R. H. w.h£asa FRUITSOD A«GT NIETS S thans 6 voor lOct. WOENSDAG 15 NOVEMBER 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ROOFOVERVAL TE OSS. Caféhouder neerge slagen en beroofd. Gisteravond omstreeks 8 uur werd de caféhouder van der Camp uit Herpen op den Berchemscheweg te Oss door eenige personen aangevallen, toen deze uit een café kwam. Hij werd tegen den grond ge slagen, waarna men hem van eenige jas sen ontdeed. In een dezer jassen zat een portefeuille, inhoudend ongeveer 800. aanbankbiljetten. De aanvallers sloegen daarna op de vlucht met medeneming van de buit. Het slachtoffer waarschuwde in een naburig café onmiddellijk de marechaussee te Oss, terwijl ook de gemeentepolitie spoe- die ter plaatse verscheen. Dadelijk werd een uitgebreid onderzoek ingesteld. Men neemt aan, dat twee of drie personen den overval hebben gepleegd. Van der C., het slachtoffer, werd op het politiebureau aan een verhoor onderworpen, zonder dat dit eenig licht bracht omtrent de identiteit der daders. VOOR DE OOGEN ZIJNS VADERS GEDOOD. Achtjarig jongetje onder vrachtauto. Maandagavond was een te Utrecht wo nende melkhandelaar bezig met zijn auto op den Galecopperdijk te Oudenrijn bij diverse veehouders melk te laden. Bij hem was zijn achtjarig zoontje. Toen de jongen even bij een aan dien weg wonen den veehouders voor zijn vader had ge ïnformeerd naar de op de auto te laden hoeveelheid melk en het erf van deft vee houder verliet, greep het kind zich op den weg vast aan de nog in beweging zijnde auto van zijn vader, die van een naastge legen boerderij naderde, blijkbaar met de bedoeling op de treeplank te springen. Het kind struikelde bij het vastgrijpen van de auto en kwam onder den wagen terecht. Met zeer ernstige inwendige kneuzingen werd de jongen door zijn vader en eenige te hulp geschoten personen opgenomen en in de naastbijgelegen boerderij binnenge bracht, alwaar hij onmiddellijk aan de be komen verwondingen overleed, aldus de „Utr. Ct.". Den vader, die als gevolg van het ge beurde in een ontzettenden gemoedstoe stand verkeert, treft, voor zoover kon wor den vastgesteld geen schuld. AUTO MET PAARDEN VAN DEN WEG GERAAKT. Drie gewonden, van wie een vrij ernstig. Maandagavond ongeveer 11 uur is na bij het café De Zwaan te Teuge, gemeente Voorst, een ernstig' auto-ongeluk, ge beurd. Op dat' uur kwam uit de richting Apeldoorn een vrachtauto, getrokken door een tractor, in de cabine waarvan zich een drietal personen bevond. De vrachtauto was geladen met 13 paarden die van de markt van Gorcum werden vervoerd naar Olst. Ter hoogte van café De Zwaan ge raakte door tot nu toe onbekende oorzaak de auto van den weg en botste tegen een langs den weg staanden boom. Door den schok schoten de paarden naar voren, ter wijl de motorkast geheel in de cabine drong. Een as van een achterwiel werd van den wagen gerukt, terwijl het voorste ge deelte van den wagen tot de stuurkast doordrong.- Van de drie inzittenden werd de heer G Willemse uit Olst ernstig gekwetst en in "café De Zwaan binnengedragen. Dr. Engel uit Twëllo, spoedig ontboden, con stateerde enkele ribfracturen en vermoe delijk inwendige kneuzingen. De overige inzittenden kwamen er wonder boVen wonder met enkele snij wonden af, die zy door de glasscherven van' de versplinterde ruiten opliepen. De paarden, waarvan er een onder den auto mqet zijn geraakt, kwamen er goed af en werden tijdelijk in een weide ge borgen. Door de zorgen van de geneeshee- ren Engel en Ter Haar Romeny is de heer Willemsen naar het ziekenhuis te Deven ter vervoerd. De tractor is totaal vernield. Als een wonder mag het worden be schouwd, dat hier geen menschenlevens zijn te betreuren, aangezien de stuurkast geheel in elkaar was gedrukt. De politie stelt een onderzoek in. „Tel." AUTO TEGEN EEN GOEDERENTREIN. Handelsreizigers gewond. Onder IJzendijke reed de handelsreizi ger D., uit Koudekerke, met zyn auto tc gen een goederentrein van de Zeeuwsch- Vlaamsche Tramweg Maatschappij aan. D. zelf werd ernstig verwond naar het zie kenhuis te Oostburg overgebracht; de ove rige inzittenden bekwamen lichtere ver wondingen. AUTOBUSONGEVAL NABIJ SITTARD. Goed afgeloopen. Gisteravond ongeveer kwart voor 8 heeft te Sittard-Rijksweg Zuid een autobusonge val plaats gehad, dat betrekkelijk goed is afgeloopen. Op dat moment reed ter plaat se in de richting Sittard een autobus van de firma Martens uit Sittard, waarin 7 personen gezeten waren. De firma Martens exploiteert de autobuslijn Sittard-Linden- heuvel v.v. Van tegenovergestelde richting naderde een zware vrachtauto van de firma Muyres, aannemers te Sittai'd. Ver moedelijk door verblindende lichten zijn beide wagens op elkaar ingereden. Geluk kig was de snelheid van beide wagens niet groot, zoodat de botsing niet zoo hevig was. Beide auto's werden beschadigd, terwijl een der passagiers van de bus, een vrouw uit Sittard een beenbreuk door den schok be kwam. Zij moest in het ziekenhuis te Sit tard ter verpleging worden opgenomen. De andere passagiers kwamen met den schrik vrij. De politie van Sittard en personeel van het ziekenhuis waren spoedig ter plaat se om hulp te verleenen. Een onderzoek naar de oorzaak wordt ingesteld. BOERDERIJ TE HEESCH AFGEBRAND. De brandweer verscheen niet wegens watergebrek. Tegen middernacht was gisteren brand ontstaan in de groote boerderij van den heer N. Verbruggen te Heesch. De buren, die den brand ontdekten, waarschuwden de bewoners, die reeds te bed lagen. Deze konden zich slechts met moeite in veilig heid stellen. Met vereende krachten is men er in geslaagd, een klein gedeelte Van den huisraad te redden. Daar er geen wa ter in de buurt is, is de brandweer niet verschenen. De geheele boerderij brandde af. De geheele landbouwinventaris ging verloren. Een personenauto, die in een van de stallen stond, werd eveneens een prooi der vlammen. De oorzaak is onbekend, verzekering dekt de schade. FELLE BRAND TE ROTTERDAM. Gisteravond omstreeks half acht brak te Rotterdam een felle brand uit in per ceel Mauritsweg 2, waarin gevestigd is een winkel in Japansche en Chineesche arti kelen van de firma S. Eliazar. De bra^d werd ontdekt door de dochter van den heer E. Zij waai-schuwde onmiddellijk haar vader die eenige huizen verder een siga renwinkel bezocht. Toen hij terugkwam LIMONADEFABRIEK TFtEIDEN lOltiS had de brand, die gretig voedsel vond in het vele brandbare materiaal, reeds zulk een omvang aangenomen, dat hij den win kel niet meer binnen kon treden. Hij ge raakte daarop zoodanig van stuur, dat hij bewusteloos neerviel. In ernstigen toestand moest hij naar het ziekenhuis aan den Cool- singel worden overgebracht. De brand had zich inmiddels ook reeds medegedeeld aan een opslagplaats die ach-, ter den winkel gelegen was en aan een op kamertje. De brandweer die het vuur met 2 stralen bestreed kon niet verhinderen dat de winkel en de genoemde vertrekken geheel uitbrandden. Omtrent de schade en de verzekering is nog niets bekend. BRAND OP EEN AAK. Gistermiddag omstreeks 4 uur is tijdens het repareeren van den motor brand uit gebroken in de 200 ton-aak „Verandering", schipper Meinen te Amersfoort, welk schip met zand geladen in de Eem te Amersfoort lag. Het vuur greep zeer snel om zich heen, zoodat binnen enkele minuten de vlammen hoog boven het dek uitsloegen. De Amers- foortsche brandweer slaagde er in het vuur te blusschen, waardoor het gevaar voor het springen van een benzinetank ge weken was. De schipper werd met brand wonden aan hoofd en handen naar het St. Elizabeths-gasthuis overgebracht. De mon teur is licht gewond. EEN PSEUDO-DOKTER GEARRESTEERD. Zijn bedoelingen waren allesbehalve eerzaam. Uit Aalsmeer wordt aan de „Tel." ge meld: De rijkspolitie van Aalsmeer en de Ze denpolitie te Amsterdam hebben een be langrijke arrestatie verricht. Reeds eenigen tijd werden Aalsmeer, Haarlemmermeei*, Waverveen en andere plaatsen onveilig ge maakt door een man, die bij verschillende gezinnen aanklopte en beweerde wonder dokter te zijn. Ook vertelde hij wel, dat hij dokter was geweest in Indië en nu uit liefdadigheid arme gezinnen bezocht om zoo noodig kosteloos geneeskundige hulp te bieden. De man had allesbehalve het voor komen van een dokter. Bovendien is wel gebleken, dat het hem niet te doen was om hulp te verleenen. In een gezin in Aals- meer-Oost heeft een moeder haar kind aan het individu toevertrouwd en de man heeft met zijn zoogenaamde zorgen voor het 13-jai'ige meisje, allesbehalve goede bedoelingen gehad. Het staat dan ook wel vast, dat hij bij het aanbieden van zijn diensten slechte oogmerken had. Hij kwam op de fiets naar verschillende plaatsen en deed zich af en toe voor als vei'kooper van schrijfbenoodigdheden. Dit koopmanschap is ten slotte de oorzaak ge worden van. een vrij spoedige arrestatie. Hij had op een bepaald adres voor nogal een belangi'ijk bedrag verkocht. Een paar dagen later kwam hij terug maar hij had het beter niet kunnen doen. De menschen, die zijn rommel hadden gekocht, voelden zich bedrogen. Men hield hem aan de praat en waarschuwde inmiddels de ge- meente-politie, die 'smans naam en adres noteerde. De agent, die dit deed, zag ech ter kort daarna dat de man in het Politie blad stond gesignaleerd en ook was hem UIT DE RADIOWERELD Programma's van Donderdag 16 November. Huizen, 1875 M. 8.00—9.15 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst o.l.v. Ds. W. Meyn- hout. 10.45 Gramofoonplaten. 11.30 Godsd. halfuurtje. 12.15 Orkestconcert en Gramofoonplaten. 2.00 Handwerkcursus. 3.003.30 Gramofoonplaten. 4.00 Bijbellezing m.m.v. Ds. C. M. Luteyn, bariton en orgêl. 5.00 Cursus handenarbeid voor de jeugd. 5.30 Het Haagsche strijktrio. 6.30 Causerie door A. Stapelkamp. 0.45 Gramofoonplaten. 7.15 Ned. Chr. Persbureau. 7.30 Journ. weekoverzicht door V. A. Craye. 8.00 Herdenkingssamenkomst in de St. Laurenskerk te Rotterdam. Toespraak Mr. Dr. Donner. Concert door koor en solisten. 10.00 Vaz Dias. 10.1011.30 Gramofoonplaten. Hilversum, 296 M. AVRO-uitzending 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Ensemble Rentmeester en Gramo foonplaten. 12.002.15 Omroeporkest o.l.v. N. Treep en Gramofoonpk.ten. 2.30 Vervolg concert. 3.00 Knipcursus. 3.45 Gramofoonplaten. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Zang door Dameskoor (Leerl. van Jans Bierma en St. Ie Cosquino de Bussy). Aan den vleugel: Ali Baartscheex-. 5.00 Radiotooneel voor de kinderen. 5.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 6.30 Sportpraatje H. Hollander. 7.00 Vervolg Kovacs Lajos, 7.30 Engelsche les Fred Fry. 8.00 Gramofoonplaten. 8.15 Concertgebouw-orkest o.l.v. Piex*re Monteux, m.m.v. Carel van Leeuwen Boom kamp, cello. In de pauze Gramofoonplaten. 10.30 Kovac Lajos en zijn orkest. 11,00 Vaz Dias. 11.10 Gramofoonplaten. 11.1512.00 Vervolg Kovacs Lajos en zijn orkest. Daventry, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein en berichten. 11.05 en 11.2011.40 Lezingen. 12.20 Het Ruthland Square en New Vic toria orkest o.Lv. N. Austin. I.20 Gramofoonplaten. 2.20 Voor de scholen. 3.20 Vesper. 4-.10 Duitsche les. 4.25 Midi. Studio-orkest o.l.v. Jantell m.m.v. E. Tookey, cello, 5.35 Kinderuurtje. 6.50 Schumann sonates. 7.10 Spaansche causerie. 7.50 Lezing. 8.20 „America Calling Again" o.l.v. Ed die Polla, m.m.v. Jack Hilton's orkest en solisten. 9.20 Berichten en lezing. 10.00 Concert. P. Dawson, bariton en Tapia-Caballei'o, piano. II.0512.20 Het BBC-dansorkest o.l.v. Henx-y Hall. reeds gebleken, dat naapi en adres valsch waren opgegeven. Na lang zoeken is de politie er in ge slaagd te weten te komen, dat de man te Amsterdam ergens met een vrouw op een kamertje leefde. Toen men daar echter kwam, was de vogel gevlogen naar el ders. Toch gaf de politie het niet op en toen de man naar Amsterdam terugkeerde wat men vermoedde dat geschieden zou „Radio-Paris", 1724 M. 8.05, 12.502.20 en 7.40 Gramofoonpl. 8.20 Radiotooneel en concert. ^alundborg, 1153 M. 11.201.20 Concert in het Bellevue Strandhotel. 2.00 Zang voor dracht. 2.204.05 Concert uit Rest. Wivex. 7.30 Radio-symphonie-orkest o.l.v. Fritz Busch, m.m.v. Gaspar Cassado, cello. 10.1011.50 Dansmuziek uit „Lodberg". Langenberg, 473 M. 5.25 en 6.35 Gramofoonplaten. 11.20 Orkestconcert o.l.v. Görlich. 12.55 Orkestconcert o.l.v. Kneip, m.m.v. solisten. I.50 Gramofoonplaten. 3.20 Orkestconcert o.l.v. Merten, m.m.v. solisten. 5.55 Kamermuziek. 6.20 „Das Spiel vom Deutschen Ackers- mann", spel van Keienburg en Rietz (Rijks zending uit Breslau). Leiding: Prade en Engler. 7.30 „Das Spiel vom Job dem Deutschen" mysteriespel van K. Ewerth. 10.00 Gramofoonplaten. 10.20 Omroeporkest o.l.v. Kühn. II.20—12.20 Gramofoonplaten. Rome, 441 M. 8.05 Radiotooneel. 9.20 Vocale duetten. 9.3510.20 Gramofoonplaten. Brussel. 338 en 508 M. 338 M.: 12.20 Omroepkleinorkest oJ.v. Leemans. 1.30 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest o.l.v. Walpot. 6.50 Gramofoonplaten. 8.20 Omroeporkest o.Lv. Walpot. 9.2010.20 Gevarieerd programma. 508 M.: 12.20 Gramofoonplaten. I.30 Omroepkleinorkest o.l.v. Leemans. 5.20 en 6.35 Gramofoonplaten, 6.50 Omroepkleinorkest ol..v. Leemans. 8.20 Gramofoonplaten. 8.30 Cabaretprogramma. 9.20—10.20 Omroeporkest o.l.v. Walpot. Deutschlandsender, 1635 M. 7.25 „November", maandoverzicht. 8.20 Concert door de Acad. Orkestver. te Berlijn o.l.v. R. Hagel. 9.20 en 10.05 Berichten. Reportage van de Zesdaagsche te Berlijn. 10.3011.20 Concert uit Breslau. Gemeentelijk Radio Distributie-bedrijf te Leiden. 3e Programma, II.20—12.20 Kalundborg. 12.2014.20 Luxemburg. 14.2016.25 Midland Reg. 16.25—17.35 Daventry. 17,3518.55 Londen National. 18.55afloop Boedapest. Daarna Daventry. 4e Frogramrna. 11.2012.20 Langenberg. 12.2014.15 Daventry. 14.1514.50 Langenberg. 14.5015.20 Beromünster. 15.2016.15 Deutschl. sender. 16.1517.20 Warschau. 17.20—18.15 Brussel (VI.). 18.15—19.40 Weenen. 19.40—21.20 Warschau. 21.2022.20 Rome. 22.20afloop Langenberg. (Wijzigingen voorbehouden). volgde zijn arrestatie, juist toen hij wilde gaan visschen. Hij gaf op H. v. P. te heeten, doch in het Bevolkingsregister van Amsterdam komt die naam niet voor, zoo dat het vrij zeker is, dat hij weer een val- schen naam heeft opgegeven. Hij ontkende alle schuld. Verscheidene personen en ook het meisje herkenden hem van de foto en daarna is hij naar Haarlem overgebracht en in het Huis van Bewaring ingesloten. HONir- s BOUILLONBL ókj FEUILLETON. VREEMDE KAPERS OP DE KUST. Naar het Engelsch bewerkt door J. VAN DER SLUYS. 34) Hij was van plan om te zeggen, dat hij op de treeplank zou springen, maar juist op dat oogenbink ontstond er een worste ling bij de poort. Juan Garcia was aange komen en men koxi zijn schelle stem die bijna in een gegil oversloeg hooren vragen om doorgelaten te worden. Sluit hem op wanneer hy zich ver zet, brulde Shelden. 't Heeft geen zin om op die fietsen van u mee te komen, ka pitein. Blijf liever hier of bij uw huis Vooruit brigadier. En het politiecontin- gent snorde voort in den nacht. Zonder een oogenblik te dralen vloog Royson er achteraan, en Smithers was na- tuxxrlijk niet van plan om achter te blij ven. Zij hadden geen lichten op, wat ook maar beter was, nadat zij over een of andere hindernis op den weg heen gehotst waren, n.l. de ovei'blijfselen van den poli tiemotor. Zoo konden zij 'beter zien. Hun oogen raakten gewend aan de duisternis en overzagen een grooter oppervlakte. Weldra waren zij voorbij den weg, die naar de golflinks voerde, maar het geluid van de motoren, die voor hen uit waren, was nog te hooren. Toen zij een heuvel be stegen waren la^ een wijde boog van de baai voor hen open, en een plotselinge los branden van schoten, niet zoover voor hen uit, zei hen, dat het gevecht begonnen was. Zoowel Royson als Smithers hadden scherpe oogen; tegelijkertijd zagen zij een zwarte vlek op het zeevlak, dat niets dan het zeil van een tamelijk groot vaar tuig kon zijn. Kapitein! riep Smithers, een flank- aanval. Hier is vast zand! Wat zou daar van denken? Royson matigde zijn vaart. - Ga maar voort! zei hij. Smithers stapte af en droeg zijn rijwiel over een stuk rots. Daarachter was los zand dat weldra glad en stevig werd. Nu ligt er over een afstand van een paar mijl haast geen steen op onzen weg, verklaarde hij vei'heugd. Royson maakte de klep van zijn holster los, zoodat de revolver voor dadelijk ge bruik gereed was. We zullen op de zee aanhouden, zei hij, maar blijf niet te dicht bij me, Bob. Hoor is dat? Wij zitten er dadelijk midden in, en het zou dwaasheid zijn als je noo- deloos getroffen werd. En, inderdaad, alleen een goedgewapend man behoox'de zich in de door kogels be streken zone te wagen, op ongeveer twee honderd meter aan hun rechterhand. De heldere vuurstralen verrieden het juiste aantal der strijders aan beide zijden. Zes politiemannen, waaronder vermoedelijk Shelden, werden door zeven bandieten weerstaaneen aantal, dat hun auto vrijwel onmogelijk had kunnen bevatten. Terwijl Royson voortzwoegde, kwam hij tot de conclusie, dat de schurken, die een aanval op Hethcott's huis hadden gedaan, van het wachtende vaartuig versterking hadden - gekregen. En nu zag hij nog iets anders, dat zijn hart in woede deed oplaaien, ofschoon zijn hoofd koel bleef. Twee donkere schaduwen sleurden een derde voort over het een halve mijl bree- de strand, en die derde schaduw verweer de zich heftig. Dat moest Shiela zijn! Zij wist, dat hulp nabij was en verzette er zich met alle kracht tegen om wegge voerd te worden in een bootje dat juist beneden de waterlijn lag te wachten. Royson verkeerde geen oogenblik in aarzeling omtrent den eenigen verstandi- gen weg, die hem te volgen stond. Het bootje moest zijn doel zijn. Zijn militair instinct zei hem, dat de politie verliezen geleden had aangezien er thans slechts vier, of zelfs maar drie pistolen waren, waarvan de vuurstralen in de richting van de zee gingen. Indien hij, door thans vuur te geven, de strijdenden, die naar de boot terug trokken, waarschuwde, dat hun eenige middel om te ontkomen be dreigd werd, dan zou hij zoowel zijn eigen leven als dat van het meisje opofferen. Bijna liet hij zich gaan, toen hij een vloek en Shiela's kreet van pijn hoorde onder een hevigen slag. Blijkbaar had een van haar ontvoex-der zijn zelfbeheersching verloren en getracht haar schrik aan te jagen of haar machteloos te maken. Maar Royson hield onverzettelijk vol. Op het oogenblik dus dat hij het geschiktst oor deelde, stapte hij af en legde zijn rijwiel geruischloos op het zand. Houd stand, Bob! fluistei'de hij. Ik moet weten, waar ik je vinden kan. Toen snelde hij voort, terwijl het water zijn voeten omspoelde. Met een merkwaar dige poging tot concentratie ongetwij feld gesteund door de gesprekken, die hij den laatsten tijd met Bretonsche visschers had gehad wist hij zich voldoende van het dialect van de Fransche kuststreek te herinneren om den man, die voor het bootje zorgde, een order toe te roepen. Hij ging van de veronderstelling uit, dat deze man maar een huurling zou zijn en geen lid van de bemanning van de Jeanne. Daarom riep hij luid: Ollat! S'evel arh kanot vart traisse! hetgeen letterlijk vertaald kan worden als: „Hela! Zet je boot op het stx-and!" De man gehoorzaamde onmiddellijk. Waarom zou hij het niet doen? De woor den klonken hem bekend in 'de ooren. Zij maakten voor hem het eenige begrijpe lijke uit in een opeexivolging van schrik wekkende en volkomen onvoorziene ge beurtenissen. Royson hielp mee, door den boeg van het kleine schuitje te pakken en het op 't strand te trekken. Toen beloonde hij het voldoen aan zijn bevel door in de boot te springen een riem te grijpen en den roeier daarmede bewusteloos te slaan. Zijn bedoeling was om het handvat van den riem dichtbij de kiel door den bodem te slaan, en zoodoende de boot onbruik baar te maken. Maar hij zag. dat hij geen tijd meer te verliezen had, Shiela was uit geput. Zij kon thans snel over het harde zand meegesleurd worden en een uitroep van een der mannen duidde er op, dat zij on raad vermoedden. Hij handelde snel en trof zoowel hem als zijn kameraad onfeil baar op een afstand van tien meter. Shiela viel tegelijk met haar aanval lers en het kwam Royson voor, dat zij' flauw gevallen was. Bob! riep hij, kom vlug hierheen en duw de boot vlot. Bob, die veel dichterbij was dan over wegingen betreffende zijn persoonlijke vei ligheid toestonden, kwam aangesneld. Royson had intusschen Shiela veilig in zijn armen, die, ofschoon half bewuste loos, een laatste poging deed om zich te verzetten. Royson legde haar in de boeg, zóó, dat zij door de dikke planken eenigszlns tegen verdwaalde kogels beschermd was. Smithers kreeg de boot in voldoende diep water, maar Royson's aandeel aan het ge vecht was nog niet afgeloopen, Hij zag, dat de tegenpartij gemerkt had, dat er iets niet in den haak was op de plaats, waar zij zich het veiligst achtten. Zij krabbel den overeind en renden in de richting van de zee, maar lieten zich nog sneller plat op den grond vallen toen Royson nog vier schoten op hen afvuurde. Toen waadde hij naai' de boot. Vooruit, Bob! riep hy vroolijk. We hebben ze in den val, vriend. Die heeren zijn er bij, zoo zeker als tweemaal twee vier is!

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 9