mm HELPT U ZELF Max Auto Garage ZATERDAG 16 DECEMBER 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 HULP IN NOOD T AUTOMAAT, AUTOMAAT: I Zondagsadres Zondagsadres SIGAREN en SIGARETTEN „OUD IIEIDEN", HDOGE R JlfèlJK 106 A. H. v. L^VOOREN ROLFILMS hoek Dlel Breestraat 79 hdek Dlefsteeg Ontwikkelen en afdruKken voor Amateurs A.G.ST|JNMAN banketbakkerij Steenstraat 12 Geopend van 10-2 uur J. GUSSENHOVEN Oude Rijn 3 Telf. 411 Versche s.agrgomgebakjes Speciaal „l wateis Geopend van 9'lr^h uur verder per Chocolade- Automaat MPI KliMMI! UW A Uit ES Ivoor Vleesoh, Garnalen CroqifetUn, Salades en Gebak is Banketbakkerij Noordeinde 23 A. G. EPSKAMP ▼oor NORTH STATE 20 Sn ar tten 25 et nit de automaten van A. HILLEN Stationsweg 49 en Steenstr. 22 W.F.DBESWIJK LELIESTRAAT JÖ\ Melk, Boter, Kaas 'en Fijne Vleeschwaren. Zondag open van 8—12 uur Banketbakkerij „de Ster" Haarl.str. ,197, Tel. 3284 GEBAKJES EU FIJNE BONBONS. Z Z Zondags open van 4-8 uur J.H.S. JASPF.RS Gebakjes, Croquette^ enz. KOOPT NA 8 UUR PER AUTOMAAT Beleetd aanbevelend, Pelikaanstr. 13 Tel. 2688 t\J Pijltax en Luxe Autó Ook Zondag den geheelen dag geopend NIEÜWE-WETERING. IJsfeesten. Door de IJsclub „Ijsver maak" was gisteren een wedstrijd uitge schreven, waarvoor zeer veel animo be stond. De winnaars waren mej. J. Klerks, le prijs, eetservies; Mej. Struive, 2e prijs, keukenstel; Mej. A. Roeloffs, 3e prijs, een koekdoos. Hedenmorgen werd voor ruim 100 kin deren van 6 tot 15 jaar kinderfeesten ge houden, waarvoor fraaie prijzen ter be schikking waren gesteld, terwijl de kin deren rijkelijk op krentenbroodjes en cho- coladereepen werden onthaald. Des namid dags had een hardrijderij plaats voor leden. De deelname was jammer genoeg niet groot, slechts 15 leden namen aan den wedstrijd deel. De prijzen werden gewon nen door P. Molle le pr. 7.50; N. Bouw meester 2e pr. 5.J. Mollers 3e pr. 3.de twee troostprijzen werden ge wonnen door J. Klomp en P. Klomp. Het bestuur brengt dank aan de milde gevers en is voornemens over enkele dagen weder een wedstrijd te organiseeren met prik sleden. Collecte. De onlangs gehouden col lecte ten bate van het plaatselijke Crisis- Comité heeft opgebracht 86.31. OUDEWETERING. Collecte. Naar we vernemen heeft de collecte voor het plaatselijk Crisis-Comité, dat vóór Kerstmis een uitdeeling houdt, op gebracht 110.46. IJsfeesten. Heden werden alhier we derom ijs- en zeilwedstrijden gehouden. De belangstelling was zeer groot en de wed strijd was zeer spannend. Het Braassemeer meer wordt thans door zeer vele vreemde lingen bezocht, die naar het ijszeilen komen kijken, terwijl van de gelegenheid om een zeiltochtje te maken door menig sportlief hebber wordt gebruikt gemaakt. Het is an ders een koude liefhebberij. Nationale hardrijderij. De uitslag van de gisteren op het Braassemermeer gehou den nationale hardrijderij op de korte baan, uitgeschreven door de IJsclub „Ijs vermaak zij ons doel", is als volgt: le pr. (ƒ50) A. Klaassen te Sloten, 2e pr. (ƒ20.) A. v. Amsterdam te Leiderdor, 3e prijs (ƒ5.) L. Heijstek, te Sloten. IJsclub. Gisteravond had in café Klein alhier de jaarvergadering plaats van de IJsclub „Ijsvermaak zij ons doel". Te genwoordig waren 77 leden. De voorzitter, de heer J. C. de Jong, opende kort na half acht de vergadering met een woord van welkom aan de talrijk opgekomenen. Hierna werd overgegaan tot lezing der notulen, welke zonder op- of aanmerkingen worden 'goedgekeurd en vastgesteld. Door de Penningmeester wordt hierna fi nancieel verslag uitgebracht, waaruit bleek dat het batig saldo bedroeg 239.38'/,. Hierbij verdient even te worden aange merkt dat de vereeniging dit jaar een schitterende collectie nieuwe vlaggen Is rijker geworden en de laatste nieuwe palen zijn aangemaakt, waarmede een heel be drag gemoeid is. De rekeningsbescheiden worden nagezien door de Heeren A. van den Bosch, W. Adema en H. Franssen. Al les werd volkomen in orde bevonden, waar op de voorzitter de heeren dankte voor hun nazien en den penningmeester voor zijn accuraat beheer. Bij de bestuursverkiezing werden de af tredende leden, de heeren J. C. de Jong, C. N. Langhout, L. J. Beuk en Jac. Colijn bij acclamatie herkozen. Alle heeren, ter ver gadering aanwezig, hebben hun benoeming aangenomen. Hierna had de verloting plaats om worst en krentenkaters. Niet minder dan 25 ge lukkigen waren er die met een prijs naar huis konden gaan. Bij de rondvraag welke nu volgde wer den de tongen nog al een beetje geroerd wat we anders niet gewoon zijn. De heeren werden echter van antwoord gediend door den voorzitter. Hierna werd de vergadering door den voorzitter gesloten met een tot weerzien op het ijs. IJssport. Donderdagmiddag had op de ijsbaan op het Braassemermeer alhier een wedstrijd plaats voor de leden van de ijsclub „Prins Hendrik der Nederlan den". De uitslagen zijn als volgt: le prijs 10.— A. Hogeboom; 2e prijs 7.50 P. Mollers Pz.; 3e prijs 5.— R. Turk; 4e prijs 2.50 Bouwmeester. RÏJPWETERÏNG. IJssport Begunstigd door heerlijk win terweer werd op de „Koppoel" gistermid dag de wedstrijd van de leden onzer IJs club gehouden. In de eerste ronden vielen van de 26 mededingers alleen de minder snelle rijders af, zoodat deze laatste in de eindronden voor de noodige spanning kon den zorgen. Na schittterenden strijd vielen de zes prijzen eindelijk ten deel aan de vol gende heeren: 1. Janus v. d. Star, 2. A. Strijk, 3. P. van Rijn, 4. G. Akerboom, 5. J. v. d. Star Sr., 6. D. Waasdorp. Na afloop werden de prijzen uitgereikt in 't café Zoe temelk. Collecte. De geldinzameling ten bate van het Crisis-Comité heeft alhier opge bracht de som van 127.59. ROELOFARENDSVEEN. Collecte. De collecte van het Crisis- Comité heeft alhier opgebracht 402.43. SASSENHEIM. A-uto tegen de spoorboom. Gisteren avond om ongeveer kwart voor vijf lagen de afsluitboomen alhier gesloten. Eenige auto's stonden er reeds voor te wachten, toen er vanuit de richting Leiden een auto met groote snelheid kwam aanrijden, om de andere auto's heen reed en met groote vaart tegen de spoorboom vloog. De auto, bestuurd door den heer Krugelman uit Amsterdam, werd zwaar beschadigd. De motor was in elkaar gedrukt. De voorruit vloog in splinters, doch bracht geen per soonlijke ongelukken. De spoorboom werd licht beschadigd. Door de wachter is pro ces-verbaal opgemaakt. Verzekering dekt de schade. De auto is later naar Amster dam weggesleept. VOORSCHOTEN. Arbeidsbemiddeling. Bij het correspon dentschap der arbeidsbemiddeling alhier, staan als werkzoekenden 186 personen in geschreven: 16 timmerlieden, 17 metselaars, 10 opperlieden, 9 grondwerkers, 6 schilders 80 land- en tuinbouwarbeiders, 16 losse ar beiders, 1 zilverbewerker, 1 loodgieter, 1 taludwerker, 1 rietdekker, 2 scheepmakers, 2 bankwerkers, 1 straatmaker, 3 chauffeurs l radiotechniker, 1 stucadoor, 1 botonwer- ker, 1 gereedschapsmid, 1 stuurman, 1 hout bewerker, 2 monteurs, 1 electricien, 1 kan toorbediende, 3 schippers, 2 fabrieksarbei ders, 1 smid, 1 handelsreiziger, 1 survaillant 1 letterzetteer, 1 loopknecht. Door den agent der arbeidsbemiddeling wordt dagelijks ten Raadhuize voor werk gevers en werknemers zitting gehouden van des voormiddags 10 tot des namiddags 1 uur. Getrouwd: S. de Groot en M. Schalk. Overleden: S. J. RolWeijers, oud 58 jaar. Gevestigd: P. K. J. Hagens en gezin Rijndijk 82, van Bussum A. de Groot Leidscheweg 177, van Gorinchem L. Le- lijveld en gezin, Veursche weg 45g, van Voorburg. W. A. Heuts, Rijndijk 160, van Hoensbroek H. J. Duivenvoorden, Hya- cinthstraat 19 van Uden Wed. W. de Langevan Altenburrg, Leidscheweg 195g van Egmond aan Zee A. van Turenhout Veurscheweg 94, van 's Gravenhage A. A. A. van den Bos, Veurscheweg 49a, van Naaldwijk. Vertrokken: A. Th. van der Toorn naar 's Gravenhage G. A. van den Beu kei naar Veur C. M. A. Insje naar Voor burg. VOORHOUT. Een laat St. Nicolaasfeest. Dezer da gen werd door de kinderen van leden van de afd. Voorhout van den Ned. R. K. Volks bond het St. Nicolaasfeest gevierd. De voorzitter de heer F. M. Angevaare opende deze bijeenkomst en riep de in groote getale bijeengekomen kinderen van harte welkom toe. Een St. Nicolaasliedje weergalmde spoedig Joor de zaal, waarna alle kinderen op verschillende lekkernijen werden onthaald. Als voorzitter van den R. K. Volksbond, sprak nog de heer J. H. van der Voet tegen de kinder-bijeenkomst, terwijl spr. een woord van dank richtte tot het Comité voor de uitnoodiging van dezen middag. Vervolgens werd nog wat gezongen; de heer Angevaare wist zich hierna van zyn taak als Voorzittter uitmuntend te kwijten, door de kinderen een interessant St. Nico- laasverhaal te vertellen. Zoo nu en dan kon men een speld hooren vallen. Het was ten slotte half vier geworden, toen de Voorzitter deze druk bezochte bij komst sloot. Alles ging zeer voldaan huis waarts, trots op de St. Nicolaaq^chatten, hen door het Sint Nicolaas-Comité van den Volksbond geschonken. Aan 80 gezinnen werd dan bij deze gele genheid een Sinterklaas-gave verstrekt in den vorm van kleeding, vooral voor kinde ren, enz. Een woord van dank aan het Co mité is voorzeker op zijn plaats. Winkelweek. Onder zeer groote be langstelling werd Donderdagavond een bij eenkomst geopend, door den Voorzitter van de Eerste Voorhoutsche Winkelweek, die de aanwezigen van harte welkom heette, in de groote zaal van het Parochiehuis. Spr. wees er op, dat de inwoners van Voorhout, z. i. hun best hadden gedaan; spr. meent dan ook volkomen tevreden te mogen zijn met zoo'n winkelweek, alhoe wel nog niet in de perfectie, een ander jaar zal het comité meer ervaring op dit gebied hebben opgedaan en zal ook de werkwijze anders kunnen worden inge deeld. Ook dankt spr. vooral de officieele personen, die enthousiast hebben medege werkt aan de totstandkoming en het wel slagen van de Eerste Voorhoutsche Winkel week. Hierna volgde onder politie-toezicht de verloting; de prijzen kunnen bij de resp. winkeliers worden afgehaald. De voorzitter wenschte den prijswinners veel geluk, en dankt vanaf deze plaats het Gemeentebestuur voor de bereidwillige me dewerking. De prijswinners worden er op gewezen, dat de prijzen vóór of op 31 December a.s. bij de winkeliers moeten zyn afgehaald. Niet afgehaalde prijzen worden afgedra gen aan het plaatselijk Comité ter verzor ging van Voorhoutsche Werkloozen. Hierna sloot de Voorzitter de vergadering onder dank voor de aanwezigheid. TER-AAR. Ijsvermaak neemt toe. Donderdag middag was de belangstelling op de poel weer groot. Door de groote IJsclub werden eenige wedstrijden gehouden voor de schoolkinderen, die dezen middag allen vry- af hadden. Het meest spannend was wel «ie wed strijd in het hardrijden voor de jongens van de 7e klas. Na een hardnekkige race wa ren de volgende jongens de winnaars: 1. T. de Haan; 2. H. Kroon; 3. D. Lek; 4. J. de Haan; 5. C. Droogh; 6. K. Woudenberg. Hardrijden met hindernissen (turfrapen) voor jongens van de 5e en 6e klas, eindig den de volgenden als winnaars: 1. B. v. d. Hoorn, 2. C. Meijer, 3. J. Hoogervorst, 4. J. Koeleman, 5. M. Angenent, 6. H. Ver meulen. Hardrijden met hindernissen (balletje rapen) voor meisjes van de 7e klas: 1. J. Koeleman; 2. A. v. d. Hoorn, 3. A. v. d. Pijl, 4. K. v. Zwieten. Meisjes van de 5e en 6e klas: B. Kroon, C. Kraan, A. Heemskerk, A. v. Emmerik, P. Bosland, L. Robertz, C. Verlaan en K. Egberts. De prijzen bestonden uit luxe voorwer pen, o.m. sjaals, voetballen enz. Alle kinderen die deelnamen aan den wedstrijd, kregen een koek of een reepje chocolade. Dergelijke wedstrijden trekken altijd volk, vooral de ouders geven blijk van belangstelling. R. K. Bibliotheek. Zondag is de dag daar, dat onze R. K. Bibliotheek geopend zal worden. Alles is in het werk gesteld om nog voor Kerstmis klaar te komen; het is gelukt. Mochten sommigen wel eens ge mopperd hebben, dat het zoo lang duurde, wanneer zij aanstonds een kijkje nemen in onze nieuwe Catalogus, komen zij vast tot een andere gedachte. Het wil wat zeggen: ongeveer 2000 boeken is de bibliotheek rijker geworden en hij telt nu zoo'n 2700 nummers. Dank willen wij brengen aan hem, die ons in staat gesteld heeft, deze groote aankoop te doen. Ongetwijfeld zal het aantal lezers zich in grooten getale uitbreiden, eenieder kan nu wat vinden voor z'n smaak. Wy hebben lectuur voor volwassenen, kinderlectuur en boeken voor allen. Met deze groote reorganisatie van de bi bliotheek waren wy genoodzaakt een ge heel nieuwe catalogus uit te geven. Op de voorste pagina staat de verklaring van de teekens der boeken, van welke tint zij zyn, welke onderwerp er behandeld wordt, enz. Het is doodeenvoudig. Parochianen, komt Zondag onze Biblio theek bezichtigen, gij gaat niet met leege handen huiswaarts, dit verzekeren wy U. We zullen zien. KAAG. Collecte. De gehouden collecte voor het Crisis-Comité alhier heeft opgebracht 40.60. WARMOND. Distributie rundvleesch. Door Burge meester en Wethouders is besloten dat ook rundvleesch zal gedistribueerd worden onder de Kleine Kweekers. Zij die hiervoor in aanmerking wenschen te komen moe ten ter Gemeente-Secretarie een aanvraag- biljet afhalen. Gevallen. Meermalen komt het voor dat personen, die ook in 'dezen tijd nog geen afstand van het vischgenoegen kun nen doen, op verschillende plaatsen bijten hakken om alzoo nog een vischje te ver schalken. Ook op de meren heeft men ver schillende kleine bijtjes gehakt, doch hoe gevaarlijk dit is moge blijken uit het feit dat de heer v. d. Q. uit Haarlem met zyn schaats in een dergelijke bijt terecht kwam en een zoodanige tuimeling maakte, dat hij bewusteloos op het ijs bleef liggen. Hij moest per auto worden vervoerd naar zyn woonplaats. Bij nadere Informatie bleek zyn toestand bevredigend. Het lijkt niet ondienstig er op te wijzen dat het hakken van bijten bij gemeentelijke verordening is verboden. FAILLISSEMENTEN Uitgesp roken: G. Bontenbal, tuinder, Bleiswljk; cur. mr. J. A. Fruin, Rotterdam. UIT DE RIJNSTREEK AARLANDERVEEN. LUSTRUM PLUIMVEE EN KONIJNEN- FOKKERSVEREEN. „EENDRACHT". Opening der tentoonstelling door Burgemeester P. A. Colijn. Donderdagavond had in hotel ,,'t Ouden Rechthuis" de opening van de tentoonstel ling plaats der pluimvee- en konijnenfok- kersvereeniging „Eendracht", welke zij hield bij haar 5-jarig bestaan. Deze ope ning geschiedde door den heer Burgemees ter P. A. Colijn. Nadat een kort welkomst woord was gesproken door den voorzitter J. v. d. Lyn, gericht in het bijzonder tot den burgemeester, genoodigden der zuster vereniging te Alphen aan den Rijn en schenkers der eere-pryzen, hield de bur gervader een toespraak hij wees op het nut van een vereeniging als deze. De secretaris der vereeniging, de heer J. Roos, bracht bij dit 5-jarig bestaan een verslag uit, hetwelk een overzicht gaf van de geschiedenis der vereeniging. 't Is niet de bedoeling van onze tentoon stellingen, aldus de secretaris, in zijn ver slag, om dieren yan anderen te bekronen, doch zelf-gefokte exemplaren. Een ten toonstelling en keuring door deskundigen is voor de deelnemers zeer leerzaam en heeft ook al reeds veel bijgedragen tot verbete ring van den kleinveeteelt. Het interessante verslag werd met be langstelling aanhoord. Hierna werd de eerewijn rondgediend en vervolgens deden de burgemeester en de keurmeesters een rondgang over de ten toonstelling. Deze is zeer interessant. Men ziet dit jaar zeer mooie rasdieren, o.m. zwarte Orpingtons en witte leghoorns, ook een mooie trio ganzen treft men aan, witte Vlaamsche koijnen, ook marmotten ont breken niet. De keurmeesters voor hoenders, de hee ren A. Hiemstra van Hilversum en voor konijnen, wegens ziekte van den heer N. Dekker te Zaandam, de heer T. van Gent te Leerdam. Beide heeien hebben zich bij zonder van hun taak gekweten. De eere-prijzen behaalden: voor grootst aantal inzendingen hoenders J. v. d. Lijn; grootst aantal inzendingen kriel R. de Groot; grootst aantal inzendingen konijnen W. Eikeleboom. De 1ste, 2de en eereprijzen behaalden: J. v. d. Lijn, alhier, 5 eerste, 6 tweede en 9 èerepryzen; D. Kraneburg,Amersfoort, 3 eerste, 2 tweede, 4 eereprijzen; Ch. J. A. Koppen, Boskoop, 4 eerste, 1 tweede, 8 eereprijzen;. A. den Braber, alhier, 6 eer ste, 1 tweede, 8 eereprijzen; J. Notenboom, alhier, 1 eerste, 1 eereprijs; C. Roos, alhier, 2 eerste, 3 tweede, 1 eereprijs; M. J. Win ters, Kwakel, 3 eerste, 3 eereprijzen; P. v. Leeuwen Pzn., alhier, 1 eerste, 2 tweede 3 eereprijzen; P. v. Leeuwen Tzn., alhier, 1 eerste, 1 eereprijs; P. de Dolder, Alphen aan d enRijn, 3 eerste, 3 eerprijzen; D. de Vries .alhier, 1 eerste, 1 eereprijs; L. v. Vliet, alhier, 1 eerste, 1 eereprijs; P. Kem pen Cz., alhier, 1 eerste, 1 eereprijs; C. Lem- men, alhier, 1 eerste 1 eereprijs; R. de Groot, Alphen aan den Rijn, voor krielen 7 eerste, 1 tweede, 10 eerprijzen. Watervogels: M. J. Winters, Kwakel, 9 eerste, 10 eereprijzen; P. Kempen, alhier, 1 eerste, 1 eereprijs. Grootst aantal inzendingen Watervogels, M. J. Winters, Kwakel. Fazanten: J. Blom, alher, 1 eerste, 1 eere prijs. Konijnen: J. v. d. Lyn, alhier, 6 eerste, 4 tweede, 15 eereprijzen;A. de Wit, Alphen aan den Rijn, 1 eerste, 1 tweede, 3e eere- pryzen; W. v. d. Hoek, Alphen aan den Rijn, 1 eerste, 2 eereprijzen; W. Eikelboom, Rijnzaterwoude, 3 eerste, 1 tweede, 7 eere- pryzen; P. A. Liedorp, alhier, 1 eerste, 1 tweede, 5 eereprijzen; M. Boogaard, alhier, 1 tweede, 1 eereprijs; W. Schijf, Woubrug- ge, 2 tweede, 2 eereprijzen; C. J. v. Vliet, Alphen aan den Rijn, 1 eerste, 1 tweede, 2 eereprijzen; J. W. Bestebroer, alhier, 1 eerste, 2 eereprijzen. Het mooiste nummers hoenders der ten toonstelling behaalde M. J. Winters te de Kwakel en het mooiste nummer koijnen der tentoonstelling J. v. d. Lijn, alhier. Ijsbaan. Donderdagavond werd een vergadering gehouden in de zaal van den heer W. v. d. Berg, welke ten doel had tot oprichting te komen van een club sport liefhebbers bij ijsvermaak, welke echter niet verward mag worden met de reeds be staande ijsclubvereeniging. Deze nieuwe vereeniging beoogt een ijs baan te openen met verlichting. De heer T. v. Soest leidde de vergade ring en legde uiteen het doel der bijeen komst. Er bleek wel animo voor de ver lichte ijsbaan te zijn, daar zich reeds een 50-tal personen opgaven, lid te worden tegen 25 cent contributie per jaar, en een renteloos voorschot voor de beginnende onkosten werd toegezegd. Men besloot een bestuur te kiezen, waar in bij stemming werden gekozen de heeren T. v. Soest, M. v. Vliet, B. Walraven, B. Aartman. De club werd de naam gegeven van „Avondvreugde". Lampen enz. zal tegen inkoopsprijs leveren H. den Braber. Aan den eigenaar van den dijk, waarlangs de baan komt te liggen, zal men vergun ning vragen, palen voor de verlichting te slaan. Een en ander werd vlot voorelkaar gezet, zoodat men Zaterdagavond reeds van de verlichte baan hoopt te genieten. Niet-leden kunnen tegen 10 cerit vergoe ding er van profiteeren. Zondagavond zal men niet verlichten; komt dus Zaterdagavond een baantje leg gen! NIEUW VEEN. ..IJsclub-vergadering. In café Van Eyk werd Woensdagavond de ledenjaarvergade ring van de Nieuwveensche IJsclub gehou den. Inclusief het onvoltallige bestuur waren elf personen aanwezig. Denkelijk zaten de andere leden óf op de ijsbaan óf om de ijzige koude thuis aan de haard. De vergadering droeg door het geringe aan tal e enzeer intiem karakter, ja, het ging er bijna huiselijk aan toe. Bestuur en leden zaten knus rond de warme wachel en kout ten over vroegere ijspretjes. Een dik half uur over tijd opent de heer M. Karsemeyer als voorzitter de vergade ring en wijdt woorden van hulde en dank aan den oud-secretaris, den heer A. J. v. d. IJssel, wiens vertrek naar elders een groot verlies voor de club beteekent. Spr. hoopt, dat de heer B. Nout Jr. zich een waardig opvolger van zijn voorganger zal toonen, hetgeen, gezien zijn reeds ontplooide werk zaamheid, geen zorgen behoeft te baren. Na lezing en goedkeuring der notulen volgt rekening en verantwoording van den penningmeester, den heer Abr. Poelgeest. De jaaruitgaven overtreffen deze keer de ontvangsten met rond S 50.Vorige ba tige saldi hebben echter de stoot opgevan gen, zoodat er nog een voordeelig slot is van 214.14, dat op de Boerenleenbank staat. De heeren J. Spijker en Th. Haakman zien de boeken na. Behoudens een kleine opmerking valt er niets aan te merken. Onder dank volgt goedkeuring der reke ning. Bij de bestuursverkiezing wordt de heer Abr. van Zoest herkozen. In de vacature- A. J. v. d. IJssel wordt gekozen de heer P. Speet Jzn. Een zeer geanimeerd verloop heeft de bespreking van het te houden ijsfeest waarvan de uitslag inmiddels (Vrijdag) reeds gevallen is. Tegen elven wordt deze gezellige vergadering gesloten. ZEVENHOVEN. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente komt in openbare vergadering bij een, op Maandag 18 Dec. 1933, des voorm. om 9.30 uur. IJssport. Onder groote belangstelling en begunstigd door mooi winterweer werd alhier een ringrijderij en tevens hardrijde rij geohuden op schaatsen. 24 paren namen er aan deel. Na spannende ritten werd de le prijs gewonnen door den heer Looij en mej. Looij; 2e prijs door den heer L.vMur en Mej. J. v. Uyterwaal; 3e prijs door den B. Cornelisse en mej. Tr. v. Trigt; 4e prijs door den heer W. Domburg en mej. P. v. Leeuwen. De prijzen werden in café Veenboer door Dr. Lucardie met een toepasselijk woord uitgereikt.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 10