MAANDAG 9 OCTOBER 1933 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 14 UIT DE OMGEVING KATWIJK. Wedstrijden der Burgerwacht. Begunstigd door prachtig weer hadden hl. Zaterdag de eindwedstrijden der Kat- wijksche Burgerwacht plaats. Geschoten werd op schijf Burgerwacht, telling 110, drie series p. dag een knielend, een liggend een staande. Deze zes series bepalen de uitkomst van het totaal. Zooals vorige week, gaf ook thans de staande serie zeer wissel valige uitkomsten zoodat de stand der schutters in het algemeen ge heel anders werd dan deze vorige week was. Het was een prettige wedstrijd, er heerschte een aangename en collegiale stemming. Kapitein Snijders had bericht van verhindering gezonden. Burgemeester Woldringh van der Hoop kwam in den loop van den middag de wedstijd bijwonen. Toen het einde te half zes daar was, bleek de uitslag aldus te zijn: in klasse A: C. v. Leeuwen met 266 punten. No. 2 A. Slin gerland 260 p., No. 3 R. Trousselot 255 p., No. 4 P. Slingerland 244 p., No. 5. J. de Kreek 241 p., No. 6 L. v. d. Valk 238 p., No. 7 J. T. Kobus 236 p., No. 8 Cor Hoek 234 p., No. 9 B. Dubbelaar 233 p., No. 10 Chr. Minnee 227 p., N. 11 J. Meijer 224 p., No. 12 H. de Boer 223 p., No. 13 J. Slin gerland 203 p., No. 14 Joh. Meijer 200 p., In B. No. 1 C. J. Schuitemaker 238 p., No. 2. Nic. Schaap 231 p., No. 3. J. v. d. Gug- ten 227 p., No. 4. J. C. van Rijn 225 p., No. 5. W. A. Rijken 222 p., No. 6 L. v. d. Pals 219 p., No. 7 M. v. d. Oever 216 p., No. 8 F. v. d. Valk 211 p., No. 9 P. Bekker 207 p., No. 10 A. Wassenaar 203 p., No. 11 A. Rijsdam 20 2p., No. 12 Nic. Schuitemaker 200 p., No. 13 S. Dubbelaar 195 p., No. 14 M. Schoneveld 193 p., No. 15' Nic. Ouds- feoorn 183 p. Er was nog een rozenprijs voor den schutter die de meeste rozen be haalde in de staande serie. Winnaar hier van werd Cor Hoek met 3 rozen en 2 ne gens. Na afloop kwam men in de cantine bijeen voor de prijsuitreiking. Voor hier toe werd overgegaan nam de burgemees ter het woord en sprak er zijn dank over uit, dat niet alleen deze wedstrijd, als steeds, zulk een aangenaam verloop heeft gehad doch dat de verstandhouding bij de Burgerwachters steeds zoo goed is We hebben, helaas, nog steeds te werken voor de instandhouding van dit instituut en zoo lang het dan ook zal moeten blijven be staan, is 't noodig, dat men elkaar onder ling waardeert en het wettig gezag in alle opzichten steunt. Hierop kunnen we bij de Katwijksche Burgerwachters vertrouwen. Spr. ging dan over tot uitreiking der prijzen aan de 29 hoogste schutters. De commandant dankte den burgemeester voor de sympathie en medewerking steeds voor de burgerwacht aan den dag ge legd. De burgerwacht weet op die sympa thie te mogen blijven vertrouwen en zegt wederzijdsch onderdanigheid en zoo noo dig steun aan het wettig gezag toe. Spr. dankte dan nog een der leden door wiens groote financieele steun het ieder jaar mo gelijk is zoo,n mooie wedstrijd zonder eenig bezwaar der kas te kunnen houden. (Applaus). Verder aan sergeant Lammerse die de Burgerwacht in alles zooveel maar mogelijk ter wille is Behalve deze woor den van dank aan sergeant L. had het be stuur gemeend aan sergeant Lammerse 'n daadwerkelijk bewijs van dankbaarheid te moeten toonen en stelde daarom aan de heer L. een mooie vaas ter hand. Sergeant L. dankte voor de betoonde erkentelijkheid De pr ij zencommissie had nog een dank woord in ontvangst te nemen voor de moeite die zij zich in deze getroost hadden waarna de commandant den wensch uit sprak dat. eerstdaags als de B.W. weer in het Parochiehuis gaat oefenen, dezelfde activiteit zal worden aan den dag gelegd als gedurende het afgeloopen seizoen. De heer Ch. J. Minnee dankte namens de le den het bestuur voor alles wat zij steeds voor de leden doen, waardoor de vriend schapsband onderling zoozeer versterkt wordt. Spr. hoopte, dat men wederzijdsch op dezelfde wijze zal voortgaan. Hierna was deze wedstrijd, die steeds veel be langstelling heeft, weer ten einde en het seizoen voor' oefenen met scherp afge loopen. Werkloosheid. Het aantal werklooze neem tweer iets toe. Aan het correspon dentschap der arbeidsbemiddeling alhier staan op heden ingeschreven 350 perso nen. Hiervan zijn 12 opperlieden, 32 grondwerkers, 18 timmerileden, 7 schil ders, 15 metselaars, 94 losse arbeiders, 77 landarbeiders, 2 tuinlieden, 27 visschers, 8 stokers, 7 varensgezellen, 3 loodgieters, 5 scheepmakers, 3 binnenschippers. Ge plaatst werden 5 personen. OEGSTGEEST. Burgerwacht. .Zaterdagavond ge schiedde de prijsuitreiking aan de leden v. d. Burgerwacht. Bij afwezigheid van den voorzitter, den heer Peltenburg, werden de aanwezigen verwelkomd door dr. Timmermans. Door den commandant kapt. Beekman, werden vervolgens de prijzen aan de winnaars uit gereikt met een voor ieder toepasselijk woord. Vervolgens deelde de voorzitter mede, het van groot belang te achten, dat ook des winters wordt geoefend. Er zal dan worden geschoten met Marga-patro- nen zoo mogelijk in de lokalen der oude school aan de Geversstraat. Zeer zeker zullen meerdere burgerwachtleden daar aan deelnemen, met als gevolg beter be zoek der zomeroefeningen te Katwijk. Deze mededeelingen hadden aller in stemming. Nog eenige minder belangrijke vragen werden gesteld en tot genoegen beant woord, waarna sluiting volgde. ..Autozegening. De deelname aan de autozegening, die gistermiddag geschiedde was vrij groot. Na de zegening werden de plaketten van St. Christoffel door pastoor de Vetten in de kerk uitgereikt. Met toepasselijke gezangen luisterde men de plechtigheid op. VOORSCHOTEN. Collecte. Het plaatselijk crisis-comité zal Dinsdag en Woensdag, 10 en 11 Octo ber a.s. een collecte organiseeren met in- teekenlijsten langs de huizen der ingeze tenen. De kas van het comité is ledig en zal het comité haar werk wederom kunnen aanvangen, dan is het allernoodzakelijkst, dat de kas wederom wordt voorzien van geldmiddelen om in den loop van dezen winter bij velen hulp te kunnen bieden, want veel is er noodig in deze kommervolle omstandigheden om het leed eenigszins te kunnen verzachten in dqn komenden winter. Daarom doet het plaatselijk crisis comité een beroep op uwe medewerking. Steun dus financieel het werk van het plaatselijk comité. Wees mild met uwe gaven, wij vertrouwen dat U het werk van het comité zult weten te waardeeren door haar uwe onmisbare steun te schenken. NOOTDORP Straatverlichting. Naar wij vernemen zullen B. en W. dezer dagen op den Kerk- weg een proef nemen met een nieuw sys teem straatverlichting, hetwelk vergeleken bij de tegenwoordige verlichting een groo te verbetering schijnt te zijn. Een en an der wordt uitgevoerd in samenwerking met de Philipsfabrieken te Eindhoven. Slaagt de proef, dan ligt het in het voor nemen van B. en W. den Raad voor te stellen eerst de bebouwde kom der ge meente geleidelijk van deze nieuwe straat verlichting te voorzien. .Begrooting. Binnen korten tijd zal door B. en W. de gemeentebegrooting voor 1934 den Raad worden aangeboden. De begrooting is sluitend gemaakt zonder be- lastingverhooging, terwijl zal worden voor gesteld de electriciteitsprijs voor lichtge bruik met 1 cent te verlagen. Werkloozen. Het aantal stempelaars is zeer sterk gedaald, doordat het meeren- deel der steuntrekkende werkloozen thans te werk is gesteld aan de doortrekking der waterleiding aan den Hoogeveenschweg. WASSENAAR. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente zal op Woensdag 11 October a.s. des voormiddags 9.45 uur ter openbare ver gadering bijeenkomen. Op de agenda staat: 1. Notulen. 2. Benoe ming Gemeentesecretaris. 3. Ingekomen stukken. 4. Ontheffing voorschriften bouw- verordeing. 5. Voorwaarden medegebruik gymnastieklokalen. 6. Ontheffingen hon denbelasting. 7. Aanbieding begrooting 1934 8. Voorstel opheffing Openbare Lagere School no. 2. 9. Voorstel wijziging besluit crediet bloembollenkweekers. 10. Verzoek bond koffiehuishouders vermindering per- soneele belasting. 11. Voorstel wijziging be stekbepalingen (40-urige werkweek). 12. Vergoeding art. 100 L.O. Wet over 1931 aan enkeel bijz. scholen. 13. Verkoop bouw terrein aan de Van Zuylen van Nijevelt- straat. 14. Aanleg trottoir Rozensteinstraat. 15. Verzoek Van den Berg Gerzon, verla ging keurloontarief. 16. Wijziging begroo ting 1933. 17. Ontheffingen schoolgeld en Retributie. 18. Verzoeken kwijtschelding huur teelland. 19. Beantwoording van even- tueele vragen. SASSENHEIM. WIJ WIJKEN NIET Het Crisis-Comité verovert de straat. Zaterdagmiddag hield het plaatselijk co mité een collecte, gelijk in den lande deze week overal plaats heeft, voor het Natio naal Crisis-Comité. Het comité had beslo ten deze te doen plaats hebben langs de Hoofdstraat met een korps jongedames en het plaatselijk muziekgezelschap „St. Ambrosius". Er werd begonnen even voor bij Huize Sassem midden op den weg zoo dat het voorbijgaand verkeer moeilijk kon passeeren, wat juist de bedoeling was, want-toen werden de auto's bestormd door de dames en verkochten zij guirlandes, speldjes en vlaggen. Met deze inzameling werd voortgegaan tot aan de Weth. War- naarlaan en menig autobesturuder werd „slachtoffer" van de handige verkoopsters. Na afloop dankte de heer Dekker, secre taris van het C. C. voor de hulp van da mes en muziek en voor de handigheid waarmede zij de gelden voor het crisis comité, waarvan 10 pet. zal worden afge dragen aan het N. C. C., hebben bijeenge bracht. Dit geld is niet gekomen uit de beurzen van de inwonenden, daar deze elke week bezocht worden, doch uitslui tend van het voorbijgaand verkeer. Spr. hoopt dan ook op de medewerking voor den volgenden keer, waarbij dan ook de hulp wordt ingeroepen van „Crescendo". Muziek en Zanguitvoering „St. Ambro sius". Voor een goed bezette zaal hield gisteravond „St. Ambrosius" een propagan- da-uitvoering. Te acht uur zaten alle le den van de Harmonie onder leiding van den eminenten directeur, den heer G. Dik, op het podium en werd de avond met de vroolijke Kaveewee-marsch ingezet. Door den voorzitter den heer Post, werd het welkomstwoord gesproken, benevens een aanbeveling gegeven om deze vereeniging op eenigerlei wijze te steunen hetzij als lid hetzij als donateur. Zooals «vanzelf spreekt brengen zulke avonden kosten mee, maar een kleine aanmoediging om loten te koopen zou zeker niet in den wind wor den geslagen, om de groote loterij ten bate van de vereeniging te doen slagen. Een viertal mooie nummers werden als nu ten gehoore gebracht en met een da verend applaus beloond. Na deze instru mentale inzet volgde het vocale gedeelte door een keurkorps dames en heeren on der leiding van den heer Post. Dat zij de aanwezigen veel genot gaven bewees de groote stilte en aan het eind van ieder nummer het krachtig applaus. Vooral het laatste nummer mag wel een succes-num mer genoemd worden, n.l. een walspot- pourri van Strauss. Als extra nummer werd door den heer van Andel een solo-nummer ten gehoore gebracht. Op keurige wijze i werd door hem „Een Koningslied" van Arn. Spoel uitgevoerd en vervolgens een humoristisch zangnummer. Gedurende de pauze werden vele loten aan den man ge bracht en de heer P. v. Zoen gaf eenige nummers pianomuziek. Het scheen wel of nog meerdere lief hebbers waren komen luisteren, want de zaal was weer voller toen na de pauze de muziek weer een vier-tal nummers liet hooren. Aan het slot dankte de voorzit ter de aanwezigen voor hun belangstel ling en volle aandacht, waarna de slot- marsch volgde en men huiswaarts troki LEIMUIDEN. Voetbaluitslagen. O.D.I. II speelde gisteren thuis een vriendschappelijken wedstrijd tegen Majella H Oude-Wetering. Er stond een sterke wind over 't veld. O.D.I. won den toss en speelde voor den wind. Procies om drie uur trapte Majella af. Al spoedig bleek, dat deze ver in de minderheid was. Reeds in de eerste mi nuut maakte O.D.I. 't eerste doelpunt. Spoedig daarop kreeg O.D.I. een penalty, die niet werd genomen en maakte achter eenvolgens nog 3 doelpunten, zoodat de stand bij rust was 40. Na de rust had Majella de wind in zijn voordeel. Dit mocht echter niet baten, want O.D.I. bedreigde steeds 't vijandelijk doel en maakte reeds spoedig een goal. Hierna scoorde Majella en kreeg kort daarna een penalty, die niet werd geno men. Nog eenmaal scoorde Majella, waar na O.D.I. nog vier goals maakte. Bij het einde van dezen wedstrijd was de stand voor O.D.I. 92. O.D.I. I speelde in competitiewedstrijd tegen K.R.V. II Katwijk en won met 31. O.D.I. III speelde in de buurtcompettiie tegen Noorden I te Noorden en verloor met 1—8. RIJNSBURG. Bloementeelt. De uitkomsten over de maand September aan de bloemenveiling „Flora" gaven de geheele maand geno men een redelijk cijfer te zien. Wel was de omzet iets lager, doch dit maakte op het geheel weinig uit. In September 1933 werd geveild voor een bedrag van f 19669.27 terwijl het omzetcijfer over de zelfde maand van 1932 was f 19925.39, of f 256.12 minder. Vermoedelijk was de aan voer iets grooter, doch een noemenswaard verschil maakte de omzet in vergelijking met 1932 toch niet uit. Loop der bevolking. E. G. Lehmann, Rapenburg 1; H. v. d. Kwaak, Heerenweg 15. P. Heemskerk met gezin Vliet Z.Z. 37. M. Korbee, Hofsrtaat 13a. W. van Breugel, Brouwerstraa 76. K. Kooistra Vliet 7677. M. M. Schoenmaker, Oude Vlietweg 4. Fr. Bodaan Oude Vlietweg 4. J. M. van Voorst, Brou werstraat 132. Verrokken: W. Hüge naar Oegs- geest, Oud-Poelgeest. M. M. de Mqoy naar Oegstgeest, Rijngeesterstraatweg 149. Aa van Egmond naar Enschede, Tegel straat 26. C. Ravensbergen naar Utrecht Krugérlaan 49 bis.»- A. S. Maris nnaar Katwijk aan Zee., Zeesteeg 2. Joh. v. d. Me naar Hillegom, Haven 10. H. v. d. Kwaak naar Den Haag, Wagenstraat 39F. Joh. Kromhout naar Maassluis, Schuit- vliet 9. J. Pauw naar Leiderdorp, v. d. Doesstraat 16. Joh. P. van Wijk naar Oegstgeest, Rijnsburger weg 72. T. Heemskerk naar Leiden, Waardgracht 137 G. Zwaan naar Leiden, Morschsingel 1 K. Ravensbergen naar Leiden, Lange- straat 34. DE KWAKEL. Collecte. De opbrengst van de collec te voor het nat. crisiscomité bedroeg 194.10. Jubileum. Dezer dagen .vierde de brugwachter W. Verboom aan de Vrou wenakker, alhier zijn veertigjarig ambts- feest. De directeur-hoofdingenieur was na mens Ged. Staten aanwezig om hem geluk te wenschen. Voorts ook eenige superieu ren en collega's. UIT DE RIJNSTREEK ..ALPHEN AAN DEN RIJN. Bouwen. Door den architect J. Rade maker te Voorburg zijn plannen ontwor pen om in de omgeving van de Conradkade- Hazeveld een 15 tal Middenstandswonin- gen te bouwen. Personalia. Naar wij vernemen heeft de directeur van Alphens Mannenkoor, de heer J. v. Beek van Woerden, wegens druk ke werkzaamheden als zoodanig bedankt. Verlaging woningbuur. Door de wo- ningbouwvereeniging „Volksbelang" zijn mede door de medewerking der gemeente de huurprijzen van de hoekhuizen aan den Bloemhofstraat verlaagd tot 6.en de gewone huizen tot 5.75 per week. WOERDEN. .Roodvonk op school. De R.K. Meisjes school zal ook deze week nog gesloten blij ven, wegens het toenemend aantal rood- vonkgevallen. Ook op de R.K. Jongensschool zijn reeds eenige gevallen geconstateerd. Een gevaarlijk baantje! Lid van het Burgelijk Armbestuur zijn is ook nog niet alles! Toen de heer K., die deze functie waarneemt, Zatermorgen door de Haven straat fietste, werd hij aangehouden door een vrouw, een zekere W. Ze had minder steun gekregen en als vergeldingdekte ze de heer K. op straat met een matten klopper af! Zeker een ongewoon schouw spel voor de omstanders! AARLANDERVEEN. RJK.V.V. „A.V.B." A.V.B's beide elf tallen hebben de competitie goed ingezet en wel met twee overwinningen. A.V.B. I speelde thuis tegen Stormvogels van Wilnis en won dezen wedstrijd met 10—0. A.V.B. II ging naar V.D. O. te Uithoorn en kwam met een bijna even groote over- winnink uit het veld. Uitslag was 101 voor A.V.B. BOSKOOP. „St. Genesius". Naar wij vernemen is de R. K. Tooneelclub „St. Genesius" weder om begonnen met het instudeeren van een tooneelstuk, en wel „Het Gouden recht" door Jan Grosfeld, waarvan de opvoering half November zal plaats hebben. Dit werk beoogt te bewijzen het gouden recht van het kind op het leven in dezen tijd van verhevigd neo-malthusianisme, nu luider en luider naklinkt in ten-hemel schreiende actualiteit de vooroorlogsche klacht van Pierre l'Ermite, dat in Frankrijk alleen al jaarlijks pl.m. 80.000 kinderen gedood worden, vóór zij het levenslicht ken den aanschouwen. De christelijke leer, die de leer van den bovennatuurlijken helden moed is, redde het kind, dat in dit stuk als Joh. van den Eeckel voor ons staat, van dezen duisteren ondergang. Zijn moeder stierf, toen hij geboren werd. Dat was het offer dat zij als heilige Christinne bracht tegen den wensch van dokter en echtgenoot in. Van de twee zo nen, die aldus met den wanhopigen vader achterbleven, blijkt de „geweigerd^" voor bestemd eerst om zijn vader door minder slottende zaken heen te helpen en later na lange jaren een heilig kloosterleven in bal lingschap, om dien vader, wien de schellen toen pas van de oogen vielen, door zijn be keering op het sterfbed te redden voor de eeuwigheid, waarin hij wellicht verdoemd zou zijn geweest zonder het offer der moe der en het leven van zijn kind. Het ligt in de bedoeling om na dit too- neelspel, wat zeker de moeite waard zal zijn om te zien, een klein komisch stukje na te spelen. Ondertrouwd: J. de Knegt en A. C. Nieuwerf. Getrouwd: F. C. v. d. Swan 27 j. en A. P. den Boer 23 j. Overle.den: A. Benschop, echtgenoote van R. de Vogel 70 j. NIEUWKOOP. Koster Remonstrantsche kerk. Tot koster van de Remonstrantsche kerk alhier is benoemd de heer P. Groenendijk, zulks in de plaats van den heer G. de Vries, die naar elders vertrok. Tuinfeest. De netto-opbrengst van het Tuinfeest ten bate van het Groene Kruis en de wijkverpleging bedraagt rond ƒ250. Fanfare. Op 19 October a.s. zal het 25 jaren geleden zijn, dat onze Fanfare „Eensgezind" haar zilveren bestaansfeest viert. Niettegenstaande de gedrukte tijd worden pogingen aangewend althans op eenigszins passende wijze cachet te geven aan dit jubileum, temeer omdat op die dag jubileert de voorzitter, de heer J. G. Zwart, die gedurende al die tijd onafgebroken deel uitmaakte van de vereeniging, en aan wiens volhardend werken het ongetwijfeld voor een groot deel te danken is, dat de vereeniging zoolang bestaat niet alleen, maar zoo'n eervolle plaats inneemt onder haar zustervereenigingen elders, gezien het aantal prijzen bij zoo tal van wedstrij den gewonnen. NOORDEN. Missionaris P. J. Vergeer. Dinsdag 10 dezer vertrekt de Eerw. heer P. J. Vergeer uit Noorden om Donderdag a.s. in Marseille scheep te gaan naar de hem toegewezen missie in Kavirondo. Zijn adres zal aldaar zijn Kisumu, Kenya-Kolonie. Drankbestrijding. Kruisverbond en Mariavereeniging hielden een goed be zochte ledenvergaderings De opbrengst van de speldjesdag bedroeg 19.47. Op 5 of 12 November zal in Leiden een diocesane pro- paganda-bij eenkomst gehouden worden met een gevierd spreker. Getracht zal wor den met een flink getal daarheen te gaan. Acht kinderen hadden deelgenomen aan de opstellenwedstrijd van het jeugdreisje naar Muiderberg. Prijswinnaars waren Gradje van der Zwet en Theo Vroonhof. Voor de massa-verspreiding van de Kruis banier, uitgaande van het Hoofdbestuur op voorstel indertijd van de Noordensche af- deeling, besluit men 200 ex. op te geven, gedurende vier malen per jaar. Het vaan del is besteld en kan in November gereed zijn. In overleg met den Geest. Adv. besluit men aan de inwijding een hooggestemd cachet te geven, waartoe een paar mooie ideeën besproken worden. Mej. A. Janmaat zond een dankbetuiging voor de aardige attentie bij haar huwelijk, doch bedankt vanwege haar huwelijk als bestuurslid. Ook heeft mej. C. Baas bericht gezonden om gezondheidsredenen de benoeming in de plaats van mej. C. de Jong-van der Hoorn niet te kunnen aannemen. In de vol gende vergadering zal men in deze twee vacatures voorzien. De correspondente van de stille reddingsbrigade deelt mede, dat de brigade thans 22 leden telt. Hierna slui ting van de prettig geslaagde vergadering. Voetbal. Zondag speelde D.S.V. I op eigen terrein tegen O.D.I. III uit Leimui- den. De thuisclub was bijna geregeld in den aanval. Reeds spoedig maakte een der bezoekers hands in het beruchte gebied. De toegekende penalty werd echter tegen de lat geschoten en daarna door de gasten weggewerkt. Eenige oogenblikken later opent de midvoor de score, die voor de rust tot 40 wordt opgevoerd. Voor de rust had D.S.V. nog een penalty te nemen. Ook deze werd tegen de lat geschoten. En kele minuten na de hervatting maakte D.S V. het 5e doelpunt. 'elijk werd de score tot 80 opgevo*.. ..adat ook OJXI. nog een penalty onbenut had gelaten. Door het missen van de backs wisten de gasten tenslotten de eer nog te redden. Hierna kwam er geen verandering meer in den stand. Het 2e elftal was bij D.V.O. n te Nieuw- koop op bezoek, maar kon het niet tot een overwinning brengen. De partijen wogen echter goed tegen elkaar op. Eerst in de laatste 5 minuten wist D.V.O. de winnende goal, de eenigste van den wedstrijd, te scoren. LEEST MET AANDACHT DE ADVERTENTIE-PAGINA'S! 463e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 13e lijst Trekking van Maandag 9 October 1933 Hoge Prijzen 15000.— 961 1500.—: 14684 1000.—: 1855 5995 10652 400.—: 1572 9748 13884 200.—: 3545 4926 7067 13257 17056 17676 18275 100.—: 1637 1919 5296 6093 6142 6485 7049 8160 10045 13009 18173 19096 Prijzen van 70. 115 244 470 627 865 930 978 1019 1025 1044 1053 1081 1198 1307 1328 1362 1373 1392 1418 1496 1546 1620 1688 1776 2285 2460 2489 2529 2559 2594 2656 2781 2891 2897 3294 3368 3454 3Q55 3662 3934 4019 4149 4258 4298 4416 4520 4551 4674 4699 5090 5318 5336 5441 5468 5508 5690 5726 5790 5884 5891 5988 5997 6020 6140 6164 6213 6225 6280 6419 6584 6653 6668 6889 6897 69b£ 7053 7091 7211 7368 7379 7414 7699 7715 7912 8036 8072 8351 8370 8400 8526 8547 8550 8643 8669 8703 8721 8922 8948 8955 9055 9061 9170 9175 9294 9431 9555 9588 9602 9684 9845 9885 9958 10147 10368 10873 10947 11052 11066 11109 11143 11159 11232 11246 11380 11395 11519 11576 11597 11636 11645 11657 11724 11841 11938 11940 12172 12272 12332 12333 12623 12661 12731 12783 13156 13234 13335 13431 13477 13482 13491 13502 13548 13664 13743 13806 13859 13916 14063 14339 14355 14494 14561 14768 14809 14814 14859 14983 15251 15324 15601 15659 15662 15739 15774 15817 15820 15878 15896 15954 16023 16111 16114 16205 16226 16261 16263 16315 16443 16516 16557 16613 16732 16794 16855 16898 16986 17133 17196 17219 17337 17390 17475 17498 17510 17633 17643 17686 17981 17991 18040 18073 18231 18241 18433 18518 18639 18653 18711 18760 18845 18855 18889 18982 19030 19038 19079 19197 19514 19528 19575 19605 '.9694 19721 19779 20021 20176 20253 20527 20713 -0752 20835 20887 20918 Nieten 55 59 76 118 145 199 326 354 359 375 394 489 493 1289 1423 1796 2069 2076 2032 2085 2237 2306 2322 3519 3620 3817 4111 4267 4402 4531 4793 4921 5245 5751 4350 4364 4365 6289 6365 6372 6389 6825 7031 7330 7527 7726 7840 8896 8911 8929 8946 9039 9066 9076 9086 9208 9227 9236 544 622 678 722 726 873 879 951 976 990 995 1028 1300 1309 1339 1366 1380 1480 1558 1590 1645 1661 1812 1869 1885 1907 1911 2000 2024 2031 2037 2125 2184 2187 2189 2199 2333 2367 2398 2427 2456 2627 2691 2710 2775 2832 2896 2909 2917 2932 2991 3142 3151 3155 3158 3186 3317 3332 3340 -3362 3407 3523 3530 3536 3539 3554 3636 3696 3706 3760 3785 3818 3824 3849 3958 3998 4140 4157 4167 4184 4189 4306 4326 4333 4349 4410 4432 4434 4437 4470 4567 4655 4705 4714 4726 4833 4855 4857 4889 4892 4957 4960 5023 5108 5112 5320 5432 5579 5602 5664 5764 5768 5809 5830 5922 6045 6048 6051 6075 6077 6198 6249 6263 6271 6393 6464 6469 6478 6532 6652 6673 6677 6688 6710 6839 6860 6877 6882 6912 7040 7079 7094 7263 7291 7397 7401 7463 7482 7496 7547 7611 7618 7626 7642 7727 7743 7778 7783 7784 7864 7867 7898 7992 7995 3090 8167 8181 8214 8251 3389 8438 8451 8479 3822 8838 8844 8873 3963 8986 9030 9038 9095 9105 9151 9161 9164 9272 9311 9349 9363 9388 9534 9547 9571 9645 9653 9706 9716 9779 9786 9796 9912 9922 9938 10143 10146 10171 10344 10371 10409 10756 10828 10847 11050 11088 11092 11186 11230 11244 11378 11428 11457 11702 11746 11763 11968 11994 12005 12221 12247 12251 12382 12389 12430 12594 12622 12660 12781 12808 12846 12911 12938 12955 13143 13198 13210 13337 13339 13364 13561 13597 13675 13915 13968 14021 14102 14453 14471 14692 14708 14731 15006 15010 15014 15232 15242 15254 15388 15413 15470 15722 15736 15744 15858 15860 15909 16134 16147 16149 16284 16389 16393 16729 16739 16759 16947 16970 16988 17238 17275 17303 17532 17540 17541 17580 17584 17660 17839 17843 17853 17942 17990 17997 18218 18234 18263 18451 18474 18526 18732 18742 18772 9876 9892 10092 10106 10333 10336 10665 10683 11011 11049 11169 11178 11346 11356 11541 11582 11926 11937 12109 12217 12366 12380 12577 12584 12763 12779 12900 12907 13049 13102 13317 13334 13421 13558 13833 13878 14090 14100 14578 14592 14924 14942 15158 15219 15376 15382 15674 15678 15836 15855 16025 16059 16222 16269 16671 16713 16874 16931 17187 17193 17388 17502 17561 17575 17804 17832 17895 17901 18064 18170 18357 18414 18672 18690 18860 18896 19040 19075 19256 19259 19400 19405 19583 19590 19778 19802 19983 20008 10144 20152 10306 20311 0510 20537 0773 20797 19088 19270 19423 19592 19808 20040 20158 20321 20554 19098 19106 19274 19283 19425 19449 19593 19643 19809 19851 20050 20067 20169 20170 20330 20340 20617 20623 20845 20847 10174 10253 10465 10489 10850 10962 11100 11123 11245 11269 11483 11507 11828 11867 12036 12072 12254 12321 12489 12502 12662 12711 12874 12880 12998 13021 13247 13272 13372 13400 13691 13713 14045 14070 14476 14564 14782 14795 15055 15100 15291 15296 15508 15562 15778 15796 15982 15985 16151 16194 16406 16438 16777 16819 16998 17027 17311 17332 17543 17544 17685 17691 17865 17873 18033 18057 18266 18278 18543 18571 18830 18851 19019 19026 19143 19193 19376 19383 19544 19565 19670 19684 19856 19909 20080 20123 20173 20248 20411 20478 20657 20749 20854 20858 9704 9871 10058 10285 10503 10963 11124 11277 11536 11909 12099 12345 12554 12721 12881 13025 13305 13405 1379C 14078 14571 14802 15107 15303 15565 15805 15996 16200 16478 16873 17072 17375 17556 17803 17892 18061 18314 20134 20270 20500 20760 20877 Verbetering 5e kl. 12e lilst: 13037 m. z. 13057.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 14