichte Ijsbaan. Naar wij uit goede bron vernemen zal de ijsbaan nabij Does- brug op den Rijn hedenavond electrisch worden verlicht. Gevallen. Zondagmorgen waren de jonge dames S. nabij de Bruggestraat per rijwiel op weg naar de Meerburger Wate ring, om daar even te gaan schaatsenrijden. Door de gladheid en een weinig slippen reden zij tegen elkaar en kwamen te val len. Met een ernstige wonde aan haar knie werd mej. S. by den heer P. binnengedra gen. Na door een passeerende dokter ver bonden te zijn, werd zij per auto naar het ziekenhuis te Leiden vervoerd. LAATSTE BERICHTEN ALG. VEREEN. V. BLOEMBOLLEN CULTUUR. (Vervolg). Na de rede van den voorzitter werd met de agenda begonnen. Het voorstel van het H.B. tot wijziging van art. 48 der Statuten werd aangenomen, evenals de contributieregeling. De begrooting werd goedgekeurd. Aan de orde kwam het voorstel van het H.B. voor de leden die bloembollen en aan verwante artikelen kweeken, ook voorzoo- ver betreft de heffing voor het teeltjaar 1933/34 vrij te stellen van de hun by be sluit der 151e algemeene vergadering opge legde verplichte contributie van 2 cent per Rijnl. Roede ten behoeve van het weten schappelijk onderzoek en de onpersoonlijke reclame. De afd. Schoten-Velsen stelde voor de bij drage te bepalen op 1 ct. per R.R., welke voorstel door het H.B. werd overgenomen en met 25135 stemmen werd aangenomen. (De vergadering duurt voort). WEGVERBETERING TE WOUBRUGGE. Vanwege het Provinciaal bestuur werd heden te 's-Gravenhage aanbesteed het ver beteren van een gedeelte van den weg Lei derdorpAardam (Kerkweg), bestaande uit het dempen van bermslooten, het ver- breeden van het bestaande weglichaam, 't graven van nieuwe bermslooten en het ma ken van drie duikers van gewapend beton, een en ander met bijbehoorende en bijko mende werken, gelegen in de gemeente Woubrugge. Het laagst werd ingeschreven door M. Konings te Leiden voor ƒ29.440. TELEGRAMMEN STOOMSCHEPEN OP ZEE VERGAAN. Waarschijnlijk geheel verloren. LONDEN 18 December. (V.D.) Meer cn meer vreest men, dat het vrachtschip „Broomfleet" met een bemanning van 13 koppen aan boord, in den hevigen storm, die Woensdag j.L aan de Oostkust van En geland heeft gewoed, verloren is gegaan. Sedert het schip Woensdag de haven van Goole verlifet, heeft men mets meer ervan gehoord, doch korten tijd later zijn de ly- ken van 4 leden der bemanning aan de kust van Norfolk gevonden. Men vreest, dat de „Broomfleet", evenals het stoomschip „Culmore", dat 12 opvaren den aan boord had, met man en muis is vergaan. MARKTBERICHTEN AMSTERDAM, 18 December. Vee. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 600 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 5760, 2e kw. 5055, 3e kw. 424G per K.G. siachtgewicht, mindere soorten 3442, 61 melk- en kalfkoeien 150190 per stuk. 171 vette kalveren: le kw. 4250, en kele beste 4 ct. per K.G. hooger. 2e kw 3540 per K.G. levend gewicht, 30 nuchte- talveren 611 per stuk, 92 schapen 13— 19 per stuk, 880 varkens: van 90110 K.G. 44—45, zware varkens 4333, vette var kens 4243 per K.G. siachtgewicht. 26 paarden 60100 per stuk, 5 wagons ge slachte runderen uit Denemarken. Runderen aanvoer ruimer dan de vorige week, handel in het begin vlug, naderhand stug en prijzen gelijk vorige week. Vette kalveren tamelijk ruime aanvoer, handel niet vlug en prijzen iets hooger. Nuchtere kalveren korte aanvoer, handel vlug en prijzen hooger. Schapen korte aanvoer, handel stug, iets hoogere prijzen. Varkens ruime aanvoer, handel vlug en gewone prij zen. Paarden korte aanvoer, handel stil en gewone prijzen. Melkkoeien weinig aan voer en stugge handel. ROTTERDAM, 18 December. Vee. Aanvoer: 482 vette runderen, 165 vette kalveren, 767 schapen en lammeren, 895 varkens. Prijzen per K.G.: vette koeien le kw. 56—61, 2e kw. 50—54, 3e kw. 36—41, vette ossen le kw. 53—57, 2e kw. 41—49, 3e kw. 3539, vette kalveren, le kw. 8090, 2e kw. 6575, 3e kw. 4555, varkens (le vend gew.) le kw. 39, 2e kw. 37, 3e kw. 35, Exportvarkens le kw. 32, 2e kw. 30, schapen le kw. 38, 2e kw. 34, 3e kw. 30, lammeren le kw. 40, 2e kw. 36, 3e kw. 32. Schapen 19, 14, 8, lammeren 15, 12, 8 per stuk. Vette koeien en ossen aanvoer iets grooter dan vorige week, handel tamelijk, prijzen hooger, een prima beest 3 cent bo ven noteering. Vette kalveren aanvoer zeer ruim, handel flauw, prijzen ongeveer als vorige week, een best kalf 5 ct. boven no teering; Schapen en lammeren veel min der aanvoer, handel vlug, prijzen hooger; varkens minder aatfvoer, handel vlug, prij zen hooger. Aanvoer was over het alge meen niet groot, behalve van vette kalve ren. Met het oog op de a.s. feestdagen is er veel vraag naar goede soorten en de markt prijshoudend. Door de C.R.C. wer den 40 vette kalveren overgenomen. NIEUWKOOP, 16 December. Eierenvei- ling. Op de eierenveiling alhier werden aan gevoerd 1787 eieren. eD prijzen bedroegen f 4.tot f 5.60 per 100 stuks. 464e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 3de k?as&e, 1ste Hjst Trekking; van Maandag 18 December 1933 Hooge Prijzen Prezen van 43.— 1500.— 18901 1000.— 10934 18354 400.— 8290 11489 16181 20058 200.— 4352 11161 16013 100.- 2723 4752 5031 10572 11964 12305 20035 20559 19 66 83 87 116 136 263 275 283 298 309 360 365 396 444 488 508 525 545 554 638 677 687 695 704 737 739 740 811 843 856 887 922 932 978 1083 1136 1155 1202 1214 1221 1224 1252 1277 1290 1324 1340 1345 1400 1419 1452 1539 1540 1575 1582 1588 1591 1690 1703 1814 1817 1885 1902 1923 1932 1940 1952 1961 1994 2055 2058 2080 2099 2155 2194 2202 2215 2231 2254 2266 2268 2304 2351 2375 2395 2411 2436 2454 2487 2509 2514 2525 2534 2584 2624 2630 2724 2755 2765 2794 2812 2911 2952 2930 3063 2094 3122 3139 3206 3274 3380 3364 3443 3463 3495 3513 3517 3540 3548 3551 3567 3653 3665 3699 3701 3768 3778 3780 3831 3840 3844 3884 3908 3926 3934 3946 3963 4029 4031 4035 4045 4067 4141 4142 4198 4208 4260 4320 4357 4339 4395 4426 4514 4527 4567 4586 4609 4651 4655 4056 4658 4659 4G61 4715 4716 4785 4798 4801 4807 4808 4828 4833 4913 5029 5037 5077 5134 5135 5162 5209 5266 5329 5378 5397 5502 5510 5522 5533 5587 5647 5661 5673 5705 5727 5756 5819 5828 5841 5852 5872 5899 5947 5990 6019 6022 6026 6084 6092 6185 6211 6223 6236 6258 6319 6346 6397 6467 6516 6534 6593 6599 6618 6649 6684 6713 6758 6761 6771 67«4 6801 6810 6827 6878 6911 6944 6988 7118 7134 7172 7213 7215 7313 7315 7357 7359 7377 7394 7437 7462 7496 7498 7508 7528 7544 7551 7564 7597 7599 7612 7621 7629 7632 7647 7651 7685 7716 7725 7774 I786 7814 7835 7874 7881 7895 7916 7944 8015 8018 8035 8110 8144 8146 8166 8263 8292 8352 8355 8372 8402 8422 8443 8481 8433 8494 8550 8573 8609 8610 8615 8618 8631 8632 8639 8686 8690 8693 8698 8726 88c3 8829 8962 8983 8996 9051 9060 9094 9099 9152 9173 9238 9256 9271 9281 9362 9364 9387 9466 9468 9482 9497 9506 9512 9532 9547 9573 9603 9620 9625 9642 9682 9714 9721 9732 9742 9757 9767 9779 9818 9829 9852 9874 9896 9898 9940 9953 9977 99.'4 10008 10019 10035 10049 10057 10061 10099 10163 10184 10231 10240 10247 10257 10275 10310 10312 10348 10384 10409 10439 10466 10478 10541 10.545 10569 10599 10618 10625 10655 10670 10681 10834 10844 10899 10906. 10908 10923 10943 10961 11003 11081 11085 11093 11094 11106 11108 11115 11127 11150 11162 11211 11244 11260 11316 11373 11406 11422 11424 11463 11524 11545 11635 11660 11365 11692 11779 11782 11818 11868 U894 11910 11935 11948 11959 11980 11990 11991 12006 12018 12020 12041 12061 12067 12114 12134 12140 12195 12212 12216 12225 12295 12342 12369 12421 12439 124.9 12475 12494 12517 12547 12567 12597 12659 12ÖÖ0 12705 12723 12835 12847 12874 12933 12934 12963 12992 13039 13049 13082 13140 13250 13265 133-'9 13388 13410 13415 13435 13528 13537 13544 13547 13612 13700 13722 13894 13901 13960 14035 14054 14073 14123 14130 14145 14179 14231 14257 14293 14307 14372 14373 14395 14412 14441 14458 14516 14518 14558 14564 14578 14582 14611 14675 14730 14736 14301 I4a°2 14841 14933 14949 14954 14962 14983 15009 15016 15021 15054 15080 15110 15190 15221 15234 15245 15250 15314 15384 15388 15427 15471 15475 15532 15605 15751 15818 15825 15877 15948 15953 15977 15983 16102 16109 16188 16280 16322 16347 16379 16401 16420 16425 16436 16489 16515 16538 16546 16559 16569 16609 16610 16682 16724 16739 16744 16755 16827 16837 16856 16891 16941 17034 17038 17056 17084 17156 17162 17170 17202 17227 17242 17268 17323 17339 17348 17429 17467 17478 17479 17529 17530 17549 17551 17554 17641 17695 17712 17760 17764 17800 17807 17816 17863 17865 17881 17854 17913 17966 18007 18015 18023 18034 18054 18079 18104 18109 18161 18195 18239 3S310 18340 18342 18397 18420 18431 18439 18494 18497 18537 18576 18607 18641 18645 18656 18665 18668 18683 18738 18740 18760 18794 1881S 18821 18862 18874 18399 19037 19045 190C3 19075 19103 19118 19211 19222 18226 19234 19249 19260 19294 19319 19373 19386 19411 19439 19449 19460 19467 19492 19504 19511 19575 19580 19584 19587 19612 19614 19639 19683 19692 19716 19748 19752 19758 19365 19885 19396 19970 20028 20096 20133 20173 20174 20191 20210 20255 20281 20299 20304 20321 20330 20349 20352 20366 20371 20437 20445 20502 20509 20524 20567 20616 20324 20G62 20715 20741 20743 20906 20929 20950 20964 20992

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 3