DINSDAG 14 NOVEMBER 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN WANDELAAR DOODGEREDEN. Automobilist was dronken. Zondag is op den Utrechtschen weg on der Zeist de heer van Eek, die daar met zijn verloofde aan het wandelen was, door een auto aangereden en op slag gedood. De bestuurder van de auto verkeerde in hooge mate onder den invloed van sterken drank. Hij is door de politie in arrest genomen, terwijl op zijn auto beslag werd gelegd. Het stoffelijk overschot van het slachtoffer is naar het ziekenhuis te Zeist overgebracht. OVERREDEN EN GEDOOD. Gisteravond werd de 20-jarige melkven ter van Eek te Zeist op den Utrsechtschen- weg aangereden door een auto, bestuurd door Jhr. mr. V. uit 's Gravenhage. Van E. werd zwaar gewond opgenomen en overleed enkele minuten later. Een onder zoek wordt ingesteld. ERNSTIGE AUTOBOTSING. Twee gewonden. Gisternamiddag had op de Dongensche brug op den weg van Oosterhout naar Raamsdonkveer een auto-ongeluk plaats. Een luxe-wagen uit Heusden bevond zich op de brug, toen uit de richting Breda met flinke snelheid de auto van den heer L., wojiende te Breda, tegelijk de brug op reed. Met een geweldigen slag liepen bei de wagens op elkaar. De toestand van den heer en mevrouw L. uit Breda bleek aan vankelijk zeer ernstig, beiden moesten naar het St. Theresiagesticht worden overgebracht. De heer L. is in den loop van den avond, op eigen verlangen, per auto naar Breda overgebracht, hoewel hij vermoedelijk een lichte hersenschudding had bekomen. Mevr. L. die nogal ernstig verwond is, moest in het ziekenhuis blij- De inzittenden van de auto uit Heus den kwamen er zonder ernstig letsel af. Beide wagens waren zeer ernstig bescha digd. VRACHTAUTO RIJDT OP VIER KINDEREN IN. Chauffeur in arrest gesteld. Op. den weg tusschen Amstenrade en Brunssum is Zondagavond een zeer ernstig ongeluk gebeurd. Omstreeks 9 uur reed daar een vrachtauto, bestuurd door zeke ren L. uit Brunssum, de familie L. uit Mer kelbeek achterop. Terwijl de ouders de linkerzijde van den weg hielden, liepen hun vier kinderen aan de andere zijde een eindje voor hen uit. De auto, die met ta melijke vaart reed, slingerde zigzag over den weg en botste eerst aan den linkerkant van den weg tegen een telefoonpaal, die middendoor brak. De chauffeur wierp daarop zijn stuur naar rechts met het ge volg, dat de vier kinderen werden aange reden en tegen den grond geslingerd. Ten slotte liep de wdgen met een geweldigen slag tegen de woning van B. te pletter. De gemeente-politie, welke direct ter plaatse was, stelde onder leiding van inspecteur Spronck een onderzoek in en arresteerde den autobestuurder. Dr. v. d. Brekel verleende aan de slacht offers de eerste hulp. Zij bleken ernstig gewond te zijn, doch konden naar huis worden vervoerd. „Msb." VERDUISTERING VAN 5000. Bij de politie te Leeuwarden heeft zich een zekere Z. te Leeuwarden aangemeld, die ten nadeele van verschillende vereeni- gingen te Leeuwarden en elders tezamen een bedrag van circa 5000 heeft verduis terd. De politie stelt een nader onderzoek in en heeft Z. ter beschikking van de jus titie gesteld. EEN RUMOERIGE NACHT IN DONKER AMSTERDAM. Drie heibeltjes geslecht. Door verschillende, onderling niet sa- mennangende oorzaken, is de nacht van Zondag op Maandag in de omgeving van Oudekencsplein en Warmoesstraat te Am sterdam het terrein geweest, waar opge wonden tooneelen, vechtpartijen en relle tjes 'zich tusschen twee en vier uur ai- speelden. Het eerste geval speelde zich af in den Langen Niezel, waar een agent, m burger gekleed, twee vrouwen aanirof, die elkandea als ware furiën te lijf gingen. De agent verzocht beide dames hem te willen volgen teneinde het geschil ten bureele te beslechten. Dit was echter niet naar den zin van den beschermer van een der da mes, die den agent onverhoeds op den rug sprong, hem vervolgens een schop in den buik gaf en ook een gevoelige klap op de kaken toediende. Teneinde in dit moeilijk geval zich van eenige assistentie te verze keren loste de getroffen agent een revol verschot in de lucht. De gewenschte assistentie verscheen zonder mankeer'en, teneinde met kracht on getrokken sabel op te treden tegen den In middels tot een vrij belangrijken rel aan- gegroeiden toestand. Het einde hiervan was spoodig bereikt en de damesbeschermer werd naar het bureau in de Warmoes straat geleid. Nauwelijks was dit drama ten einde of in de St< Olofssteeg werd reeds de eer ste acte opgevoerd vaneen tweede treur spel. Een motorrijder stelde daar pogingen in het werk een juffrouw uit donker Am sterdam de schoone kunst van het berijden van een motorrijwiel te onderwijzen. Een agent, die het geval aanschouwde verzocht den motorrijder zijn wegenbelastingkaart te willen toonen, welke deze niet in zijn bezit bleek te hebben, hetgeen een einde beloofde te maken aan het motor onder richt. Dit laatste was niet naar den zin van de leerlinge, die een heibeltje op touw zette, dat spoedig groote belangstelling trok. De belangstellenden gingen zoodanig in het schouwspel op, dat zij al spoedig par tij trokken, en ook hier moest de sterke arm met kracht optreden, totdat de rust hersteld was. Op den Achterburgwal speelde zich in- tusschen een derde drama af, waarvan oorzaken en omstandigheden niet zoo duir delijk bekend zijn als van de eersten. De ontknooping. van het drama echter was, dat een in donker Amsterdam berucht type den portier van een nachthuis, dat op den Achterburgwal gevestigd is, zoodanig toe takelde, dat de man naar het Binnengast huis moest worden overgebracht. Met dit al waren de gemoederen van deze stadswijk zoodanig.in opwinding ge raakt, dat het nog geruimen tijd roerig is gebleven en de politie aldaar den gehee- len nacht een grooten aandacht voor het publiek aan den dag heeft moeten leggen. EEN WOESTELING GEARRESTEERD. Met een kogel doorschoten. Tóen Zondagochtend twee veldwachters uit de gemeente Tietjerksteradeel zich aan de woning van zekeren Dupont, woonach tig onder Sujameer vervoegden, teneinde ■bij hem een onderzoek in te stellen naar in den «vorigen nacht bij- een veehouder ge stolen goederen, kwam het tot een hevige vechtpartij. De veldwachters wisten den man een bijl en een mes, waarmee hij hen bedreigde te ontwringen. Daar het niet mogelijk was, huiszoeking te doen, ging een der veldwachters assi stentie halen. In zijn afwezigheid bedreig de Dupont den achtergebleven veldwach ter met een hooivork. Een waarschuwing van den politieman, dat hij zou schieten als Dupont hem zou aanraken, had geen resultaat waarop de veldwachter uit zelf verdediging schoot. Toen later assistentie kwam, moest Dupont van zijn bed worden gelicht, waarna bij een geneeskundig on derzoek kwam vast te staan, dat de kogel hem door den buik was gegaan en aan de achterzijde het lichaam weer had verlaten. De getroffene werd naar het Bonifacius- hospitaal te Leeuwarden overgebracht. Zijn toestand is bedenkelijk. INBREKERS VERRAST. Toen de 14-jarige zoon van een der fir manten de Boer, sloopers te Oostzaan, zich Zondagavond naar het kantoorgebouw aan den Oostzaandijk begaf, en aldaar aanko mende de electrische verlichting ontstak, zag hij twee vreemde personen voor zich staan, die hem met een revolver bedreig den. Na hulpgeroep holde de jongen weg en waarschuwde omwonenden. De inbre kers wisten te ontvluchten, doch door het spoedig aanwezig zijn van rijks- en ge meentepolitie uit Landsmeer wist men weldra een der daders te arresteeren. Na een verhoor is komen vast te staan, dat de daders het kantoor met een valschen sleutel zijn binnengekomen. Zij hadden reeds alles overhoop gehaald. Zelfs de brandkast was gekanteld, doch door de verschijning van den jongen werden de daders in hun werk gestoord. Het onder zoek duurt voort. WAT ER IN OCTOBER GESMOKKELD WERD. In de maand October hebben de grens- en douanebeambten van het grensdistrict Dusseldorf, bij aanhoudingen van smokke laars de volgende waren in beslag geno men: 3301) sigaretten, 5000 boekjes sigaretten papier, loOQ K.G. tabak, 500 K.G. koffie, 350 K.U. graan, 200 K.G. meelproducten, 130Ö eieren en 600 K.G. verschillende waren. Verder werden nog 76 fietsen en 8 vracmauto s in besiag genomen, die voor net vervoeren van smoickeiwaar gebruikt werden. In het geheel hadden de beambten van genoemd district in de afgeloopen maand i2 gevallen van smokkelen ontdekt. DE OVERWINTERING OP NOVA- ZEMBLA. Overblijfselen der Nederlanders gevonden. Reuter meldt uit Leningrad, dat op Nova Zembla, overblijfselen zijn gevonden van den Nederlander Willem Barendtsz. die daar in het jaar 1597 heeft overwinterd. Nader meldt Reuter dat een Russische expeditie onder leiding van Miloradovisch op Nova Zembla op een hoogte van 22 Me ter resten van een hut ontdekte, acht me ter lang en 5 meter breed. Bij de hut vond men ronde ijzeren tonnen, verder scher ven van vaatwerk, evenals schoeisel met houten zooien en leeren band. Aan de kust werden eenige overlij fselen van een schip gevonden, benevens een ijzeren harpoen. Alle voorwerpen worden naar 't Russi sche Poolinstituut vervoerd. Nadere onderzoekingen worden inge steld. DE SPAARNESTROOM „WEGGEBRACHT". Men weet, dat de gebroeders D. uit Eg- mond aan Zee, die eigenaars zijn geweest van den stoomtreiler Spaarnestroom, gear resteerd zijn, verdacht van het opzettelijk doen zinken van dit vaartuig. Bij hun verhoor ontkenden zij aanvan kelijk, dat de bewarende verklaringen, af gelegd door den machinist K., juist zou den zijn, maar nadat hun ook de verklarin gen van den tweeden machinist B. waren voorgelegd, legden ook deze verdachten, die resp als schipper en als stuurman op den treiler gevaren hebben, ten slotte een volledige bekentenis af, meldt thans het „Volk". De schipper D. gaf daarbij uiter aard ook toe, dat de verklaringen, welke hij omtrent het vergaan van de Spaarne- stroom heeft afgelegd voor den Raad voor de Scheepvaart, geheel in strijd met de waarheid waren. UIT DE RADIOWERELD Programma's van Woensdag 15 November. Huizen, 1875 m. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.159.30 Gramofoonulaten. 10.30 Morgendienst. 11.00. Zang door M. Reilingh, sopraan, m. m.v. H. Schouwman, piano. 12.15 Gramofoonplaten. 12.30 Ensemble v. d. Horst. 2.00 Gramofoonplaten. 2.30 Huish. raadgevingen. 3.00 Chr. lectuur. 3.305.00 Chr. Dameskoor „Sursum Cor- da" en Gramofoonplaten. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Landbouwhalfuurtje. 6.30 Afgestaan. 7.15 Ned. Chr. Persbureau. 7.30 Declamatie door Annie Visch. 8.00 Evangelisatie samenkomst in de Evang. Luth. Kerk te Deventer. 9.30 Concert. In de pauze om 10.00 Vaz Dias. 10.3011.30 Gramofoonplaten. Hilversum, 296 M. VARA-uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor Arbeiders in de Continubedr. 12.00 Orgelspel en Gramofoonpl. 1.00 Toespraak A. de Vries. I.052.00 Gramofoonplaten. 2.15 Knipcursus. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 De Notenkrakers. 6.30 R.V.U. 7.00 Causerie J. W. Mathijsen. 7.20 VARA-orkest. 8.00 Vaz Dias, VARA-Varia en SOS-be- richten. 8.00 „De Moeder" van Bert Brecht. M.m. v. solisten en koor. 9.00 J. J. de Roode: De Uitslag de verkie- zingen in Duitschland. 9.15 VARA-orkest. 10.00 „De roep door den aether", hoor spel van H. Minnick. 10.40 Orgelspel Joh. Jong. II.00 Causerie door Dr. B. Premsela. 11.2012.00 Gramofoonplaten. Daventry, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, berichten. 11.05—11.20 Lezing. 12.00 Voor de scholen. 12.20 Orgelspel Quentin MacLean. 1.05 Western Studio-orkest o.l.v. E. Tho mas. I.50 Gramofoonplaten. 2.20 Voor de scholen. 3.20 Pianorecital R. Dixon. 3.35 Sted. Orkest Bournemouth od.v. Sir Dan Godfrey en N. Demuth, m.m.v. Adila Fachrri, viool. 5.05 Het John Mac Arthurkwintet. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Berichten. 6.50 Schumann-sonates. 7.10, 7.25 en 7.50 Lezingen. 8.20 Concert inleiding. 8.35 BBC-symphonie orkest o.l.v. F. Wei- gartner, m.m.v. H. Samuel, piano. II.00 Voordracht. 11.0512.20 Roy Fox en zijn Band. WILT U IETS WETEN? Vraag K. K. te A. inzake het inleve ren van 6 pet. stukken der H. A. L. Antwoord: O.i. is inleveren de eenig mogelijke weg. Vraag: Is men verplicht voor een knecht in de Ongevallenwet te zijh. Antwoord: Dat hangt er van af, of u een verzekeringsplichtig bedrijf uit oefent. Informeert u eens bij den Raad van Arbeid. Dinsdagmiddag en Donderdagmiddag van 34 uur gelegenheid tot het bekomen van mondelinge inlichtingen op rechtskundig gebied (kosteloos). „R a d i o-P a r i s, 1724 M. 8.05, 12.35, 1.25—2.20 en 7.40 Gramofoon platen. 9.05 Orkestconcert o.l.v. Wolf. Kalundborg, 1153 M. 12.051.20 Concert uit Rest. Ritz. 2.20 Gramofoonplaten. 2.504.50 L. Preii's orkest. 7.20 Operettemuziek door het Omroep orkest. 8.05 Fluit- en cembalo-recital. 9.05 Saxofoonrecital S. M. Rascher. 9.40 Grieg-orkest o.l.v. Emil Reesen. 10.20—11.50 Dansmuziek uit het Palace Hotel. Langenberg, 473 M. 5.25 en 6.35 Gramofoonplaten. 11.20 „Die fröhlichen Fuenf". 12.55 Orkestconcert o.l.v. Görlich. 3.20 dito. 6.20 Bruckener-Wolf-concert. 7.45 Omroeporkest m.m.v. solisten o.l.v. Kneip. 8.30 Concert en declamatie. 10.00 Gramofoonplaten. 10.20 Orkestconcert o.l.v. Görlch en Gantz 11.20—12.20 Concert. Rome, 441 M. 8.20 Opera-uitzending. Brussel, 338 en 508 M. 338 M.: 12.20 Omroeporkest o.l.v. André. 1.30 Max Alexys' orkest. 5.20 Omroeporkest o.l.v. André. 6.20 en 6.50 Gramofoonplaten. 8.2010.20 Symphonie-orkest o. 1. v. Kumps. 508 M.: 12.20 Max Alexys' orkest, I.30 Omroeporkest o.l.v. André. 5.20 Symphonie-concert o.l.v. Kumps. 6.35 Middeleeuwsche muziek. 8.25 „Andromaque" van J. Racine. Deutschlandsender, 1635 M. 6.20 Rijkszending: Bruckner-Wolf-con- cert. 7.25 Gramofoonplaten. 8.20 Dansmuziek door R. Gaden's orkest. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.20 Reportage van de Zesdaagsche in het Berliner Sportpalast. i0.3011.50 Vervolg dansmuziek. Gemeentelijk Radio distributie-bedrijf te Leiden. 3e Programma. II.2012.20 Langeberg. 12.2014.20 Daventry. 14.20—15.35 Kalundborg. 15.3517.40 Daventry. 17.40—18.20 Warschau. 18.2019.25 Mühlacker. 19.25—21.20 Praag. 21.20afloop Parijs Radio. Daarna Daventry. 4e Programma. 12:05—12.20 Kalundborg. 12.20—14.20 Luxemburg. 14.20—15.20 Midland Reg. 15.20—17.20 Mühlacker. 17.20—18.20 Brussel (Fr.). 18.20—19.10 Brussel (VI.). 19.1021.50 Beromünster. 21.50afloop Langenberg. (Wijzigingen voorbehouden). Zoo, wou ju stiekum mee varen. Jc treft het; we zijn nog maar 200 mijl van de kust. Kan je zwemmen? (Paris Soir). FEUILLETON. VRPEMDE KAPERS OP DE KUST. Naar het Engelsch bewerkt door J. VAN DER SLUYS. In de buurt van Hethcott's huis was op onopvallende wijze een politie-motorrijder op een erf gestationneerd, waarvan het hek gedeeltelik open stond. Samen met hem stond Roberts op wacht, die iedere inwoner kende binnen een gebied van ver scheidene vierkante mijlen. Zij zouden tot drie uur in den morgen op post blijven, op welk tijdstip zij door twee anderen zou den worden afgelost, die zouden patrouil leerden in plaats van een vaste wachtpost te betrekken. 's Zaterdagsavonds was er gewoonlijk wat langer leven in het dorp dan op andere avonden. Maar om tien uur was alles uit gestorven, tenzij de een of andere boer in Woolcraft was blijven hangen totdat de kroegen sloten; De wachtposten veroorloofden zich de weelde van te rooken, een vergeeflijke zonde, die door verstandige chefs ooglui kend werd toegestaan, toen zij een auto met kalme vaart hoorden naderen langs den kustweg om het dorp heen, een weinig begane straatweg, die een kwart mijl ver der het land in op den weg naar Wool craft uitkwam, omdat op dat punt de klei ne rivier overbrugd was. Hun orders waren om niemand zonder redelijken grond lastig te vallen maar zij zorgden er wel voor om hun standplaats zoo in te nemen, dat zij de naderende auto goed in het oog konden houden en gereed waren om onmiddellijk handelend op te treden. De auto reed langzaam voorbij; het was een keurige wagen, die best aan de een of andere grootheid uit het graaf schap kon toebehooren, ofschoon Roberts hem niet herkende. Volg me, Jim, zei Roberts, en hij snel de vooruit. Hij zag drie mannen dicht bij het hek, terwijl de chauffeur aan het stuur bleef. De motor liep met een rustig zoe mend geluid. Een oogenblik, heeren! riep Roberts, terwijl hij zijn stap verhaastte. Voordat u naar binnen gaat Toen was hij zich ten deelë" bewust van 'n vlam en een knal en iets sloeg hem met groote kracht in de borst. Hij wankelde en viel voor dood neer. Zijn makker was op het zien, dat een van de mannen bij de poort had geschoten, zoo zeer overrompeld, dat hij juist het ver- keerde deed.... inplaats van achter zijn motor neer te knielen en zelf het vuur te openen, stapte hij op en reed vooruit met de bedoeling den chauffeur van ter zijde en op zulk een korten afstand onder schot te nemen dat een volkomen missen niet waarschijnlijk zou zijn. De aanvallers wa ren blijkbaar echter op alle gebeurlijkhe den voorbereid. Vóór de politieman zijn pistool kon op heffen, werd hij tweemaal getroffen; de eerste kogel scheurde zijn schouder en de tweede brak zijn dijbeen. Hij viel met den zwaren motor boven op hem. Hethcott en zijn zuster luisterden naar Shiela, die in den salon Spaansche muziek speelde, toen het rumoer van buiten tot hen doordrong. Shiela was de eerste, die be greep wat er gaande was. Arm meisje, haar ervaring van een ïxagenoeg gelijken aan val was nog te versch dan dat zij het ver schrikkelijke voorspel vergeten zou zijn. Vlugl gilde zij tegen Hethcott. Doe de deur op slot! Moedig genoeg stormde Hethcott de ka mer door, maar de sleutel weigerde in het slot te draaien, dat waarschijnlijk gedu rende vele jaren niet gebruikt was, en hij deed nog steeds pogingen om het te forcee- ren ,toen de deur met kracht opengewor pen hij achterover geslingerd werd op dq Chesterfield waarop zijn zuster gezeten was. Drie mannen stormden naar binnen. Twee keerden zich zonder aarzelen naar Shiela, grepen haar vast en sleurden haar het huis uit met een ruwe woestheid, die haar tegenstand volkomen nutteloos maakte. De derde greep een staande lamp en sloeg die op Hethcott's hoofd stuk, terwijl deze nog op zijn knieën lag. Gelukkig ging de vlam uit, voordat het glazen reservoir brak, of de heele kamer zou in brand ge staan hebben. Maar de duisternis was vol komen. Hethcott struikelde over de poot van de lamp, maar haastte zich naar de verlichte hall zonder acht te slaan op de kreten van zijn zuster; hij wist, dat zij on gedeerd was. Tegen dien tijd was de auto van de aan vallers reeds verdwenen. Toen de deur wijd open stond, kon Gla dys haar omgeving onderscheiden. Zij voegde zich bij haar broer, die naar buiten was gegaan, terwijl eenige bedienden ver schrikt uit het achterhuis kwamen aan- loopen. Zij zagen 'de manneh op den weg liggen en snelden hun te hulp. Roberts was bewusteloos dood, dach ten zij maar de motorrijder kei-mde zwakjes het verzoek om den motor van hem af te tillen. Steek geen lucifer af! stamelde hij. Ik kan mij niet bewegen, en ik ben gedi^enkt in benzine. Een auto met do heldere koplampen kwam van het dorp. Ofschoon verbijsterd en half verblind door het bloed uit een snedé over zijn voorhoofd besefte Heth cott, dat de andere auto reeds een heel eind weg moest zijn. Bovendien verscheen het bekende gezicht van brigadier Jackson, die uitriep Wat is er? Wat is hier aan de hand? Heeft u een electrische zaklantaarn bij u? riep Hethcott. Doe die dan aan. Twee van uw mannen zijn ernstig gewond en juffrouw Macdonald is in den gesloten wagen die langs den kustweg gereden is, ontvoerd. Jackson was een man van de daad. Als den snelste oplossing van een moeilijke situatie zond hij den tuinman ijlings naar het politiebureau. Twee motorrijders daar zouden weten, wat hun te doen stond, voordat zij hem op den weg volgden. Een derde, die in het dorp bleef, moest den dokter halen en na voor hulp voor de gewonden gezorgd te hebben, inspecteur Hobbs onbellen. Het resultaat was, dat, toen Royson en Smithers ternauwernood van hun huis voortgejakkerd waren drie witte vuurpij len kort na elkaar de lucht invlogen, en dat een politieauto gevolgd door twee snelle motorfietsen, langs den Boulevard voort snelde. De vuurpijlen waren iets nieuws in de methoden van de Engelsche politie. Zij gaven zoowel de voorsprong van de rustvei-storing aan als den weg, waarlangs de misdadigers vluchtten. Indien, bij ge val de voortvluchtige door een verderaf- gelegen versperring heen zou breken, dan zou een i-oode vuurpijl dit feit verkondi gen. Royson en Smithers werd streng bevo len om halt te houden toen zij in den licht bundel van een electrische lantaarn kwa men, maar even spoedig werd hun toege staan naderbij te komen. Shelden had daar de leiding op zich genomen. Hij vei'klaar- de later, dat hij maar niet de gedachte van zich kon afzetten, dat de Zuidpoort het centrum van de operaties zou zijn, indien er een tweede aanval werd gedaan. Hebben zij het meisje in handen ge kregen? vroeg hij terstond. Ik vrees van wel, antwoorddde Roy son. In korte, haastige woorden vertelde de detective hoe de auto hen ontsnapt was. Een man met een electrische zaklan taarn trachtte hen tot staan te bi-engen. zei hij. Hij zag nog juist kans om opzij te springen. Veertig meter verderop open den twee motorrijders het vuur, en de één kwam zelfs op de schrandere gedachte om zijn motor dwars over den weg te plaatsen. De auto kwam er over heen, maar er was een geweldige botsing. De tweede motorrijder heeft de opdracht om hen op de hielen te blijven volgen totdat er hulp komt opdagen. Pas op! Daar zijn ze! De politieauto kwam aangesneld met twee motorrijders dicht er achter. Rijdt maar door! riep Shelden. Ik zal Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 9