ASPIRIN^ MAANDAG 23 OCTOBER 1933 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 D. O. S—V. V. L. 3—1. In een bijzonder spannenden wedstrijd wist D. O. S. beide puntjes thuis te hou den. Het begin is al sensationeel, want bij een uiterst snelle D.O.S.-aanval scoort van Es onhoudbaar (10). Dan gaat het spel vlug op en neer en beurtelings zijn beide doelen in gevaar. Er wordt van beide kan ten flink aangepakt, en de V. V. L.'ers zoo wel als de D. O. S.-menschen zitten er flink op. Er worden aan beide kanten flink wat corners genomen, doch doelpun ten blijven uit, wel schiet Bosman rake ling naast en L. van Es tegen de paal, doch hierbij blijft het, bovendien verstond de V.V.L.-verdediging de kunst van flink in grijpen en Parlevliet was steeds, waar hij moest zijn. Voor het D. O. S.-doel ont staan dan een paar scrimmages, doch steeds weer duikt de Koning op en brengt redding, onveranderd komt de rust. Direct daarna wordt er goed aangepakt, doch het blijft voorloopig nog bij verre en hooge trappen, en middenveldspel, waarbij de D..O. S.-halflinie zich bijzonder onderscheidt en prachtig kop werk levert. Een D. O. S.-speler begaat dan een over treding even buiten het strafschop gebied, en V. V. L. brengt hiermede de partijen op gelijken voet (1—1). Nu gaat het weer om het leidende punt en de spanning komt er goed in. Niersman probeert het met verre schoten, die hoewel zuiver en hard bij de Koning geen genade vinden. Aan den anderen kant werkt Parlevliet schitterend en bijna zekere doelpunten weet hij uit zijn heiligdom te stompen, toch moet hij ten slotte voor een vinnig schot van v. Es zwichten (21). V. V. L. geeft zich nog niet gewonnen, en stevig houden ze vol, ze krijgen zelfs de kans om gelijk te maken, doch de links binnen brengt deze kans hopeloos om zeep, door over te schieten. Dan is D. O. S. steeds in den aanval en als de V. V. L.-linksback een overtreding begaat krijgt D. O. S. een penalty. Bosman voltrekt het vonnis voor D. O. S. doch in de stand komt geen verandering meer. R.-K. S. V. „N. V. C." Er is gisteren met wisselend succes ge voetbald. Om 12.30 uur traden N.V.C. 2 Adolf Kolping I in het veld. N. V. C. be gon heel goed en had spoedig een mooie 20 voorsprong, doch voor de rust was de 6tand nog gelijk (22). Toen was het met N.V.C. gedaan en de Kolping-jongens voerden de stand gelei delijk op tot 62. Alzoo 'n flinke, neder laag voor onze reserves. Hierna traden N.V.C. IAlliance I in het veld. Het begin was sensationeel. Reeds in de eerste minuten scoren de Overveeners 01. Na pl.m. 10 min. maakt een Alliance-speler hands binnen het be ruchte gebied en onze kleine linkshalf Broefhof schiet de toegestane penalty on houdbaar in (11). N.V.C. is nu iets sterker. Succes komt echter juist aan den anderen kant als bij een mooie Alliance-aanval het leer achter v. d. Berg verdwijnt (12), .Deze voor sprong is echter van korten duur, want als Opdam even later het leer mooi krijgt toegespeeld aarzelt hij niet en onhoud baar scoort hij No. 2 in de touwen. Met dezen stand treedt de rust in. De thee had de spelers blijkbaar goed gedaan want direct krijgen we weer mooi vlot spel te zien. De strijd is dan ook ten volle het aanzien waard. De Alliance- achterhoede krijgt het hard te verant woorden doch zij houden kranig stand. In deze periode is N.V.C. beslist sterker. De linker-wing blijft 'n voortdurend gevaar, zoodat menige knal onschadelijk gemaakt moet worden. Eindelijk kunnen de gasten de druk niet meer weerstaan en jaagt G. Vermin No. 3 in het net (32). Alliance geeft zich echter niet gewonnen en vurig werpen zij zich in den strijd doch de N. V.C.-midden- en achterlinie blijven mees ter van het terrein, terwijl de voorhoede zich ook niet onbetuigd laat. Vijf minuten voor het einde maakt Seisener aan alle onzekerheid een einde, als hij bij een schermutseling voor het Alliance-doel, het 4de en laatste doelpunt weet te scoren. Hoe de Overveeners ook zwoegen in de stand komt geen verandering meer. N.V.C. heeft de overwinning volkomen verdiend op het fair spelend Alliance. Scheidsrech ter de Geer leidde uitstekend. R. K. S. V. „S. M. C." Het tweede elftal gaat voort op den in geslagen weg en bond thans S.N.A. II aan haar zegekar. Reeds bij het begin van de zen wedstrijd toonde S.M.C. van goeden wil te zijn want na 5 min. was de stand 10. Na twintig min. werd het uit een penalty 11 maar nog vóór de rust leidde S.M.C. weer met 2—1. Na de rust pakte S.N.A. beter aan en uit één der goede aan vallen ontstond weer een strafschop welke onberispelijk werd ingeplaatst (22). Een kwartier voor het einde hernam S.M.C. de leiding (32), waarmede het einde kwam. 't Was een goede, gelijk opgaande strijd in de beste verstandhouding gespeeld. S.M.C. IVogelenzang I werd een 40- overwinning voor Vogelenzang. Een zóó groote overwinning heeft Vogelenzang echter niet verdiend al was hun spel stuk ken beter, vlugger en doortastender dan van S.M.C. Dank zij echter de medewer king van eenige S.M.C.'ers werden onnoo- dig 3 doelpunten geproduceerd, 't Was een harde wedstrijd, waarbij Vogelenzang als systeem eerst de spelers ondersteboven liep om dan de bal te plaatsen. Een vreem de taktiek waartegen de scheidsrechter on voldoende optrad. De Junioren .verloren wéér thans van Kolping Boys met 41. Indoortraining Dinsdagavond 8 uur waar bij vele voetballers verwacht worden. Van Nispen I—V.V.S.B. I 4—3. Als om circa 2.30 uur scheidsrechter Zoet laat tossen, blijkt de thuisclub goed geraden te hebben, de bezoekers trappen af en vanaf het begin ontspint zich een mooie en faire strijd. Om beurten zijn bei den in den aanval. Als na een goed half uur de centervoor van de bezoekers den bal in goede positie krijgt togespeeld, doelpunt hij onhoudbaar. Vlak voor rust weer van die gevaarlijke aanvallen en het is weer de middenvoor, die er 20 van maakt. Daarna is het rusten. Na rust zien we weer hetzelfde spel. Vliegensvlug trek ken de ploegen om beurten ten aanval na een half uur maken de bezoekers uit een algemeenen aanval er 30 van weer door hun middenvoor die hiermee de hattrick verrichtte. Maar nu is het de thuisclub toch te bar, verwoed wordt aanval na aanval ondernomen, en eindelijk dan komt succes, met een mooi schot wordt het 31. Nu begint de scheidsrechter zich te roeren. Kort achtereen kent hij de thuisclub 2 strafschoppen toe, waaruit de stand gelyk wordt. Doch beide keeren was er geen vuiltje aan de lucht. En niemand verwonderde zich er over toen de thuis club er 43 van maakte en zoodoende met behulp van den scheidsrechter den wed strijd won. A. S. C. I—Meerburg I 2—1. Gisteren is onder zeer groote belangstel ling de wedstrijd gespeeld A.S.C.Meer burg, welke wedstrijd A.S.C. verdiend heeft gewonnen. Als om 2.30 uur scheids rechter Abswoude laat beginnen, wint Meerburg den toss. A.S.C. trapt af en gaat direct tot den aanval over, maar de kee per van Meerburg stuurt retour. Ook de keeper van A.S.C. wordt aan den tand ge voeld, maar v. d. Meer is hedenmiddag in goeden vorm. Als er een kwartier is ge speeld weet de midvoor van Meerburg zijn club met een onhoudbaar schot de leiding te geven (01). Kort hierna is het de rechtsbinnen van A.S.C., die met een keu rig schot den gelijkmaker in de touwen jaagt (11). Nu dachten wij weer dat Meerburg het winnende doelpunt zou be zorgen, maar dit stuit af op buitenspel. Het doel van Meerburg wordt nu bekogeld majr de achterhoede houdt stand, doch kan tenslotte niet voorkomen, dat de mid voor van A.S.C. met een schitterend schot den stand op 21 brengt. Rust treedt on veranderd in. Na de rust wordt van Meerburgzijde nog al forsch gespeeld, waar de scheidsrechter goed tegen op weet te treden. Het spel gaat gelijk op en neer, maar beide achter hoeden geven elkaar niets toe en weten doelpunten te voorkomen. Als scheidsrech ter Abswoude, welke deze wedstrijd goed in handen had, het einde aankondigt, heeft A.S.C. 2 kostbare puntjes in de wacht ge sleept. Kolping-Boys. Allereerst bonden gisteren onze junio ren den strijd aan tegen S.M.C.-jun. Spoedig kwamen onze jongens er in en na met rust reeds een 20-voorsprong be haald te hebben, kwam het einde met eer overwinning 41, waarmede zij hun der den wedstrijd in de juniorencompetitie wonnen. Wie had verwacht, dat het tweede elf tal gisteren een overwinning in deze competitie zou behalen, zijn bedrogen uit gekomen. Foreholte ni heeft de puntjes mee Voorhout genomen. Met rust was de stand 11. Eindstand 43 voor Foreholte. R.-K. S. V. „K. R. V." Het eerste elftal komt er nu beter in. Thans werd R. W. D. I in eigen home door onze favorieten geklopt met 43. Voor de rust bracht de ongeveer gelijk opgaande strijd alleen voor K. R. V. een doelpunt. Na de rust werd er echter flink scoord. Eerst was R. D. W. aan de beurt, met 2 goals, doch hierna kwam K. R. V. uit den hoek door den R. W. D.-doelman 3 maal het nakijken te geven, waartegen de gastheeren slechts éénmaal scoorden. K. R. V. 3 speelde thuis een goeden wed strijd tegen DOS 4, ondanks het feit, dat de onzen met 43 verlogen. De A-juniores stelden teleur door thuis met de oneven goal van Foreholte a verliezen. Foreholte I—D. O. S. H 1—1. Na den toss, gewonnen door Foreholte, trapt D.O.S. met wind mee af. Foreholte neemt dadelijk over, een voorzet van rechts volgt en de linksbinnen geeft met een harde schuiver den D.O.S.-keeper het nakijken (10). D.O.S. laat zich hierna niet onbetuigd, geprikkeld door deze onver- wachten achterstand gaan zij verschillende malen gevaarlijk op Foreholte-doel af. Het juiste schot ontbreekt echter. Van eenige overwicht is geen sprake. Beurtelings ko men beide doelen in gevaar. Tien minuten zijn nog van de rust verwijderd, als Fore holte sterk komt opzetten. Steeds denken we dat Foreholte de voorsprong zal ver- grooten. De uitstekende D.O.S.-achterhoede voorkomt alle gevaar. Geregeld zweven de onzen voor het D.O.S.-doel. De rusl gaat toch onveranderd in. Na de thee is D.O.S. direct in het offen sief. maar onze verdediging doet ook zijn taak naar behooren. Toch doet het dikwijls benauwd aanzien als D.O.S. ten aanval trekt, hun schot is echter zoek. Foreholte werkt zich los en we noteeren vele goed gerichte schoten op het D.O.S.-doel. Niets mag baten, de stand blijft 10. De span ning komt er meer en meer in. D.O.S tracht den achterstand in gelijk spel om te zetten. Voor het doel falen zij steeds. Het ziet er uit of werkelijk Foreholte deze strijd zal winnen. Nog zijn enkele minuten van het einde verwijderd. D.O.S. spant zich nog eens in. De Foreholte-back werkt niet voldoende weg, de D.O.S.-linksbinnen heeft op een meter afstand den bal maar voor 't inloopen (11). Direct daarop zit Foreholte weer voor het D.O.S.-doel. Het eindsignaal klinkt echter en hebben na een spannenden en forschen wedstrijd de bei de partijen de punten gedeeld. O.i. hadden de D.O.S.-menschen voor hun zwoegen wel een puntje verdiend, Foreholte daar entegen kwam een kleine overwinning toe. Scheidsrechter Righart v. Gelder leid de zeer correct. R. W. D. I—K. R. V. I 3—4. In deze aangename wedstrijd is het RWD niet gelukt ook maar een puntje te verove ren. Aanvankelijk zag geen van beide par tijen kans 'n doelpunt te maken. Door en thousiast doorzetten slaagden de Rijn vogels hier ten slotte in en de stand is 01. Zoo breekt de rust aan. Na de thee brengt Rood Wit haar goede voornemens in practijk en binnen 2 minuten worden twee goals ge fabriceerd resp. door Jansen en Schrijvers. KRV laat zich echter niet onbetuigd en maakt gelijk. Van Brussel geeft Rood Wit spoedig weer de leiding maar KRV maakt weer gelijk en scoort even daarna the winning goal. Het was een prettige wed strijd met een technisch sterker Rood-Wit doch waarin tenslotte 't enthousiasme van KRV zegevierde. Zoowel den scheidsrech ter, den her Persoon, als KRV zien wy gaarne nog eens terug. De Junioren moes ten 't dank zij onderlinge oneenigheid af leggen tegen Teylingen a. Wanneer zien zij het nut van samenspel nu eens in? Esto I—R. V. C. I 8—0. Ook de vierde wedstrijd is door de Esto- jongens glansrijk gewonnen, niettegen staande R.V.C. tegen Unio uit Oudewater gelijk speelde wat dus zooveel beteeken- de, alsdat het er om zou gaan. Te half drie trapte Esto af, nadat door R.V.C. de toss gewonnen was en den wind in den rug koos, als tenminste van eenig voordeel hierin sprake mocht zijn. Met mannen moed wordt de strijd aangepakt en na tien minuten spelen scoort de Esto-midvoor het eerste doelpunt (10). Na den uittrap gaat de bal pijlsnel op het Esto-doel af, doch de achterhoede is op haar post en geeft onmiddellijk door naar de midhalf, die op zijn beurt doorgeeft naar den links buiten; deze zet voor en met een onhoud baar schot belandt de bal, via den voet van een R.V.C.'er in de touwen (20). Een geheel onverwachte en flinke voor sprong in zoo'n korten tijd. Men zet alles op alles, want de 25 doelpunten moesten met dezen wedstrijd behaald worden. R.V.C. is echter ontmoedigd, hetgeen Esto weer ten goede komt. Als de rechtsbuiten den bal toegespeeld krijgt, geeft hij keurig door aan v. d. Poll, welke er op zijn beurt met een pracht schot 30 van maakt. Nog voor de rust weet de midvoor door te bre ken, kan juist de bal nog behouden en scoort onhoudbaar het vierde doelpunt. R.V.C. is met zijn aanvallen nu juist niet bijster gelukkig. Tot tweemaal, driemaal toe, wordt de bal keihard tegen de lat ge schoten, terwijl men geen winstresultaten kan boeken. Na de rust is een kleine wij ziging in de opstelling aangebracht, maar al spoedig wordt het weer gewijzigd. Na den aftrap door R.V.C. neemt Veelen- turf het leder direct weer over, geeft door naar den rechtsbuiten welke mooi voorzet en de bal rolt via midvoor in doel (60). Dan volgen er enkele corners ten voor- deele van Esto, welke echter geen resul taat opleveren, niettegenstaande er prach tig voor doel gegeven wordt. Mooie kansen doch niet doortasten^ genoeg! Als de bal voor het doel vandaan doorgegeven wordt naar R.V.C.'s voorhoede, stuit deze terug op de backs; v. d. Molen schiet hard voor en Kippersluis, de vanouds bekende spe ler, maakt er 70 van. R.V.C. is als uit het veld geslagen vooral de voorhoede levert weinig goeds meer op. 5 minuten voor het einde schiet de midvoor keihard op doel en geeft R.V.C.'s keeper voor de achtste maal het nakijken. Nadat nog een corner voor R.V.C.'s doel genomen is fluit scheids rechter v. Vliet, die uitstekend leidde, het einde met als stand 80. R.K. S. V. „Steeds Hooger". Heden speelde Steeds Hooger I haar twee de competitie-wedstrijd tegen Leiden III en zond hen met een 41 nederlaag naar huis. Om 2.30 uur trapt Leiden af en onder neemt direct eenige aanvallen, die echter op buitenspel doodloopen. Na 10 min. on derneemt St. Hooger een aanval van rechts en wordt onhoudbaar door den rechtsbin nen in het Leidsche net geschoten. Binnen 4 min. krijgt Leiden een strafschop te ne men, en maakt onhoudbaar gelijk. Er ont wikkelt zich nu een vlug spel, waarbij de verdedigingen de baas blijven, totdat na 30 min. onze linksbinnen St. Hooger de leiding geeft. Direct daarna is het rusten. Na rust is Leiden sterk in den aanval, maar tot doelpunten kan zij het niet bren gen. Na 15 min. krijgt zij weder een straf schop te nemen, deze wordt schitterend door den keeper gehouden. Leiden is thans ontmoedigd en wordt geheel overspeeld, zoodat St. Hooger de stand tot 41 op voert. R. K. Sportvereeniging A. V. V. A.V.V. I speelde gisteren te Wateringen tegen Velo I. "A.V.V. telt 4 invallers, ter wijl Velo volledig is. Velo is het meest aanvallend en neemt spoedig de leiding 10. In het veld is A.V.V. niet minder, doch voor doel is het steeds mis. Velo daar entegen weet voor rust nogmaals te doel punten, zoodat de rust ingaat met 20 voor -Velo. Na de rust gaan de partijen geheel te gen elkaar op en wederzijds worden mooie aanvallen opgezet, doch hoe aan beide zij den gewerkt wordt, verandering komt er niet meer en het einde komt met een 20 overwinning voor Velo. KON. NEDERL. VOETBALBOND. De Leidsche clubs behalen slechts één punt. De groote strijd in Af deeling I tusschen de twee leiders is in 'n doelpuntenryken wedstrijd geëindigd in het voordeel van Ajax. De betere techniek van Ajax zege vierde tenslotte. Door deze nederlaag moest V.S.V. te vens de tweede plaats afstaan aan Z.F.C., welke club Hermes-D.V.S. met 70 ver- pleHerde en daarmede gisteren de groot- aatcm ten a ezicht? i, U weet het wel. heeft Aspirin ge beerd èn heeft nu it werkelijk afdoende middel, wanneer hem iets pijn doet. Wij ge ven U een raad: Doet Uitsluitend verkrijgbaar In do oranje-bandbulsjes van 20 labL 70 ets. en oranjozakjes van 2 tabl. 10 ets. ste eerste klas-overwinning van den dag behaalde. De Rotterdamsche clubs in deze afdee- ling, Feijenoord en Sparta, wonnen beide met goede cijfers, resp. van H.F.C. en A.D.O., doch zij bezetten nog de vierde en vijfde plaats. Als nu Ajax nog eens twee punten verliest neemt de spanning nog meer toe. De laatste wedstrijd, 't GooiHaarlem, werd een nieuwe nederlaag voor de Hil versummers. De Haarlemsche roodbroeken boekten hiermede hun eerste overwinning en 't heeft er veel van weg dat 't Gooi dit jaar voor degradatie in aanmerking zal komen. De stand is: len er weer drie gelijke spelen te notee ren. Van Vitesse tegen de Enschedesche Boys valt dit tegen, want de Arnhemmers moesten nu de eerste plaats weer afstaan een Heracles, dat met 31 van Enschede won en beter doelgemidelde heeft. Go Ahead boekte reeds het derde gelijke spel. Ook Hengelo haalde weer een punt binnen doch niet A.G.O.V.V., dat met 31 door P.E.C. werd geklopt, blykt de Hengelosche club toch wel tot de zwakste te behooren. De stand is: Heracles 6 Vitesse 6 P. E. C. 5 Enschede 6 Wageningen 6 Go Ahead 5 Ensch. Boys 6 Tubantia 6 A. G. O. V. V. 6 Hengelo 6 2 1 18—6 1 17—7 1 11—16 2 20—12 2 0—8 1 14—8 3 9—13 3 9—18 4 9—16 4 6—22 gesp.gew.gel.verl. v.t. pnt. Ajax 6 5 1 27—15 10 Z. F. C. 6 4 2 27—9 8 V. S. V. 6 4 2 20—15 8 Feijenoord 6 4 2 16—13 8 Sparta 6 4 2 14—12 8 H. D. V. S. 6 3 3 15—18 6 A. D. O. 6 2 4 18—19 4 H. F. C. 6 1 2 3 9—19 4 Haarlem 6 1 1 4 13—23 3 't Gooi 6 1 5 15—21 1 Het Zuiden heeft nog steeds een onge slagen eerste klasser in Willem II, dat nu op eigen terrein een punt moest afstaan aan L.O.N.G.A., doch nog steeds aan den kop staat, nu met Eindhoven, dat van het aftakelende P.S.V. met niet minder dan 40 won. De Philipsmenschen zijn nu tot de hekkesluiters gaan behooren, want Middelburg verzamelde ook eindelijk twee punten door B.V.V. met 31 in Den Bosch te kloppen. Dat valt ons van de Bosschenaren hard tegen. In Maastricht dwong Bleyerheide aan M.V.V. een gelijk spel af, terwijl N.A.C. met 31 van N.O.A.D. won. Willem II Eindhoven L.O.N.G.A. Bleyerheide M. V. V. N. A. C. B. V. V. P. S. V. N. O. A. D. Middelburg 11—5 8 1 13—6 8 1 21—9 7 1 16—11 6 1 13—11 6 2 10—10 5 3 9—17 4 3 8—15 2 4 6—12 2 4 6—18 2 In Afdeeling II zijn prachtige uitslag\n gevallen om de spanning erin te houden. De leidende club D.H.C. verloor en de beide staartclubs wonnen. Het verschil tusschen nummer een en de twee laatste op de ranglijst is nog steeds vier punten. Merkwaardig genoeg boekten drie cluös hier een 21 overwinning, n.l. Stormvo gels, D.F.C. en H.B.S. Nog merkwaardiger is het, dat V.U.C. en K.F.C., die tot heden slechts éénmaal wonnen, nu resp. met 31 en 63 wonnen, V.U.C. thuis van Hilversum en K.F.C. te Haarlem van R. C.H. De stand is nu: Stormvogels D. F. C. D. H. C. H. B. S. Hilversum Excelsior K. F. C. V. U. C. R. C. H. Xerxes 4 2 1 11—6 1 13—11 2 16—14 1 10—8 2 16—13 3 17—15 3 18—18 3 14—17 4 14—19 4 11—19 In de 2e klasse A is er danig roering ge komen. C.V.V. is er niet in geslaagd tot 'n overwinning op Quick te komen. De wedstrijd eindigde onbeslist, maar C.V.V. verspeelde er voorloopig de eerste plaats mee. Want S.V.V. boekte een goede 41 op Olympia, terwijl H.V.V. met 40 zege vierde over Alphen. Unitas blijft onder aan hangen, want nu werd weer met 32 van Hollandiaan verloren. De stand is: In Afdeeling V deden zich ditmaal geen verrassingen voor. De drie leidende clubs, Be Quick, Velocitas en G.V.A.V. wonnen haar wedstrijden. Veendam speelde gelijk tegen Friesland en Achilles won van Sneek De Grootste nederlaag leed Alcides, n.l. 51 tegen "G.V.A.V. waardoor de Meppelers reeds 34 tegenpunten tellen, 'n aantal als Achilles en Sneek tezamen hebben. Be Quick 6 5 1 20—11 11 Velocitas 6 5 1 28—5 10 G. V. A. V. 6 4 1 1 21—8 9 Veendam 6 3 1 2 24—18 7 Leeuwarden 6 3 1 2 15—14 7 Friesland 6 2 1 3 12—18 5 Frisia 6 2 4 9—15 4 Achilles 6 2 4 9—15 4 Sneek 6 1 5 8—19 2 Alcides 6 1 5 10—34 1 S. V. V. H. V. V. C. V. V. R. F. C. Alphen Quick Olympia Hollandiaan V. I. O. S. Unitas 1 23—9 9 1 17—7 9 1 15—9 9 2 21—13 8 3 15—20 6 3 17—14 5 3 15—17 5 4 15—23 4 4 10—25 3 5 16—26 2 In de 3e klasse A handhafade R.V.C. zich aan den kop door een moeilijke over winning op Hillinen. Alphia deed prachtig werk door Zandvoort op eigen terrein met 20 te kloppen. De Rijnbewoners zijn hierdoor weer tot de tweede plaats ge klommen. Schoten verpletterde A.S.C. met 91 Laakkwartier won met 42 van Hillegon* De stand is: R. V. C. Alphia Schoten Zandvoort Hillegom Laakkwartier U. V. S. Hillinen A. S. C. 4 6 1 23—14 8 1 11—7 7 2 21—12 6 2 12—10 6 2 12—12 6 3 22—20 6 2 11—10 5 3 14—21 4 6 6—25 0 In de 2e klasse B boekten Hoek v. Hol land en 's-Gravenzande beide 52-over- winningen resp. op D.V.C. en Celeritas. Ook Delft won opnieuw en werkte zich weer boven L.F.C., dat puntloos gelijk speelde tegen B.M.T. Lugdunum speelde 'n onaangenamen wedstrijd tegen Naald wijk en verloor met 2—6. De stand is: H. v. Holl. 6 5 's-Gravenzande 6 5 Delft 6 4 1 L. F. C. 6 3 2 Naaldwijk 5 3 1 Lugdunum 6 3 Celeritas 6 2 B. M. T. 6 1 1 D. V. C.' 6—1 Concordia 5 1 26—8 10 1 25—10 10 1 11—10 9 1 13—6 8 1 11—5 7 3 17—16 6 4 19—19 4 4 13—16 3 5 3—29 1 5 1—16 0 DE UITSLAGEN. AFDEELING I. Ie klasse: 't GooiHaarlem 24; Z. F. C.—Hermes-D.V.S. 7—0; Sparta—A.D.O. 42; FeijenoordH.F.C. 30; Ajax V.S.V. 5—4. 2e klasse A: A.F.C.—H.R.C. 6—3; W.F.C.—Kinheim 2—0; West Frisia—Z.V.V. 12; D.W.S.Zeeburgia 21; Alcmaria Victrix—O.V.V.O. 1—2. 2e klasse B: B.F.C.—T.O.G. 3—0; Her cules—Velox 2—2; E.D.O.—V.VA. 4—1; BloemendaalBlauw Wit 22. 3e klasse D: CulemborgAmsvorde 01; ZeistElinckwijk 21; Bodegraven Z.N.C. 2—2; H.V.C.—Baarn 1—1; Holland- Vriendenschaar 28. AFDEELING II. Ie klasse: StormvogelsExcelsior 2—1; D.F.C.—Xerxes 2—1; R.C.H.—K.F.C. 3—6; H.B.S.—D.H.C. 2—1; V.U.C.—Hilver sum 31. 2e klasse A: QuickC.V.V. 00; V. I. O. S.—R.F.C. 1—8; S.V.V.—Olympia 4—1; AlphenH.V.V. 04; De Hollandiaan Unitas 32. 2e klasse B: D.C.L.Overmaas 12; B.E.aC.Neptunus 31; V.D.L.Steeds Hooger 23; GoudaO.D.S. 31; O.N.A Fortuna 2—5. 3e klasse A: ZandvoortAlphia 02; R.V.C.—Hillinen 4—3; Hillegom—Laak kwartier 24; SchotenA.S.C. 91. 3e klasse B: D.V.C.Hoek van Hol land 2—5; B.M.T.L.F.C. 0—0; Lugdunum Naaldwijk 02; 's-GravenzandeCele ritas 52; ConcordiaDelft 12. 4e klasse A: Leidsche BoysR.C.L. 22; De OoievaarsT.H.B. 14; Terlaak— D.V.S. 2—2; L.D.W.S.—De Jagers 2—5. Res. 2e klasse A: H.V.V. II—B.E.C. II 3—1; Hermes-D.V.S. II—B.M.T. n 10—0; Feijenoord IIIH.B.S. III 81; Fortuna II—Quick II 2—2. Res. 3e klasse A: V.U.C. IIIBode graven 14—0; L.F.C. II—H.V.V. III 1—3; Alphia II—U.V.S. II 3—2; A.S.C. H—A.D.O. III 1—2. AFDEELING m. leklasse: VitesseEnschedesche Boys 22; TubantiaHengelo 11; A.G.O.V.V. P.E.C. 13; WageningenGo Ahead 11; EnschedeHeracles 13. AFDEELING IV. Ie klasse: Willem nL.O.N.G.A. 11 EindhovenP.S.V. 40; B.V.V.Middel burg 13; M.V.V.Bleyerheide 33; N. A. C.—N. O. A. D. 3—1. AFDEELING V. Ie klasse: AchillesSneek 31; G.V. A.V.Alcides 51; FrisiaBe Quick 23; FrieslandVeendam 33; VelocitasLeeu warden 42. Ook in het Oosten blijkt dit seizoen wei nig krachtsverschil tusschen de diverse clubs te bestaan. Evenals vorige week vie- ITALIE—HONGARIJE 4—4. De gisteren in Vercelli gespeelde lan den wedstrijd ItaliëHongarije eindigde in een gelijk spel 44. De rust was 31 voor de Hongaren.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 6